» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
124 / 466
»»

Vazelin ::

Drevesce je izjavil:

Vazelin je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/na-jese...
Lol kakšno presenečenje je. Pripravljena je kandidirati na kongresu:D


Ne maram Fajonke, ampak kaj točno je s tem narobe? Saj se je ja vedelo, da bo to nova predsednica SD, takoj ko je odstopil Židan. Verjel ali ne Vazelin, predsedniki strank se lahko menjajo, ni to tako kot v fašistični stranki SDS.

O Zveru pa ne bi... pravi biser res. Žalitev za naš narod.

Itak se je vedelo da bo kandidirala potem ko je bil Židan odstopljen;) SD je prevzela klika okoli Fajonove, Štromajerja ipd :) priprave na volitve pač
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kuall ::

3p je izjavil:


Seveda so komunisti pobijali "politične nasprotinike". Pri nas predvsem, fašiste, naciste in njihove pomagače.

preprost človeček si

dronyx ::

3p je izjavil:

Seveda so komunisti pobijali "politične nasprotinike". Pri nas predvsem, fašiste, naciste in njihove pomagače.

Ti nimaš razjasnjenih pojmov. Na našem ozemlju so komunisti in revolucionarji (ne samo slovenski) pobili po koncu druge svetovne vojne v zelo kratkem času več kot 100.000 ljudi. Samo za primerjavo, nemški okupator naj bi v letih od 1941 do konca druge svetovne vojne leta 1945 (torej v petih letih) pobil 31.700 ljudi (vir: wiki). Večinoma so bili to civilisti.

Tule si lahko pogledaš grobišča povojnih pobojev.

Verjemi na besedo, fašizem in komunizem sta podobni zablodi. Smo pa živeli dolgo časa v komunizmu, tako da ima marsikdo še od takrat pomešane pojme, ker je komunizem sistematično pral možgane.

Kako so izgledali ti povojni poboji, pa si lahko prebereš tule, če te zanima. To ni nič drugega kot satanov klan, ki ima še danes svoje simpatizerje in privžence.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

zasekamroz ::

dronyx je izjavil:

Na našem ozemlju so komunisti in revolucionarji (ne samo slovenski) pobili po koncu druge svetovne vojne v zelo kratkem času več kot 100.000 ljudi.

Po celi Evropi se je 1945 počistilo z izdajalci. Naši so naredili napako, da niso počistili z vsemi. Če bi bi bil zdaj mir.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

dronyx ::

zasekamroz je izjavil:

Po celi Evropi se je 1945 počistilo z izdajalci. Naši so naredili napako, da niso počistili z vsemi. Če bi bi bil zdaj mir.

Taki kot si ti, bi "izdajalce" čistili še danes.

Vazelin ::

zasekamroz je izjavil:

dronyx je izjavil:

Na našem ozemlju so komunisti in revolucionarji (ne samo slovenski) pobili po koncu druge svetovne vojne v zelo kratkem času več kot 100.000 ljudi.

Po celi Evropi se je 1945 počistilo z izdajalci. Naši so naredili napako, da niso počistili z vsemi. Če bi bi bil zdaj mir.

Kako veš da ne boš ti v jami čez par let ker bodo morda fašisti čistili komuniste in seveda ostale politične nasprotnike? Baje so bili tudi tigrovci izdajalci na koncu... no vsi razen komunjar. Pa mali otroci so bili tit izdajalci? Pa starci? Pa mlade ženske? Počistili so par % prebivalstva.

Kakšno govno od človeka si ti. Sovražni govor per excelence. Se vidi da ste eni totalno prizadeti in mentalno se vedno v 40ih. Takšne izjave bi morale pomeniti neposredno 10let zapora plus

V normalni državi bi te sedaj en dolgokurčnik v zaporu fukal v rit

Bmk za naziv
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kuall ::

zasekamroz je izjavil:


Po celi Evropi se je 1945 počistilo z izdajalci. Naši so naredili napako, da niso počistili z vsemi. Če bi bi bil zdaj mir.

Hehe, potem pa me en lolek skuša prepričat, da "smrt janšizmu" ne pomeni pobijanja ljudi, če pa vedno znova in znova slišimo takele stvari od levičarjev.

Vazelin ::

Se umikam iz te teme ker z nekaterimi psihopati, ki so mentalno ostali na ravni drhali v ljubljani ki je v trojkah izvajala likvidacije na začetku 40ih v osrednji sloveniji ne mislim polemizirati. Zagovarjanje nekega čisčenja ljudi je too much zame
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

zasekamroz ::

Vazelin je izjavil:


V normalni državi bi te sedaj en dolgokurčnik v zaporu fukal v rit

vsaj seksu bi, to je tudi neki

FireSnake ::

Vazelin je izjavil:

Meni je v vsakem primeru neodvisno od konteksta omenjanje smrti zelo nizkotno. Kakršnokoli omenjanje smrt ni ok. Sploh ko to vodijo neki kvazi kulturniki lol:))

Enostavno tega ni mogoče smiselno zagovarjati.



TOČNO to jaz vseskozi trdim.
Opletajo s parolami o smrti, potem pa bedaste ovce še vsiljujejo interpretacijo.

Pa nestrpni so do tistih, ki ne delijo njihovega idiotskega prepričanja.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Drevesce je izjavil:

SDS ovce: Vsak teden manj protestnikov

Policija: Včeraj na protestu največ ljudi do zdaj.

Neprecenljivo 8-)


Se mi zdi, da si celo ti opletal s številko 25 000. Ko smo te postavili na laž si končal nekje pri zlaganih 15 000.
To pa zdaj nekako ne sovpada s tem, kar gori pišeš.

Če se že lažete kot pes teče, pol se vsaj uskladite.
V tej temi si se že parkrat ujel na svoje besede (beri: briješ norca sam iz sebe).

Vazelin je izjavil:

Se umikam iz te teme ker z nekaterimi psihopati, ki so mentalno ostali na ravni drhali v ljubljani ki je v trojkah izvajala likvidacije na začetku 40ih v osrednji sloveniji ne mislim polemizirati. Zagovarjanje nekega čisčenja ljudi je too much zame


In to se dopušča?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

MrStein ::

Drevesce je izjavil:


Sicer pa bom na naslednjih volitvah volil dobro državo (pa če bo to letos, 2021 ali pa 2022).

Čestitke da ne boš (kot en redkih) volil jajota!

Z malo heca bi lahko rekel: dobrodošel v 1% ! ;)

Upam, da Janosz do takrat ne bo spremenil svoj mandat na dosmrtni?

Eh, a se ti zavedaš kako Slovenija deluje? Pa sekundo prej sem imel tako dobro mnenje o tebi.


Me ni sram javno povedati koga podpiram in kakšen program zagovarjam, zato me težko spraviš na levico, samo zato ker sem se udeležil in se še bom udeleževal protestov.

Potem verjetno ni problem odgovoriti na vprašanje: si volil enega od teh?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Drevesce je izjavil:

janšízem -zma m (i)
politična usmeritev, kot jo razvija in zastopa slovenski politik Janez Janša

Torej smrt politični usmeritvi in ne smrt osebi.

Mater ste tečni.

Iz SSKJ:

smŕt -i ž (ȓ)

1. prenehanje življenja, življenjskih procesov:

2. dejstvo, da kdo umre:

Torej umre lahko samo nekaj, kar je živo. Kaj je živo in kaj ni, pa ne bom razlagal. Kdor ne ve, pač ne ve.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ripmork ::

kuall je izjavil:

To, da levičarji ljubite pobijanje vemo. Ste tudi že pokazali med 2.sv vojno.

Kaj pa če bi se mi drli:
"smrt Šarcizmu"
"smrt Galizmu"
"smrt Kučanizmu"
bi vam bilo všeč, posebj tem osebam? Po moje bi se počutili ogrožene, Janša se enako upravičeno počuti ogroženega, da se bo kakšnemu levemu psihotu strgalo in ga bo prišel ubit.


“Jaz” pokazal med 2. svetovno vojno, halo!? Rojen sem sredi osemdesetih, kaj se je prej dogajalo, ni moja stvar in nima blage veze z napisanim. A si sploh prebral definicijo v slovarju, ki sem jo dal v povezavo? Zakaj me apriori označuješ za (krvoločnega?) levičarja, če sem ravno pisal, da bi rad podprl kako sredinsko stranko? Če ne dojemaš, da svet ni črno-bel, je to tvoj problem.

Absolutno popolnoma dol mi visi, če se dereš “smrt šarcizmu”, ali kakemu drugemu -izmu. Ker nisem pristaška ovca kogarkoli in dovoljujem kritiko čez kogarkoli. IQ nad sobno temperaturo je dovolj za dojemanje, da je to oznaka za kritiko ideologije, ne pa osebna grožnja.

.......

Brez skrbi, Janša zna dobro poskrbet zase. Če je kdo upravičeno v skrbeh za život so to (poleg Galeta) raziskovalne novinarke, ki pa so nedolgo nazaj dejansko prejemale grožnje s smrtjo / prah v pismih s strani desnih krvoločnih neuravnovešencev.

MrStein ::

3p je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Res je včeraj na proteste NI prišlo 2 miljona in 74 tisoč državljanov ali 99.66% celotne populacije. Le kje so bili ? :8)


Seveda. In na provladne proteste ni prišlo 100% populacije. >:D

Provladni protest se imenuje "volitve v DZ". Vsake 4 leta jih imamo. Lahko se jih naslednjič udeležiš.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FireSnake ::

MrStein: lepo napisano!

Te ovce pa ne samo, da opletajo s sloganom, ki so ga zaukazali njihovi gospodarji. Drznejo se biti nestrpni do tistih, ki bi si njihov slogan razlagali drugače.
In vsiliti svojo interpretacijo.

Njim ni hudo, ker ne razmišljajo s svojo glavo. Problem pa nastane, ko želijo to vsiliti še drugim.

Sem že parkrat rekel: smrt zamenjajo s stop, pa je rešeno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kuall ::

Če ropotaš in če ti nekdo reče, da ga moti boš nehal, če si
normalen.
Če mi rečemo, da nas moti, da govorijo smrt janšizmu, ker to dojemamo kot grožnjo, vsi pa se menda strinjamo, da grozili en drugemu ne bomo, tudi če se ne strinjamo, in jih je naslednjič samo še več s tem napisom s tem samo dokazujejo, da so idioti.

ripmork ::

FireSnake je izjavil:


Sem že parkrat rekel: smrt zamenjajo s stop, pa je rešeno.


Se strinjam!
Zakaj? Da bodo tudi slaboumni dojeli “point” in da Janša vsaj glede tega ne bo več zmožen javno manipulirat / igrat žrtve.

Ampak, sej “Stop” v določeni izkrivljeni interpretaciji tudi lahko pomeni grožnjo, kar bi spet nekdo verjetno zagrabil.

Drevesce ::

Kok je to men za crknit smešno, ko se SDS ovce proglašajo za strpne in obsojajo neke slogane "smrt janšizmu", njihov veliki vodja pa hkrati objavlja fotografije, kjer so žide strelali.

Vsako nasprotno mnenje je z vaše strani ovrženo, takoj si označen za komunista in nevem kaj še vse. Hkrati pa vaša nora24 objavlja tole : https://nova24tv.si/slovenija/politika/...

Neko mlado punco so napadli, ker se ne strinja s trenutnim vladanje. Faking javno so povedali njen ime in priimek, da ima sedaj verjetno po vseh socialnih omrežij polno groženj zarad prfuknencov kot ste vi. Brez kančka spoštovanja do nikogar, podn od družbe.

Pa njenih dejanj ne zagovarjam. Sicer poročajo kot, da bi jih z bencinom zalivala, ampak vseeno za VODNO PIŠTOLICO JE ŠLO! Zaslužila bi si popis in morebitno kazen ne pa javno linčanje. Debili!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Invictus ::

dronyx je izjavil:

zasekamroz je izjavil:

Po celi Evropi se je 1945 počistilo z izdajalci. Naši so naredili napako, da niso počistili z vsemi. Če bi bi bil zdaj mir.

Taki kot si ti, bi "izdajalce" čistili še danes.

Saj to zdaj delajo desničarji, ko priznavajo domobrance...

In domobranci so bili veliko hujši od Nemcev. Naše sosede so žive požgali, preživela samo najmlajša hči, ki so ji "dovolili", da jo sosed odnese ven.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

D3m ::

Vaši so po postrelili moje sorodnike po koncu vojne, ker ni bilo časa gruntati ali so krivi ali ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Okapi ::

Temu se reče kdor seje veter,žanje vihar.

D3m ::

Je bilo to mišljeno meni ali Invictusu?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

Tebi, ker ne razumeš vzroka in posledic.

Poleg tega večine "ta belih" sploh niso pobili, ampak lepo živeli po vojni skupaj s partizani po vaseh. Kot da ni bilo nič.

Pobili so tiste zagrizene, ki so se bojevali še po uradnem koncu vojne in fanatike.

Je bilo precej aristokratskih družin pri ta belih, ki so jim marsikaj pobrali (ni bilo po Evropi nič drugače), pa zdaj hočejo kaj nazaj.

Lahko še tako iščeš vzroke za motiv ta belih, ampak ne moreš mimo dejstva, da so oni bili zlizani z okupatorjem. Kar pomeni, da so izdajalci.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

dronyx ::

Drevesce je izjavil:

Pa njenih dejanj ne zagovarjam. Sicer poročajo kot, da bi jih z bencinom zalivala, ampak vseeno za VODNO PIŠTOLICO JE ŠLO! Zaslužila bi si popis in morebitno kazen ne pa javno linčanje. Debili!

Z objavo njenega imena se moram reči ne strinjam. Ima pa Eva srečo, da živi v Sloveniji. V ZDA bi se ji zlahka zgodilo, da bi obležala na tleh prerešetana od pravega ostrega streliva. Kako pa naj policist ve, da je pištola res imitacija in da ne gre za doma narejeno strelno orožje?

Sicer piše da je Eva izdala tudi pesniško zbirko. V njenem dosjeju je omenjeno, da je pesniški zbirki naslov Omama zavesti IV., zabeležen pa je tudi sledeči verz:
Zbudite me,
ko zima mine.
Zbudite me,
ko pride nazaj tisti čas
ko smo odleteli
v vroče nasmejane dni na krilih mladosti.
Zbudite me takrat,
ko dobimo novo linijo sreče.
Sanjali bomo podnevi.


Pod opombami ima Eva zvezdico. Občasno spremljati, da ne zaide na kriva pota. Močno jo zanaša v levo.

Invictus je izjavil:

Lahko še tako iščeš vzroke za motiv ta belih, ampak ne moreš mimo dejstva, da so oni bili zlizani z okupatorjem. Kar pomeni, da so izdajalci.

Če bi slučajno prišla pri nas na oblast Levica in bi ti grozilo, da ti bodo pobrali vse tvoje premoženje, ki ga je ustvarjalo več generacij (če si kaj podedoval) bi se verjetno tudi s kom zlizal. Ali ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Utk ::

Invictus je izjavil:

Tebi, ker ne razumeš vzroka in posledic.

Poleg tega večine "ta belih" sploh niso pobili, ampak lepo živeli po vojni skupaj s partizani po vaseh. Kot da ni bilo nič.

Pobili so tiste zagrizene, ki so se bojevali še po uradnem koncu vojne in fanatike.

Je bilo precej aristokratskih družin pri ta belih, ki so jim marsikaj pobrali (ni bilo po Evropi nič drugače), pa zdaj hočejo kaj nazaj.

Lahko še tako iščeš vzroke za motiv ta belih, ampak ne moreš mimo dejstva, da so oni bili zlizani z okupatorjem. Kar pomeni, da so izdajalci.

Pobili so tiste, ki so imeli dobro ženo ali posest, ki jo je hotel kdo drug, okupator ni imel kaj dost s tem. Prave izdajalce so itak sproti pospravljali.

aerie ::

Utk je izjavil:


Pobili so tiste, ki so imeli dobro ženo ali posest, ki jo je hotel kdo drug, okupator ni imel kaj dost s tem. Prave izdajalce so itak sproti pospravljali.

Le kateri pohotni pradedek ti takle stresa ;

Telbanc ::

Fritz je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Morda bi bilo res bolje, da bi ta nekoliko nesrečno izbran slogan spremenili. Kam je pripeljal "smrt fašizmu" - svobodo narodu...dobro vemo. V situacijo, ko še danes kopljemo po na novo odkritih kosteh.

Tko da zadeva ni niti malo nedolžna.

Kako si prišel od gesla OF do povojnih pobojev, ki so bili posledica odločitve tedanjega vrha jugoslovanskih oblasti in ne običajnih ljudi, si težko predstavljam. Razen seveda, če je treba ščititi lik in delo ljubljenega vodje pa četudi argumente pretepeš in za lase privlečeš.


Moja teorija je, da se kot pri izvolitvi MC poskuša podzavestno vplivati na del volilnega telesa-kako bi se dalo razpredati. Takrat je lepo ratalo. Vendar zadeva lahko uide izpod nadzora.

Pač problem tega slogana je da pridemo do svobode preko smrti. Najprej mora biti izpolnjen pogoj smrti-da je potem narod svoboden. Svoboda pa je veliko vredna, koliko se vprašam? Smrti koga?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Mato989 ::

aerie je izjavil:

Utk je izjavil:


Pobili so tiste, ki so imeli dobro ženo ali posest, ki jo je hotel kdo drug, okupator ni imel kaj dost s tem. Prave izdajalce so itak sproti pospravljali.

Le kateri pohotni pradedek ti takle stresa ;


:))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Fritz ::

kuall je izjavil:

zasekamroz je izjavil:


Po celi Evropi se je 1945 počistilo z izdajalci. Naši so naredili napako, da niso počistili z vsemi. Če bi bi bil zdaj mir.

Hehe, potem pa me en lolek skuša prepričat, da "smrt janšizmu" ne pomeni pobijanja ljudi, če pa vedno znova in znova slišimo takele stvari od levičarjev.

Zasekamroz je prvo idiot, šele potem je levičar, če to sploh je.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

3p ::

kuall je izjavil:

3p je izjavil:


Seveda so komunisti pobijali "politične nasprotinike". Pri nas predvsem, fašiste, naciste in njihove pomagače.

preprost človeček si


Hvala. Nimam problemov zaradi lažnega občutka grandioznosti, ne.

Fritz ::

dronyx je izjavil:

3p je izjavil:

Seveda so komunisti pobijali "politične nasprotinike". Pri nas predvsem, fašiste, naciste in njihove pomagače.

Ti nimaš razjasnjenih pojmov. Na našem ozemlju so komunisti in revolucionarji (ne samo slovenski) pobili po koncu druge svetovne vojne v zelo kratkem času več kot 100.000 ljudi. Samo za primerjavo, nemški okupator naj bi v letih od 1941 do konca druge svetovne vojne leta 1945 (torej v petih letih) pobil 31.700 ljudi (vir: wiki). Večinoma so bili to civilisti.

V nobenem primeru ne odobravam povojnih izvensodnih pobojev. Ne moreš pa primerjati žrtev med prebivalci Slovenije in številke povojnih pobojev pripadnikov vseh kvizlinških vojska, ki so se aprila 1945 zlile v Slovenijo in Južno Avstrijo. Če že hočeš delatio primerjavo med tem koliko ljudi so komunisti pobili in koliko okupatorji in kvizlingi pa je to zlahka dostopno:
The country suffered between 900,000 and 1,150,000 civilian and military dead during the Axis occupation. Between 80,000 and 100,000 people were killed in the partisan purges and at least 30,000 people were killed in the Bleiburg killings, according to Marcus Tanner in his work...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

3p ::

dronyx je izjavil:

3p je izjavil:

Seveda so komunisti pobijali "politične nasprotinike". Pri nas predvsem, fašiste, naciste in njihove pomagače.

Ti nimaš razjasnjenih pojmov. Na našem ozemlju so komunisti in revolucionarji (ne samo slovenski) pobili po koncu druge svetovne vojne v zelo kratkem času več kot 100.000 ljudi. Samo za primerjavo, nemški okupator naj bi v letih od 1941 do konca druge svetovne vojne leta 1945 (torej v petih letih) pobil 31.700 ljudi (vir: wiki). Večinoma so bili to civilisti.


Eh, nisem te vrste ignorant. Seveda se zavedam povojnih pobojev. Ki pa jih nikakor ni mogoče obravnavati ločeno od vojne. Da, bili so protipravni. In zločin. A ne moreš reči, da so se komunajzi enega lepega mirnega sončnega dne dne vsedli na kaviar in rekli: "gremo presenetit svojo ničesar krivo politično opozicijo in jih pobijmo".

Mimogrede: lahko dejansko prodaš vir za tvoje številke? (Ne, vir "wiki" brez navedbe ne pomeni kaj dosti.)

Za primerjavo: https://www.dnevnik.si/1042535335

Da o akrobatiki, po kateri smo spet prišli do ww2, torej sklepu partizani so po vojni pobili kolaboracijo => levičarji (pa četudi rojeni desetletja po tem, pa četudi ne komunajzi, pač vsi bolj levi od sedanje vlade) pobijajo opozicijo.

In nikomur od zagovornikov lika in dela velikega vodje se ni zdelo o tem sklepu pripomniti nič.

kuall ::

Drevesce je izjavil:

Kok je to men za crknit smešno, ko se SDS ovce proglašajo za strpne in obsojajo neke slogane "smrt janšizmu", njihov veliki vodja pa hkrati objavlja fotografije, kjer so žide strelali.

V svoji "genialnosti" si jo spet narobe razumel.
Vidim, da je veliko ljudi, ki so jim komunisti oprali možgane.
Bila je državljanska vojna, ki so jo začeli partizani. Potem pa sta obe strani delali umore in mučenja, ker v vojni ponavadi zmaga tisti, ki naredi več tega. Čeprav glede na to, da so bili domobranci branitelji svojih domov je čist logično sklepat, da so več umorov in mučenj naredili partizani.

aerie ::

kuall je izjavil:


Bila je državljanska vojna, ki so jo začeli partizani.

Jup. Pa Zemlja je ploščata. In Sonce tudi.

Fritz ::

kuall je izjavil:

Drevesce je izjavil:

Kok je to men za crknit smešno, ko se SDS ovce proglašajo za strpne in obsojajo neke slogane "smrt janšizmu", njihov veliki vodja pa hkrati objavlja fotografije, kjer so žide strelali.

V svoji "genialnosti" si jo spet narobe razumel.
Vidim, da je veliko ljudi, ki so jim komunisti oprali možgane.
Bila je državljanska vojna, ki so jo začeli partizani. Potem pa sta obe strani delali umore in mučenja, ker v vojni ponavadi zmaga tisti, ki naredi več tega. Čeprav glede na to, da so bili domobranci branitelji svojih domov je čist logično sklepat, da so več umorov in mučenj naredili partizani.

Jp, pa partizani so zavezniške pilote predajali Nemcem in ovajali sosede, ki so jih potem okupatorji postrelili ali poslali v koncentracijsko taborišče. Bilo je tako lepo in potem so prišli grdi Američani, Angleži in Rusi ter pokvarili vso zabavo >:D
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

kuall ::

aerie je izjavil:

kuall je izjavil:


Bila je državljanska vojna, ki so jo začeli partizani.

Jup. Pa Zemlja je ploščata. In Sonce tudi.

Dobra vidna moč komunistične propagande in opranih glav. Začni razmišljat s svojo glavo. Komunisti so imeli motiv za njo in so jo tudi naredili.
Dokler komunistične ovce tega ne boste priznale ne bo ok v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

aerie ::

kuall je izjavil:


Dokler komunistične ovce tega ne boste priznale ne bo ok v Sloveniji.

Če bi komunistične ovce po letu 1945 terale tržno gospodarstvo bi pa bilo OK?

dronyx ::

3p je izjavil:

Mimogrede: lahko dejansko prodaš vir za tvoje številke? (Ne, vir "wiki" brez navedbe ne pomeni kaj dosti.)

Jaz sem že pred leti ta podatek našel na tej spletni strani. Je pa očitno to v tem času nekdo spremenil, ker sedaj je številka 97.744 (tu seveda niso samo žrtve nemškega okupatorja ampak vse žrtve vojne). Ampak kakorkoli, 100.000 pobitih po koncu vojne v par mesecih je zame nepredstavljivo. Komunizem in s tem povezana komunistična revolucija na naših tleh je vredna obsodbe in za na smetišče zgodovine, ne pa da se danes hodijo klanjat spomeniku Borisu Kidriču. Poklon pa je zame ZNAK ODOBRAVANJA IN SPOŠTOVANJA LIKA IN DELA. Bljak!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

FireSnake ::

Drevesce je izjavil:

ovce


To reče ovca, ki je, skupaj z LGBT (in ostalimi, precej nestabilnimi osebki - tudi skrajneži), po Ljubljani vozila picikl. Ter zganjala hrup s kuhalnico in piskrom (res, za kaj takega moraš biti svojevrsten bistroum)?

Bi bilo smešno, če ne bi bilo žalostno. ;((
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

kuall ::

aerie je izjavil:

kuall je izjavil:


Dokler komunistične ovce tega ne boste priznale ne bo ok v Sloveniji.

Če bi komunistične ovce po letu 1945 terale tržno gospodarstvo bi pa bilo OK?

ne, gospodarstvo je samo eno področje. pol imaš še svobodo, poštenje, resnico, človekove pravice itd. to vse ste delali narobe in še vedno.

DeeJay ::

Kdorkoli je sodeloval z okupatorjem je izdajalec lastnega naroda in države. Pika. Kle se lahko zgodba konča in bi se tud mogla. Če se nebi zgodila OF, danes nebi blo več Slovenije.

Obsojam vse poboje in na koncu bi tud mogli izdajalcem sodit in jih, če bi bli krivi, zapret. Mogl bi zgradit vse kar so pomagal porušit okupatorju.

Drugač so pa mel vso možnost tudi prestopit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Žiiiga ::

DeeJay ::

Kolk pa ti?

Sistem masovnih umorov v Jasenovcu se je pričel izvajati že jeseni 1941, takoj zatem, ko je pričelo prihajati sem več transportov ljudi. Moški, ženske in otroci so sem prihajali z vozovi, tovornjaki, konjskimi vpregami ali pa so prosto tekli pred naperjenimi puškami ustašev. Masovno pobijanje se je izvrševalo po vsem taborišču.
Koncentracijsko tabori%C5%A1%C4%8De Jasenovac @ Wikipedia

To se gremo lahko v nedogled. Domobranci, ustaši in četniki bodo še vedno izdajalci svojih lastnih narodov.

Današnji problem pa sploh ni samo v zagovarjanju domobrancev, ampak v SDS, ki je skupek vseh vrst nestrpnosti.
Homofobi, Ksenofobi, rasisti, domobranci, pedofili, kriminalci, ... In če si pač neki od tega jih podpiraš, pa čeprov se mogoče z drugimi opcijami ne strinjaš, sam nimaš kej druzga podpirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Žiiiga ::

Nisem, za tele se menda vsi strinjamo da so zločinci. Ti naše še zmer zagovarjaš, ker se ti drugač podre svet.

DeeJay ::

Žiiiga je izjavil:

Nisem, za tele se menda vsi strinjamo da so zločinci. Ti naše še zmer zagovarjaš, ker se ti drugač podre svet.

Koga zagovarjam?

Žiiiga ::

DeeJay je izjavil:

Kdorkoli je sodeloval z okupatorjem je izdajalec lastnega naroda in države. Pika. Kle se lahko zgodba konča in bi se tud mogla.

Drugač so pa mel vso možnost tudi prestopit...

DeeJay ::

Nič ne zagovarjam samo polagam dejstva.
Jest živim za prihodnost in ne za preteklost. Za prihodnost brez homofobov, rasistov, ksenofobov, kriminalcev in ljudi ki še vedno bijejo 2. svetovno vojno.
Kar je blo je blo, vojne so grde, zgodile so se grozote, zdej pa treba gledat naprej, kako bo bolš za naše otroke. To z vlado, ki podpira vse zgoraj našteto zagotovo ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Žiiiga ::

Jah poglej v ogledalo.

DeeJay ::

V ogledalo se morjo pogledat predvsem SDS volilci, ker podpirajo in zagovarjajo največje človeške svinjarije.
Podpirajo cerkvene pedofile, zaposlujejo obsojene kriminalce, podpirajo rasizem, podpihujejo homofobijio in ksenofobijo, podpirajo ustanavlanje paravojaških celic.
««
124 / 466
»»