» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
81 / 466
»»

MrStein ::

esel je izjavil:


Tebi enostavno niso jasni najbolj osnovni politični pojmi, kot kaj demokracija sploh pomeni in kako deluje parlamentarni sistem ustavne ureditve delitve oblasti.

Ja, Šarčevim pa so te svtari ful jasne, ko rušijo vlado*.

Dobri stari: za nas veljajo ena pravila, za vas pa druga!


* a ni hecno, kako levakarji (hvala bugiju za izraz) vedno druge obtožujejo tistega, kar sami počno?

zmaugy je izjavil:

Predčasne volitve naj potekajo online za vse, ki imajo ustrezne certifikate. Tako se bi udeležba zvišala pa še manjša gužva bi bila na voliščih.

To smo že milijonkrat ugotovili, da je bedarija.
Evo, še milijon prvič.


(sanje o tem "več jih bo glasovalo, več glasov bodo naši dobili" pa smo tudi že obdelali)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

zmaugy ::

V osnovi ne vem zakaj bi bile volitve, kjer bi ljudje v večji meri glasovali od doma, v času epidemije neumna ideja.
Vsi tudi jamrajo, da se predvsem mladi ne udeležujejo volitev, neka tehnološka rešitev je njim zagotovo bolj pisana na kožo kot odhod na volišče.

Bi pa to postavilo nevaren primer, kako se lahko dobijo glasovi tistih, ki postavljamo ljudi, ki namesto nas glasujejo v parlamentu, neposredno v kratkem času.
Človek se potem lahko hitro vpraša, zakaj bi potem še potrebovali posrednike v takšni meri...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

MrStein ::

zmaugy je izjavil:

Prejšnja vlada je delala slabo, ne si lagat.

Ja, ampak je bila NAŠA.
To je edino kar šteje.
In bodo rušili vlado, ki je NENAŠA.
(Šarec itak nima druge možnosti, je stvar preteklosti, to so njegove zadnje obupane brce)

Buggy je izjavil:

Razlika je v tem, da desnica oblast išče na demokraticnih volitvah levičarji pa na ulici.


OMG..tnx za tale miselmi izbljuvek. Si dokazal svoje :))

Resnica boli, kaj?

tone31 je izjavil:

napumpali so ga da je protestiranje nevarno za prenos bolezni namesto da bi strokovnjake poslusal

https://globalnews.ca/video/6903079/b-c...

fasistom je tak za dejstva totalno vseeno

Ja, levakom, pardon, levakarjem, pa uspe celo napačno razumeti en sam stavek:

as long as people are keeping proper physical distance from others.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

qwertyy ::

Hahaha kako s te smešni s temi "Janša je odlično opravil svoje delo v času korone, vse zasluge grejo vladi". Na žalost vam povem, da gredo te zasluge lahko predvsem ljudem v ozadju, ki se niti ne izpostavljajo v medijih. K sreči imamo v Sloveniji kar nekak strokovnjakov iz različnih področij, ki pa so dovolj pametni, da se ne ukvarjajo z mediji. Ampak janšisti tega verjetno ne veste, itak je vse rešil vsemogočni Janez Janša. Ampak ta predanost gre itak iz roda v rod. Tako ste se naučili že od vaših starih mam, tistih, ki so se skrivale pred partizani. Kaj dosti se niti ne sprašujete, Janez je pač veliki rešitelj.;)

MrStein ::

Drevesce je izjavil:


Vzpostavili smo demokracijo, kjer je dovoljeno voliti kogar pač hočeš, tvoj Janosz pa jo ruši.

Resnica je ravno obratna.
Kot vedno, ko usta odpre pripadnik določene skupine.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

FireSnake je izjavil:


2) Recimo, da se vaše mokre sanje uresničijo in Jajo odleti. Kdo je alternativa in iz katerega političnega pola je? Daj mi pameten odgovor in dobiš moj glas, Jaz sem neopredeljen, zato mi je vseeno. Do zdaj ste stresali še same neumnosti.


FireSnake je izjavil:

Nisi odgovril na preprosto vprašanje.

To je za ene značilno.

FireSnake je izjavil:


Sledi vprašanje, kdo naj ga nasledi?

"Naši!" (kdorkoli pri pi*di že to je, tega nihče ne pove)

Saj, da je "naš" je edini kriterij.

Da je zanič, ni pomembno, Pomembno je, da je "naš": Jankovič, Bratušek, Cerar, Šarec...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Tody je izjavil:

Jebes leve in desne, mi rabimo voditelje, vi ste pa ovce, ki jim greste na mlin... Spret narod je edini cilj, ker tako lažje dobijo eni in drugi. Transparentnost, odgovornost, cim manj korupcije. To rabimo, to bi lahko izvajal jajo ali pa šarec ali pa nekdo tretji. Ce nekdo preverjeno laze, kot trump, kjer obstaja miljone posnetkov kjer se lahko dokaže da pojma nima zakaj se gre... Potem vemo da smo zajebal kot družba tako levi kot desni, plačani in ne.

Ta post bo sicer ignoriran, vi se pa naprej kregajte kdo ma večjega. Itak bo vseeno, ker večjemu delu prebivalcev itak dol visi in ne bodo sli na volitve

Ne bo ignoriran, bodo pa ga preglasili vaši in naši, levi in desni, zgornji in spodnji, par**** in dom***, ter vsi drugi kričači.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

oo7 ::

Dobri starši ni kaj.

Poldi112 ::

MrStein je izjavil:


* a ni hecno, kako levakarji (hvala bugiju za izraz)


A ni hecno, kako desni že samo ime demonizirate. Kot da je izmenjava idej za vašo stran smrtni greh, ki se ga je treba sramovati in ga javno zaničevati, skupaj z vsemi, ki ne blejajo identično kot vi sami.

In ste na to celo ponosni.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Drevesce ::

oo7 je izjavil:

Dobri starši ni kaj.



1. Zakaj se skriva ime? Ta oseba sploh obstaja ali je samo troll?
2. Četudi je to res, se mi poraja vprašanje, zakaj so želeli onemogočiti prihod otrokov? So mislili izvajati genocid včeraj?
3. Mentalno bolane osebe imaš na levi in desni strani. Zato ne podpiram nikakršnega ekstermizma.
4. Tole se, da ponarediti v manj kot minuti in zato kot dokaz prilagam sliko spodaj (KI JE FAKE, da ne bo kdo veselo širil :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

zmaugy ::

qwertyy je izjavil:

Hahaha kako s te smešni s temi "Janša je odlično opravil svoje delo v času korone, vse zasluge grejo vladi". Na žalost vam povem, da gredo te zasluge lahko predvsem ljudem v ozadju, ki se niti ne izpostavljajo v medijih. K sreči imamo v Sloveniji kar nekak strokovnjakov iz različnih področij, ki pa so dovolj pametni, da se ne ukvarjajo z mediji. Ampak janšisti tega verjetno ne veste, itak je vse rešil vsemogočni Janez Janša. Ampak ta predanost gre itak iz roda v rod. Tako ste se naučili že od vaših starih mam, tistih, ki so se skrivale pred partizani. Kaj dosti se niti ne sprašujete, Janez je pač veliki rešitelj.;)


Potem vlade sploh ne rabimo, ane? To vlado odstavimo in enostavno ne izvolimo nove. Itak so vse naredili ljudje v ozadju.

PS: Pa spizdi s partizani, pezde, nisi vreden da to besedo izgovarjaš, moji so bili vsi v partizanih, ime enega sorodnika lahko vsak dan preberem na spomeniku talcev.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Okapi ()

tone31 ::

tolko bolj bi te trebalo biti sram da si postal zdaj kvizling

zmaugy ::

tone31 je izjavil:

tolko bolj bi te trebalo biti sram da si postal zdaj kvizling


Zapri, naci. Strike that. Pojdi še na kakšno kolesarjenje v množico...>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

Drevesce ::

Je pa danes Tonin potrdil svoj izrisan twitter. Me veseli, da se stranke v koaliciji zbujajo.
Če bi imela NSi še malo več hrbtenice bi morda kdaj v prihodnosti celo dobila moj glas, kljub temu, da nisem kristijan. Vendar jih do tja, čaka še zelo zelo dolga pot.

kingsix ::

Drevesce je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dobri starši ni kaj.



1. Zakaj se skriva ime? Ta oseba sploh obstaja ali je samo troll?
2. Četudi je to res, se mi poraja vprašanje, zakaj so želeli onemogočiti prihod otrokov? So mislili izvajati genocid včeraj?
3. Mentalno bolane osebe imaš na levi in desni strani. Zato ne podpiram nikakršnega ekstermizma.
4. Tole se, da ponarediti v manj kot minuti in zato kot dokaz prilagam sliko spodaj (KI JE FAKE, da ne bo kdo veselo širil :))



Si bolan?
Otroke je bistveno težje nadzirat. Gredo po svoje.. Polek tega so bolj nerodni na kolesu.. Itd.

Kaj vse ne prebereš tukaj... Kaj si nor

Drevesce ::

Aja skrbelo vas je za varnost protestnikov :)):))

Daj farbaj koga drugega s temi janševskimi forami no...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

nirm ::

el_bahattee je izjavil:

nirm je izjavil:

Janez je malo poseben tip. Predvsem pa navdušenec nad militarizmom. Že v mladosti, ko so kolegi njegove starosti preganjali punce in skrivaj kadili na skretih, se je on navduševal nad vojsko in različnimi oblikami politične in vojaške organizacije.
Strastno je bral o partizanih, domobrancih, svetovnih vojnah in različnih političnih sistemih, ki so nastali iz tega.

Očitno ga osebno poznaš, da imaš take natančne informacije? :D


citiral si samo prvi odstavek, ne pa ostalega - gre za moje mnenje na podlagi različnih informacij, ki sem ga napisal na forumu in je lahko tako kot vsak post tukaj napačno. sem kaj slišal tudi iz prve roke, obstaja pa o jj kar nekaj biografij, obstajajo njegove knjige, pa tudi njegove članke iz 80h se da z malo truda najti.
jaz si pač rad ustvarim svojo sliko iz malo večje celote, ne pa samo slepo sledim par twitom zadnjega tedna.
tako, kot novega avta ne kupujem na podlagi treh reklam zadnjega tedna na televiziji.

zmaugy ::

Drugače pa vidim, da bo treba ponovno naredit zalogo za kakšen mesec, medtem pa pozivat, da grejo ljudje množično protestirat. Darwin in to...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

MrStein ::

Poldi112 je izjavil:

MrStein je izjavil:


* a ni hecno, kako levakarji (hvala bugiju za izraz)


A ni hecno, kako desni že samo ime demonizirate. Kot da je izmenjava idej za vašo stran smrtni greh, ki se ga je treba sramovati in ga javno zaničevati, skupaj z vsemi, ki ne blejajo identično kot vi sami.

In ste na to celo ponosni.

1. Ne me vikati.
2. Če bi bil zbran, bi videl, da je avtor izraza bugi , ne pa jaz.
3. Kaka naša stran? A to govoriš o meni ali zgolj "demoniziraš"?
4. Kaki ponos?
5. A si sploh kaj smiselnega napisal? Daj potrudi se in ne bodi ... bugi.

(potem pa se čudiš, da o tebi nimam ravno najvišjega mnenja - mnenje je tako, kot si ga zgradiš s svojimi prispevki)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

tone31 ::

zmaugy je izjavil:

Drugače pa vidim, da bo treba ponovno naredit zalogo za kakšen mesec, medtem pa pozivat, da grejo ljudje množično protestirat. Darwin in to...:))
dokler tvojemu firerju verjames da se korona naleze preko kolesarjenja bos kvizling

zmaugy ::

tone31 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Drugače pa vidim, da bo treba ponovno naredit zalogo za kakšen mesec, medtem pa pozivat, da grejo ljudje množično protestirat. Darwin in to...:))
dokler tvojemu firerju verjames da se korona naleze preko kolesarjenja bos kvizling


Firerja imate poturice. Bolje rečeno sultana...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Poldi112 ::

MrStein je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

MrStein je izjavil:


* a ni hecno, kako levakarji (hvala bugiju za izraz)


A ni hecno, kako desni že samo ime demonizirate. Kot da je izmenjava idej za vašo stran smrtni greh, ki se ga je treba sramovati in ga javno zaničevati, skupaj z vsemi, ki ne blejajo identično kot vi sami.

In ste na to celo ponosni.

1. Ne me vikati.
2. Če bi bil zbran, bi videl, da je avtor izraza bugi , ne pa jaz.
3. Kaka naša stran? A to govoriš o meni ali zgolj "demoniziraš"?
4. Kaki ponos?
5. A si sploh kaj smiselnega napisal? Daj potrudi se in ne bodi ... bugi.

(potem pa se čudiš, da o tebi nimam ravno najvišjega mnenja - mnenje je tako, kot si ga zgradiš s svojimi prispevki)


Govorim o vseh, ki zadnje mesece konstantno pišete levakarji. Izraza levičar praktično ne vidim več. Mi lahko razložiš, kaj je tako fascinantnega v izrazu levakar?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Poglej svoje "blejanje" in ti bo jasno, zakaj te tako kličejo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Okapi ()

kingsix ::

Drevesce je izjavil:

Aja skrbelo vas je za varnost protestnikov :)):))

Daj farbaj koga drugega s temi janševskimi forami no...


Ja zagotovo je bil v planu genocid. Ker se gonicidi niso nikoli izvajali ob prisotnosti otrok.

.... To se zgodi, ko zabiti in panični otroci mislijo, da so pametni in racionalni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

ADIJOOO ::

Na petkovem protivladnem protestu, kjer so skrajni levičarji spodkopavali demokratične vrednote, smo bili priča tudi številnim prisotnim otrokom. Teh njihovi starši niso privlekli iz malomarnosti, pač pa so jih namerno grobo zlorabili v politične namene. Še več, po vzoru Hamasa in Islamske države so jih skušali v primeru izbruha nasilja uporabiti celo kot živi ščit.

Levičarji za politične cilje pripravljeni žrtvovati lastne otroke žalostno a resnično.

Drevesce ::

ADIJOOO je izjavil:

Na petkovem protivladnem protestu, kjer so skrajni levičarji spodkopavali demokratične vrednote, smo bili priča tudi številnim prisotnim otrokom. Teh njihovi starši niso privlekli iz malomarnosti, pač pa so jih namerno grobo zlorabili v politične namene. Še več, po vzoru Hamasa in Islamske države so jih skušali v primeru izbruha nasilja uporabiti celo kot živi ščit.

Levičarji za politične cilje pripravljeni žrtvovati lastne otroke žalostno a resnično.


Ta umotvor si sam naumil ali ti ga je Janosz posredoval? Ali pa je morda vmes kaksna nora24?

zmaugy ::

ADIJOOO je izjavil:

Na petkovem protivladnem protestu, kjer so skrajni levičarji spodkopavali demokratične vrednote, smo bili priča tudi številnim prisotnim otrokom. Teh njihovi starši niso privlekli iz malomarnosti, pač pa so jih namerno grobo zlorabili v politične namene. Še več, po vzoru Hamasa in Islamske države so jih skušali v primeru izbruha nasilja uporabiti celo kot živi ščit.

Levičarji za politične cilje pripravljeni žrtvovati lastne otroke žalostno a resnično.


Dej prosim te, ne s takšnimi bedarijami, nismo v Libanonu in otroci niso bili na tem shodu nič manj varni kot doma.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Drevesce ::

Bolj varni so bili včeraj na cesti kot v cerkvi, to je dejstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

zmaugy ::

Drugače pa vidim, da sta šli obe strani v full retard mode.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

D3m ::

Drevesce je izjavil:

Huhu prav čutiti je kako se fašisti tresete, ker bodo kmalu vaši diktatorji ob ablast 8-)


Diktatorji?

Se vidi, da imate preveč časa.

Arbeit macht frei, dečki.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

DeeJay ::

Ah ja, še ena laž in podtikanje Janševe vlade...
Primerjava mask in ventilatorjev, so cene prejšnje vlade objavili z DDV in vsemi stroški, svoje cene pa BREZ tega, samo da bi razlika izgledala ogromna, ki na koncu sploh ni.
SDS manipulatorski lažnivci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

zmaugy ::

In kdo je na koncu kupil dražje ob enakih pogojih (DDV in transport)?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Vazelin ::

Meni je ironično, ko se na protestih prikazujejo tisti, ki so bili člani prejšnje koalicije. Seveda ne gre za boj za oblast. Sploh ne:)) Jebeš take proteste ko so zraven razni vidni SDjevci in podobni. S takim se enostavno ne morem poistovetiti.

Je pa medijska podpora mainstream medijev res nenormalna. Dobesedno lahko uničijo in odstavijo vsako vlado, ki bi si drznila kljubovati Gospodarjem. v dveh tednih lahko dobesedno s pomočjo raznih organizacij in raznoraznih krožkov organizirajo karkoli.

Medtem ko pod Šarčevo vlado novinarstva msmjev sploh ni bilo saj so še sami priznavali, da so s Šarcem ravnali v rokavičkah in prijazno, sedaj dobesedno vabijo na proteste. levica je res totalno nesposobna, da ne more normalno vladati niti v teh razmerah, ko ima pod sabo vse dominantne medije.

saj smo videli v preteklosti ko so z malodane izdajalci označili v MsM vse, ki bi si drznili protestirati proti ablasti.

24ur in ostale prime oddaje folk na ravni Šiškota vabi v prime timeu kjer razlaga svoje budalščine kot je bla ena od teh organizatork:))

So na Necenzurirano že nakazali kam pes taco moli. Ekonomska kriza bo priročna, da se vrže vlado in spet nastavi svoje SD in podobne ultra sposobne kadre;)

Sorči samo ta medijska vojna v zadnjih treh tednih je naravnost brutalna. Mene samo še čudi da vlada skup stoji. Itak je samo še opozicija v prime time kjer za naslov člankov dobesedno povzamejo razne Sdjevce.Ta levi so se spet izkazali pri razumevanju demokracije... enostavno jim ni jasno da si lahko v opoziciji. Za demokracijo smo samo takrat ko vladaMo:)) drzgače ulica
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

nirm ::

nima veze, kdo je kupil dražje maske.
oboji so se okoristili, janša je kupil več in nas s tem vsaj pri maskah koštal več.
splošno okoriščanje tistih pri pipici ki pokorno hodijo okoli politične mize in čakajo, kdaj bo kaj dol padlo, pa je osnovna mentaliteta tega naroda, tako janše, šarca, kot tebe in mene. na vseh nivojih, neodvisno od politične pripadnosti. vzgojeni smo bili tako, da smo pokorni, da se moramo podrejati, da ne smemo misliti s svojo glavo.

osnovni strah slovencev je ta, da jih bo nekdo izkoristil. obenem pa je osnovni thril slovencev, ko nekoga drugega izkoristiš.
zraven veliko vlogo igra še nevoščljivost in sosedova trava je vedno višja.

in kdorkoli bo karkoli poskusil delati na novo, ljudi okoli sebe, sistema in konec koncev naroda ne moreš spremeniti. so stvari, ki jih je cankar svetovljansko opisal pred več kot 100 leti in še danes držijo.

nirm ::

-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirm ()

zmaugy ::

nirm je izjavil:

nima veze, kdo je kupil dražje maske.
oboji so se okoristili, janša je kupil več in nas s tem vsaj pri maskah koštal več.
splošno okoriščanje tistih pri pipici ki pokorno hodijo okoli politične mize in čakajo, kdaj bo kaj dol padlo, pa je osnovna mentaliteta tega naroda, tako janše, šarca, kot tebe in mene. na vseh nivojih, neodvisno od politične pripadnosti. vzgojeni smo bili tako, da smo pokorni, da se moramo podrejati, da ne smemo misliti s svojo glavo.

osnovni strah slovencev je ta, da jih bo nekdo izkoristil. obenem pa je osnovni thril slovencev, ko nekoga drugega izkoristiš.
zraven veliko vlogo igra še nevoščljivost in sosedova trava je vedno višja.

in kdorkoli bo karkoli poskusil delati na novo, ljudi okoli sebe, sistema in konec koncev naroda ne moreš spremeniti. so stvari, ki jih je cankar svetovljansko opisal pred več kot 100 leti in še danes držijo.


Kako “nima veze”, a ni to cel point? Kaj je zdaj to?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

nirm ::

jaz vidim point v temu, da se upre tovrstnim praksam in tako narod kot politiko opozori, da se tega v današnjem času ne gremo več. to pa je mogoče le z neodvisno preiskavo in prevzemom/naprtitvijo odgovornosti ter sankcijami tistim, ki so pri vsemu skupaj sodelovali. ne pa, da se takoj začne zavračanje, obračunavanje, obračanje krivde na druge, politiziranje.
morda bi od politikov to še razumel, ampak da se pa ljudstvo daje dol na tak način, se mi zdi pa popolnoma zgrešeno.
če se je pokazal sum na korupcijo z maskami, naj se to neodvisno razišče. ne pa, da se brez odgovora o sebi samo zvrača krivdo na drugega (v tem primeru šarca) ja kaj pa on? (to je kot v vrtcu - "učitlca on je prvi začeu, ne on je...")
če se pokaže sum na korupcijo pri šarcu, potem naj se z neodvisno preiskavo razišče tudi njega.

je pa neodvisna preiskava sanja svinja kukuruz v slo.

MrStein ::

Poldi112 je izjavil:

MrStein je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

MrStein je izjavil:


* a ni hecno, kako levakarji (hvala bugiju za izraz)


A ni hecno, kako desni že samo ime demonizirate. Kot da je izmenjava idej za vašo stran smrtni greh, ki se ga je treba sramovati in ga javno zaničevati, skupaj z vsemi, ki ne blejajo identično kot vi sami.

In ste na to celo ponosni.

1. Ne me vikati.
2. Če bi bil zbran, bi videl, da je avtor izraza bugi , ne pa jaz.
3. Kaka naša stran? A to govoriš o meni ali zgolj "demoniziraš"?
4. Kaki ponos?
5. A si sploh kaj smiselnega napisal? Daj potrudi se in ne bodi ... bugi.

(potem pa se čudiš, da o tebi nimam ravno najvišjega mnenja - mnenje je tako, kot si ga zgradiš s svojimi prispevki)


Govorim o vseh, ki zadnje mesece konstantno pišete levakarji. Izraza levičar praktično ne vidim več. Mi lahko razložiš, kaj je tako fascinantnega v izrazu levakar?

No, pisal si meni. Sicer pa:
Ne vem, lahko pa te opozorim, spet, da ne bereš, in ti ponovim:
Izrazoslovje levakar/desnakar je uvedel bugi (lahko uganeš, kateremu "polu" pripada).

Tako da, spet en avtogol...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

zmaugy ::

nirm je izjavil:

jaz vidim point v temu, da se upre tovrstnim praksam in tako narod kot politiko opozori, da se tega v današnjem času ne gremo več. to pa je mogoče le z neodvisno preiskavo in prevzemom/naprtitvijo odgovornosti ter sankcijami tistim, ki so pri vsemu skupaj sodelovali. ne pa, da se takoj začne zavračanje, obračunavanje, obračanje krivde na druge, politiziranje.
morda bi od politikov to še razumel, ampak da se pa ljudstvo daje dol na tak način, se mi zdi pa popolnoma zgrešeno.
če se je pokazal sum na korupcijo z maskami, naj se to neodvisno razišče. ne pa, da se brez odgovora o sebi samo zvrača krivdo na drugega (v tem primeru šarca) ja kaj pa on? (to je kot v vrtcu - "učitlca on je prvi začeu, ne on je...")
če se pokaže sum na korupcijo pri šarcu, potem naj se z neodvisno preiskavo razišče tudi njega.

je pa neodvisna preiskava sanja svinja kukuruz v slo.


V Ljubljani se bi lahko zahtevalo odgovornost še od marsikoga drugega, ampak ne, tam mora biti najprej vse dokazano. Že leta in leta.
Na drugi strani zadostuje rekla-kazala in zbudi se (spontano, če verjameš v pravljice) cela paleta čudovitih ngojev in društev in zgodi se umetniška inštalacija.
Dejmo bit realistični, katera opcija je dlje vladala in kateri opciji so se zgodili nemiri?
Stvar ni kredibilna že zato, ker se tudi tukaj, na tem forumu, vedno znova išče izgovore za nasprotno stran, kar je dober indikator obravnave takšnih stvari pri nas.
Ampak če smo že tako daleč, pa zdaj pričakujem, da se bo izkazalo, da je ta vlada kupovala dražje in neustrezno, ker vemo, da prejšnja vlada ni uspela zagotoviti zaščitne opreme sploh. Potem pa pričakujem še upoštevanje ponudbe in povpraševanja v času teh nabav za opletanje z nekim pavšalnim in histeričnim norenjem. Ne pa da mi zdaj napišeš, da saj itak ni važno, vsi se okoriščajo. No shit?! A se slučajno dejstva ne ujemajo z željami? Ne vem, vprašam.
Kjer ni nobenega dvoma je v posranem odzivu te vlade na početje Orbana, ampak to očitno nikogar ne moti, kar me čudi in se mi zdi noro.

Pod črto se meni zdijo nabave opreme preko podjetij, kjer so “čisto po naključju” zaposleni sorodniki ljudi, ki so blizu vladi, nehigienske. Ampak logika, po kateri so akterji leta in leta tiho, ko se vsem na očeh dogajajo svinjarije epskih razsežnosti, potem pa ponorijo ob nekih indicih, ki se zdijo malo na trhlih nogah, je sprevržena in vse skupaj smrdi po izigravanju političnega sistema in slabljenju demokracije.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Poldi112 ::

zmaugy je izjavil:

Poglej svoje "blejanje" in ti bo jasno, zakaj te tako kličejo.


Kolega, še kar zgolj blatite, argumentov pa od nikjer. Celo na tako trivialno vprašanje, kot je zgornje. A nimate bolj pametnega dela od merjenja penisa z nekom, ki ga to ne zanima?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

zmaugy ::

Poldi112 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Poglej svoje "blejanje" in ti bo jasno, zakaj te tako kličejo.


Kolega, še kar zgolj blatite, argumentov pa od nikjer. Celo na tako trivialno vprašanje, kot je zgornje. A nimate bolj pametnega dela od merjenja penisa z nekom, ki ga to ne zanima?

Zakaj, o zakaj si modeli tukaj mene izbirate za svoj come out? Razni Felerji, Lustri in zdaj še Poldi. Et tu, Brutus?>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Konlov ::

Tabeli izdajalci vidim, da majo kar hude plačance tle gor. Dejte nehat. Ni vse tisti ukraden denar, ki ga dobite. Ko se bo klalo, povratka nazaj ne bo. To so vaši starši in stari starši že naredili.
Poizkušajte biti boljši...

nirm ::

zmaugy je izjavil:


V Ljubljani se bi lahko zahtevalo odgovornost še od marsikoga drugega, ampak ne, tam mora biti najprej vse dokazano. Že leta in leta.

Res je - tak je sistem in mentaliteta tega naroda že leta in leta. ni odvisno od politične opcije, ampak od posameznikov, ki so pri koritu. Obenem pa je cel kup pragmatičnih sledilcev takoj za njimi, ki kot vrabci pod mizo čakajo, da slučajno pade kak kos kruha, ker so bili pridni in poslušni. Sodstvo pa se z dovolj dobrimi odvetniki (in dovolj veikim budgetom) vedno da zmagati.

zmaugy je izjavil:


Na drugi strani zadostuje rekla-kazala in zbudi se (spontano, če verjameš v pravljice) cela paleta čudovitih ngojev in društev in zgodi se umetniška inštalacija.


Gre za naravni odziv, v prvi vrsti gre za reakcijo, ko te nekdo močnejši napade in se nad tabo izživlja, v drugi vrsti pa gre za to, da se počutijo tudi finančno ogroženi zaradi političnih razlogov. koristi od večine njih glede na javni denar družba nima. je pa tudi res, da so tudi oni ljudje z normalnim življenjem, številni imajo družine. in sedaj bi nekateri uživali, da se jim čez noč ugasne vse dohodke, da jih bomo lahko videli prosjačiti na ulicah.

zmaugy je izjavil:


Dejmo bit realistični, katera opcija je dlje vladala in kateri opciji so se zgodili nemiri?

dlje je vladala levo sredinska opcija, pri janši so se zgodili nemiri. kar gre nedvomno pripisati dolgoletni janševi aroganci in direktnemu obračunavanju s pogosto primitivnimi verbalnimi napadi na ljudi, ki se ne strinjajo z njegovo politiko. njemu pa v podobni maniri sledijo številni njegovi podporniki. to v teh ljudeh nasprotnega pola in njihovih tihih podpornikih zbuja direktno jezo in posledično pojav "anti-janša histerikov", kot jih janševi pripadniki slabšalno označujejo.

zmaugy je izjavil:


Stvar ni kredibilna že zato, ker se tudi tukaj, na tem forumu, vedno znova išče izgovore za nasprotno stran, kar je dober indikator obravnave takšnih stvari pri nas.
Ampak če smo že tako daleč, pa zdaj pričakujem, da se bo izkazalo, da je ta vlada kupovala dražje in neustrezno, ker vemo, da prejšnja vlada ni uspela zagotoviti zaščitne opreme sploh. Potem pa pričakujem še upoštevanje ponudbe in povpraševanja v času teh nabav za opletanje z nekim pavšalnim in histeričnim norenjem.
Kjer ni nobenega dvoma je v posranem odzivu te vlade na početje Orbana, ampak to očitno nikogar ne moti, kar me čudi in se mi zdi noro.


če se nekdo malo potrudi, lahko zmeraj razišče, po kakšni ceni so se stvari prodajale na trgu v tem času in po kakšnih cenah smo kupovali mi. prav tako se lahko razišče, ali je bila naloga šarca imeti polna skladišča in koliko se je to izvajalo v preteklosti. v kolikor so mu strokovnjaki svetovali, da se zaščitna oprema potrebuje, potem je odgovornost na njemu. v kolikor je who rekla, da tega ne potrebujemo in so jim naši sledili, potem pač jbg, smo žrtev zunanje nesposobnosti.
neko obtoževanje in nakladanje vse povprek pa ne bo prineslo nič. sam zagovarjam to, da se možne koruptivne stvari predvidi in opozarja v naprej in se jih tudi sproti preverja, ne pa nekaj post festum zmeraj za nazaj.
v kolikor se izkaže sum na korupcijo za nazaj, pa se stvari preveri z ustrezno preiskavo in sankcionira tiste z maslom na glavi. in to, da se upre zaposleni na blagovnih rezervah je za mene dovolj velik sum (še zmeraj se lahko kasneje pokaže, da je šlo za politiziranje).
odziv na orbana je prav, da se obsodi, vseeno pa njegov twit trenutno ne ogroža kakovosti življenja v naši državi in po mojem mnenju ni prioriteta politične debate.

tone31 ::

zmaugy je izjavil:

Zakaj, o zakaj si modeli tukaj mene izbirate za svoj come out? Razni Felerji, Lustri in zdaj še Poldi. Et tu, Brutus?>:D
ce sklepamo torej po tem da ne obsojas tega da tvoj firer novinarke s prostitutkami oznacuje se strinjas in si nekredibilna osebnost

nirm je izjavil:

dlje je vladala levo sredinska opcija, pri janši so se zgodili nemiri. kar gre nedvomno pripisati dolgoletni janševi aroganci in direktnemu obračunavanju s pogosto primitivnimi verbalnimi napadi na ljudi, ki se ne strinjajo z njegovo politiko. njemu pa v podobni maniri sledijo številni njegovi podporniki. to v teh ljudeh nasprotnega pola in njihovih tihih podpornikih zbuja direktno jezo in posledično pojav "anti-janša histerikov", kot jih janševi pripadniki slabšalno označujejo.
kar se naj hitro privadijo da nismo vsi ovce

ne bom jaz kar tako pozabil kako so jansevi zmerjali moje sodelavce v zdravstuv kak vlecejo dobre place in zivijo na racun nekih privatnikov in zram v luft gledajo in kak je znizat treba place v javnem in vse to

kaj misli da bomo zdaj pa vidli neke plakate in naj nam kar srce zaigra kak ta mafija nas res ceni in se nam zahvaljuje? nas ne bodo nategovali

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tone31 ()

Okapi ::

Drevesce je izjavil:

Je pa danes Tonin potrdil svoj izrisan twitter. Me veseli, da se stranke v koaliciji zbujajo.
Če bi imela NSi še malo več hrbtenice bi morda kdaj v prihodnosti celo dobila moj glas, kljub temu, da nisem kristijan. Vendar jih do tja, čaka še zelo zelo dolga pot.
Je pač opazil, da naslednjih volitev Desus in SMC sigurno ne bosta preživeli, NSi pa je tudi na najboljši poti, da jih ne bo. In je treba začeti reševati, kar se rešiti da.

FormerUser ::

A res? Od kod ti pa ta informacija? Desus in NSi sta ziher v parlamentu, povsem realno pa tudi SMC.

tone31 ::

pa da bi stroko vsaj poslusali pa niti to ne zmorejo

ukrepe na horuk in tak ko se janezu in kacotu sprdnilo, imunologi pa zdaj javno pravijo kak so te reci sle mimo priporocil vseh njih

Drevesce ::

FormerUser je izjavil:

A res? Od kod ti pa ta informacija? Desus in NSi sta ziher v parlamentu, povsem realno pa tudi SMC.


SMC je politično truplo oni trenutno nimajo niti 0,5% podpore, kaj šele, da bi prišli blizu praga parlamenta. Počivalšek še prebrati ne zmore več svojih laži, kaj šele, da bo znal na soočenjih prepričati volilce. SMC IS DEAD.

NSi zagotovo notri ostaja, Desus pa verjetno tako ali tako kmalu spet čaka reorganizacija ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

tone31 ::

FormerUser je izjavil:

A res? Od kod ti pa ta informacija? Desus in NSi sta ziher v parlamentu, povsem realno pa tudi SMC.
ajde miska reci mi kje ti vidis nsi tukaj https://www.dvk-rs.si/arhivi/dz2008/

zmaugy ::

tone31 je izjavil:

pa da bi stroko vsaj poslusali pa niti to ne zmorejo

ukrepe na horuk in tak ko se janezu in kacotu sprdnilo, imunologi pa zdaj javno pravijo kak so te reci sle mimo priporocil vseh njih


Kaj zdaj, stroka (WHO) je razglašala, da ni prenosa iz osebe na osebo, čeprav so bili o tem podatki že decembra s strani Tajvana in da naj javnost ne nosi mask. Nadalje so razlagali, da nesimptomatični okuženi okužbe ne širijo.
Poslušati to stroko v tistem času se je izkazalo za smrtonosno.

tone31 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Zakaj, o zakaj si modeli tukaj mene izbirate za svoj come out? Razni Felerji, Lustri in zdaj še Poldi. Et tu, Brutus?>:D
ce sklepamo torej po tem da ne obsojas tega da tvoj firer novinarke s prostitutkami oznacuje se strinjas in si nekredibilna osebnost

nirm je izjavil:

dlje je vladala levo sredinska opcija, pri janši so se zgodili nemiri. kar gre nedvomno pripisati dolgoletni janševi aroganci in direktnemu obračunavanju s pogosto primitivnimi verbalnimi napadi na ljudi, ki se ne strinjajo z njegovo politiko. njemu pa v podobni maniri sledijo številni njegovi podporniki. to v teh ljudeh nasprotnega pola in njihovih tihih podpornikih zbuja direktno jezo in posledično pojav "anti-janša histerikov", kot jih janševi pripadniki slabšalno označujejo.
kar se naj hitro privadijo da nismo vsi ovce

ne bom jaz kar tako pozabil kako so jansevi zmerjali moje sodelavce v zdravstuv kak vlecejo dobre place in zivijo na racun nekih privatnikov in zram v luft gledajo in kak je znizat treba place v javnem in vse to

kaj misli da bomo zdaj pa vidli neke plakate in naj nam kar srce zaigra kak ta mafija nas res ceni in se nam zahvaljuje? nas ne bodo nategovali


Kaj misliš, da smo se vsi dolžni izjasnjevati o vsem, kar se tebi tukaj sprdne or else? Tako je bilo v času prejšnjega režima pa verjetno v času inkvizicije. Pa še enkrat: Firerje imate mentalne sirote in razne poturice.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
««
81 / 466
»»