» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
423 / 466
»»

lotar123 ::

FireSnake je izjavil:


Videl, brez skrbi in to je nagnusno.
Ampak, treba je gledati širšo sliko: in to je, da politika to sploh lahko naredi. Tu je srž težave. In to nobenega ne skrbi.


Dokler bo politika lahko nastavljala ljudi, ne bo nič drugače, se pravi ne bo nikoli drugače, ker je to v interesu levih in desnih. Žal!

FireSnake ::

@lotar123: točno tako!
Ampak butastemu folku je glavni problem "zakaj ne kradejo moji?" in preko tega ne vidijo.

Smrekica je tipični primerek.

In tudi vse, kar se očita trenutni vladi je usmerjeno v to, da bi eni prišli spet na državni sesek.
Zadeva je zelo transparentna, če stopiš korak nazaj (jaz se sicer tega ogibam, a tako bombandirajo, da čisto pod radar ne moreš).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

lisaac ::

Jelko "Kaco" Kacin neuradno zapušča mesto vladnega "govorca" ...skrajni čas.

Leprechaun ::

Debilno je, da enake omejitve veljajo tudi za tiste, ki smo bolezen že preboleli in smo imuni. V tem primeru nikakor ne moremo govoriti o sorazmernosti omejitev, zlasti omejitvi gibanja na občine / rekreacija regije.

Maske v zaprtih prostorih še sprejmem, ni težave, ampak to, da ponovno razmišljajo o zaostrovanju ukrepov, nimajo izdelanega načrta, puščajo zaprto večino storitvenih dejavnosti, ob tem pa so že več mesecev popolnoma brez vizije, kaj želijo storiti... Da niti ne omenjam vseh afer in kraje javnega denarja. Politiki bi morali biti moralni steber družbe, tako pa so samo njeno zrcalo. Hvala lepa za tole.
*************************************************************

DeeJay ::

lisaac je izjavil:

Jelko "Kaco" Kacin neuradno zapušča mesto vladnega "govorca" ...skrajni čas.

Gre za državnega sekretarja. To je zahteval, da bo mel v slučaju nezaupnice pol lepo odpravnino. Drugač je ne bi mel.
Don't f with me.

fikus_ ::

"Debilno je, da enake omejitve veljajo tudi za tiste, ki smo bolezen že preboleli in smo imuni. . . . "

Ni še dokazano da imun človek (ne)more prenest virus.

GregiB ::

FireSnake je izjavil:


Smrekica je tipični primerek.

In tudi vse, kar se očita trenutni vladi je usmerjeno v to, da bi eni prišli spet na državni sesek..


Tak rad opletaš z ad hominem-i, kako se nekaterih forumašev itak ne jemlje resno in da so primerki, potem pa pišeš, da so očitki vladi od velike večine volivcev usmerjeni v to, da se spravi “naše” na državni sesek? Resno? Toliko podcenjuješ najine rojake? Da nam je vseeno, kaj je z državo, glavn, da Fajinka in Serpentinšek idr. obvadujetjo državno blagajno? Daj preberi raje debuloze, preden jih objaviš...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

[Michael] ::

lisaac je izjavil:

Jelko "Kaco" Kacin neuradno zapušča mesto vladnega "govorca" ...skrajni čas.

Sem mislil, da je hec :D

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Od govorca do koordinatorja cepljenja. Upam, da najdejo tudi cepivo za razum in pogum ter množično cepijo populacijo.

floyd1 ::

Zanimivo.

HSE hiti podpisovati pogodbe z RKC in SDS sekto, kaco odhaja pucat sekrete (če sem to prav razumel)...
Vidim neko hitenje. Česa se bojijo? Janezek pravi, da niso manjšinska vlada. Besede govorijo eno, dejanja pa kažejo, da golorepi glodalci že zapuščajo potapljajočo barko.

Osebno ne verjamem najbolj v ehjavčev uspeh pri prevzemu žezla. Je pa vse mogoče, večina v SMC ima tega sranja verjetno že res poln kur**. Vzdržite, novi sekrétar bo ves drek popucal.

Utk ::

Ne pozabite, no, očitno ste že, da je bil Kacin največji, če ne prvi, Antijanšist. Tolk da veste, kolk je to zares vredno... Sem prepričan, da bi tudi Mesec sprejel Janšev šiht, ko bi vseh drugih za 3 jurje za njegovo "specialno" "znanje" zmanjkalo.

FireSnake ::

GregiB je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Smrekica je tipični primerek.

In tudi vse, kar se očita trenutni vladi je usmerjeno v to, da bi eni prišli spet na državni sesek..


Tak rad opletaš z ad hominem-i, kako se nekaterih forumašev itak ne jemlje resno in da so primerki, potem pa pišeš, da so očitki vladi od velike večine volivcev usmerjeni v to, da se spravi “naše” na državni sesek? Resno? Toliko podcenjuješ najine rojake? Da nam je vseeno, kaj je z državo, glavn, da Fajinka in Serpentinšek idr. obvadujetjo državno blagajno? Daj preberi raje debuloze, preden jih objaviš...


Če bi se mi dalo bi šel iskat citate.
Ko nekomu operejo možgane do te mere, da Cerpentinška (eden najslabših med zelo slabimi) podpira, potem je jasno, da smo dosegli dno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gateway ()

puginho ::

[Michael] je izjavil:

lisaac je izjavil:

Jelko "Kaco" Kacin neuradno zapušča mesto vladnega "govorca" ...skrajni čas.

Sem mislil, da je hec :D

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Od govorca do koordinatorja cepljenja. Upam, da najdejo tudi cepivo za razum in pogum ter množično cepijo populacijo.


Mislim da je ljudem krepko vseeno, ker kdo ga pa še sploh posluša razen sekte. Lepo pa da gre organizirat cepljenje, on je le eden največjih epidemiologov v državi, kriva so martinovanja, kriva so druženja,...:))

Nedasemiveč ::

FireSnake je izjavil:

GregiB je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Smrekica je tipični primerek.

In tudi vse, kar se očita trenutni vladi je usmerjeno v to, da bi eni prišli spet na državni sesek..


Tak rad opletaš z ad hominem-i, kako se nekaterih forumašev itak ne jemlje resno in da so primerki, potem pa pišeš, da so očitki vladi od velike večine volivcev usmerjeni v to, da se spravi “naše” na državni sesek? Resno? Toliko podcenjuješ najine rojake? Da nam je vseeno, kaj je z državo, glavn, da Fajinka in Serpentinšek idr. obvadujetjo državno blagajno? Daj preberi raje debuloze, preden jih objaviš...


Če bi se mi dalo bi šel iskat citate.
Ko nekomu operejo možgane do te mere, da Cerpentinška (eden najslabših med zelo slabimi) podpira, potem je jasno, da smo dosegli dno.


Koga pa naj volimo, ajde povej? Pa da ne boš napisal SDS, ker te stranke ne grem volit, pa če so edini kandidati na listi in volitve obvezne. Pa ni samo JJ, ki me moti, cela njihova ideologija je blazna, podmladek SDS je blazen, vse je blazno na Trstenjakovi 13.

showsover ::

Ja, jeba, ne. Torej kaj? Jokat? Abstinirat? Ustanovit novo stranko? Se izselit? Pobit vse? Ni jutri K dan?

feryz ::

puginho je izjavil:

Mislim da je ljudem krepko vseeno, ker kdo ga pa še sploh posluša razen sekte. Lepo pa da gre organizirat cepljenje, on je le eden največjih epidemiologov v državi, kriva so martinovanja, kriva so druženja,...:))
V resnici bo za boljšo plačo "delal" od doma. Na stara leta pa ja ne bo vsak dan v službo hodil. Pa čeprav le za urco ali dve.

FireSnake ::

Nedasemiveč je izjavil:


Koga pa naj volimo, ajde povej? Pa da ne boš napisal SDS, ker te stranke ne grem volit, pa če so edini kandidati na listi in volitve obvezne. Pa ni samo JJ, ki me moti, cela njihova ideologija je blazna, podmladek SDS je blazen, vse je blazno na Trstenjakovi 13.


ZELO dobro vprašanje!

Jaz nisem hodil volit nobenega, ker mi noben ne sede (kontra: ob vseh mi gre na kozlanje).
Jaz bi vse v rit nabrcal.

Po občasnem prebiranju teme sem prišel do zaključka, da je vsa leva stran izgubila kompas.
Tako mi ne preostane drugega kot, da volim n.Si ali oddam neveljavno glasovnico.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gateway ()

TESKAn ::

puginho je izjavil:

[Michael] je izjavil:

lisaac je izjavil:

Jelko "Kaco" Kacin neuradno zapušča mesto vladnega "govorca" ...skrajni čas.

Sem mislil, da je hec :D

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Od govorca do koordinatorja cepljenja. Upam, da najdejo tudi cepivo za razum in pogum ter množično cepijo populacijo.


Mislim da je ljudem krepko vseeno, ker kdo ga pa še sploh posluša razen sekte. Lepo pa da gre organizirat cepljenje, on je le eden največjih epidemiologov v državi, kriva so martinovanja, kriva so druženja,...:))

Prvi bodo cepljeni tisti, ki se družijo po garažah ob izlivih srebrnih rek na martinovanju. Pa smo mislili, da ma Šarec "posebne" izjave...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

FireSnake ::

showsover je izjavil:

Ja, jeba, ne. Torej kaj? Jokat? Abstinirat? Ustanovit novo stranko? Se izselit? Pobit vse? Ni jutri K dan?


Delat, poskrbet zase, svoje bližnje in prijatelje in se čim manj ukvarjati s politiko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gateway ()

Nedasemiveč ::

FireSnake je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Koga pa naj volimo, ajde povej? Pa da ne boš napisal SDS, ker te stranke ne grem volit, pa če so edini kandidati na listi in volitve obvezne. Pa ni samo JJ, ki me moti, cela njihova ideologija je blazna, podmladek SDS je blazen, vse je blazno na Trstenjakovi 13.


ZELO dobro vprašanje!

Jaz nisem hodil volit nobenega, ker mi noben ne sede (kontra: ob vseh mi gre na kozlanje).
Jaz bi vse v rit nabrcal.

Po občasnem prebiranju teme sem prišel do zaključka, da je vsa leva stran izgubila kompas.
Tako mi ne preostane drugega kot, da volim n.Si ali oddam neveljavno glasovnico.


NSi pod Ljudmilo? Mogoče... NSi pod Toninom? No way...

showsover ::

Ja, načeloma je smiselen odgovor ampak smo ljudje in s svojimi preferencami, politika je pomembna, če drugače ne, že zaradi firbca in anti-sim-patij. Poglej nasploh po svetu. Pa še 3/4 (če ne več) ljudi je (upravičeno) razdraženih zaradi ve(n)čnega dolzaklepa, sem tudi sam, ampak ni problema, imam papirje :-))

TESKAn ::

Zbrana dela Jelka Kacina:
Zbirka
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

[Michael] ::

TESKAn je izjavil:

Zbrana dela Jelka Kacina:
Zbirka

Humoren opus je pustil za seboj :))

 #Butalci

#Butalci



"Koliko jih je danes za cepiti?"
"Nikogar še ni."
"Potem bomo pa kar tebe Štefka."
"Jaz sem že bila!"
"Bolje dvakrat kot ničkrat, hlače dol!" :))

Slopek ::

Haha. Tista o obisku ortopeda je huda. Haha.

Ampak smo ga pa vsi poslušali, ali pa potem samo izvajali, to, s čimer nas je hecal. Ni druge.
Že, če samo omeniš, da kaj smrdi pri pandemiji, si morilec in zaradi takih, da smo v lockdownu. Ah ja.
Ne sprenevedajte se 95% ljudi je počelo vse, kar je ta tepec zapovedal. Seveda ni zares tepec. Mu je 100% bolje, kot večini. Ni mu hudga. BGK za nas.

shmandi ::

Slopek je izjavil:


Ne sprenevedajte se 95% ljudi je počelo vse, kar je ta tepec zapovedal.

Če slučajno govoriš o tem, koliko ljudi se drži "ukrepov" nisi v stiku z realnostjo.

DeeJay ::

Tuki je vse lepo opisano kaj je šlo vse narobe in kdo je za to odgovoren.
https://medium.com/sledilnik/od-zgodbe-...

Lahk se še sprenevedate, sam znanstvenikom verjamem bolj kokr enmu obramboslovcu.

In še druga cvetka.
Vlada plačala že več kot 45k€ za vzdrževanje aplikacije, ki pa sploh še ni posodobljena na zadnjo verzijo.
Tolk o "najcenejši" ponudbi.
Don't f with me.

lotar123 ::

DeeJay je izjavil:


In še druga cvetka.
Vlada plačala že več kot 45kEUR za vzdrževanje aplikacije, ki pa sploh še ni posodobljena na zadnjo verzijo.
Tolk o "najcenejši" ponudbi.


Samo smeh če je tole res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

Slopek ::

shmandi je izjavil:

Slopek je izjavil:


Ne sprenevedajte se 95% ljudi je počelo vse, kar je ta tepec zapovedal.

Če slučajno govoriš o tem, koliko ljudi se drži "ukrepov" nisi v stiku z realnostjo.

Bom pa rekel tako.
Ukrepi so neživljenski, oz nekoristni, če jih kot družba nismo sposobni upoštevat v meri, da bi bil efekt sploh opazen.
Verjamem pa, da velika večina se trudi, pa čeprav samo v izogib kazni. Prav tako verjamem, da to ni vzrok okužb v DSO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

FireSnake ::

DeeJay je izjavil:


In še druga cvetka.
Vlada plačala že več kot 45k€ za vzdrževanje aplikacije, ki pa sploh še ni posodobljena na zadnjo verzijo.
Tolk o "najcenejši" ponudbi.


Ko kaj takega rečemo, je pa treba dati kakšno povezavo.
Ne bi rad bil odvetnik od nikogar, ampak za zdaj je "baba rekla baba kazala".

V nasprotnem primeru zadeva izpade, no, tako, kot je izpadla zdaj ;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gateway ()

floyd1 ::

lotar123 je izjavil:

DeeJay je izjavil:


In še druga cvetka.
Vlada plačala že več kot 45kEUR za vzdrževanje aplikacije, ki pa sploh še ni posodobljena na zadnjo verzijo.
Tolk o "najcenejši" ponudbi.


Samo smeh če je tole res.

Seveda je, dvomim, da bi javno operirali s temi številkami, če ne bi bile točne. Pa na uradnem vladnem kanalu za obveščanje (twitterju) še niso zanikali.
Prvi šus pri dilerju je menda tudi zastonj... spet JJ kriminalna združba v vsem svojem sijaju.

FireSnake je izjavil:

DeeJay je izjavil:


In še druga cvetka.
Vlada plačala že več kot 45k€ za vzdrževanje aplikacije, ki pa sploh še ni posodobljena na zadnjo verzijo.
Tolk o "najcenejši" ponudbi.


Ko kaj takega rečemo, je pa treba dati kakšno povezavo.
Ne bi rad bil odvetnik od nikogar, ampak za zdaj je "baba rekla baba kazala".

V nasprotnem primeru zadeva izpade, no, tako, kot je izpadla zdaj ;((


Tu, čisto na koncu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

lufthammer ::

Korlu je nekdo ukradel deponirane podpise! Ostala mu je le obljuba podpisov pod pogojem...
Tale lažnivec je definitivno "rešitev" za Slo:O

Telbanc ::

lufthammer je izjavil:

Korlu je nekdo ukradel deponirane podpise! Ostala mu je le obljuba podpisov pod pogojem...
Tale lažnivec je definitivno "rešitev" za Slo:O


Ja no, zaj je bil na TV, ja no. Bolj bogo vse skupaj. :))

Erika me je presenetila, s svojimi kar konkretnimi vprašanji. Ki jih je ponavljala, dokler ni neki pač povedu. :)

Tisti glasovi no, sam bog ve kje so. :))

Teli iz ozadja so se resno izpeli. Stari recepti, zgleda ne primejo več, kot antibiotik, ki ne prime več. LOL:
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

floyd1 ::

lufthammer je izjavil:

Korlu je nekdo ukradel deponirane podpise! Ostala mu je le obljuba podpisov pod pogojem...
Tale lažnivec je definitivno "rešitev" za Slo:O

Veliko boljši od janezka, za katerega že v eu vidijo, da je psihič in lažnivi kljukec.

lufthammer ::

Tu, čisto na koncu.


24 kur, resno?:))

floyd1 ::

lufthammer je izjavil:

Tu, čisto na koncu.


24 kur, resno?:))

Vem, da bi nora24 al pa požar bila bolj verodostojna za sekto, ampak tak pač je.

tone31 ::

tak kot so drugi ze rekli janseka moramo spravit dol preden nas vse na berasko palico spravi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Telbanc ::

tone31 je izjavil:

tak kot so drugi ze rekli janseka moramo spravit dol preden nas vse na berasko palico spravi


https://twitter.com/BojanPozar/status/1...

"Oj, a gleda kdo @TarcaRTVSLO, gost samo @ErjavecKarl
in kaj govori ...?! To je skoraj boljš za gledat kot tisto kultno serijo Bedaki in konji. ":)):))

Pol pogledaš še komentarje...LOL. :)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

tone31 ::

jansekovi tak nikoli niste znali nic druga delati kot samo da ste z zastavo po tleh tolkli

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

lufthammer ::

Tebe je pa tista energična čist prevzela, vidim.:P

floyd1 ::

in kaj govori ...?! To je skoraj boljš za gledat kot tisto kultno serijo Bedaki in konji.

Gledamo.
Si mislil: Kaj govori-jo?
Ker so jih kar vsi streljali. Laži. No, ehmmm... prirejene politične resnice:
- Ehjavec o "izginjajočih" podpisih njegovih.
- Tonin o vladnih 47 glasovih in o tem da so ves čas delali za več covid postelj. Pa smo vsi videli, da so nove postelje zagotavljali v zadnjem trenutku, ko je "rednih" že praktično zmanjkalo, celo poletje pa so se ukvarjali s kadrovanjem in kaznovanjem drugače mislečih.
- Počivalšek je jokal, kako so eni grozni, da med najhujšo epidemijo najdejo čas za "rušenje vlade". Ma nemoj. Njegov šef twito je medtem vseeno našel čas za vse možne rabote, kadrovanja, kreganje po EU, le za uspešen spopad s to epidemijo ne. Nesposobnež.

Telbanc ::

floyd1 je izjavil:

in kaj govori ...?! To je skoraj boljš za gledat kot tisto kultno serijo Bedaki in konji.

Gledamo.
Si mislil: Kaj govori-jo?
Ker so jih kar vsi streljali. Laži. No, ehmmm... prirejene politične resnice:
- Ehjavec o "izginjajočih" podpisih njegovih.
- Tonin o vladnih 47 glasovih in o tem da so ves čas delali za več covid postelj. Pa smo vsi videli, da so nove postelje zagotavljali v zadnjem trenutku, ko je "rednih" že praktično zmanjkalo, celo poletje pa so se ukvarjali s kadrovanjem in kaznovanjem drugače mislečih.
- Počivalšek je jokal, kako so eni grozni, da med najhujšo epidemijo najdejo čas za "rušenje vlade". Ma nemoj. Njegov šef twito je medtem vseeno našel čas za vse možne rabote, kadrovanja, kreganje po EU, le za uspešen spopad s to epidemijo ne. Nesposobnež.


Uni tvoji so pustli prazna skladišča, razpad vlade pa je bil takrat bizaren-razlog , ker naj bi LMŠ dobila par procentov več in iztisnila iz parlamenta SAB.

To pa je sposobnost?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

showsover ::

Zeh. Jutri bo bolj zanimivo, uživajte v zatišju pred nevihto :-)

floyd1 ::

Uni tvoji

Kateri pa so to? Preseneti me...8-)

so pustli prazna skladišča

Počivalšek. Zdravc, saj veš. Ni on "tvoj"?

Ja, je nesposobnost

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

Telbanc ::

floyd1 je izjavil:

in kaj govori ...?! To je skoraj boljš za gledat kot tisto kultno serijo Bedaki in konji.

Gledamo.
Si mislil: Kaj govori-jo?
Ker so jih kar vsi streljali. Laži. No, ehmmm... prirejene politične resnice:
- Ehjavec o "izginjajočih" podpisih njegovih.
- Tonin o vladnih 47 glasovih in o tem da so ves čas delali za več covid postelj. Pa smo vsi videli, da so nove postelje zagotavljali v zadnjem trenutku, ko je "rednih" že praktično zmanjkalo, celo poletje pa so se ukvarjali s kadrovanjem in kaznovanjem drugače mislečih.
- Počivalšek je jokal, kako so eni grozni, da med najhujšo epidemijo najdejo čas za "rušenje vlade". Ma nemoj. Njegov šef twito je medtem vseeno našel čas za vse možne rabote, kadrovanja, kreganje po EU, le za uspešen spopad s to epidemijo ne. Nesposobnež.



https://www.rtvslo.si/slovenija/erjavec...


" "Ta podpis, čemur sem se dolgo upiral, pomeni samo to, da bo nekdo rekel, da ima toliko in toliko podpisov in bo vršil pritisk na druge poslance in poslanke, kar se mi zdi nedemokratično, neustavno," je dodal Simonovič."

"Ključni za dosego Erjavčevega cilja pa so poslanci SMC-ja, ki poudarjajo, da so v zadnjih dneh tarča hudih pritiskov. Poslanec SMC-ja Gregor Perič je v Tarči zelo konkretno opisal, kaj se je dogaja v ozadju. "Prihajajo razna vabila k določenim stikom, tudi od ljudi, ki jih ne umeščaš ne znotraj političnega prostora, da bi kamor koli sodili oz. bili vključeni vanj, še manj pa, da bi bili strankarsko opredeljeni. In potem posredujejo neko sporočilo, razumeš, da je zadaj neko sporočilo, kaj bi bilo dobro, da se naredi, včasih pa je dodan še kakšen obet, kakšne politične funkcije ...""

Zgleda da se uporabljajo "posebni strokovni prijemi", prepričevanja.....LOL.:)):))

KPK, NPU...Zeeeeh...

Zanimivo, poslanci že po TV jamrajo, kva dogaja, pristojne institucije pa se ne zganejo, oziroma vsaj jaz nič ne vem o tem, da bi kdo poskušal zagotoviti njihovo neodvisnost in integriteto.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

floyd1 ::

Nikoli si ne bi mislil, da obstajajo v političnem prostoru tako umazane igre, kjer ponujajo celo dobro plačane funkcije v zameno za glas... Neverjetno. :))

JA23 ::

lotar123 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Smrekar: ko pridejo tvoji gor, pa bodo denar preusmerili spet nekam drugam bo pa v redu, ne?
Nemara še ti kaj stran dobiš (ne znam si drugače razlagati tvoje goreče pripadnosti)!


Ne vidiš male razlike? Sponzoriranje vrhunskih športnikov proti sponzoriranju všečnih medijev in verskih skupnosti? Se pravi pod levim vladam se je sponzoriralo športnike, pod desnim pa se Nova obzorja. Pa naj bo tako!

harvey ::

Zanimiv pogled Mirana Ališiča v Tarči iz Švice, da vse laufa na polno, tudi smučarija in hoteli. Nisem pretirano spremljal njihovih ukrepov, samo se mi poraja dvom v njegove izjave glede stanja, a je morda tekma v Wengnu odpovedana, ker ni snega ali zaradi kakšnega drugega razloga?
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

FireSnake ::

Telbanc je izjavil:

floyd1 je izjavil:

in kaj govori ...?! To je skoraj boljš za gledat kot tisto kultno serijo Bedaki in konji.

Gledamo.
Si mislil: Kaj govori-jo?
Ker so jih kar vsi streljali. Laži. No, ehmmm... prirejene politične resnice:
- Ehjavec o "izginjajočih" podpisih njegovih.
- Tonin o vladnih 47 glasovih in o tem da so ves čas delali za več covid postelj. Pa smo vsi videli, da so nove postelje zagotavljali v zadnjem trenutku, ko je "rednih" že praktično zmanjkalo, celo poletje pa so se ukvarjali s kadrovanjem in kaznovanjem drugače mislečih.
- Počivalšek je jokal, kako so eni grozni, da med najhujšo epidemijo najdejo čas za "rušenje vlade". Ma nemoj. Njegov šef twito je medtem vseeno našel čas za vse možne rabote, kadrovanja, kreganje po EU, le za uspešen spopad s to epidemijo ne. Nesposobnež.



https://www.rtvslo.si/slovenija/erjavec...


" "Ta podpis, čemur sem se dolgo upiral, pomeni samo to, da bo nekdo rekel, da ima toliko in toliko podpisov in bo vršil pritisk na druge poslance in poslanke, kar se mi zdi nedemokratično, neustavno," je dodal Simonovič."

"Ključni za dosego Erjavčevega cilja pa so poslanci SMC-ja, ki poudarjajo, da so v zadnjih dneh tarča hudih pritiskov. Poslanec SMC-ja Gregor Perič je v Tarči zelo konkretno opisal, kaj se je dogaja v ozadju. "Prihajajo razna vabila k določenim stikom, tudi od ljudi, ki jih ne umeščaš ne znotraj političnega prostora, da bi kamor koli sodili oz. bili vključeni vanj, še manj pa, da bi bili strankarsko opredeljeni. In potem posredujejo neko sporočilo, razumeš, da je zadaj neko sporočilo, kaj bi bilo dobro, da se naredi, včasih pa je dodan še kakšen obet, kakšne politične funkcije ...""

Zgleda da se uporabljajo "posebni strokovni prijemi", prepričevanja.....LOL.:)):))

KPK, NPU...Zeeeeh...

Zanimivo, poslanci že po TV jamrajo, kva dogaja, pristojne institucije pa se ne zganejo, oziroma vsaj jaz nič ne vem o tem, da bi kdo poskušal zagotoviti njihovo neodvisnost in integriteto.


Lepo so se razgalili.
Najprej so se med seboj grizli, zdaj pa še druge napadajo.

floyd1 je izjavil:

Nikoli si ne bi mislil, da obstajajo v političnem prostoru tako umazane igre, kjer ponujajo celo dobro plačane funkcije v zameno za glas... Neverjetno. :))


Zdaj smo pa začeli "spraševati" prava vprašanja.
Bolje rečeno: začeli gledati v pravo smer.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gateway ()

Utk ::

harvey je izjavil:

Zanimiv pogled Mirana Ališiča v Tarči iz Švice, da vse laufa na polno, tudi smučarija in hoteli. Nisem pretirano spremljal njihovih ukrepov, samo se mi poraja dvom v njegove izjave glede stanja, a je morda tekma v Wengnu odpovedana, ker ni snega ali zaradi kakšnega drugega razloga?

Zarad epidemije. Ko treba pljunit na Slovenijo resnica še nikoli ni bila neka ovira.

KAVINSKY ::

Utk je izjavil:

harvey je izjavil:

Zanimiv pogled Mirana Ališiča v Tarči iz Švice, da vse laufa na polno, tudi smučarija in hoteli. Nisem pretirano spremljal njihovih ukrepov, samo se mi poraja dvom v njegove izjave glede stanja, a je morda tekma v Wengnu odpovedana, ker ni snega ali zaradi kakšnega drugega razloga?

Zarad epidemije. Ko treba pljunit na Slovenijo resnica še nikoli ni bila neka ovira.


Zadnje čase očitno živimo v paralelnih dimenzijah:
https://www.thelocal.ch/20210113/switze...

floyd1 ::

Oni zdaj zaostrujejo, mi pa neučinkovite stroge ukrepe na tri mesece podlage podaljšujemo še za dva. "Neka razlika ;((" vseeno je.:'(

Že sedaj so se ljudje streljali.:|
««
423 / 466
»»