» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
389 / 466
»»

111111111111 ::

feryz je izjavil:

Trolaš, ne? Ker tako nor vseeno ne moreš biti. Nori vzornik gor ali dol.

Moj vzornik je Luka Mesec in če delam rampage za JJ po tem forumu, bo moj ekstremizem obrnil vse neopredeljene volivce proti JJ in Lukec bo naš naslednji mandatar in bomo dobili Venezuelsko ustavo in bomo živeli srečno do konca življenja, pa še KUL bomo. Tako da je odgovor na tvoje vprašanje: "Ne ne trolam. Prekleto resen sem."

Smrekar1 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Pes, ki na sprehodu povoha jajca drugemu psu, dobi več koristnih informacij, kot bralec, ki prebira strani nova24tv!


Ne drži. Nova24 je izredno koristen vir informacij, če jih znaš izluščiti ven iz govna.

Konkretno napovedujem, da bodo po naslednjem volilnem porazu 55-80 vreščali o volilni prevari in poizkušali z vsemi sredstvi spremeniti volilni rezultat. Nadalje napovedujem, da obstaja velika možnost, da bodo poskusili tudi ponarediti volitve sebi v prid. Ali bo to organizirano z vrha ali ne si ne upam trditi, ampak do poskusa bo skoraj gotovo prišlo.

Brez Nore24 tega ne bi vedel. Po naslednjih volitvah bo potrebno narediti vsaj test zadnje števke po vukojebinah, da se tole prepreči v kali. Če bodo dokazi o organiziranosti z vrha bomo lahko počasi govorili o kakšni zločinski organizaciji.

Močno dvomim, da bodo govorili o ukradenih volitvah, ker bo SDS gladko zmagala. Vsi ki imamo IQ pod 80 bomo volili za SDS in ker nas je večina v sloveniji bomo zmagali in potem pometali vse dr, mag, ven iz slovenije.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

111111111111 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


V bistvu veš za vse informacije najbolj ravno ti, da lahko naju s smrekarjem sploh povezuješ s temi informacijami.
Sicer si pa ne dovolim klika na nova24tv. Jim ne dam veselja, da bi od mojih klikov kaj služili.

Seveda po točno veš da pišejo idiotizme. :D Katera šala si ti. Samo blamiraš se. Priznaj da NOVA24 ne bereš, ker si začel dvomiti, da je tvoja predstava sveta napačna kot so ti jo predstavili komunajzerski mediji. Razumem, da se ljudje z nizkim IQ bojijo resnice.


V bistvu je nisem nikoli bral. So bili dovolj tvoji posti na tem forumu, da sem dojel, da se na tako nizek nivo ne morem spustiti.

111111111111 je izjavil:

Močno dvomim, da bodo govorili o ukradenih volitvah, ker bo SDS gladko zmagala. Vsi ki imamo IQ pod 80 bomo volili za SDS in ker nas je večina v sloveniji bomo zmagali in potem pometali vse dr, mag, ven iz slovenije.


Pa saj to vam je "uspevalo" že od leta 1945 pa do 1990 in poglej kam ste uspeli priti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Ne vem kaj piše na nova24tv. Zvem tukaj na tem forumu, ko berem tvoje in hypatijine poste.

He, he, he... Končno me nekdo navaja kot relevanten vir informacij. :D Sem kar počaščen, da meni verjameš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Hypathia ::

feryz je izjavil:

Lepo bi bilo, če bi hypatia, 111.., telbanc in ostali povedali, kakšne nicke imajo na novi. Da jih malo prečekiramo.
Sicer nisem švoh konstitucije, ampak ko preletiš komentarje umskih bolnikov tam, te pa vseeno kar malo strah postane. Ulice postanejo za par odtenkov temnejše, neprimerne za sprehod.
Je pa res, da je tam popolna svoboda. Prepovedanih besed ni in se jih na veliko uporablja. Cenzura ne obstaja. Že v novinarstvu, kaj šele pri komentiranju.

Na Novi sem napisala natanko 3 komentarje, od tega sta bila dva izbrisana, tako da, kot ponavadi, nakladaš na veliko.

111111111111 ::

Invictus je izjavil:


Ne, iz tvoje ;)

Iz moje nisi mogel, ker mi zadnji del prebavnega trakta fali in imam vrečko.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PacificBlue ::

Dovolj je da greš na siol in tam prebereš komentarje, že tisto smrdi:).
I’m out.
:3

Smrekar1 ::

111111111111 je izjavil:


Močno dvomim, da bodo govorili o ukradenih volitvah, ker bo 55-80 gladko zmagala.


Če bodo pofulili dovolj glasovnic, mogoče. Upam, da bodo poskusili in se jih bo pri tem ujelo, ter da bodo očitne sledi vodile do vrha.

Sledila bo lustracija, ki bo državi končno omogočila, da zadiha s polnimi pljuči.

Cruz ::

111111111111 je izjavil:

Nisi prva leva ovca, ki je nasedla propagandi levih komunističnih teroristov, ki poskušajo ponovno ugrabiti državo.
Čustveni izpadi in desničarji. Name a better duo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

WizzardOfOZ ::

111111111111 je izjavil:


Moj vzornik je Luka Mesec in če delam rampage za JJ po tem forumu, bo moj ekstremizem obrnil vse neopredeljene volivce proti JJ in Lukec bo naš naslednji mandatar in bomo dobili Venezuelsko ustavo in bomo živeli srečno do konca življenja, pa še KUL bomo. Tako da je odgovor na tvoje vprašanje: "Ne ne trolam. Prekleto resen sem."


Nekje sem bral, da v KUL pomenita K - kreteni in L - luzerji. A seštevat so se že naučil? Po moje bi v tem tednu, ko učitelji prvih razredov nimajo dela z otroci, lahko obdelali snov, kaj meniš?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

feryz je izjavil:

Lepo bi bilo, če bi hypatia, 111.., telbanc in ostali povedali, kakšne nicke imajo na novi. Da jih malo prečekiramo.
Sicer nisem švoh konstitucije, ampak ko preletiš komentarje umskih bolnikov tam, te pa vseeno kar malo strah postane. Ulice postanejo za par odtenkov temnejše, neprimerne za sprehod.
Je pa res, da je tam popolna svoboda. Prepovedanih besed ni in se jih na veliko uporablja. Cenzura ne obstaja. Že v novinarstvu, kaj šele pri komentiranju.

Kaj si lahko na NOVI ustvarim nick? A nimajo oni ene 80 IQ, za ustvarjanje platforme z možnostjo komentiranja pa moraš imeti IQ 80+. Lažnivec.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

Hypathia je izjavil:

feryz je izjavil:

Lepo bi bilo, če bi hypatia, 111.., telbanc in ostali povedali, kakšne nicke imajo na novi. Da jih malo prečekiramo.
Sicer nisem švoh konstitucije, ampak ko preletiš komentarje umskih bolnikov tam, te pa vseeno kar malo strah postane. Ulice postanejo za par odtenkov temnejše, neprimerne za sprehod.
Je pa res, da je tam popolna svoboda. Prepovedanih besed ni in se jih na veliko uporablja. Cenzura ne obstaja. Že v novinarstvu, kaj šele pri komentiranju.

Na Novi sem napisala natanko 3 komentarje, od tega sta bila dva izbrisana, tako da, kot ponavadi, nakladaš na veliko.


Sej janšo so tut iz KP ven vrgl. Pa ne ker nebi bil komunist, ampak ker je bil preveč komunist za komuniste.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

shmandi ::

Pa saj ne morem verjet, da ravno tisti, ki se imate za smetano naše inteligence in žalite vse druge z nizkim iq, dopuščate da tako manipulirajo z vami.
Malce zdrave pameti v glavo ne bi škodilo.

Hypathia ::

PacificBlue je izjavil:

Dovolj je da greš na siol in tam prebereš komentarje, že tisto smrdi:).

Nikamor ni treba, že tule nekateri asi pišete neprebavljive komentarje.

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


V bistvu je nisem nikoli bral. So bili dovolj tvoji posti na tem forumu, da sem dojel, da se na tako nizek nivo ne morem spustiti.


Ne samo hinavec, še lažnivec si. Malo si poglej svoje komentarje s tvojim nickom na NOVA24. :D

Smrekar1 je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Močno dvomim, da bodo govorili o ukradenih volitvah, ker bo 55-80 gladko zmagala.


Če bodo pofulili dovolj glasovnic, mogoče. Upam, da bodo poskusili in se jih bo pri tem ujelo, ter da bodo očitne sledi vodile do vrha.

Sledila bo lustracija, ki bo državi končno omogočila, da zadiha s polnimi pljuči.

JJ ima naenkrat res peklensko moč, da bo prirejal volitve. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

shmandi je izjavil:

Pa saj ne morem verjet, da ravno tisti, ki se imate za smetano naše inteligence in žalite vse druge z nizkim iq, dopuščate da tako manipulirajo z vami.
Malce zdrave pameti v glavo ne bi škodilo.


To niso žalitve. Samo tisti z nizkim IQ-jem ne razumejo debate na nivoju in se moramo ostali spustiti malo nižje, da jim nastavimo ogledalo. Drugače bi zgledalo vse skupaj podobno treznemu, ko razlaga pijanemu zakaj se ne sme peljat z avtom domov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

Cruz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Nisi prva leva ovca, ki je nasedla propagandi levih komunističnih teroristov, ki poskušajo ponovno ugrabiti državo.
Čustveni izpadi in desničarji. Name a better duo.

Emmm... Čustvene izpade imajo trenuntno bolj na levici, ko že od marca jambrajo, kako krivičen je svet, da oni ne morejo vladat, ko so pa vendar vrgli puško v koruzo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Telbanc ::

feryz je izjavil:

Lepo bi bilo, če bi hypatia, 111.., telbanc in ostali povedali, kakšne nicke imajo na novi. Da jih malo prečekiramo.
Sicer nisem švoh konstitucije, ampak ko preletiš komentarje umskih bolnikov tam, te pa vseeno kar malo strah postane. Ulice postanejo za par odtenkov temnejše, neprimerne za sprehod.
Je pa res, da je tam popolna svoboda. Prepovedanih besed ni in se jih na veliko uporablja. Cenzura ne obstaja. Že v novinarstvu, kaj šele pri komentiranju.


Jez sem sam tle, k tle je največja koncentracija radikalnih levičarjev. Neskončno me zabava, ko vidim kak trpijo ko niso več na oblasti. :DDrgač se volitev ne udeležijem že dolga leta, ker pač ni stranke ki bi si zaslužila moj glas. 8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Nekje sem bral, da v KUL pomenita K - kreteni in L - luzerji. A seštevat so se že naučil? Po moje bi v tem tednu, ko učitelji prvih razredov nimajo dela z otroci, lahko obdelali snov, kaj meniš?

Verjetno si to bral na NOVA 24. Drugače pa so v KUL 3 črke. eno si pozabil.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

Nisem, samo ti se še nisi naučil brati. Samo omenil je nisem, ker je prva črka od Umobolnice, pa sem mislil, da bo tvoj IQ dovolj visok da boš sam dojel.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

111111111111 je izjavil:

Emmm... Čustvene izpade imajo trenuntno bolj na levici, ko že od marca jambrajo, kako krivičen je svet, da oni ne morejo vladat, ko so pa vendar vrgli puško v koruzo.
Ni res, na desnici se nonstop joče kako krivičen je svet, vsi nas napadajo, ubogi ubogi ubogi, grdi poredni balkanci, mediji, globoka država, Trump, migranti bodo ukradli državo, muslimani bodo uničili krščanstvo, istospolni partnerji bodo uničili družino ... Na žalost ste ravno desničarji večino časa čustvene snežinkice. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

PacificBlue ::

Drgač se volitev ne udeležijem že dolga leta, ker pač ni stranke ki bi si zaslužila moj glas. 8-)


Tudi jaz. Načeloma tudi, ker ni več iskrenih politikov, vse skupaj zavito v celofan politične korektnosti in korupcije. Ne bom se pa blamiral, tako kot hypatij in ostali ritolizniki in prodal svojo dušo za sendvič, golaž ali 50eur.
I’m out.
:3

WizzardOfOZ ::

Telbanc je izjavil:

feryz je izjavil:

Lepo bi bilo, če bi hypatia, 111.., telbanc in ostali povedali, kakšne nicke imajo na novi. Da jih malo prečekiramo.
Sicer nisem švoh konstitucije, ampak ko preletiš komentarje umskih bolnikov tam, te pa vseeno kar malo strah postane. Ulice postanejo za par odtenkov temnejše, neprimerne za sprehod.
Je pa res, da je tam popolna svoboda. Prepovedanih besed ni in se jih na veliko uporablja. Cenzura ne obstaja. Že v novinarstvu, kaj šele pri komentiranju.


Jez sem sam tle, k tle je največja koncentracija radikalnih levičarjev. Neskončno me zabava, ko vidim kak trpijo ko niso več na oblasti. :DDrgač se volitev ne udeležijem že dolga leta, ker pač ni stranke ki bi si zaslužila moj glas. 8-)


Bolj zanimivo je pljuvat po obeh straneh.

Volitev se pa moraš udeležit, no. To je tvoja državljanska dolžnost. :))
Listek še vedno lahko izpolniš kot neveljaven.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:

Cruz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Nisi prva leva ovca, ki je nasedla propagandi levih komunističnih teroristov, ki poskušajo ponovno ugrabiti državo.
Čustveni izpadi in desničarji. Name a better duo.

Emmm... Čustvene izpade imajo trenuntno bolj na levici, ko že od marca jambrajo, kako krivičen je svet, da oni ne morejo vladat, ko so pa vendar vrgli puško v koruzo.


To niso čustveni izpadi, to je neke vrsta histerija. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

WizzardOfOZ ::

PacificBlue je izjavil:

Drgač se volitev ne udeležijem že dolga leta, ker pač ni stranke ki bi si zaslužila moj glas. 8-)


Tudi jaz. Načeloma tudi, ker ni več iskrenih politikov, vse skupaj zavito v celofan politične korektnosti in korupcije. Ne bom se pa blamiral, tako kot hypatij in ostali ritolizniki in prodal svojo dušo za sendvič, golaž ali 50eur.


A si res lahko tok naiven?

Iskren politik je še večja neznanka kot jeti. Ker jetija so menda že videli.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Telbanc ::

PacificBlue je izjavil:

Drgač se volitev ne udeležijem že dolga leta, ker pač ni stranke ki bi si zaslužila moj glas. 8-)


Tudi jaz. Načeloma tudi, ker ni več iskrenih politikov, vse skupaj zavito v celofan politične korektnosti in korupcije. Ne bom se pa blamiral, tako kot hypatij in ostali ritolizniki in prodal svojo dušo za sendvič, golaž ali 50eur.


Ja se strinjam, ampak tole obnašanje levičarjev, ki se obnašajo, ko da jim je oblast položena v zibko, no je le mal preveč.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

GregiB ::

Hypathia je izjavil:

Tale stavek, ki si ga "pozabil" citirati, pojasni celo zadevo glede izobrazbe.

Največja opozicijska stranka (SDS) je najmočnejša v starostni skupini 65+, v kateri jo podpira 19,6 % vprašanih, močno, 17,2 % podporo imajo tudi med starimi od 55 do 64 let.


Znano je, da imajo starejši nižjo izobrazbeno strukturo, ker pač niso živeli v časih, ko so vsi hodili na faks. Tako da je tvojo trditev treba korigirati, stopnja izobrazbe je le eden od kazalcev inteligence, ne pa edini.
Nič nisem pozabil, orisal sem zgolj dejstvo, da nižje izobraženi, ki imajo ne samo po mojem mnenju nižji IQ nesorazmerno več volijo SDS. Ti dam pa prav, ja, starejši niso imeli takega dostopa do višje izobrazbe, kot mladina danes, kar pa ne dokazuje kaj dosti. Upam si namreč trditi, da bi bila distribucija narejena po starostnih in izobrazbenih strukturah v smislu, kdo voli SDS in kdo ne podobna, le med levimi strankami bi se vrstni redi menjavali. Se bova pa vejetno strinjala glede tega, da je tudi starost, sploh pozna, kar velik dejavnik oz. kazalec inteligence... morebiti najdeš kakšno komponento inteligence, ki je najvišja pri starostnikih po 65 letu...?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Nisem, samo ti se še nisi naučil brati. Samo omenil je nisem, ker je prva črka od Umobolnice, pa sem mislil, da bo tvoj IQ dovolj visok da boš sam dojel.

Emm... prva črka v KUL je K.

Cruz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Emmm... Čustvene izpade imajo trenuntno bolj na levici, ko že od marca jambrajo, kako krivičen je svet, da oni ne morejo vladat, ko so pa vendar vrgli puško v koruzo.
Ni res, na desnici se nonstop joče kako krivičen je svet, vsi nas napadajo, ubogi ubogi ubogi, grdi poredni balkanci, mediji, globoka država, Trump, migranti bodo ukradli državo, muslimani bodo uničili krščanstvo, istospolni partnerji bodo uničili družino ... Na žalost ste ravno desničarji večino časa čustvene snežinkice. :)

Ne desničarji imajo prav, levičarji pa jokcajo za drobne stvari.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Telbanc je izjavil:

feryz je izjavil:

Lepo bi bilo, če bi hypatia, 111.., telbanc in ostali povedali, kakšne nicke imajo na novi. Da jih malo prečekiramo.
Sicer nisem švoh konstitucije, ampak ko preletiš komentarje umskih bolnikov tam, te pa vseeno kar malo strah postane. Ulice postanejo za par odtenkov temnejše, neprimerne za sprehod.
Je pa res, da je tam popolna svoboda. Prepovedanih besed ni in se jih na veliko uporablja. Cenzura ne obstaja. Že v novinarstvu, kaj šele pri komentiranju.


Jez sem sam tle, k tle je največja koncentracija radikalnih levičarjev. Neskončno me zabava, ko vidim kak trpijo ko niso več na oblasti. :DDrgač se volitev ne udeležijem že dolga leta, ker pač ni stranke ki bi si zaslužila moj glas. 8-)


Bolj zanimivo je pljuvat po obeh straneh.

Volitev se pa moraš udeležit, no. To je tvoja državljanska dolžnost. :))
Listek še vedno lahko izpolniš kot neveljaven.


Pomotoma sem pristisnil na izbris.

Smo v demokraciji, torej na volitve grem al pa ne grem. Naloga politike je, da me s svojim programom motivira, da vstanem iz tople pojsle in grem na volitve oddat svoj glas.

Ko sem ugotovil, da me na nek način nategujejo, sem pač začel ostajat doma. Torej zaj gledam, kak se sirotinja pali na obljube in hodi tja brez veze.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Hypathia ::

Cruz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Emmm... Čustvene izpade imajo trenuntno bolj na levici, ko že od marca jambrajo, kako krivičen je svet, da oni ne morejo vladat, ko so pa vendar vrgli puško v koruzo.
Ni res, na desnici se nonstop joče kako krivičen je svet, vsi nas napadajo, ubogi ubogi ubogi, grdi poredni balkanci, mediji, globoka država, Trump, migranti bodo ukradli državo, muslimani bodo uničili krščanstvo, istospolni partnerji bodo uničili družino ... Na žalost ste ravno desničarji večino časa čustvene snežinkice. :)

Tudi iracionalno sovraštvo in jeza sta čustvi, in na slo politični sceni ni nobeno toliko razširjeno kot antijanšizem.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Cruz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Emmm... Čustvene izpade imajo trenuntno bolj na levici, ko že od marca jambrajo, kako krivičen je svet, da oni ne morejo vladat, ko so pa vendar vrgli puško v koruzo.
Ni res, na desnici se nonstop joče kako krivičen je svet, vsi nas napadajo, ubogi ubogi ubogi, grdi poredni balkanci, mediji, globoka država, Trump, migranti bodo ukradli državo, muslimani bodo uničili krščanstvo, istospolni partnerji bodo uničili družino ... Na žalost ste ravno desničarji večino časa čustvene snežinkice. :)


Tudi iracionalno sovraštvo in jeza sta čustvi, in na slo politični sceni ni nobeno toliko razširjeno kot antijanšizem.


Antijanšizem je le politični marketing, tko ko je bil Cerar kot ime, Namen je da se J.J. pač podzavestno poveže z fašizmom, Cerarja pa z očetom. Oboje jim je pač ratalo. Če boš povrečnega državlaja vprašal zakaj sovraži J.J. ti ne bo znal povedati, prav tako tud ne zakaj je volil Cerarja.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Hypathia ::

GregiB je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Tale stavek, ki si ga "pozabil" citirati, pojasni celo zadevo glede izobrazbe.

Največja opozicijska stranka (SDS) je najmočnejša v starostni skupini 65+, v kateri jo podpira 19,6 % vprašanih, močno, 17,2 % podporo imajo tudi med starimi od 55 do 64 let.


Znano je, da imajo starejši nižjo izobrazbeno strukturo, ker pač niso živeli v časih, ko so vsi hodili na faks. Tako da je tvojo trditev treba korigirati, stopnja izobrazbe je le eden od kazalcev inteligence, ne pa edini.
Nič nisem pozabil, orisal sem zgolj dejstvo, da nižje izobraženi, ki imajo ne samo po mojem mnenju nižji IQ nesorazmerno več volijo SDS. Ti dam pa prav, ja, starejši niso imeli takega dostopa do višje izobrazbe, kot mladina danes, kar pa ne dokazuje kaj dosti. Upam si namreč trditi, da bi bila distribucija narejena po starostnih in izobrazbenih strukturah v smislu, kdo voli SDS in kdo ne podobna, le med levimi strankami bi se vrstni redi menjavali. Se bova pa vejetno strinjala glede tega, da je tudi starost, sploh pozna, kar velik dejavnik oz. kazalec inteligence... morebiti najdeš kakšno komponento inteligence, ki je najvišja pri starostnikih po 65 letu...?

Modrost, izkušenost... Sicer pa, SDS je po tej raziskavi torej stranka delavstva in ljudi na margini, a veš, tistih skupin, za katero se formalno najbolj Levica in SD zavzemata. The Irony.

Smrekar1 ::

Telbanc je izjavil:


... je le politični marketing, tko ko je bil Cerar kot ime, Namen je da se PTTM pač podzavestno poveže z fašizmom, Cerarja pa z očetom. Oboje jim je pač ratalo.


"Podzavestno"



Zakaj pa misliš, da lahko napovem potvarjanje naslednjih volitev? To je samo zadnja od kljukic, ki jih še potrebujejo.

Hypathia je izjavil:


Modrost, izkušenost... Sicer pa, 55-80 je po tej raziskavi torej stranka delavstva in ljudi na margini, a veš, tistih skupin, za katero se formalno najbolj Levica in SD zavzemata. The Irony.


Saj v ZDA je isto. Glupi rednecki volijo za Republikance, izobraženci za Demokrate. Težava se pojavi, če se začne druga stran vesti enako in bi denimo SD in Levica začela enako izključevati bebavi del populacije, namesto da bi se za njih zavzemali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Hypathia ::

Telbanc je izjavil:



Antijanšizem je le politični marketing, tko ko je bil Cerar kot ime, Namen je da se J.J. pač podzavestno poveže z fašizmom, Cerarja pa z očetom. Oboje jim je pač ratalo. Če boš povrečnega državlaja vprašal zakaj sovraži J.J. ti ne bo znal povedati, prav tako tud ne zakaj je volil Cerarja.

Seveda, in deluje, ker večina ljudi voli na podlagi čustev, ne razuma.

WizzardOfOZ ::

111111111111 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Nisem, samo ti se še nisi naučil brati. Samo omenil je nisem, ker je prva črka od Umobolnice, pa sem mislil, da bo tvoj IQ dovolj visok da boš sam dojel.

Emm... prva črka v KUL je K.


Prva črka od umobolnice je U. In to je črka, ki je v prvem postu nisem omenil.

Ampak saj te razumem, tisti z nižjim IQ-jem imate probleme z branjem. Prosim, večkrat preberi posamezen post, da boš razumel, kaj ti hočemo povedat.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

GregiB ::

Hypathia je izjavil:


Tudi iracionalno sovraštvo in jeza sta čustvi, in na slo politični sceni ni nobeno toliko razširjeno kot antijanšizem.

Spet lepiš (ne)razumskost ljudem, ki ne podpirajo JJja. Ta “čustva” so lastna manj inteligentnih, to sva pa že ugotovila, čigavi so, ne?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

ripmork ::

Hypathia je izjavil:


Tudi iracionalno sovraštvo in jeza sta čustvi, in na slo politični sceni ni nobeno toliko razširjeno kot antijanšizem.

Če večina prebivalstva na mestu predsednika vlade noče več videt kriminalca, ki s svojo retoriko razdira narod že 30 let, je preprodajal orožje in je bil s svojo lopovsko SĐS bando vpleten v X spornih zadev, to ni "iracionalno sovraštvo" ampak je common sense.

WizzardOfOZ ::

Telbanc je izjavil:

Smo v demokraciji, torej na volitve grem al pa ne grem. Naloga politike je, da me s svojim programom motivira, da vstanem iz tople pojsle in grem na volitve oddat svoj glas.


A niso volitve do 19h zvečer? A pol cel dan prespiš? :))

Telbanc je izjavil:


Ko sem ugotovil, da me na nek način nategujejo, sem pač začel ostajat doma. Torej zaj gledam, kak se sirotinja pali na obljube in hodi tja brez veze.


Jaz grem tja. Izpolnim listek tako da je neveljaven. Ene dvakrat še na glas povem tisti komisji kaj si mislim o njih in o politikih na splošno, potem pa pa grem psa peljat na dolg sprehod, pomirjen, da sem opravil svojo državljansko dolžnost. :))

P.S.; razmišljam da bi enkrat na volišče uletu pa se začel dret "Bomba!!!".
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PacificBlue ::

WizzardOfOZ je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Drgač se volitev ne udeležijem že dolga leta, ker pač ni stranke ki bi si zaslužila moj glas. 8-)


Tudi jaz. Načeloma tudi, ker ni več iskrenih politikov, vse skupaj zavito v celofan politične korektnosti in korupcije. Ne bom se pa blamiral, tako kot hypatij in ostali ritolizniki in prodal svojo dušo za sendvič, golaž ali 50eur.


A si res lahko tok naiven?

Iskren politik je še večja neznanka kot jeti. Ker jetija so menda že videli.


Tudi iskrenega politika so videli in streljali nanjega. Ne samo pri nas.
Ni samo problem v politikih, tudi ljudeh. Ne želim sobivati z ljudmi, ki preferirajo eno ali drugo stran, zato ker njim tako paše. Najbolje res dati oblast v roke AI, to bi najbolj racionalna odlocitev.
Stanje pri nas je tako, da ne vidim nobenga smisla več v parlamentarni demokraciji, sploh s takimi politiki, ki jih deli preziveta ideologija.
Res pa je, da je na tak nacin najlazje za obe strani..valiti krivdo na drugega. Ljudje bodo ze potrpeli. Saj vedno.

Folks, it's time to evolve. That's why we're troubled. You know why our institutions are failing us, the church, the state, everything's failing? It's because, um – they're no longer relevant. We're supposed to keep evolving. Evolution did not end with us growing opposable thumbs. You do know that, right?
I’m out.
:3

WizzardOfOZ ::

ripmork je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Tudi iracionalno sovraštvo in jeza sta čustvi, in na slo politični sceni ni nobeno toliko razširjeno kot antijanšizem.

Če večina prebivalstva na mestu predsednika vlade noče več videt kriminalca, ki s svojo retoriko razdira narod že 30 let, je preprodajal orožje in je bil s svojo lopovsko SĐS bando vpleten v X spornih zadev, to ni "iracionalno sovraštvo" ampak je common sense.


V bistvu nas manjšina noče videt nobenega levega in nobenega desnega tam gor, ampak nekoga, ki bo državo vodil tako kot se zagre in ki si ne bo polnil svojih žepov, tako kot ti lopovi v zadnjih 30 letih.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Smrekar1 ::

GregiB je izjavil:


Spet lepiš (ne)razumskost ljudem, ki ne podpirajo PTTMja.


Hipatija zelo rado projicira. To je znana lastnost nesposobnežev, ko svoje lastnosti pripišejo drugim, da bi izpadli manj nesposobni. Posamezni zagovorniki 55-80 celo onanirajo na dejstvo, da je izumiteljica tehnologije mRNA cepiv po rodu madžarka, kar naj bi sprožilo negativne odzive v Sloveniji, ker da se baje bojimo madžarov.

Gre samo za omejene fahidiote, ki bi radi dokazali, da so tudi drugi enako glupi kot oni sami. Edini zdravili sta prezir in zaničevanje.

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Prva črka od umobolnice je U. In to je črka, ki je v prvem postu nisem omenil.

Ampak saj te razumem, tisti z nižjim IQ-jem imate probleme z branjem. Prosim, večkrat preberi posamezen post, da boš razumel, kaj ti hočemo povedat.

Hočete? Torej vas je več. Saj veš da motnja osebnosti resno stanje, ki se zdravi v ustovanovah na črko U. :P Vse bolj se zapletaš in mislim, da ni dvoma kdo od naju ima daljšega... IQ seveda. Nekako me ne dohajaš, si moram izbrati drugega za trolanje? Ker ti si ratal prelahek.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

PacificBlue je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


Iskren politik je še večja neznanka kot jeti. Ker jetija so menda že videli.


Tudi iskrenega politika so videli in streljali nanjega. Ne samo pri nas.
Ni samo problem v politikih, tudi ljudeh. Ne želim sobivati z ljudmi, ki preferirajo eno ali drugo stran, zato ker njim tako paše. Najbolje res dati oblast v roke AI, to bi najbolj racionalna odlocitev.
Stanje pri nas je tako, da ne vidim nobenga smisla več v parlamentarni demokraciji, sploh s takimi politiki, ki jih deli preziveta ideologija.
Res pa je, da je na tak nacin najlazje za obe strani..valiti krivdo na drugega. Ljudje bodo ze potrpeli. Saj vedno.


Boldan stavek ti bom obrnil:
"Samo ne pri nas" bi bilo pravilno zapisano.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

ripmork je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Tudi iracionalno sovraštvo in jeza sta čustvi, in na slo politični sceni ni nobeno toliko razširjeno kot antijanšizem.

Če večina prebivalstva na mestu predsednika vlade noče več videt kriminalca, ki s svojo retoriko razdira narod že 30 let, je preprodajal orožje in je bil s svojo lopovsko SĐS bando vpleten v X spornih zadev, to ni "iracionalno sovraštvo" ampak je common sense.

Ravno tako ima razdiralno retoriko KUL? To je pač politika.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

RedDrake ::

GregiB je izjavil:

Nič nisem pozabil, orisal sem zgolj dejstvo, da nižje izobraženi, ki imajo ne samo po mojem mnenju nižji IQ nesorazmerno več volijo SDS. Ti dam pa prav, ja, starejši niso imeli takega dostopa do višje izobrazbe, kot mladina danes, kar pa ne dokazuje kaj dosti. Upam si namreč trditi, da bi bila distribucija narejena po starostnih in izobrazbenih strukturah v smislu, kdo voli SDS in kdo ne podobna, le med levimi strankami bi se vrstni redi menjavali. Se bova pa vejetno strinjala glede tega, da je tudi starost, sploh pozna, kar velik dejavnik oz. kazalec inteligence... morebiti najdeš kakšno komponento inteligence, ki je najvišja pri starostnikih po 65 letu...?

A ti povem, katera komponenta je najvišja pri ljudeh starih 55+, in zakaj tisti ljudje volijo SDS?
Ker so to ljudje, ki so bili v času osamosvajanja aktivna delovna populacija, stari tam od dobrih 20 do 40 let. Ljudje, ki jih je socializem zhebal do daske v 80-ih, ko je bilo vsesplošno pomanjkanje čokolade, skret papirja, banan in drugih podobnih nepomembnih stvari. Ljudje ki so iskali prve službe v času par-nepar, šverca vsega iz Avstrije in Italije mimo carinikov, ki niso znali Slovensko, ipd ... Ti ljudje se čutijo prevarani, ker stvari niso šle tako kot je bilo obljubljano. In TEŽKO, res TEŽKO, se to zvali na JJ in SDS, ker večino časa niso bili pri koritu.
Moj oče je bil tak. Eden prvih v MSNZ, eden redkih, ki je nosil glavo naprodaj že leta 90, ko je izvajal operacije, zaradi katerih bi JLA na njega gladko streljala že takrat. Kljub vsem zahebom Janše, ga je vedno volil. Ker je za njega predstavljal vse kar je bilo nasprotje Ribičičem, Dolancem, Mačkom, Zemljaričem, ipd ...

To je "target audience" in oni v veliki meri volijo SDS. Sem prepričan, da je v teh skupinah tudi veliko neodločenih, ki še vedno lahko "krivijo" našo moderno kvazi levico za neuspehe, hkrati pa ne morejo voliti SDS, ker je zadnjih 10 let stvar res šla nizbrdo kar se "kvalitete" tiče.

Mlajši pa itak, da so za "alternativo". Večinoma kaviar socialisti, potomci srednjega razreda, ki so živeli daleč najboljšo mladost na našem ozemlju od obstoja zgoodvine, tako kot recimo SD-jev Nemec, ki je povsem slučajno sinček od gospe, ki si je omastila roke z novogoriškim HIT-om, ali pa Mesec, ki v življenju ni naredil drugega kot filozofiral in cela horda podobnih kalibrov, ki so živeli na uspehih divjega lastninjenja svojih staršev. (Poznam polno potomcev raznih direktorčkov, ki so se omastili v novonastali državi v začetku 90-ih, in vsi, praktično brez izjeme imajo dve levi roki, tako politično kot "sposobnostno").
Izpuščam tu razne uporabne idiote tipa Zoki, Šarec, Cerar, ipd ..., ki jih pride prosit cvet Slovenske inteligence (povsem slučajno so to v veliki meri isti ljudje, ki so bili leta 90 zbrani v opoziciji DEMOS-u), naj rešijo Slovenijo pred zlim fašistoidnim korporativno-klerikalno-domobranskim JJ-jem.

To je razlog, zakaj bo JJ vedno imel privržence.
Utišati njega bi bilo preprosto.
Zmanjšati korupcijo, nepotizem in predvsem zmanjšati vpliv bivših udbovcev a-la Zemljarič na naše gospodarstvo in javne storitve.
Recimo če bi F21 poskrbel, da bi šlo povprečnim Slovencem bolje kot kadarkoli prej, bi bil SDS obskurna stranka. Tako pa so sami poskrbeli za "municijo" z vsemi možnimi mahinacijami in "krajo".
Dejansko bi to lahko naredil KDORKOLI, in bi žel veliko podporo, ker bi s tem lahko omogočil boljšo socialno državo za vse in boljše javne storitve.
Ampak problem je, da ljudje, ki se tega lotijo se hitro znajdejo v preiskavah o pedofiliji na PC-ju, ali pa na hitro brez prijateljev in zaveznikov.
Začaran krog, ki se ne bo nikoli prekinil, dokler ne bo revolucije, ljudi v jamah in potem čez par desetletij spet razočaranega ljudstva, ko -izem spet ne bo uspel. Ampak naslednjič pa RES BO. Častna Titova.

WizzardOfOZ ::

111111111111 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Prva črka od umobolnice je U. In to je črka, ki je v prvem postu nisem omenil.

Ampak saj te razumem, tisti z nižjim IQ-jem imate probleme z branjem. Prosim, večkrat preberi posamezen post, da boš razumel, kaj ti hočemo povedat.

Hočete? Torej vas je več. Saj veš da motnja osebnosti resno stanje, ki se zdravi v ustovanovah na črko U. :P Vse bolj se zapletaš in mislim, da ni dvoma kdo od naju ima daljšega... IQ seveda. Nekako me ne dohajaš, si moram izbrati drugega za trolanje? Ker ti si ratal prelahek.


Sej veš da na notranji strani vrat v Umobolnici piše "NAJHUJŠI SO ZUNAJ!".
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

ripmork je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Tudi iracionalno sovraštvo in jeza sta čustvi, in na slo politični sceni ni nobeno toliko razširjeno kot antijanšizem.

Če večina prebivalstva na mestu predsednika vlade noče več videt kriminalca, ki s svojo retoriko razdira narod že 30 let, je preprodajal orožje in je bil s svojo lopovsko SĐS bando vpleten v X spornih zadev, to ni "iracionalno sovraštvo" ampak je common sense.


V bistvu nas manjšina noče videt nobenega levega in nobenega desnega tam gor, ampak nekoga, ki bo državo vodil tako kot se zagre in ki si ne bo polnil svojih žepov, tako kot ti lopovi v zadnjih 30 letih.

V bistvu veliko, saj jih 50% sploh sploh ne gre volit.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Hypathia ::

GregiB je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Tudi iracionalno sovraštvo in jeza sta čustvi, in na slo politični sceni ni nobeno toliko razširjeno kot antijanšizem.

Spet lepiš (ne)razumskost ljudem, ki ne podpirajo JJja. Ta “čustva” so lastna manj inteligentnih, to sva pa že ugotovila, čigavi so, ne?

Ne, čustva imamo vsi, in ko pride do politike, se še posebej razvnamejo, politični marketing poskrbi za to. Sicer je pa ne podpiranje Janše eno, sam, da ni Janša, lahko je tudi šimpanz, pa nekja povsem drugega.

RedDrake ::

Smrekar1 je izjavil:

Hipatija zelo rado projicira. To je znana lastnost nesposobnežev, ko svoje lastnosti pripišejo drugim, da bi izpadli manj nesposobni. Posamezni zagovorniki 55-80 celo onanirajo na dejstvo, da je izumiteljica tehnologije mRNA cepiv po rodu madžarka, kar naj bi sprožilo negativne odzive v Sloveniji, ker da se baje bojimo madžarov.

Gre samo za omejene fahidiote, ki bi radi dokazali, da so tudi drugi enako glupi kot oni sami. Edini zdravili sta prezir in zaničevanje.

Ejga, Smrekca, a na KI ste se že cepili? Me zanima strokovno mnenje.

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Sej veš da na notranji strani vrat v Umobolnici piše "NAJHUJŠI SO ZUNAJ!".

Ti že veš. Meni se sanja ne.

RedDrake je izjavil:


A ti povem, katera komponenta je najvišja pri ljudeh starih 55+, in zakaj tisti ljudje volijo SDS?
Ker so to ljudje, ki so bili v času osamosvajanja aktivna delovna populacija, stari tam od dobrih 20 do 40 let. Ljudje, ki jih je socializem zhebal do daske v 80-ih, ko je bilo vsesplošno pomanjkanje čokolade, skret papirja, banan in drugih podobnih nepomembnih stvari. Ljudje ki so iskali prve službe v času par-nepar, šverca vsega iz Avstrije in Italije mimo carinikov, ki niso znali Slovensko, ipd ... Ti ljudje se čutijo prevarani, ker stvari niso šle tako kot je bilo obljubljano. In TEŽKO, res TEŽKO, se to zvali na JJ in SDS, ker večino časa niso bili pri koritu.
Moj oče je bil tak. Eden prvih v MSNZ, eden redkih, ki je nosil glavo naprodaj že leta 90, ko je izvajal operacije, zaradi katerih bi JLA na njega gladko streljala že takrat. Kljub vsem zahebom Janše, ga je vedno volil. Ker je za njega predstavljal vse kar je bilo nasprotje Ribičičem, Dolancem, Mačkom, Zemljaričem, ipd ...

To je "target audience" in oni v veliki meri volijo SDS. Sem prepričan, da je v teh skupinah tudi veliko neodločenih, ki še vedno lahko "krivijo" našo moderno kvazi levico za neuspehe, hkrati pa ne morejo voliti SDS, ker je zadnjih 10 let stvar res šla nizbrdo kar se "kvalitete" tiče.

Mlajši pa itak, da so za "alternativo". Večinoma kaviar socialisti, potomci srednjega razreda, ki so živeli daleč najboljšo mladost na našem ozemlju od obstoja zgoodvine, tako kot recimo SD-jev Nemec, ki je povsem slučajno sinček od gospe, ki si je omastila roke z novogoriškim HIT-om, ali pa Mesec, ki v življenju ni naredil drugega kot filozofiral in cela horda podobnih kalibrov, ki so živeli na uspehih divjega lastninjenja svojih staršev. (Poznam polno potomcev raznih direktorčkov, ki so se omastili v novonastali državi v začetku 90-ih, in vsi, praktično brez izjeme imajo dve levi roki, tako politično kot "sposobnostno").
Izpuščam tu razne uporabne idiote tipa Zoki, Šarec, Cerar, ipd ..., ki jih pride prosit cvet Slovenske inteligence (povsem slučajno so to v veliki meri isti ljudje, ki so bili leta 90 zbrani v opoziciji DEMOS-u), naj rešijo Slovenijo pred zlim fašistoidnim korporativno-klerikalno-domobranskim JJ-jem.

To je razlog, zakaj bo JJ vedno imel privržence.
Utišati njega bi bilo preprosto.
Zmanjšati korupcijo, nepotizem in predvsem zmanjšati vpliv bivših udbovcev a-la Zemljarič na naše gospodarstvo in javne storitve.
Recimo če bi F21 poskrbel, da bi šlo povprečnim Slovencem bolje kot kadarkoli prej, bi bil SDS obskurna stranka. Tako pa so sami poskrbeli za "municijo" z vsemi možnimi mahinacijami in "krajo".
Dejansko bi to lahko naredil KDORKOLI, in bi žel veliko podporo, ker bi s tem lahko omogočil boljšo socialno državo za vse in boljše javne storitve.
Ampak problem je, da ljudje, ki se tega lotijo se hitro znajdejo v preiskavah o pedofiliji na PC-ju, ali pa na hitro brez prijateljev in zaveznikov.
Začaran krog, ki se ne bo nikoli prekinil, dokler ne bo revolucije, ljudi v jamah in potem čez par desetletij spet razočaranega ljudstva, ko -izem spet ne bo uspel. Ampak naslednjič pa RES BO. Častna Titova.

Sedaj pa levici uhajajo EU miljarde, stolčki se tresejo in krokodilje solze tečejo, kako bo Janša v 2 letih več zajebal, kot je njim uspelo v 30. :D

Lep realen post, trenutne situacije v državi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

RedDrake je izjavil:


Ejga, Smrekca, a na KI ste se že cepili? Me zanima strokovno mnenje.


Eja, tu imam pa srečo. NSA so me označili za nujen kader, januarja me bodo cepili. Kako so prišli do tega ne vem, ampak pridem kmalu na vrsto. Posebno letalo bodo poslali s cepivom iz njihove kvote, si moraš misliti?

Okej, seveda ni samo zame. Ampak po nekem čudežu so dali zraven tudi mojo malenkost.

KI baje čaka na odobritev cepiva lastne proizvodnje. Jaz ga raje ne bi, mogoče za denar.
««
389 / 466
»»