» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
371 / 466
»»

Nedasemiveč ::

Na prejšnjih parlamentarnih volitvah nisem volil (sem pa na županskih, da ni tale pacient od Logarja župan Ljubljane).

Ampak leta 2021 (do 2022 tole ne bo zdrzalo) pa grem oddat ta prekleman glas za Šarca. Kakšna boljša levo/desno sredinska opcija se verjetno ne bo pojavila v tako kratkem času.

carovnik1900 ::

V to krizo je JJ šel z mitom, da če mu že politika v miru ne gre dobro, je pa zato, odličen krizni menedžer (vsaj tak je bil mit). Tudi to se je pokazalo za popolnoma napačno. Nesposoben skorumpiran politik, kriminalec - po novem pa še izdajalec naroda (arbitraža, ekonomska cona s Hrvati, neodziv na kršenje slovenske suverenosti s strani EU sodišča itd.).

zmaugy ::

carovnik1900 je izjavil:

V to krizo je JJ šel z mitom, da če mu že politika v miru ne gre dobro, je pa zato, odličen krizni menedžer (vsaj tak je bil mit). Tudi to se je pokazalo za popolnoma napačno. Nesposoben skorumpiran politik, kriminalec - po novem pa še izdajalec naroda (arbitraža, ekonomska cona s Hrvati, neodziv na kršenje slovenske suverenosti s strani EU sodišča itd.).

Očitno gre Jajotu dobro samo delanje zdrah, otročje cepetanje in prozorno talanje poslov ljudem, ki jih pri tem ujamejo v petih minutah. Pa rad bi bil diktator, to je bolj enostavno, ker verjetno ni sposoben furati bolj kompleksnega demokraticnega sistema.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

DeeJay ::

SDS je v #PKP7 podtaknila ukinitev Sklada za NVO. Sklad je trn v peti SDS, ker gre za edini sistemski vir financiranja NVO, ki mu vlada samovoljno ne more odvzeti denarja, saj ga ščiti zakon. Sklad ukinja brez napovedi, razprave, argumentov.

el_bahattee ::

lotar123 je izjavil:

Ni vsak, ki vidi debilno delovanje vlade levičar, nekateri smo tudi nekje vmes in vidimo kam nas vodi veliki vodja. Nekateri si želimo, da ga ne vidimo več, pa ti povem, da tudi določen del moje družbe, ki je vedno volil SDS te napake ne bo več ponovil.

Jaz pa, nasprotno, poznam kar nekaj primerov iz moje družbe, ki dosedaj nikoli niso volili SDS (ali nasploh desnice), a so mi dali jasno vedeti, da bodo na naslednjih volitvah verjetno podprli ravno SDS. Razloga sta dva. Eden je razočaranje nad strankami na levi in prejšnjo Šarčevo vlado, ki je zaradi prepirov in političnih igric sama razpadla sredi nekriznih časov. Za drugi razlog pa večinoma navajajo ravno to umetno ustvarjeno histerijo, pretiravanje in dvojna merila, ki jih janšafobisti in ostali nasprotniki vlade zganjajo praktično od prvega de zaprisege vlade JJ. Tako da bo še zanimivo na naslednjih volitvah.
Come to my center, you enter the winter.

lotar123 ::

el_bahattee je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Ni vsak, ki vidi debilno delovanje vlade levičar, nekateri smo tudi nekje vmes in vidimo kam nas vodi veliki vodja. Nekateri si želimo, da ga ne vidimo več, pa ti povem, da tudi določen del moje družbe, ki je vedno volil SDS te napake ne bo več ponovil.

Jaz pa, nasprotno, poznam kar nekaj primerov iz moje družbe, ki dosedaj nikoli niso volili SDS (ali nasploh desnice), a so mi dali jasno vedeti, da bodo na naslednjih volitvah verjetno podprli ravno SDS. Razloga sta dva. Eden je razočaranje nad strankami na levi in prejšnjo Šarčevo vlado, ki je zaradi prepirov in političnih igric sama razpadla sredi nekriznih časov. Za drugi razlog pa večinoma navajajo ravno to umetno ustvarjeno histerijo, pretiravanje in dvojna merila, ki jih janšafobisti in ostali nasprotniki vlade zganjajo praktično od prvega de zaprisege vlade JJ. Tako da bo še zanimivo na naslednjih volitvah.


Seveda bo;)

Telbanc ::

carovnik1900 je izjavil:

V to krizo je JJ šel z mitom, da če mu že politika v miru ne gre dobro, je pa zato, odličen krizni menedžer (vsaj tak je bil mit). Tudi to se je pokazalo za popolnoma napačno. Nesposoben skorumpiran politik, kriminalec - po novem pa še izdajalec naroda (arbitraža, ekonomska cona s Hrvati, neodziv na kršenje slovenske suverenosti s strani EU sodišča itd.).


https://www.dnevnik.si/1042358462

"Pahor: Arbitražni sporazum ščiti slovenske interese; Janša: Slovenija bo izgubila suverene pravice na morju".

"Janša na drugi strani trdi, da bo Slovenija z uveljavitvijo sporazuma izgubila suverene pravice na morju, kot jih ima po zakonu o zaščitni ekonomski coni in epikontinentalnem pasu iz leta 2005, izgubila bo status pomorske države in ogrožen bo njen gospodarski interes ter gospodarski interes Luke Koper"

https://nova24tv.si/slovenija/l-pod-vpl...

"Tožba zoper Hrvaško je bila vložena 15. septembra 2016, ko je bil predsednik vlade Miro Cerar."

On nima nič s tem-J.J., to je že zafurano. Je pa lepo bilo rečeno da bo štala. Z njegove strani. Se pa večkrat te dni pojavljajo takšni zapisi. Ko mu hočejo to obesit.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

mtosev ::

Kolk vem jj vodi sds od leta 1993. Pred njim je bil pucnik. Prava starina je naš jj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

puginho ::

el_bahattee je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Ni vsak, ki vidi debilno delovanje vlade levičar, nekateri smo tudi nekje vmes in vidimo kam nas vodi veliki vodja. Nekateri si želimo, da ga ne vidimo več, pa ti povem, da tudi določen del moje družbe, ki je vedno volil SDS te napake ne bo več ponovil.

Jaz pa, nasprotno, poznam kar nekaj primerov iz moje družbe, ki dosedaj nikoli niso volili SDS (ali nasploh desnice), a so mi dali jasno vedeti, da bodo na naslednjih volitvah verjetno podprli ravno SDS. Razloga sta dva. Eden je razočaranje nad strankami na levi in prejšnjo Šarčevo vlado, ki je zaradi prepirov in političnih igric sama razpadla sredi nekriznih časov. Za drugi razlog pa večinoma navajajo ravno to umetno ustvarjeno histerijo, pretiravanje in dvojna merila, ki jih janšafobisti in ostali nasprotniki vlade zganjajo praktično od prvega de zaprisege vlade JJ. Tako da bo še zanimivo na naslednjih volitvah.


Ravno sem se pogovarjal s 800 sovaščani ki so mi zagotovili da sds na naslednjih volitvah ne bodo volili, ker jih je jj razočaral saj smo se premalo približali Madžarski, zibelki demokracije.

lotar123 ::

puginho je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Ni vsak, ki vidi debilno delovanje vlade levičar, nekateri smo tudi nekje vmes in vidimo kam nas vodi veliki vodja. Nekateri si želimo, da ga ne vidimo več, pa ti povem, da tudi določen del moje družbe, ki je vedno volil SDS te napake ne bo več ponovil.

Jaz pa, nasprotno, poznam kar nekaj primerov iz moje družbe, ki dosedaj nikoli niso volili SDS (ali nasploh desnice), a so mi dali jasno vedeti, da bodo na naslednjih volitvah verjetno podprli ravno SDS. Razloga sta dva. Eden je razočaranje nad strankami na levi in prejšnjo Šarčevo vlado, ki je zaradi prepirov in političnih igric sama razpadla sredi nekriznih časov. Za drugi razlog pa večinoma navajajo ravno to umetno ustvarjeno histerijo, pretiravanje in dvojna merila, ki jih janšafobisti in ostali nasprotniki vlade zganjajo praktično od prvega de zaprisege vlade JJ. Tako da bo še zanimivo na naslednjih volitvah.


Ravno sem se pogovarjal s 800 sovaščani ki so mi zagotovili da sds na naslednjih volitvah ne bodo volili, ker jih je jj razočaral saj smo se premalo približali Madžarski, zibelki demokracije.


Kot pravim, vse bodo pokazale volitve, ki bodo sigurno predčasne.

Telbanc ::

carovnik1900 je izjavil:

V to krizo je JJ šel z mitom, da če mu že politika v miru ne gre dobro, je pa zato, odličen krizni menedžer (vsaj tak je bil mit). Tudi to se je pokazalo za popolnoma napačno. Nesposoben skorumpiran politik, kriminalec - po novem pa še izdajalec naroda (arbitraža, ekonomska cona s Hrvati, neodziv na kršenje slovenske suverenosti s strani EU sodišča itd.).



https://twitter.com/LahovnikMatej/statu...

"Cerar predava filozofijo prava zato ga skrbi izjava ne pa, da je njegova vlada pri arbitraži in NLB izgubila, ker je zgrešila pristojno sodišče ter da je SLO pri zasegu arhivov BS kršila evropsko pravo in je zato serijska "luzerka"."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

zmaugy ::

mtosev je izjavil:

Kolk vem jj vodi sds od leta 1993. Pred njim je bil pucnik. Prava starina je naš jj.

Počasi bo zrel za nastop v “Pričevalcih”...:))
“Oča, povejte kako je bilo leta 1988.”
“Hjaaa, bilo je hudo zakomplicirano, je blo treba dinarje v marke na tržnici menjavati...”
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

lotar123 ::

Telbanc je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

V to krizo je JJ šel z mitom, da če mu že politika v miru ne gre dobro, je pa zato, odličen krizni menedžer (vsaj tak je bil mit). Tudi to se je pokazalo za popolnoma napačno. Nesposoben skorumpiran politik, kriminalec - po novem pa še izdajalec naroda (arbitraža, ekonomska cona s Hrvati, neodziv na kršenje slovenske suverenosti s strani EU sodišča itd.).



https://twitter.com/LahovnikMatej/statu...

"Cerar predava filozofijo prava zato ga skrbi izjava ne pa, da je njegova vlada pri arbitraži in NLB izgubila, ker je zgrešila pristojno sodišče ter da je SLO pri zasegu arhivov BS kršila evropsko pravo in je zato serijska "luzerka"."


Za izbiro sodišča se strinjam, ne strinjam se pa z zasegom arhivov. Se pravi BS lahko počne kar koli, oziroma katera koli nacionalna banka, in je ščitena z EU zakoni. Če je tako, je to pač bedarija, ne vem zakaj bi bila nacionalna banka sveti gral in s tem oproščena poročanju pristojnim institucijam! Tukaj EU zakonodaja malo čudno to definira, vsaj moje mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

111111111111 ::

Buggy je izjavil:


Tudi taki morajo biti, pa kot skupnost jih podpiramo seveda, do mere, ko ni to vec vzdzno ;((
DOST JE!

Najprej se bo treba naučiti šteti do 46. :D

HitraSperma je izjavil:

Nekateri pravijo da imamo desno vlado, jaz recem da imamo nesposobne levicarje na oblasti:

https://www.rtvslo.si/slovenija/sircelj...

Erjavec je zajebal, pa še niti na oblast ni prišel, nam je že odtegnil denar. :D

enemon je izjavil:


Ma dej to ne moreš verjeti, kako razmetavajo z denarjem! Pa kaj rabijo farji pomoč države, naj jih financira Vatikan. A ni Cerkev ločena od države?

Vaš ljubljeni Erjavec, se sestanka ni udeležil, da bi se uprl talanju denarja farmojštrom in imamnom. Zdaj pa imate.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

zmaugy je izjavil:

Tale vladni cerkveni biznis je resnično ogaben. Situacija je tako resna, da otrok ne spustiš v šole, ampak generalno pa se populacija lahko gre gužvat v stavbe za utrjevanje pravljic iz bronaste dobe.
Fak, kje mi to živimo!

Naš župnik je gladko povedal, da se mu zadeva ne zdi smiselna in bo maševal še naprej po facebooku. Tip je car. :D Sem mu ravno danes rihtal zvočni sistem in povlekel kable do oltarja. :D Madona menda sem dobil kake plus točke, če imajo kristjani prav. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

lotar123 ::

111111111111 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Tale vladni cerkveni biznis je resnično ogaben. Situacija je tako resna, da otrok ne spustiš v šole, ampak generalno pa se populacija lahko gre gužvat v stavbe za utrjevanje pravljic iz bronaste dobe.
Fak, kje mi to živimo!

Naš župnik je gladko povedal, da se mu zadeva ne zdi smiselna in bo maševal še naprej po facebooku. Tip je car. :D Sem mu ravno danes rihtal zvočni sistem in povlekel kable do oltarja. :D Madona menda sem dobil kake plus točke, če imajo kristjani prav. :D


Ti nočeš razumet, da nihče ne pravi, da je problem v cerkvah, naj bodo odprte, ni problema. Razumem ljudi, da morajo najti svoj duhovni mir ali kar koli pač že. Problem je, da se cerkve, trgovine... odpira pred šolo. Šole bi morale biti v prvem odpiranju, potem pa dalje. Ne vem, če mislite da je izobraževanje danes isto, kot v šoli tudi prav, jaz se pač s tem ne strinjam!

111111111111 ::

lotar123 je izjavil:


Ni vsak, ki vidi debilno delovanje vlade levičar, nekateri smo tudi nekje vmes in vidimo kam nas vodi veliki vodja. Nekateri si želimo, da ga ne vidimo več, pa ti povem, da tudi določen del moje družbe, ki je vedno volil SDS te napake ne bo več ponovil. Tako da ja je WIN-WIN situacija, mogoče pa se celo veliki vodja umakne iz SLO scene po 30 letih!

Večina na slo-tech, ki je nekako neopredeljenih/sredinskih se strinja da je rušenje trenutne vlade najslabša možna ideja. Že zaradi eerjavca zaostaja sprejetje zakona, itd... Vlada ni dobra, ni pa tako slaba kot predčasne veolitve in slaba vlada. Naj se dokažejo do 2022, levičarji so kradli bistveno več let, pa smo še zmeraj tukaj. Razen če je Janša res tak car, da bo v dveh letih okradel vse kar se ukrasti da in šel v penzijo. ČE bo pa to res, pa obubožano državo tudi levičarji ne bodo hoteli vodit, tako da smo v vsakem primeru zamgal. :D

Nedasemiveč je izjavil:

Na prejšnjih parlamentarnih volitvah nisem volil (sem pa na županskih, da ni tale pacient od Logarja župan Ljubljane).

Ampak leta 2021 (do 2022 tole ne bo zdrzalo) pa grem oddat ta prekleman glas za Šarca. Kakšna boljša levo/desno sredinska opcija se verjetno ne bo pojavila v tako kratkem času.

Šarec na naslednjih volitvah ne bo več na sceni. Zamenjali ga bodo za drugo lutko, tako da boš moral za tistega volit.

carovnik1900 je izjavil:

V to krizo je JJ šel z mitom, da če mu že politika v miru ne gre dobro, je pa zato, odličen krizni menedžer (vsaj tak je bil mit). Tudi to se je pokazalo za popolnoma napačno. Nesposoben skorumpiran politik, kriminalec - po novem pa še izdajalec naroda (arbitraža, ekonomska cona s Hrvati, neodziv na kršenje slovenske suverenosti s strani EU sodišča itd.).

Janša je marsikaj, NI pa slab politik. Ravno tako Erjavec, je marsikaj NI pa slab politik. Če ne se noben od niju ne bi tako dolgo obdržal na sceni. Tvoja zaslepljenost je prav zaskrbljujoča.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

lotar123 ::

111111111111 je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Ni vsak, ki vidi debilno delovanje vlade levičar, nekateri smo tudi nekje vmes in vidimo kam nas vodi veliki vodja. Nekateri si želimo, da ga ne vidimo več, pa ti povem, da tudi določen del moje družbe, ki je vedno volil SDS te napake ne bo več ponovil. Tako da ja je WIN-WIN situacija, mogoče pa se celo veliki vodja umakne iz SLO scene po 30 letih!

Večina na slo-tech, ki je nekako neopredeljenih/sredinskih se strinja da je rušenje trenutne vlade najslabša možna ideja. Že zaradi eerjavca zaostaja sprejetje zakona, itd... Vlada ni dobra, ni pa tako slaba kot predčasne veolitve in slaba vlada. Naj se dokažejo do 2022, levičarji so kradli bistveno več let, pa smo še zmeraj tukaj. Razen če je Janša res tak car, da bo v dveh letih okradel vse kar se ukrasti da in šel v penzijo. ČE bo pa to res, pa obubožano državo tudi levičarji ne bodo hoteli vodit, tako da smo v vsakem primeru zamgal. :D


Ne, dosti se jih strinja, da so potrebne volitve, kar govorimo že od marca, ko je bila epidemija kaplja v morje napram sedaj. In še danes sem istega mnenja, naj bodo volitve, naj ljudje pokažejo koga želijo in je zadeva zaključena.

Če lahko odpiramo vse trgovine, cerkve, vse storitve, ne vidim razloga zakaj ne bi mogli izpeljati volitev. Bomo pač čakali malo v vrsti, sej ljudje so navajeni, poglej kako so danes čakali v vrsti za obisk svoje priljubljene trgovine :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

zmaugy ::

111111111111 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Tale vladni cerkveni biznis je resnično ogaben. Situacija je tako resna, da otrok ne spustiš v šole, ampak generalno pa se populacija lahko gre gužvat v stavbe za utrjevanje pravljic iz bronaste dobe.
Fak, kje mi to živimo!

Naš župnik je gladko povedal, da se mu zadeva ne zdi smiselna in bo maševal še naprej po facebooku. Tip je car. :D Sem mu ravno danes rihtal zvočni sistem in povlekel kable do oltarja. :D Madona menda sem dobil kake plus točke, če imajo kristjani prav. :D


Kapa dol. To so pravi ljudje.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

svecka ::

lotar123 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Tale vladni cerkveni biznis je resnično ogaben. Situacija je tako resna, da otrok ne spustiš v šole, ampak generalno pa se populacija lahko gre gužvat v stavbe za utrjevanje pravljic iz bronaste dobe.
Fak, kje mi to živimo!

Naš župnik je gladko povedal, da se mu zadeva ne zdi smiselna in bo maševal še naprej po facebooku. Tip je car. :D Sem mu ravno danes rihtal zvočni sistem in povlekel kable do oltarja. :D Madona menda sem dobil kake plus točke, če imajo kristjani prav. :D


Ti nočeš razumet, da nihče ne pravi, da je problem v cerkvah, naj bodo odprte, ni problema. Razumem ljudi, da morajo najti svoj duhovni mir ali kar koli pač že. Problem je, da se cerkve, trgovine... odpira pred šolo. Šole bi morale biti v prvem odpiranju, potem pa dalje. Ne vem, če mislite da je izobraževanje danes isto, kot v šoli tudi prav, jaz se pač s tem ne strinjam!


Ravno v šolah in vrtcih je največ okužb, ker ni mogoče imeti 8 ur otrok pod nadzorom da upoštevajo stroga pravila. Poznam ducat družin, ki so se okužile preko otrok, ki so virus prinesli domov iz vrtca (večina) in šole.

puginho ::

Vlada je zavozila epidemijo ampak zdaj ni čas za menjavo. Firma je šla v stečaj ampak zdaj ni čas za menjavo uprave.

lotar123 ::

svecka je izjavil:

lotar123 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Tale vladni cerkveni biznis je resnično ogaben. Situacija je tako resna, da otrok ne spustiš v šole, ampak generalno pa se populacija lahko gre gužvat v stavbe za utrjevanje pravljic iz bronaste dobe.
Fak, kje mi to živimo!

Naš župnik je gladko povedal, da se mu zadeva ne zdi smiselna in bo maševal še naprej po facebooku. Tip je car. :D Sem mu ravno danes rihtal zvočni sistem in povlekel kable do oltarja. :D Madona menda sem dobil kake plus točke, če imajo kristjani prav. :D


Ti nočeš razumet, da nihče ne pravi, da je problem v cerkvah, naj bodo odprte, ni problema. Razumem ljudi, da morajo najti svoj duhovni mir ali kar koli pač že. Problem je, da se cerkve, trgovine... odpira pred šolo. Šole bi morale biti v prvem odpiranju, potem pa dalje. Ne vem, če mislite da je izobraževanje danes isto, kot v šoli tudi prav, jaz se pač s tem ne strinjam!


Ravno v šolah in vrtcih je največ okužb, ker ni mogoče imeti 8 ur otrok pod nadzorom da upoštevajo stroga pravila. Poznam ducat družin, ki so se okužile preko otrok, ki so virus prinesli domov iz vrtca (večina) in šole.


Jest jih pa poznam še veliko več, ki se niso in kaj sedaj? Zaprimo šole in vrtce do lete 2025? Res bebavo razmišljanje! Jebemu, če ni pravica do izobrazbe otrok v prvi vrsti potem naj gre pa tudi vse skupaj v ku...

111111111111 ::

lotar123 je izjavil:


Ti nočeš razumet, da nihče ne pravi, da je problem v cerkvah, naj bodo odprte, ni problema. Razumem ljudi, da morajo najti svoj duhovni mir ali kar koli pač že. Problem je, da se cerkve, trgovine... odpira pred šolo. Šole bi morale biti v prvem odpiranju, potem pa dalje. Ne vem, če mislite da je izobraževanje danes isto, kot v šoli tudi prav, jaz se pač s tem ne strinjam!

Jaz imam doma 3 šolarje. Se z ženo menjava pri poučevanju. V TEM trenutku pred počitnicami, bi bilo NEUMNO spustiti otroke v šolo, ker bi se okužba razširila kot ogenj. Če mene vprašaš, bi morali šole odpreti šele 10.januarja.
Zakaj:
- po enem tednu se bo pokazala okuženost od praznikov in v šolo bodo šli večinoma zdravi otroci
- menda bo dovolj hitrih testov, da se bodo učitelji lahko testirali
- veliko jih preboleva in jih bo prebolelo COVID

lotar123 je izjavil:


Jest jih pa poznam še veliko več, ki se niso in kaj sedaj? Zaprimo šole in vrtce do lete 2025? Res bebavo razmišljanje! Jebemu, če ni pravica do izobrazbe otrok v prvi vrsti potem naj gre pa tudi vse skupaj v ku...

Sedaj smo doma že 6 teden. Pa bodimo še dva, kot pa da se sedaj odpremo in smo februarja spet 6 tednov doma.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

lotar123 ::

111111111111 je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Ti nočeš razumet, da nihče ne pravi, da je problem v cerkvah, naj bodo odprte, ni problema. Razumem ljudi, da morajo najti svoj duhovni mir ali kar koli pač že. Problem je, da se cerkve, trgovine... odpira pred šolo. Šole bi morale biti v prvem odpiranju, potem pa dalje. Ne vem, če mislite da je izobraževanje danes isto, kot v šoli tudi prav, jaz se pač s tem ne strinjam!

Jaz imam doma 3 šolarje. Se z ženo menjava pri poučevanju. V TEM trenutku pred počitnicami, bi bilo NEUMNO spustiti otroke v šolo, ker bi se okužba razširila kot ogenj. Če mene vprašaš, bi morali šole odpreti šele 10.januarja.
Zakaj:
- po enem tednu se bo pokazala okuženost od praznikov in v šolo bodo šli večinoma zdravi otroci
- menda bo dovolj hitrih testov, da se bodo učitelji lahko testirali
- veliko jih preboleva in jih bo prebolelo COVID


Glede odprtja 10. jan, se strinjam s tabo.

Se pa verjetno ne strinjava v tezi, da šole sploh ne bi smele biti zaprte. Imam sicer 2, eden 4 razred, druga 8, pa vidim da jim koncentracija iz tedna v teden peša ter so naveličani rutine. Otroci ne sodijo med 4 stene, so družabna bitja, ki rabijo socialni stik, ki ga tudi ob upoštevanju vseh ukrepov, zaradi mene tudi mask, v šoli dobijo.

111111111111 je izjavil:


Sedaj smo doma že 6 teden. Pa bodimo še dva, kot pa da se sedaj odpremo in smo februarja spet 6 tednov doma.


Enako mislim! Če smo doma že 6 tednov, ne vidim razloga po odpiranju pred 4.1.2021. Sploh pa verske obrede in trgovska središča. Da ne bo pomote, sem pa proti bedastim okrepom, kot je omejitev na občine in regije, to ne pripomore ničemur!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

el_bahattee ::

enemon je izjavil:

Že leta 2013 se je govorilo "Janša nikoli več", pa se je (žal) spet vrnil.

Mogoče zato, ker so koalicija "samo, da ni JJ" same razpadle in niso ponudile boljše alternative? "Novi obrazi" se nekako ne obnesejo, to smo videli. Poleg tega manjka močan karizmatičen vodja na levi strani, ki bi SDS postavil protiutež z nekaj več vsebine in se ne bo predstavljal samo kot "anti-JJ". JJ na drugi strani s stranko SDS redno dosega uspehe na volitvah (top3 rezultat), kar na levici v zadnjih 15 letih ni uspelo nikomur. Like it or not, to so dejstva.

puginho je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Ni vsak, ki vidi debilno delovanje vlade levičar, nekateri smo tudi nekje vmes in vidimo kam nas vodi veliki vodja. Nekateri si želimo, da ga ne vidimo več, pa ti povem, da tudi določen del moje družbe, ki je vedno volil SDS te napake ne bo več ponovil.

Jaz pa, nasprotno, poznam kar nekaj primerov iz moje družbe, ki dosedaj nikoli niso volili SDS (ali nasploh desnice), a so mi dali jasno vedeti, da bodo na naslednjih volitvah verjetno podprli ravno SDS. Razloga sta dva. Eden je razočaranje nad strankami na levi in prejšnjo Šarčevo vlado, ki je zaradi prepirov in političnih igric sama razpadla sredi nekriznih časov. Za drugi razlog pa večinoma navajajo ravno to umetno ustvarjeno histerijo, pretiravanje in dvojna merila, ki jih janšafobisti in ostali nasprotniki vlade zganjajo praktično od prvega de zaprisege vlade JJ. Tako da bo še zanimivo na naslednjih volitvah.


Ravno sem se pogovarjal s 800 sovaščani ki so mi zagotovili da sds na naslednjih volitvah ne bodo volili, ker jih je jj razočaral saj smo se premalo približali Madžarski, zibelki demokracije.

Cool story bro. :D
Come to my center, you enter the winter.

svecka ::

lotar123 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Ti nočeš razumet, da nihče ne pravi, da je problem v cerkvah, naj bodo odprte, ni problema. Razumem ljudi, da morajo najti svoj duhovni mir ali kar koli pač že. Problem je, da se cerkve, trgovine... odpira pred šolo. Šole bi morale biti v prvem odpiranju, potem pa dalje. Ne vem, če mislite da je izobraževanje danes isto, kot v šoli tudi prav, jaz se pač s tem ne strinjam!

Jaz imam doma 3 šolarje. Se z ženo menjava pri poučevanju. V TEM trenutku pred počitnicami, bi bilo NEUMNO spustiti otroke v šolo, ker bi se okužba razširila kot ogenj. Če mene vprašaš, bi morali šole odpreti šele 10.januarja.
Zakaj:
- po enem tednu se bo pokazala okuženost od praznikov in v šolo bodo šli večinoma zdravi otroci
- menda bo dovolj hitrih testov, da se bodo učitelji lahko testirali
- veliko jih preboleva in jih bo prebolelo COVID


Glede odprtja 10. jan, se strinjam s tabo.

Se pa verjetno ne strinjava v tezi, da šole sploh ne bi smele biti zaprte. Imam sicer 2, eden 4 razred, druga 8, pa vidim da jim koncentracija iz tedna v teden peša ter so naveličani rutine. Otroci ne sodijo med 4 stene, so družabna bitja, ki rabijo socialni stik, ki ga tudi ob upoštevanju vseh ukrepov, zaradi mene tudi mask, v šoli dobijo.

111111111111 je izjavil:


Sedaj smo doma že 6 teden. Pa bodimo še dva, kot pa da se sedaj odpremo in smo februarja spet 6 tednov doma.


Enako mislim! Če smo doma že 6 tednov, ne vidim razloga po odpiranju pred 4.1.2021. Sploh pa verske obrede in trgovska središča. Da ne bo pomote, sem pa proti bedastim okrepom, kot je omejitev na občine in regije, to ne pripomore ničemur!



Ne očitno tebe motijo otroci doma. Povn kufr jih maš in vztrajaš na socialnih stikih. Več kot očitno hočeš da se okužba širi. VSI RABIMO SOCIALNE STIKE, samo otroci imajo še večjo tezo pri kršenju socialnih stikov, kot ostali, ne bom razlagal sam veš kakšni so otroci ko so na samem in da jih je nemogoče imeti na vajeti, ko vedno preizkušajo nove meje. Da o koncentraciji ne govorim, tudi v šolah ni bilo koncentracije, tako da o teh pravljicah ne govori.

lotar123 ::

svecka je izjavil:


Ne očitno tebe motijo otroci doma. Povn kufr jih maš in vztrajaš na socialnih stikih. Več kot očitno hočeš da se okužba širi. VSI RABIMO SOCIALNE STIKE, samo otroci imajo še večjo tezo pri kršenju socialnih stikov, kot ostali, ne bom razlagal sam veš kakšni so otroci ko so na samem in da jih je nemogoče imeti na vajeti, ko vedno preizkušajo nove meje. Da o koncentraciji ne govorim, tudi v šolah ni bilo koncentracije, tako da o teh pravljicah ne govori.


Lej kaj ti misliš mi enostavno dol visi, povedal sem svoja opažanja in za njimi stojim. Če bi hotel da se okužba širi, bi otroke pustil na razna druženja, pa jih ne! Jest osebno ne rabim stikov, mi je še bolje da jih nimam :D, jih pa žal moram imeti ogromno na službenem nivoju. In da, otroke ni treba imeti vedno na vajetih, so otroci, naj uživajo ter preizkušajo nove meje! Pravljice pa ti Twito twita vsak dan, tako da lepo spi!

Veš koko gre zadnji rek, kdor nima v glavi pa najde na Twitterju :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

svecka ::

@lotar123 ti kar pusti otroke z vajeti, samo ne jokaj, ko ti bo kakšen zbolel za hudo pljučnico in ležal na smrtni postelji.

lotar123 ::

svecka je izjavil:

@lotar123 ti kar pusti otroke z vajeti, samo ne jokaj, ko ti bo kakšen zbolel za hudo pljučnico in ležal na smrtni postelji.

Budala res!

;-) ::

svecka je izjavil:

@lotar123 ti kar pusti otroke z vajeti, samo ne jokaj, ko ti bo kakšen zbolel za hudo pljučnico in ležal na smrtni postelji.

Hudo jaz našega še v avtu ne vozim.

111111111111 ::

lotar123 je izjavil:


Glede odprtja 10. jan, se strinjam s tabo.

Se pa verjetno ne strinjava v tezi, da šole sploh ne bi smele biti zaprte. Imam sicer 2, eden 4 razred, druga 8, pa vidim da jim koncentracija iz tedna v teden peša ter so naveličani rutine. Otroci ne sodijo med 4 stene, so družabna bitja, ki rabijo socialni stik, ki ga tudi ob upoštevanju vseh ukrepov, zaradi mene tudi mask, v šoli dobijo.


Meni je malo lažje ker imam 2x prvi razred in 1x tretji razred. Če je kolikor toliko vreme, smo kar zunaj in kaj delamo (ta teden smo okraševali, prejšnjega smo delali talilnico, predprejšnjega smo nosili drva), meni gre precej na roke to, da ima prvi razred tedenske naloge, brez zoom konferenc. Tako da se prilagodimo tretjemu razredu. Zaenkrat laufa, tretji razred je popolnoma samostojen in dela vse sam, jaz sam zvečer preverim. Zenkrat mi težave povzroča samo likovna umetnost, ker imajo praktično projekte. Bejž v hosto, naberi sadeže in naredi neko obliko na tleh in jo slikaj. Smo pač nabrali kamnov in listja, nismo šli iskat kostanja, žira, želoda, storžev in ne vem kaj še vsega. :D

Sem jih pa veliko gnal na sprehod, tudi v slabem vremenu, da so se malo spihali. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

svecka je izjavil:

@lotar123 ti kar pusti otroke z vajeti, samo ne jokaj, ko ti bo kakšen zbolel za hudo pljučnico in ležal na smrtni postelji.

Saj niso otroci problem. Jaz imam terensko delo, žena dela v zdravstvu, pa se zase ne bojimo. Stike s starimi starši pa smo prekinili že zdavnaj. Zaprtje šol, je kot ostali ukrepi, namenjeno starejši populaciji in zaščiti zdravstvenega sistema pred zlomom.

Nekomu je nek ukrep bolj pisan na kožo, drugemu pač ne. Kolega ima 1 šolarja v 3 razredu pa se mu ima v bloku za zmešat. Ni pogojeno s številom otrok, ampak bolj s situacijo. Otroka ne moreš peljati na igrala, da se zdivja. Ne moreš uporabljati igrišča. Jaz imam to srečo da imamo veliko parcelo ob gozdu, še vedno zunaj trampolin, tako da je vzdržno. Če bi bil v bloku bi se verjetno že pobili med sabo. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

svecka ::

Ja saj to mu razlagam, da otroci ne moreš med pod vajeti v šoli, da se bodo držali pravil in ne bodo imeli fizičnih kontaktov in se držali 2 metra razdalje, nosili maske ves čas itd. Razposajenos, igrivost, zafrkancije, telefoni, hormoni...nemogoče je to imeti pod kontrolo. In tako se virus hitreje širi. Cilje je omejevanje stikov, sam nekateri to ne dojamejo in zanalašč širijo virus.

In ne niso samo starejši na tapeti, tudi ostali ki imajo hude pridružne bolezni (predvsem pljučne, npr coopb,...), kjer jih lahko že gripa pokoplje, sedaj ko pa je tukaj še covid, ki ima 2x faktor širitve pa so sploh na tapeti. Le zakaj je v Nemčiji sedaj tako hudo kot je bilo v Italiji, ko so izbirali kdo bo preživel in kdo ne. In potem folk še v gore rine in izvaja ekstremne športe, da bo ja bolj obremenjeno zdravstvo. V službi je bil v nočni zadosti samo 1 človek, da je okužil cev oddelek v roku 8 ur in je šla cela izmena v kur**** in pristalo cca 20 ljudi v karanteni.

lotar123 ::

111111111111 je izjavil:

svecka je izjavil:

@lotar123 ti kar pusti otroke z vajeti, samo ne jokaj, ko ti bo kakšen zbolel za hudo pljučnico in ležal na smrtni postelji.

Saj niso otroci problem. Jaz imam terensko delo, žena dela v zdravstvu, pa se zase ne bojimo. Stike s starimi starši pa smo prekinili že zdavnaj. Zaprtje šol, je kot ostali ukrepi, namenjeno starejši populaciji in zaščiti zdravstvenega sistema pred zlomom.

Nekomu je nek ukrep bolj pisan na kožo, drugemu pač ne. Kolega ima 1 šolarja v 3 razredu pa se mu ima v bloku za zmešat. Ni pogojeno s številom otrok, ampak bolj s situacijo. Otroka ne moreš peljati na igrala, da se zdivja. Ne moreš uporabljati igrišča. Jaz imam to srečo da imamo veliko parcelo ob gozdu, še vedno zunaj trampolin, tako da je vzdržno. Če bi bil v bloku bi se verjetno že pobili med sabo. :D


O tem govorim, nimajo vsi istih pogojev, na srečo pa imamo podobne pogoje kot vi.

Je pa tako starejši so otroci, večja je želja po stikih, in to seveda tudi razumem, zato pravim, da je bolje "nadzorovan" prostor v šoli, kot pa druženja brez vsakega nadzora.

Je pa tako, imamo različne skupine, različne starše in različne otroke, nekateri starši ne jemljemo situacije resno, nekateri jo nadzorujejo, drugi pa mislijo da jo, nekateri otroci se pazijo, nekateri vse od začetka ne upoštevajo niti ene omejitve... konec koncev pa se tukaj vrnemo na različne starše. Imamo tudi različne družine, nekatere živijo v hiši, druge v velikem stanovanju, nekatere v solidnem stanovanju, dosti pa tudi v takem da se komaj premikajo, po možnosti najetem in brez služb. In kdor ne razume stiske otrok v zadnji skupini teh družinah, pač ni človek!

Zato še 1x pravim šola je prostor ne samo za nadzorovano druženje, je prostor kjer otroci, poudarek na socialno šibkih družinah, lahko tudi malo počijejo, se odklopijo od vsakdana in konec koncev tudi nahranijo!

ajdov ::

111111111111 je izjavil:



Nekomu je nek ukrep bolj pisan na kožo, drugemu pač ne. Kolega ima 1 šolarja v 3 razredu pa se mu ima v bloku za zmešat. Ni pogojeno s številom otrok, ampak bolj s situacijo. Otroka ne moreš peljati na igrala, da se zdivja. Ne moreš uporabljati igrišča. Jaz imam to srečo da imamo veliko parcelo ob gozdu, še vedno zunaj trampolin, tako da je vzdržno. Če bi bil v bloku bi se verjetno že pobili med sabo. :D

kaj da ne, igrala v so pri nas odprta

lotar123 ::

svecka je izjavil:

Ja saj to mu razlagam, da otroci ne moreš med pod vajeti v šoli, da se bodo držali pravil in ne bodo imeli fizičnih kontaktov in se držali 2 metra razdalje, nosili maske ves čas itd. Razposajenos, igrivost, zafrkancije, telefoni, hormoni...nemogoče je to imeti pod kontrolo. In tako se virus hitreje širi. Cilje je omejevanje stikov, sam nekateri to ne dojamejo in zanalašč širijo virus.

In ne niso samo starejši na tapeti, tudi ostali ki imajo hude pridružne bolezni (predvsem pljučne, npr coopb,...), kjer jih lahko že gripa pokoplje, sedaj ko pa je tukaj še covid, ki ima 2x faktor širitve pa so sploh na tapeti. Le zakaj je v Nemčiji sedaj tako hudo kot je bilo v Italiji, ko so izbirali kdo bo preživel in kdo ne. In potem folk še v gore rine in izvaja ekstremne športe, da bo ja bolj obremenjeno zdravstvo. V službi je bil v nočni zadosti samo 1 človek, da je okužil cev oddelek v roku 8 ur in je šla cela izmena v kur**** in pristalo cca 20 ljudi v karanteni.


Ti dejansko nočeš razumeti, da zaradi ostalih "trpijo" otroci. Zakaj bi en zdrav mladoletnik moral sedeti doma, se šolati doma, medem ko so trgovine in cerkve polne? Se pravi izobrazba otrok, njihova socializacija je manj pomembna kot po tvojem druge skupine ljudi? Je tako, če bi bil jaz v ogroženi skupini, bi ostal doma, prosil otroke, vnuke, da mi 1x na teden dostavijo potrebno in bi bila zadeva rešena. Se pa dogaja ravno obratno, ogrožene skupine se ne držijo absolutno nobenega ukrepa, so izjeme da ne bom posploševal, medem ko se ostali držimo "vseh".

HitraSperma ::

Kaj naredi vlada, ko nekdo hoče nategniti Slovenijo, nasmeji se in nastavi ritko:



Hihi, spet smo nesposobni
fgdsfjk

lexios ::


nočeš razumeti, da zaradi ostalih "trpijo" otroci. Zakaj bi en zdrav mladoletnik moral sedeti doma, se šolati doma, medem ko so trgovine in cerkve polne? Se pravi izobrazba otrok, njihova socializacija je manj pomembna kot po tvojem druge skupine ljudi? Je tako, če bi bil jaz v ogroženi skupini, bi ostal doma, prosil otroke, vnuke, da mi 1x na teden dostavijo potrebno in bi bila zadeva rešena. Se pa dogaja ravno obratno, ogrožene skupine se ne držijo absolutno nobenega ukrepa, so izjeme da ne bom posploševal, medem ko se ostali držimo "vseh".


NI POINT V TEM KAJ JE MANJ POMEMBNO! ALI KAJ JE BOLJ NUJNO!
To bi bilo izredno butasto, če bi vlada, zapirala/sproščla po kriteriju kaj je bolj nujno, v smislu:
frizerji so bolj nujni kot fitnesi, cerkve so bolj pomembne od šol. ;((

Vprašanje je katere dejavnosti je možno varno sproščati/odpirati, glede na dane razmere oz. epidemiološko stanje... Oziroma kaj je smiselno v nekem trenutku! Zakaj so šole daleč zadaj na spisku kaj je varno odpirat, pomojem tam nekje skupaj s fitnesi in gostinci, sta pa kolega zgoraj lepo razložila. In sorry, lahko še 1001x pojasniš zakaj je izobrazba pomembna, šol 1 teden pred počitnicami nima smisla odpirat, tko kot ni imelo smisla lockdownat gospodarstva pred enim tednom, tik pred kolektivnimi dopusti (neglede na statistiko, številke, ki jih objavljajo - a žal niso ločene od številk v DSO). Se sicer strinjam, da je preveč zaprto, ker za večino je to gripa in bi se večji poudarek lahko dalo na izolacijo in samokarantene rizičnih, ampak, razumem tudi zakaj se ne, ker se bo hitro našel kdo, ki bo trdil, da to ne bi bilo politično korektno in bi marsikdo tudi hitro zaj...: "če bi bil jaz v ogroženi skupini, bi ostal doma, prosil otroke, vnuke, da mi 1x na teden dostavijo..." Ker je pomembno tudi kako ti dostavijo in če so pomožnosti še šoloobvezni in šole odprte, to pomeni večjo verjetnost, da ti dostavijo še virus...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

DeeJay ::

Lexios vse lepo in prav, če bi to rekla stroka in ne obramboslovec.

lexios ::

Stroke nimamo, imamo ekipo plačancev, ki nima blage veze kaj počne, in to počnejo prvič, glede ukrepov pa se infektologi ne strinjajo niti z epidemiologi v tej skupini, kaj šele obramboslovci. :))

Tisti, ki bi odpirali šole si dajte v vednost: da je ko odpreš šole čas, da se odpre tudi fitnese in gostincem omogoči obratovanje, z omejitvami... >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Telbanc ::

https://pozareport.si/post/575062/viri-...

"VIRI: TUJE OBVEŠČEVALNE SLUŽBE IN SOVA SPREMLJAJO "KUPOVANJE POSLANCEV", EN POSLANEC PA NAJ BI TUDI SODELOVAL Z OBVEŠČEVALCI":))

Kje je zaj uni KPK . da ugotovi, če je bla kaka kavica zastojn.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Bwaze6 ::

Da poda svoje "mnenje" s katerim si lahko obtoženi obriše rit? Zakaj sploh imamo KPK?

svecka ::

lotar123 je izjavil:

svecka je izjavil:

Ja saj to mu razlagam, da otroci ne moreš med pod vajeti v šoli, da se bodo držali pravil in ne bodo imeli fizičnih kontaktov in se držali 2 metra razdalje, nosili maske ves čas itd. Razposajenos, igrivost, zafrkancije, telefoni, hormoni...nemogoče je to imeti pod kontrolo. In tako se virus hitreje širi. Cilje je omejevanje stikov, sam nekateri to ne dojamejo in zanalašč širijo virus.

In ne niso samo starejši na tapeti, tudi ostali ki imajo hude pridružne bolezni (predvsem pljučne, npr coopb,...), kjer jih lahko že gripa pokoplje, sedaj ko pa je tukaj še covid, ki ima 2x faktor širitve pa so sploh na tapeti. Le zakaj je v Nemčiji sedaj tako hudo kot je bilo v Italiji, ko so izbirali kdo bo preživel in kdo ne. In potem folk še v gore rine in izvaja ekstremne športe, da bo ja bolj obremenjeno zdravstvo. V službi je bil v nočni zadosti samo 1 človek, da je okužil cev oddelek v roku 8 ur in je šla cela izmena v kur**** in pristalo cca 20 ljudi v karanteni.


Ti dejansko nočeš razumeti, da zaradi ostalih "trpijo" otroci. Zakaj bi en zdrav mladoletnik moral sedeti doma, se šolati doma, medem ko so trgovine in cerkve polne? Se pravi izobrazba otrok, njihova socializacija je manj pomembna kot po tvojem druge skupine ljudi? Je tako, če bi bil jaz v ogroženi skupini, bi ostal doma, prosil otroke, vnuke, da mi 1x na teden dostavijo potrebno in bi bila zadeva rešena. Se pa dogaja ravno obratno, ogrožene skupine se ne držijo absolutno nobenega ukrepa, so izjeme da ne bom posploševal, medem ko se ostali držimo "vseh".



Otroci trpijo?!!? Kaj pa ostali? Tudi vsi ostali trpimo, ko ne smemo izven občine ali regije in so prisiljeni biti doma na čakanju. Se vidi da egositično gledaš samo nase in v neumnosti pozabljaš, da tudi zdravi otroci lahko prenašajo virus, ker očitno ne veš da povrhu vsega, obstaja več različnih sevov virusa in lahko tudi večkrat zboliš za corono. Imaš samo izgovore, da upravičuješ čimvečjo možnost širjenja virusa.

In ne, tudi odrasli se požvižgajo na ukrepe. Vidimo vsakdanje kršitve in zaradi tega trpijo vsi. Če bi se vsi držali ukrepov ne bi bilo treba nič zapirat, samo max omejiti dostop do najbolj ogroženih. Tako pa vsak tretji okoli govori brez maske in se požvižga na ukrepe. Ciljaš na prekužnost, katera pa ni možna vsaj dokler lahko za virusom zboliš večkrat ali pa sploh ne veš da ga imaš.

Ti sploh ne gledaš na dobrobit celotne populacije, ampak samo "me me me".

zmaugy ::

Še ena ilustracija o tem, koga imamo za predsednika vlade:

https://reporter.si/clanek/slovenija/ne...

Janševa služba za stike z javnostmi je po petih dneh komentirala vprašanje, če se bo Janša cepil javno takoj, ko bo cepivo na voljo. In sicer so napisali, da "ne komentirajo".
Dajte nas že rešit tega zabluzenega tinfoil hata in Trump loverja, ki očitno za sabo potegne dno dna Slovenije.

PS: Borut Pahor je takoj odgovoril, da se bo javno cepil takoj, ko bo prišel na vrsto. Razlika med desnaškimi omejenimi zafrustriranci in center-levim delom političnega spektra ne bi mogla biti bolj očitna.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

DeeJay ::

"Predvsem pa mi je zanimiv del, kjer knjiga opisuje leto 2002, ko je ugotovil, da bo izgubil oblast in bo njegova vlada padla. Zasul je ljudstvo z dobrotami in dobrinami, da je skoraj bankrotiral državo, in naslednja vlada ni počela drugega, kot reševala tisto, kar je on zašuštral. Kar pomeni, da si je ljudstvo zapomnilo le, koliko več so dobili pod Orbanom kot pod njegovimi nasledniki, in ga seveda znova volilo.
Še zdaj je na oblasti."

Kako znano.
Upam samo, da je pri nam ljudstvo vseeno bolj pametno od zlate ribice.
Vir: https://siol.net/siol-plus/kolumne/miha...

Tody ::

Ni stvar spomina. Z veliko verjetnostjo lahko rečemo da bo na naslednjih volitvah dobil 15 do 20 procentov. Če bo to od 40 procentov udeležbe bo to veliko. Če bo to ob 70 bo drugače.

Jaz zaenkrat ne vidim, luči na koncu tunela, je pa amerika en pokazatelj da se da ljudi motivirat

Gregor P ::

Bodimo odkriti, če bi res kaj štelo, da je kdo delal, bi potem vsi volili še enkrat Cerarja s SMC; ker ti naivci so ves čas delali in dejansko mislili, da to kaj šteje na volitvah.>:D

Ostali prekaljeni politični mački so se pa prerivali na pločniku spodaj pred novinarji, medtem ko je Cerar govoril v prazni vladni sobi zgoraj :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

zmaugy ::

Ampak s tisto maketo se je pa ustrelil v koleno.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Gregor P ::

Morda v smislu, da pri nas ljudje pač ne palijo na te makete ipd. kot recimo v Avstriji in drugih zahodnih državah.

KPK sicer ni ugotovila nič takega, izdali so le več priporočil.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Ganon ::

Spet so nekaj podtaknili v paket ukrepov. V PKP7 je predvidena ukinitev Sklada za nevladne organizacije. Ivan ne odneha, pri NSi in SMC si še naprej zatiskajo oči.

https://www.rtvslo.si/slovenija/cnvos-z...
««
371 / 466
»»