» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
268 / 466
»»

luli ::

DeeJay je izjavil:

Kok je kul tale Slo-Tech-Blocker, da mal trole poblokiraš in ne vidiš več njihovh postov.

Čudovito. Tako se mi ni potrebno ukvarjati z idioti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

D3m ::

V gospodarstvu delamo odlično.

In upam, da tako ostane.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m ::

družina je zdrava in še več časa imamo zase


Enako.
|HP EliteBook|R5 6650U|

luli ::

D3m je izjavil:

družina je zdrava in še več časa imamo zase


Enako.

Lahko bi rekel da se počutim skoraj tako, kot da bi bil zaposlen v javnem sektorju. Doma sem tudi vsak dan do 15.00. Škoda edino, da sem se vedno neto plačnik.

D3m ::

Jaz ta teden planersko delam samo torek in sredo.

Ob toliko naročilih mi celo odgovarja. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

luli ::

D3m je izjavil:

Jaz ta teden planersko delam samo torek in sredo.

Ob toliko naročilih mi celo odgovarja. ;)

Jaz pa samo v nedeljo, ker je to gospodov dan in očitno takrat delamo samo gospodje.
Imam pa občutek, da imajo največ čez to povedati samo brezposelni in tisti, ki so plačani iz proračuna.

D3m ::

Sploh sedaj, ko ne smejo iz občin. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Uizi ::

Hja s takimi se najlažje manipulira. ;)
Ko že govorimo o plačancih, na rtvju je danes upad komentarjev za 50%, zakaj? Ja JS je šel na morje in jest rogljičke, ter trosit virus. V ponedeljek ob 7 bo pa spet mašina zalaufala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

luli ::

D3m je izjavil:

Sploh sedaj, ko ne smejo iz občin. ;)

To ocenjujem sploh kot eno boljših potez. Sem moral danes službeno v Ikeo v Zagrebu, pa je bila cesta prazna. Cel čas sem se spraševal, kako to, da noben uslužbenec javnega sektorja ni mahnil na morčka dons, ko je tako lepo vreme, pa sem se spomnil, da jih je Jajo zaklenil v svoj okol. Se ena točka za njega.

el_bahattee ::

zmaugy je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Imeli smo poleti praktično nulo. In je Jajša zasral.

Se pravi smo edini v Evropi s porastom okuženih? Ali je JJ zasral tudi vse ostale države?
Smešno je, kako ste nekateri zatrjevali, kako vlada ni imela dosti s umirjanjem prvega vala poleti, kako ukrepi itak niso učinkovali ampak so okužbe padale zaradi obnašanja ljudi, ne pa vlade... Sedaj pa, ko okužbe naraščajo, je pa vlada vsega kriva. Zanimiva logika.


1. A če so drugi zasrali, to opravičuje Jajšeka za to, da je Slovenija zasrala skoraj najbolj od vseh držav? A so potem mrtvi zaradi COVIDA tukaj manj mrtvi?
2. Kje sem jaz trdil to, kar si napisal? A nisem torej? Potem se nauči pisati.

Ne razumeš. Nihče ne govori o manj mrtvih ali da vlada ni nič kriva. Pravim samo, da je neumno obtoževati samo vlado in JJ, kadar je situacija slaba, po drugi strani pa ji vzeti vse zasluge, ko se situacija izboljša. Nikjer ne trdim, da si ti osebno to trdil, mnogi pa so.

Osebno mislim, da je situacija vedno rezultat tako ukrepov vlade kot (ne)odgovornega obnašanja ljudi. Problem je, da že majhno število neodgovornih in ignorantskih ljudi, ki se ne držijo ukrepov, lahko naredi veliko škodo. Prav tako se mi zdi, da stalno kritiziranje vlade, dramatiziranje in cinizem ne pripomore preveč k izboljšanju trenutne situacije. Ti pa kakor hočeš.
Come to my center, you enter the winter.

luli ::

No pa tudi to sem pozabil prej povedati. Tudi zrak je danes dosti boljši, kot je bil preden je on nastopil oblast. Ker se javno sektor manj vozi lahko v domačem kraju globoko zadihan, ne da bi prej vzel bronhi. Se ena točka za Jajota. Beat this Jožek P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

zmaugy ::

el_bahattee je izjavil:

zmaugy je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Imeli smo poleti praktično nulo. In je Jajša zasral.

Se pravi smo edini v Evropi s porastom okuženih? Ali je JJ zasral tudi vse ostale države?
Smešno je, kako ste nekateri zatrjevali, kako vlada ni imela dosti s umirjanjem prvega vala poleti, kako ukrepi itak niso učinkovali ampak so okužbe padale zaradi obnašanja ljudi, ne pa vlade... Sedaj pa, ko okužbe naraščajo, je pa vlada vsega kriva. Zanimiva logika.


1. A če so drugi zasrali, to opravičuje Jajšeka za to, da je Slovenija zasrala skoraj najbolj od vseh držav? A so potem mrtvi zaradi COVIDA tukaj manj mrtvi?
2. Kje sem jaz trdil to, kar si napisal? A nisem torej? Potem se nauči pisati.

Ne razumeš. Nihče ne govori o manj mrtvih ali da vlada ni nič kriva. Pravim samo, da je neumno obtoževati samo vlado in JJ, kadar je situacija slaba, po drugi strani pa ji vzeti vse zasluge, ko se situacija izboljša. Nikjer ne trdim, da si ti osebno to trdil, mnogi pa so.

Osebno mislim, da je situacija vedno rezultat tako ukrepov vlade kot (ne)odgovornega obnašanja ljudi. Problem je, da že majhno število neodgovornih in ignorantskih ljudi, ki se ne držijo ukrepov, lahko naredi veliko škodo. Prav tako se mi zdi, da stalno kritiziranje vlade, dramatiziranje in cinizem ne pripomore preveč k izboljšanju trenutne situacije. Ti pa kakor hočeš.


Vlada ustvarja pogoje. In ker je ta vlada izredno slaba pri tem, smo danes tam, kjer smo. In ji ljudje ne zaupajo in se ne držijo ukrepov.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

luli ::


Vlada ustvarja pogoje. In ker je ta vlada izredno slaba pri tem, smo danes tam, kjer smo. In ji ljudje ne zaupajo in se ne držijo ukrepov.

Ampak novih obrazov pa je zmanjkalo. Ali bi pa se poskusili z Jožekom?
Mogoče pa bolj zaupajo v program SD, šole brez mask. Potem pa itak ne bi bilo razlike a ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

lufthammer ::

In ji ljudje ne zaupajo in se ne držijo ukrepov.

A pol ti jim zaupaš, presenečenje. Je pa res, da eni celo emigrirajo. Dr. Potrč vam je ušel na Švedsko.

luli ::

Ne samo neumnega se dela. Tudi SD ljudje ne zaupajo, prav tako ne Šarcu in ne Rjavcu. Pa kaj.

Uizi ::

Treba je izbrati najboljšo opcijo izmed najslabših in to je SDS. :)
Še nikoli nisem šel na volitve, ampak to prozorno politično hujskanje levakov me je aktiviralo in mislim, da nisem edini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

luli ::

Jaz bi za Jajota takoj volil, vendar v mojem okraju za SDS kandidira idiot, ki ne bo videl mojega glasu.

zmaugy ::

lufthammer je izjavil:

In ji ljudje ne zaupajo in se ne držijo ukrepov.

A pol ti jim zaupaš, presenečenje. Je pa res, da eni celo emigrirajo. Dr. Potrč vam je ušel na Švedsko.


Moje mnenje je nepomebno. Sam se držim vseh ukrepov in tudi app imam naložen, ker ne percepiram ukrepov kot neke vladne kaprice in ne vidim v nespoštovanju ukrepov edini način kazanja nestrinjanja z vlado.
Ampak zelo veliko ljudi pa ima to percepcijo in za to percepcijo si je vlada kriva sama. V največji meri pa je za to kriv Jajšek Kalimero.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

luli ::

Ne samo, da je tvoje mnenje nepomembno. Napačno in idiotsko je. Da se ljudje ne bi držali ukrepov, ker Jajotu ne zaupajo je bedarija.

zmaugy ::

luli je izjavil:

Ne samo, da je tvoje mnenje nepomembno. Napačno in idiotsko je. Da se ljudje ne bi držali ukrepov, ker Jajotu ne zaupajo je bedarija.


Ah jasno, tvojemu firerju da kdo ne bi zaupal?! Absurdno! Blasfemija!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

luli ::

zmaugy je izjavil:

luli je izjavil:

Ne samo, da je tvoje mnenje nepomembno. Napačno in idiotsko je. Da se ljudje ne bi držali ukrepov, ker Jajotu ne zaupajo je bedarija.


Ah jasno, tvojemu firerju da kdo ne bi zaupal?! Absurdno! Blasfemija!

No pa se bom približal tvojemu idiotizmu. Predstavi mi idiote, ki bodo potrdili, da se ne držijo ukrepov, ker ne verjamejo Jaju!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Bojevnik ::

luli je izjavil:

zmaugy je izjavil:

luli je izjavil:

Ne samo, da je tvoje mnenje nepomembno. Napačno in idiotsko je. Da se ljudje ne bi držali ukrepov, ker Jajotu ne zaupajo je bedarija.


Ah jasno, tvojemu firerju da kdo ne bi zaupal?! Absurdno! Blasfemija!

No pa se bom približal tvojemu idiotizmu. Predstavi mi idiote, ki bodo potrdili, da se ne držijo ukrepov, ker ne verjamejo Jaju!


*raises hand* (ceprav gre res bolj za nezaupanje v tiste, ki jih je nastavil kot "stroko" (ampak to v resnici niso)...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

zmaugy ::

luli je izjavil:

zmaugy je izjavil:

luli je izjavil:

Ne samo, da je tvoje mnenje nepomembno. Napačno in idiotsko je. Da se ljudje ne bi držali ukrepov, ker Jajotu ne zaupajo je bedarija.


Ah jasno, tvojemu firerju da kdo ne bi zaupal?! Absurdno! Blasfemija!

No pa se bom približal tvojemu idiotizmu. Predstavi mi idiote, ki bodo potrdili, da se ne držijo ukrepov, ker ne verjamejo Jaju!

Dobro si to zastavil. Odpri temo z naslovom “Javite se idioti, ki se ne držite ukrepov, ker ne marate Jajšeka”.
Lahko si pa ogledaš Mudendorfarja, ki si demonstrativno sname masko v parlamentu. Nenošenje maske je definitivno bil tudi politični statement, lahko si to opazil tako tukaj kot v npr. ZDA.
Enako glede spoštovanja ukrepov. In če se jih nekaj glasnih demonstrativno ne drži, se jim pridruži tudi dosti takšnih, ki jim je to zgolj neudobno.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

luli ::

Zakaj bi jaz odpiral temo. Jaz trdim, da jih ni. Ti pa se očitno giblješ v njihovi družbi ter jih verjetno poznaš. Drugače si je težko predstavljati, da si tako prepričan, da ljudje ne upoštevajo ukrepov, ker ne verjamejo Jaju. Očitno je tvoja druščina zelo nerazgledana in ne ve, kaj se dogaja širše, zato bi jih rad spoznal.
Drugače pa Bojevnik se je že javil.
No Bojevnik, da ti razložimo: to da se ne držiš ukrepov zaradi Jaja je idiotizem. A vas je več takih v družini?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

zmaugy ::

luli je izjavil:

Zakaj bi jaz odpiral temo. Jaz trdim, da jih ni. Ti pa se očitno giblješ v njihovi družbi ter jih verjetno poznaš. Drugače si je težko predstavljati, da si tako prepričan, da ljudje ne upoštevajo ukrepov, ker ne verjamejo Jaju. Očitno je tvoja druščina zelo nerazgledana in ne ve, kaj se dogaja širše, zato bi jih rad spoznal.
Drugače pa Bojevnik se je že javil.
No Bojevnik, da ti razložimo: to da se ne držiš ukrepov zaradi Jaja je idiotizem. A vas je več takih v družini?

“Moja druščina”? A ti si iz kakšnega filozofskega “kolektiva”? Slišat si že tako. Sprijazni se, Jajšek nima kredibilnosti in ker se je namesto z epidemijo in gospodarstvom rajši ukvarjal z napadi na novinarje in opozicijo (medtem ko so v sumljivih okoliščinah nabavljali opremo), so mu oboji pokazalo sredinca, ko je rabil njihovo podporo pri propagiranju ukrepov.
In je dobil Fajonko “za šole brez mask” in “Jst tega naum več nosu” Mudendrofarja. A si se ravnokar rodil in misliš, da teh vzgledov ljudje niso posnemali.? A nisi bral postov nasprotnikov ukrepov na forumu? Saj jih je polno?
Res, eden od naju je idiot, ampak to nisem jaz.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

luli ::

Ne vem zgleda ste res malce zblojeni. A si to s kakšnega petkovega pohoda vletel, da misliš, da je prav, da so ljudje posnemali Moderndorferja. A se ti zdi, da bi glede na obnašanje bila on in Fajonka boljša.
Pa glede na idiotizme, ki jih deliš ste vi itak verjeli njima in se tako tudi obnašali.
Ali pa boš zdaj rekel, da sta to počela samo zato, ker nista zaupala Jaju.
Razumem, da ne podpiraš vlade. To je stvar. Ampak, pri iskanju argumentov se zapletaš v idiotizme. Na koncu nisi nič boljši od onega medicinskega brata, ki je z golega nasprotovanja Jaju, slekel masko.
Skrata idioti ste.

Glede na to vedno povdarjaš, da Jajo nima kredibilnosti pa prosim povej, kateri politik v parlamentu jo pa po tvoje ima.
SDS je kolikor vem osvojila največ glasov. Glede na neupoštevanje ukrepov zaradi Jaja pa bi kvečjemu povedal, da ste nekredibilni ti in tvoji "prijatelji".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

zmaugy ::

luli je izjavil:

Ne vem zgleda ste res malce zblojeni. A si to s kakšnega petkovega pohoda vletel, da misliš, da je prav, da so ljudje posnemali Moderndorferja. A se ti zdi, da bi glede na obnašanje bila on in Fajonka boljša.
Pa glede na idiotizme, ki jih deliš ste vi itak verjeli njima in se tako tudi obnašali.
Ali pa boš zdaj rekel, da sta to počela samo zato, ker nista zaupala Jaju.
Razumem, da ne podpiraš vlade. To je stvar. Ampak, pri iskanju argumentov se zapletaš v idiotizme. Na koncu nisi nič boljši od onega medicinskega brata, ki je z golega nasprotovanja Jaju, slekel masko.
Skrata idioti ste.


A si ti na splošno nepismen ali ti samo na temah, kjer kdo podvomi v Jajšeka, pade tema na oči?
Si iz iste sobe kot Hipatija, ki bi zamenjala ljudstvo? Nočna izmena je bitch, ane?>:D

PS: Pričakujem, da boš pokazal, kje sem napisal, da je prav, da se posnema Mudendorfarja ali Fajonko pri sabotiranju ukrepov proti širjenju korone.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

luli ::


A si ti na splošno nepismen ali ti samo na temah, kjer kdo podvomi v Jajšeka, pade tema na oči?
Si iz iste sobe kot Hipatija, ki bi zamenjala ljudstvo? Nočna izmena je bitch, ane?>:D

Aha novi argumenti kredibilnosti. Nivo medicinskega brata, ki potegne dol masko in pokaže svoj intelekt.

Ti ne posnemaš, ker ravnaš prav in zaupaš Jaju. Saj veš, tvoji "prijatelji iz znanci" so problem. Oni ne zaupajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

zmaugy ::

No, čakam na citate, kjer naj bi jaz zagovarjal sabotiranje protikoronskih ukrepov. Itak da se boš zdaj spet skril za novim BSom na nivoju hr_natakarja...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Vajenc ::

luli je izjavil:

vendar v mojem okraju za SDS kandidira idiot, ki ne bo videl mojega glasu.

Tako je v vecini volilnih okrajev. Verniki stranke pa pac volijo tako kot so v farovz rekli. Vecino za vladanje so nazadnje dobili z jajovim satelitom NSi, zimzelenim vladnim desusom in trojanskim konjem v mirovi stranki. Pricakujem spremembo volilne zakonodaje, da bodo po naslednjih volitvah lahko omenjene odstavili s seskov in ustolicili kralja.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

DeeJay ::

Tkole: "boli nas, kaj dela Jajo, lahk nam tud serje po glavi vazn, da niso levaki na ablasti"

Uizi ::

Yap. 15 let vašega luplenja je več kot dovolj. :)

Vajenc ::

DeeJay je izjavil:

Tkole: "boli nas, kaj dela Jajo, lahk nam tud serje po glavi vazn, da niso levaki na ablasti"

Fair. SDS je mocna stranka z mocnim voditeljem. Vse ostalo je za vas nepomembno.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

PacificBlue ::

Samo kretenom, fasistom in kvizlingom je vseeno, da imajo za voditelja cloveka in stranko, ki suspendira pravni red v drzavi.
In z groznjami in vsakodnevnim ustrahovanjem in pritiski..pa zdrav clovek, tega ne more prenasati, kdo je tukaj normalen?!?
Opazam ze veliko casa, da oprani desnakarji, nimajo in niso sposobni trezno razmisljati. Ni jim dano zal.

Uizi ::

Janša zelo dobro vodi stvari v teh kriznih časih, le priznati si neupate.

luli ::

PacificBlue je izjavil:

Samo kretenom, fasistom in kvizlingom je vseeno, da imajo za voditelja cloveka in stranko, ki suspendira pravni red v drzavi.
In z groznjami in vsakodnevnim ustrahovanjem in pritiski..pa zdrav clovek, tega ne more prenasati, kdo je tukaj normalen?!?
Opazam ze veliko casa, da oprani desnakarji, nimajo in niso sposobni trezno razmisljati. Ni jim dano zal.

Kreten, fašisti in kvizling. Lepo si se opisal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

CoolBits ::

Uizi je izjavil:

Janša zelo dobro vodi stvari v teh kriznih časih, le priznati si neupate.

Seveda, točno po navodilih komunističnih globalistov, ki vodi v great reset.

s1m0n ::

Saj bo JJ moral iskat kak drug način komuniciranja kot pa njegove grožnje po Twiterju. Sem prepričan, da ga tam več dolgo ne bo...

Mato989 ::

Uizi je izjavil:

Janša zelo dobro vodi stvari v teh kriznih časih, le priznati si neupate.


Odlično vodi ja... Prvo povejo da ukrepi primejo z 7 do 10 dnevnim zamikom, potem pa dodajo vsake 3 dni nove ukrepe čeprav dopoldan en reče ne, popoldan da nikoli, zvečer pa Maršal Twito twitne z WCja... in zdaj po 14 dneh ne bomo niti mogli vedet kateri ukrepi so prijeli ker bodo vsake 3 dni novi, ki bi jih mi morali vedet na pamet, čeprav jih glavni mož NIJZja ne ve ker jih pozabi od utrujenosti ko ves zašpehan naliva gorivo... ker pač porabi toliko energije za premikanje!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

luli ::

Bolje on kot pa levi fašisti, ki so pripravljeni nasprotovati ukrepom zaradi njega.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

fikus_ ::

Sem včeraj slišal po radiu, da napovedujejo (strašijo z) najmanj 4 tedne (oz. samo en mesec, še bolje sliši) sedanjih ukrepov.

zmaugy ::

Uizi je izjavil:

Janša zelo dobro vodi stvari v teh kriznih časih, le priznati si neupate.

Aha, zato pa smo med najslabšimi na svetu po številu dnevno novo okuženih na milijon. Good job, Jajša.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

luli ::

fikus_ je izjavil:

Sem včeraj slišal po radiu, da napovedujejo (strašijo z) najmanj 4 tedne (oz. samo en mesec, še bolje sliši) sedanjih ukrepov.

Ne poslušaj radia. Itak nimajo kaj pametnega za povedat.

zmaugy je izjavil:

Uizi je izjavil:

Janša zelo dobro vodi stvari v teh kriznih časih, le priznati si neupate.

Aha, zato pa smo med najslabšimi na svetu po številu dnevno novo okuženih na milijon. Good job, Jajša.

Ne slabi smo zato, ker so nasprotovali Jajotu tako da se niso držali ukrepov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Uizi ::

Janša je edini dovolj sposoben in kvalificiran, za tako težko situacijo v kateri smo se znašli po zaslugi Šarca, tako pač je, ukrepi so odlični, po zmagi pa po zmago na volitve!

Vajenc ::

JJ je zagotovo primernejsi voditelj za krizne case, kot bi (je) bil Sarec, ki ni imel avtoritete niti pri svojih ministrih, kaj sele pri ostalih koalicijskih. JJ ima moc, da sprejme katerikoli ukrep, kar je za krizne ukrepe dobro, za ostalo zakonodajo, ki se pripravlja in sprejema v zakolisju korone pa slabo, saj jo mediji in drzavljani v teh casih bolj ali manj spregledajo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

zmaugy ::

luli je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Sem včeraj slišal po radiu, da napovedujejo (strašijo z) najmanj 4 tedne (oz. samo en mesec, še bolje sliši) sedanjih ukrepov.

Ne poslušaj radia. Itak nimajo kaj pametnega za povedat.

zmaugy je izjavil:

Uizi je izjavil:

Janša zelo dobro vodi stvari v teh kriznih časih, le priznati si neupate.

Aha, zato pa smo med najslabšimi na svetu po številu dnevno novo okuženih na milijon. Good job, Jajša.

Ne slabi smo zato, ker so nasprotovali Jajotu tako da se niso držali ukrepov.

Ne, slabi smo zato, ker se je Jajšek skregal z vsemi in so ga potem vsi z veseljem sabotirali. Krivec je seveda Jajšek sam, ker ne izkoristi obilice priložnosti, ko bi bilo dobro, da bi držal gofljo.

Vajenc je izjavil:

JJ je zagotovo primernejsi voditelj za krizne case, kot bi (je) bil Sarec, ki ni imel avtoritete niti pri svojih ministrih, kaj sele pri ostalih koalicijskih. JJ ima moc, da sprejme katerikoli ukrep, kar je za krizne ukrepe dobro, za ostalo zakonodajo, ki se pripravlja in sprejema v zakolisju korone pa slabo, saj jo mediji in drzavljani v teh casih bolj ali manj spregledajo.


A redno gvihta in ima močne roke? Jezus...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

HitraSperma ::

Mehurcek da je JJ dober voditelj se je sedaj vec kot ocitno razblinil, nastavil si je same "useful idiot-e" pod sabo, ne zna komunicirati s javnostjo med krizo (ok, za sds fane je itak top, ampak mu ne zaupa preostalih 90% slovencev), krega se kot majhen otrok, ki so mu liziko vzeli. Flop na prepoznih ukrepih... Kam se vlaga denar pa raje ne, prevec za napisati (se posebej ne po brukah, ko nam je EU rekla "haha", ko jim je vlada predstavila plan za porabiti kes).

JJ je pac se vedno komunist, s tem da ga je se cas povozil. Ne pase več v moderen svet. Še vedno desničarji čakamo na desno stranko v Sloveniji, zgleda se bomo še načakali...
fgdsfjk

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

JJ je komunist, vlada pa z UDBA metodami.

Ravno tistimi proti katerim se ves čas pritožuje...

Policaji na Rašici in Šmarni pišejo kazni za nenošenje mask... Kdo je tu kreten?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

luli ::

Invictus je izjavil:

JJ je komunist, vlada pa z UDBA metodami.

Ravno tistimi proti katerim se ves čas pritožuje...

Policaji na Rašici in Šmarni pišejo kazni za nenošenje mask... Kdo je tu kreten?

Če že vprašaš si kreten ti. Drugače pa se proti sovražniku z istimi metodami.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Invictus ::

Pol zdaj vemo kako napasti JJ-a :))

Drugače si pa kreten ti, ki zagovarjaš JJa
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uizi ()
««
268 / 466
»»