» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
250 / 466
»»

Uizi ::

mojter je izjavil:


Kot vidiš ranljivi umirajo kljub ukrepom. Hkrati pa se dela škodo vsem ostalim. Realno če bi ta trenutek zboleli čisto vsi bi bilo veliko bolje od tega kar se bo dejansko zgodilo (to je da bomo zaprti krepko v naslednje leto in to brez kakega pozitivnega učinka).


Sadizem? DOL Z VLADO!

Zdaj umirajo počasneje in mogoče vsaj zmorfijem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

kuall ::

mojter je izjavil:

Kot vidiš ranljivi umirajo kljub ukrepom. Hkrati pa se dela škodo vsem ostalim. Realno če bi ta trenutek zboleli čisto vsi bi bilo veliko bolje od tega kar se bo dejansko zgodilo (to je da bomo zaprti krepko v naslednje leto in to brez kakega pozitivnega učinka).


Ti bom narisal:
Predstavljaj si, da bi vse v Sloveniji istočasno začel boleti zob kot prasica. Zobarjev je pa samo za 10.000 ljudi. To se pravi, da bi moralo trpeti zobobol več mesecev milijon ljudi. To pa je mučenje. Ti bi torej rad mučil ljudi iz svoje neumnosti.

Če pa zobje ne zgnijejo vsem isti čas se lahko teh 2 milijona pacientov lepo porazdeli med teh 10.000 zobarjev, da ni nobenemu treba trpeti pretirano dolgo zobobola.

Isto je s covidom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Mato989 ::

jernejl je izjavil:

Ravno z ukrepi se ščiti ranljive. Če ne bi bilo ukrepov, bi zdravstveni sistem razpadel, prav tako oskrba v domovih upokojencev, in ranljivi bi umrli, ker ne bi dobili ustrezne oskrbe.
Res pa je, da bi bilo trpljenje krajše, če bi narodu pustili, da se prekuži, medtem pa cela vrsta kritičnih sistemov ne bi funkcionirala, ker bi primanjkovalo kadrov.

Okapi je izjavil:

Saj vsi vemo, da je Janša čudodelec. Edino on zna uvesti ukrepe, ki rezultate pokažejo že naslednji dan.
Nekateri res mislite, da je JJ edini. Drugi pa vemo, da virus ne bere časopisa zgolj enkrat na štirinajst dni, da bi z zamikom ugotovil, da se mora začeti počasneje širiti, ker je nekdo pred dvema tednoma uvedel nek ukrep. To je verjetno jasno vsakomur, ki ima zaključen vsaj kak razred osnovne šole.


Saj zdaj tudi cela vrsta zadev ne laufa.... Za koga potem placujemo dodatno zavarovanje.... Naj nam vplcila zanrznjeno ane

kuall je izjavil:

mojter je izjavil:

Kot vidiš ranljivi umirajo kljub ukrepom. Hkrati pa se dela škodo vsem ostalim. Realno če bi ta trenutek zboleli čisto vsi bi bilo veliko bolje od tega kar se bo dejansko zgodilo (to je da bomo zaprti krepko v naslednje leto in to brez kakega pozitivnega učinka).


Ti bom narisal:
Predstavljaj si, da bi vse v Sloveniji istočasno začel boleti zob kot prasica. Zobarjev je pa samo za 10.000 ljudi. To se pravi, da bi moralo trpeti zobobol več mesecev milijon ljudi. To pa je mučenje. Ti bi torej rad mučil ljudi iz svoje neumnosti.

Če pa zobje ne zgnijejo vsem isti čas se lahko teh 2 milijona pacientov lepo porazdeli med teh 10.000 zobarjev, da ni nobenemu treba trpeti pretirano dolgo zobobola.

Isto je s covidom.


Ja ampak v tem drugem primeru s covidom potem umirajo in trpijo drugi dela se jim nepopisna dolgorocna in kratkorocna skoda... To je tudi mucenje
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Uizi ::

Mučenje je brat takšne izjave ob tako dobri kavici.

DeeJay ::

Ukrepi so na mestu, vendar dva meseca prepozno. Šarec je takrat vsaj reagiral hitro in smo mel zato prvega vala hitro konec.
Janša ga je hotel celo kazensko ganjat, sam je pol spoznal, da je super zrihtal in rajš pobral njegove zasluge.
To se lepo vid zdej v drugem valu, k so čist zaspal.
Se bo za to opraviču kot češki predsednik vlade?
https://www.vecer.com/v-soboto/ceska-pr...

... svizec, čokolada ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Mato989 ::

DeeJay je izjavil:

Ukrepi so na mestu, vendar dva meseca prepozno. Šarec je takrat vsaj reagiral hitro in smo mel zato prvega vala hitro konec.
Janša ga je hotel celo kazensko ganjat, sam je pol spoznal, da je super zrihtal in rajš pobral njegove zasluge.
To se lepo vid zdej v drugem valu, k so čist zaspal.
Se bo za to opraviču kot češki predsednik vlade?
https://www.vecer.com/v-soboto/ceska-pr...

... svizec, čokolada ...


Ja predvsem gluposti kot policijska ura pa maske na samem zunaj itd...

Ne se salit no
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Urbano#Desno ::

Mato989 je izjavil:



Ja ampak v tem drugem primeru s covidom potem umirajo in trpijo drugi dela se jim nepopisna dolgorocna in kratkorocna skoda... To je tudi mucenje


Pa kaj ti zdaj ni prav? To je posledica zamisli 'dajmo se prekužit' pa čeprav se vam je trobilo da bo covid zafilal zdravstveni sistem kot bi mignil. Tako da te ki bodo najebali ker jih bo pokončal nezdravljen rak lahko mirno pripišemo kot žrtev covida.

Skonto na zdravstveno zavarovanje pa seveda ne boš dobil ker je ZZZS že tako v precejšnji buli in si lahko vesel če ne bodo dvignili prispevne stopnje.:D

Mato989 je izjavil:


Ja predvsem gluposti kot policijska ura pa maske na samem zunaj itd...

Ne se salit no


Sej je že 6h tko da greš lahko na čik ven, aja ne moreš ker moraš imeti masko gor. :))

Zgodovina sprememb…

Uizi ::



Presežene smrti potrjeno umrlih za covidom. 1 val

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Mato989 ::

Pa kaj ti zdaj ni prav? To je posledica zamisli 'dajmo se prekužit' pa čeprav se vam je trobilo da bo covid zafilal zdravstveni sistem kot bi mignil. Tako da te ki bodo najebali ker jih bo pokončal nezdravljen rak lahko mirno pripišemo kot žrtev covida.


Ne ni, posledica zamisli "dajmo se prekužit" je da družbe ne omejujemo izven par osnovnih ukrepov kot je nošnja mask v trgovinah in podobno... Če pa imamo zafilan sistem in HKRATI še ogromno omejitev ki ubijajo psiho in načenjajo zdravje ljudi tudi na drugačne načine pa je to potem huje kot karkoli.

Skonto na zdravstveno zavarovanje pa seveda ne boš dobil ker je ZZZS že tako v precejšnji buli in si lahko vesel če ne bodo dvignili prispevne stopnje.:D


ZZZS je dolžen zagotavljat to kar plačujem, če ne ne bi smel kasirat... si predstavljaš kakšen upor bi bil, če bi zavarovalnice rekle da je treba 1 leto plačevat kasko brez skonta ampak kaska pa 1 leto ni moč uveljavljat? To bi bil nateg stoletja, pri zdravstvu pa eni še to zagovarjate.

Uizi je izjavil:



Presežene smrti potrjeno umrlih za covidom. 1 val


Nepomembno, potrebno je pogledat letne podatke oz. šele 10 letna primerjava bo realna...

Primerjava 2005-2015 napram 2015 - 2025...

Me zanima kakšno bo odstopanje od 10 letnega povprečja! Verjetno v rangu druge decimalke pri procentih.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

DeeJay ::

No ja. Ni lepo da človeško življenje enačiš z avtom.

Mato989 ::

DeeJay je izjavil:

No ja. Ni lepo da človeško življenje enačiš z avtom.


Ni bistvo enačenje življenja ampak bistvo plačevanja zavarovanja ki ga ne moreš koristit, enako kot kaska... bi ti plačeval nekaj kar ti rečejo da ne moreš koristit? Ali bi se zbunil.

Jaz in vsi ostali plačujemo dodatno zdr zavarovanje iz razloga da ZZZS plača storitve ki jih uporabimo, če jih ne moremo uporabljat zaradi ODLOKA vlade, pričakujem da se to ne zaračunava ane? Covid19 ni v tej košarici je pa recimo zobozdravstvo, in ostalo kar mi zapirajo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

DeeJay ::

Najprej se nauči kaj je in kako deluje sistem zavarovalnice.
Za nujne stvari maš še vedno vse krito in tudi lahko po potrebi uporabljaš. Da se pa začasno kadri preusmerijo k reševanju težav, pa spet ni tolk hudo, da bi mogl kr nehat zavarovanja plačevat.
Po mojem mnenju bi mogl za ta čas zavarovanja še povečat in razdelit to na trenutno zelo obremenjene zdravstvene delavce.
Če pa ti to ni všeč se pa komot preseliš v ameriko, pa boš plačal samo tist kar nucaš.
Enkrat si boš zlomu nogo in boš eno leto delal, da boš plačal ta račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Shin ::

kuall je izjavil:

Buggy je izjavil:

Pokvarjenosti in nekompetenca poklicanih, ki jo izkazuje ta vlada na vseh podrocjih nima meja.


Levičarji ste vedno imeli problem s hinavščino in hubrisom.
Sebe imate za najbolj sposobne in poštene. Vse ostale pa za drugorazredne državljane, ki tega niso sposobni.
Resnica je zelo daleč od tega. To se je izkazalo že neštetokrat v zgodovini.
6) Victimhood. In fascism, the dominant group are the greatest victims. The men are the greatest victims of encroaching feminism. Whites are the greatest victims of blacks. Germans are the greatest victims of Jews.

Samo ena lastnost fašističnih ideologij, don't mind me.

nevone ::

Levičarji ste vedno imeli problem s hinavščino in hubrisom.
Sebe imate za najbolj sposobne in poštene. Vse ostale pa za drugorazredne državljane, ki tega niso sposobni.
Resnica je zelo daleč od tega. To se je izkazalo že neštetokrat v zgodovini.


Iz katerega vica si pa ti prišel?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mato989 ::

DeeJay je izjavil:

Najprej se nauči kaj je in kako deluje sistem zavarovalnice.
Za nujne stvari maš še vedno vse krito in tudi lahko po potrebi uporabljaš. Da se pa začasno kadri preusmerijo k reševanju težav, pa spet ni tolk hudo, da bi mogl kr nehat zavarovanja plačevat.
Po mojem mnenju bi mogl za ta čas zavarovanja še povečat in razdelit to na trenutno zelo obremenjene zdravstvene delavce.
Če pa ti to ni všeč se pa komot preseliš v ameriko, pa boš plačal samo tist kar nucaš.
Enkrat si boš zlomu nogo in boš eno leto delal, da boš plačal ta račun.


Poglej:
Dodatno ZDR zavarovanje krije nekatere storitve je tako?
Vlada z odlokom OMEJI izvajanje teh storitev ki jih krije dodatno ZDR zavarovanje je tako?
ZZZS torej teh aktivnosti ne plačuje je tako?
Zakaj torej plačevat nekaj kar ZZZS ne plačuje in je predmet dodatnega ZDR zavarovanja? (Covid19 ni plačan iz dodatnega ZDR zavarovanja)

Če jaz ne morem enakomerno koristit uslug ki mi jih nudi pogodba o dodatnem ZDR zavarovanju je takšna pogodba škodljiva za mene in nepravična in bi se moral dat moratorij na plačevanje za storitve ki jih zaradi odlokov ne moremo uporabljat.

Mislim da se boš ti moral naučit kako delujejo zavarovanja... Če se jaz zavarujem za nekatere zadeve in jih ne morem koristit ni pošteno da se plača enako visok račun.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Urbano#Desno ::

Mato989 je izjavil:


Ne ni, posledica zamisli "dajmo se prekužit" je da družbe ne omejujemo izven par osnovnih ukrepov kot je nošnja mask v trgovinah in podobno... Če pa imamo zafilan sistem in HKRATI še ogromno omejitev ki ubijajo psiho in načenjajo zdravje ljudi tudi na drugačne načine pa je to potem huje kot karkoli.


Omejitve imamo zaradi zafilanega sistema da ta totalno ne kolapsira. Sistem je pa zafilan ker so se ljudem bolj življenske omejitve zdele brezveze ker je itak samo 100 mrtvih niste pa sposobni razmišljati ni samo terminalni razplet okužbe problem

Mato989 je izjavil:


ZZZS je dolžen zagotavljat to kar plačujem, če ne ne bi smel kasirat... si predstavljaš kakšen upor bi bil, če bi zavarovalnice rekle da je treba 1 leto plačevat kasko brez skonta ampak kaska pa 1 leto ni moč uveljavljat? To bi bil nateg stoletja, pri zdravstvu pa eni še to zagovarjate.


ZZZS ne more sam določati višine premij in zato se njihove premije ne prilagajajo tveganju. Tako da tudi če je zdravstvenega osebja dovolj kar pa ga sedaj ni jim lahko zmanjka soldov. Zavarovalnice so v tujini tudi že propadle ker so se zakalkulirale pri oceni razmerja tveganje / skoda in potem lahko svoj zahtevek nasloviš na stečajno maso.

Miki N ::

Ja samo potem je to v resnici posojilo.

In posojila naj bi se vračala.

fikus_ ::

Mato za dodatno zdr. zav. so 3 zavarovalnice (ali več, ne vem točno).

Poleg tega pravice iz naslova dodatnega zdr. zav. zagotavljajo pogodbeni izvajalci. Zavarovalnica plača samo določeno količino posegov.

Sicer pasmo ti ze predlagali, da so usa tvoja prava država, kjer imaš že sedaj možnost razpolagati s svojim zaslužkom. Edino davkariji moraš placat, ostalo po željah oz. zmožnostih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

zmaugy ::

mojter je izjavil:

jernejl je izjavil:

Še večja škoda je tokrat predvsem zato, ker so (bili) ukrepi premili in prepozni, ne zato, ker ukrepi so.

V trenutni obliki ukrepi niso smiselni. Vsako zapiranje samo podaljšuje trpljenje. Zaščiti je treba ranljive.


Še en, ki bi “zaščitil” neko demografsko skupino ljudi.

https://slo-tech.com/forum/t761244/p688...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Glede na zgodovino njegovih objav, si marsikdo te "zaščite" verjetno ne bi želel...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Mato989 ::

fikus_ je izjavil:

Mato za dodatno zdr. zav. so 3 zavarovalnice (ali več, ne vem točno).

Poleg tega pravice iz naslova dodatnega zdr. zav. zagotavljajo pogodbeni izvajalci. Zavarovalnica plača samo določeno količino posegov.

Sicer pasmo ti ze predlagali, da so usa tvoja prava država, kjer imaš že sedaj možnost razpolagati s svojim zaslužkom. Edino davkariji moraš placat, ostalo po željah oz. zmožnostih.


Saj to glih, ČE BO POSEGOV ZARADI ODLOKA VLADE MANJ, ni nobenega razloga da plačamo enako premijo ane =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DeeJay ::

Čez kako leto, dve bomo vidl katera država je ubrala najboljšo taktiko pri obvladovanju epidemije. Osebno mislim, da bomo mi porinjeni cca 20 let nazaj.
Že zdaj smo zadolženi skor 40k€ na delovnega državljana. Kar pomen, da se bo to odplačeval lahko 30-40 let.
Slabo.
Pravilno bi pa blo, da politiki za tak zajeb tud kazensko odgovarjajo.

Slopek ::

Mato989 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Mato za dodatno zdr. zav. so 3 zavarovalnice (ali več, ne vem točno).

Poleg tega pravice iz naslova dodatnega zdr. zav. zagotavljajo pogodbeni izvajalci. Zavarovalnica plača samo določeno količino posegov.

Sicer pasmo ti ze predlagali, da so usa tvoja prava država, kjer imaš že sedaj možnost razpolagati s svojim zaslužkom. Edino davkariji moraš placat, ostalo po željah oz. zmožnostih.


Saj to glih, ČE BO POSEGOV ZARADI ODLOKA VLADE MANJ, ni nobenega razloga da plačamo enako premijo ane =)
mato, treba zares pokriti nesmiselne nakupe in nabastai še tiste žepe, ki so samo na pol polni...in zato, bi bilo seveda potrebno premije dvignit ;)

Uizi ::

DeeJay je izjavil:

Čez kako leto, dve bomo vidl katera država je ubrala najboljšo taktiko pri obvladovanju epidemije. Osebno mislim, da bomo mi porinjeni cca 20 let nazaj.
Že zdaj smo zadolženi skor 40k€ na delovnega državljana. Kar pomen, da se bo to odplačeval lahko 30-40 let.
Slabo.
Pravilno bi pa blo, da politiki za tak zajeb tud kazensko odgovarjajo.


A Janković bo tud odgovarjal za 29mio odpisa in Stožice, ki je pokopalo ogromno firm ? A to morajo samo desni?

D3m ::

Levi ne odgovarjajo, ker čustveno niso stabilni.

Zato jih moramo desni reševati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

pirat ::

DeeJay je izjavil:

Čez kako leto, dve bomo vidl katera država je ubrala najboljšo taktiko pri obvladovanju epidemije. Osebno mislim, da bomo mi porinjeni cca 20 let nazaj.
Že zdaj smo zadolženi skor 40k€ na delovnega državljana. Kar pomen, da se bo to odplačeval lahko 30-40 let.
Slabo.
Pravilno bi pa blo, da politiki za tak zajeb tud kazensko odgovarjajo.

Pri reševanju tokratne krize je v EU prvič uporabljen mehanizem, da se na mednarodnih trgih ni zadolžila vsaka država zase posamezno, pač pa se je zadolžila EU, ki je potem ta denar distribuirala dalje državam članicam, delno v obliki posojil s strani EU državi, delno v obliki subvencij. Kar se tiče sredstev ki pridejo v SLO iz tega naslova, jih velja kvečjemu čim bolje izkoristiti (ker sodelovanje pri servisiranju tega dolga nam ne uide), prav tako pa je dejstvo, da je denar trenutno res, res hudo poceni.
Kar se pa tiče gospodarstva - veliko "jamranja" po forumih, kako bo vse propadlo, se zaenkrat v praksi ne kaže. Če pogledaš podatke (zadnji objavljeni so za avgust) je tako prebivalstvo kot gospodarstvo močno povečalo obseg depozitov v bankah tekom letošnjega leta, pa tudi v Sloveniji recimo sta obe jamstveni shemi, ki jih je država ponudila kreditojemalcem, v bistvu relativno malo koriščeni.
Težava za prihodnje pa bo sigurno velik zastoj investicij.
Kdo bo torej to odplačal? Upoštevajoč negativne obrestne mere v precejšnji meri prav obstoječi varčevalci preko "razvrednotenja" privarčevanega premoženja na način, da je donosnost le-tega izredno nizka (realno negativna).

Mato989 ::

Slopek je izjavil:

Mato989 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Mato za dodatno zdr. zav. so 3 zavarovalnice (ali več, ne vem točno).

Poleg tega pravice iz naslova dodatnega zdr. zav. zagotavljajo pogodbeni izvajalci. Zavarovalnica plača samo določeno količino posegov.

Sicer pasmo ti ze predlagali, da so usa tvoja prava država, kjer imaš že sedaj možnost razpolagati s svojim zaslužkom. Edino davkariji moraš placat, ostalo po željah oz. zmožnostih.


Saj to glih, ČE BO POSEGOV ZARADI ODLOKA VLADE MANJ, ni nobenega razloga da plačamo enako premijo ane =)
mato, treba zares pokriti nesmiselne nakupe in nabastai še tiste žepe, ki so samo na pol polni...in zato, bi bilo seveda potrebno premije dvignit ;)


Tukaj se zelo lepo vidi neznanje komentatorjev... DODATNO ZDR ZAVAROVANJE ima točno določene posege ki jih krijejo in doplačajo in če VLADA Z ODLOKOM UKINE IZVAJANJE teh posegov ni nobenega razloga da bi zavarovalnicam plačali, če one ne plačajo teh posegov.

Majmuni pa to enačijo kot da plačamo v zdravstvo... zdravstvo denarja od teh zavarovalnic ne bo dobilo ker to ni vključeno v posege ki jih zavarovanje krije... Kot bi ti kasko za avto kril smrt zaradi drog...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Shin ::

D3m je izjavil:

Levi ne odgovarjajo, ker čustveno niso stabilni.

Zato jih moramo desni reševati.
Če smo že pri čustveni (ne)stabilnosti:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shin ()

Urbano#Desno ::

No Matko sej dodatno pa lahko prenehaš plačevati. Pojdi jutri tja kjer imaš polico podpiši par papirjev in si rešen. Mislim sicer da imaš odpovedni rok samo če dobro argumentiraš ti bodo morda pogledali skozi prste.

Dodatno zdr zavarovanje je konec koncev tudi edini približek normalnega zdr. zavarovanja v sloveniji.

DeeJay ::

Uizi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Čez kako leto, dve bomo vidl katera država je ubrala najboljšo taktiko pri obvladovanju epidemije. Osebno mislim, da bomo mi porinjeni cca 20 let nazaj.
Že zdaj smo zadolženi skor 40kEUR na delovnega državljana. Kar pomen, da se bo to odplačeval lahko 30-40 let.
Slabo.
Pravilno bi pa blo, da politiki za tak zajeb tud kazensko odgovarjajo.


A Janković bo tud odgovarjal za 29mio odpisa in Stožice, ki je pokopalo ogromno firm ? A to morajo samo desni?


Kaj ma Jankovič z epidemijo? Ne spinaj, ker ti ne paše, poleg tega pa še potrjuješ, da podpiraš kriminalce (če lahko Jankovič, pa lahko tud moj general)
Zarad mene ga lahk zaprejo in mu vse poberejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Mato989 ::

Urbano#Desno je izjavil:

No Matko sej dodatno pa lahko prenehaš plačevati. Pojdi jutri tja kjer imaš polico podpiši par papirjev in si rešen. Mislim sicer da imaš odpovedni rok samo če dobro argumentiraš ti bodo morda pogledali skozi prste.

Dodatno zdr zavarovanje je konec koncev tudi edini približek normalnega zdr. zavarovanja v sloveniji.


Jaz sem podpisal pogodbo za 10 let, pod pogoji da to nudijo, če tega ne nudijo naj mi samo za mesece ko ne nudijo, nehajo obračunavat, več ne pričakujem.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Urbano#Desno ::

Shin je izjavil:

D3m je izjavil:

Levi ne odgovarjajo, ker čustveno niso stabilni.

Zato jih moramo desni reševati.
Če smo že pri čustveni (ne)stabilnosti:



JJ ni desničar.

Takole kot na tem posnetku si jaz predstavljam politični domet JJ po corona krizi. Kot lokalnega norčka v mestnem parku / trgu ki ga poslušajo samo naključni mimoidoči.

Mato989 je izjavil:


Jaz sem podpisal pogodbo za 10 let, pod pogoji da to nudijo, če tega ne nudijo naj mi samo za mesece ko ne nudijo, nehajo obračunavat, več ne pričakujem.


Ta bo verjetno težka. :D

Zagotovo pa lahko pogodbo tudi če je 10 letna razdreš če se ena stran ne drži določil te pogodbe.

Zgodovina sprememb…

Shin ::

Urbano#Desno je izjavil:

Shin je izjavil:

D3m je izjavil:

Levi ne odgovarjajo, ker čustveno niso stabilni.

Zato jih moramo desni reševati.
Če smo že pri čustveni (ne)stabilnosti:



JJ ni desničar.

Takole kot na tem posnetku si jaz predstavljam politični domet JJ po corona krizi. Kot lokalnega norčka v mestnem parku / trgu ki ga poslušajo samo naključni mimoidoči.
Kaj pa je zate desnica? Ker ne vem zakaj ne bi bil Janša/SDS desna stran.

Mato989 ::

Ta bo verjetno težka. :D

Zagotovo pa lahko pogodbo tudi če je 10 letna razdreš če se ena stran ne drži določil te pogodbe.


Mhm pol pa prekinem in podpišem ponovno in mi obračunavajo pribitke čeprav je zaradi njihove krivde prekinjeno... To je treba rešit sistemsko in najlažje je prekinitev izdajanja računov za te mesece.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Urbano#Desno ::

Shin je izjavil:

Kaj pa je zate desnica? Ker ne vem zakaj ne bi bil Janša/SDS desna stran.


Kar se tiče družbenih vprašanj je JJ pogojno desnica, kar pa se tiče ekonomskih pa je bolj skrajna levica, ker toliko socialnih transferjev, toliko povečanja izdatkov za JS i.t.d. ni bilo pod drugimi (pač misli da lahko kupi priljubljenost). V skupnem seštevku pa je čisto lepo na levi.

DeeJay ::

Takle mamo.


S tem, da se pol še lažejo.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Urbano#Desno ::

Mato989 je izjavil:


Mhm pol pa prekinem in podpišem ponovno in mi obračunavajo pribitke čeprav je zaradi njihove krivde prekinjeno... To je treba rešit sistemsko in najlažje je prekinitev izdajanja računov za te mesece.


Beh pozabi na prekinitev plačevanja, če vsem dajo odpustek bodo poginili do srede novembra.

nergac ::

Saj mi sploh nimamo javne zdravstvene zavarovalnice.

Težko se je odločiti, kaj je "huje", ZZZS ali "dopolnilne" zavarovalnice.

Tu bilo najbolje iz "meso" in "zelje" skuhati skupaj, nimam pojma kako to doseči.

Mato989 ::

Urbano#Desno je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Mhm pol pa prekinem in podpišem ponovno in mi obračunavajo pribitke čeprav je zaradi njihove krivde prekinjeno... To je treba rešit sistemsko in najlažje je prekinitev izdajanja računov za te mesece.


Beh pozabi na prekinitev plačevanja, če vsem dajo odpustek bodo poginili do srede novembra.


Pol pa naj izvajajo storitve kot doslej!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Uizi ::

Lahko vlada odklopi internet? Ali je to naša pravica? To bi bil odličen ukrep za naslednji sveženj!

DeeJay ::

Uizi je izjavil:

Lahko vlada odklopi internet? Ali je to naša pravica? To bi bil odličen ukrep za naslednji sveženj!

Idealen ukrep za naše politike. Kak ljubi mir bi bil, ko Twitota nebi blo več na internetu.

zmaugy ::

Uizi je izjavil:

Lahko vlada odklopi internet? Ali je to naša pravica? To bi bil odličen ukrep za naslednji sveženj!

Ukrep iz playbooka vsakega trdorokca in diktatorja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

nergac ::

Ste smešni.
Janša in Hojs sta večja odvisnika od čivka kot sem sam od ST.

Uizi ::

Ne resno? Je kakšen zakon glede tega? To bi delovalo vse teoretike in znanstvenike utišat! Priceless! China#1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

DeeJay ::

Dnevno potrjeni COVID-19 primeri na miljon ljudi. 7 dnevno povprečje.
Izločene države z manj kot miljon prebivalci.
Dobr nam gre.



vir: https://ourworldindata.org/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

zmaugy ::

Rezultat glupe vlade, ki se je na določeni točki odločila, da bo lizala rit Trumpu in vrgla skozi okno vse, kar je bilo doseženega spomladi.
In rezultat namernega omalovaževanja in spodkopavanja ukrepov s strani nekaterih opozicijskih tepcev.
Jajo Kalimero Glanzkopf von Norik bi lahko v vlado vključil določene vidne ljudi iz opozicije, ker so mu pomagali zajebat. Je pa v glavnem odgovornost vlade.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

DeeJay ::

Še smrti za iste pogoje kot v prejšnji tabeli



Se vrnemo k istim tabelam čez en tedn in pogledamo, če bomo kej bolj uspešni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Hypathia ::

Glede na zadnjo tabelo smo izjemno uspešni, bolj kot spomladi ampak važno, da vlada ni nič naredila.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

Shin ::

Hypathia je izjavil:

Glede na zadnjo tabelo smo izjemno uspešni, bolj kot spomladi ampak važno, da vlada ni nič naredila.
Aha, dajmo gledat samo tabele, kjer smo uspešni, kjer smo neuspešni, pa:

Uizi ::

Hvala Janša! Bom ga volil še! Odlični rezultati glede na graf. Vrhunsko!
««
250 / 466
»»