» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
450 / 468
»»

Vazelin ::

Recmo da mam 2 jurja ba kraknu.
Kam porinem?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Ej Vazo, veš kaj je razlika med tabo pa Kakobom? Da Kakob prodaja ko ti kupujes in kontra, ko ti prodajas, Kakob kupuje.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Damn, zgleda je moj slotech status padel, da niti Facebook dev-a ne morem predlagati izbris :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Ja zato k mi Perci ne brise komentarjev :) Ampak primerjava je pa dobra a?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

Čokoladko ::

Vazelin je izjavil:

Čokoladko: čestitke za penzijo:P


Ha ha ne jebi si stvar :) Penzija ja :D

Ampak tole dons je en WTF :D

PrihajaNodi ::

Srečni so lahko samo BTC hodlerji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Čokoladko ::

PrihajaNodi je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Haha Vazelin kupi Bitcoin al pa Eth pa nared kak swing trade pa je. Kva se jebete s temi 3 razrednimi alti. Škoda energije.


Ce bi kupil xtz v podnu kot kakob za 1 usd oziroma 0,94eura bi danes ti imel veliko vec.


Mah kojebe. Da se potlej vse spuši. Keep it simple pa igraj se z BTC pa čao :D

PrihajaNodi ::

Sam ne pričakuj konkretnih zneskov potem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Mato: tisti tvoj frend je pa dobro profitiral kaj:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Uf market cap prišel nazaj po tistemu brutalnemu padcu. Sladkih 230mlrd usd

BTC že skoraj 8050


Nisi 2 dni nazaj pisal da je 200mlrd strong resistance?

Vazelin je izjavil:

Mato: tisti tvoj frend je pa dobro profitiral kaj:)


jah 10k not v 2x BTC in 10.400 XRPjev... rekel je ko doseže 20k kešira!

Manjka mu ne več dost ha! cca 2k še rabi je na 18k!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

vrhe16 ::

Tether ma pa nor volume, če bo šlo tako naprej bo čez ene 10 let na nivoju dolarja :)

K0l1br1 ::

vrhe16 je izjavil:

Tether ma pa nor volume, če bo šlo tako naprej bo čez ene 10 let na nivoju dolarja :)

Ba ha ha. Po zadnjih dodatnih 2 trilijonih novih zelencev?
Še tle, da nam naredijo inflacijo....

K0l1br1 ::

BTW oni gori, ki je kupoval shitcoin lana,
danes je 880% gor.

Mato989 ::

K0l1br1 je izjavil:

BTW oni gori, ki je kupoval shitcoin lana,
danes je 880% gor.


In kje ga lahko prodaš če maš like 100k... nikjer :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

K0l1br1 ::

Pride tudi čas za 100 jurjev!

PrihajaNodi ::

Bi poimenovali svojega otroka za 3 BTCje po šitkojnih? In kaj bi mu dali.

Fant: Golem opcijsko NEO

Dekle: BORA opcijsko Numeraire
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Za 3BTC imenujem shicoin po njem. Ala oni genij, ki zbira EUR za svoje otroke (lana, taj)....

Facebook dev ::

Za 3 BTC bo moj otrok kar Tezos. Pa je dokaj nevtralno ime, tako da je lahko fant ali punca.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Tezie za hči.
Tezus za sina.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sumi666 ::

Closed short with very big loss. Almost $35k. I get big kick in ass in one word... I need rest. Sorry guys for this. BTC Fomo started...
Tkole so danes popušili ko so stavili na short pa z velikmi vzvodi ...

Vazelin ::

Closed short with very big loss. Almost $35k. I get big kick in ass in one word... I need rest. Sorry guys for this. BTC Fomo started...

Tale tip je še živ, ker izgleda precej žalosten post?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Čokoladko ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sam ne pričakuj konkretnih zneskov potem.


Ma kako pa to veš? Če mene vprašaš za longterm, če bo kaj denarja bo v Bitcoinu. Ostalo so muhe enodnevnice z izjemo ETH. Če pa ne bo v Bitcoinu pa ne bo nikjer, ker ta blockchain ni ena revolucija spet, vsaj ne taka, da bi bili neki Tezosi in podobno sranje vredni cel kup denarja.

To je moj bet. Že BTC je en velik gamble, kaj šele alti.

Čokoladko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sam ne pričakuj konkretnih zneskov potem.


Ma kako pa to veš? Če mene vprašaš za longterm, če bo kaj denarja bo v Bitcoinu. Ostalo so muhe enodnevnice z izjemo ETH. Če pa ne bo v Bitcoinu pa ne bo nikjer, ker ta blockchain ni ena revolucija spet, vsaj ne taka, da bi bili neki Tezosi in podobno sranje vredni cel kup denarja.

To je moj bet. Že BTC je en velik gamble, kaj šele alti.


Pa kje kurac je sedaj tisti aqua s svojo jasnovidko?!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Nop, Jure je imel sedaj "suta la suta" točnost napovedi. Začenši z BTC jem. ETH je ispraznjen lonec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

[Michael] ::

KappaPride je izjavil:

Norišnica se nadaljuje, jutri 10k.


Kje pa misliš, da bo vrh trenutnega vzpona BTC-ja?


Kakšen dan, noro 8-)

Čokoladko ::

Treba bit previden k so vsi evforični. To me malo skrbi. Fuck :) K tole se ponavadi izpelje ravno ne po pričakovanjih množice. Vedno je ena zanka :D

Vazelin ::

Čokoladko je izjavil:

Treba bit previden k so vsi evforični. To me malo skrbi. Fuck :) K tole se ponavadi izpelje ravno ne po pričakovanjih množice. Vedno je ena zanka :D

Ko bom jaz porinil 2 jurja notri te obvestim na ZS, da prodaš:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Čokoladko je izjavil:

Treba bit previden k so vsi evforični. To me malo skrbi. Fuck :) K tole se ponavadi izpelje ravno ne po pričakovanjih množice. Vedno je ena zanka :D


Identično je bilo lansko leto. Potem pa buuum altov.

Vazelin je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Treba bit previden k so vsi evforični. To me malo skrbi. Fuck :) K tole se ponavadi izpelje ravno ne po pričakovanjih množice. Vedno je ena zanka :D

Ko bom jaz porinil 2 jurja notri te obvestim na ZS, da prodaš:))


Sej a nimaš ti posebne grupe za to?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Čokoladko ::

Evforija pa kripto je zmeraj znanilec sranja. No takrat januarja 18 je vsak outsider blebetal o kriptu in ne jaz sem kar holdal, ker se mi je trejdanje zasralo.

Nismo še na tej točki in upam da še zelo dolgo ne bomo, ker bo večina rekla da je BTC scam, ponzi in da bo res under the radar iz teh mainstream medijev kar se da.

K konse bodo na RTV razni propadli Benkoviči pojavljali pa novi scammerji potlej pack your bags pa čao.

Te alti s parimi izjemami imajo BTC ratio obupen. Kdo bi vlagal spet v nekega NEOta npr? A zato ker je nizka cena? A zato ker dejansko to ima nek namen?

Za Btc štekam kaj je namen, ideja. Za Tezosa že dosti manj ker je spet nek kvazi Eth killer. Ti killerji so pa končali kje? Kot Neo pa shitcoini ala Qtum, Icon in nevem kako sranje še.

Ti alti oz ICO projekti so preživeti. Nekje sem bral da je EOS pisaril da se vse da izpeljati brez tokenov. To je pa obupen obet za alte.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kakob ::

Čokoladko je izjavil:

Za Tezosa že dosti manj ker je spet nek kvazi Eth killer. Ti killerji so pa končali kje?


Short it!
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Vazelin ::

Jaz sem nabavil nekaj XRP. Enostavno me je premamilo. Čeprav vem, da zna biti precej rizična zadeva sedaj, ko je šlo gor kar nekja :)
Enostavno je zadeva malo under the radar zadnje čase.

edit: dokupil še nekaj. naj ostane skrivnost.

To je to, kar se ta mini bull mene tiče glede nakupov ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kriptoknjiga ::

Ko je bil BTC 5500$ sem govoril, da ne bo šlo več dol in vas je bila večina tukaj proti,... da gremo na 1000$ ali vsaj 3000$, PrihajaNodi že od 5500$ govori o bulltrapu. Na tak način ne boste nikoli ustvarili cvenka s kriptom ali pa samo trollate ker nimate pojma o čem govorite. Tema pa bi se lahko klicala Spekuliranje luzerstva, ker nima veze z kriptom.

Aquafriend ::

Update za bitcoin napoved. Ko je btc sel nad 8k je povedala, da bo sel z lahkoto do 9k in verjetno bo tudi 10k zarad halvinga vidi vec optimizma ampak da njena dolgorocna napoved se vedno velja. Zarad tega sem se odlocil, da je vec ne poslusam vsaj za kratkorocne napovedi ne. Je pa res da je tudi lansko leto napovedala da bo btc sel do 4k, ampak je sel kontra, najprej do 10k in sele nato crash do 4k.

KappaPride ::

Danes pa se zadnjic pod 10k. #organskarast #hranilecvrednosti #fomomoon

[Michael] ::

kriptoknjiga je izjavil:

Ko je bil BTC 5500$ sem govoril, da ne bo šlo več dol in vas je bila večina tukaj proti,... da gremo na 1000$ ali vsaj 3000$, PrihajaNodi že od 5500$ govori o bulltrapu. Na tak način ne boste nikoli ustvarili cvenka s kriptom ali pa samo trollate ker nimate pojma o čem govorite. Tema pa bi se lahko klicala Spekuliranje luzerstva, ker nima veze z kriptom.


Res je, jaz sem bil "pameten", da bo šlo še dol.
In nič mi ni žal, bil sem negativno pohlepen.
Bolje pozno kot nikoli.

Facebook dev ::

Michael, cestitam!

Si eden redkih forumasov, ki znajo rect, da so imeli narobe in da so kaj zajebal. Ne pa razni Vazelini, Nodiji, SeniorDevi in Aquafriendi, ki mislijo, da imajo vse prav in so BTC za jajca prjel.

Tudi jaz sem mislil, da bo slo se nizje in zato nisem kupil nic dodatno. Bom to priznal javno? Seveda ne.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

[Michael] ::

Hvala, mogoče si popraviš podpis :P

PrihajaNodi ::

Tam do 12-13 k bo prislo pol pa sledijo alti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Buggy ()

Facebook dev ::

Studentarija je danes prejela krizni dodatek 150€, tako da se lahko pričakuje, da bodo najbolj popularni slovenski kovanci šli gor, ker bo folk vložil tale dodaten keš v riskantne visoko profitable naložbe. Ali lahko pričakujemo Tezos na 3.5$ v roku dneva ali dveh?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

vrhe16 ::

Čokoladko je izjavil:

Evforija pa kripto je zmeraj znanilec sranja. No takrat januarja 18 je vsak outsider blebetal o kriptu in ne jaz sem kar holdal, ker se mi je trejdanje zasralo.

Nismo še na tej točki in upam da še zelo dolgo ne bomo, ker bo večina rekla da je BTC scam, ponzi in da bo res under the radar iz teh mainstream medijev kar se da.

K konse bodo na RTV razni propadli Benkoviči pojavljali pa novi scammerji potlej pack your bags pa čao.

Te alti s parimi izjemami imajo BTC ratio obupen. Kdo bi vlagal spet v nekega NEOta npr? A zato ker je nizka cena? A zato ker dejansko to ima nek namen?

Za Btc štekam kaj je namen, ideja. Za Tezosa že dosti manj ker je spet nek kvazi Eth killer. Ti killerji so pa končali kje? Kot Neo pa shitcoini ala Qtum, Icon in nevem kako sranje še.

Ti alti oz ICO projekti so preživeti. Nekje sem bral da je EOS pisaril da se vse da izpeljati brez tokenov. To je pa obupen obet za alte.

Se znaš zelo vživet ampak dejstvo je da bo folk vlagal v vse živo ko bo čas napočil za to, še zmeraj mislim da je lahko skoraj vsak alt uporaben če drugega ne za vsaj kakšen evro zaslužit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vrhe16 ()

KappaPride ::

BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Mato989 ::

Čokoladko je izjavil:

Evforija pa kripto je zmeraj znanilec sranja. No takrat januarja 18 je vsak outsider blebetal o kriptu in ne jaz sem kar holdal, ker se mi je trejdanje zasralo.

Nismo še na tej točki in upam da še zelo dolgo ne bomo, ker bo večina rekla da je BTC scam, ponzi in da bo res under the radar iz teh mainstream medijev kar se da.

K konse bodo na RTV razni propadli Benkoviči pojavljali pa novi scammerji potlej pack your bags pa čao.

Te alti s parimi izjemami imajo BTC ratio obupen. Kdo bi vlagal spet v nekega NEOta npr? A zato ker je nizka cena? A zato ker dejansko to ima nek namen?

Za Btc štekam kaj je namen, ideja. Za Tezosa že dosti manj ker je spet nek kvazi Eth killer. Ti killerji so pa končali kje? Kot Neo pa shitcoini ala Qtum, Icon in nevem kako sranje še.

Ti alti oz ICO projekti so preživeti. Nekje sem bral da je EOS pisaril da se vse da izpeljati brez tokenov. To je pa obupen obet za alte.


Seveda se da vedno vse izpeljat brez kovanca... problem je kako uredit spodbudo da veliko ljudi to izvaja... če ni finančne spodbude, potem ni interesa izvajat to in izpeljat, saj razumeš kajne... če bi POW na BTCju deloval brez nagrade v obliki BTCjev koliko ljudi misliš da bi POW izvajalo?

Moram pa rečt, da me je cena BTCja presenetila... priznam.

Ampak moj edini cilj je Tezos @10$+
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Lanacoin je padu dol..,
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

K0l1br1 ::

Se čudiš? Verjetno so ga včeraj pumpali in iskali suckerje.
Študij od Lane je pa ja potrebno financirati. Morda celo ohcet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

PrihajaNodi ::

Lana ima boljsi pos kot tezos
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

K0l1br1 ::

LANA je scam/shit coin iz aviona. Koliko Lane imaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

PreviousUser ::

BTC v paraboli. To bo spet padlo dol.

Mato989 ::

PreviousUser je izjavil:

BTC v paraboli. To bo spet padlo dol.


In spet bo zrastlo kaj pa pol?

PrihajaNodi je izjavil:

Lana ima boljsi pos kot tezos


Daj ne se šalit, scamcoin Jurčija z poimenovanjem po lastni hčerki je višek smešnic od vseh kovancev... v rangu Trumpcoina ipd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

kakob ::

Aquafriend je izjavil:

Update za bitcoin napoved. Ko je btc sel nad 8k je povedala, da bo sel z lahkoto do 9k in verjetno bo tudi 10k zarad halvinga vidi vec optimizma ampak da njena dolgorocna napoved se vedno velja. Zarad tega sem se odlocil, da je vec ne poslusam vsaj za kratkorocne napovedi ne. Je pa res da je tudi lansko leto napovedala da bo btc sel do 4k, ampak je sel kontra, najprej do 10k in sele nato crash do 4k.


Poorfag. And I mean that in the most generous way.
Never take a financial advice from someone who works for a living.
««
450 / 468
»»