» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
367 / 468
»»

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

xx23 ::

Ob BTC halvingu najprej LTC fajn gor, BTC leto pozneje.

PrihajaNodi ::

xx23 je izjavil:

Ob BTC halvingu najprej LTC fajn gor, BTC leto pozneje.


Zgodilo se bo pa tako kot ob LTC halvingu. Lmao.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

xx23 ::

Ne, LTC halving je mel ravno obraten učinek, kar se je dalo pričakovati.

xx23 je izjavil:

https://www.litecoinblockhalf.com/

Sicer letošnji učinek halvinga za LTCBTC je po moje že končan.

mr_chai ::

jype je izjavil:

Zame je hodl točno to, kar je zgoraj nalimal grunt, ker ne gledam CMC, ampak se vozim s kolesom.


Ja lepo teb, k si pred 11 leti na babičinem laptopu namajnu 2 jurja BTCjev in se leta 2018 spomnu nanje.
Taki se lahko vozte s kolesom. Upam pa, da babico z avtom pelješ k zdravniku in ne s kolesom.

jype ::

Jaz sem se upokojil z evri, sinko.

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

imo nas do bull-a (ne mini bull-a) čakajo vsaj še 2-3 leta.
se strinjam s kamikaze, da bo sigurno še en bik.
največje vprašanje je, ali smo dno že dosegli ali ne


Nekaj postov nazaj si trdil, da nikoli več ne bo bika in da je s kriptom konec. Kaj zdaj? [:D]

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Jaz sem se upokojil z evri, sinko.


Super, ti privoscimo!

viberator ::

Kow, pozdravljen!

Mi lahko samo pojasneš, zakaj si predlagal izbris?

Hvala in lep pozdrav

Aleks Mihelič
Viberate

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

kow ::

Tema je spekuliranje cen kriptovalut, ne pa oglasi.

PrihajaNodi ::

Ko vidim oglas od viberate vem, da kripto ni mrtev. Fantje delajo na polno, cestitam in srecno naprej. Vas podpiram tako kot gospoda, ki se bavi z Lanacoinom. Tam bodo tudi se dobri donosi!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Opala, drvimo nazvdol. Na bitfinexu vrednost btcja trenutno 8100$.

kamiKaZaA ::

CMC iz 249b na 241b v manj kot 24urah, BTC iz $9150 na $8800 in bo še verjetno bolj padel, isto velja za CMC. Kdo bi si mislil, da bo odstop Erjavca in še danes najava, da se umika iz javnega življenja, tako negativno vplivalo na kripto.

Senior Dev ::

Uff, če ga trenutno prodaš nad 8000 si zmagal. Drvimo dol proti 5000, žal. Tudi tokrat ni šlo do 300k za komad. Kje so kriptovlagatelji?

seniorman ::

Facebook dev je izjavil:

Opala, drvimo nazvdol. Na bitfinexu vrednost btcja trenutno 8100$.


Kje si to videl, najnižja cena na bitfinex (na BITFINEX:BTCUSD tradingview) je 8460; zakaj bullshitate folk, ki bere vaše komentarje in potem proda zaradi takih kot si ti.

Drugače je pa čisto možno, da je padca že konec. Mogoče gre do 8200 potem pa nazaj gor; nehajte paničarit, če malo pade.

Drguače še malo manjka, da se bo MACD obrnil; poglejte kaj se je zgodilo prejšnjič.

 MACD

MACD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seniorman ()

Facebook dev ::

seniorman je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Opala, drvimo nazvdol. Na bitfinexu vrednost btcja trenutno 8100$.


Kje si to videl, najnižja cena na bitfinex (na BITFINEX:BTCUSD tradingview) je 8460; zakaj bullshitate folk, ki bere vaše komentarje in potem proda zaradi takih kot si ti.

Drugače je pa čisto možno, da je padca že konec. Mogoče gre do 8200 potem pa nazaj gor; nehajte paničarit, če malo pade.

Drguače še malo manjka, da se bo MACD obrnil; poglejte kaj se je zgodilo prejšnjič.

 MACD

MACD



Sem gledal le na coingecko. In tam je bilo 8600 na menjalnicah, pa 8100 na bitfinexu.

deleted ::

Zivjo, kratko vprašanje: a je ok kupit par k tezosov prek etoro platforme? +&-? Hvala majstri! :)

Vazelin ::

Ti sprašuješ al se splača kupit tezuse al je težava s platformo?

Za prvo premisli... nodi je napolnil vrečo pri 0,3-0,4
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

7student7 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ko vidim oglas od viberate vem, da kripto ni mrtev. Fantje delajo na polno, cestitam in srecno naprej. Vas podpiram tako kot gospoda, ki se bavi z Lanacoinom. Tam bodo tudi se dobri donosi!

Sem nasel da je LANA tudi na telegramu...link ce koga zanima t.me/LanaCoin

PrihajaNodi ::

deleted je izjavil:

Zivjo, kratko vprašanje: a je ok kupit par k tezosov prek etoro platforme? +&-? Hvala majstri! :)


Se ti hecaš ali resno postavljaš tako butasta vprašanja? Folk ma preveč keša očitno in potem kar meče dnar na etoro in hitbtc...

7student7 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ko vidim oglas od viberate vem, da kripto ni mrtev. Fantje delajo na polno, cestitam in srecno naprej. Vas podpiram tako kot gospoda, ki se bavi z Lanacoinom. Tam bodo tudi se dobri donosi!

Sem nasel da je LANA tudi na telegramu...link ce koga zanima t.me/LanaCoin


Hvala. Bom preveril še danes.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Lana je še vedno 0?

PrihajaNodi ::

K0l1br1 je izjavil:

Lana je še vedno 0?


Cena ni pomembna, poglej si raje development. Ko bo Lana 10 usd si bomo nekateri kupovali otoke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

K0l1br1 ::

Development = 0, v bistvu je to prispevek za Lano, da ji ne bo hudega v življenju

mr_chai ::

jype je izjavil:

Jaz sem se upokojil z evri, sinko.

Ja z BTC-jem se še noben ni upokojil, tata.

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Lana je še vedno 0?


Cena ni pomembna, poglej si raje development. Ko bo Lana 10 usd si bomo nekateri kupovali otoke.


Jah ko bom pa jaz nasledil kardinala Franceta Rodeta, bom pa v Vatikanu na polno lobiral, da se vsi ti vaši otoki dajo nazaj Cerkvi. Če gre Lana kojn na 10, potem me verjetno lahko tud za papeža izvolijo, verjetnost je podobna.

PrihajaNodi ::

Ne, ni ista verjetnost. Pravzaprav ti sploh ni jasno kaj Lana coin je in kako deluje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

K0l1br1 ::

Kar jaz vidim, je take vrste coin, ki ga ne moreš prodat. Za 00000000000000001 BTC ga kupiš in tam se zgodba v joku konča. Domnevam, da je Lana eno dekle, ki ji je ata naštimal coin, da bo imela šolde za faks in avto.

Po mojem se je nodi fajn zainvestiral. V Lano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

PrihajaNodi ::

Zato bos pa vedno reven, ker pojma nimas kaj Lanacoin je.

P.s. imamo namensko temo za ta coin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

K0l1br1 ::

Nimam pojma, kaj Lana je, vem samo, da imam preveč Lane, in da bi lahko namesto nje Tezos imel.

kiFni ::

mr_chai je izjavil:

jype je izjavil:

Zame je hodl točno to, kar je zgoraj nalimal grunt, ker ne gledam CMC, ampak se vozim s kolesom.


Ja lepo teb, k si pred 11 leti na babičinem laptopu namajnu 2 jurja BTCjev in se leta 2018 spomnu nanje.
Taki se lahko vozte s kolesom. Upam pa, da babico z avtom pelješ k zdravniku in ne s kolesom.


Saj si imel prilko it v penzijo... lol
xrp se je do marca 2017 svalkal pod 0.005€
vložil bi 1800€ 10 mescev kasneje bi mel milijon €
;((

PrihajaNodi ::

K0l1br1 je izjavil:

Nimam pojma, kaj Lana je, vem samo, da imam preveč Lane, in da bi lahko namesto nje Tezos imel.


Ti samo Holdaj Lano. Njen cas se pride.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Kak vas pa Nodi trola glede Lane, vi pa še kar grizete v to in mu odgovarjate, ter mu dajete še več materiala za nadaljnjo trolanje.

-valvoline- ::

kiFni je izjavil:

mr_chai je izjavil:

jype je izjavil:

Zame je hodl točno to, kar je zgoraj nalimal grunt, ker ne gledam CMC, ampak se vozim s kolesom.


Ja lepo teb, k si pred 11 leti na babičinem laptopu namajnu 2 jurja BTCjev in se leta 2018 spomnu nanje.
Taki se lahko vozte s kolesom. Upam pa, da babico z avtom pelješ k zdravniku in ne s kolesom.


Saj si imel prilko it v penzijo... lol
xrp se je do marca 2017 svalkal pod 0.005EUR
vložil bi 1800EUR 10 mescev kasneje bi mel milijon EUR
;((

Lahko bi zalozil stanovanje in kupil kripl po 3usd nebl po 50 usd itn danes pa spal v garazi. Kriptopenzioneri = tisoce opecenih frizerk in cevlarjev. Zarad jupetove penzije neka frizerka nima s cem nahranit otroka. Jbga, tako je pri ponzijih.

Zgodovina sprememb…

7student7 ::

PrihajaNodi je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Nimam pojma, kaj Lana je, vem samo, da imam preveč Lane, in da bi lahko namesto nje Tezos imel.


Ti samo Holdaj Lano. Njen cas se pride.

+1

tonis ::

Ko bomo čez pol leta gledali graf za nazaj, bomo rekli da je današnji padec posledica zavrnitve BTCja pri dnevnem MA200. Skratka, to se je pač moralo zgodit, ker se VEDNO zgodi, kadar cena trči ob močne linije


Bi rekel da ko bo tega krvavenja konec, bo naslednja postaja okrog 9700.

gruntfürmich ::

7student7 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Nimam pojma, kaj Lana je, vem samo, da imam preveč Lane, in da bi lahko namesto nje Tezos imel.
Ti samo Holdaj Lano. Njen cas se pride.
+1
-1
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

jype ::

mr_chai je izjavil:

Ja z BTC-jem se še noben ni upokojil, tata.
To seveda ne drži.

-valvoline- je izjavil:

Zarad jupetove penzije neka frizerka nima s cem nahranit otroka. Jbga, tako je pri ponzijih.
To seveda ne drži.

Vazelin ::

Xlm lepo pleza

Njen čas še pride? Ja baje takrat ko se bo poročila:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Machete ::

jype je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Ja z BTC-jem se še noben ni upokojil, tata.
To seveda ne drži.

-valvoline- je izjavil:

Zarad jupetove penzije neka frizerka nima s cem nahranit otroka. Jbga, tako je pri ponzijih.
To seveda ne drži.


Ne drži, ker frizerke ni bilo zraven leta 2010. Škoda edino, da sem jaz bil zraven a preveč pameten za te 'natege'. :O
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

perci ::

Če ni ničesar koncertiral v EUR, potem mu to težko očitaš.

Facebook dev ::

A v fitnesu tudi govoriš, da si "pojačal", ko si na benchu daš na vsako stran še 0.75kg gor. Torej liftas 121.5kg namesto prejšnih 120kg?

kiFni ::

Frizerke in podobno so najboljši indikatorji za bull/bear market :)
Moje frizerka je rekla da je konec, vse gre na nulo in propad kripta...
Se prav, da kupujemo...

Machete ::

Moja je pa lih kupila, zdaj pa vedi..
Ps: kupim za 100 eur tezusa jezusa.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Zdej če koga zanima, sem dal nekaj časa nazaj deligirat svoj xtz manjšemu bejkerju. Ko pretreže nagrade od drugih bejkerjev, se jih razdeli med manj oseb (za razliko od večjih), sem ene parkrat že dobil x2, tolikor kolikor dobivam.

TezosHop je baker ima še za ene 5k placa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, ni ista verjetnost. Pravzaprav ti sploh ni jasno kaj Lana coin je in kako deluje.


Glede na to, da sem si naredil eno šolsko implementacijo bitcoina in da je Lana coin fork bitcoina, bi rekel, da pa vem kar dosti več od tebe kako deluje bitcoin na tehničnem nivoju. Iz vidika uporabe, se mi še vedno bolj dopade Nano, ampak kaj pa jaz vem, ti si tule ekspert :))

PrihajaNodi ::

Sej fork je tud Ltc. Bitcoin je pretezek za prenasanje, Lanacoin pa ima hitrost vecjo od ltc kojna. Pojma nimas kaj je Lanacoin. Samo Hodl.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

kiFni je izjavil:

mr_chai je izjavil:

jype je izjavil:

Zame je hodl točno to, kar je zgoraj nalimal grunt, ker ne gledam CMC, ampak se vozim s kolesom.


Ja lepo teb, k si pred 11 leti na babičinem laptopu namajnu 2 jurja BTCjev in se leta 2018 spomnu nanje.
Taki se lahko vozte s kolesom. Upam pa, da babico z avtom pelješ k zdravniku in ne s kolesom.


Saj si imel prilko it v penzijo... lol
xrp se je do marca 2017 svalkal pod 0.005€
vložil bi 1800€ 10 mescev kasneje bi mel milijon €
;((


Imel sem priložnost kupiti BTC po 7$, ker mi ga je takrat hypal OrkAA... Kristalne kugle pač nisem imel pri sebi, škoda... :)

mr_chai ::

jype je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Ja z BTC-jem se še noben ni upokojil, tata.
To seveda ne drži.

-valvoline- je izjavil:

Zarad jupetove penzije neka frizerka nima s cem nahranit otroka. Jbga, tako je pri ponzijih.
To seveda ne drži.


Kokr vem, si je vsak crypto miljonar izplačal v fiatu večino "zaslužka", torej še kako drži.

Pozabil si še na zidarje, dimnikarje, peke, čevljarje, mizarje, skratka veliko ostalih obrtnikov si sedaj ne more privoščiti počitnic na morju zato, da lahko naš "žajf" uživa v pokoju.:))

Senior Dev ::

Treba je samo taktično prodajat in ima lahko vsak Lambota iz kriptobiznisa. Kaj vam bo kariera? To je polno stresa za zgolj OK zaslužek...

kiFni ::

ampak bi skor 10 let čakal na penzijo. odvisno kok bi jih kupil.
2017 bi jo lahko dočakal v 10. mesecih. pa zaokrožmo na gor, v enem letu :D
««
367 / 468
»»