» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
115 / 468
»»

Vazelin ::

sem sestavil smiseln stavek iz najbolj uporabljanih besed.
Sem kot XTZ, kaj lahko tudi TEZUS!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

Evo fantje. Sem ugotovil način, kako lepo popucat komentarje, tako da dobim le text, ki ga je nekdo napisal in ne citiranega testa.
Sem ponovno pobral nodijeve komentarje in naredil nov njegov wordcloud. Sedaj je popolnoma pravilen, generiran na njegovih zadnjih 1000 komentarjih.



Kot zanimivost:
Vseh komentarjev v bazi ima Nodi nekaj več 13299. Pobranih komentarjev pa imam le 12627. Nobenega komentarja nisem zgrešil, tako da ima Nodi tekom časa okrog 700 pobrisanih komentarjev.

@Sparovcek2 @Jype Super ideja, bo to moja naslednja stvar, ki se jo bom lotil glede slotecha. Imam pa drugače še nekaj drugih idej.


Ej tole ti dam pa roko! Hvala da si mi polepsal dan. Pijem vino z Ukrainko. Je sla na wc ravnokar. To je zivljenje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Se je šla osvežit ali na WC?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Da
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

"Dobri stari bitconnect"

-valvoline- ::

gruntfürmich je izjavil:

volumen povsod ogromen, cene pa kar bolj ali manj stojijo. ker še eni glavni kojni niso prebili supporta (navzdol) medtem ko pa so drugi ga, se bojim da to ne pomeni novega buliš cikla čeprav na prvi pogled tako izgleda...:|

zadnji obupni poskusi da se z wash tradingom iz levega v desni zep ter nazaj spet nategnejo neumne ovce. prevec se je ponzi razsiril, prevec bagholderjev je, wash trading ne deluje vec. Naslednji dump in padec tecajev bo zagotovo najvecji do sedaj.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

https://www.theblockcrypto.com/2019/03/...

"I expect more consolidation going on with exchanges, with hundreds of exchanges out there, and massive volume reductions across the board from 2018, it makes sense why they've resorted to wash trading. It's only a matter of time where they can't keep up with expenses and they fold over, eventually you'll have just actual flow."

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Tooooooooooo, v Bullrunu smo. Samo na potrditev je bilo potrebno počakat. In zgornja 2 komentarja sta potrditev, da smo v Bullrunu.

-valvoline- ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tooooooooooo, v Bullrunu smo. Samo na potrditev je bilo potrebno počakat. In zgornja 2 komentarja sta potrditev, da smo v Bullrunu.

haha, preberi si clanek. Da se premaknejo tecaji navzgor bo mogu tether spljunit najmanj 10bn fakeusdjev. Fizicnega denarja ze doug ne gre noter. Par mesecev stavnice in goljufi umetno vzdrzujejo tecaje z wash tradingom, pri tem seveda tudi debelo tvegajo da spusijo ce pride do dumpa in sproti kurijo kes. Konec je, odstevanje se je zacelo.

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

Valvo, kaj predlagaš?

-valvoline- ::

Ovce z polnimi zaklji naj se fajn pripravijo in dobro namazejo ritke.

kamiKaZaA ::

Ko se -valvoline- oglasi s takšnimi komentarji, pomeni da smo v Bull runu. V kolikor se seveda zgodovina ponavlja, vsaj do sedaj se je. Tudi tokrat upam, da bo tako:)

kamiKaZaA ::

Ena od špekulacij. Ciklusi od poka balona do bull runa so trajali do 4 leta. Sedaj se špekulira, da bi se to lahko zgodilo prej. Smo leto dni in nekaj mesecev od poka balona, spodnja meja BTC je že bila testirana in nižje kot je šel, ni šlo umetno spravit s strani bankirjev, borznih špekulantov in sedaj naj bi uleteli not ravno ti, ki so se trudili čimbolj zbiti ceno in naj bi umetno dvignili vse skupaj, prodali na vrhu in spet bo prišlo do še večjega poka balona. Sedaj pa glavno vprašanje: se je to sedaj uresničilo in se pravkar začelo dogajati? Odgovor: kaj pa vem? Upam da oz. da ta špekulacija drži in da ni zrastla na trhlih temeljih oz. po domišljiji nekoga.

Baja ::

drugo leto je btc block halving, tak da bull run bo!

sivistol ::

Baja je izjavil:

drugo leto je btc block halving, tak da bull run bo!


ne veseli se prehitro hahaha

Vazelin ::

Opa valvoline v temi:D market cap isti kot včeraj

Moon soon?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Baja je izjavil:

drugo leto je btc block halving, tak da bull run bo!

Imo se mal preveč pričakuje od tega block halvinga.

Teorija: alti začnejo bull run brez btcja?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jype ::

Nodi, če je tvoj cilj zgodnja upokojitev, potem je zdaj čas, da začneš programirat tezconnect.

Vazelin ::

Bitcoin Could Plunge 50% with November-Like Dump amid Low Volatility: Analysts

Čimprej po kredit, da kupite low in prodate x2 v par tednih
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Baja ::

bo bo. kiti nedo spustli prilike da malo napumpajo svoje žakle. bo pa seveda takoj po halvingu cena crashnila.

tam enkrat maja se bo začel hype.

Vazelin ::

dude, halving je 2020:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Baja ::

dude, poglej grafe in halving datume.

Vazelin ::

With the next bitcoin halving expected to happen in May 2020, the time has come for investors to start paying attention to this pattern.

Ti misliš pripravo?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

-valvoline- ::

Btc gre pod 1000usd v naslednjih 2-3 mescev, lahko tudi v naslednjih dneh. V 2020 se o btcju noben ne bo pogovarjal vec.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Če BTC pade pod jurja je zadeva končana.
Potem se vrnemo na poker?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Kot je rekel Aqua... internet bo v prihodnje en sam velik dapp
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Vazelin je izjavil:

Če BTC pade pod jurja je zadeva končana.
Potem se vrnemo na poker?


Nas mikajo le tisti zasluzki, s katerimi nismo pripomogli nic k druzbi? :D

sivistol ::



better sell everything

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

Btc gre pod 1000usd v naslednjih 2-3 mescev, lahko tudi v naslednjih dneh. V 2020 se o btcju noben ne bo pogovarjal vec.


Zakaj ne staviš na to če si tak ziher... taki ste najboljši, čas zapravljate na komentiranju tega, nič pa nimate od tega... če bi jaz bil tak ziher da nekaj propade, bi ziher dal all in na short in bil v penzionu =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Qrctegleda ()

Vazelin ::

korenje = forex milijonar
valvoline = X milijonar
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Andraz1988 ::

Vazelin je izjavil:

kdo še hodla enjin?


Jaz :) pa še ga tudi nekaj časa bom :) nevem zakaj ste tako proti ENJ? malo cez 3x od icota v $... v BTC malo cez 5x... glede cen pa jaz osebno gledam vse v satoshijih... ker smo se vedno odvisni od btc. ker recimo za 0.1 BTC dobis zdaj 300$ in za enako kolicino btc dobis v primeru da btc zraste 600$... tak da je cena altov v Fiatu zelo relativna stvar.

drugac pa se en zanimiv crypto NXS, bi znal v tem mesecu mogoce x2...

lahko bi malo veckrat podajali kaksne ideje glede cryptota ne pa se samo hecali glede tezosa.. :)

neverlucky ::

Sem se potrudil in naredil graf, ki ste ga prosili. Korelacija med številom komentarjev in ceno bitcoina je kar očitna. Za velik crash ter za veliko rast, se v temi notri veliko piše :)
Je pa Plotly knjižnica za risanje grafov in podobnega res izjemna. Veliko boljše kot klasičen matplotlib.

Vazelin ::

Hudo.:D
Iz grafa se lepo vidi kako komentarji zamujajo glede na grad cene BTC in je nesmiselno napovedovati ceno BTCja na podlagi vzdušja>:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

Andraz1988 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

kdo še hodla enjin?


Jaz :) pa še ga tudi nekaj časa bom :) nevem zakaj ste tako proti ENJ? malo cez 3x od icota v $... v BTC malo cez 5x... glede cen pa jaz osebno gledam vse v satoshijih... ker smo se vedno odvisni od btc. ker recimo za 0.1 BTC dobis zdaj 300$ in za enako kolicino btc dobis v primeru da btc zraste 600$... tak da je cena altov v Fiatu zelo relativna stvar.

drugac pa se en zanimiv crypto NXS, bi znal v tem mesecu mogoce x2...

lahko bi malo veckrat podajali kaksne ideje glede cryptota ne pa se samo hecali glede tezosa.. :)



Zdaj bodo rekli da si moj AE
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Mato989
Andray1988

Skoraj same 8 in 9

Naključje ali AE?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Valda AE

Pa se matomatika za povrh
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Qrctegleda ()

PreviousUser ::

Mato989 je izjavil:

Andraz1988 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

kdo še hodla enjin?


Jaz :) pa še ga tudi nekaj časa bom :) nevem zakaj ste tako proti ENJ? malo cez 3x od icota v $... v BTC malo cez 5x... glede cen pa jaz osebno gledam vse v satoshijih... ker smo se vedno odvisni od btc. ker recimo za 0.1 BTC dobis zdaj 300$ in za enako kolicino btc dobis v primeru da btc zraste 600$... tak da je cena altov v Fiatu zelo relativna stvar.

drugac pa se en zanimiv crypto NXS, bi znal v tem mesecu mogoce x2...

lahko bi malo veckrat podajali kaksne ideje glede cryptota ne pa se samo hecali glede tezosa.. :)



Zdaj bodo rekli da si moj AE


Ne, ker ni omenil NEBL-a.

Vazelin ::

AE je lahko starejši od OP (original person)?

jype: ti se udeležiš vseh tezus volitev?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

Oglašanje valvolina v temi o kriptovalutah, glede na vrednost BTCja. Očitno se pride oglasit le takrat, ko močno pada :D

perci ::

to pa ni neka novica :)

gruntfürmich ::

neverlucky je izjavil:

Očitno se pride oglasit le takrat, ko močno pada :D

kot je perči rekel; ravno takrat se valvoline oglasi. to mu je vstopnica za forum.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Nodi, če je tvoj cilj zgodnja upokojitev, potem je zdaj čas, da začneš programirat tezconnect.


Veš da, vsi bomo bogati in v penziji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Si pa kar popestril temo, neverlucky. Respect.

Vazelin ::

Daj še za enega in edinega moderjatorja, Lucky:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Izjemoma se spet oglasam v temo zarad moderatorja. Naj ti nekaj povem pa potem zbrisi ce ces,, samo da ves. Beden moderator si. Podn od podna. Spodbujas trolanje, celo sam trolas. Ce bi te srecal na ulici bi ti marsikaj povedal v obraz. Nekaj socnih. Ce bi bil lastnik slotecha bi te vrgel v kanto za smeti. Na smetisce zgodovine. Levji delez problema in odgovornosti nosis za to, da imamo taksno temo kot jo imamo.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Aquafriend je izjavil:

Levji delez problema in odgovornosti nosis za to, da imamo taksno stanje v kriptu kot ga imamo.

:'(

Aqua: sem vesel da si nazaj. ampak chill dude. zdrži leto dve do bull runa
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

lamborđini ::

Cosmos x65 (ico je bil 0.1 usd)

Vazelin ::

Aqua: daj ti raje predlagaj kakšno dobro partijo na CMC
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

lamborđini ::

Svašta, pri Bittrexu su zadnji moment ugotovili, da je Raid scam in so jutrišnji premiernin IEO odpovedali.

PrihajaNodi ::

Kaj novega na Tezusu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
115 / 468
»»