» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
396 / 468
»»

PrihajaNodi ::

Romuni uporabljajo samo med 5 in 10% slovanskih besed. Posledica okolice slovanskih narodov.
Je pa romunscina najstarejsi od latinskih jezikov.
Prej je Slovenija neka umetna tvorba kot Romunija. Mi bi morali biti pod Jugoslavijo ali Avstrijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

call_cry-pto ::

Ne, posledica prejsnjega jezika. Ni nobene logike, da bi se tam se danes govoril romanski jezik. Ne bi rekel, ce bi zbezali v gore kot recimo v svici, kjer so romani ohranili retoromanski jezik pa na hrvaskem tudi v hribovju istre , v dalmaciji pa so se asimilirali. Ceprav so gore v romuniji je to lokalno in ne celovito za ustvarjat drzavo.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Katerega prejsnega jezika? Romuni niso slovani, daj ne seri no.
Pac se niso pustil da bi se jih unicilo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

call_cry-pto ::

Seveda zdej niso slovani. Kdaj je nastala romunija?

PrihajaNodi ::

1859 ampak to je kot bi rekel da smo slovenci Iliri, ker je sicer Slovenija nastala l 91! Smo jih (Ilire) pa pravzaprav pobilli in posiljevali.
Romuni niso slovani. Daj nehaj nagajat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Važno da se xtz drži :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

call_cry-pto ::

Slovenci danes le delno iliri, ker so se pomesali z drugimi plemeni. Zato so eni blond, drugi pa bolj temni.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ja sej, vsi smo se mesali med seboj...tudi Turki so prihajali na slovensko ozemlje.

Gustek pravkar kupil za 300k xtzja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

call_cry-pto ::

Ce sosed vdre v tvoje stanovanje, imas z njim potomce ali pa ga poskusas spravit ven? No odvisno

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

call_cry-pto je izjavil:

Ce sosed vdre v tvoje stanovanje, imas z njim potomce? No odvisno


Si odgovoril sam sebi. Vidis, da znas. Vsi smo potomci Adama in Eve.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

call_cry-pto ::

Pravljice. Mislim, da je bolj verjetno, da je clovek produkt genskega inzeniringa s strani nezemljanov. Tukaj so nasli zlato, potrebovali delovno silo in dokaj razumno bitje, kar neandertalec v evropi in se druge vrste pracloveka v afriki in aziji niso bili. Zato so jih "nadgradili". Ker je nova vrsta bila uspesnejsa so hitro izrinili neanderalca in druge, ki so scasoma izumrli. Med praclovekom in modernim ljudmi pa manjka ogromen povezovalni clen, ker ga verjetno nikoli ni bilo.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Strong post content to thread title ratio
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

call_cry-pto je izjavil:

Pravljice. Mislim, da je bolj verjetno, da je clovek produkt genskega inzeniringa s strani nezemljanov. Tukaj so nasli zlato, potrebovali delovno silo in dokaj razumno bitje, kar neandertalec v evropi in se druge vrste pracloveka v afriki in aziji niso bili. Zato so jih "nadgradili". Ker je nova vrsta bila uspesnejsa so hitro izrinili neanderalca in druge, ki so scasoma izumrli. Med praclovekom in modernim ljudmi pa manjka ogromen povezovalni clen, ker ga verjetno nikoli ni bilo.


Ja, samo po zlato so prisli...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

K0l1br1 ::

call_cry-pto je izjavil:

Med praclovekom in modernim ljudmi pa manjka ogromen povezovalni clen, ker ga jasno nikoli ni bilo.
Seveda ga ni bilo, vendar ne zato, ker _naj bi se_ moderni človek razvil iz pračloveka. Najprej postaviš napačno trditev, nato jo negiraš + če ne nekaj ne vemo, so sigurno alieni zadaj_pravljice.

PrihajaNodi je izjavil:

call_cry-pto je izjavil:

Pravljice. Mislim, da je bolj verjetno, da je clovek produkt genskega inzeniringa s strani nezemljanov. Tukaj so nasli zlato, potrebovali delovno silo in dokaj razumno bitje, kar neandertalec v evropi in se druge vrste pracloveka v afriki in aziji niso bili. Zato so jih "nadgradili". Ker je nova vrsta bila uspesnejsa so hitro izrinili neanderalca in druge, ki so scasoma izumrli. Med praclovekom in modernim ljudmi pa manjka ogromen povezovalni clen, ker ga verjetno nikoli ni bilo.


Ja, samo po zlato so prisli...
Ker drugje ga ni. Pol vesolja prepotujejo, ne znajo pa do zlata usput priti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

call_cry-pto ::

PrihajaNodi je izjavil:

call_cry-pto je izjavil:

Pravljice. Mislim, da je bolj verjetno, da je clovek produkt genskega inzeniringa s strani nezemljanov. Tukaj so nasli zlato, potrebovali delovno silo in dokaj razumno bitje, kar neandertalec v evropi in se druge vrste pracloveka v afriki in aziji niso bili. Zato so jih "nadgradili". Ker je nova vrsta bila uspesnejsa so hitro izrinili neanderalca in druge, ki so scasoma izumrli. Med praclovekom in modernim ljudmi pa manjka ogromen povezovalni clen, ker ga verjetno nikoli ni bilo.


Ja, samo po zlato so prisli...


Samo povem Piramide in ti je vse jasno.

K0l1br1 ::

call_cry-pto je izjavil:

Samo povem Piramide in ti je vse jasno.
Vse jasno + ravna zemlja.

call_cry-pto ::

Zelo naiven je tisti, ki misli, da je gibanje "ploscate zemlje" resnicno oziroma ima stevilne believerje. Si slisal za bote, fejk lajke? Ne vem ce je 1% resnicnih vernikov v ploscato zemljo, vse ostalo fejk boti.

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

call_cry-pto je izjavil:

Si slisal za bote, fejk lajke? Ne vem ce je 1% resnicnih vernikov v ploscato zemljo, vse ostalo fejk boti.
Problem je torej še globlji in večplasten:
- fejk boti,
- verniki v ploščato zemljo,
- alieni, ki so obsojeni na zemljo zaradi zlata,
- pozabil sem na link med neandertalci in ljudmi, ki sicer ni potreben, je pa fajn za teorije zarote.
- alieni, ki so gradili piramide.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

PrihajaNodi ::

Sej na koncu smo vsi tako ali tako v Matrici. Nas um spi. Kontrolirajo nas pa vesoljci.

Samo tetherlopov v zelenem. Vidim bartovo glavico na Mac10 liniji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

call_cry-pto ::

Imena vladarjev na teritoriji danasnje romunije in moldavije pred njenih nastankom. Vlad, Bogdan, Stana, Mihail, Stefan, Anastasia, Ekaterina. Pa ogromno drugih imen, ki so romanizirani npr. Brankovici, Ilia(s), Domna, Serbu, Petru, Aleksandru, Marica.

Zeitgeist ::

to da je nodi boris vemo ze nekaj dni na tem forumu. premalo sledite...
torej glede na tvoj kopiran graf in fibonacija od @cryptodotbi me zanima ali si ze prodal tezos in cakas buyback?


funfact:
ce na twitterju iscemo besedi boris in tezos v kombinaciji ugotovimo da je nas nodi ze pravi ROCKSTAR v tezos twitter sceni :D govori se celo da bo postal glavni meme ce tezos naredi moonshot...
it is a pleasure to knowing you sir!!!


btw zakaj si se preselil v kazahstan? :P

PrihajaNodi ::

1. Pravilna ugotovitev, sem Boris (tudi Vazelin) in graf, ki kaze ujemanje s fibonacijem na 0,9 je realen.
2. Zakaj Kazahstan? Ker je tam boljse kozje mleko!

Jaz bom pocakal korekcijo, vi pa kakor zelite!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

PrihajaNodi je izjavil:


2. Zakaj Kazahstan? Ker je tam boljse kozje mleko!



:D:D:D

call_cry-pto ::

Zasledil sem, da bo 16. februarja nova distrubucija hashgraph tokenov. Bomo videli, ce bo to kaj vplivalo.

Senior Dev ::

Chainlink mora prehiteti Tezusa ker je boljša tehnologija. LINK si zasluži top 5 iskreno povedano. Pa srečno!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

call_cry-pto ::

A zdej veste, zakaj so se sli fejk gibanja "ploscata zemlja"? Zato, ker v dobi interneta so spoznali, da ce jim uide kaksna skrivnost se lahko hitro siri. Zato so nastali reptili za iluminate in novo gibanje ploscata zemlja. Zdaj tudi ce kaksna taprava zarota uide na internet bodo rekli ah ja se ena podobna kozlarija kot ploscata zemlja. A ste vsi neumbni? Kjerkol zacnes razlagat kaksno alternativo ti vsaj nekdo prbije nekaj v smislu: ja pa v ploscata zemljo tudi verjames.

PrihajaNodi ::

call_cry-pto je izjavil:

A zdej veste, zakaj so se sli fejk gibanja "ploscata zemlja"? Zato, ker v dobi interneta so spoznali, da ce jim uide kaksna skrivnost se lahko hitro siri. Zato so nastali reptili za iluminate in novo gibanje ploscata zemlja. Zdaj tudi ce kaksna taprava zarota uide na internet bodo rekli ah ja se ena podobna kozlarija kot ploscata zemlja. A ste vsi neumbni? Kjerkol zacnes razlagat kaksno alternativo ti vsaj nekdo prbije nekaj v smislu: ja pa v ploscata zemljo tudi verjames.



Ja to drzi, temu se rece reverse psychology.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Chainlink tehnologija bi lahko naredila preboj. The Preboj.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Wtf so spet srali s forumom???
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Meni je bolj všeč kot prej.

PrihajaNodi ::

Meni ni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Chainlink že na 11. mestu CMC in napada Tezusa. V enem dnevu prehitel in osmešil 5 kriptožetonov kar res ni slabo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

perci ::

Telefon daj v ležeč položaj pa bo tko kot prej.

PrihajaNodi ::

Sej mi je se gumb za citiranje zginu...nc, grem v pritozbe.

Uf ker dip xtzja. Kupuje kdo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej mi je se gumb za citiranje zginu...nc, grem v pritozbe.

Uf ker dip xtzja. Kupuje kdo?

Jaz sem v preži, pripravljen za nakup, ko bo padlo na 0,9. Imam dobre/zanesljive infote, da se bo to v kratkem zgodilo.

PrihajaNodi ::

Zobje casa bodo povedali svoje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zobje casa bodo povedali svoje.


Ja bodo ja, zobje časa bodo povedali da smo vsi mrtvi tako da Death Wins!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Facebook dev ::

Mogoče koga zanima ampak potencialen kovanec za naslednje dni je VIDT. Zanimiv je zato, ker bo čez 3 dni na Binanceu glasovanje med tem in MBL kovancem, kateri bo naslednji listan na Binance.

https://www.binance.com/en/vote

VIDT: https://www.coingecko.com/en/coins/v-id...
MBL: https://www.coingecko.com/en/coins/movi...

kiFni ::

kupujem xtz po 3000sat binance in prodajam po 30000sat bitrex :))

Facebook dev ::

Praviš da je Tezos že 30$ na bitrexu?

Senior Dev ::

kiFni je izjavil:

kupujem xtz po 3000sat binance in prodajam po 30000sat bitrex :))

Ti tudi insta x10? :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kiFni ::

Facebook dev je izjavil:

Praviš da je Tezos že 30$ na bitrexu?

ne. 30000sat...

Vazelin ::

x100 instantno. kako? prenesel xtz iz krakna na tezbox in nazaj.:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Senior Dev ::

Vaze se mi je zdelo da si v penziji ker je nekam malo postov. Razen če si bolj aktiven na ostalih računih. :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

A ti to resno Vazo?

The end is near.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

seniorman ::

Kdo upa stavit, da bo BTC bo do konca leta vsaj 1x prebil ATH?

Tole je zgolj correction, da se otresemo weak hands.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seniorman ()

Mato989 ::

seniorman je izjavil:

Kdo upa stavit, da bo BTC bo do konca leta vsaj 1x prebil ATH?

Tole je zgolj correction, da se otresemo weak hands.


ATH tega leta ali All time :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kiFni ::

ATH ne more bit tega leta... butl ;((
all time high

PrihajaNodi ::

Zakaj ne more bit ATH tega leta?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Zato, ker ath predstavlja najvišjo ceno vseh časov.
««
396 / 468
»»