» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
337 / 468
»»

kamiKaZaA ::

Zaenkrat še v minusu, kar pa ne pomeni, da nekoč ne bo iz tega ven prišla penzija. Nikoli nebom obupal, da bi zaradi tega prodal in zapustil kripto sceno. Holder do konca! Magari zadnji holder in bodo na koncu mogoče posneli film o meni (kot poslednji Mohikanec), kjer bo na koncu mi ata rekel: sine, ti si poslednji holder.

sivistol ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zaenkrat še v minusu, kar pa ne pomeni, da nekoč ne bo iz tega ven prišla penzija. Nikoli nebom obupal, da bi zaradi tega prodal in zapustil kripto sceno. Holder do konca! Magari zadnji holder in bodo na koncu mogoče posneli film o meni (kot poslednji Mohikanec), kjer bo na koncu mi ata rekel: sine, ti si poslednji holder.


glej sine , topa ziher ne boš trofil , če pa ga boš , boš pa ziher nazaj buybackal mogoče nižje pol pa holdal do dna,
sam sem tudi nardil par napak

Sejbo ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zaenkrat še v minusu, kar pa ne pomeni, da nekoč ne bo iz tega ven prišla penzija. Nikoli nebom obupal, da bi zaradi tega prodal in zapustil kripto sceno. Holder do konca! Magari zadnji holder in bodo na koncu mogoče posneli film o meni (kot poslednji Mohikanec), kjer bo na koncu mi ata rekel: sine, ti si poslednji holder.



vsaj na dveh od tvojih treh izborov boš poslednji... vprašaj mateta kako je ko mu je nebl obrnil hrbet, pa se ga še nea bo rešil ...

kamiKaZaA ::

sivistol je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zaenkrat še v minusu, kar pa ne pomeni, da nekoč ne bo iz tega ven prišla penzija. Nikoli nebom obupal, da bi zaradi tega prodal in zapustil kripto sceno. Holder do konca! Magari zadnji holder in bodo na koncu mogoče posneli film o meni (kot poslednji Mohikanec), kjer bo na koncu mi ata rekel: sine, ti si poslednji holder.


glej sine , topa ziher ne boš trofil , če pa ga boš , boš pa ziher nazaj buybackal mogoče nižje pol pa holdal do dna,
sam sem tudi nardil par napak

Strategija pri meni je sila preprosta. Na vrhu nebom prodal, ker nebom vedel kje je vrh. Ciljam pa, da trofim in prodam 10-25% blizu vrha (ali prodam v padu od vrha), potem pa se bo čez čas vedelo, kje je bil vrh (kot se ve danes). Pustim si gori 10-25% sredstev in potem pri deljeno deset od vrha kupim nazaj od 50%-100% današnjih kovancev (cilj mi je seveda kupiti isto število kovancev kot jih imam danes). Razliko lahko zapravim/investiram, nazaj kupljene kovance pa ponovno holdam, pa magari katalputirajo v samo dno in se nikoli več ne poberejo. To je ta moja strategija.

Kovanci pa bodo seveda šli več kot deljeno 10, ampak jaz bom buybacko že pri /10 in potem spet pozabil za nekaj časa na te kovance. Isto kot danes in se sploh ne obremenjujem s to dnevno rastjo ali padcem. Namreč čakam bullrun. Kripto pa še ni na dnu oceana. To je bistvo, da spremljam dnevno kaj se dogaja, se pa ne obremenjujem, dokler sem v igri.

sivistol ::

kamiKaZaA je izjavil:

sivistol je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zaenkrat še v minusu, kar pa ne pomeni, da nekoč ne bo iz tega ven prišla penzija. Nikoli nebom obupal, da bi zaradi tega prodal in zapustil kripto sceno. Holder do konca! Magari zadnji holder in bodo na koncu mogoče posneli film o meni (kot poslednji Mohikanec), kjer bo na koncu mi ata rekel: sine, ti si poslednji holder.


glej sine , topa ziher ne boš trofil , če pa ga boš , boš pa ziher nazaj buybackal mogoče nižje pol pa holdal do dna,
sam sem tudi nardil par napak

Strategija pri meni je sila preprosta. Na vrhu nebom prodal, ker nebom vedel kje je vrh. Ciljam pa, da trofim in prodam 10-25% blizu vrha (ali prodam v padu od vrha), potem pa se bo čez čas vedelo, kje je bil vrh (kot se ve danes). Pustim si gori 10-25% sredstev in potem pri deljeno deset od vrha kupim nazaj od 50%-100% današnjih kovancev (cilj mi je seveda kupiti isto število kovancev kot jih imam danes). Razliko lahko zapravim/investiram, nazaj kupljene kovance pa ponovno holdam, pa magari katalputirajo v samo dno in se nikoli več ne poberejo. To je ta moja strategija.

Kovanci pa bodo seveda šli več kot deljeno 10, ampak jaz bom buybacko že pri /10 in potem spet pozabil za nekaj časa na te kovance. Isto kot danes in se sploh ne obremenjujem s to dnevno rastjo ali padcem. Namreč čakam bullrun. Kripto pa še ni na dnu oceana. To je bistvo, da spremljam dnevno kaj se dogaja, se pa ne obremenjujem, dokler sem v igri.



vse lepo in prav ...... v teoriji, bol je pomembna praksa hahahah

danes je bla pumpa game z 800%

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivistol ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:


Ko ugotoviš, da nisi skočil na XTZ train pri 0,4usd


Lepa. Jaz sem na 0,35
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

A mi kdo pomaga razlozit sliko, se vozniku gnusi kar vidi? A jaz to prav razberem?

Se opravicujem, a imam diagnosticirano delno avtisticno motnjo in mi prepoznavanje custev ne gre najbolje ...

bulplux ::

Poželjivo jo gleda...

Vazelin ::

Poudarki:
- vale
- ima stisnjene zobe
- ni akumuliral xtz pri 0.4usd kot ona
- xtz je 100usd

;((
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

xx23 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zaenkrat še v minusu, kar pa ne pomeni, da nekoč ne bo iz tega ven prišla penzija. Nikoli nebom obupal, da bi zaradi tega prodal in zapustil kripto sceno. Holder do konca! Magari zadnji holder in bodo na koncu mogoče posneli film o meni (kot poslednji Mohikanec), kjer bo na koncu mi ata rekel: sine, ti si poslednji holder.


Ta film je že posnet.

Mato989 ::

Za Hodlerje =)

Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

spegli ::

Glede na švoh nabavo bi ciljal 7400. Počasi nazaj na izhodišče. Je pa 8k močna podpora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

IL_DIAVOLO ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zaenkrat še v minusu, kar pa ne pomeni, da nekoč ne bo iz tega ven prišla penzija. Nikoli nebom obupal, da bi zaradi tega prodal in zapustil kripto sceno. Holder do konca! Magari zadnji holder in bodo na koncu mogoče posneli film o meni (kot poslednji Mohikanec), kjer bo na koncu mi ata rekel: sine, ti si poslednji holder.


To je bolj slabi plan, da cela penzija sloni na tem "mogoče pa bo kaj".

V kriptu milijonarjev ne bo več. Mogoče boš zaslužil za kakšno dopustovanje v Savudriji :D

seniorman ::

Jaz kličem bottom pri BTC 5k do maja naslednje leto.

PreviousUser ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zaenkrat še v minusu, kar pa ne pomeni, da nekoč ne bo iz tega ven prišla penzija. Nikoli nebom obupal, da bi zaradi tega prodal in zapustil kripto sceno. Holder do konca! Magari zadnji holder in bodo na koncu mogoče posneli film o meni (kot poslednji Mohikanec), kjer bo na koncu mi ata rekel: sine, ti si poslednji holder.


To je bolj slabi plan, da cela penzija sloni na tem "mogoče pa bo kaj".

V kriptu milijonarjev ne bo več. Mogoče boš zaslužil za kakšno dopustovanje v Savudriji :D


Tudi ZPIZ-ova penzija temelji na "mogoče pa bo kaj" oziroma še bolj na "verjetno ne bo nič".

pravilaso ::

 chart

chart



Kaj menite, je možno?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Buggy ()

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

gre kdo?
https://slo-tech.com/delo/3196


lol no
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Bellzmet ::

pravilaso je izjavil:

 chart

chart



Kaj menite, je možno?


Možno je. Koliko pa je verjetno pa noben ne ve.

Vazelin ::

Nekako tako izgleda tezus train:

Počasno a se premikamo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

V naši družbi bi najbrž Vazelin dobil naziv Memelorda. Bravo :)

Glede grafov pa tako, s pravilno manipulacijo x in y osi ter risanja neke ukrivljene krivulje lahko skoraj iz vsakega grafa naredis nekaj takega kot je zgoraj na sliki. Da se zdi kot da lowi in highi sledijo neki"krivulji". Ampak to je vse samo zavajanje. Znano dejstvo iz matematike je, da skozi n točk lahko konstruiramo polinom, ki se bo na teh točkah točno ujemal. Seveda bi končna krivulja izgledala zelo čudno in tehnični analitiki tega orodja ne uporabljajo. Želijo si imeti neke linearne premice ali pa kakšne lepe krivulje z maksimalno enim zavojem. Da to dosežejo zato uporabijo razne "prepovedane" manipulacije grafa s tem, da manipulirajo vrednosti na y-osi, ožijo in širijo intervale na x-osi, hkrati pa iščejo kako lepo krivuljo, ki se bo lepo ujela na graf in po možnosti napovedala "prihodnost", ki si jo želijo.

Je pa en primer grafov, pri katerih tehnicna analiza dela zelo dobro. Žal pa ni tako uporabno kot bi si želeli. To je tehnicna analiza na grafih stablecoinov. Tam pa je uspešnost napovedi zelo visoka in jo lahko uporabimo kot merodajno napoved vrednosti v prihodnosti.

Graf za Tether:
https://www.coingecko.com/en/coins/teth...
Graf za TrueUSD:
https://www.coingecko.com/en/coins/true...

pravilaso ::

neverlucky je izjavil:

V naši družbi bi najbrž Vazelin dobil naziv Memelorda. Bravo :)

Glede grafov pa tako, s pravilno manipulacijo x in y osi ter risanja neke ukrivljene krivulje lahko skoraj iz vsakega grafa naredis nekaj takega kot je zgoraj na sliki. Da se zdi kot da lowi in highi sledijo neki"krivulji". Ampak to je vse samo zavajanje. Znano dejstvo iz matematike je, da skozi n točk lahko konstruiramo polinom, ki se bo na teh točkah točno ujemal. Seveda bi končna krivulja izgledala zelo čudno in tehnični analitiki tega orodja ne uporabljajo. Želijo si imeti neke linearne premice ali pa kakšne lepe krivulje z maksimalno enim zavojem. Da to dosežejo zato uporabijo razne "prepovedane" manipulacije grafa s tem, da manipulirajo vrednosti na y-osi, ožijo in širijo intervale na x-osi, hkrati pa iščejo kako lepo krivuljo, ki se bo lepo ujela na graf in po možnosti napovedala "prihodnost", ki si jo želijo.

Je pa en primer grafov, pri katerih tehnicna analiza dela zelo dobro. Žal pa ni tako uporabno kot bi si želeli. To je tehnicna analiza na grafih stablecoinov. Tam pa je uspešnost napovedi zelo visoka in jo lahko uporabimo kot merodajno napoved vrednosti v prihodnosti.

Graf za Tether:
https://www.coingecko.com/en/coins/teth...
Graf za TrueUSD:
https://www.coingecko.com/en/coins/true...


To je res (večina traderjev se tega zaveda), ampak se ne strinjam, da lahko iz vsakega grafa za vsak coin narediš krivuljo, ki se bo ujemala. Lahko tudi sam probaš.

Vazelin ::

Uf... btc se približuje meji
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Bellzmet ::

neverlucky: ne bi mogel izbrati slabšega primera. Tether je ravno primer kjer NE delaš tehnične analize ker je brez vsakega pomena. Pogooglaj kaj sploh je in kako deluje oz kako naj bi deloval Tether pa boš videl, da je zadnji coin na katerem je smiselna tehnična analiza. Za Tether ti že jaz povem, da bo do zloma vedno okrog 1 USD:)))

Pa ne debatiram ali je tehnična analiza sploh kje smiselna ali ne.

pravilaso ::

Tehnična analiza dejansko ni smiselna nikoli, ti le pomaga se odločit, v katero smer bo večina šla. In seveda je nujno potrebne risk management. Brez tega ti nobena analiza ne pomaga. Le ljudje se držijo teh pravil in ti to v neki meri pomaga se odločit. Noben Elliot Wave v resnici nima smisla.

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

V naši družbi bi najbrž Vazelin dobil naziv Memelorda. Bravo :)

Glede grafov pa tako, s pravilno manipulacijo x in y osi ter risanja neke ukrivljene krivulje lahko skoraj iz vsakega grafa naredis nekaj takega kot je zgoraj na sliki. Da se zdi kot da lowi in highi sledijo neki"krivulji". Ampak to je vse samo zavajanje. Znano dejstvo iz matematike je, da skozi n točk lahko konstruiramo polinom, ki se bo na teh točkah točno ujemal. Seveda bi končna krivulja izgledala zelo čudno in tehnični analitiki tega orodja ne uporabljajo. Želijo si imeti neke linearne premice ali pa kakšne lepe krivulje z maksimalno enim zavojem. Da to dosežejo zato uporabijo razne "prepovedane" manipulacije grafa s tem, da manipulirajo vrednosti na y-osi, ožijo in širijo intervale na x-osi, hkrati pa iščejo kako lepo krivuljo, ki se bo lepo ujela na graf in po možnosti napovedala "prihodnost", ki si jo želijo.

Je pa en primer grafov, pri katerih tehnicna analiza dela zelo dobro. Žal pa ni tako uporabno kot bi si želeli. To je tehnicna analiza na grafih stablecoinov. Tam pa je uspešnost napovedi zelo visoka in jo lahko uporabimo kot merodajno napoved vrednosti v prihodnosti.

Graf za Tether:
https://www.coingecko.com/en/coins/teth...
Graf za TrueUSD:
https://www.coingecko.com/en/coins/true...


Dobr trol, pohvale
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

xx23 ::

pravilaso je izjavil:

 chart

chart



Kaj menite, je možno?


Ne.

Senior Dev ::

100.000 SNX april 2019 - 4.000 USD
100.000 SNX november 2019 - 128.000 USD

Kdor je bil pameten ima danes 120 jurčkov vevrčkov čistega z minimalnim vložkom. :))

hamez66 ::

Kdor je imel srečo, da je vložil v ravno ta shitcoin in v nobenega drugega.

Senior Dev ::

Kdor je par dni nazaj vrgel jurja v MMOCoin ima danes sladke 3 milijončiče vevrčkov. Samo pametno je treba vlagat. 8-)

pravilaso ::

Si sposodiš 2,5 milijona evrov in daš v vsak shitcoin 1000 evrov, velika verjetnost da boš dobil ven 5 milijončiče, z 2,5mio pokriješ vso izgubo ostalih shitcoinov in imaš zagotovljeno penzijo 2,5 mio. Aja, pa še s 100 jurji nabaviš 50 ljudi, da ti spremljajo vse shitcoine ko je pump da ti prodajo ob pravem času.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pravilaso ()

PreviousUser ::

Fantje, kateri shitcoin gremo pump and dumpat?

PrihajaNodi ::

Bankera in Neblio se lahko se kaj napumpata
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Ja
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Kje je kaj naš Aquaman, ga je trejdanje pogubilo? Ali je mogoče odkril globlji pomen življenja in ostali bullshit, ki ga je veš čas nakladal?

PrihajaNodi ::

Lepa korekcija na xtzju.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lepa korekcija na xtzju.


Nekam umirjeno spremljaš zadeve.

Vazelin ::

Uf pod 8k?

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Moja napoved 4300.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Black friday btc 3k
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Black friday btc 3k


Cisto mozno. Ce pademo na 2k je konec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Shields ::

Kako bi gospodarska kriza vplivala na kripto?

Vazelin ::

Shields je izjavil:

Kako bi gospodarska kriza vplivala na kripto?

Mislim da precej unicujoče .
Źe sedaj ni nekega zanimanja:(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Shields je izjavil:

Kako bi gospodarska kriza vplivala na kripto?


Tezko napovedat. Lahko da bi slo spet x1000 lahko bi vse crknilo. Nihce nima kristalne kugle.

Vazelin je izjavil:

Shields je izjavil:

Kako bi gospodarska kriza vplivala na kripto?

Mislim da precej unicujoče .
Źe sedaj ni nekega zanimanja:(


Kitajsko novo leto se caka.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Penzijo bo treba preloziti za kako leto.

Mato989 ::

Gruntu zmanjkuje časa do konca leta mora bit BTC pod 3.5k ali koliko že kot je trdil =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Penzijo bo treba preloziti za kako leto.


Ali 2, 3. S xtzjem si lahko globoko v plusu. Volume je lepo narastel x3.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Če je bilo leto 2018 analogno letu 2014 in 2019 letu 2015 bomo torej na morebitni bull čakali še sladke dve leti?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

IL_DIAVOLO ::

««
337 / 468
»»