» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
306 / 468
»»

neverlucky ::

Craight Wright je izgubil sodbo proti Kleimanu in je sedaj primoran njim poslat polovico svoje zaloge Bitcoinov. Sodišče mu je naložilo, da more vrniti 500k Bitcoinov (od 1 milijona BTC).

https://cryptoslate.com/craig-wright-lo...

kamiKaZaA ::

Senior Dev je izjavil:

Halo, dol vam pada kapital! Kaj je šlo narobe?

Nekaj dol pada, nekaj pa raste. Smo v ravnovesju: Insolar +47% danes (v BTC +53%)

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ja kdo pa drzi to sranje? Insolar? You
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja kdo pa drzi to sranje? Insolar? You

Saj sem pa napisal že pred parimi meseci, da sem naredil nakup za štiri-mestno številko v Eurih za insolarja in da imam po novem 3 alt kovance. Insolar (po tvoje sranje) dela na decentraliziranem internetu in če jim uspe vzpostavit to kar obljubljajo, bo ta kovanec šel v nebo.

Cardano še je bil nekaj časa nazaj na 1. mestu, sedaj je že padel na 3. mesto. Insolar pa se zavihtel na 1. mesto, Prav tako je Skycoin šel iz 7. mesta na 5. mesto:


Če pa se Insolar izkaže za zgrešen nakup, pa se tudi nebom sekiral in pozabil na vložek.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

@Kamikaza Return of investment pa vse v minusu.

Btw Viaz je 81% do konca icota.

Zanimivo leto bo za Tezos. Prihaja fork, babylon se zakljucuje, zksnark novembra, Viaz dapp je skoraj tu bo lepo nihanje cene.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Število commitov ni dobra metrika. Nekaj malega ti pove, ni pa nujno da nek repozitorij, ki ima 100k commitov, da ima tudi dejansko kaj narejenga. Medtem ko imajo kakšni z 15 commiti vse gor.

Samo opozarjam da je pri tem treba biti previden in ne samo gledat kako tale številka commitov raste.

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Return of investment pa vse v minusu.

Btw Viaz je 81% do konca icota.

Vse to se lahko obrne ali pa tudi ne. Nikoli ni samo ene možnosti. Vse kar pa imam jaz, je čas, potrpljenje in jeklene živce, kjer me vse te rasti in padci nemorejo potreti do te mere, da bi obupal in prodal, ter bom holdal do naslednjega vrha od bull runa, pa če bo to čez 5 let, bom čakal še 5 let brez problema in se potem morda upokojil. Lovim zadnji vlak in hkrati upam, da le ta še ni odpeljal.

neverlucky je izjavil:

Število commitov ni dobra metrika. Nekaj malega ti pove, ni pa nujno da nek repozitorij, ki ima 100k commitov, da ima tudi dejansko kaj narejenga. Medtem ko imajo kakšni z 15 commiti vse gor.

Samo opozarjam da je pri tem treba biti previden in ne samo gledat kako tale številka commitov raste.

Hvala za nasvet. Takšni komentarji so vedno dobrodošli. Palec gor.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Realno ce ne minas je vse brezpredmetno. Na Posu se mi za 2x se na borzo ne splaca poslat, ker potem spet en mesec cakam na nagrde.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

A za Dune airdrop je potrebno imeti tokene na svojem walletu? Nekako nisem ziher, da mi bo kraken kar dal Dune tokene.
Kateri wallet pa uporabljate? Razmisljam, da bi dal na Tezbox.

PrihajaNodi ::

Tezbox. Na Krakenu sigurno ne dobis. Niti ne vemo katere borze bodo podprte. To bo veselje spet delat kyc pri kaki levi borzi.

Manj kot 100 xtz enot bodo pokurili.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Si nehal shortat in delat 600€ čistega na dan? perci te je lepo prepričal da si nehal delat profit. :))

jype ::

Trump je kriv za padec. Rast bomo pripisali Marxu.

kamiKaZaA ::

Skycoin dosegel nov letošnji ATL - $0,66. All time ATL pa je $0,60. Če jih nebi imel že polno vrečo, bi jih sedaj še nekaj dokupil. Največ nakupov sem naredil pri $0,91 nekaj pa še pri $1,05 in en del monerotov pretopil v sky, ko bil $0,80. Sedaj pa ni druge kot čakat na boljše čase :)):D

Vazelin ::

Rana ura zlata ura
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

Drži. Na šihtu sem že dobro uro. Tolaži me to, da bo tako še morda samo par let :)

Vazelin ::

Xtz se je odbil od 1.05 na 1.057
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

Kak se vam da... jaz lepo nabijam že par dni skup World of Warcraft brez spanja skor :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

seniorman ::

PrihajaNodi je izjavil:

Realno ce ne minas je vse brezpredmetno. Na Posu se mi za 2x se na borzo ne splaca poslat, ker potem spet en mesec cakam na nagrde.


Nam zaupaš kako pri POS nagradaš plačaš davke - sam bi tudi rad stakal moje coine, ampak jih trenutno ne upam, ker nevem kakšna je procedura pri dursu. Vem, da moraš prijaviti dejavnost, kar ni težko, nevem pa kako naprej. Verjetno tudi pri vsakem izplačilu nagrade potem plačaš davek glede na trenutno vrednost coina?

Vazelin ::

Pretvoris v btc in dvignes na bitcoinmatu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

7student7 ::

seniorman je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Realno ce ne minas je vse brezpredmetno. Na Posu se mi za 2x se na borzo ne splaca poslat, ker potem spet en mesec cakam na nagrde.


Nam zaupaš kako pri POS nagradaš plačaš davke - sam bi tudi rad stakal moje coine, ampak jih trenutno ne upam, ker nevem kakšna je procedura pri dursu. Vem, da moraš prijaviti dejavnost, kar ni težko, nevem pa kako naprej. Verjetno tudi pri vsakem izplačilu nagrade potem plačaš davek glede na trenutno vrednost coina?


Ne kopliciraj preveč in POSaj. Sej ni treba da DURS vse ve.
Za katere kovance pa gre.

Vazelin ::

smo že na 245 milijard. podobno poteka kot poleti 2017!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

seniorman ::

7student7 je izjavil:

seniorman je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Realno ce ne minas je vse brezpredmetno. Na Posu se mi za 2x se na borzo ne splaca poslat, ker potem spet en mesec cakam na nagrde.


Nam zaupaš kako pri POS nagradaš plačaš davke - sam bi tudi rad stakal moje coine, ampak jih trenutno ne upam, ker nevem kakšna je procedura pri dursu. Vem, da moraš prijaviti dejavnost, kar ni težko, nevem pa kako naprej. Verjetno tudi pri vsakem izplačilu nagrade potem plačaš davek glede na trenutno vrednost coina?


Ne kopliciraj preveč in POSaj. Sej ni treba da DURS vse ve.
Za katere kovance pa gre.


Ne bi imel rad problemov pri izplačilu čez par let. Zato, če kdo to dejansko izvaja, bi bil srečen, če nam zaupa. Povežimo se in delimo izkušnje!
XTZ

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seniorman ()

7student7 ::

Sam POSa TRUMPa (ima dober donos) in vsake toliko časa prodam na borzi za BTCje.
BTCje pa si izplačujem na ATM mašinah. Lahko pa si BTCje shranjuješ na kakšno ločeno adreso in jih boš že spravil v promet.

PrihajaNodi ::

Pojma nimam. Moje fiskalno rezidentstvo ni v Slo zato se ne ukvarjam s fursom.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

seniorman ::

7student7 je izjavil:

Sam POSa TRUMPa (ima dober donos) in vsake toliko časa prodam na borzi za BTCje.
BTCje pa si izplačujem na ATM mašinah. Lahko pa si BTCje shranjuješ na kakšno ločeno adreso in jih boš že spravil v promet.


Verjetno pri POSanju dobiš cointe (TRUMP ne poznam) in jih prezvoriš v BTC brez kakršnih prijav DURSu? Kakšna je provizija na ATM?

PrihajaNodi je izjavil:

Pojma nimam. Moje fiskalno rezidentstvo ni v Slo zato se ne ukvarjam s fursom.


Ali je skrivnost v kateri državi si rezident? Kakšne ima ta država zakone glede davkov - veš slučajno kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seniorman ()

Mato989 ::

Tudi če je POS obdavčen kot obresti moraš v 1 letu nardit 1k vrednosti stakanja... to pa skoraj noben nima =) vsaj ne pri teh cenah lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hamez66 ::

Mato989 je izjavil:

Kak se vam da... jaz lepo nabijam že par dni skup World of Warcraft brez spanja skor :D



Kaj je fora tega Wowa v 2019? Mislim, zadnjih nekaj let je bila že precej tišina glede Wowa, zadnje čase pa sem zasledil že kar nekaj ljudi, ki so ga omenjali.

neverlucky ::

V ponedeljek ponoci so releasi wow classic. Nikol nisem igral tako da neven kaj tocno je to.

Vazelin ::

hamez66 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kak se vam da... jaz lepo nabijam že par dni skup World of Warcraft brez spanja skor :D



Kaj je fora tega Wowa v 2019? Mislim, zadnjih nekaj let je bila že precej tišina glede Wowa, zadnje čase pa sem zasledil že kar nekaj ljudi, ki so ga omenjali.

fora je v tem, da bodo lahko sedaj spet igrali originalni original wow:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

hamez66 ::

Aha, tako. Ja, to je bla ena izmed iger, ki jih načrtno nisem želel sprobat, ker sem poznal nekaj zgodbic o tem, kako to ljudje počnejo 24/7. Ampak sem nato spoznal Travian, tako da ni bilo bistveno drugače.. :D

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

Kak se vam da... jaz lepo nabijam že par dni skup World of Warcraft brez spanja skor :D

Ti ja, ker si NEBL prodal in šel v penzijo. Zdaj pa mesečno dobiš lepih 2500€ od najemnin in 500€ od obresti. S 3000€ se da kar ok živeti v Sloveniji.

gruntfürmich ::

izgleda da je trend navzdol, ustavlja se na zadnjem supportu. verjetno je dober čas za shortat... pričakujem 1-2k padca
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

Ko misliš, da je XTZ šro 1.05 sladek nakup
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Vazelin, a mislis da je Armin kaj honorarja od Untolda vlozil v kriptovalute?

Tale njegov 7.5 urni nastop je res jak :)

Vazelin ::

7.5 ur je glih en poln delovnik pri nas :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

Tudi če je POS obdavčen kot obresti moraš v 1 letu nardit 1k vrednosti stakanja... to pa skoraj noben nima =) vsaj ne pri teh cenah lol

Nažigaš igrice? Sem imel enega kolega ki je isto kot ti igral cele dneve in se drl vsake tolko: "Mami, palačinke, omg, hitr, lačen".

Mato989 ::

Senior Dev je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Tudi če je POS obdavčen kot obresti moraš v 1 letu nardit 1k vrednosti stakanja... to pa skoraj noben nima =) vsaj ne pri teh cenah lol

Nažigaš igrice? Sem imel enega kolega ki je isto kot ti igral cele dneve in se drl vsake tolko: "Mami, palačinke, omg, hitr, lačen".


Težko ker sem na svojem!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Mato: wow mislite igrati več mescev skupaj al samo malo za probo?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Mato989 ::

nažigamo :D dalj časa... samo bolj casual
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Glavno da ste fantje kreativni in da pametno preživljate prosti čas.

neverlucky ::

Kaj pa da bi namesto nekega hodlanja naredili nekaj uporabnega in koristnega in sluzili s kriptom??

Tule so se fantje spomnili narest interaktivno hranilnico za ptice. Vsakic ko kdo donira 0.5$ v kriptovaluti BTC, LTC ali Nano, se se ptickom spusti dol nekaj hrane.

Je tudi livestream tako da lahko vidis, kaj si dobrega naredil.

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

Dtrader ::

Eh, ptiči imajo itak dovolj hrane. Naredil bi lahko donacije nam, ki tolčemo izgubo ;)
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

Kaj pa da bi namesto nekega hodlanja naredili nekaj uporabnega in koristnega in sluzili s kriptom??

Tule so se fantje spomnili narest interaktivno hranilnico za ptice. Vsakic ko kdo donira 0.5$ v kriptovaluti BTC, LTC ali Nano, se se ptickom spusti dol nekaj hrane.

Je tudi livestream tako da lahko vidis, kaj si dobrega naredil.

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

Mi sedaj o tem lahko trolamo. Na koncu bodo tile ptičoljubci vozili lambote in obiskovali Bangkok
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Nekdo je spustil za 12 usd crypta in preplasil in zasul vse ptice s hrano...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Android ::

Če koga zanima rudarjenje Pi preko aplikacije na telefonu, brez stroškov:

Pi is a new digital currency being developed by a group of Stanford PhDs. For a limited time, you can join the beta to earn Pi and help grow the network. To join Pi, follow this link:

https://minepi.com/SiVa70

and use my username (SiVa70) as your invitation code.

Vazelin ::

malce zanikrn volume zadnje čase.

nodi: premalo trošiš
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Baja ::

če pa vsi ležijo/mo na plažah ;)

Vazelin ::

lepo, XTZ pojačal!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Kam pojacal? Vec zasluzmo s shortanjem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

To že. Ampak še vedno je zelo ok tudi xtz na 1+
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
306 / 468
»»