» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
244 / 468
»»

Vazelin ::

Jaz verjamem v tezus nekje okoli 20-50 usd

PersonaRuda ::

Jaz pri Tezosu računam, da bo MC 100 milijard. In pri CMC 5000b-6000b to nebo noben čudež, ker kovanec ima potencial. Zdaj pa idite računat, koliko bi naj to bilo v USD/komad. Ko pa sem mel ožji izbor, da bi kupil Tezos vs. Monero (v finalu), sem ocenil, da bo Monero imel podoben kratnik kot Tezos z razliko, da pomoje bo bolj priljubljen kovanec za Mafijo in je to prevagalo tehtnico, da sem vzel Monero. Sedaj sem z Monerom na x2,4 od nakupa, pri Tezos pa bi bil x3,1 od nakupa. Tako da sem tu tu nekje glede nakupa.

Senior Dev ::

Facebook je šele prvi resen igralec v tej igri. Konec je z ološem od raznih ICOtov z Blockchain 3.0 tehnologijo, ki so po večini navadni lopovi.

Vazelin ::

x 3.1 ti ni dovolj?

Vazelin ::

Z libro se bo delalo kaj? Pušilo qurac? :))

Vazelin ::

zakaj oni sploh rabijo blockchain?

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

zakaj oni sploh rabijo blockchain?


Za trgovanje? Kupil bos kovance, mel electronic wallet pa placeval na ebayu oziroma tudi tam kjer je paypal, kar pomeni vseh spletnih trgovinah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

Sam mislim , da bo FB prinesel veliko v kripto...bo pa bl stable coin...ampak bo folk zvedu za crypto... :)

Jacksmav je izjavil:

Sam mislim , da bo FB prinesel veliko v kripto...bo pa bl stable coin...ampak bo folk zvedu za crypto... :)

frizerke, avtomehanike...itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

Vazelin ::

nodi: mato je reku da v kriptu shaja do januarja 2021. do kdaj pa ti?

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

nodi: mato je reku da v kriptu shaja do januarja 2021. do kdaj pa ti?


Do konca leta. Ce na xtju ne bo vsaj glasovanja o zksnarku "im out".
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

kaj pa če bo glasovanje o zksnarks?

PrihajaNodi ::

Potem ostanem. Vsaj pokazalo se bo al dejansko kaj delajo al je vse sam bankera tip scam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Razlike med Libro in ostalimi kriptovalutami.

Libra bo:
- centralizirana
- z nadzorom (vpogled v stanje)
- s sledljivostjo (potrošniške navade)
- imeli bodo možnost zamrzniti račun
- imeli bodo možnost zapleniti denar (isto kot banke danes)
- nebo strmo rastla ali padala in nebo špekulativnih zaslužkov (stable coin)

Ostale kriptovalute. Tiste ta prave seveda:
- decentralizirana
- nihče tretji ne_bo imel nadzor oz. vpogled v lastnikov račun
- brez sledljivosti (ne_bo možno profilirat potrošniških navad)
- država, inštitucije,... ti ne_bodo mogli zamrzniti računa
- država, inštitucije,... ti ne_bodo mogli zapleniti denarja
- zaradi šele začetne faze in razvoja, valute strmo rastejo in padajo in omogočajo špekulativni zaslužek

Še moje mnenje glede Libre: sam osebno močno dvomim, da bodo uspeli masovno ljudi prepričat, da uporabljajo Libro, sploh ker bo stable coin, brez možnosti zaslužka in pa ker bo zelo nadzorovan kovanec.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://twitter.com/crypto_club_g/statu...

Glej ta graf...

it's a bitch

če pade na 1usd sem jaz v tezusu z novim tisočakom ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Še moje mnenje glede Libre: sam osebno močno dvomim, da bodo uspeli masovno ljudi prepričat, da uporabljajo Libro, sploh ker bo stable coin, brez možnosti zaslužka in pa ker bo zelo nadzorovan kovanec.


Zakaj ne? Whatsapp uporabljajo vsi. Za 30 EUR nakazila v ukrajino sem placal 50EUR...ce bom lahko placeval z njim si lahko vase spekulativne nalozbe nekam vtaknete skupaj s tezbox, kjer kovanca nimas za kaj imet! Uporabna vrednost 0!
Pa prosim te Perci, tole ni trolanje, FB pac ponuja to kar do sedaj ni nihce!

Vprasanje je, ali bodo banke dovolile FB to kar dejansko mislijo izvesti in kaksni feeji bodo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

xx23 ::

Libra ima velik potencial, čeprav banke se bodo upirale, če se bo le dalo, ja.

Bitcoin pa ni neposredni konkurent, pravzaprav bo pridobil, ko bodo milijoni ljudi zvedli za crypto.

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Še moje mnenje glede Libre: sam osebno močno dvomim, da bodo uspeli masovno ljudi prepričat, da uporabljajo Libro, sploh ker bo stable coin, brez možnosti zaslužka in pa ker bo zelo nadzorovan kovanec.


Zakaj ne? Whatsapp uporabljajo vsi. Za 30 EUR nakazila v ukrajino sem placal 50EUR...ce bom lahko placeval z njim si lahko vase spekulativne nalozbe nekam vtaknete skupaj s tezbox, kjer kovanca nimas za kaj imet! Uporabna vrednost 0!
Pa prosim te Perci, tole ni trolanje, FB pac ponuja to kar do sedaj ni nihce!

Vprasanje je, ali bodo banke dovolile FB to kar dejansko mislijo izvesti in kaksni feeji bodo.

Jaz sem pa za 1000€ na banki za nakazilo v Anglijo plačal 2€ provizije. Nevem zakaj bi nakazoval drugače oz. preko nekih alternativ kot so "predragi" WU in ostali, če pa se da preko banke. Kot drugo, koliko ljudi masovno uporablja nakazila v tujino? To je "morda" edini plus Libre, vse ostalo je minus. In tudi z ostalimi kriptovalutami lahko nakazuješ. Lahko sedaj npr. v Avstarlijo nakažem BTC in potem oseba pretopi v AUD in si kasneje nakaže denar na TRR. Traja mogoče cca. dan do dva za vse skupaj. Tak da Libra se pomoje nebo primla. Čas pa bo pokazal, kdo ima prav.

PrihajaNodi ::

Btc bo ostal, vse ostalo pa najverjetneje ne. Ampak btc bo bolj za ohranjanje vrednosti ne pa za kupovanje dobrin, kot bo to pocel Libre.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Btc bo ostal, vse ostalo pa najverjetneje ne. Ampak btc bo bolj za ohranjanje vrednosti ne pa za kupovanje dobrin, kot bo to pocel Libre.

BTC bo ostal, plus še par uporabnih kriptovalut s hitrimi-več številnimi transkacijami na sekundo, vse ostalo pa bo pri naslednjem poku balona končalo kot večina slovenskih in bolgarskih kriptovalut. Nebodo propadli, bodo pa par mirko-centov vredne. Prav tako bo razne Libre uporablajlo par deset uporabnikov po Svetu. En izmed njih bo Cuker-hrib.

PrihajaNodi ::

Jaz sem pa za 1000€ na banki za nakazilo v Anglijo plačal 2€ provizije. Nevem zakaj bi nakazoval drugače oz. preko nekih alternativ kot so "predragi" WU in ostali, če pa se da preko banke. Kot drugo, koliko ljudi masovno uporablja nakazila v tujino? To je "morda" edini plus Libre, vse ostalo je minus. In tudi z ostalimi kriptovalutami lahko nakazuješ. Lahko sedaj npr. v Avstarlijo nakažem BTC in potem oseba pretopi v AUD in si kasneje nakaže denar na TRR. Traja mogoče cca. dan do dva za vse skupaj. Tak da Libra se pomoje nebo primla. Čas pa bo pokazal, kdo ima prav.


Prvo sem placal pretvorbo iz Ron v EUR in nato EUR v Grivne + fee bank. Koliko ljudi uporablja taksna nakazila? Nevem, ampak ce bo dal Libre cenejse resitve bo za poslovneze in vecje zneske to super resitev. Kaj pa naj z btcjem ce nimam KYC na borzi ozioma ne znam niti racuna odpret na borzi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Libre bo nek centraliziran stable coin. to ni konkurence tezusu ali cosmosu

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Btc bo ostal, vse ostalo pa najverjetneje ne. Ampak btc bo bolj za ohranjanje vrednosti ne pa za kupovanje dobrin, kot bo to pocel Libre.

BTC bo ostal, plus še par uporabnih kriptovalut s hitrimi-več številnimi transkacijami na sekundo, vse ostalo pa bo pri naslednjem poku balona končalo kot večina slovenskih in bolgarskih kriptovalut. Nebodo propadli, bodo pa par mirko-centov vredne. Prav tako bo razne Libre uporablajlo par deset uporabnikov po Svetu. En izmed njih bo Cuker-hrib.


Ce bos Libre lahko direktno nakazal na banko preko ibana, brez borz in nizkimi feeji, so ostali sitkojni mrtvi.

Vazelin je izjavil:

Libre bo nek centraliziran stable coin. to ni konkurence tezusu ali cosmosu


Ja? Kaj pa lahko pocnem s Tezusom? Podobmo kot z music coinom:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

tezus se še razvija. čaka še nekaj crucial glasovanj in podobnega. long term zadeva pač. morda 10+usd šele čez nekaj let.

Vazelin ::

Jaz mislim, da kakobova ekipa dela tut na dappih.

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz sem pa za 1000€ na banki za nakazilo v Anglijo plačal 2€ provizije. Nevem zakaj bi nakazoval drugače oz. preko nekih alternativ kot so "predragi" WU in ostali, če pa se da preko banke. Kot drugo, koliko ljudi masovno uporablja nakazila v tujino? To je "morda" edini plus Libre, vse ostalo je minus. In tudi z ostalimi kriptovalutami lahko nakazuješ. Lahko sedaj npr. v Avstarlijo nakažem BTC in potem oseba pretopi v AUD in si kasneje nakaže denar na TRR. Traja mogoče cca. dan do dva za vse skupaj. Tak da Libra se pomoje nebo primla. Čas pa bo pokazal, kdo ima prav.


Prvo sem placal pretvorbo iz Ron v EUR in nato EUR v Grivne + fee bank. Koliko ljudi uporablja taksna nakazila? Nevem, ampak ce bo dal Libre cenejse resitve bo za poslovneze in vecje zneske to super resitev. Kaj pa naj z btcjem ce nimam KYC na borzi ozioma ne znam niti racuna odpret na borzi?

Vse to kar Libra obljublja, obljublja tudi marsikatera kriptovaluta. Če bo Libra edini ponudnik, bodo ljudje Libro uporabljali, če bo takšno ponudbo dala kakšna decentralizirana kriptovaluta, bodo ljudje bolj množično to uporabljali, Libro pa v manjšini.

Trenutno pa je zadeva takšna: tako Libra kot ostale kriptovalute obljubljajo hitre transkacije z nizkimi ali ničnimi fee-ji, trenutno pa še noben ni tega pripeljal do točke množične uporabe. Vsepovsod se zatakne pri št. transakcij na sekundo. BTC jih ima 7, VISA pa 24.000 in trenutno ne Libra ne katerakoli druga kriptovaluta ni ponudila na trgu vsaj približno hitrost VISI-nih transakcij. Kdor bo to naredil in bo prvi, bo tudi zmagovalec tekme. In danes lahko vsak na papir napiše, da bo naredil kriptovaluto z 1.000.000 transakcijami na sekundo, spet čisto drugo pa je to potem realizirat in dati na koncu na trg produkt s tako vrednostjo.

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz sem pa za 1000€ na banki za nakazilo v Anglijo plačal 2€ provizije. Nevem zakaj bi nakazoval drugače oz. preko nekih alternativ kot so "predragi" WU in ostali, če pa se da preko banke. Kot drugo, koliko ljudi masovno uporablja nakazila v tujino? To je "morda" edini plus Libre, vse ostalo je minus. In tudi z ostalimi kriptovalutami lahko nakazuješ. Lahko sedaj npr. v Avstarlijo nakažem BTC in potem oseba pretopi v AUD in si kasneje nakaže denar na TRR. Traja mogoče cca. dan do dva za vse skupaj. Tak da Libra se pomoje nebo primla. Čas pa bo pokazal, kdo ima prav.


Prvo sem placal pretvorbo iz Ron v EUR in nato EUR v Grivne + fee bank. Koliko ljudi uporablja taksna nakazila? Nevem, ampak ce bo dal Libre cenejse resitve bo za poslovneze in vecje zneske to super resitev. Kaj pa naj z btcjem ce nimam KYC na borzi ozioma ne znam niti racuna odpret na borzi?

Vse to kar Libra obljublja, obljublja tudi marsikatera kriptovaluta. Če bo Libra edini ponudnik, bodo ljudje Libro uporabljali, če bo takšno ponudbo dala kakšna decentralizirana kriptovaluta, bodo ljudje bolj množično to uporabljali, Libro pa v manjšini.

Trenutno pa je zadeva takšna: tako Libra kot ostale kriptovalute obljubljajo hitre transkacije z nizkimi ali ničnimi fee-ji, trenutno pa še noben ni tega pripeljal do točke množične uporabe. Vsepovsod se zatakne pri št. transakcij na sekundo. BTC jih ima 7, VISA pa 24.000 in trenutno ne Libra ne katerakoli druga kriptovaluta ni ponudila na trgu vsaj približno hitrost VISI-nih transakcij. Kdor bo to naredil in bo prvi, bo tudi zmagovalec tekme. In danes lahko vsak na papir napiše, da bo naredil kriptovaluto z 1.000.000 transakcijami na sekundo, spet čisto drugo pa je to potem realizirat in dati na koncu na trg produkt s tako vrednostjo.


Drzi. Facebook za razliko od ostalih ima kapital da se tega loti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

vložili bodo par mio lol

PrihajaNodi ::

Najbolj bo bolelo ko bo Libre mel mass adoption. Ze zaradi nevoscivljivost in bruhanja ognja o centraliziranosti in ostalem sranju bom tu. No, pa saj srali ste tudi po xrpju!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:


Drzi. Facebook za razliko od ostalih ima kapital da se tega loti.

Tudi Merlak je imel kapital, pa je najel študenta za pingo sok in sendvič, da jim je dobesedno spacal eno bogo internetno stran. A če bi dali 10k, 20k ali 50k, bi jim profiči ven naredili pravi dizajnerski in hitri portal za tisti njihov DTR.

Drugače tudi Libra samo obljublja in še nima končnega produkta in na koncu bomo videli, če ga bodo res imeli drugo leto.

PrihajaNodi ::

Tudi Merlak je imel kapital, pa je najel študenta za pingo sok in sendvič, da jim je dobesedno spacal eno bogo internetno stran. A če bi dali 10k, 20k ali 50k, bi jim profiči ven naredili pravi dizajnerski in hitri portal za tisti njihov DTR.


Butasta primerjava. Ko bom lahko placeval s whatsappom je to to. Bo pa libre spisan v Michelsonu:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tudi Merlak je imel kapital, pa je najel študenta za pingo sok in sendvič, da jim je dobesedno spacal eno bogo internetno stran. A če bi dali 10k, 20k ali 50k, bi jim profiči ven naredili pravi dizajnerski in hitri portal za tisti njihov DTR.


Butasta primerjava. Ko bom lahko placeval s whatsappom je to to. Bo pa libre spisan v Michelsonu:)

No jaz bom pa še vedno raje z bančno kartico plačeval, ker whatsappa nimam in si ga zaradi transakcij, katere so iste kot tiste s bančno kartico, nemislim instalirat. V tujino pa prav pogosto ne nakazujem oz. če že, potem grem na banko in enkrat na par let plačam 2€ provizije po transakciji.

Drugače Nodi, poglej si kakšen je bil prej whatsapp in kakšen je danes po nakupu s strani Facebooka. Kot dan in noč, pa ga nimam, ampak spremljam novice in ni več to kar je bil. Isto bo z Libro. Od začetka bo koliko toliko humana do uporabnika, kasneje pa mačehovska.

PrihajaNodi ::

Ce FB ne bi kupil whatsappa le ta nebi vec obstajal. Sej imas Satelit ampak hej niben ga ne uporablja, kot ne bodo uporabljali Tezusov in Kozmosov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

CZ govori dejstva =)

Itak bo tole stable coin in excel spreadsheet... blockchain bo verjetno non existent oz. bo povezan z fakbukom kar pomeni sledenje in prodaja še več tvoje date =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Baja ::

facebook še gesla ne ve skriptirati, kriminalci si že manejo roke.

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/fr/currencies...

Evo, ko me je Perci brisal. Leo je prisel na lepo 13 mesto!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Ime pa je tudi kr nekaj =)

Hahahaha

Kucoin je dodal BNB coin =)

Binance Coin (BNB) is now on KuCoin. Supported trading pairs include BNB/BTC and BNB/USDT. Deposits will open at 16:00 on June 19, 2019 (UTC+8), trading will start at 18:00 on June 19, 2019 (UTC+8) and withdrawal will open at 18:00 on June 21, 2019 (UTC+8).
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Kucoin je dodal BNB coin =)


Neke rasti pa vseeno ni na binance kojnu.

Zakaj binance nima doge coina? Zaradi istega razloga ne kot necejo XTZja:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

A ni BNB eden izmed redkih ki je zelo blizu ATHja? Oz. je imel ATH letos? Za razliko od ostalih?

Saj bistvo ni tu da bi bla RAST ampak v povezavanju Kucoina in Binanc... da bodo US lahko transferali BNBje... verjetno bo listan še KCS v prihodnosti na binancah... kot thank you!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

A ni BNB eden izmed redkih ki je zelo blizu ATHja? Oz. je imel ATH letos? Za razliko od ostalih?


Drzi. Najbolje je bilo ce si vstopil v ICO in si Hodlal. Sam kdo je pa vedel.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/fr/currencies...

Evo, ko me je Perci brisal. Leo je prisel na lepo 13 mesto!

Kovanec je že ob izidu imel MarketCap 1 milijardo. Naredili so biznis leta. Ustvarili 1 milijardo kovancev in jih začeli prodajati po $1. Čez 3 dni imajo obletnico 1 mesec na trgu in so danes vredni +80% od izida. No temu jaz pravim biznis, da lansiraš kovanec, kateri ni nič kaj drugačen od ostalih in že v štartu zaslužiš 1 milijardo z njim. Biznis stoletja je ta Leo.

Jaz se ga vglavnem ne dotikam, ker to bo letelo še samo dol. Na začetku so se preveč evalvirali in niso ne prvi in ne zadnji, ki so se poslužili te taktike, ter se tudi sedaj ve v katero smer bo zaplula ta barka.

Vazelin ::

Kaj ponuja Leo?

Ne kdo investiral v kraken?

gruntfürmich ::

PrihajaNodi je izjavil:

Drzi. Najbolje je bilo ce si vstopil v ICO in si Hodlal. Sam kdo je pa vedel.
vidim da reveži še vedno povezujete kripto svet z 'vedenjem'...:))

Mato989 je izjavil:

Kucoin je dodal BNB coin...
sem na hitro prebral da je govora o Bankeri!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Gre za binance coin
Mas na kcs update twitter

Mato: v penzijo te bo popeljal glih kcs kot sem že rekel
Kar dobro da nisi za tezuse menjal :D

When libra coin, nodi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

When libra coin, nodi?


2020. When xtz penzija Vazelin?

Vidis kako se ti Grin smeji:) ce bi dal 300 eur notri ko sem ti rekel bi imel danes 600.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

These pretzels are making me thirsty!:D Fuck je ta Libra coin kr neki no. Zuck je nek blefer

perci: kje si ti? spet dopust?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

mato: si predstavljaš da pride do združitve KCS in BNB?

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:


Vidis kako se ti Grin smeji:) ce bi dal 300 eur notri ko sem ti rekel bi imel danes 600.

Če se prav spomnim si ti kupoval tezuščke po dobri 40 centov. Če bi (si) jih kupil za 300 eur, bi imel danes 1200 eur. Nodi, tezus je tvoj penzija coin.

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Vidis kako se ti Grin smeji:) ce bi dal 300 eur notri ko sem ti rekel bi imel danes 600.

Če se prav spomnim si ti kupoval tezuščke po dobri 40 centov. Če bi (si) jih kupil za 300 eur, bi imel danes 1200 eur. Nodi, tezus je tvoj penzija coin.


Kupoval sem od 0,45 navzdol do 0,35 usd. Moral bi enako prodajati od 1.8 navzdol. Sola za naprej.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
244 / 468
»»