» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
240 / 468
»»

Buggy ::

A vi dejansko celo mislite, da lahko v crypto svetu nekaj predvidevate na podlagi statistike in kvazi notranje intuicije? Se pa dost dobr cenite! A ta namisljena samozavest je karakterna al sam zdej, ko ste jurcka al dva notri dal, pa se repencite ker mislite da znate?

KappaPride ::

Vloži v tezos, rabi promet.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

V tezos sem seveda stisnil nekaj evrov ze v prvi fazi ampak ne z namenenom daily trejdanja. Pa mende ne mislite, da bom vam kvazi znalcem in spekulantom verjel. Dnar se dela tam kjer se ga najmanj pricakuje :D

Ce se pa ze zelimo kej iz zgodovine ucit, so pa najbolj v zlati mrzlici zasluzili prodajalci krampov lopat in sit, pomislite malo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

PrihajaNodi ::

Vsi boste bogati, ja kar vsi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

ti ne ker si notri ravno zaradi tega in zato nikoli ne bos. Isces zlate rune... mogoce jo bos nasel mogoce ne, pa se potrplenja nimas. Jaz pa ker ti bom prodal lopato za 100 satoshijev, kupil sem jo pa za 50, ti jo bos pa rabil za svoje visokoletece cilje..meni je cist kul.

Aja zanima te ker coin je to...pa sej ze cel cajt vsi to vemo s cem se transfer med borzam dela.

PrihajaNodi ::

Xrp in Ltc!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

LTC za nas stare prdce...ripple je pa bolj kot ne spekulant, sam ni pa mula za povsod.

Tole temo bo res zanimivo brat cez cca 5 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

PrihajaNodi ::

Tole bo tud lep gain. Kdo drzi?

https://coinmarketcap.com/currencies/un...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Kaj nodi si spet šel nazaj na obskurne shitcoine?

Dajmo nehat scame punp n dump sheme pa to promovirat no!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Saj jih ne. Nodi jih, ampak njega itak nihče ne jemlje resno.

kikach ::

Problem crypta je, ker vsak lahko nardi svoj coin. Čakam še, da Kardashian family da ven njihov coin in bo stable coin kot Facebook. Ti zmanjka dnarja naredi stable coin.

xx23 ::

Buggy je izjavil:

A vi dejansko celo mislite, da lahko v crypto svetu nekaj predvidevate na podlagi statistike in kvazi notranje intuicije? Se pa dost dobr cenite! A ta namisljena samozavest je karakterna al sam zdej, ko ste jurcka al dva notri dal, pa se repencite ker mislite da znate?


Kaaaaaaj? Na tem forumu so se vse napovedi vedno uresničile. :D

neverlucky ::

Mato989 je izjavil:

Kaj nodi si spet šel nazaj na obskurne shitcoine?

Dajmo nehat scame punp n dump sheme pa to promovirat no!


LEO token je token menjalnice BitFinex. Ima potencial za rast. Od listnanja v začetku maja je še na x2.

Mato989 ::

neverlucky je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kaj nodi si spet šel nazaj na obskurne shitcoine?

Dajmo nehat scame punp n dump sheme pa to promovirat no!


LEO token je token menjalnice BitFinex. Ima potencial za rast. Od listnanja v začetku maja je še na x2.


Bitfinex pa je vprašljiva menjalnica skupaj s tethrom... torje potencialni pump n dump =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Saj jih ne. Nodi jih, ampak njega itak nihče ne jemlje resno.


Joj oprosti. Samo en coin si shilal, ampak hej kaj ti pomaga vse skupaj ce ga nobena borza nece...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Where valvoline?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sivistol ::

https://www.trustnodes.com/2019/06/15/b...

how to ruin crypto hahaha , regulations

PrihajaNodi ::

Facebook dela svoj kovancek. Bo kdo kupil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Ne. Ker ni kripto, ampak FIAT preoblečen v digitalno valuto. To je to, kar si Elita želi da uporabljamo. Digitalno valuto z nadzorom in da se papirnati denar ukine. Bo pa zanimivo spremljat, če bo ostala masa zabitih oVac zagrabila za kakšno takšno ali podobno valuto.

spegli ::

Pičimo v dno... 8660 al pa nižje pomoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

PrihajaNodi ::

Ja, sam vec kot bos lajkov vec kovanckov bos imel...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Možno. Sigurno bo ponudba omamna za množico, da bo le ta zagrabila. Bomo videli, če bo to dovolj. Pa da omenim, da sam nimam Facebook profila. Niti Instagrama, niti Twitterja.

spegli ::

Jaz sem trenutno short. Bo pa lepa za long...

8660 || 8550 long AF. Lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Facebook dela svoj kovancek. Bo kdo kupil?

ne. ta coin je joke
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

lamborđini ::

Pričakovano in napovedano gremo proti 10k. FB coin, pa ni toliko pomemben kot kovanec (verjetno bo stable coin), ampak je pomemben za kripto nasplošno, za njegovo bolj masovno uporabo.

PrihajaNodi ::

vazelin Grin? Vidis?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

očitno se je botu na kraken spet utrgal v paru xtz/eur...padec na 1€....pa takoj nazaj....

PrihajaNodi ::

Jacksmav je izjavil:

očitno se je botu na kraken spet utrgal v paru xtz/eur...padec na 1€....pa takoj nazaj....


Si imel buy orderje?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

ja pr 0.58€...haha...pa sm ravno včeraj razmišljal, da sm že zadnjič zajebal k je šel na 1€ da ga dokupim...no za 200€ sm ga...mam sicer naštimane orderje samo nisko....Neo tud lepo pleza...prav tako ADA, EOS,ATOM

hamez66 ::

spegli je izjavil:

Jaz sem trenutno short. Bo pa lepa za long...

8660 || 8550 long AF. Lp.


Moje sožalje

Je pa lepo, da poveš

lamborđini ::

Nodi, o grinu in beamu (mimblewimble) smo mislim da tukaj že pred časom imeli določeno debato.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Joj oprosti. Samo en coin si shilal, ampak hej kaj ti pomaga vse skupaj ce ga nobena borza nece...
A programirat si se že naučil?

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

Nodi, o grinu in beamu (mimblewimble) smo mislim da tukaj že pred časom imeli določeno debato.


Res je. Zato sem ga malo spremljam. Jst cakam da ste svojo vreco dumpam.

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Joj oprosti. Samo en coin si shilal, ampak hej kaj ti pomaga vse skupaj ce ga nobena borza nece...
A programirat si se že naučil?


Nisem. Zakaj? Tistim, ki si shilov kripl ko je bil nizko so lepo zasluzili, brez programiranja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Ker so Tezos programerji placani po 20 XTZ/uro.

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

Ker so Tezos programerji placani po 20 XTZ/uro.


Kaj pa programirajo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

Gremo čez 300 mrd market cap-a?

Mato989 ::

Počasi a vztrajno... =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato koliko btcjev drzis?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato koliko btcjev drzis?


premal , k še ni v penziji

Vazelin ::

Nekdo na zem forumu drži 5030 btc
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Baja ::

pa en ma 420 v pot coinu

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Nekdo na zem forumu drži 5030 btc


Samo Jure jih ima 800...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Zakaj spet Trollate? In spet je začel, kdo drug kot PrihajaNodi. Naj moderator pobriše komentarje od 13:03:27 do 14:39:10. To so čisto nepomembni komentarji in prav smetijo to temo. Že vnaprej hvala, če bo moderator ustregel želji in bo pobrisal te smeti.

In še to: zakaj več pri PrihajaNodi ni opcije "Predlagaj izbris". On je ja največji saboter te teme s tem svojim Trollanjem.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Na žalost trezorja nimam pri roki tako da ne morem prodat btc. Imo je dobra šansa sedaj nad 9k
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zakaj spet Trollate? In spet je začel, kdo drug kot PrihajaNodi. Naj moderator pobriše komentarje od 13:03:27 do 14:39:10. To so čisto nepomembni komentarji in prav smetijo to temo. Že vnaprej hvala, če bo moderator ustregel želji in bo pobrisal te smeti.

In še to: zakaj več pri PrihajaNodi ni opcije "Predlagaj izbris". On je ja največji saboter te teme s tem svojim Trollanjem.


Opcijo predlagaj izbris dobiš, če imaš status, ali pa če imaš v preteklem obdobju x dni dovolj veliko izbrisanih komentarjev.

kamiKaZaA ::

neverlucky je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zakaj spet Trollate? In spet je začel, kdo drug kot PrihajaNodi. Naj moderator pobriše komentarje od 13:03:27 do 14:39:10. To so čisto nepomembni komentarji in prav smetijo to temo. Že vnaprej hvala, če bo moderator ustregel želji in bo pobrisal te smeti.

In še to: zakaj več pri PrihajaNodi ni opcije "Predlagaj izbris". On je ja največji saboter te teme s tem svojim Trollanjem.


Opcijo predlagaj izbris dobiš, če imaš status, ali pa če imaš v preteklem obdobju x dni dovolj veliko izbrisanih komentarjev.

Dejstvo je, da je PrihajaNodi že imel to opcijo "Predlagaj izbris" in čudi me, da so mu jo odstranili kljub temu, da še naprej trolla in smeti po tej temi.

neverlucky ::

No sej, v zadnjem obdobju je bil bolj "priden" in jo je izgubil :)

Recimo primer pravila (nevem tocno kaksno je):

Ce si imel v zadnjih 90 dneh pobrisanih vec kot 10% komentarjev, je pri tebi opcija predlagaj izbris.

Vazelin ::

Jaz danes definitivno prodajam btc.
Zelo dvomim da bomo v liniji šli krepko čez 11k sedaj poleti.
Imo dobra šansa za buy back

Kamikaza: katere strani s kripto novicami spremljas?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin ti nimas btcja, imas icn in ostale smeti, tako d nehaj utrujat!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
240 / 468
»»