» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
216 / 468
»»

K0l1br1 ::

RockyS je izjavil:

Po dolgem času pogledam slovensko borzo tokens.net in njihov dtr, a se delajo norca s tem glasovanjem? Naslednji bo izbran viberate. Iz na seznamu so samo prijateljski projekti, medtem ko o xrp ni govora.

xrp imajo gor, volumna pa nima

RockyS ::

Mislil sem na par, ker imajo samo xrp/usdt in xrp/btc.
Bi pricakoval da bo vsaj njihov coin v vsakem paru.

Vazelin ::

Page od DTR so indijci naredili za 5usd na uro?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

RockyS je izjavil:

Po dolgem času pogledam slovensko borzo tokens.net in njihov dtr, a se delajo norca s tem glasovanjem? Naslednji bo izbran viberate. Iz na seznamu so samo prijateljski projekti, medtem ko o xrp ni govora.

Verjetno lahko o sprejemanju fiat valut samo sanjamo?

A je sploh kateri slovenski projekt, razen dtr dejansko zalaufal?


Suncontract je dejansko edini in najbolj smiseln slo crypto projekt vse ostalo je meh, tu seveda ni bitstampa ker nima coina
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Smo slovenci v vrhu ico smeti na 100k prebivalcev?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

spegli ::

Zgleda da so vsi stavili na ETH. Počutim se ogoljufanega.

PrihajaNodi ::

spegli je izjavil:

Zgleda da so vsi stavili na ETH. Počutim se ogoljufanega.


Ne, na tezos:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Mene tezus ne skrbi. tudi če pride do pull back-a na 1.2usd se ne bi sekiral po tej rasti. Bi pa verjetno pri 1.2 vrgel notri tisočaka, saj verjamem v projekt (to, da je projekt premium selection od jypa in jakoba je velik plus). Imam na delegiranju in to je to. Lahko čakam leto, dve, tri... Načrte sem že povedal. Verjetno bi pri 5usd prodal XTZ toliko, da si povrnem vloženo (cca 10% bi to bilo), pri 10usd bi spet cashoutal del, ostalo na precej višje vrednosti. Če bo bo, če ne ne.

Žal mi je, da ni stelars "zdržal" na cca 0.1 do regresa.

Bom pa nakazal nekaj stotakov za malce gemblanja z nižje rangiranimi alti.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Keri pa so ti nizje rangirani shitcoini? :)

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

Keri pa so ti nizje rangirani shitcoini? :)

bom naredil raziskave ko bo čas. 2017 sem se bolj zanašal na mnenja drugih. Sedaj grem na "vazelin verified" varianto
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Keri pa so ti nizje rangirani shitcoini? :)

bom naredil raziskave ko bo čas. 2017 sem se bolj zanašal na mnenja drugih. Sedaj grem na "vazelin verified" varianto


Boš nadomestil Nodija? :D

PrihajaNodi ::

Ne podpiram tega vazelin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Malo grafov spet :D



In pa še število različnih oseb (nicknameov, da bomo bolj točni :D) za vsak posamezen dan v tej temi.



Bom naredil distribucijo komentarjev glede na uporabnika na dan kasneje. To bo vzelo malo več dela, pa sedaj nimam časa.

Vazelin ::

Nice work.:D

Uf skoraj 160 različnih nicknameov na vrhu balona. Samo komentatotjev. Kje so šele ogledovalci. Verjetno pol Slovenije. Grem stavit da je 160 različnih na dan, ko je Slotechar odprl privatno grupo s kripto eksperti, ko je vsak hotel notri :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

I will wait until at least $16 billion to sell 6.66% of my holdings. Afterwards, I will consider selling more when we reach $80 billion. IMO, $XTZ will reach $100 each in the next year. In since 1 July 2017, I will hold until it reaches my target.


XRP from March 2017 to January 2018 made the x600! In less than 11 months x600! Why don't XTZ do at least x100 this year?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

saj vecina bo xtz prodala pri 10$
nato pa se tolkla po glavi :)

kamiKaZaA ::

En off topic

šele sedaj sem videl, da mi brskalnik Firefox ne prikazuje slik, ko pa grem na Explorer, pa jih vidim. Zato pa sem v zadnjih dnevih, še lepil linke do shrani.si. Kje je fora? Sem si sedaj posodobil Firefox iz verzije 56, na zadnjo verzijo Quantum 66, pa je rezultat isti, le da me živcira izgled in sem zato cel čas uporabljal verzijo 56 in jutri jo pomoje spet nazaj namestim. Ve kdo rešitev, da mi bo v Firefoxu prikazovalo slike na Slo-Tech?

Edit: sem že nazaj prešaltal na verzijo 56, ta Quantum mi preveč dolgo melje, preden odpre stran.

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

I will wait until at least $16 billion to sell 6.66% of my holdings. Afterwards, I will consider selling more when we reach $80 billion. IMO, $XTZ will reach $100 each in the next year. In since 1 July 2017, I will hold until it reaches my target.


XRP from March 2017 to January 2018 made the x600! In less than 11 months x600! Why don't XTZ do at least x100 this year?


So se že začele napovedi kot v bullu 2017... Potem smo pa hitro padli. :D

PrihajaNodi ::

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

I will wait until at least $16 billion to sell 6.66% of my holdings. Afterwards, I will consider selling more when we reach $80 billion. IMO, $XTZ will reach $100 each in the next year. In since 1 July 2017, I will hold until it reaches my target.


XRP from March 2017 to January 2018 made the x600! In less than 11 months x600! Why don't XTZ do at least x100 this year?


So se že začele napovedi kot v bullu 2017... Potem smo pa hitro padli. :D


Ne, identicno je bilo pri XVG - ju in super duper wrightu, forku ZCLja...sem rekel meh saj ne bo nic, evo me in zato se vedno hodim na siht... jasno ce btc crashne bo tudi xtz v nasprotnen primeru ne. Sem videl ze prevec stvari v kriptu, tega vlaka ne spustim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

0.3 x 600 = 200 usd/xtz

So se že začele napovedi kot v bullu 2017... Potem smo pa hitro padli.

imo bo (če do njega pride) naslednji bull bolj selektiven kar se tiče coinov. Dvomim, da se lahko ponovi 2017 ko so bile razne CanYaCoin par 10 mio projekti. Ko je whitepaper zadostoval za x10 (napisan v latexu za x50 - npr. cardano). Norija v prvi polovici januarja 2018 je itak legendary. Jaz dvomim da takšen scenarij. Ne dvomim pa, da nekateri coini lahko mastno pridobijo.


Tisti ki so kupovali med nov in marcem imajo ogromno manevrskega prostora!1
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

0.3 x 600 = 200 usd/xtz

So se že začele napovedi kot v bullu 2017... Potem smo pa hitro padli.

imo bo (če do njega pride) naslednji bull bolj selektiven kar se tiče coinov. Dvomim, da se lahko ponovi 2017 ko so bile razne CanYaCoin par 10 mio projekti. Ko je whitepaper zadostoval za x10 (napisan v latexu za x50 - npr. cardano). Norija v prvi polovici januarja 2018 je itak legendary. Jaz dvomim da takšen scenarij. Ne dvomim pa, da nekateri coini lahko mastno pridobijo.


Saj je Jure lepo napisal. Vecina kovancev gre na smetisce, tisti ki bodo preziveli bodo sli pa fajn gor. Kot MS, Apple in ostale delnice.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

meni osebno je kul, da se rast malo umiri, btc je rasel v parabolo. Raje vidim počasnejšo rast in ohranitev dobrega vibe-a na kripto trgu.;) Ta mesec verjetno ne bom nič investiral v kripto ampak bom počakal da malo popusti fomo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Malo me muči Stratis. Coin je od nekdaj že tukaj. Praktično še ni imel omembe vrednega recovery-a. Morda pa pritegnem stotaka, dva ta mesec kaj pa vem.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Malo me muči Stratis. Coin je od nekdaj že tukaj. Praktično še ni imel omembe vrednega recovery-a. Morda pa pritegnem stotaka, dva ta mesec kaj pa vem.


Jutri spet nimaš službe ali že vadiš za penzijo? :D

Jaz si najprej izplačam začetni vložek, potem pa naprej, če bo kaj iz tega.

jype ::

Glede na tvoj odnos do žensk, boš do smrti luzer.

PreviousUser ::

jype je izjavil:

Glede na tvoj odnos do žensk, boš do smrti luzer.


Uf, zdaj bom pa tudi jaz stalkan. :D

A mi ne moreš kaj lepega privoščiti? :D

Jaz ti želim samo najboljše in te občudujem, da si v penziji. ;)

Vazelin ::

Sem kar ponosen nase. 2 leti nazaj bi včeraj zagotovo trošil ko je bil fomo:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

PreviousUser je izjavil:

A mi ne moreš kaj lepega privoščiti? :D
Ne. Najprej moraš nehat verjet v neumnosti. Slabo vzgojo se da popravit. Tvoja naloga je, da svoji skupnosti (familiji, sosedom, občini) zrihtaš višjo kvaliteto življenja, ne pa jamranje, kako te vsi zajebavajo.

PreviousUser ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

A mi ne moreš kaj lepega privoščiti? :D
Ne. Najprej moraš nehat verjet v neumnosti. Slabo vzgojo se da popravit. Tvoja naloga je, da svoji skupnosti (familiji, sosedom, občini) zrihtaš višjo kvaliteto življenja, ne pa jamranje, kako te vsi zajebavajo.


No ne vsi, nekateri pa me zagotovo. :D

jype ::

PreviousUser je izjavil:

No ne vsi, nekateri pa me zagotovo. :D
Luzerje vedno vsi zajebavajo, zato moraš, če ti zajebavanje ni všeč, nehat bit luzer.

Za začetek bo verjetno najbolje, če se sprijazniš, da si na poroki obljubil idiotizem, ki ga noben človek pri zdravi pameti ne bi.

PreviousUser ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

No ne vsi, nekateri pa me zagotovo. :D
Luzerje vedno vsi zajebavajo, zato moraš, če ti zajebavanje ni všeč, nehat bit luzer.

Za začetek bo verjetno najbolje, če se sprijazniš, da si na poroki obljubil idiotizem, ki ga noben človek pri zdravi pameti ne bi.


Nisem poročen, je pa zunajzakonska skupnost pravno izenačena z zakonsko.

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Nisem poročen, je pa zunajzakonska skupnost pravno izenačena z zakonsko.
Hvala bogu, da je, sicer bi ti preprosto pobegnil pred obveznostmi, ki jih imaš do posledic svojih dejanj.

Drugič pa naredi malce manj šlampast background check, preden se spustiš v te zadeve.

PreviousUser ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Nisem poročen, je pa zunajzakonska skupnost pravno izenačena z zakonsko.
Hvala bogu, da je, sicer bi ti preprosto pobegnil pred obveznostmi, ki jih imaš do posledic svojih dejanj.

Drugič pa naredi malce manj šlampast background check, preden se spustiš v te zadeve.


Bil sem mlad in neumen, zdaj je, kar je.

jype ::

Ja, saj sem ti povedal, da je vzrok slaba vzgoja, pa si nekaj protestiral. Ena dejanja imajo resne posledice in spoštovanja vredno je, da ne odideš, ker imaš zdaj priložnost otrokom razložit, čemu sovražiš ženske in kaj lahko storijo, da se ne bodo znašli v takšni situaciji.

Vazelin ::

opa momci. malo je krenilo navzdol. da vidimo weak hands
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Mitchoo> Stanovanje mora biti tako daleč, da ne more tašča v copatih tja.

Ne. Tašča mora na otroke pazit, medtem ko ti skrbiš, da je žena zadovoljna.

PreviousUser ::

jype je izjavil:

Ja, saj sem ti povedal, da je vzrok slaba vzgoja, pa si nekaj protestiral. Ena dejanja imajo resne posledice in spoštovanja vredno je, da ne odideš, ker imaš zdaj priložnost otrokom razložit, čemu sovražiš ženske in kaj lahko storijo, da se ne bodo znašli v takšni situaciji.


Pravim, da nimam nič proti ženskam, samo po taki izkušnji se več ne bi resneje zapletal z njimi, kar pa je povsem legitimna odločitev, se ti ne zdi?

Senior Dev ::

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2 -> Tema za socializacijo in čustvene izlive

PreviousUser ::

jype je izjavil:

Mitchoo> Stanovanje mora biti tako daleč, da ne more tašča v copatih tja.

Ne. Tašča mora na otroke pazit, medtem ko ti skrbiš, da je žena zadovoljna.


Ta je dobra. :D

Senior Dev je izjavil:

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2 -> Tema za socializacijo in čustvene izlive


Če pa me jype zasleduje. :D

Zgodovina sprememb…

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Pravim, da nimam nič proti ženskam, samo po taki izkušnji se več ne bi resneje zapletal z njimi, kar pa je povsem legitimna odločitev, se ti ne zdi?
Ne, zdi se mi noro. Kot da bi rekel, da ne boš več dihal zraka, ker si enkrat po nesreči v nos pozaugal poper.

PreviousUser je izjavil:

Ta je dobra. :D
Na tebi je, da to urediš.

PreviousUser je izjavil:

Če pa me jype zasleduje. :D
Moderatorji so me zaklenili ven iz tiste teme, kjer kolektivno blatite ženske z enostranskim nabijanjem polresnic in otročjih floskul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PreviousUser ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Pravim, da nimam nič proti ženskam, samo po taki izkušnji se več ne bi resneje zapletal z njimi, kar pa je povsem legitimna odločitev, se ti ne zdi?
Ne, zdi se mi noro. Kot da bi rekel, da ne boš več dihal zraka, ker si enkrat po nesreči v nos pozaugal poper.

PreviousUser je izjavil:

Ta je dobra. :D
Na tebi je, da to urediš.

PreviousUser je izjavil:

Če pa me jype zasleduje. :D
Moderatorji so me zaklenili ven iz tiste teme, kjer kolektivno blatite ženske z enostranskim nabijanjem polresnic in otročjih floskul.


Ne vsega tako resno jemati.

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Ne vsega tako resno jemati.
Fuck, si ti ena copata.

Če ti tašča reče, da rabiš močnejši avto, ji mirno razložiš, da grejo otroci lahko z rukzaki na bus, z ženo bosta pa kolesarila in če morda ima čas, da vama pelje prtljago in šotore tja.

PreviousUser ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Ne vsega tako resno jemati.
Fuck, si ti ena copata.

Če ti tašča reče, da rabiš močnejši avto, ji mirno razložiš, da grejo otroci lahko z rukzaki na bus, z ženo bosta pa kolesarila in če morda ima čas, da vama pelje prtljago in šotore tja.


Evo, bom letos predlagal. Si že šel od Ljubljane dol do Istre, koliko časa?

PrihajaNodi ::

Jure kaj je novega pri xtzju?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Si že šel od Ljubljane dol do Istre, koliko časa?
Eh, do istre greš pa res loh vsak teden. Tole je recimo 13 ur na easy, 10 če ornk prtisneš:



PreviousUser je izjavil:

Evo, bom letos predlagal.
Ma nism mislu, da morš ti moj predlog dat. Poveš, kaj bi rad počel čez poletje in kaj lahko imajo od tega ostali v familiji, pa nardite to, ne pa da te prekladajo okol k enga froca. Spodobilo bi se tudi, da partnerki razložiš, kakšen je tvoj odnos do nje, ne pa da nekaj slepomišita.

PrihajaNodi je izjavil:

Jure kaj je novega pri xtzju?
Poskoču je tko k vsi ostali shitcoini.

PreviousUser ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Si že šel od Ljubljane dol do Istre, koliko časa?
Eh, do istre greš pa res loh vsak teden. Tole je recimo 13 ur na easy, 10 če ornk prtisneš:



PreviousUser je izjavil:

Evo, bom letos predlagal.
Ma nism mislu, da morš ti moj predlog dat. Poveš, kaj bi rad počel čez poletje in kaj lahko imajo od tega ostali v familiji, pa nardite to, ne pa da te prekladajo okol k enga froca. Spodobilo bi se tudi, da partnerki razložiš, kakšen je tvoj odnos do nje, ne pa da nekaj slepomišita.

PrihajaNodi je izjavil:

Jure kaj je novega pri xtzju?
Poskoču je tko k vsi ostali shitcoini.


Ja dol gre, kaj pa gor nazaj, koliko pa to rabiš, ko se skoz dviga?

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Ja dol gre, kaj pa gor nazaj, koliko pa to rabiš, ko se skoz dviga?
To je nazaj gor, ne dol. Poglej spodej graf višine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PreviousUser ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Ja dol gre, kaj pa gor nazaj, koliko pa to rabiš, ko se skoz dviga?
To je nazaj gor, ne dol.


A si s Cresa plaval? :D

To je skoz po glavnih cestah kakor vidim? Če grem na openstreetmap, mi tam za kolo neke gozdne poti kaže.

jype ::

To je skos po glavni cesti s ciklokrosom z gladkimi gumami, ja. Na trajekt sem šel in izklopil Garmina, zato je ravna črta tam (in se ne šteje v razdaljo, ki je 308 km za tistih 13 ur).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PreviousUser ::

jype je izjavil:

To je skos po glavni cesti s ciklokrosom z gladkimi gumami, ja. Na trajekt sem šel in izklopil Garmina.



Hudo. :) Ne, to bi pa res šel, že dlje časa razmišljam o tem...
««
216 / 468
»»