» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
175 / 181
»»

valdo ::

jocoj je izjavil:

Danes imate še topcashback 6% na GB, tako da pride MI 9T 128GB - 254 EUR

Lahko pojasniš, kaj to točno pomeni, prosim?
Lp

markolino ::

To tudi meni ni jasno nic :-/

jocoj ::

aborko ::

Daj jim raje referal link, da dobijo še 5$ gratis:
https://www.topcashback.com/ref/au9879

fokz8 ::

Cena za Mi 9T definitivno ni slaba.

Spraševal sem sam zato, ker ni toliko časa od kar je šele prišel na sceno...
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Tomson ::

@hatimu:
v cenovnem rangu okoli 350€ so omenjene opcije (Xiaomi Mi9, Mi 9T in tudi OnePlus 7, če greš nekoliko čez, ki je občutno novejši in le malo dražji od OP6 modela in ima občutno boljšo kamero, manjšo zarezo, večji zaslon, zmogljivejši CPU ter občutno večjo baterijo). Vsi omenjeni modeli so odlični. Z vsakim od njih boš zadovoljen na dolgi rok, imajo pa vsi svoje specifike in je na koncu stvar prioritet oz. lastnosti telefona, ki so ti najpomembnejše.

Xiaomi Mi 9T je edini z brezrobim zaslonom in motorizirano kamero, za nekatere minus, za druge plus, Mi 9T ima odličen procesor srednjega razreda, ki je v povprečju nekje 40% manj zmogljiv v primerjavi s SD855, a za današnje razmere kos vsaki nalogi, dolgoročno pa sta Mi9 in OP7 z flagship SD855 procesorjem vsekakor boljši opciji. Kamera na Mi9 modelu je izjemna, ena najboljših na trgu, le nekaj občutno dražjih modelov prednjači, Mi 9T je skoraj enaka, le pri nočnem fotografiranju se odreže malo slabše, OP7 pri dobri svetlobi odličen, pri slabi svetlobi še malo slabši. Mi 9T model z največjo baterijo (4000mAh), OP7 sledi z 3700mAh, Mi9 pri 3300mAhpa dejansko z opazno nižjo kapaciteto, tukaj razlika bo opazna, a tudi Mi9 brez težav cel dan delovanja, po drugi strani pa Mi9 edini z brežičnim polnjenjem in 27W FastCharging, Mi 9T za primerjavo le 18W, medtem ko je polnjenje na OP7 pro 20W a je izredno hitro. Vsi modeli imajo odličen AMOLED zaslon podobne velikosti, mere, teža so podobne, razlika je v dizajnih, MIUI/Oxygen skinu ter jasno, cena, ki je pri Xiaomi modelih kar opazno ugodnejša. Nobeden od modelov žal ne podpira SD razširitvene kartice, potrebno se bo torej zanašati na vgrajen spomin, se pravi se gleda 128GB modele, prenost OnePlus 7 modela za 408€ je vsekakor tudi 256GB prostora ... Glede na vse skupaj pa se je sedaj potrebno odločiti katere lastnosti so najbolj pomembne ter kje so bo sklepalo kompromise. Vsi omenjeni telefoni so izjemni, osebno bi sem odločil za Mi9 model, a kot rečeno, na koncu stvar prioritet posameznika, zate glede navend ima vsak model nekaj kar želiš, po drugi strani pa ima Mi 9T res hudo ceno ...

- Xiaomi MI 9T Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: MI9T128BLACK iz 353€ na 271€
- Xiaomi Mi 9 Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: GBM9128BLACK iz 358€ na 352€
- OnePlus 7 International 8/256GB pametni telefon s kodo: GBONEPLUS7 iz 438€ na 408€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

@Chuapoiz:
preveri model modularen Dogee S90 za 335€, eden najboljših Rugged telefonov ta hip, (če velikost/teža ni problem) ima vse kar iščeš, razen AndroidOne, (testi: klik, klik ... Preveri še cenejši Dogee S70 model za 279€, ponuja tudi vse kar iščeš ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

xandros ::

Tomson je izjavil:

@hatimu:
v cenovnem rangu okoli 350€ so omenjene opcije (Xiaomi Mi9, Mi 9T in tudi OnePlus 7, če greš nekoliko čez, ki je občutno novejši in le malo dražji od OP6 modela in ima občutno boljšo kamero, manjšo zarezo, večji zaslon, zmogljivejši CPU ter občutno večjo baterijo). Vsi omenjeni modeli so odlični. Z vsakim od njih boš zadovoljen na dolgi rok, imajo pa vsi svoje specifike in je na koncu stvar prioritet oz. lastnosti telefona, ki so ti najpomembnejše.

Xiaomi Mi 9T je edini z brezrobim zaslonom in motorizirano kamero, za nekatere minus, za druge plus, Mi 9T ima odličen procesor srednjega razreda, ki je v povprečju nekje 40% manj zmogljiv v primerjavi s SD855, a za današnje razmere kos vsaki nalogi, dolgoročno pa sta Mi9 in OP7 z flagship SD855 procesorjem vsekakor boljši opciji. Kamera na Mi9 modelu je izjemna, ena najboljših na trgu, le nekaj občutno dražjih modelov prednjači, Mi 9T je skoraj enaka, le pri nočnem fotografiranju se odreže malo slabše, OP7 pri dobri svetlobi odličen, pri slabi svetlobi še malo slabši. Mi 9T model z največjo baterijo (4000mAh), OP7 sledi z 3700mAh, Mi9 pri 3300mAhpa dejansko z opazno nižjo kapaciteto, tukaj razlika bo opazna, a tudi Mi9 brez težav cel dan delovanja, po drugi strani pa Mi9 edini z brežičnim polnjenjem in 27W FastCharging, Mi 9T za primerjavo le 18W, medtem ko je polnjenje na OP7 pro 20W a je izredno hitro. Vsi modeli imajo odličen AMOLED zaslon podobne velikosti, mere, teža so podobne, razlika je v dizajnih, MIUI/Oxygen skinu ter jasno, cena, ki je pri Xiaomi modelih kar opazno ugodnejša. Nobeden od modelov žal ne podpira SD razširitvene kartice, potrebno se bo torej zanašati na vgrajen spomin, se pravi se gleda 128GB modele, prenost OnePlus 7 modela za 408€ je vsekakor tudi 256GB prostora ... Glede na vse skupaj pa se je sedaj potrebno odločiti katere lastnosti so najbolj pomembne ter kje so bo sklepalo kompromise. Vsi omenjeni telefoni so izjemni, osebno bi sem odločil za Mi9 model, a kot rečeno, na koncu stvar prioritet posameznika, zate glede navend ima vsak model nekaj kar želiš, po drugi strani pa ima Mi 9T res hudo ceno ...

- Xiaomi MI 9T Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: MI9T128BLACK iz 353€ na 271€
- Xiaomi Mi 9 Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: GBM9128BLACK iz 358€ na 352€
- OnePlus 7 International 8/256GB pametni telefon s kodo: GBONEPLUS7 iz 438€ na 408€

Izjemno napisano!
Mogoce še samo dodaj K20 Pro z SD855, ki bo po ceni sedel nekje med 9T in MI9.
Prilepi še ceno s kodo, in kratek opis in je za v okvir!

Hatimu ::

Tomson je izjavil:

@hatimu:
v cenovnem rangu okoli 350€ so omenjene opcije (Xiaomi Mi9, Mi 9T in tudi OnePlus 7, če greš nekoliko čez, ki je občutno novejši in le malo dražji od OP6 modela in ima občutno boljšo kamero, manjšo zarezo, večji zaslon, zmogljivejši CPU ter občutno večjo baterijo). Vsi omenjeni modeli so odlični. Z vsakim od njih boš zadovoljen na dolgi rok, imajo pa vsi svoje specifike in je na koncu stvar prioritet oz. lastnosti telefona, ki so ti najpomembnejše.

Xiaomi Mi 9T je edini z brezrobim zaslonom in motorizirano kamero, za nekatere minus, za druge plus, Mi 9T ima odličen procesor srednjega razreda, ki je v povprečju nekje 40% manj zmogljiv v primerjavi s SD855, a za današnje razmere kos vsaki nalogi, dolgoročno pa sta Mi9 in OP7 z flagship SD855 procesorjem vsekakor boljši opciji. Kamera na Mi9 modelu je izjemna, ena najboljših na trgu, le nekaj občutno dražjih modelov prednjači, Mi 9T je skoraj enaka, le pri nočnem fotografiranju se odreže malo slabše, OP7 pri dobri svetlobi odličen, pri slabi svetlobi še malo slabši. Mi 9T model z največjo baterijo (4000mAh), OP7 sledi z 3700mAh, Mi9 pri 3300mAhpa dejansko z opazno nižjo kapaciteto, tukaj razlika bo opazna, a tudi Mi9 brez težav cel dan delovanja, po drugi strani pa Mi9 edini z brežičnim polnjenjem in 27W FastCharging, Mi 9T za primerjavo le 18W, medtem ko je polnjenje na OP7 pro 20W a je izredno hitro. Vsi modeli imajo odličen AMOLED zaslon podobne velikosti, mere, teža so podobne, razlika je v dizajnih, MIUI/Oxygen skinu ter jasno, cena, ki je pri Xiaomi modelih kar opazno ugodnejša. Nobeden od modelov žal ne podpira SD razširitvene kartice, potrebno se bo torej zanašati na vgrajen spomin, se pravi se gleda 128GB modele, prenost OnePlus 7 modela za 408€ je vsekakor tudi 256GB prostora ... Glede na vse skupaj pa se je sedaj potrebno odločiti katere lastnosti so najbolj pomembne ter kje so bo sklepalo kompromise. Vsi omenjeni telefoni so izjemni, osebno bi sem odločil za Mi9 model, a kot rečeno, na koncu stvar prioritet posameznika, zate glede navend ima vsak model nekaj kar želiš, po drugi strani pa ima Mi 9T res hudo ceno ...

- Xiaomi MI 9T Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: MI9T128BLACK iz 353€ na 271€
- Xiaomi Mi 9 Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: GBM9128BLACK iz 358€ na 352€
- OnePlus 7 International 8/256GB pametni telefon s kodo: GBONEPLUS7 iz 438€ na 408€

Resnicno najlepsa hvala tebi osebno (kot tudi vsem ostalim), za vse podane predloge in mnenja. Res vrhunsko napisano mnenje - kapo dol :) Iz vsega napisanega in glede na to kar iscemo, mi res najbolj nekako vnaprej prideta OP7, zgolj zaradi 256GB prostora in 8GB spomina. Tu res nimamo kaj. Vem, da v vsakodnevni uporabi verjetno ne bi opazil razlike med 6GB, kolikor ga imata MI9T in MI9, a kot receno...kupujemo telefon za vec let in ga nimamo namena tako hitro menjati. Kamera sama po sebi ni tako pomembna, in bi jo dal bolj kot ne na zadnjo mesto - zato se tudi bolj nagibam k OP7 iz vsega napisanega, kot k MI9, ki ima izmed vseh se najmanjso baterijo. Cenovno bi se res najbolj splacalo vzeti MI9T za 271€, a ce gledam na dolgi rok (boljsi procesor, vec prostora, vec spomina,...)...menim da ne bi bilo tako povsem napacno, ce bi se na koncu le odlocili za OP7. Vem da nima 90Hz osvezevanje, kot ga ima OP7 Pro, a roko na srce...v kolikor bi to imel aktivirano, bi samo se toliko bolj slo po bateriji, in bi bili spet na istem.

In kot si ze sam zelo lepo napisal: na meni oz. na nas je, da se odlocimo, kje se bodo sklenli kompromisi. Vsak se mora na koncu sam odlociti, kaj mu je bolj pomembno, in kaj je tisto kar pri telefonu bolj potrebuje. V nasem primeru je kot receno to baterija, kapaciteta in ram, in ne toliko kamera, da bi nam bilo pomembno da telefon dela noro dobre slike in videe. Slabo to ni, ni pa to glavni faktor, na podlagi katerega bi iskali telefon. MI9T je mikaven, ze samo zaradi cene, a me je se vedno malenkost trah zaradi procesorja, ki je slabsi (pribl. 40% kot ste zapisali) naprav ostalima dvema napravama)...MI9 zgleda hudo dobra kupcija, a me je najbolj strah zaradi baterije :) Vem da podpira brezzicno polnjenje, a mi to ne pomeni kaj dosti. Tako da ja...treba se bo odlocit v roku dveh, treh dneh, in upati na najbolje.

Torej da povzamem: bi vsi trije izmed teh modelov povsem normalno delovali, v kolikor se v njih vstavi sim kartica od A1 operaterja? Bi delalo cisto normalno Google Maps, Android Auto in vse ostale aplikacije? Vem da bi to moralo biti, a vseeno raje preverim, preden sprozim PayPal :) In rekli smo dokler se doloci Priority Line, se preko PP placa res ta cena ki je navedena, in ni potem nobene carine in nic? Placas recimo 400€ in je to to?

Hvala se enkrat vsem za vso pomoc in podporo.

Tomson ::

Modela Redmi K20 Pro nisem izpostavil, ker ne obstaja v Global verziji, se pravi, je brez Band20 LTE podpore, ki pa je za Slovenijo precej ključna. @Hatimu: vsi trije modeli bodo danes delovali tip top, v praksi kar se tiče delovanja, hitrosti odzivnosti verjetno ne bo opaziti nobene razlike, razen če zaženeš kakšen sintetičen test in pa pri npr. odpiranju določenih aplikacij, kjer bo Mi9 rahlo hitrejši. Na dolgi rok, primerjava med SD730 in SD855, prvi 2 leti mislim da ne bo kakšne razlike ali težav, potem pa je težko napovedat, ker je predvsem odvisno od nadaljnjega razvoja, kakšni bodo procesorji, kako bo z operacijskim sistemom, takratno optimizacijo novejših procesorjev in kako bodo zahtevne aplikacije glede na razvoj novih procesorjev. Lahko da večjih razlik ne bo, lahko pa pride do kakšnega preskoka in bi v takšnem primeru bil SD855 precej bolj varna naložba, a kot rečeno, težko napovedat tako daleč, ta hip sta v praksi oba procesorja odlična. Sicer pa, drži, vstaviš SIM kartico in vsak od navedenih modelov deluje, tudi vse od Google Maps in ostalih aplikacij. Pri nakupu pa obvezno Prioirty Line poštnina, je brez dodatnih stroškov, cena končna, plačaš omenjenih 400€ in je to to! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

TribesMan ::

A mogoče ve kdo za kak solidno zmogljiv "kompakten" telefon?
V smislu da je ekran manjši od 6" (recimo 5 do 5.5") in višina telefona do 140mm?

Kar sem našel je Mi 9 SE ubistvu še najmanjši, pa še ta je cela lopata.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

valdo ::

Zdravo!

Ali obstaja danes koda za
"Xiaomi Redmi Note 7 Global 4/64GB"
kot je bila tu

Hvala!
Lp

Tomson ::

@TribesMan:
če pogledaš mere Xiaomi Mi 9 SE modela, ter jih primerjaš z leto/dve nazaj 5.5" modeli, ugotoviš da je 9SE kljub večji diagonali zaslona, zaradi brezrobega dizajna po merah manjši. Npr. Xiaoomi Mi Note 3 je bil 152x74x7mm, Mi 9 SE pa je 147x70x7mm. Od še manjših (do 140mm) zmogljivih telefonov pa Sony Xperia XZ2 Compact z 5.0" in merami 135x65 x12mm ali cenejši Sony Xperia XA2 z 5.2" in 142x70x9mm in Sharp Aquos R2 Compact z 5.2" in 131x64x9mm. Precej dober a še dražji je še Samsung Galaxy S10E z 5.8" in 142.2x70x8mm ali cenejši Samsung Galaxy A40 pri 5.9" in 144x69x8mm, skratka je kar nekaj izbire ...

@valdo:
tale trenutno preverjeno deluje:
- Xiaomi Redmi Note 7 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBN7464BLACK iz 152€ na 146€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

vrossi46 ::

Tomson je izjavil:

@hatimu:
v cenovnem rangu okoli 350€ so omenjene opcije (Xiaomi Mi9, Mi 9T in tudi OnePlus 7, če greš nekoliko čez, ki je občutno novejši in le malo dražji od OP6 modela in ima občutno boljšo kamero, manjšo zarezo, večji zaslon, zmogljivejši CPU ter občutno večjo baterijo). Vsi omenjeni modeli so odlični. Z vsakim od njih boš zadovoljen na dolgi rok, imajo pa vsi svoje specifike in je na koncu stvar prioritet oz. lastnosti telefona, ki so ti najpomembnejše.

Xiaomi Mi 9T je edini z brezrobim zaslonom in motorizirano kamero, za nekatere minus, za druge plus, Mi 9T ima odličen procesor srednjega razreda, ki je v povprečju nekje 40% manj zmogljiv v primerjavi s SD855, a za današnje razmere kos vsaki nalogi, dolgoročno pa sta Mi9 in OP7 z flagship SD855 procesorjem vsekakor boljši opciji. Kamera na Mi9 modelu je izjemna, ena najboljših na trgu, le nekaj občutno dražjih modelov prednjači, Mi 9T je skoraj enaka, le pri nočnem fotografiranju se odreže malo slabše, OP7 pri dobri svetlobi odličen, pri slabi svetlobi še malo slabši. Mi 9T model z največjo baterijo (4000mAh), OP7 sledi z 3700mAh, Mi9 pri 3300mAhpa dejansko z opazno nižjo kapaciteto, tukaj razlika bo opazna, a tudi Mi9 brez težav cel dan delovanja, po drugi strani pa Mi9 edini z brežičnim polnjenjem in 27W FastCharging, Mi 9T za primerjavo le 18W, medtem ko je polnjenje na OP7 pro 20W a je izredno hitro. Vsi modeli imajo odličen AMOLED zaslon podobne velikosti, mere, teža so podobne, razlika je v dizajnih, MIUI/Oxygen skinu ter jasno, cena, ki je pri Xiaomi modelih kar opazno ugodnejša. Nobeden od modelov žal ne podpira SD razširitvene kartice, potrebno se bo torej zanašati na vgrajen spomin, se pravi se gleda 128GB modele, prenost OnePlus 7 modela za 408€ je vsekakor tudi 256GB prostora ... Glede na vse skupaj pa se je sedaj potrebno odločiti katere lastnosti so najbolj pomembne ter kje so bo sklepalo kompromise. Vsi omenjeni telefoni so izjemni, osebno bi sem odločil za Mi9 model, a kot rečeno, na koncu stvar prioritet posameznika, zate glede navend ima vsak model nekaj kar želiš, po drugi strani pa ima Mi 9T res hudo ceno ...

- Xiaomi MI 9T Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: MI9T128BLACK iz 353€ na 271€
- Xiaomi Mi 9 Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: GBM9128BLACK iz 358€ na 352€
- OnePlus 7 International 8/256GB pametni telefon s kodo: GBONEPLUS7 iz 438€ na 408€



Dobro ma Xiaomi Mi 9 SE ne zaostaja neki ogromno za Mi9 in Mi 9T.
Ali se motim?
Pravim tako za povprečne uporabnike.
Meni je najbolj pomembno da ima NFC in da se lahko kake igre igra( BoomBeach,ClashRoyale,..),pa da podpira VoLTE in VoWi-Fi.

Lp

IcyFox ::

Tomson, moje fake "Airpods" slušalke so končno odpovedale in iščem zamenjavo. Ker modela, ki sem ga do zdaj imel ne najdem več, me zanima, katere so najbolj podobne Applovi varianti. Na Gearbestu je namreč ogromno opcij. Predvsem mi je pomembno, da imajo soliden zvok, da niso preveč velike (nekatere od teh fake variant so ogromne) in da imajo solidno baterijo (vsaj nekje 2 uri). Kaj priporočaš?

Tomson ::

@vrossi46:
Xiaomi Mi9 SE je predvsem bistveno manjši pri 5.97", procesor SD712 pa je še nekje 40% manj zmogljiv od SD730 procesorja v Mi9T in kar 80% manj zmogljiv od SD855 procesorja v Mi9. Danes, za povprečnega uporabnika povsem dovolj, bo vse delovalo lepo tekoče, na res dolgi rok, nekaj let vnaprej pa se bo podhranjenost verjetno poznala, ker bodo aplikacije kompleksnejše/zahtevnejše ...

@IcyFox:
preverim ...


Današnje kode:

Fiido D2 električno kolo s kodo: R32105A36321D001 iz 429€ na 403€ (EU Skladišče)
Xiaomi Mijia M365 Pro električni skiro s kodo: C320AA7F54A1D001 iz 483€ na 478€ (EU skladišče)
Xiaomi Amazfit Bip Lite pametna ura v košarici za 47€
Zonko ZKT1002 3G 10.1" Android tablica s kodo: GBYZK1002 iz 68€ na 66€
Alfawise V8S SLAM robotski sesalnik s kodo: F23IKDIJW2988 iz 120€ na 115€ (EU skladišče)
Xiaomi Tonfon 20V udarni baterijski vrtalnik s kodo: EAADRPUEV6 iz 82€ na 75€
Xiaomi Mi Notebook Air 13.3" prenosnik s kodo: GBNBXM02 iz 716€ na 698€
Xiaomi Deerma VC20 ročni baterijski sesalnik s kodo: GB-APDMVC iz 80€ na 67€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

dexterboy ::

khm... koda za Amazfit uro? :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Tomson ::

se odšteje -2.59€ avtomatsko v košarici ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

xandros ::

Tomson je izjavil:

@vrossi46:
procesor SD712 pa je še nekje 40% manj zmogljiv od SD730 procesorja

To ne bo drzalo, razlike ni niti 20%
Pa še mogoče opazka: vsi, ki so/smo v tem rangu, bodo/mo kupili telefon prej kot v 2 letih :)
IN cez 2 leti bo CPU moc spet krepko visja.
In vecina te CPU moci ne rabimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xandros ()

Tomson ::

@Xandros:
odvisno kateri sintetični test gledaš, so razlike od 5-40% (40% je npr pri Basemark OS II testu), v praksi pa kot rečeno, danes neke razlike ne bo, v povprečju pa imaš prav, do 20% če se glede na vse teste in izračuna povprečje (SD730 vs SD712) ... Po drugi strani pa ne gre samo za hitrost, so še druge prednosti/nadgradnje novejšega čipa na različnih področjih (KLIK), ki so v praksi bolj ali manj uporabne, tudi odvisno kako so izkoriščene od modela do modela ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Hatimu ::

Tomson je izjavil:

Modela Redmi K20 Pro nisem izpostavil, ker ne obstaja v Global verziji, se pravi, je brez Band20 LTE podpore, ki pa je za Slovenijo precej ključna. @Hatimu: vsi trije modeli bodo danes delovali tip top, v praksi kar se tiče delovanja, hitrosti odzivnosti verjetno ne bo opaziti nobene razlike, razen če zaženeš kakšen sintetičen test in pa pri npr. odpiranju določenih aplikacij, kjer bo Mi9 rahlo hitrejši. Na dolgi rok, primerjava med SD730 in SD855, prvi 2 leti mislim da ne bo kakšne razlike ali težav, potem pa je težko napovedat, ker je predvsem odvisno od nadaljnjega razvoja, kakšni bodo procesorji, kako bo z operacijskim sistemom, takratno optimizacijo novejših procesorjev in kako bodo zahtevne aplikacije glede na razvoj novih procesorjev. Lahko da večjih razlik ne bo, lahko pa pride do kakšnega preskoka in bi v takšnem primeru bil SD855 precej bolj varna naložba, a kot rečeno, težko napovedat tako daleč, ta hip sta v praksi oba procesorja odlična. Sicer pa, drži, vstaviš SIM kartico in vsak od navedenih modelov deluje, tudi vse od Google Maps in ostalih aplikacij. Pri nakupu pa obvezno Prioirty Line poštnina, je brez dodatnih stroškov, cena končna, plačaš omenjenih 400€ in je to to! ;)


To je vse dobro vedeti, hvala se enkrat za odgovor in podano mnenje :) Glavno da vem, da v kolikor se bo eden od teh telefonov narocil, da bi moralo vse delovati kot se spodobi. Meni osebno najbolj disi OP7, zgolj zaradi procesorja, 8GB rama, vecjega notranjega spomina in priznam - ker sem si ze od nekdaj zelel izkusiti kako se kaj odnesejo OP naprave. Za tako ceno je to skorajda smesno nizko. Je pa seveda tudi res, da kar se pa same oblike tice, pa mi je Mi9T dosti bolj atraktiven, poleg tega nima teardrop notch-a...in imam bolj kot ne samo ekratn. Selfije ne delam pogosto, kadar pa jih, pa bi pop-up kamera morala zadostovati. Telefona ne odklepam z ocmi, tako da me ta zakasnitev, v kolikor bi moral pocakati, da se kamera pripelje na povrsje, ne bi smelo motiti prevec.

Pa se verjetno zadnji vprasanji: kje na tem seznamu bi se po tvojem mnenju znasen Pocophone F1, in v koliksni meri bi bilo pametneje izbrati tega, namesto katerega izmed omenjenih telefonov (torej Mi9T, Mi9, OP7)? In kako se kaj odnese always-on-display na vseh treh omenjenih telefonih? Deluje to vredu, ali kateri izmed teh treh peha za ostalima dvema? Vem da OP naprave to kar vredu izpeljejo (vsaj kolikor sem bil obvescen?), kak je pa v resnici, pa seveda ne morem vedeti. Vsakersna informacija je vec kot dobrodosla.

xandros ::

SD712 je narejen v 10nm, SD730 pa v 8nm.
Poleg varcnega chipseta in Amoled(z dark theme) in 4000Mah baterijo, bo avtonomija najvecja odlika.
Minus pa popup kamera (voda, vlaga,zatikanje,...?)?

Pocophone nima NFC,ki je zmeraj bolj razsirjen in uporaben.

Tomson ::

@Hatimu:
Osebno bi Pocophone F1 postavil med omenjenimi na zadnjo mesto, že zaradi LCD zaslona v primerjavi z AMOLED zasloni na ostalih modelih, meni osebno to kar dosti pomeni, ker je razlika v malo temnejšem okolju precejšnja. NFC tudi pride prav, a koliko je odvisno od posameznika do posameznika. Tudi zaslon na Pocotu je nekoliko manjši pri sicer isti velikosti telefon, zareza je občutno največja pri Pocotu (meni osebno moteč detajl), kamera je malo slabša, prednost pa MicroSD kartica, tudi dobra baterija, a overall so zame ostale omenjene opcije boljše ... AlwaysOnDisplay se na vseh AMOLED zaslonih obnese podobno (sem imel tako OnePlus kot Xiaomi modele), medtem ko na LCD zaslonih (Pocophone) AlwaysOnDisplay ni možen. Baterije sicer ne vzame veliko, se pa na koncu dneva tudi pozna, sam zaradi slednjega ne uporabljam, ker na koncu vsak procent % baterije prav pride ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

cypena ::

Thomson,
Ali je kakšna ugodna ponudba robotskega sesalnika? Bi rabil za prijateljico...
Mogoče nek osnovni model za manjše stanovanje, recimo cca 60m2 na nadstropje.
Je pa pri hiši tudi srednje velik kuža s srednje dolgo dlako in ona ima zelo dolge lase. Preprog ni. Če prav vem je v večini prostorov parket ali ploščice pa tudi visokih pragov in ovir ni, so pa stopnice.
Gledala je pri nas Roombe, ki so v akciji, najcenejše od 200eur naprej.
Jaz imam že en čas ILIFE V7S Pro za takratnih cca 140 eur in sem z njim zadovoljen. Je pa trenutna cena tega modela na Gearbest nekako taka, kot pri nas najcenejša Roomba, okoli 200eur. Koliko sta ta dva modela primerljiva ne vem. Vem pa, da ima ILIFE V7S Pro tudi opcijo mokrega čiščenja, katere ta poceni Roomba pomoje nima. Samo to mokro čiščenje niti ni prioriteta in ga ona ne rabi. Če dobro posesa in nima nekih hudih težav z dlakami in dolgimi lasmi ter da z znatno nižjo ceno nekako konkurira Roombi v trenutni akciji, bi blo čisto ok.
Budget je max 200 eur, najraje pa seveda manj :)
Prosim za pomoč pri izbiri in nakupu.
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cypena ()

Tomson ::

@cypena:
Za omenjeno bo tale Alfawise model odlična opcija. Je izjemno ugoden, po drugi strani pa precej učinkovit, sem ga tudi sam testiral in primerjal z bistveno dražjimi modeli (seveda je razlika, a na ključnih področjih se precej dobro odreže), lahko preberš test. Ima višjo sesalno moč (1300Pa) kot cenejši iLife/Roomba modeli, predvsem pa SLAM algoritem, ki poskrbi za precej bolj učinkovito načrtovanje in premikanje po prostoru. Nima nekih smart funkcij, se pravi ni aplikacije za telefon, ima pa priložen daljinec, a kar se tiče učinkovitosti čiščenja je precej dober, za to kar omenjaš je to vsekakor to, tudi z dlakami bo opravil brez večjih težav ...

- Alfawise V8S SLAM robotski sesalnik s kodo: F23IKDIJW2988 iz 120€ na 115€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

buttcrack ::

sam imam V8S Pro, ki tudi mokro čisti in je za 60 kvadratov top. polna baterija posesa in potem še pomije v enem šusu.

app je pa smart life, preko katerega lahko upravljaš mašinco. za cca 150€ je imo best buy.

Tomson ::

Drži, tudi Pro model je odlična opcija, ima še višjo sesalno moč (1800Pa), mokro čiščenje, nadzor preko aplikacije, večjo posodico za smeti, nima pa SLAM algoritma, a po drugi strani precej drugih dobrih lastnosti. Če je cena faktor, kot omenja @cypena, bo že V8S model povsem primeren, če pa se doda malo višje in navedene lastnosti štejejo, vsekakor tudi odlična opcija poceni robotskega sesalnika, je pa trenutno EU zaloga pošla, le iz HK skladišča ta hip ...

- Alfawise V8S Pro robotski sesalnik s kodo: YNLQ42022C iz 161€ na 143€ (+ PrioirtyLine za 1.45€)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Xiaomi Redmi Note 7 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBN7332BLACK iz 125€ na 121€
Xiaomi Redmi Note 7 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBN7464BLACK iz 152€ na 146€
Xiaomi Mi 9 SE Global 6/64GB Black pametni telefon s kodo: M9SE64BLACK iz 250€ na 228€
Xiaomi Mi 9 SE Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: M9SE128BLACK iz 259€ na 254€
Xiaomi MI 9T Global 6/64GB Black pametni telefon s kodo: GBMI9T500 iz 322€ na 256€
Xiaomi MI 9T Global 6/64GB Blue pametni telefon s kodo: MI9T64BLUE iz 322€ na 258€
Xiaomi MI 9T Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: MI9T128BLACK iz 353€ na 271€
Xiaomi MI 9T Global 6/128GB Blue pametni telefon s kodo: GBMI9T800 iz 353€ na 282€
Xiaomi Mi 9 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBM964BLACK iz 322€ na 316€
Xiaomi Mi 9 Global 6/128GB Black pametni telefon s kodo: GBM9128BLACK iz 358€ na 352€
Xiaomi Mi 9 Global 6/128GB Blue pametni telefon s kodo: GBM9128BLUE iz 366€ na 354€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkolord ::

A tale Alfawise z LDS+SLAM si že probal?

Hatimu ::

Tomson je izjavil:

@Hatimu:
Osebno bi Pocophone F1 postavil med omenjenimi na zadnjo mesto, že zaradi LCD zaslona v primerjavi z AMOLED zasloni na ostalih modelih, meni osebno to kar dosti pomeni, ker je razlika v malo temnejšem okolju precejšnja. NFC tudi pride prav, a koliko je odvisno od posameznika do posameznika. Tudi zaslon na Pocotu je nekoliko manjši pri sicer isti velikosti telefon, zareza je občutno največja pri Pocotu (meni osebno moteč detajl), kamera je malo slabša, prednost pa MicroSD kartica, tudi dobra baterija, a overall so zame ostale omenjene opcije boljše ... AlwaysOnDisplay se na vseh AMOLED zaslonih obnese podobno (sem imel tako OnePlus kot Xiaomi modele), medtem ko na LCD zaslonih (Pocophone) AlwaysOnDisplay ni možen. Baterije sicer ne vzame veliko, se pa na koncu dneva tudi pozna, sam zaradi slednjega ne uporabljam, ker na koncu vsak procent % baterije prav pride ...

Dobra razlaga hvala 8-) Predvidevam da vsi ti trije telefoni imajo tudi t.i. double tap to wake funkcijo, s katero lahko priklicem vnos PIN-a? Ali je to samo OP7?

Za konec bi se vprasal...kateri telefon imas osebno ti trenutno (razlogi), in za katerega bi se odlocil, ce bi ti trenutno crknil, in bi nujni potreboval novega? (malo me daje radovednost, upam da ni kake zamere?).

Tomson ::

Vsi imajo DoubleTap funkcijo ... Trenutno imam Xiaomi Mi Mix 3 (ima vse kar mi je pomembno, razen izjemne baterije), pred tem OnePlus 5T. Trenutno me mika OnePlus 7 Pro, a Pro model je občutno dražji. Če bi se odločal med omenjenimi modeli ... Vsi so odlični, sploh če upoštevamo še faktor cene. Idelna bi bila kombinacija vseh, lol, kar bi bil omenjeni OP7 Pro model, tako pa je odločitev med zaslonom brez zareze, baterijo, procesorjem, kamero, brezžičnim polnjenjem ... Čeprav nisem navdušen nad zarezami, bi zaradi slabšega procesorja (mogoče tudi motorizirane kamere, ne vemo kako je le ta na dolgi rok) najprej izločil Mi 9T model, med OP7 in Mi9 pa bi bila odločitev precej težja. Boljša kamera/brezžično polnjenje ali zmogljivejša baterija. Po resnici povedano, ne vem ker mi je tako kamera kot baterija pomembna... OP7 Pro! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Hatimu ::

Tomson je izjavil:

Vsi imajo DoubleTap funkcijo ... Trenutno imam Xiaomi Mi Mix 3 (ima vse kar mi je pomembno, razen izjemne baterije), pred tem OnePlus 5T. Trenutno me mika OnePlus 7 Pro, a Pro model je občutno dražji. Če bi se odločal med omenjenimi modeli ... Vsi so odlični, sploh če upoštevamo še faktor cene. Idelna bi bila kombinacija vseh, lol, kar bi bil omenjeni OP7 Pro model, tako pa je odločitev med zaslonom brez zareze, baterijo, procesorjem, kamero, brezžičnim polnjenjem ... Čeprav nisem navdušen nad zarezami, bi zaradi slabšega procesorja (mogoče tudi motorizirane kamere, ne vemo kako je le ta na dolgi rok) najprej izločil Mi 9T model, med OP7 in Mi9 pa bi bila odločitev precej težja. Boljša kamera/brezžično polnjenje ali zmogljivejša baterija. Po resnici povedano, ne vem ker mi je tako kamera kot baterija pomembna... OP7 Pro! ;)

Hvala za info :)
Ce denar ne bi bil ovira, bi tudi sam najverjetneje prej posegel po OP7 Pro. A ta model je spet obcutno drazji od navadne razlicice (trenutno vsaj se). Spet po drugi strani pa me mika, da bi dal moznost kateremu izmed Pixlov, a me misel na Pixel 3XL (v kolikor ga je pri nas sploh mozno dobiti?) in gromozansko notch tako odvraca da kar poka po vseh sivih. 3aXL je bil slisat zanimiv, a me je spet misel na slabsi procesor ter "zgolj" 4GB RAM-a malenkost odvrnila. Ne vem no... :)

Spet po drugi strani je potem tu naslednja negotovost: bo dejansko prisla Mi9T Pro razlicica (Global) za nas trg, ki bo imela isti procesor kot K20 Pro, ali se naj raje sprijaznimo, da je pri nas pac to Mi9T in gotovo? :D Nikjer nisem zasledil kakih fiksnih informacij...

davorin11 ::

@Hatimu
Zaj pa že mal fantaziraš... ;P
Vzami mi 9,pa konc debate:P
---)-@

Hatimu ::

davorin11 je izjavil:

@Hatimu
Zaj pa že mal fantaziraš... ;P
Vzami mi 9,pa konc debate:P

:D...
Takoj ko napolnim MC pade prvo narocilo.

Tomson ::

OnePlus 7 Pro International 6/128GB pametni telefon s kodo: GB7PRO6DP iz 563€ na 554€
OnePlus 7 Pro International 12/256GB pametni telefon s kodo: GBDM07OP12 iz 751€ na 698€
Xiaomi Mi Box Android TV Box s kodo: GBCNMIBOXHB iz 52€ na 44€
Nitecore NU25 360lm USB LED naglavna svetilka s kodo: NITECORE0621 iz 26€ na 24€
Tanix TX85 Intel Fanless Mini PC s kodo: GBCNTX85 iz 107€ na 98€
Alfawise PD3.0 Bluetooth 4.2 FM Transmitter za avto s kodo: GBPRIME3202 iz 13€ na 11€
iPason VGame Gaming PC računalnik s kodo: GB-CN03IPASON iz 554€ na 537€
Xiaomi FiMi A3 RC Drone s kodo: FIMIA3GB iz 267€ na 219€
Xiaomi Zaofeng šotor za 3-4 osebe s kodo: IL610GOOD iz 82€ na 67€
Mecool M8S Pro+ Android TV Box s kodo: GBCNM8SPRO iz 35€ na 27€
Convoy S2+ LED ročna svetilka s kodo: FINLED18 iz 14€ na 11€
Hubsan Zino GPS FPV RC Drone s kodo: GBH117SN iz 250€ na 218€
JJRC X7 DoubleGPS 1080p RC Drone s kodo: JJRCX7GB iz 143€ na 106€
Alfawise LS-1 laserski merilec razdalje s kodo: GBDEALLS123 iz 16€ na 13€
Meizu EP52 Bluetooth slušalke s kodo: GBBELAPR15 iz 43€ na 33€
Oukitel U23 EU Version 6/64GB pametni telefon v FlashSale za 165€
Xiaomi Redmi K20 Pro 6/64GB pametni telefon v FlashSale za 358€
Xiaomi Amazfit 2 Stratos pametna ura v FlashSale za 133€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Klamzi ::

Tomson, uporabljaš "AI camera" funkcijo na Mi Mix 3? Si opazil kakšne omembe vredne spremembe napram brez AI?

Tomson ::

AI funkcija predvsem bolj povdari barve, so bolj saturirane (kot npr. pri Samsungih) kar je sicer nenaravno, a za marsikoga bolj impresivno. Sam AI uporabljam le pri bolj slabem, turobnem vremenu brez sonca, potem dobijo fotografije malo več življenja, dinamike, pri sončnem vremenu pa ne, so potem fotografije za moj okus preveč saturirane ... Podobno pri HDR mode, v veliki večini je super, včasih pa enostavno preveč osvetli za moj okus. Nora zadeva pa je nočni način za ponoči, to pa obvezno, razlika ogromna kar se tiče osvetlitve, detajlov, šuma itd ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

SumTingWong ::

Hatimu: Vzemi OP7, ne boš razočaran :)) Dobil sem ga 3 dni nazaj in sem navdušen. Napram OP5 je boljše: kamera, baterija, zaslon, hitrost (pod slabše dam ergonomijo, ker mi je malo prevelik, ampak se bom pomoje navadil). OxygenOS je pa itak superior ROM :D

scipascapa ::

tomson za mi band 4 international kaka koda?

Tomson ::

Sicer je še delujoča koda: GBXM3999 za 35€ a je trenutna FlashSale cena nižja:

- Xiaomi Mi Band 4 International pametna zapestnica za 34€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

scipascapa ::

ne smem izbrati gratis ptt ampak priority line?

Tomson ::

Pri brezplačnem RegisteredAirMail je vsaj 50/50 da bo postopek carinjenja (+10€ potencialnega stroška). Prioirty Line je sicer dodatnih 1.25€, a si brez skrbi ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kastelfan ::

Vprašanje za nekoga, ki ima nakupe na gearbestu v malem prstu.
Zanima me nakup enih poceni BT slušalk. Na tele sem nabasal.Piše email only. Zakaj moram priti v stik s prodajalcem z mailom, zakaj ne gre kar tako kot ponavadi buy now?

Nemmo ::

Je kaka koda za Teclast a10s? Oz kako podobno tablico?

Za priority line pa lahko potrdim da gre vse lepo skozi.

Tomson ::

@kastelfan:
Oznaka "EmailOnly" označuje le akcijsko ceno oz. vrsto akcije (kot npr. SuperDeals ali FlashSale) in ne pomeni da moraš v stik s prodajalcem, dodaš v košarico ali klikneš Buy Now in čisto klasično opraviš nakup ...

@Nemmo:
- Teclast A10S 10.1" Android tablica s kodo: TEL10SML iz 89€ na 80€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tomson ::

Xiaomi Redmi Note 7 Global 3/32GB Blue pametni telefon s kodo: GBN7332BLUE iz 143€ na 121€
Xiaomi Redmi Note 7 Global 4/128GB Blue pametni telefon s kodo: GBN74128BLUE iz 179€ na 170€
Mecool M8s Max Android TV Box s kodo: GBCNM8SMAX iz 50€ na 47€
iPason FMigrate Mini PC s kodo: GBCNMIGRATE iz 304€ na 295€
Xiaomi Mi Bluetooth pametna osebna tehnitca s kodo: GB-HBZXMFTB iz 41€ na 39€
Beelink J45 Mini PC s kodo: GBCNJ45128 iz 277€ na 205€
Xiaomi FiMi X8 SE RX Drone s kodo: 24HFIMIX8 iz 446€ na 379€
Ninebot Segway ES2 električni skiro s kodo: GBES236999 iz 492€ na 331€
Roborock S50 International robotski sesalnik s kodo: GBSTSDJ348 iz 384€ na 322€
Alfawise DualHub električna rolka s kodo: GBVRLF1001 iz 322€ na 313€
Xiaomi Youpin video zvonec s kodo: OC9BGZCYZA iz 84€ na 53€
Oclean X Sonic električna ščetka s kodo: GBAFF062704 iz 58€ na 49€
Alfawise V8S Pro robotski sesalnik s kodo: YNLQ42022C iz 161€ na 143€
Alfawise X1 električno kolo s kodo: ALFAWISEX1S iz 438€ na 429€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

vrunc ::

Ravno prenavljamo sobo in me zanima, če je kakšna koda za stropno pametno led luč?

barakus ::

Tomson je izjavil:


@Nemmo:
- Teclast A10S 10.1" Android tablica s kodo: TEL10SML iz 89€ na 80€ (EU skladišče)


In 16EUR poštnine, ali ni to veliko?

mat xxl ::

vrunc je izjavil:

Ravno prenavljamo sobo in me zanima, če je kakšna koda za stropno pametno led luč?


Po mojih izkušnjah pojdi v Bauhaus je roba solidna, cene pa tam tam......

Od ene 25 luči kupljenih v nekaj letih je samo pri eni odletel daljinec .....

Pa pazi, da si luč zapomne zadnje stanje, pred izklopom, sicer je precej neuporabna.....

Tomson ::

@vrunc:
Najboljši so Yeelight modeli, sicer malo dražji ampak top kvaliteta, funkiconalnost, praktičnost, svetilnost, najbolj uporabna aplikacija ... Sam sem se tudi namenil po celi hiši luči zamenjat z Yeelight modeli, pa vsak mesec nekaj zamenjam ...

Model Yeelight 480 je trenutno s super ceno iz EU skladišča, sem ga sam nekaj dni nazaj naročil:
- Yeelight 480 Yiaoque LED stropna luč s kodo: v FlashSale za 76€ (EU skladišče)
Enako model Yeelight 680, sem ga ravno včeraj prejel, tudi z dobro ceno iz EU skladišča trenutno:
- Yeelight Jiaoyue 650 LED stropna luč v FlashSale za 147€ (EU skladišče)
Dobra cena tudi za Yeelight Nox 35W model s kodo:
- Yeelight Nox Round Diamnod stropna luč s kodo: IL73GOOD iz 62€ na 59€
Za model Yeelight 320 trenutno ni kakšne kode je pa kar ok cena za EU skladišče, sploh pri več komadih, kjer je brezplačna poštnina, sam jutri 3 naročam:
- Yeelight 320 LED stropna luč za 59€
Dobra cena tudi za Yeelight MEteorite kuhinjsko luč:
- Yeelight Meteorite kuhinjska LED pametna luč s kodo: YEEDINNER iz 85€ na 83€

@barakus:
iz omenjenega EU skladišča je res višja poštnina kot sicer, a za 96€ iz EU skladišča za Teclast A10S ni slab deal ... Če pa se ne toliko mudi in iščeš res poceni tablico pa vsekakor tale Zonko model, za ceno super zadevca:

- Zonko ZKT1002 3G 2/32GB 10.1" Android tablica s kodo: GBYZK1002 za 66€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
175 / 181
»»