» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
115 / 181
»»

Killermode ::

@Tomson a je kakšen prenosnik 2v1 ali pa navaden v EU skladišču za ugodno ceno? Rabim neki za sabo nest na letalo pa ko sm v tujini, meili, mogoče kak filmček, kakšna lažja igra itd...

darkolord ::

prozac, definitivno samo podnevi. Je le sesalec.

Tomson ::

@prozac:
lahko se uporabi QuietMode za nočno sesanje, sploh če so spalni prostori npr. v drugem nadstropju je sesalnik povsem nemoteč, sicer pa za orientacija, pri QuietMode je glasnost 55dB, pri MaxMode pa 80dB, ni kot dan in noč, se pa pozna, za primerjavo, klasični namizni računalniki delujejo pri nekje 30dB ... Roborock S50 ima seveda navodila v anlgeščini, tudi online: Roborock User Manual Overview in Roborock User Manual Full. Cena pri 337€ je precej konkurenčna, čez nekaj dni pride nova zaloga, mogoče tudi kakšna nova koda ...

@Killermode:
Alldocube Mix Plus 2v1 tablica s tipkovnico s kodo: WP1V0Q1U22 iz 289€ na 256€
Teclast X6 Pro 2v1 tablica s tipkovnico s kodo: o4xtEG7X iz 563€ na 400€
Teclast F5 Laptop 360° Rotating Touch Screen v FlashSale za 284€ (EU skladišče)
Jumper EZbook 3 Plus v FlashSale za 372€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

perci ::

Tomson, ne ga biskat. Ponoč, ko je tišina, slišiš, če se v zgornjem štuku vodo odpre (malo karikiram), kaj šele, če vštekaš robota.

Kodrnusa ::

Navdušil sem se nad Oclean One ščetko... Ali jo kdo uporablja... Vtisi? Drugače uporabljam Philips Sonicare ze več kot 10 let in je fajn, samo tale ščetka rez zgleda huda :) Ali jo kdo uporablja ki je prešel iz Oral B ali Sonicara? Ali so na istem nivoju? Hvala za info

Tomson ::

@perci:
verjetno odvisno od hiše, razporeditve prostorov ter spalnih navad, lol. Sam sem ga že nekajkrat poslal naokoli ko sem se odpravil spat, pa ni nobenega zmotil, ob zaprtih vratih spalnice, jasno ... Je pa res, da ponavadi ni potrebe po nočnem čiščenju! :)

@Kodrnusa:
vse električne ščetke ki se omenjajo, od Alfawise S100 dalje za 18€ so na nivoju Philips Sonicare, Oclean One pa je sploh precej premium ščetka, boš šel kvečjemu na boljše! ;) Imaš trenutno še kodo: Oclean One Sonic s kodo: GBSZ1203 iz 53€ na 47€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

perci ::

Tomson in ostali: Ali se da na Roborocku spremeniti jezik? Tecaj mandarinscine sem namrec prestavil v 2019.

Tomson ::

Seveda, angleščina za sesalnik in aplikacijo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

greatdrakon ::

koliko časa pa rabijo, da odpošljejo zadevo? Plačal stvar 3.12 na flash salu pa še odposlali niso? Je to normalno?

Killermode ::

Tomson je izjavil:


Teclast F5 Laptop 360° Rotating Touch Screen v FlashSale za 284€ (EU skladišče)

Sem ga hotu naročit pa mi ga ni ratal. zj je 100€ dražji...

zila90 ::

Kakšna koda za Xiaomi Mi Pad 4 Tablet PC 3GB + 32GB?

Tomson ::

@spice_man:
v tem obdobju november/december pri določenih artiklih prihaja do zamud, sicer pa v povprečju ShipOut, ko je zaloga, v nekaj dnevih ...

@killermode:
preverim, če bo v kratkem spet podobna cena za EU skladišče ...

@zila90:
trenutno koda le za Xiaomi Mi Pad 4 4/64GB s kodo: MiPad004 iz 248€ na 222€, je pa zelo dobra FlashSale cena za Xiaomi Mi Pad 4 3/32GB pri 147€...


Današnje kode:

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMPNP12 iz 156€ na 150€
JMGO Retro LED FHD video projektor s kodo: IT-CN1895S iz 1074€ na 1021€
JMGO N7 DLP FHD video projektor s kodo: IT-CN99N7L iz 798€ na 710€
Excelvan CL720 LED video projektor s kodo: GBPRO1201 iz 124€ na 98€ (EU skladišče)
FanJu FJW4 Color vremenska postaja s kodo: GBHGFJ4 iz 47€ na 39€
DJI Mavic 2 Zoom RC drone s kodo: GB-THZOOM2 ali GB1125M2Z iz 1108€ na 887€
Alfawise Mini True Wireless Bluetooth slušalke s kodo: GBAFFYL142 iz 21€ na 17€
KZ AS10 5BA HiFi Stereo Earphone slušalke s kodo: GBAFFYL149 iz 48€ na 34€
Scishion X Android 8.1 TVBox s kodo: GBAFFYL150 iz 24€ na 21€
Xiaomi Wemax One Pro laserski video projektor s kodo: IT-CN09FEN iz 1624€ na 1597€
Alfawise P1 HEPA Mini namizni čistilec zraka s kodo: GBDEC5 iz 44€ na 37€ (EU skladišče)
Yeelight Smart Athmosphere Candela namizna lučka s kodo: GBLEDBF3 iz 34€ na 31€
Alfawise HC-1D03 7000Pa baterijski sesalnik s kodo: APDY009 iz 88€ na 76€
Soocas N1 Noise Hair trimmer s kodo: GB-HBZssbmx iz 23€ na 16€
Creality3D CR-X 3D tiskalnik s kodo: GBCRX1128 iz 603€ na 541€ (EU skladišče)
Anet E10 3D tiskalnik s kodo: GBBLE10 iz 209€ na 191€ (EU skladišče)

Xiaomi Mi Box S AndroidTvBox v FlashSale za 53€
Xiaomi Mi Band 3 pametna zapestnica v FlashSale za 20€
Xiaomi Mi Notebook Air Global 13.3" prenosnik v FlashSale za 710€
Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik v FlashSale za 236€ (EU skladišče)
Xiaomi M365 Europe Version električni skiro v FlashSale za 328€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

J-ronimo ::

Tomson, kakšen predlog na GB za mp3 player in in-ear slušalke combo za okoli 30€? Lahko tudi več, če odtehta razliko.

Našel sem:
opcija1
opcija2
opcija3

Kakšne so kaj izkušnje s temi predvajalniki - vsaj glede baterije?
Slušalk je na tone - kakšen predlog za p/p?

Dobrodošel tudi tvoj aff link.

scipascapa ::

Tomson: ima Gearbest kaj primerljivega?

Gemini NC14 Ultra Slim Laptop GBP149.99 @ Box

Kodrnusa ::

@Tomson

Haha malo dvomim da je lahko boljša... Bomo videli ko pride...:)
Zraven bi naročil še: https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0095... in
https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_......
Ali so še kake kode mogoce za cenejše, oziroma daj svoje linke zraven da maš še ti kej od tega :)
Eu priority lane za Meecol KM9 in nastavke Oclean je 10€..To mi je predrago... Če izberem Sweden registerd ali Nethelarnds registerd ali tudi pride brez stroškov (carina), oziroma ti jo povrnejo ce le ta se opravi?

mat xxl ::

Kodrnusa je izjavil:

Navdušil sem se nad Oclean One ščetko... Ali jo kdo uporablja... Vtisi? Drugače uporabljam Philips Sonicare ze več kot 10 let in je fajn, samo tale ščetka rez zgleda huda :) Ali jo kdo uporablja ki je prešel iz Oral B ali Sonicara? Ali so na istem nivoju? Hvala za info


Čakaj mal, pišeš, da si navdušen nad Oclean, potem pa nas sprašuješ za mnenje ???????????????????? Mene briga izgled,si ti navdušen nad njim ali nad delovanjem ?????

Kodrnusa ::

Kaj tebi ni jasno???? Navdušen sem nad izgledom in nad delovanjem, glede na rewieve.. Samo sem vprašal če jo kdo tukaj uporablja da še direktno mnenje dobim, ker nikjer nisem zasledil head to head comparison z Sonicarom. Kaj je to tako čudnega?? Sonicare uporabljam že več kot 12 let in je super, samo sem ravno mislil zamenjat in presedlati na Oral B 9000, pa sem tole videl tukaj in zato sedaj ko sem vse o ščetki prebral sprašujem... Kaj je to tako čudnega... Some people...

Mare2 ::

Kodrnusa je izjavil:

Sonicare uporabljam že več kot 12 let

Ostani pri Sonicare. Ne nasedaj kitajskim pravljicam. Res pa je, da nastavke (ščetke) naročam na Ebayu. :)

Tomson ::

Stvar preferenc. Sam sem imel 10let Philips Sonicare, zamenjal 4kom, ker je na vsake 2 leti zadeva prenehala delovati. Preizkusil sem precej kitajskih, od Alfawise, Soocas, Xiaomi, Oclean, prav vse se lahko primerjajo s Sonicare. Trenutno uporabljam Alfawise S100 za 18€, pa resnično ne najdem razloga za 5-10x dražji Sonicare, tako po kvaliteti kot po funkcionalnosti in učinkovitosti. Oclean pa je še precej višje overall in ima izjemno baterijo, ki zdrži 2meseca ...

@scipascapa:
prav 14" ali lahko tudi 13.3" ?

@Kodrnusa:
Hvala! ;) preveril, za Mecool KM9 žal nikakšne kode, ni pa trenutni FlashSale nič slabši kot sicer s kodo. Podobno za Oclean Replacement Heads ...

@J-ronimo:
teh mp3 opcij je res malo morje, sam bi gledal na izgled, funkcionalnost in v končni fazi visoke ocene čim več kupcev ... Kakšen cenovni rang slušalk pa iščeš?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

neo5468 ::

Trenutno je Xiaomi MiBox S na flash saleu za 53€, če kdo rabi dober Android TV box.

perci ::

Mare2 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Sonicare uporabljam že več kot 12 let

Ostani pri Sonicare. Ne nasedaj kitajskim pravljicam. Res pa je, da nastavke (ščetke) naročam na Ebayu. :)

A je tebe GZS najel, da ščitiš "domačo" industrijo. Mimogrede, kje misliš, da Philips izdeluje krtačke?

Moje izkušnje z Alfawise S100 so super.

Kodrnusa ::

@Kodrnusa:
Hvala! ;) preveril, za Mecool KM9 žal nikakšne kode, ni pa trenutni FlashSale nič slabši kot sicer s kodo. Podobno za Oclean Replacement Heads ...


Kako je pol s poštnino? Netherlands registerde, ali Sweden registered... Brez stroškov carine, oziroma povrnitev le teh? Da ali ne?

RockyS ::

Priporočate kak led trak (2 metra) katerega se da krmilit na daljavo?

Bolje rečeno, rad bi imel voice control.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Tomson ::

@Kodrnusa:
za ReplacementHeads vzameš Belgium Unregistered, za Mecoola pa Sweden Registered, če se slučajno zatakne pa se uredi refund dodatnih stroškov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Kodrnusa ::

Naročilo mi vrze skupaj. Nimam možnosti Belgium, sam Sweden . A bo to ok? Hvala še enkrat :)

Tomson ::

Potem pa kar Sweden ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kostollany ::

Zdravo.

Kakšen predlog za wirelles slušalke za uporabo na laptopu za gledanje filmov (kabli me motijo)?

Hvala.

Djole ::

Tomson,
kaksna je razlika med zgoraj omenjenim scishion boxom ali tx3, je se kaka alternativa do cca 35€? Pa da je preverjeno ok? Kolega potrebuje za eon in kodi, morda se kak app na foro terrariuma, kaj vec pa ne. Sam sem s svojim tanixom tx7 zelo zadovoljen, zato se nagibam k tx3, ampak vseeno bi preveril ce je se kaj takega preden narocim.

scipascapa ::

Tomson: lahko je tudi 13,3 FHD IPS :)

Tomson ::

@kostollany:
odvisno od cenovnega ranga, od cenejših opcij so bestbuy: Meizu EP51 (InEar) ali Bluedio T2+ (naglavne) ...

@Djole:
razlika je v čipsetu, Amlogic je praviloma boljša opcija, posledično je npr. Tanix TX 3 Max bestbuy, za 27€ iz EU skladišča. Od zmogljivejšega S912 čipseta pa Tanix TX9 Pro za 47€ ...

@scipascapa:
okoli 200€ so trenutno najboljše opcije: Jumper Ezbook 3 Pro za 212€, Teclast F7 za 239€ (EU skladišče) in Chuwi Lapbook SE za 248€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Mare2 ::

perci je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Sonicare uporabljam že več kot 12 let

Ostani pri Sonicare. Ne nasedaj kitajskim pravljicam. Res pa je, da nastavke (ščetke) naročam na Ebayu. :)

A je tebe GZS najel, da ščitiš "domačo" industrijo. Mimogrede, kje misliš, da Philips izdeluje krtačke?

Moje izkušnje z Alfawise S100 so super.

Tebi nič več ne verjamem. Čez 6 mesecev boš sporočil, da pa le pušča sledove. Torej ne očisti dobro. (tako kot za čistilec oken - si pol leta nabijal, kako je to IN...) Sicer pa meni Sonicare dobro služi.

scipascapa ::

kostollany je izjavil:

Zdravo.

Kakšen predlog za wirelles slušalke za uporabo na laptopu za gledanje filmov (kabli me motijo)?

Hvala.


T+2 katere je link dal tomson prodajam jaz, skupaj z usb bt za 25e.

davorin11 ::

Zanima me,če je varijanta da se xiaomi telefon ,ki ga kupiš (na gearbest ali honorbuy),pošlje na popravilo (garancija),kar na xiaomi slovenija zastopniku (mishop.si) ali je treba pošiljat v Španijo al kam...?
---)-@

buttcrack ::

če še kdo rabi ščetko s100, je trenutno še na voljo v črni barvi za 13$ s kodo GBexhf37

https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_...

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

@davorin11:
Xiaomi naprave se lahko servisira v Slo le v primeru, da so tudi kupljene v Slo (razen če sam plačaš popravilo). Gearbest ima možnost uveljavljanja garancije preko Španije, za Honorbuy pa preveri, verjetno China ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Shakey ::

buttcrack je izjavil:

če še kdo rabi ščetko s100, je trenutno še na voljo v črni barvi za 13$ s kodo GBexhf37

https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_...


Ah, ravno zamudil za tole. Sem imel že v košarici, pri plačilu je bilo pa že dražje. A obstaja še kakšna koda za S100?

Tomson ::

Trenutno žal ni več kakšne delujoče kode, le FlashSale za 16EUR, s tem da je ShipOut za črno v januarju, za belo pa konec decembra ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

kody ::

Honorbuy posljes kaj v novo gorico...pol pa oni dalje

Tomson ::

Danes dobra cena za Xiaomi Pocophone:
- Xiaomi Pocophone F1 Global 6/64GB v FlashSale za 275€ (400kom)

In za Xiaomi Mi Mix 2S:
- Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB s kodo: GBMPKBG36 iz 337€ na 310€ (30kom)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Poxo ::

Se da kje kupiti nadomestne nastavke/čepke za Original Xiaomi Pro HD In-ear Hybrid Earphones?

aleskom ::

Ima kdo kakšne izkušnje z naročanjem rechargable baterij preko GB? Ali se to pač ne naroča iz Kitajske? In če ne, mogoče vseeno kakšen namig, kje in katere vzeti?

Killermode ::

aleskom je izjavil:

Ima kdo kakšne izkušnje z naročanjem rechargable baterij preko GB? Ali se to pač ne naroča iz Kitajske? In če ne, mogoče vseeno kakšen namig, kje in katere vzeti?

Iz GB ne pošiljajo baterij. Zdj je pa odvisno od baterij ki jih potrebuješ.
Jaz moje naročujem tukaj na aliexpress

aleskom ::

Killermode je izjavil:

aleskom je izjavil:

Ima kdo kakšne izkušnje z naročanjem rechargable baterij preko GB? Ali se to pač ne naroča iz Kitajske? In če ne, mogoče vseeno kakšen namig, kje in katere vzeti?

Iz GB ne pošiljajo baterij. Zdj je pa odvisno od baterij ki jih potrebuješ.
Jaz moje naročujem tukaj na aliexpress


Hvala lepa. Sicer ne najdem AA in AAA, ampak se bom zgleda moral malo bolj potrudit. In izkušnje? Zdržijo?

Dr_M ::

Ce hoces poceni kvalitetne AA in AAA baterije, nabavi amazon basics, pozabi na te cungalunga, skoda denarja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Okapi ::

Ali pa AA in AAA iz Hoferja.

SumTingWong ::

Pa v Šparu pravijo, da imajo zelo dobro ocenjene. 1,99 € za 8x AA baterij.

Steinkauz ::

Amazon basics so rechargable, hofer/spar verjetno niso.
Jst mam tele https://www.amazon.co.uk/AmazonBasics-C... in lahk potrdim, da so full dobre.

sočan ::

Morda malo neumestno..

Ali se samomeni zdi ali je tale tracking malo čuden ??

Kot da je že bilo v Sloveniji ??

2018-12-11 02:59
Leipzig Halle, Germany, Departed on outbound flight

2018-12-08 22:20
Ljubljana, Slovenia, Flight landed

2018-12-06 12:58
HONG KONG, Hong Kong, Departed on outbound flight


Hvala.lp

Okapi ::

V Hoferju imajo tudi dobre NiMH (Active Energy), ne sicer vedno.

aleskom ::

Za Hofer mi jih je kar nekaj potrdilo, da so ok, je pa res, da jih imajo samo občasno. Bom probal potem še z Amazonom. Hvala vsem!
««
115 / 181
»»