» »

Zoki posli

Zoki posli

Temo vidijo: vsi
««
94 / 103
»»

FrRoSt ::

jype je izjavil:

Wrop je izjavil:

Ko bo 1. kategornik iz Levice stal pred Magistratom in javno zahteval odstop župana, jim bo vsaj kdo kaj verjel.
Hm, nemara imaš prav.

Kdo pa zahteva odstop župana, razen neonacistov?

:)):)):)):)):))

Kdo pa ga zagovarja , razen Levakov!??? 8-O

jype je izjavil:

Morda. Edini, ki to prakso lahko prekine, so Levica. (Če vam kaj pomaga, se lahko pretvarjate, da je namesto pike na koncu povedi klicaj.)

:)):)):)):))/:)):)):)):)):))

O ti Revščina! :(

Za tole Revščino smo glasovali in se borili!???

Bog nam Pomagaj! :O

Kaj naj lastoročno spustim s ketne Luko, Kordiša in Violetko!???:))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FrRoSt ()

FrRoSt ::

jype je izjavil:

NMH je izjavil:

Oh, žalitve...
Če te dejstva užalijo je to dober znak, da nekaj počneš temeljito narobe.

Nesta je izjavil:

Še kdo zaupa Mafiji Jankovič?
Resnično se lahko bolj potrudiš. Si že začel brati resne novinarje?

No, daj, povej kdo pa je "resni novinar", ki bi bil po TVOJE verodostojen za pisanje o županu in bi mu bil ti pripravljen verjeti!??

In da bi se še upal kaj napisati o Ljubljani ali Jankoviću!?? 8-O
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

jype ::

FrRoSt je izjavil:

Kdo pa ga zagovarja , razen Levakov!??? 8-O
Kateri levaki ga pa zagovarjajo? Ker meni se zdi, da ga zagovarjajo izključno desničarji.

FrRoSt je izjavil:

No, daj, povej kdo pa je "resni novinar", ki bi bil po TVOJE verodostojen za pisanje o županu in bi mu bil ti pripravljen verjeti!??
Saj sem dal link, no.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

arnecan1 ::

jype je izjavil:

Prav zanima me, čemu nisi bil tako glasen tudi ko je neka najstnica iz Prijedora SDS posodila pol milijona evrov.

Pravzaprav sem bil.

Ampak kot že rečeno, govorimo o Jankoviću in ne Janši, Venezueli ali Hitlerju.

Nesta ::

jype je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

Kdo pa ga zagovarja , razen Levakov!??? 8-O
Kateri levaki ga pa zagovarjajo? Ker meni se zdi, da ga zagovarjajo izključno desničarji.

FrRoSt je izjavil:

No, daj, povej kdo pa je "resni novinar", ki bi bil po TVOJE verodostojen za pisanje o županu in bi mu bil ti pripravljen verjeti!??
Saj sem dal link, no.


Ti se res norca delas iz vsega. Res ni cudno da podpiraš Zokija. Sj si isti. Samo da imas za zurke, droge pa alkohol. Vse ostalo vas pa ne zanima.

jype ::

arnecan1 je izjavil:

Pravzaprav sem bil.
Ne, niti muksnil nisi. Upal si, da bo čimprej vse pozabljeno, tako kot vsi ostali konzervativci.

Nesta je izjavil:

Ti se res norca delas iz vsega. Res ni cudno da podpiraš Zokija. Sj si isti. Samo da imas za zurke, droge pa alkohol. Vse ostalo vas pa ne zanima.
Resni ljudje se ti lahko samo kislo nasmehnejo, ko berejo tvoje shizofrene nebuloze.

arnecan1 je izjavil:

Ampak kot že rečeno, govorimo o Jankoviću in ne Janši, Venezueli ali Hitlerju.
Govorimo o tem, da vas Janković legalno ropa, vi pa še naprej vztrajate v takšnem sistemu, ker upate, da boste tudi sami enkrat lahko legalno ropali druge.

Volite Levico, pa bo Janković prej ali slej padel. Volite SDS, pa bo župan do smrti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MAGA TRUMP ()

MAGA TRUMP ::

In kaj mu bo levica naredila?

solatko ::

MAGA TRUMP - Saj ni potrebno veliko, samo uredit zakonodajo, da ne bo polna lukenj, ki jih izkoriščajo odvetniki, tožilci in sodniki pa nemočno vijejo roke za pomoč, k Bogu.
Delo krepa človeka

FrRoSt ::

Nesta je izjavil:

jype je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

Kdo pa ga zagovarja , razen Levakov!??? 8-O
Kateri levaki ga pa zagovarjajo? Ker meni se zdi, da ga zagovarjajo izključno desničarji.

FrRoSt je izjavil:

No, daj, povej kdo pa je "resni novinar", ki bi bil po TVOJE verodostojen za pisanje o županu in bi mu bil ti pripravljen verjeti!??
Saj sem dal link, no.


Ti se res norca delas iz vsega. Res ni cudno da podpiraš Zokija. Sj si isti. Samo da imas za zurke, droge pa alkohol. Vse ostalo vas pa ne zanima.

8-O8-O8-O8-O8-O

Kaj vse ne izveš o sebi na internatu!??? :))

NO, proti tebi pa res še tale @jype deluje ČISTO NORMALNO!! :(
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

In kaj mu bo levica naredila?
Sprejela bo zakonodajo, po kateri se ne da legalno krast delovnemu ljudstvu.

Master_Yoda ::

A ni desnica bila vladajoca v sloveniji samo en mandat od ustanovitve drzave ? Kaj potem cakajo?
Dovie'andi se tovya sagain.

WizzardOfOZ ::

jype je izjavil:

MAGA TRUMP je izjavil:

In kaj mu bo levica naredila?
Sprejela bo zakonodajo, po kateri se ne da legalno krast delovnemu ljudstvu.


Če bi imela namen, bi to že storila takoj, ko je prišla na oblast. Pa ni, ker jim ni v interesu. Si morajo prvo svoje žepe napolnit.

Nesta ::

FrRoSt je izjavil:

Nesta je izjavil:

jype je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

Kdo pa ga zagovarja , razen Levakov!??? 8-O
Kateri levaki ga pa zagovarjajo? Ker meni se zdi, da ga zagovarjajo izključno desničarji.

FrRoSt je izjavil:

No, daj, povej kdo pa je "resni novinar", ki bi bil po TVOJE verodostojen za pisanje o županu in bi mu bil ti pripravljen verjeti!??
Saj sem dal link, no.


Ti se res norca delas iz vsega. Res ni cudno da podpiraš Zokija. Sj si isti. Samo da imas za zurke, droge pa alkohol. Vse ostalo vas pa ne zanima.

8-O8-O8-O8-O8-O

Kaj vse ne izveš o sebi na internatu!??? :))

NO, proti tebi pa res še tale @jype deluje ČISTO NORMALNO!! :(


Ocitno je res tako.

arnecan1 ::

Spremembe na fronti:
https://stari.rtvslo.si/crna-kronika/so...
https://siol.net/posel-danes/novice/sod...

Pa še malo manj pomembnega trača iz družabne kronike družine Janković:
https://stari.rtvslo.si/slovenija/dokum...

P.S.: Opazil sem, da je manj postov o nedolžnosti Jankovićev. Sedaj se bolj omenja desnica, slaba zakonodaja, itd.:))

MisterM ::

Kje si opazil kakšen post, v katerem bi nekdo trdil o Zokijevi nedolžnosti?

Nesta ::

MisterM je izjavil:

Kje si opazil kakšen post, v katerem bi nekdo trdil o Zokijevi nedolžnosti?


Ko bo Zoki in njegova družina v zaporu bo zmaga za Slovenijo. Je edina družina ki legalno krade in se jim vedno oprosti.
Le nekdo si bo moral upati zoperstaviti največji mafiji v Sloveniji :)

KAVINSKY ::

MisterM je izjavil:

Kje si opazil kakšen post, v katerem bi nekdo trdil o Zokijevi nedolžnosti?


Strani nazaj so določeni tro(l)tli pisali v slogu; "če imaš dokaze da je kriv ga prijavi" in "sodbe so pokazale da je nedolžen" in "stal si pred sodiščem, ko so Janši sodili".

FrRoSt ::

Nesta je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

Nesta je izjavil:

jype je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

Kdo pa ga zagovarja , razen Levakov!??? 8-O
Kateri levaki ga pa zagovarjajo? Ker meni se zdi, da ga zagovarjajo izključno desničarji.

FrRoSt je izjavil:

No, daj, povej kdo pa je "resni novinar", ki bi bil po TVOJE verodostojen za pisanje o županu in bi mu bil ti pripravljen verjeti!??
Saj sem dal link, no.


Ti se res norca delas iz vsega. Res ni cudno da podpiraš Zokija. Sj si isti. Samo da imas za zurke, droge pa alkohol. Vse ostalo vas pa ne zanima.

8-O8-O8-O8-O8-O

Kaj vse ne izveš o sebi na internatu!??? :))

NO, proti tebi pa res še tale @jype deluje ČISTO NORMALNO!! :(


Ocitno je res tako.

8-O8-O8-O8-O8-O

Res in očitno je očitno samo tisto, v kar ti verjameš in ti praviš! :))

*jaztoprepuscamvsakemubralcuskackomsolivglaviposebejrespajedamendategakanckasolinimajovsi!
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

MisterM ::

Nesta je izjavil:



Ko bo Zoki in njegova družina v zaporu bo zmaga za Slovenijo. Je edina družina ki legalno krade in se jim vedno oprosti.
Le nekdo si bo moral upati zoperstaviti največji mafiji v Sloveniji :)


Ne vem, kako bo tvoje življenje in življenje ostalih prebivalcev te dežele boljše, ko bo Zoki pravnomočno obsojen. Legalno krade? Jah, če je nekaj legalno, potem to ni kraja. V kolikor pa imamo tako luknjasto zakonodajo, ki takšne mahinacije dopušča pa je problem v le-tej, ne v posameznikih, ki jo znajo izkoristiti.

KAVINSKY je izjavil:


Strani nazaj so določeni tro(l)tli pisali v slogu; "če imaš dokaze da je kriv ga prijavi" in "sodbe so pokazale da je nedolžen" in "stal si pred sodiščem, ko so Janši sodili".


Citirane izjave ne pomenijo, da so njih avtorji trdili, da je Zoki nedolžen. Na osnovi klevet se pač ne linča človeka.

MxxW5 ::

Zdelo se mi je zanimivo, da se v uvodu članka na SiOLu navaja, da se je Okrožno sodišče v Ljubljani pritožilo zoper (lastni) sklep. Sem se zasekiral, da sem morebiti spregledal kakšen nov institut slovenskega insolvenčnega prava, tj. pritožba zoper lastno odločbo. Potem bi lahko sodnica rekla sama sebi: "Joj kakšne neumnosti sem včeraj v sklepu pisala! Ja nič, pritožila se bom."

Resnica je baje manj zabavna. Sodišče se je pritožilo kot upnik v postopku (neplačane takse ali pa kaj podobnega).

jype ::

MxxW5 je izjavil:

Resnica je baje manj zabavna. Sodišče se je pritožilo kot upnik v postopku (neplačane takse ali pa kaj podobnega).
Sliši se grozno. Levica še ni vladala, ko bo, se bodo pa takšne mahinacije hitro nehale.

arnecan1, zanima me, kje je v vsej zgodbi zdaj Kučan. Kako je lahko dovolil tak spodrsljaj?

arnecan1 ::

jype je izjavil:

MxxW5 je izjavil:

Resnica je baje manj zabavna. Sodišče se je pritožilo kot upnik v postopku (neplačane takse ali pa kaj podobnega).
Sliši se grozno. Levica še ni vladala, ko bo, se bodo pa takšne mahinacije hitro nehale.

arnecan1, zanima me, kje je v vsej zgodbi zdaj Kučan. Kako je lahko dovolil tak spodrsljaj?

Kdo pa je omenil Kučana??? Sem ga morebiti kdaj omenil jaz? Domnevam, da boš podkrepil z linkom.

MAGA TRUMP ::

Master_Yoda je izjavil:

A ni desnica bila vladajoca v sloveniji samo en mandat od ustanovitve drzave ? Kaj potem cakajo?


Ja seveda, SD kot naslednica KP je skos pri koritu, edin janša (spreobrnjen levičar) je bil enkrat na oblasti, pa kradejo na polno, za vse je pa kriv janša po njihovo.

Zdej ko je končno dojel da nam zoki krade, ga pa zagovarja z tem da nam je legalno ukradel (kot da s tem ni nič narobe), mislim kako nizko se bo ta človek še moral spustiti za zorana?

Ravno sedaj sem prebral da je veliki tito pod katerim se kar cedilo bogastva, zakrediral srbijo do leta 2041 :))
Važn da jim kao v 80tih ni nč mankal sej do 2041 itak nebojo živel. Padejo vsi argumenti pa pravljivce o tem kako zdaj nič nimamo v jugi smo pa vse meli, še bolj pa padejo tisti o poštenosti velikega župana. Me prav zanima kakšen bo bil naslednji njihov argument zakaj je dobil odpis 30miljonov in ni kriv za nič. :))

jype ::

arnecan1 je izjavil:

Kdo pa je omenil Kučana??? Sem ga morebiti kdaj omenil jaz? Domnevam, da boš podkrepil z linkom.
Komot. Ker ste desničarji vsi del iste zavesti, velja tudi katerikoli drugi prispevek desničarja kot dokaz:

https://slo-tech.com/forum/t707237/p644...

MAGA TRUMP ::

Levičarji so že od vsega začetka potuhnjeno sodelovali z nemci v obeh vojnah, pobili so 100 miljonov svojih ljudi, pokradli miljarde, pa za vse smo krivi desničarji, da so vse ex-komunistične države kakih 40let za razvitimi kapitalističnimi državami!


solatko ::

MAGA TRUMP - Večina teh "komunističnih" držav je bila ob začetku 200 let za razvitimi, izjema je Češkoslovaška, vse ostale pa skoraj fevdalne kmetijske države. To se pravi, da so ujele 160 let v sorazmerno kratkem obdobju.
Delo krepa človeka

MAGA TRUMP ::

Sever koreje je bil 200let za jugom :)) no sedaj je 2000let.

Ne govori neumnosti če bi takoj po vojni vse evropske države postale demokratične bi bili danes skoraj na istem nivoju, pač pa je polovica evrope morala gledati par najnižjih radikalnih delavčkev ki so se špilali šerife.

solatko ::

MAGA TRUMP - Se vidi, da nimaš pojma o tem, kako se razvijajo ekonomski subjekti. Zahodna evropa je ob koncu ww2 obdržala skoraj ves kapital, oziroma so bili predvojni bogataši z različnimi medvojnimi aktivnostmi, po vojni še veliko bogatejši, torej je bil v štartu ekonomski potencial nekaterih držav zelo visoko, pri nekaterih pa v podnu. Področje bivše kraljevine je bilo revno, večinoma kmetijsko usmerjeno in še to precej neorganizirano po vrtičkarskem sistemu.

Enako je bilo pri skoraj vseh vzhodnih deželah. Nemci, Avstrijci, Frencozi,... so hitro po vojni ustvarili predvojni BDP, z ameriško pomočjo, večinoma pa s kapitalom bogatih državljanov, ki pa jih v vzhodnih državah ni bilo niti prej, niti ob razpadu "komunizma", so pa nastali predvsem v Rusiji, kjer so si razdelili državna podjetja, nekaj ultra bogatašev še v drugih vzhodnih državah, na Balkanu pa niti enega in kdo naj bi po tvoje vlagal v razvoj, če gre pa državni dohodek v glavnem v privat žepe tistih, ki so pri koritu.
Edina dva, ki jima to ni bil interes, sta pokazala, kako se da tudi z omejenimi sredstvi, naredit ogromno (Popovič v Kopru in Zoki v LJ), vse ostalo pa je ena prekleta revščina in še ta se razdeli po parcialnih interesih in jih družbeni ne zanima.
Delo krepa človeka

MAGA TRUMP ::

Potem hočeš povedati da v nacistični nemčiji niti ni bilo tako slabo?

Spura ::

solatko je izjavil:

MAGA TRUMP - Večina teh "komunističnih" držav je bila ob začetku 200 let za razvitimi, izjema je Češkoslovaška, vse ostale pa skoraj fevdalne kmetijske države. To se pravi, da so ujele 160 let v sorazmerno kratkem obdobju.

To je sicer na prvo zogo slisi smiselno, dokler ne pomislis koliko je anglija v 19. stoletju napredovala v svojem ekonomskem outputu v isto kratkem casu, pa brez komunizma. Torej ce bi v nekem pravem razdobju primerjal anglijo z anglijo 60 let prej bi prisel do istega napredka. Komunizem pac ni pogoj za industrializacijo.

Verjetno bi primerjava razlike BDP med avstrijo in slovenijo leta 1920 in 1990 lepo pokazala koliko smo nazadovali. Ubistvu se sploh ne strinjam s tvojo idejo da so bile te drzave kdarkoli 200 let za drugimi.

Wrop ::

jype je izjavil:


Wrop je izjavil:

Vsak, ki zahteva odstop maziljenega, postane neonacist.
Dvomim, a če ti tako praviš, ti bom dovolil, da to dokažeš.


Saj komot zahtevaš odstop župana, pa da vidimo, koliko časa bo preteklo, preden dobiš etiketo neonacista. Saj vem, da nisi tega sposoben, potem boš težko ploskal govorcu ob prazniku dela na Rožniku. Pa tako zelo se borite za pridnega delavca.

jype je izjavil:


Wrop je izjavil:

Tega si niti glavni predstavnik Levice ne more privoščiti, zato je pa raje tiho, bo vsaj lahko ostal postrešček težkokategornikom, proti katerim se tako vneto bori pred kamerami.
Aha, zdaj vidim, od kod vam "težkokategorniki". Desna trobila o tem pišejo. Pa sem že mislil, da so časi enoumja mimo.

Izraz težkokategorniki je preveč univerzalna beseda, da bi si jo lahko katerakoli trobila prisvojila. Bolj razgledani to vedo. Try again.

MAGA TRUMP ::

Spura je izjavil:

solatko je izjavil:

MAGA TRUMP - Večina teh "komunističnih" držav je bila ob začetku 200 let za razvitimi, izjema je Češkoslovaška, vse ostale pa skoraj fevdalne kmetijske države. To se pravi, da so ujele 160 let v sorazmerno kratkem obdobju.

To je sicer na prvo zogo slisi smiselno, dokler ne pomislis koliko je anglija v 19. stoletju napredovala v svojem ekonomskem outputu v isto kratkem casu, pa brez komunizma. Torej ce bi v nekem pravem razdobju primerjal anglijo z anglijo 60 let prej bi prisel do istega napredka. Komunizem pac ni pogoj za industrializacijo.

Verjetno bi primerjava razlike BDP med avstrijo in slovenijo leta 1920 in 1990 lepo pokazala koliko smo nazadovali. Ubistvu se sploh ne strinjam s tvojo idejo da so bile te drzave kdarkoli 200 let za drugimi.


Na prvo žogo tudi jankovičevi posli delujejo dokaj legalno, ko pa začneš slediti imenom in priimkom ter toku denarja je pa resnica popolnoma drugačna.

Pač solatko je tak tip človeka vidi kar hoče sliši kar hoče (ali kar mu je narekovano). Ja tudi nemčija francija anglija so bile nekoč kmečke države in so brez rdeče tiranije postavile fabrike ki dejansko kaj štejejo v tehnološkem smislu in so svetovno znane

solatko ::

MAGA TRUMP - Verjetno za čistokrvne Nemce ne.

Spura - Vzhodne države niso imele kolonij, zato tudi manj kapitala za razvoj, ne ni potreben komunizem, je pa potrebna dobra politika države, katero ima od vseh samo Avstrija, ki je lepo v 40-ih letih iz avtomobilske šraufnciger države, izvedla pametne ukrepe v tržno kmetijstvo in podporo industriji, ki dela predvsem na razvoju in trženju po celem svstu, ostali razviti imajo stihijski razvoj že od prej, angleška ekonomija pa, vsaj industrijska, pa je v krepkem padanju. Kar je bilo v SLO pred ww2 industrije so bili to v glavnem malo večje delavnice v rokah Čehov in Avstrijcev, zelo malo slovenskih.

Se ravno tako zavedam, kot ti, da so poslovne zgodbe slovenskih podjetnikov take kot so, vendar jim to omogoča zakonodaja, katere ni sprejemal niti Zoki, niti vsi tisti, ki jo dodobra izkoristijo, temveč parlament z imeni in priimki vseh delegatov od 1991 naprej.

Je pa zadeva taka, da dokler organi, ki jih nemalo plačujemo zato, da odkrivajo mutna posla, nimajo primernih orodij (zakonov), da bi to tudi učinkovito delali, vse afere in posledično komentarji, pa so do pravnomočne obtožbe in sodbe, le gostilniški pogovori in snovi za rumeni tisk, pa naj gre za dva najbolj popularna JJ in ZJ ali za tisoče takih, ki so uspeli v davčne oaze spravit kar nekaj deset miljard slovenskih € in s tem ustvariti krize tako na zdravstvenem, šolskem in socialnem področju, kot v uničenju skoraj vse industrije in njihovih kooperantov. Vse legitimno in legalno, saj se še finančnih tokov v arhivih Narodne Banke ne sme raziskovat, ker to prepoveduje tako slovenska, kot EU zakonodaja, SDK smo pa pravi čas ukinili.

Razlika pri Zokiju, napram drugim je pač v tem, da je on ogromno naredil v LJ, drugi pač ne in predvsem njegov greh, da je stranke odrezal od proračuna MOL, zato in predvsem zato bi ga radi videli kot pokojnika na političnem terenu.
Zato ima podporo, ki jo bo kdo drug težko dosegel, če pa jo že bo, bo ravno tako tarča za odstrel, saj se gre samo za denar mestnih občin in čisto nič drugega.
Delo krepa človeka

oo7 ::

Jankovića kar dobro krivi zdaj na 24 ur zvečer :D ni več tistega njegovega nasmeška in glas se mu precej trese ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

MAGA TRUMP ::

Ja zvit je kot presta, samo če pogledamo številke se nekaj ne ujema, jure je bil dolžan 2miljona in je ta dolg poplačal z hišo, ali pa da še neve ali so dolžni 500 tisoč ali niso. Je pa tip iznajdljiv moram reči

Sam o kakšnih številkah to govori če se nemotim je omenil da imajo 60 miljonov premoženja. Pa z kakšno lahkoto reče da je vrnil 2 miljona.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Cavseska so likvidirali, slovencem vsi kradejo pa delajo delozacije pa nikome nista, hja naroda pac ne mors zamenjat, hvala bogu lahko drzavo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nesta ::

Ah Ljubljančani.... Zoki krade bolj kot katerikoli Župan pred njim. Mene je bilo sram ko sem živel v Ljubljani. Po 4 letih sem imel dosti Zokijevega nategovanja.
Ljubljana je glede na velikost v Sloveniji na isti ravni kot Spodnji Duplek. Ljubljana je 2* večja od Maribora, 5* večja od Celja, in skoraj 8* večja od Novega Mesta, pa se v Novem mestu več dogaja, več je končanih projektov, več je paradnih podjetij, ki dejansko nekaj delajo. Ključno je pa da so precej boljši življenjski pogoji. Ljubljančani ne bodite taki žabarji in odprite oči...Zoki vas nateguje. Zoki ni blizu ljudem, njemu je važno da se lahko tolče po prsih kaj vse je naredil. Čeprav je vse na pol narejeno in ni važno koliko ljudi je pahnil v propad....

LukiYo ::

Nesta, še linke prosim prilepi kje si to prebral (ali spet pišeš na pamet - si mal zmisliš fakte)?

jype ::

Wrop je izjavil:

Saj komot zahtevaš odstop župana, pa da vidimo, koliko časa bo preteklo, preden dobiš etiketo neonacista. Saj vem, da nisi tega sposoben, potem boš težko ploskal govorcu ob prazniku dela na Rožniku. Pa tako zelo se borite za pridnega delavca.
Etiketo neonacista dobim že brez tega, tako da komot:

Zahtevam, da župan Ljubljane nemudoma odstopi!

Najbrž me sicer ne bo upošteval, a to je njegova odločitev, jaz težko kaj storim.

Nesta je izjavil:

Zoki krade bolj kot katerikoli Župan pred njim.
Še ničesar ni ukradel, ti pa trdiš, da krade?

Wrop je izjavil:

Izraz težkokategorniki je preveč univerzalna beseda, da bi si jo lahko katerakoli trobila prisvojila. Bolj razgledani to vedo. Try again.
Ne, ni. Ponavljate puhlice desnega tiska, ker furate enoumje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

arnecan1 ::

jype je izjavil:

Etiketo neonacista dobim že brez tega, tako da komot:

Zahtevam, da župan Ljubljane nemudoma odstopi!

Najbrž me sicer ne bo upošteval, a to je njegova odločitev, jaz težko kaj storim.

Odpri fojbe;)

jype ::

Fojbe niso bile nikoli zaprte, Jankovićevi pa niso nacisti, zgolj barabe.

Nesta ::

Takega župana podpirate? :D A vas res ni sram?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/z...

Stalinovic ::

Đanković je levičar, lastnih ne bojo žrli dokler jih rabijo.
Kot Kanadski mediji sedaj ne napadejo Turdedurja, ko je prišlo na plano da je rasist in groper.



Kje je ogorčenje medijev, kje so pussij hat protestnice...?

jype ::

Nesta je izjavil:

Takega župana podpirate?
Ne, podpiramo vsakogar, ki lahko premaga kandidata neonacistov.

Stalinovic je izjavil:

Kje je ogorčenje medijev, kje so pussij hat protestnice...?
Čemu bi pa to rabil? A si snežinkica? Ga bodo že zamenjali, ko bo čas za to.

Stalinovic ::

jype je izjavil:

Ne, podpiramo vsakogar, ki lahko premaga kandidata neonacistov.


Uf, švoh vam gre, glede na to da neonnacisti naraščajo po celem planetu.

jype ::

Stalinovic je izjavil:

Uf, švoh vam gre, glede na to da neonnacisti naraščajo po celem planetu.
Nah, vedno manj vas je.

Shields ::

meni bi bilo nerodno imeti takega župana

jype ::

Shields je izjavil:

meni bi bilo nerodno imeti takega župana
Zato pa imaš slabšega.

Stalinovic ::

Kako nas je manj, če še kiti sledijo komandam našega superiornega vodja iz Kremlja?

An alleged Russian spy whale is refusing to leave a Norwegian port city

jype ::

Stalinovic je izjavil:

Kako nas je manj, če še kiti sledijo komandam našega superiornega vodja iz Kremlja?
Manj vas je. Izumirate.
««
94 / 103
»»