» »

Zoki posli

Zoki posli

Temo vidijo: vsi
««
101 / 103
»»

Cervantes ::

jype je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

torej lahko gojimo slovensko kulturo? hočeš reči da danes to odobravaš?
Ne morete, ker je ne poznate.

V SLO gojimo rajši travco.

MAGA TRUMP ::

Edina dobra stvar ki jo je naredil jankovič je izgradnja novih garažnih hiš tako da se lahko nemoteno vsak s svojim avtom peljemo v službe.

Res nevem kje bi parkirali avto če nebi bilo zorana. Seveda pa s sodelavci tekmujemo komi se bolj črn dim kadi uzad iz dizlašla.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Mhm, čist vam podobno, ko vam bodo tri avtomobile zapored v samoobrambi razbili otroci, boste pa jokali, ker ne boste več dobili zavarovanja.

feryz ::

Mene pa res zanima, kaj človek vidi zjutraj v ogledalu,ob zavedanju da ga pozna kakih 2 mio ljudi in od teh 2 milijonov, se kakim milijon osemsto tisoč ljudem gnusi do konca?
Lep občutek mora biti. Res mora biti ponosen sam nase.
Sicer opankar ni edini v tem krožku, pred ogledalom. Kar dolga vrsta gnusob je pri nas.

scipascapa ::

A si mislil, da ima zavest? Nima je. Edina skrb jim je DENAR.

MAGA TRUMP ::

Nevem zakaj bi mi kdo razbil avto saj vse delam legalno

Nesta ::

Svaka jim cast

Lekarna Bitenc po desetih letih dokončno premagala MOL župana Janković

https://www.finance.si/8953792/Lekarna-...

maco-maco ::

Svaka jim cast

Feryz, obut v kondure, bi te zmerjal z opankarjem.
Kaj?

solatko ::

feryz - Verjetno enako, kot jo vidiš ti.

scipascapa - Kaj pa ima zavest z ogledalom, misliš, da podjetniki ne vidijo podobne slike zjutraj, kljub temu, da svoj biznis gradijo na slabo plačanih delavcih?
Si ti zadovoljen s tisti, kar vidiš v ogledalu? SDS-ovci sploh ne upajo uporabljat ogledal.:'(

Nesta - Premagali so mesto LJ, saj ne misliš, da ZJ izdaja sklepe po lastni presoji. Vprašanje je, kakšno luknjo je advodat Bitenca našel v postopkih, da je VS spremenilo odločitve nižjih sodišč, verjetno pa ni šlo za vsebinske napake, temveč neko napako v postopkih.
Delo krepa človeka

arnecan1 ::

solatko je izjavil:

feryz - Verjetno enako, kot jo vidiš ti.

scipascapa - Kaj pa ima zavest z ogledalom, misliš, da podjetniki ne vidijo podobne slike zjutraj, kljub temu, da svoj biznis gradijo na slabo plačanih delavcih?
Si ti zadovoljen s tisti, kar vidiš v ogledalu? SDS-ovci sploh ne upajo uporabljat ogledal.:'(

Nesta - Premagali so mesto LJ, saj ne misliš, da ZJ izdaja sklepe po lastni presoji. Vprašanje je, kakšno luknjo je advodat Bitenca našel v postopkih, da je VS spremenilo odločitve nižjih sodišč, verjetno pa ni šlo za vsebinske napake, temveč neko napako v postopkih.

Mogoče imaš celo prav. Bi pa bilo hvalevredno, da prilepiš kakšen link, ker do sedaj o postopkovnih napakah ni bilo nikjer zaslediti.

Sodišče je razveljavilo odločbo MOL o odvzemu koncesije. Navedli so, da pogoj za odvzem koncesije ni bil podan, saj mesto ni navedlo, kakšno kršitev je lekarnarka storila, ob kršitvi pa bi ji morala občina naložiti rok za odpravo pomanjkljivosti. Šele po tem bi ji lahko odvzela koncesijo. Kot v odločbi pojasnjuje sodišče, je občina kot razlog za odvzem koncesije navedla, da tožnica ne opravlja dejavnosti v skladu s koncesijsko pogodbo, ker te nima. “Pri tem je po mnenju sodišča nerazumljivo, da se tožnici hkrati očita, da pogodbe nima več, obenem pa tožena stranka (MOL, op. a.) sama priznava, da je bila ona tista, ki je pogodbo odpovedala,” se čudijo na sodišču.Mestni občini so zato naložili, da mora postopek ponoviti. V njem mora najprej ugotoviti, ali je za odvzem koncesije sploh bil razlog. Ugotoviti torej mora, ali je lekarnarka kršila predpise o koncesiji za lekarniško dejavnost, in ji omogočiti, da morebitne kršitve odpravi, mora pa jo tudi zaslišati, česar v prejšnjem postopku ni naredila.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/odvze... - www.zurnal24.si

jype ::

Če bi desničarji spremljali te reči, bi vedeli, za kaj gre.

Da jih ne, je verjetno krivo to, da te reči preiskujejo le levičarski mediji, zavezani resnici.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: thramos ()

MAGA TRUMP ::

Dokler mi bo zoran postavljal nove garažne hiše kar naj bo na oblasti, mene nič ne moti, sam mal bl se bo kadil. Še dobro da tam ko se jaz vozim ni kolesarskih stez saj mi grejo pošteno na živce, cesta je za avte ne za kolesa! Vse to gre zahvala zoranu

MAGA TRUMP ::

Jype tak ga vsako jutro zakurim.


MAGA TRUMP ::

Na srečo mi zoran to dpopušča in podpira moje početje z izgradnjo novih garažnih hiš. Sicer pa vse počnem legalno. Noben avto ni ilegalen (razen električnih). Co2 je samo v glavah. Dizels are welcome here.

Zgodovina sprememb…

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Na srečo mi zoran to dpopušča in podpira moje početje z izgradnjo novih garažnih hiš.
Drži, Zoki je šrot, če bi pa županoval tip iz SDS, bi pa še vedno divjali po stari Ljubljani, česar k sreči ne morete več.

MAGA TRUMP je izjavil:

Dizels are welcome here.
Definitivno, a tudi to se bo spremenilo. Ne zaradi Zokija, sicer, ker on itak vozi dizla.

MAGA TRUMP ::

Upam da na naslednjih volitvah oddaš svoj glas za jankovica da se bom se naprej lahko peljal. No zaenkrat nič ne kaže na to da se bo kaj spremenilo. Če misliš da bo jokica greta kaj spremenila se motiš.

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Upam da na naslednjih volitvah oddaš svoj glas za jankovica da se bom se naprej lahko peljal.
Tudi na prejšnjih je šel moj glas kandidatu za župana, ki ga je predlagala Levica.

MAGA TRUMP je izjavil:

Če misliš da bo jokica greta kaj spremenila se motiš.
Je že spremenila. Ti imaš nočne more zaradi nje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

MAGA TRUMP ::

Moj tudi, ampak so me preveč razočarali in sem spoznal kako nas zavajajo in nam kradejo.

Nesta ::

Hehe zaradi Grete je v svetu zananosti polno hecov :)
Ženska samo tolče nič pa ne naredi. Oziroma je še slabša kot mi... jahtice...potovanja....
Govoriti bi se moralo o Ljudeh tipa Boyan Slat...
No saj smo na Slo techu sami geeki in neerdi.
Ali se motim in smo samo leni levičarčki ki znajo samo kričati? :D

https://www.mensdayout.com/health-lifes...

Nesta ::

MrStein ::

Uf, a ni naslov teme Zoki??

...posli
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

jype ::

MrStein je izjavil:

Uf, a ni naslov teme Zoki??
Je, ampak udarec za moški ego, ker ima ženska, pa še tako mlada, bistveno več vpliva na svetovno politiko, je le prehud, da bi Nesta lahko tiho prenašal tako trpljenje.

WizzardOfOZ ::

Niti ne. Veš kdo je še pripeljal mlado belo deklico s kitkami v parlament, da je govorila pred vsemi? Hitler. Vsaka podobnost z novodobnimi zelenimi fašisti je zgolj namerna.

MAGA TRUMP ::

Ja hitler je izkoriščal otroke. Ja podrobnosti nacistov z današnjimi levičarji so resnično srhljivo podobne.

Sicer jo pa noben resno ne jemlje, trump je niti pogleda ne, edini na katere vpliva so levičarski mediji ki jo kujejo v nebo. Res deklica iz nizozemske ima uničene sanje v 21 stoletju hahaha daj ne seri če bi bila afričanka ali južno azijka bi ji verjel da ima uničene sanje

Nesta ::

Hitler - Zoki - Stalin vsi z isto idejo samo z drugo preobleko... Sebi narediti prestol, za drugo pa bo kar bo...

MAGA TRUMP ::

Res je. Stalina se premalo šinfa za to kar je naredil. Nacisti so mala malica v primerjavi z njegovim režimom. On je bil bog polovice sveta, ljudje so pa dobesedno umirali od lakote, potem pa še vsi politični umori

jype ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Niti ne. Veš kdo je še pripeljal mlado belo deklico s kitkami v parlament, da je govorila pred vsemi? Hitler. Vsaka podobnost z novodobnimi zelenimi fašisti je zgolj namerna.
Ko ostanete brez argumentov, se zatečete k bedastim primerjavam. Do sem slišim, kako škripate z zobmi.

Nesta je izjavil:

Hitler - Zoki - Stalin vsi z isto idejo samo z drugo preobleko... Sebi narediti prestol, za drugo pa bo kar bo...
Nesta bi rad bil diktator, pa mu ne pustijo.

MAGA TRUMP je izjavil:

Stalina se premalo šinfa za to kar je naredil.
Rusijo je naredil great again, ti pa to podpiraš z vsem srcem, ker si stalinist.

MAGA TRUMP je izjavil:

Sicer jo pa noben resno ne jemlje
Ja, saj znanosti tudi ne, ampak ko ti bomo zažgali tretji osebni avtomobil, boš tudi ti spremenil mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

MAGA TRUMP ::

Ti se samo dotakneš mojega dizla, pa nebo bilo vredu.

Si pa kot levičar pokazal svoj pravi obraz, uničevanje tuje lastnine, nasilje, goržnje, vse to si priznal v eni povedi.

Kako naj zdaj verjamemo levici da se ji gre za mir in sožitje?

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Ti se samo dotakneš mojega dizla, pa nebo bilo vredu.
Jaz dizle z eno roko razbijem, pa meni nič ni.

MAGA TRUMP je izjavil:

Si pa kot levičar pokazal svoj pravi obraz, uničevanje tuje lastnine, nasilje, goržnje, vse to si priznal v eni povedi.
To je vse silobran. Ti si prvi priznal, da nas namerno zastrupljaš, zato so posledice zdaj jasne.

MAGA TRUMP je izjavil:

Kako naj zdaj verjamemo levici da se ji gre za mir in sožitje?
Vseeno je, kaj verjamete, ker itak ne boste dočakali.

MAGA TRUMP ::

Ne,jaz vse delam legalno. V bistvu legalno uničujem planet. Pa kaj če je dovoljeno legalno krasti pa naj bo še to!

WizzardOfOZ ::

jype je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Niti ne. Veš kdo je še pripeljal mlado belo deklico s kitkami v parlament, da je govorila pred vsemi? Hitler. Vsaka podobnost z novodobnimi zelenimi fašisti je zgolj namerna.
Ko ostanete brez argumentov, se zatečete k bedastim primerjavam. Do sem slišim, kako škripate z zobmi.


Ne rabim škripat z zobmi. Jaz ne pozivam k oduzemu pravic, ne pozivam k pobijanju in metanju v fojbe, ne diskreditiram. To počneš ti in tvoji fašisti. Ja, sii namreč najbolj podoben tako komunistom, kot fašistom in nacistom. Oni se držijo tega, da kdor ni s tabo, je razredni sovražnik, ki mu je treba oduzeti pravice, ga diskreditirati in na koncu ubiti ter vreči v fojbe.

ŽE slišim kako škripaš z zobmi.

Zgodovina sprememb…

Cervantes ::

Hehe, Blankica bo pregorela!
https://www.rtvslo.si/crna-kronika/jank...

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

V bistvu legalno uničujem planet
Drži.

MAGA TRUMP je izjavil:

Pa kaj če je dovoljeno legalno krasti pa naj bo še to!
Volil si za tiste, ki so uzakonili legalno krajo in legalno uničevanje planeta. Sram te bodi.

Nesta ::

jype je izjavil:

MAGA TRUMP je izjavil:

V bistvu legalno uničujem planet
Drži.

MAGA TRUMP je izjavil:

Pa kaj če je dovoljeno legalno krasti pa naj bo še to!
Volil si za tiste, ki so uzakonili legalno krajo in legalno uničevanje planeta. Sram te bodi.


Ja zgleda smo vsi volili Zokija ki je za take zakone. Žal.

jype ::

Nesta je izjavil:

Ja zgleda smo vsi volili Zokija ki je za take zakone. Žal.
Zoki ni nikoli dobil parlamentarne večine. Če bi jo, bi seveda pisal zakone, namenjene legalni kraji, a tega mu do zdaj še ni uspelo doseči.

Ste pa volili za nekoga drugega, ki je pisal take zakone.

nejclp ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Jaz ne pozivam k oduzemu pravic, ne pozivam k pobijanju in metanju v fojbe, ne diskreditiram. To počneš ti in tvoji fašisti. Ja, sii namreč najbolj podoben tako komunistom, kot fašistom in nacistom. Oni se držijo tega, da kdor ni s tabo, je razredni sovražnik, ki mu je treba oduzeti pravice, ga diskreditirati in na koncu ubiti ter vreči v fojbe.

Madonca, če te ne bi jebal pravopis, bi bil popoln.

Also:

WizzardOfOZ je izjavil:

Seveda, ko pa nekateri raje bežite iz države namesto, da bi barabe iz obeh strani političnega sistema vrgli v fojbe.

https://slo-tech.com/forum/t707237/p647...

harvey ::

jype je izjavil:

Nesta je izjavil:

Ja zgleda smo vsi volili Zokija ki je za take zakone. Žal.
Zoki ni nikoli dobil parlamentarne večine. Če bi jo, bi seveda pisal zakone, namenjene legalni kraji, a tega mu do zdaj še ni uspelo doseči.

Ste pa volili za nekoga drugega, ki je pisal take zakone.

Torej Alenka Bratušek iz Pozitivne Slovenije (stranka ZJ) ni bila predsednica vlade in se v njenem mandatu ni sprejel noben zakon 8-O
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

MAGA TRUMP ::

Če jaz prav razumem so nas do zdaj kradli 90% samo levičarji, ker so bili in so na oblasti že od samostojnosti? Oni so napisali vse te zakone. Skrajni čas da se jih znebimo!

jype ::

harvey je izjavil:

Torej Alenka Bratušek iz Pozitivne Slovenije (stranka ZJ) ni bila predsednica vlade in se v njenem mandatu ni sprejel noben zakon 8-O
Tako je.

MAGA TRUMP je izjavil:

Če jaz prav razumem so nas do zdaj kradli 90% samo levičarji, ker so bili in so na oblasti že od samostojnosti? Oni so napisali vse te zakone. Skrajni čas da se jih znebimo!
Ti kar sanjaj o levičarjih na oblasti. Na oblasti ste že ves čas desničarji, kar se zelo dobro kaže v tem, da se pravice zaposlenih ves čas manjšajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: thramos ()

Nesta ::

jype je izjavil:

harvey je izjavil:

Torej Alenka Bratušek iz Pozitivne Slovenije (stranka ZJ) ni bila predsednica vlade in se v njenem mandatu ni sprejel noben zakon 8-O
Tako je.

MAGA TRUMP je izjavil:

Če jaz prav razumem so nas do zdaj kradli 90% samo levičarji, ker so bili in so na oblasti že od samostojnosti? Oni so napisali vse te zakone. Skrajni čas da se jih znebimo!
Ti kar sanjaj o levičarjih na oblasti. Na oblasti ste že ves čas desničarji, kar se zelo dobro kaže v tem, da se pravice zaposlenih ves čas manjšajo.


Hm alkohol, droge? :) Jype dobr si ce ti vse to uspe pisat brez kaksnih hudih substanc :)

1+1 je po tvoje 11. Tako kot ocitno leva + leva pomeni desna :D Hehe ok kakorkoli, resno te nihce ne more jemat zal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

MAGA TRUMP ::

SD- edina prava naslednica (samooklicana) KP, povsod imajo prste ze 30let,to zate nise pravi levičarji? Seveda vse kar vam ni po godu ni levičarsko.


Da imajo delavci čedalje manj pravic? A si ti sploh kdaj delal v življenju, včasih je bil standar 14 ur potem 12, 10, danes se pogovarjamo o 6 urnem delavniku, v normalni firmi je vse plačano, prevoz malica nadure plačana bolniška itd. Verjetno še vedno živiš pri mamici v kleti, in ti pač unih 7ur ko delaš ne briše riti. Od tod tvoje mišlenje kako je danes hudo haha danes živimo najbolje v celotni zgodovini vse imamo, kdor je zdrav in delaven danes z lahkoto pride do denarja, delavcev manjka. Če si pač lenuh pač misliš da so ti kratene pravice če ti šef reče da se podvizaš.

Sploh pa te razne feministične fore da so ženske podplačane za isto delo blabla. Če bi bile ženske tok produktivne bi vsi iskali samo ženske zaposlevali ane? Nimate levičarji osnovne logike,

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Da imajo delavci čedalje manj pravic?
Tako je.

MAGA TRUMP je izjavil:

včasih je bil standar 14 ur potem 12, 10, danes se pogovarjamo o 6 urnem delavniku, v normalni firmi je vse plačano, prevoz malica nadure plačana bolniška itd.
Oh, če bi ti že kdaj hodil v službo bi dobro vedel, da je tako bilo v socializmu, zdaj pa že dolgo ni več.

MAGA TRUMP je izjavil:

danes živimo najbolje v celotni zgodovini vse imamo
Desničarji niti intelekta nimate, kaj šele zdrav odnos do življenja.

MAGA TRUMP je izjavil:

Nimate levičarji osnovne logike,
Nismo debili, ki bi nasedli bedasti propagandi, drži.
Evo jih, pičkice:

predlagal izbris: Ale123 (danes ob 00:04:30)
predlagalo izbris: MAGA TRUMP (včeraj ob 23:13:30)
predlagal izbris: thramos (včeraj ob 22:25:12)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

MAGA TRUMP ::

S svojimi 25leti si ti socializem zgolj v mokrih sanjah videl. Tam smo imeli delovne sobote za "enakomeren razvoj" in smo ves dobiček pošiljal na balkan

MAGA TRUMP ::

Jaz ne jamram kako mi je težko in da so drugi krivi za vse moje težave (sploh jih nimam v bistvu). Ti pa stalno jokcaš kako se ti godi krivica, tako da verjamem da mora biti tvoje življenje res bedno. Sploh pa če od leta 2002 pa do danes napišeš 15k postov od tega povprečno 14 na dan. Pa nisi sposoben niti najosnovnejšega dialoga vse kar znaš je nazi nazi nazi, nazi propaganda,nazi nazi. To besedo si(ste) že tolko obrabili da nas niti najmanj ne gane če nam kdo reče to. Solatko je 20let pred tabo o dialogu in podajanju argumentov, to priznam četudi se z njem ne strijam. Grem stavit da živiš pri mamici

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Jaz ne jamram kako mi je težko in da so drugi krivi za vse moje težave
Kako da ne? Ves čas jamraš, kako je Janković mafijec in da imaš zaradi tega impotenco.

MAGA TRUMP je izjavil:

Ti pa stalno jokcaš kako se ti godi krivica
Citiraj me.

MAGA TRUMP je izjavil:

Sploh pa če od leta 2002 pa do danes napišeš 15k postov
Ne prbiji, napisal sem jih bistveno več. Nisem taka počasnela, kot ste javnosektoraške spužve.

MAGA TRUMP je izjavil:

vse kar znaš je nazi nazi nazi, nazi propaganda,nazi nazi.
Z ljudmi, ki niso nacisti, se brez težav pogovarjam, ker ne bljuvajo smeti.

MAGA TRUMP je izjavil:

Solatko je 20let pred tabo o dialogu in podajanju argumentov, to priznam četudi se z njem ne strijam. Grem stavit da živiš pri mamici
Da se s tovornjakarjem bolje razumeš kot z intelektualcem je pričakovano, da živim pri mamici pa tebi nič mar.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: thramos ()

MAGA TRUMP ::

Že to da imaš samega sebe za intelektualca je dokaz kakšen si. Zgleda si pod nivojem tovornakarjev.

Seveda taki ki živite pri mamici in imate en kup težav, imate rešitev za vse svetovne probleme, samo zase ne.

nejclp ::

MAGA TRUMP je izjavil:

S svojimi 25leti si ti socializem zgolj v mokrih sanjah videl. Tam smo imeli delovne sobote za "enakomeren razvoj" in smo ves dobiček pošiljal na balkan

Oho, starost sem uganil, torej si bi tudi v partiji anede. Prej si oboževal Tita, zdaj pa Trumpa. Mislm, kot iz učbenika, avtoritarni osebek.

jype ::

nejclp je izjavil:

Oho, starost sem uganil, torej si bi tudi v partiji anede. Prej si oboževal Tita, zdaj pa Trumpa. Mislm, kot iz učbenika, avtoritarni osebek.
Tako je. Potrebuje "trdo roko", da ne skrene na stranpota.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: thramos ()

MAGA TRUMP ::

Che-ja, titeka, stalina, lenina,marxa,mao zedonga in ostalih barab nikol nikoli občudeval,zmeraj sem nasprotoval njihovi bolani politiki. Za razliko od vas znam jaz reči bobu bob in obsoditi ljudi ki delajo slabo četudi imajo podobna politična prepričanja kot jaz. Vidva pa tega nista sposobna

nejclp ::

Kera načelnost. In da bi nasprotoval politiki omenjenih, si se v partijo vpisal, anede.
««
101 / 103
»»