» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
373 / 976
»»

boro10 ::

firbec je izjavil:

_ally_ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

b-marko je izjavil:

Vidim, da gre enim ze prav dobro le tako naprej! :) jaz pa zamujam lepe priloznosti, ker mi se kr po 3eh tednih niso potrdili racun na bitstampu :( kaksen predlog kam nalozit denar, ki je primerljiv z bitstamp ali se boljsi in da ni treba tako dolgo cakat in majo nizek fee? Hvala vsem dobrim dusam za odgovor :)

BITREX, KUCOIN

Bittrex ima (žal) zaprte registracije

Podoben problem, kot b-marko. na Kucoin si ne morem nakazat preko SEPA ? Ali pač ?


Ne, ne moreš, nakazati si moraš kovance iz druge borze.
Kot že večkrat v temi omenjeno, samo nekatere borze sprejemajo TRR. Menjalnice ne

Predlagam članek:
Sem začetnik, rad bi kupil kriptovalute, na katere borze naj se prijavim?

LP
Pozdrav

firbec ::

boro 10, thx, preberem

iggy ::

Zeitgeist je izjavil:

nodi zdaj bom kupil za 200$ music coina in cakal. be aware

"I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom I can tell you I don't have money, but what I do have are a very particular set of skills. Skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my daughter go now that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you, but if you don't, I will look for you, I will find you and I will kill you."

:P


kje kupuješ?
Hey, you're fat!

firbec ::

boro10, binance ne ponuja novih registracij, kot omenjaš v navodilih.

Zeitgeist ::

iggy je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

nodi zdaj bom kupil za 200$ music coina in cakal. be aware

"I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom I can tell you I don't have money, but what I do have are a very particular set of skills. Skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my daughter go now that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you, but if you don't, I will look for you, I will find you and I will kill you."

:P


kje kupuješ?


bittrex

Jerry000 ::

Prej ste nekaj govorili da je bil/je MEW hacked? Je to res? Vir?

velikan ::

firbec je izjavil:

Podoben problem, kot b-marko. na Kucoin si ne morem nakazat preko SEPA ? Ali pač ?


ne
https://www.kucoin.com/#/?r=1he8b

firbec ::

ko imaš enkrat evre na Livecoin, jih lahko premečeš na Kucoin ali drugo borzo ter začneš trgovat, če tam še nimaš potrjene verifikacije, al spet čakaš ?

juroz ::

firbec je izjavil:

boro10, binance ne ponuja novih registracij, kot omenjaš v navodilih.


Večkrat probaj, zjutraj vem da se jih je več lahko registriralo tako da če sedaj ne gre poskusi jutri zjutraj.
Do takrat pa poskusi Kucoin, podobna zadeva.

firbec ::

Kucoin imam, samo evrov še ne morem spravit gor.

juroz ::

firbec je izjavil:

ko imaš enkrat evre na Livecoin, jih lahko premečeš na Kucoin ali drugo borzo ter začneš trgovat, če tam še nimaš potrjene verifikacije, al spet čakaš ?


Na binance ali kucoin takoj ko se registriraš lahko nakažeš sredstva in trguješ. za začetek ni treba nobene verifikacije.

velikan ::

firbec je izjavil:

ko imaš enkrat evre na Livecoin, jih lahko premečeš na Kucoin ali drugo borzo ter začneš trgovat, če tam še nimaš potrjene verifikacije, al spet čakaš ?

lahko preneseš kovance EUR pač ne. brez registracije ne moreš trgovati
https://www.kucoin.com/#/?r=1he8b

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: velikan ()

juroz ::

aja,ja € ne moreš tja prenest. probi ETH/LTC ali kaj podobnega za kucoin. za binance pa lahko ripple.

firbec ::

se pravi
1 evre na Livecoin
2 nakup kovancev
3 prenos kovancev kamorkoli

boro10 ::

firbec je izjavil:

Kucoin imam, samo evrov še ne morem spravit gor.


Predlagam Coinbase iz linka, dobiš še 8€.
https://kriptocoin.si/sem-zacetnik-rad-...

Če pa hočeš res hitro pa rabiš kreditno kartico in preko Livecoin.

Vsekakor pa priproočam da se poizkušaš prijavit na vse borze, dokler se še lahko. Če boš kdaj zasledil nekje perspektiven kovanec, ali pa prejel namig boš moral kovanec kupiti tam, kjer ga listajo.

Binance žal, dela pa ne dela. Ne morem stalno spreminjati :)
Pozdrav

rozman ::

Tole mi je prejle napisal kolega:

Prejle sem klical brata (direktor pravne službe ene izmed slo bank), ki se je vrnil z daljšega dopusta in ga povprašal glede izplačil kripto dobičkov. Pripravlja se regulacija kripta na nivoju EU, kar sicer ni nič novega in presenetljivega, nisem pa vedel, da je davčna zakonodaja sprejeta za celotno tekoče leto, kar pomeni, da je lahko retroaktivna - velja za nazaj od 1.1.2018 dalje (neprava retroaktivnost). V praksi to pomeni, da lahko danes vse prodamo, julija sprejmejo zakon o obdavčitvi, pa bo furs to januarsko izplačilo še vedno obdavčil. Kdor si ni izplačal pred 31.12.2017 ga bo letošnja zakonodaja zajela ne glede na to, kdaj si bo izplačal, pred sprejetjem ali po sprejetju. Tudi z izplačilom v Bosno se ne izide, ker si itak v prekršku, če ne javiš računa v tujini, če ti že uspe prešvercat denar, boš pa padel pod drobnogled fursa, ko si boš kupil nekaj za večji znesek, ki ni ravno skladen s tvojo plačo. Kakorkoli se obrneš, imaš rit zadaj.

Težavo osebno vidim v tem, da bi recimo zaslužil za hišo, recimo vredno 200.000eur. In jo kupil. In mesec dni kasneje dobil s fursa odločbo, da moram plačati 40% davka za dobiček iz kripta. 80 jurjev si nimam iz kje potegnit. Nasvet je torej izplačilo šele ob koncu leta in pa ob zastavljenih ciljih imejte v mislih, da je čisto možno, da bo davek 40%.

Žalost

velikan ::

firbec je izjavil:

se pravi
1 evre na Livecoin
2 nakup kovancev
3 prenos kovancev kamorkoli


prenos kovancev ki jih želena borza sprejema. npr ripple ne mores poslat na kucoin
https://www.kucoin.com/#/?r=1he8b

boro10 ::

firbec je izjavil:

se pravi
1 evre na Livecoin
2 nakup kovancev
3 prenos kovancev kamorkoli


Evre na livecoin samo preko kreditne, ne moreš s TRRja
Pozdrav

Dtrader ::

rozman je izjavil:

Tole mi je prejle napisal kolega:

Prejle sem klical brata (direktor pravne službe ene izmed slo bank), ki se je vrnil z daljšega dopusta in ga povprašal glede izplačil kripto dobičkov. Pripravlja se regulacija kripta na nivoju EU, kar sicer ni nič novega in presenetljivega, nisem pa vedel, da je davčna zakonodaja sprejeta za celotno tekoče leto, kar pomeni, da je lahko retroaktivna - velja za nazaj od 1.1.2018 dalje (neprava retroaktivnost). V praksi to pomeni, da lahko danes vse prodamo, julija sprejmejo zakon o obdavčitvi, pa bo furs to januarsko izplačilo še vedno obdavčil. Kdor si ni izplačal pred 31.12.2017 ga bo letošnja zakonodaja zajela ne glede na to, kdaj si bo izplačal, pred sprejetjem ali po sprejetju. Tudi z izplačilom v Bosno se ne izide, ker si itak v prekršku, če ne javiš računa v tujini, če ti že uspe prešvercat denar, boš pa padel pod drobnogled fursa, ko si boš kupil nekaj za večji znesek, ki ni ravno skladen s tvojo plačo. Kakorkoli se obrneš, imaš rit zadaj.

Težavo osebno vidim v tem, da bi recimo zaslužil za hišo, recimo vredno 200.000eur. In jo kupil. In mesec dni kasneje dobil s fursa odločbo, da moram plačati 40% davka za dobiček iz kripta. 80 jurjev si nimam iz kje potegnit. Nasvet je torej izplačilo šele ob koncu leta in pa ob zastavljenih ciljih imejte v mislih, da je čisto možno, da bo davek 40%.

Žalost


Prosim, ne nakladaj. Plačilo davka za nazaj... serješ!

firbec ::

Dejmo še SLO-tech forumaši ustanovit eno svojo borzno stran, naredimo dobro reklamo, pa služimo s provizijami, da se bo kadilo
folk je čisto poblesavil s temi kriptami

boro10 je izjavil:

firbec je izjavil:

se pravi
1 evre na Livecoin
2 nakup kovancev
3 prenos kovancev kamorkoli


Evre na livecoin samo preko kreditne, ne moreš s TRRja


VISA prepay može ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: firbec ()

b-marko ::

Najprej hvala vsem za dobrodusnost. Imam pa sledeci problem, dobim kodo preko google authenticator jo vnesem na kucoin in napise, da koda ni pravilna oziroma je koda potekla...probal sem ze kr nekajkrat pa vedno znova isto...kaksna resitev za to?

boro10 ::

b-marko je izjavil:

Najprej hvala vsem za dobrodusnost. Imam pa sledeci problem, dobim kodo preko google authenticator jo vnesem na kucoin in napise, da koda ni pravilna oziroma je koda potekla...probal sem ze kr nekajkrat pa vedno znova isto...kaksna resitev za to?


Moraš biti hiter, preden se koda zamenja. Lahko pa so serverji obremenjeni, in pač moraš poizkusiti večkrat.
Pozdrav

Zeitgeist ::

12jan utrust listing na hitbtc ce ste spregledali

pa ne pozabite ICON ima v januarju mainnet launch!!!

Zgodovina sprememb…

firbec ::

b-marko je izjavil:

Najprej hvala vsem za dobrodusnost. Imam pa sledeci problem, dobim kodo preko google authenticator jo vnesem na kucoin in napise, da koda ni pravilna oziroma je koda potekla...probal sem ze kr nekajkrat pa vedno znova isto...kaksna resitev za to?


to sem tudi jaz rojeval, preden sem skontal
tam se ti vrti en krogec, ne smeš zamuditi da pride krogec naokoli, če ne se menja drug PIN

b-marko ::

Bom probal doma na compu, kr zdj preko telefona probavam pa ocitno, da je tuki nek problem ali pa res prevec zasedeni serverji :P

Qcube ::

rozman je izjavil:

Tole mi je prejle napisal kolega:

Prejle sem klical brata (direktor pravne službe ene izmed slo bank), ki se je vrnil z daljšega dopusta in ga povprašal glede izplačil kripto dobičkov. Pripravlja se regulacija kripta na nivoju EU, kar sicer ni nič novega in presenetljivega, nisem pa vedel, da je davčna zakonodaja sprejeta za celotno tekoče leto, kar pomeni, da je lahko retroaktivna - velja za nazaj od 1.1.2018 dalje (neprava retroaktivnost). V praksi to pomeni, da lahko danes vse prodamo, julija sprejmejo zakon o obdavčitvi, pa bo furs to januarsko izplačilo še vedno obdavčil. Kdor si ni izplačal pred 31.12.2017 ga bo letošnja zakonodaja zajela ne glede na to, kdaj si bo izplačal, pred sprejetjem ali po sprejetju. Tudi z izplačilom v Bosno se ne izide, ker si itak v prekršku, če ne javiš računa v tujini, če ti že uspe prešvercat denar, boš pa padel pod drobnogled fursa, ko si boš kupil nekaj za večji znesek, ki ni ravno skladen s tvojo plačo. Kakorkoli se obrneš, imaš rit zadaj.

Težavo osebno vidim v tem, da bi recimo zaslužil za hišo, recimo vredno 200.000eur. In jo kupil. In mesec dni kasneje dobil s fursa odločbo, da moram plačati 40% davka za dobiček iz kripta. 80 jurjev si nimam iz :Dkje potegnit. Nasvet je torej izplačilo šele ob koncu leta in pa ob zastavljenih ciljih imejte v mislih, da je čisto možno, da bo davek 40%.

Žalost


A niso nekdo rekel da je realna vrednost coinov točno nič. Torej 40% od 0 je 0. Problem solved :D

diham_eter ::

DBC se še holda, ali damo počasi ven?

Horejšio ::

rozman je izjavil:

Tole mi je prejle napisal kolega:

Prejle sem klical brata (direktor pravne službe ene izmed slo bank), ki se je vrnil z daljšega dopusta in ga povprašal glede izplačil kripto dobičkov. Pripravlja se regulacija kripta na nivoju EU, kar sicer ni nič novega in presenetljivega, nisem pa vedel, da je davčna zakonodaja sprejeta za celotno tekoče leto, kar pomeni, da je lahko retroaktivna - velja za nazaj od 1.1.2018 dalje (neprava retroaktivnost). V praksi to pomeni, da lahko danes vse prodamo, julija sprejmejo zakon o obdavčitvi, pa bo furs to januarsko izplačilo še vedno obdavčil. Kdor si ni izplačal pred 31.12.2017 ga bo letošnja zakonodaja zajela ne glede na to, kdaj si bo izplačal, pred sprejetjem ali po sprejetju. Tudi z izplačilom v Bosno se ne izide, ker si itak v prekršku, če ne javiš računa v tujini, če ti že uspe prešvercat denar, boš pa padel pod drobnogled fursa, ko si boš kupil nekaj za večji znesek, ki ni ravno skladen s tvojo plačo. Kakorkoli se obrneš, imaš rit zadaj.

Težavo osebno vidim v tem, da bi recimo zaslužil za hišo, recimo vredno 200.000eur. In jo kupil. In mesec dni kasneje dobil s fursa odločbo, da moram plačati 40% davka za dobiček iz kripta. 80 jurjev si nimam iz kje potegnit. Nasvet je torej izplačilo šele ob koncu leta in pa ob zastavljenih ciljih imejte v mislih, da je čisto možno, da bo davek 40%.

Žalost


Jaz vidim težavo drugje. Težko bo tole izsledit :)

Pa mogoče, ker so se začel zanimat, bi znal bit leto za vlaganje v projekte ki ne puščajo sledi :)

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Še vedno pravite Musicoin?

anzezala ::

Ima kdo kakšen predlog kako kupiti musicoin. Bittrex in cryptopia so namreč zaprti za registracijo.

Mato989 ::

Dtrader je izjavil:

rozman je izjavil:

Tole mi je prejle napisal kolega:

Prejle sem klical brata (direktor pravne službe ene izmed slo bank), ki se je vrnil z daljšega dopusta in ga povprašal glede izplačil kripto dobičkov. Pripravlja se regulacija kripta na nivoju EU, kar sicer ni nič novega in presenetljivega, nisem pa vedel, da je davčna zakonodaja sprejeta za celotno tekoče leto, kar pomeni, da je lahko retroaktivna - velja za nazaj od 1.1.2018 dalje (neprava retroaktivnost). V praksi to pomeni, da lahko danes vse prodamo, julija sprejmejo zakon o obdavčitvi, pa bo furs to januarsko izplačilo še vedno obdavčil. Kdor si ni izplačal pred 31.12.2017 ga bo letošnja zakonodaja zajela ne glede na to, kdaj si bo izplačal, pred sprejetjem ali po sprejetju. Tudi z izplačilom v Bosno se ne izide, ker si itak v prekršku, če ne javiš računa v tujini, če ti že uspe prešvercat denar, boš pa padel pod drobnogled fursa, ko si boš kupil nekaj za večji znesek, ki ni ravno skladen s tvojo plačo. Kakorkoli se obrneš, imaš rit zadaj.

Težavo osebno vidim v tem, da bi recimo zaslužil za hišo, recimo vredno 200.000eur. In jo kupil. In mesec dni kasneje dobil s fursa odločbo, da moram plačati 40% davka za dobiček iz kripta. 80 jurjev si nimam iz kje potegnit. Nasvet je torej izplačilo šele ob koncu leta in pa ob zastavljenih ciljih imejte v mislih, da je čisto možno, da bo davek 40%.

Žalost


Prosim, ne nakladaj. Plačilo davka za nazaj... serješ!


HAHAHAHAHAHA, kere piše model ej... ne se hecat... daj povej ti tvojemu strokovnjaku da je malo ekstra neumen... noben davčna zakonodaja NE MORE bit retroaktivna, pa še neizsledljivo bo... a bo FURS v Belorusijo šel iskat moj račun ko dvignem z 0 DDVja? :P

Vazelin je izjavil:

fak nebl. Kam si šel od sobote:(


Tam kjer mu je mesto... no ni še... še ene 40$ :)

Vazelin je izjavil:

Mato: kdaj pride ico mastering vol 1?


Haha, upam da do nedelje!

Vazelin je izjavil:

Nodi: s tvojim shitcoinom sem se vedno v minusu:))

Mato: nebl :/ :/ jokam od žalosti :p


Ja kr jokaj ja, kaj pa nisi bil vzdržen, to je bla kazen :P

chavlji je izjavil:

WTF Neblio !?

Človek se namaka v toplicah in usput zasluži par 10k € !

=)))


Haha... :P Še 2x tolko naj gre pa bo počasi dost :D

binez je izjavil:

Glede na total suppy NEBL coinov bi znalo it tole še zelo gor skozi leto. Kaj mislite? Sam sem zamudil prvi vlak, ampak vstopim če malo dipne. Smiselno?


Ja valda, supply je mizeren... torej, povpraševanje ponudba... NEBL lahko preseže NEO... zaradi supplya...

Gregor P je izjavil:

Pri NEBL je sedaj le še vprašanje pri kateri ceni izstopiti?!? Moj maksimalni pohlep je nekje okoli 108 USD, kar je več je pa že HODL teritorij:D


108€ pa maš dobro ceno:)

chavlji je izjavil:

Tudi sam mislim, da gre Neblio še vsaj x 2* glede na supply. Kasneje pa, če bodo pa kaki rezultati, partnershipi in delujoč produkt, pa še veliko več.
Trenutno ne vem, če bi dokupil, ker je res vertikala in marketcap več niti ni tako majhen. Je že na 54. mestu, še včeraj pa je bil na 260.! Zdaj je že hype. Treba je čakat dip, ni druge. Prodajal pa ga ne bom.

Drugače to ko nekateri jokate, da niste hodl... to se nam vsem stalno dogaja (Nodijev ZCL recimo, ki nam ga je prinesel na pladnu 1 teden preden je šel x 30). Drugače bi vsi ratali miljonarji v roku pol leta. Sej bo še prilik.

----------------------------------
*Lahko gre tudi x0.3 !



A včeraj pa NEBL ni bil na 260 mestu :P Pretiravat pa ne lol... skratka... za NEBL je realen market cap 1-2bil...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Ja kr jokaj ja, kaj pa nisi bil vzdržen, to je bla kazen :P


:))
Bomo jutri videli, s kaksno "big" novico bodo postregli.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Musicoin se še kupuje ali je prepozno :)? Se splača še?

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja kr jokaj ja, kaj pa nisi bil vzdržen, to je bla kazen :P


:))
Bomo jutri videli, s kaksno "big" novico bodo postregli.


Če je novica že zunaj... si slep? :D Predvsem material za kingsija... nič hypa :)

https://nebl.io/2018/01/08/neblio-devel...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Pisal semza music coin. Neblio je ze zamujen vlak.

Mato989 ::

Sori, sem mislo da jepisal Vazelin... my bad!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

iggy ::

Mam še mal ETH na kucoin, predlagate kakšen shitcoin?
Hey, you're fat!

Tarzan ::

RPX je nekam prehudo padel, po mojem da se ga splača povohat..

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Sori, sem mislo da jepisal Vazelin... my bad!


Ko bo slo gor bom vedel da je vazlin prodajal.

rađo ::

Iščem nasvet.
Holdam LTC že kar nekaj časa in se mi skos giblje +/- 10% od nakupne vrednosti. Je smiselno še držati zadevo ali bi raje prodal in kupil kakšnega drugega. Že zaradi tega ker pri litecoinu neke realne rasti tudi ne pričakujem, medtem ko lahko ulovim razne večkratnike vložka na shitcoinih/ICOtih


Seveda v longterm portfoliu pa se bo najdlo mesto za ltc

Sicer pa še kdo izmed vas holda SHIFT ?

Red_Mamba ::

jst LTC drzim dalje
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Vazelin ::

Dbix8-)

cungalungaa ::

Vazelin je izjavil:

Dbix8-)


volume je tud kar kul

beli1995 ::

Se da iz denarnice https://www.blockchain.com/ € prenesti na osebni račun? In če se da, kako se to naredi?

Tarzan ::

beli1995:
Bitcoine moraš prenest na borzo, najbolje Bitstamp, potem pa tam BTC prodati v EUR in opraviti dvig (withdrawal).

kriptopujsek ::

Kaj mislite o SPF - SportyFI? Se splača vložit malo več in hodlat? Meni se sama ideja zdi zanimiva

Zgodovina sprememb…

punisher10 ::

@Mato: RPX brez panike še hold (do 15.ga)? tudi če je padel nekaj in tam okol 65-70 USD plava?

Zeitgeist ::

anzezala je izjavil:

Ima kdo kakšen predlog kako kupiti musicoin. Bittrex in cryptopia so namreč zaprti za registracijo.


black market :D :D :D

diham_eter ::

mato a se splača DBC še holdat al rajš prestavimo v RPX, zdej k je cheap?

Mato989 ::

punisher10 je izjavil:

@Mato: RPX brez panike še hold (do 15.ga)? tudi če je padel nekaj in tam okol 65-70 USD plava?


Jaz HODLAM :)

diham_eter je izjavil:

mato a se splača DBC še holdat al rajš prestavimo v RPX, zdej k je cheap?


Ne vem, to boš pa se moral sam odločit, dejansko... jaz ne bom... ker mam občutek da bo DBC šel še gor, ampak tu je res od oke govorjenje.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()
««
373 / 976
»»