» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
175 / 976
»»

kingsix ::

IOTA imajo radi tudi pri Microsoft, Cisco, Volkswagen, Samsung, Bosch.... Google trends tudi kaže zelo vzpodbudno.

Zdaj samo čakam in upam na kar preceješn dip, da lahko naredim re-entry.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

bonanno ::

kingsix je izjavil:

kingsix je izjavil:


btw. Pravkar pretvoril nekaj ETH v IOTA.


En del prodal - jackpot baby. Easiest 25k EUR in my life.

ps. Sicer sem long-term IOTA, ampak rabil EUR in tukaj je bil največji pump (0,32 do 2,44).


v katere coinse imaš še vloženo?

kingsix ::

ETH, IOTA, REP, ANT, SiaCoin, RLC, ICN, BTC... in še nekaj maleg v kake druge.

..sia tudi +60%..ampak ker je to pump brez novic se bo lar lepo prodalo.

bonanno ::

ok, si bom pogledal,

jaz imam v ETH, ltc, xlm, omg, Fun, dogecoin, ripple, bytecoin, xem, btc, kaj menite ?

kingsix ::

Ma dejansko v bull marketu lahko imaš skoraj karkoli in bo OK. :)

XLM in Ripple ne maram.. ampak Ripple nekaj tradam, ker je easy money..pade na tam 1,7 in se vedno vrne do 2,5 ..vsaj zaenkrat se je :).
dogecoin mi je brezveze. Ostalo pa je... čist ok.
Bom pa pogledal v FUN, na prvi pogled zanimivo. Thanks.

chavlji ::

Kingsix, to pa je gain! Da mi enkrat vsaj pol toliko rata! Pa hvala za nasvete glede perspektivnih. Iota se mi vidi preveč tvegana trenutno za vstop.
Gledam Lisk, ki zgleda na svojem dnu? Razmišlja kdo o vstopu? Nad OMG sem pa že obupal in ne bi vstopil kljub nizki ceni.

perci ::

kingsix je izjavil:

kingsix je izjavil:


btw. Pravkar pretvoril nekaj ETH v IOTA.


En del prodal - jackpot baby. Easiest 25k EUR in my life.

ps. Sicer sem long-term IOTA, ampak rabil EUR in tukaj je bil največji pump (0,32 do 2,44).

A ne bi raje napisal kje in kako delaš arbitražo, če se že hvališ s tem?

Baja ::

arbitraža? saj nikjer ni napisal da kaj arbitrira. prodal je en del vložka, to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

perci ::

Je par dni nazaj napisal, ko smo ga vprasali kje pa ni odgovoril.

kakob ::

kingsix je full of shit.
Zato pa še vedno hodi na šiht.
Yo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

Dejansko pa sem edini, ki sem kdaj podal dokaz glede tradov za katere sem napisal, da sem jih izvedel (ICN tema in še 1x prej tukaj).

Ti pa bluziš o milijonskih nakazailih in bluziš po tem furumu. Cool story, bro. Sounds legit. Yo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

Smeti, ki jih ti na forumu pustiš, ne dokazujejo ničesar.

Jerry000 ::

chavlji je izjavil:

Kingsix, to pa je gain! Da mi enkrat vsaj pol toliko rata! Pa hvala za nasvete glede perspektivnih. Iota se mi vidi preveč tvegana trenutno za vstop.
Gledam Lisk, ki zgleda na svojem dnu? Razmišlja kdo o vstopu? Nad OMG sem pa že obupal in ne bi vstopil kljub nizki ceni.

Lisk je od lani do danes kar lepo zrastel, ga držim že 1 leto. Res pa je da ne vem kakšna bo njegova prihodnost (špekulativno). Trenutno bom še držal ga.

kingsix ::

kakob je izjavil:

Smeti, ki jih ti na forumu pustiš, ne dokazujejo ničesar.



Pa še pojasni kaj ima služba veze s temi tradi? Sem pisal o kakih milijonskih zneskih? O zneskih s katerimi se človek upokoji? Kar nekaj. Tebi razumevanje preprostih stvari res ne gre od rok.

kakob ::

kingsix je izjavil:

kakob je izjavil:

Smeti, ki jih ti na forumu pustiš, ne dokazujejo ničesar.



Pa še pojasni kaj ima služba veze s temi tradi? Sem pisal o kakih milijonskih zneskih? O zneskih s katerimi se človek upokoji? Kar nekaj. Tebi razumevanje preprostih stvari res ne gre od rok.


Never take financial advice from people who work for a living.

kingsix ::

A ti nisi nikoli v življenju delal za denar? Je mamica dala žepnino malemu kakob'u?

pa btw. tudi če sedaj magično dobim 100 mil EUR, bi še dalje delal to kar delam sedaj. Za lenuhe je pač kakršnokoli delo odveč, ti verjamem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:

A ti nisi nikoli v življenju delal za denar? Je mamica dala žepnino malemu kakob'u?


Nikoli nisem imel redne službe.

kingsix je izjavil:


pa btw. tudi če sedaj magično dobim 100 mil EUR, bi še dalje delal to kar delam sedaj. Za lenuhe je pač kakršnokoli delo odveč, ti verjamem.


Vidim, da ti razumevanje angleščine dela težave. A well.

kingsix ::

Never take financial advice from people who work for a living.


..gre se o DELU. in ne redni službi. To, da nisi nikoli imel redne službe nima veze z delom. Kvečemu čei maš svoje podjetje/sp etc. večinoma delajo bistveno več.

Glede moje angleščine pa brez skrbi, bolj poskrbi za svojo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

matico1 ::

če se ne bi tok prepucaval..pa bolj pisal o konkretnih zadevah tud ne bi blo nič narobe.

kakob ::

kingsix je izjavil:

Never take financial advice from people who work for a living.


..gre se o DELU. in ne redni službi. To, da nisi nikoli imel redne službe nima veze z delom. Kvečemu čei maš svoje podjetje/sp etc. večinoma delajo bistveno več.

Glede moje angleščine pa brez skrbi, bolj poskrbi za svojo.


Ne, ne gre se o delu. 'Work for a living' pomeni da delaš za svoj livelihood. Ti dovolim, da pogledaš v slovar kaj to pomeni.

Tvoja redna služba spada pod to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

srnjak ::

Kaj pa če bi se raje pogovarjali v slovenščini, da ne bi prihajalo do nesporazumov s prevodi?

perci ::

kingsix, medtem, ko se prepucavaš s kakobom (vnaprej izgubljena bitka), bi v tem času že zdavnaj lahko napisal, kako delaš arbitražo.

Baja ::

verjetnost da vam bo tole povedal je skoraj nična :)

kingsix ::

kakob je izjavil:

kingsix je izjavil:

Never take financial advice from people who work for a living.


..gre se o DELU. in ne redni službi. To, da nisi nikoli imel redne službe nima veze z delom. Kvečemu čei maš svoje podjetje/sp etc. večinoma delajo bistveno več.

Glede moje angleščine pa brez skrbi, bolj poskrbi za svojo.


Ne, ne gre se o delu. 'Work for a living' pomeni da delaš za svoj livelihood. Ti dovolim, da pogledaš v slovar kaj to pomeni.

Tvoja redna služba spada pod to.


Torej pod to po tvojem spada le REDNA SLUŽBA? Mislim, da boš moral kar ti pogledat v slovar.

perci je izjavil:

kingsix, medtem, ko se prepucavaš s kakobom (vnaprej izgubljena bitka), bi v tem času že zdavnaj lahko napisal, kako delaš arbitražo.


Nekomu sem povedal preko ZS. Ne mislim pa vsem razlagat, ker se potem možnosti uspešne arbitraže znižajo, saj več ljudi enako trada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:

kakob je izjavil:

kingsix je izjavil:

Never take financial advice from people who work for a living.


..gre se o DELU. in ne redni službi. To, da nisi nikoli imel redne službe nima veze z delom. Kvečemu čei maš svoje podjetje/sp etc. večinoma delajo bistveno več.

Glede moje angleščine pa brez skrbi, bolj poskrbi za svojo.


Ne, ne gre se o delu. 'Work for a living' pomeni da delaš za svoj livelihood. Ti dovolim, da pogledaš v slovar kaj to pomeni.

Tvoja redna služba spada pod to.


Torej pod to po tvojem spada le REDNA SLUŽBA? Mislim, da boš moral kar ti pogledat v slovar.


Jasno bo 'redna služba' precej bližje kot 'delo'.

Predlagam, da se nehaš smešit po forumu, bumbarček.

kingsix ::

Precej bližje ali točno to? precejšnja razlika. Cela tvoja trditev temelji na tem.

Sicer pa sem trenutno v službi (no delam od doma)...lahko previdevaš koliko delam :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

fukich ::

eno začetniško vprašanje :D preko katere strani lahko kupim blx, lisk, monacoin?
Hvala

kakob ::

kingsix je izjavil:


Sicer pa sem trenutno v službi (no delam od doma)...lahko previdevaš koliko delam :p


Jah, lenuh si.

perci ::

Nekomu sem povedal preko ZS. Ne mislim pa vsem razlagat, ker se potem možnosti uspešne arbitraže znižajo, saj več ljudi enako trada.

Najprej se hvališ, koliko si zaslužil, potem pa skrivaš informacije glede tega. Tko se načeloma ne dela na forumu. Precej otročje.

Tilen ::

Vprašanje, koliko od te teme bi sploh ostalo, če bi pogledali pravila in 2.2. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Denc ::

fukich je izjavil:

eno začetniško vprašanje :D preko katere strani lahko kupim blx, lisk, monacoin?
Hvala


pejd na https://coinmarketcap.com/ poišči željen coin pa poglej pod zavihek markets.

kakob ::

perci je izjavil:

Nekomu sem povedal preko ZS. Ne mislim pa vsem razlagat, ker se potem možnosti uspešne arbitraže znižajo, saj več ljudi enako trada.

Najprej se hvališ, koliko si zaslužil, potem pa skrivaš informacije glede tega. Tko se načeloma ne dela na forumu. Precej otročje.


A si presenečen? Pubec ether kadi. Valuto za otroke.

kingsix ::

kakob je izjavil:

kingsix je izjavil:


Sicer pa sem trenutno v službi (no delam od doma)...lahko previdevaš koliko delam :p


Jah, lenuh si.


Ne, le moja služba je večinoma bolj raziskovalne/(team)leaderske narave in imam včasih malo več časa.

perci je izjavil:

Nekomu sem povedal preko ZS. Ne mislim pa vsem razlagat, ker se potem možnosti uspešne arbitraže znižajo, saj več ljudi enako trada.

Najprej se hvališ, koliko si zaslužil, potem pa skrivaš informacije glede tega. Tko se načeloma ne dela na forumu. Precej otročje.


Dragi Perci, v življenju ti ni vse prinešeno na pladnju. Tudi meni ni nihče povedal kako to izvajat...in ja, če točno moj način objavim na forumu in kup ljudi začne to delat potem ni več arbitraže. Nekdo je lepo vprašal preko ZS in sem mu tudi povedal.
Sicer pa osnove kako to delat itak poznamo mislim da vsi tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

perci ::

No, kingsix mi je na privat napisal....skratka, ne gre za arbitražo ¸med borzami ampak...nič takega zelo netveganega IMO.

Jerry000 ::

Kaj če bi se o kriptovalutah pogovarjali in špekulaciji, ne to kaj kdo dela v službi? To lahko berem v drugi temi, tukaj ne želim tega smetja brat ker me ne briga kaj vi delate, me zanimajo kriptovalute. Dejte no...

kakob ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj če bi se o kriptovalutah pogovarjali in špekulaciji, ne to kaj kdo dela v službi? To lahko berem v drugi temi, tukaj ne želim tega smetja brat ker me ne briga kaj vi delate, me zanimajo kriptovalute. Dejte no...


Ja le kako boš nesranje bral, če pa kingsix pisuni?

perci ::

Tudi ti lepo pomagaš :)

Jerry000 ::

Kaj še komu Binance ne delajo? 502 ali pa louda v neskončnost?

mAXTER ::

Dejte moderatorji to temo mal počistit no..ker je med tem smetjem težko razbrat karkoli..

gruntfürmich ::

močno dvomim da bodo zbrani v tej temi, ki bi izvajali takšno arbitražo, kaj vplivali na profit zaradi kapitala vpletenega...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Jerry000 ::

Dejmo nazaj na temo: Kaj še komu Binance ne delajo? 502 ali pa louda v neskončnost?

Baja ::

ne dela. meni binance html kodo ven vrže :)

edit: no, zdaj mi je sicer nalozlo. someone f* with filetypes?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Jerry000 ::

Nja, meni tudi po 3 refresh-ih. Nekaj se jim dogaja, jaz bom raje počakal

amacar ::

Včeraj so imeli maintainance, mogoče je kaki cache ostal.

JostK ::

Kaj se zgodi s transakcijo, če ne dobi nobene potrditve? Je ta vsota izgubljena ali se po nekem času vrne na prvotno denarnico s katere je bilo poslano?

Baja ::

vrne se. vsaj ce govoriš o btc

JostK ::

Pri ETH tudi?

CoreySteel ::

gruntfürmich je izjavil:

močno dvomim da bodo zbrani v tej temi, ki bi izvajali takšno arbitražo, kaj vplivali na profit zaradi kapitala vpletenega...

Ne vem kaj ima kingsix, ampak jaz imam en coin, kjer je dnevnega prometa maksimalno $5000, predvčerajšnjim celo nič naprimer, tako da absolutno vpliva.
Twitter: @CoreySteel_

kiFni ::

kdo je tukaj kupil gold reward ico? No 11.12. se začne zares.
Mislim da sem našel, kar sem iskal, da dobivam še nek pasiven dohodek čim dlje.

D3m0r4l1z3d ::

there are many UP TO-s
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

««
175 / 976
»»