» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
858 / 976
»»

perci ::

And yet...nobene rasti v avgustu. A ni reku Valvoline, da obstaja 100% korelacija?

Aja, saj res. Ce ne bi blo tetherprinterja, bi se market se bolj usul.

A ves kaj mi ni jasno. Zakaj bitfinex preprosto ne naprinta se 50 milijard tethra pa bi bili vsi happy in zadovoljni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Tilen ::

Bi bili z 20% donosom kriptozaslužkarji sploh zadovoljni? :P

50 milijard je 20% mcap.

Yes, bizarno! :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Vazelin ::

20% na tedenski bazi je sprejemljivo:))

neverlucky ::

Tilen je izjavil:

Bi bili z 20% donosom kriptozaslužkarji sploh zadovoljni? :P

50 milijard je 20% mcap.

Yes, bizarno! :)



Sploh nevem, ko sem prvic vlozil noter, sem si rekel da preden je x3 sploh ne razmisljan o tem da vzamem ven. Zdaj pa sploh nima veze. Ce ne delas swing tradeanja, potem ti 20% gor na ves minus od prej ne pomeni velik.

janig ::

V ponzi vlozis tisto kar si pripravljen izgubit. Kaj ti bo 20% plusa.

bulplux ::

20 plusa, 20 minusa ali pa 100 minusa... Nima veze. Mi vlagamo notri za 10000 plusa... Vse ostalo je brez veze.

Vazelin ::

BTC ponovno počasi pridobiva. Alti ponovno v padanju. Sicer zelo počasi ma vseeno.;)
Moje ciljne napovedi za nekaj altov (do sredine septembra):
1. NEO 12-14$
2. ADA 0.07-0.08$
3. LTC 50-52$

Kdor ne verjame bo moral verjeti :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Tilen ::

Moja ciljna napoved ostaja enaka.

Dokler se tale graf bistveno ne obrne, ne bo bistvene spremembe cene.

https://trends.google.com/trends/explor...
https://trends.google.com/trends/explor...

Kripto je pač luft in če ne piha, ne bo rasti. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vazelin ::

ko (če) bo spremembo smeri zaznati iz teh grafov bo že prepozno za penzijo:D

Osebno sicer dvomim, da se bo pump iz decembra/januarja še kdaj ponovil. To je bilo nekaj neverjetnega in imo once in a lifetime. Tukaj smo samo še zato, ker verjamemo z nekaj možganskimi koreninami, da se lahko morda še kdaj spremeni. Še je upanje. HODL!

Evo ko sem to pisal je padlo na 210 cmc!

Dame in gospodje. Po več mesecih sem odprl Kraken account.
In kaj vidim: 200 EUR:)) Januarja je bilo nekaj jurčkov na računu. :/

#thug_life #harsh_times

milijardo na minuto pada

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

dronyx ::

Tilen je izjavil:

Kripto je pač luft in če ne piha, ne bo rasti. :)

Misliš megla? Rasti ne bo dokler ne bo neke dodane vrednosti. Kot je trenutno videti ali nihče zares te tehnologije ne potrebuje, ali pa še niso razvili nič uporabnega. Tako je edina dodana vrednost provizije menjalnic, ki pa niso majhne ob 10 MRD dnevnega prometa.

janig ::

A ne gre internet na blokčejn?

Vazelin ::

janig je izjavil:

A ne gre internet na blokčejn?

Ne, to so bile samo mokre sanje uporabnika Aquafresh

Sedaj se še azijci zbudijo :/ To zna biti krvavica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

louser ::

perci je izjavil:

And yet...nobene rasti v avgustu. A ni reku Valvoline, da obstaja 100% korelacija?

Aja, saj res. Ce ne bi blo tetherprinterja, bi se market se bolj usul.

A ves kaj mi ni jasno. Zakaj bitfinex preprosto ne naprinta se 50 milijard tethra pa bi bili vsi happy in zadovoljni?

Ne rabiš printati. Zgolj zadosti veliko količino kakeckovanca moraš kar nekajkrat po nerealni ceni prodati samemu sebi.
Saj vsi vemo, da je treba le market prepričat, da je zavoljo 10 centov vrednega kakca, ki se je nekaj tisočkrat trejdal možaku iz levega žepa v desni in obratno, ta kakec sedaj vreden 2 ali 3 evre.

branimirII ::

Autobiografija:
1. del
Mladost na spletu

2. del
Kriza srednjih let na blockchainu

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

louser je izjavil:

Ne rabiš printati. Zgolj zadosti veliko količino kakeckovanca moraš kar nekajkrat po nerealni ceni prodati samemu sebi.

In ob tem si po možnosti vsakič še izplačaš provizijo tako da na koncu strogo računovodsko gledano še služiš.

-valvoline- ::

perci je izjavil:

And yet...nobene rasti v avgustu. A ni reku Valvoline, da obstaja 100% korelacija?

Aja, saj res. Ce ne bi blo tetherprinterja, bi se market se bolj usul.

A ves kaj mi ni jasno. Zakaj bitfinex preprosto ne naprinta se 50 milijard tethra pa bi bili vsi happy in zadovoljni?

Sproti kurijo tethre da bi umetno vzdrzevali btc cez 6k in z tem tudi ostala lopovcoin nesnaga. Zakaj pa misles da cene se vedno niso zdrvele proti 0? Ni receno da ce danes sprintajo svezi batch da bodo tudi naenkrat vse skuril. lahko pocnejo karkol dokler ovce uporabljajo elektronski counterfit lopovusd.

gruntfürmich ::

morda kurjenje tetherjev ni nič drugega kot dvigi real $$$ in spravljanja v žepe, in na koncu bomo v kripto poolu ostali samo še z tetherji brez real $$$, ki pa bodo v žepih lopovov.

venezuela gre ful kripto: https://www.ccn.com/venezuela-devaluati...

sem se nekoč logiral da bi investiral, ampak tega se tam verjetno lotevajo popolnoma brez infrastrukture, brez enega samega mesta za plačevanje, brez logistike, brez hrbteničnega omrežja, brez ičesa.
tko da je to verjetno zgolj še ena zadeva da si vladajoča elita napolni žepe.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

Zakaj pa misles da cene se vedno niso zdrvele proti 0?

Morda zato, ker tudi pred Tethrom niso bile 0?

V bistvu glede tethrov ničesar ne vemo in so vse zgolj špekulacije. Zgodba ni od včeraj in pomojem (če bi moral ugibat) bitfinex ne "zlorablja" tethra. Vseeno to ni bistveno za njihov core bussiness.

Vazelin ::

Tether lopovcoin nesnaga lopovusd:D

branimirII ::

Vazelin kolk je marketkap?

neverlucky ::

Marketcap po CMCju je trenutno 212 milijard. 5 milijard več, kot je bil danes okoli 8. ure.

perci ::

Tetherprinter ftw.

gruntfürmich ::

v zadnjih dveh ciklih je vrednost BTC sledila kontra shortom na btfinexu; kot da nekdo namerno likvidira shorte.
tako je bilo 10.aprila (short max - btc gor), 6.maja (short dol - btc dol), 23.junij (short gor - btc gor), 29.julij (short dol - btc dol), zdaj short gor - btc ?gor?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

neverlucky ::

Kje vidiš količino shortov?

gruntfürmich ::

neverlucky je izjavil:

Kje vidiš količino shortov?
če jih ne vidiš potem nimaš sreče...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Smurf ::

Ja teli shorti znajo popadati k domine. Trenutno zacasna investicija v bitcoine ni tako zelo zgresena.

-valvoline- ::

Smurf je izjavil:

Ja teli shorti znajo popadati k domine. Trenutno zacasna investicija v bitcoine ni tako zelo zgresena.

Pocakaj da krepne tether

Smurf ::

-valvoline- je izjavil:

Smurf je izjavil:

Ja teli shorti znajo popadati k domine. Trenutno zacasna investicija v bitcoine ni tako zelo zgresena.

Pocakaj da krepne tether

Shorti bodo tethru kvecjemu koristili. Navsezadnje ista borza dela tether in ponuja shortanje bitcoinov. V primeru, da manipulirajo s tethrom, lahko dvignejo btc ceno, kar zacne prozenje shortov - s tem dodaten dvig cene in v tistem trenutku prodajo nazaj bitcoine.

Horejšio ::

Sucker rally.

Vazelin ::

še na pol, potem pa akumuliramo:D

vse skupaj je še vedno previsoko:
1. random shitcoini po par mio vrednosti
2. težkokategorniki brez produkta in samo whitepaper po milijardico (cardano ipd)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

perci ::

pizda, Vazelin, ti menjaš predikcije ko spodnje gate

Vazelin ::

Niti ne.:) Sem nabavil za par desetakov Cardano in 3 EOS.
Za kakšno resno akumulacijo mislim da je prezgodaj.

perci ::

Resno akumulacijo? To si jo naredil pri 20 jurjih :).

louser ::

Zimbabwe in EU nimata iste valute, Perci.

gruntfürmich ::

Smurf je izjavil:

Ja teli shorti znajo popadati k domine. Trenutno zacasna investicija v bitcoine ni tako zelo zgresena.

malo me skrbi, ker bodo zopet tečnarili s SEC in ETF ki naj bi bil v petek deadline...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

gruntfürmich je izjavil:

Smurf je izjavil:

Ja teli shorti znajo popadati k domine. Trenutno zacasna investicija v bitcoine ni tako zelo zgresena.

malo me skrbi, ker bodo zopet tečnarili s SEC in ETF ki naj bi bil v petek deadline...

Misliš, da bo velik padec zaradi nepotrditve vsakega posameznega ETF? A se ni to že malo izpelo?

Vazelin ::

ETF je že vračunan IMO :)

Resno akumulacijo? To si jo naredil pri 20 jurjih :).

50EUR v kripto danes cca 1000 EUR v kripto januarja (Cardano) ali 1500 EUR (neblio) :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

janig ::

Napoved: 5EUR v kripto decembra 2018 = 1000EUR v kripto januarja 2017

Vazelin ::

V bistvu zna biti natanko tako.:) Cmc mora pasti nekje na 60 milijardic, da se ponovi (procentualno) stanje iz 2014. Torej lahko pri 99% coinih pričkujemo še kakšno ničlo več. Tja do 60 milijard čakam, če gre pa pod pa samo poberem šila in kopita.

HODL! :/

Mato989 ::

In potem gre nazaj gor in boš jamral zakaj si prodal... 2013 all over again =)

Karkoli si želel in nisi prodal najkasneje takrat ko je BTC spet poizkušal prebit 10k... je bolje danes pustit do 0 kot karkoli drugega... keširanje pri 60mil CMCja je smešnica na kubik =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

janig ::

Ce pade pod 60milijard ti bo ostalo koliko? 100 eur? Brezveze prodajat.

Vazelin ::

Saj zato pa bom akumuliral manjše zneske skozi mesece (leta). Če slučajno pride do pumpa se odpira šampanjec, drugače mi tako ne bo vplivalo na standard življenja. Morebitna nagrada je veliko vredna.

Sicer pa ja ... prejšnje zadeve se ne splača cashoutat:))

Tolažim se z dejstvom, da bi tisti denar tako ali tako porabil na kakšnem Thailand tripu kjer bi fasal kako bolezen od ku*b. Crypto je rešil življenje - dobesedno!:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

janig je izjavil:

Ce pade pod 60milijard ti bo ostalo koliko? 100 eur? Brezveze prodajat.

Trezor mi ostane in izkušnje za bodočo Wall Street kariero.:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Sam a ti si dobesedno non stop hodlal Vazelin? Nisi niti 1x prodal pa kupo nazaj ceneje? Meni je 2x ratalo... =) Sicer mam še skoz manj, ampak zdaj rabim še samo cca. 60% od ATHja cene da sem finančno na istem če bi gledal FIAT
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

profdoktor ::

NEO bo šel še letos pod 1$, NEBL pa pod 0.1$. Stavim, če kdo slučajno upa še enkrat z lasnim tičem po koprivah žvajznit. Anyone?

Vazelin ::

Skoraj samo hodl.
Si moral imeti pa res dobre pick-e, da si lahko zadržal kljub 20,30x dropom

profdoktor je izjavil:

NEO bo šel še letos pod 1$, NEBL pa pod 0.1$. Stavim, če kdo slučajno upa še enkrat z lasnim tičem po koprivah žvajznit. Anyone?

za 0.1$ kupim 1000 nebliov na zalogo:D Za vsak slučaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

saj jaz sem 2x prodal malo večje količine samo zajebal sem samo da sem prehitro kupoval nazaj, običajno par dni kasneje... mislim da največ kar mi je ratalo je blo prodat KCSje po cca. 52.000 satoshijev samo kaj ko sem pol po slabih 30.000 nazaj kupoval tak da sem pridobil slabih 40% po feejih... pa še en tak manever sem z NEBLi naredil, samo tam je blo samo 15% gaina v količini kovancev
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Ja a drugo si potem pretopil v BTC ali si all in v kcs, neblio?

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Ja a drugo si potem pretopil v BTC ali si all in v kcs, neblio?


BTCja mam tam okol 0.5... Mislim da mam okol 25% NEOta, NEBLa in KCSja... teh 0.5 BTCja pa še nekaj drugih altov, spomnim se da mi leži na bitstampu 500 XRPja ko sem kupoval po slabih 0,2€ ampak se ne spomnim satoshi value več... RPXe recimo sem prodal po dobrih 0,3€... bi pa moral it gledat satoshi vrednost, vem da sem v NEOtih dobil investicijo nazaj cca. 5x =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Me zanima tudi taktika od Yusefa. Vem da je menjal BTC v ICON. Pa je dolgo če se ne motim hodlal skoraj ekskluzivno BTC.

Sicer pa ... jaz sem sprijaznjen s potencialno večletno akumulacijo. Eno položnico mesečno v kripto ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
858 / 976
»»