» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
856 / 976
»»

hamez66 ::

Ja, zlahka, če ne bi vpili hodl. Tko pa kar hodlajte do 200$ oz. do penzije.

perci ::

Ok, nisem sodeloval do sedaj ampak ker si zacel spet nabijat, bom pac pustil, da te razturijo, Mato.

Mimogrede, ti si neble predlagal se ko so bili na ath, tko da ne bluzi.

Mato989 ::

Govora je kdaj sem prvič predlagal... in to je bilo na 3,2$ give or take... oz bolj natančno pri cca. 25.000 Satoshijev... kar pomeni da si še danes v plusu LOL po BTC valuationu.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

perci: on je neble predlagal že enkrat decembra, ko so bili sweet deal. Mislim da je vrh neblov kot smiseln nakup predlagal dobrih 20$.

janig ::

Gremo iskat januarske poste ko je pravil da bo kmalu 100€?

Mato989 ::

Pojdi in kaj pol? Ti pa nisi nič predlagal in se pač ne moreš zmotit... a sem kdaj rekel da sem nezmotljiv? Itak vsak moron ki je mene poslušal si zasluži da je v minusu ker pomeni da nima 5 gramov lastnega IQja

Mene ne zanima če ste vsi pušili v NEBLih dokelr sem jaz v plusu =)

Upam da ste pušili še v vsem ostalem, prav vam je =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Nobleman ::

Pravi gemblerji niso nikoli v minusu :D
===================
sUc4 my d14k

louser ::

Mato, a davke boš znal odvesti?

-valvoline- ::

perci je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

250m sveze sprintanih teterckov in seveda mc gre gor. Klasika. Show must go on :)

Še dobr, da ti osnovnošolska matematika ne dela težav.

Zafrkancij na račun Matota in NEBL je bilo dovolj. Vsi vemo kako je bilo, nekateri smo iz tega nekaj zaslužili, drugi pač ne. Vsak je pa sam vlagal in je sam odgovoren za rezultat. Pumpica je bila odlična, padec pa še bolj. Sedaj bi pa prosil, da se fokusirate na kaj drugega, ker to ni tema o jebanju Matota ampak špekuliranje o shitcoinih.

Samo zate. 250 milijonckov ob 5ih zjutraj:

Zgodovina sprememb…

perci ::

Mato989 je izjavil:

Pojdi in kaj pol? Ti pa nisi nič predlagal in se pač ne moreš zmotit... a sem kdaj rekel da sem nezmotljiv? Itak vsak moron ki je mene poslušal si zasluži da je v minusu ker pomeni da nima 5 gramov lastnega IQja

Mene ne zanima če ste vsi pušili v NEBLih dokelr sem jaz v plusu =)

Upam da ste pušili še v vsem ostalem, prav vam je =)

Noben ni se nic spusil, ker se vsi hodlajo.

Mato jih je predlagal na ath ali blizu njega. Kdaj jih je prvic predlagal, je nerelevantno za tiste, ki so jih kupovali na ath. In tisti niso v satosijih v plusu.

Zdej pa ze nehaj delat budalo iz sebe. Pac, tvoj gembl se ni izsel, nic narobe s tem. Narobe je zgolj to, da se vedno budalis, da je bil sweet deal.

Samo zate. 250 milijonckov ob 5ih zjutraj

Koliko pa se je povecal kripto market cap?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

-valvoline- ::

15-20bn. Skoraj 10%. nakljucje ane? :V

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

misliš 1%?:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

perci ::

No sej, osnovnošolska matematika.

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

misliš 1%?:P

Iz 200-205 na 220bn.
Verjetno so se vceraj zacel na polno kurit tethre, danes je zmanjkal ter so vklopil printer.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Nek iq cenzus res ne bi skodil tu na slotechu.

Mato989 ::

Zdej pa ze nehaj delat budalo iz sebe. Pac, tvoj gembl se ni izsel, nic narobe s tem. Narobe je zgolj to, da se vedno budalis, da je bil sweet deal.


Noben gambl se ni izšel, ampak takrat ko so spraševali bi kupili pa če bi kupli neble ali pa karkoli drugega, bili bi v minusu =) Torej razlike skorajda ni =)

Noben ni se nic spusil, ker se vsi hodlajo.


A to veš? Ali tako na pamet?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

louser ::

perci je izjavil:

Nek iq cenzus res ne bi skodil tu na slotechu.

Pol treba mstotu blokirat dostop.

-valvoline- ::

perci je izjavil:

Nek iq cenzus res ne bi skodil tu na slotechu.

No pol pa nam ti povej kolk je 10% od 200bn. Al obstaja neka nova matematika iz drugega univerzuma.

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

Ti NEBLi so v tej temi ze tako famozni kot sama HODL fraza. Samo, da se eno vsaj splaca...?

Nobleman ::

cezplotnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

cezplotnik prosim če ne FUDaš teme!

Jerry000 je izjavil:

Mato, ti si trader (lahko tudi ostali sodelujete). Si kaj posebej pišeš tvoje transakcije in trade? Preventivno če davčna kaj povoha da jim daš. Ali imaš namen samo nakazila iz banke dat pa log/izpis iz borz?


Ne izpisujem nič... če bom videl pri kolegih ki so nakazali nekaj sto jurijev na banko da komplicirajo, bomo porihtali izplačilov Belorusijiki je crypto DDV free in ne javlja FURSu in EU :)


FUDam temo? Vse, kar hočem je, da ženska ne zgubi vsega zarad naivnosti. Vam je pa itak v interesu, da folk vlaga, zgolj to namreč dviguje ceno vaših "investicij".

:D
===================
sUc4 my d14k

-valvoline- ::

250m fake usdjev je povzrocilo pump mc-ja za 10%.

Zgodovina sprememb…

perci ::

-valvoline- je izjavil:

250m fake usdjev je povzrocilo pump mc-ja za 10%.

No, dej razlozi tole, prosim. Torej 250 mio naprintanih usd je povzrocilo rast market capa za 20 milijard?

-valvoline- ::

perci je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

250m fake usdjev je povzrocilo pump mc-ja za 10%.

No, dej razlozi tole, prosim. Torej 250 mio naprintanih usd je povzrocilo rast market capa za 20 milijard?

A ti misles ker se je mc dvignil za 20bn da je tolk fizicnega kesa in fake usdjev slo noter?
;((

Mato989 ::

perci je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

250m fake usdjev je povzrocilo pump mc-ja za 10%.

No, dej razlozi tole, prosim. Torej 250 mio naprintanih usd je povzrocilo rast market capa za 20 milijard?


In ti boš o IQ zahtevah za slotech lol...

Da ti razložimo na hitro

Če imava 100 kovancev in jaz kupim 0.0000001 kovanec za 1.000€ je MC koliko?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

-valvoline- je izjavil:

perci je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

250m fake usdjev je povzrocilo pump mc-ja za 10%.

No, dej razlozi tole, prosim. Torej 250 mio naprintanih usd je povzrocilo rast market capa za 20 milijard?

A ti misles ker se je mc dvignil za 20bn da je tolk fizicnega kesa in fake usdjev slo noter?
;((

Ne, ne mislim tega. A ti mislis da 250 mio premakne MC za 100- kratnik?

Mato989 je izjavil:

perci je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

250m fake usdjev je povzrocilo pump mc-ja za 10%.

No, dej razlozi tole, prosim. Torej 250 mio naprintanih usd je povzrocilo rast market capa za 20 milijard?


In ti boš o IQ zahtevah za slotech lol...

Da ti razložimo na hitro

Če imava 100 kovancev in jaz kupim 0.0000001 kovanec za 1.000€ je MC koliko?

Ne znam s tolkimi nulami operirat. Dej pros valvolina za izracun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Nobleman ::

Mato
kaj ti imaš še kaj upanja za NEBL. pride še kdaj top 100?
===================
sUc4 my d14k

-valvoline- ::

Ne kapiras, z fake usdjev se po potrebi namernoma naveliko kupuje in ustvarja povecano umetno povprasevanje zato visji tecaji, in v tem primeru kot je danes je 250mil lopovusdjev povzrocilo pump tecajev za 10%. Kako pa misles da so btc napumpal na 20k? 500bn fizicnega denarja + fake denarja? :V

Zgodovina sprememb…

perci ::

-valvoline- je izjavil:

Ne kapiras, z fake usdjev se naveliko kupuje in ustvarja povecano umetno povprasevanje zato visji tecaji, in v tem primeru kot danes je 250mil lopovusdjev povzrocilo pump tecajev za 10%. Kako pa misles da so btc napumpal na 20k? 500bn fizicnega denarja + fake denarja? :V

Ne, v resnici je bilo samo 5 milijard usd vlozenih notri. Ane?

-valvoline- ::

perci je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Ne kapiras, z fake usdjev se naveliko kupuje in ustvarja povecano umetno povprasevanje zato visji tecaji, in v tem primeru kot danes je 250mil lopovusdjev povzrocilo pump tecajev za 10%. Kako pa misles da so btc napumpal na 20k? 500bn fizicnega denarja + fake denarja? :V

Ne, v resnici je bilo samo 5 milijard usd vlozenih notri. Ane?

Noben ne ve kolk fizicnega kesa je noter. Ve se samo da je skoraj 3bn fake usdjev (total). Lahko da je pravega denarja celo manj k 5bn.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Ce ne ves, zakaj potem bluzis, da je to vse posledica tether scama?

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: perci ()

-valvoline- ::

perci je izjavil:

Ce ne ves, zakaj potem bluzis, da je to vse posledica tether scama?

Zato ker se pumpi vedno 100% casovno ujemajo z tiskanjem fake usdjev. Brez tistih 250 milijonckov svezih lopovusdjev pumpa vceraj in danes zagotovo ne bi bilo.

Zgodovina sprememb…

perci ::

-valvoline- je izjavil:

perci je izjavil:

Ce ne ves, zakaj potem bluzis, da je to vse posledica tether scama?

Zato ker se pumpi vedno 100% casovno ujemajo z tiskanjem fake usdjev. Brez tistih 250 milijonckov svezih lopovusdjev pumpa vceraj in danes zagotovo ne bi bilo.

Pumpi se časovno ne ujemajo vedno s tether printerjem. Ne bluzi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

-valvoline- ::

perci je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

perci je izjavil:

Ce ne ves, zakaj potem bluzis, da je to vse posledica tether scama?

Zato ker se pumpi vedno 100% casovno ujemajo z tiskanjem fake usdjev. Brez tistih 250 milijonckov svezih lopovusdjev pumpa vceraj in danes zagotovo ne bi bilo.

Pumpi se časovno ne ujemajo vedno. Ne bluzi.

Poglej si grafe za nazaj.U nulo.

Je pa en problem, bodo moral zacet tiskat na veliko milijarde, ker vse tezje in tezje gre napihovanje tecajev.

Zgodovina sprememb…

perci ::

-valvoline- je izjavil:

perci je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

perci je izjavil:

Ce ne ves, zakaj potem bluzis, da je to vse posledica tether scama?

Zato ker se pumpi vedno 100% casovno ujemajo z tiskanjem fake usdjev. Brez tistih 250 milijonckov svezih lopovusdjev pumpa vceraj in danes zagotovo ne bi bilo.

Pumpi se časovno ne ujemajo vedno. Ne bluzi.

Poglej si grafe za nazaj.U nulo.

Gledam. Ni v nulo. Niti približno.

Je pa še nekaj, kar si pozabil. Folk tether dejansko uporablja - kupuje. S čim ga kupujejo? Z zrakom?

-valvoline- ::

Perci, to ti je solski primer inflacije. Nic lepsega k da mas lastno tiskarno fake usdjev, zakonodaja pa mirno gleda. :V Tiskalo se bo, tiskalo, tiskalo in enkrat bo pocilo. :V

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Misliš počil bo teterprinter?

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

Misliš počil bo teterprinter?

Jap,pol pa ne bo vec fakeusd caused pumpov.

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

Perci, to ti je solski primer inflacije. Nic lepsega k da mas lastno tiskarno fake usdjev, zakonodaja pa mirno gleda. :V Tiskalo se bo, tiskalo, tiskalo in enkrat bo pocilo. :V


Kako pa kaj s fiatom? Tam so tudi tiskarne? Edina vrednost je dejansko zlato =) in dobrine. Vse ostalo je isto sranje kot tether printer, samo tebe moti tetherprinter ker tvoj doomsaying uničuje... poglej samo Turško liro...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Kje je Yusef. Včasih je dodal kakšen piker komentar :/

perci ::

-valvoline- je izjavil:

Perci, to ti je solski primer inflacije. Nic lepsega k da mas lastno tiskarno fake usdjev, zakonodaja pa mirno gleda. :V Tiskalo se bo, tiskalo, tiskalo in enkrat bo pocilo. :V

Problem je v tem, da ti sploh ne ves kaj tether je in za kaj se uporablja. Pa ne zagovarjam bitfinexa, ker je cist mozno da je scam zadaj. Ampak vem pa, da je veliko ljudi kupilo tether (z btcji, etri itd). In s tistimi tethri se tecaji btcja cisto nic ne zvisujejo, ampak obratno.

Novi tethri se predvsem printajo zato, da folk lahko tudi na borzah, ki nimajo eur in usd parov, prodajo svoje kriptovalute. Mi bos moral pojasnit, zakaj bi to povzrocilo rast bitcoina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

-valvoline- ::

Vem zakaj se tether uporablja, lazja menjava lopovcoin v lopovusd. Nikjer ni dokazano da je tether 1:1 backed z usdjem, celo nobenega jamstva ni lahko vsak spusi svoj denar. samo prazna obljuba je zadaj. BCC style. Tetherscam izkorisca svojo pozicijo, lahko vedno natiska svezi batch fake denarja in z tem napumpa tecaje, ne glede na to kolk tethrov je ze prej natiskanih in v obtoku, brez nobenega realnega kritja v ozadju.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

Vem zakaj se tether uporablja, lazja menjava lopovcoin v lopovusd. Nikjer ni dokazano da je tether 1:1 backed z usdjem, celo nobenega jamstva ni lahko vsak spusi svoj denar. samo prazna obljuba je zadaj. BCC style. Tetherscam izkorisca svojo pozicijo, lahko vedno natiska svezi batch fake denarja in z tem napumpa tecaje, ne glede na to kolk tethrov je ze prej natiskanih in v obtoku, brez nobenega realnega kritja v ozadju.


Povej mi kako je različno od navadnega USDJa.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-valvoline- ::

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Vem zakaj se tether uporablja, lazja menjava lopovcoin v lopovusd. Nikjer ni dokazano da je tether 1:1 backed z usdjem, celo nobenega jamstva ni lahko vsak spusi svoj denar. samo prazna obljuba je zadaj. BCC style. Tetherscam izkorisca svojo pozicijo, lahko vedno natiska svezi batch fake denarja in z tem napumpa tecaje, ne glede na to kolk tethrov je ze prej natiskanih in v obtoku, brez nobenega realnega kritja v ozadju.


Povej mi kako je različno od navadnega USDJa.

Tether je fake usd in ne obratno. Lopovi za tethrom ne investirajo svojih realnih usdjev, temvec fejkanih, elektronski counterfit.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Vem zakaj se tether uporablja, lazja menjava lopovcoin v lopovusd. Nikjer ni dokazano da je tether 1:1 backed z usdjem, celo nobenega jamstva ni lahko vsak spusi svoj denar. samo prazna obljuba je zadaj. BCC style. Tetherscam izkorisca svojo pozicijo, lahko vedno natiska svezi batch fake denarja in z tem napumpa tecaje, ne glede na to kolk tethrov je ze prej natiskanih in v obtoku, brez nobenega realnega kritja v ozadju.


Povej mi kako je različno od navadnega USDJa.

Tether je fake usd in ne obratno. Lopovi za tethrom ne investirajo svojih realnih usdjev, temvec fejkanih, elektronski counterfit.


Kaj pa investira FED? A svoje zlato da printa USD?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-valvoline- ::

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Vem zakaj se tether uporablja, lazja menjava lopovcoin v lopovusd. Nikjer ni dokazano da je tether 1:1 backed z usdjem, celo nobenega jamstva ni lahko vsak spusi svoj denar. samo prazna obljuba je zadaj. BCC style. Tetherscam izkorisca svojo pozicijo, lahko vedno natiska svezi batch fake denarja in z tem napumpa tecaje, ne glede na to kolk tethrov je ze prej natiskanih in v obtoku, brez nobenega realnega kritja v ozadju.


Povej mi kako je različno od navadnega USDJa.

Tether je fake usd in ne obratno. Lopovi za tethrom ne investirajo svojih realnih usdjev, temvec fejkanih, elektronski counterfit.


Kaj pa investira FED? A svoje zlato da printa USD?

Aja, tether = cryptofed. Wow. LOOL.
Fed tiska po narocilu drzave, zasluzek ma zgolj obresti ki so v tem trenutku zgodovinsko nizke. tether tiska counterfit, zasluzek je vsak namensko kupljen lopovcoin ali prigraban realni usd v sistemu menjave.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Vem zakaj se tether uporablja, lazja menjava lopovcoin v lopovusd. Nikjer ni dokazano da je tether 1:1 backed z usdjem, celo nobenega jamstva ni lahko vsak spusi svoj denar. samo prazna obljuba je zadaj. BCC style. Tetherscam izkorisca svojo pozicijo, lahko vedno natiska svezi batch fake denarja in z tem napumpa tecaje, ne glede na to kolk tethrov je ze prej natiskanih in v obtoku, brez nobenega realnega kritja v ozadju.


Povej mi kako je različno od navadnega USDJa.

Tether je fake usd in ne obratno. Lopovi za tethrom ne investirajo svojih realnih usdjev, temvec fejkanih, elektronski counterfit.


Kaj pa investira FED? A svoje zlato da printa USD?

Aja, tether = cryptofed. Wow. LOOL.
Fed tiska po narocilu drzave, zasluzek ma zgolj obresti ki so v tem trenutku zgodovinsko nizke. tether tiska counterfit, zasluzek je vsak namensko kupljen lopovcoin ali prigraban realni usd v sistemu menjave.


FED tudi grabi USDje...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hamez66 ::

louser je izjavil:

Mato, a davke boš znal odvesti?


Matotu ni treba odvajat kripto davkov. 25 trejdov letno ne šteje kot dejavnost. Lahko še parkrat obrne plačo, pa še vedno ne bo dejavnost.


Danes sem prvič sprobal bitomat. Prodal za jurčka btcjev. Fajn zadeva. Do gotovine lahko prideš anonimno. Sicer je zahteval telefonsko številko, ampak telefonsko imaš lahko tudi predplačniško. Važno, da dela SMS.

Nobleman ::

NEBL samo še 30x od vrha
Sreča! sem dokupil pri 1,47 USD
===================
sUc4 my d14k

janig ::

Zdaj ste imeli priloznost za malo po swing trejdat. NEBL je v teh dneh sel skoraj x2. Placa noter, dve ven. Vidite zdaj kako se to dela?

gruntfürmich ::

perci je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

250m fake usdjev je povzrocilo pump mc-ja za 10%.

No, dej razlozi tole, prosim. Torej 250 mio naprintanih usd je povzrocilo rast market capa za 20 milijard?

https://slo-tech.com/forum/t470225/p600...

6->300, pa še mogoče •2 ker potegna za sabo kakeckojne...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
««
856 / 976
»»