» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
854 / 976
»»

Drevesce ::

Tudi sam mislim, da bo tole še močno padlo in da se bo dalo NEO kupiti po 5$. Je pa res noro tole vse skupaj. Lani ta čas sem ETH kupoval po skoraj identični ceni kot je zdaj, pa je vmes presegel znamko 1000$.

Smurf ::

Ce bo padel na 5$ kupem se drugi svezenj ;). Ampak pomoje ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Horejšio ::

Zanimivo kako leti eth dol v primerjavi z ostalimi šitkojni. Proti 200 gremo zgleda. A je to že kapitulacija ?

dronyx ::

Horejšio je izjavil:

Zanimivo kako leti eth dol v primerjavi z ostalimi šitkojni. Proti 200 gremo zgleda. A je to že kapitulacija ?

ETH je prvi med šitkojni in nič čudnega da tone tudi to. Večina je ETH vlagala v ICO-te, samo ta manija je končana (vsaj za zdaj).

neverlucky ::

Verge bo tudi kmalu pod vrednostjo 0.01$. :D

Vazelin ::

Ste še v plusu v absolutnem smislu?:)

Baja ::

absolutno!

Smurf ::

Vazelin je izjavil:

Ste še v plusu v absolutnem smislu?:)

Jp. Jaz se samo drzim tistega pravila, da ko vsi prodajajo kupujem, ko vsi kupujejo, prodajam. Sedajle sem pol leta cakal in se sploh nisem dotikal kriptovalut.

kiFni ::

xrp je že skoraj tam kot lani. po lanskih avgustovskih vrednostih bomo kupoval, ali pa še nižje.

-valvoline- ::

Smurf je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Ste še v plusu v absolutnem smislu?:)

Jp. Jaz se samo drzim tistega pravila, da ko vsi prodajajo kupujem, ko vsi kupujejo, prodajam. Sedajle sem pol leta cakal in se sploh nisem dotikal kriptovalut.

Jp, tako k pravi gembler. :)

Da ne boste prevec zivcni vas bom pustil pr miru, in se spet oglasil pri mc pod 100.
Cya very soon !
:))

Horejšio ::

Dronyx je pred meseci govoril, da gre tole v dno. Škoda, da ga nisem poslušal. Nekaj smo se pa (sicer drago) le naučili :)

Nobleman ::

Se splača NEBLIO za 1,46 USD ?
Sedaj je deljeno 40 od ATH !
===================
sUc4 my d14k

Baja ::

kupuješ srečko al maš kakšno strategijo?

Vazelin ::

Moja napoved:
če BTC prebije magičnih 6k navzdol gredo alti deljeno 2 v roku dveh dni.

Vazelin ::

Smurf je izjavil:

Ce bo padel na 5$ kupem se drugi svezenj ;). Ampak pomoje ne bo.

Da ne bo na koncu nekje 0.2 kot je bil antshars:))

perci ::

se bo pa še en rebrand naredil - znajo kitajci to

Vazelin ::

Uni, ki greste all in s tem, ko mislite kako je padlo vse skupaj. Poglejte si vrednosti kripta iz začetka lanskega leta. Še kar nekaj rezerve je. Da se ne boste upehali medtem ko se bo še delilo (nasprotje od dupliranja)

Lucky bastardi vsi, ki ste vložili v stelarse :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

janig ::

Pa sej ni nic fiata ostalo

Vazelin ::

Jaz bom akumuliral s 50 EUR mesečno. Kar je 1000 eur ekvivalentno januarja. :)
Ta mesec začnem z:
1xLTC
ostalo ADA Cardano

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

cezplotnik ::

cezplotnik je izjavil:

Brutalen padec že sedaj, kaj šele bo. Bodo pa takole nove lepe priložnosti za vmesne skoke. USDT imam ves čas v pripravljenosti, samo upam lahko, da ni scam... tvegam.


Na Binance sem zamenjal za TUSD oz. TrueUSD. Do danes sploh nisem vedel, da obstaja tudi ta StableCoin. Upam, da je kaj bolj varen kot Tether. Bojim se, da bi z odlivom kapitala lahko Tether kolapsiral...

Vazelin ::

po prejšnji evforiji (2013) se je market cap stabiliziral pri nekje 2.5X od pred-evforija cap-a.
Če preslikamo v današnje stanje bi to pomenilo nekje 60mlrd cap-a.

z akumulacijo na daljše obdobje (par desetakov mesečno) je imo smiselno. ne bi pa tvegal z takojšnjim all-in fiat-.a:D

kamiKaZaA ::

Zapomnite si dobro, kar vam bom povedal. Tako kot sedaj v rangu od postopoma do ekstrema vse pada, bo nekoč ( čez leto, dve, tri, pet, deset ) vse isto rastlo, rastlo in rastlo vsaj do 5000b cmc. Ni še konec kripta. Morda bo nekoč. Ampak sedaj smo komaj na začetku!

janig ::

Ja, samo takrat canye, nebla in skycoina ne bo vec noben povohal. ~90% ljudi bo v minusu, ~10% v plusu. Na kateri strani ste vi?

Vazelin ::

Več ali manj so v plusu samo še tisti, ki so kupovali v prvi polovici 2017.;) Pa par redkih izjem kot so npr. stellar hodlersi

Zeitgeist ::

kupujem tezos kot zmesan :D :D :D

Vazelin ::

Zeitgeist je izjavil:

kupujem tezos kot zmesan :D :D :D

Pravilno. Ugodneje ne bo nikoli:)):))

Smurf ::

-valvoline- je izjavil:


Jp, tako k pravi gembler. :)

Da ne boste prevec zivcni vas bom pustil pr miru, in se spet oglasil pri mc pod 100.
Cya very soon !
:))

Jaz ne dozivljam nekih custev pri vlaganju.

hamez66 ::

Smurf, po koliko si pa prodal tiste neote, ki si jih lani kupoval po okoli 25$?

Smurf ::

hamez66 je izjavil:

Smurf, po koliko si pa prodal tiste neote, ki si jih lani kupoval po okoli 25$?

Nekaj po 60$, nekaj po 100$, priblizno cetrtino sem jih pa obdrzal.

Edit: Kupoval sem ji pa se mi zdi med 13$-30$

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

perci ::

Nekateri kekci očitno niste razumeli tistega glede uporabe klon računov. Komot zaklenem temo nazaj, sam rečte.

hamez66 ::

Aha, lepo to ja. Se spomnim, da si jih takrat večkrat priporočal, v kolikor bo cena okoli 20, pa sem jih potem tudi nekaj kupil. Upam, da bo tudi tokrat dober nakup. Odkar so padli pod 40, sem z njimi naredil nekaj trejdov - nekaj uspešnih in nekaj manj uspešnih. Trenutno jih nekaj držim, saj sem jih kupil pri 19.3$ in upam, da se razprodaje počasi končajo in da kmalu doseže ceno nad 25$ oz. vsaj toliko, da bom v zelenem.

Vazelin ::

https://www.ccn.com/90-of-cryptocurrenc...
je to nasledni korak v kriptu?

branimirII ::

Zakaj cist vedno panicarite in prodate na samem dnu. Zakaj? A vas nikoli ne izuci. A sem vam povedal, da ne bo slo dol v ravni crti.

neverlucky ::

20% dol, pa za 10% gor, pa za 20% dol pa za 10% gor. Tkole ane, ce ne delas swing tradinga na temle, je cist kul prodat sedaj.

Smurf ::

hamez66 je izjavil:

Aha, lepo to ja. Se spomnim, da si jih takrat večkrat priporočal, v kolikor bo cena okoli 20, pa sem jih potem tudi nekaj kupil. Upam, da bo tudi tokrat dober nakup. Odkar so padli pod 40, sem z njimi naredil nekaj trejdov - nekaj uspešnih in nekaj manj uspešnih. Trenutno jih nekaj držim, saj sem jih kupil pri 19.3$ in upam, da se razprodaje počasi končajo in da kmalu doseže ceno nad 25$ oz. vsaj toliko, da bom v zelenem.

Jaz jih pomoje zacnem prodajati nazaj nekje pri 40$.

branimirII ::

neverlucky je izjavil:

20% dol, pa za 10% gor, pa za 20% dol pa za 10% gor. Tkole ane, ce ne delas swing tradinga na temle, je cist kul prodat sedaj.

To pocnejo zacetniki. prodajo na dnu. Po moznosti spet kupijo ko zraste za 400 dolarjev. Potem spet pade za 400 in prodajo in tako naprej. Samo lovijo ceno na grafu tako kot vazelin lovi cene na marketkapu. To mu ful pomaga.

Zgodovina sprememb…

Horejšio ::

Short squeeze upam da rata (shorti so res postal prepogumni).

kakob ::

Zeitgeist je izjavil:

kupujem tezos kot zmesan :D :D :D


Vozi počasi, da ne boš zletel s ceste.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

louser ::

Edit perci: glede na to, da si registriran pred manj kot enim mesecem in da uporabljaš retoriko nekaterih znanih klonov...bi težko sklepal kaj drugega. Sorry.

Nope

just jumping t3h wag0n

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

kakob ::

Never take a financial advice from someone who works for a living.

branimirII ::

branimirII je izjavil:

Pa ja ne mislite, da bo to samo padalo v ravni crti. Vedno so bili vmes trigerji, ki so unicili prevec razbohotene shorterje.

Pa se prav je imel! Ne vec poslusat valvolina, vam je ze pri cetrtem dnu svetoval prodajo.

Vazelin ::

Tale pump je kar presenetil. Čez 20 milijardic gor. Tisti ki so vcer kupoval so imo ok kupovali tudi če grejo zadeve še na pol.

#hodl

kingsix ::

Ker cen ne spremljam, naj mi kdo napiše PM, ko bo nov ATH. Ali pa ko bo BTC, ETH - 90% ATHja:d

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Vazelin ::

Kaj menite o raznih člankih da ico shitcoinarji potapljajo ether in bo kmalu na dvoštevilčni vrednosti?

branimirII ::

Bitcoin potaplja shitcoine. Shitcoini pa cel market. Cistka je potrebna. Prevec je neresnih shitcoinov, ki samo zberejo denar in prodajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: profdoktor ()

Jaki-1 ::

Gre za igro velikih, ki zbijajo market da veliki investitorji in korporacije pridejo do poceni nakupa. Zgodba je skozi celotno zgodovino podobna, od Tulip bubble pa do stock bubbla 2008.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaki-1 ()

branimirII ::

Leta 2008 naravni ciklus financnih kriz. Vedno se pojavi na doloceno stevilo let. Kar ne pomeni, da tudi tvoja trditev ni pravilna.

dronyx ::

Jaki-1 je izjavil:

Gre za igro velikih, ki zbijajo market da veliki investitorji in korporacije pridejo do poceni nakupa. Zgodba je skozi celotno zgodovino podobna, od Tulip bubble pa do stock bubbla 2008.

To je bedarija. Vsakemu mora biti v interesu da drago proda in poceni kupi. Bogati so običajno bogati zato, ker se obnašajo inteligentno. Vedno so se pojavljala "neravnovesja" (baloni) in vsak ima možnost, da to izkoristi sebi v prid. Lahko pa seveda meniš, da bo vse samo še eksponentno raslo (delnice, kripto, nepremičnine, zlato...).

Je pa vsekakor res, da so na kripto marketu možne dosti večje manipulacije, ker je zadeva pač neregulirana in je dovoljeno vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

neverlucky ::

Bom mal ugibov in reku, da bo sedaj krajse obdobje stagnacije, nakar bo spet sledil padec na 6k$.

perci ::

neverlucky je izjavil:

Bom mal ugibov in reku, da bo sedaj krajse obdobje stagnacije, nakar bo spet sledil padec na 6k$.

Najprej bo stagniralo, potem bo pa padlo na 6k?
««
854 / 976
»»