» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
734 / 976
»»

PrihajaNodi ::

Zcl. Wtf???

tonis ::

sparovcek2 je izjavil:

Ne, correctali bomo, da vsi ki so tule na slotechu zamudili dobijo dober entry :))
Tron ga seka. Ripple, ada next?

Dobro jutro! ;)

na ~9830 je MA200, dotika sicer ni bilo, odboj pa je vseeno prišel.

Mato989 ::

Zdaj je treba hitro nabavit kar ste imeli v mislih =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

neverlucky ::

En dan imas 1 mesec pocitnic na Tajskem, drugi dan pa si lahko privoscis en teden Debelega Rtica ...

Mato989 ::

neverlucky je izjavil:

En dan imas 1 mesec pocitnic na Tajskem, drugi dan pa si lahko privoscis en teden Debelega Rtica ...


Odvisno od vložka... enim se to spreminja v sekundi =) se spomnim enega ko sva se pogovarjala, tip je mel 1mil na računu... lani še takrat... v etrih pa btc... dnevno mu je šlo gor dol po 10-20k... včasih tudi 40k.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Sweden Officially Backs a Cryptocurrency, Establishing It As Their Official Coin


It's finally happened: a major government has just bestowed a huge vote of confidence and legitimacy onto the world of cryptocurrencies. Sweden, in an unprecedented move, just announced that they are officially adopting a certain cryptocurrency as Sweden's official coin!


Zdaj pa, glavno vprašanje... kateri je to :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ramon dekers ::

.
.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Mato989 je izjavil:

Sweden Officially Backs a Cryptocurrency, Establishing It As Their Official Coin


It's finally happened: a major government has just bestowed a huge vote of confidence and legitimacy onto the world of cryptocurrencies. Sweden, in an unprecedented move, just announced that they are officially adopting a certain cryptocurrency as Sweden's official coin!


Zdaj pa, glavno vprašanje... kateri je to :D


Doge?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Wtf se dogaja z ZCL jem. Piz.. sem ga mogu dumpat...all over again same mistakes. Ker preveč berem forume. Na pa gre spet na 200

Machete je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sweden Officially Backs a Cryptocurrency, Establishing It As Their Official Coin


It's finally happened: a major government has just bestowed a huge vote of confidence and legitimacy onto the world of cryptocurrencies. Sweden, in an unprecedented move, just announced that they are officially adopting a certain cryptocurrency as Sweden's official coin!


Zdaj pa, glavno vprašanje... kateri je to :D


Doge?


meh isti šmorn kot Auroracoin.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Wtf se dogaja z ZCL jem. Piz.. sem ga mogu dumpat...all over again same mistakes. Ker preveč berem forume. Na pa gre spet na 200

Machete je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sweden Officially Backs a Cryptocurrency, Establishing It As Their Official Coin


It's finally happened: a major government has just bestowed a huge vote of confidence and legitimacy onto the world of cryptocurrencies. Sweden, in an unprecedented move, just announced that they are officially adopting a certain cryptocurrency as Sweden's official coin!


Zdaj pa, glavno vprašanje... kateri je to :D


Doge?


meh isti šmorn kot Auroracoin.



Imo isti šmorn tudi kot zcl ipd... hype projects ftl.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dronyx ::

Mato989 je izjavil:

Sweden Officially Backs a Cryptocurrency, Establishing It As Their Official Coin


It's finally happened: a major government has just bestowed a huge vote of confidence and legitimacy onto the world of cryptocurrencies. Sweden, in an unprecedented move, just announced that they are officially adopting a certain cryptocurrency as Sweden's official coin!


Zdaj pa, glavno vprašanje... kateri je to :D

Šele čez dve leti e-Krona. Ampak to niti ni tako dobra novica, saj je očitno, da bodo države obstoječo ponudbo na kripto marketu ignorirale in uvedle lastne kripto valute. Z denarjem od ICO-tov se bodo gradile pa stolpnice in mostovi.

PrihajaNodi ::

Šele čez dve leti e-Krona. Ampak to niti ni tako dobra novica, saj je očitno, da bodo države obstoječo ponudbo na kripto marketu ignorirale in uvedle lastne kripto valute. Z denarjem od ICO-tov se bodo gradile pa stolpnice in mostovi.


Kje? V Sloveniji?

dronyx ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje? V Sloveniji?

Viberate je že napovedal da bo gradil 11 nadstropno stolpnico. Še en slovenski ICO pa naj bi gradil novo železniško postajo v Ljubljani z viškom denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Mato989 ::

dronyx je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sweden Officially Backs a Cryptocurrency, Establishing It As Their Official Coin


It's finally happened: a major government has just bestowed a huge vote of confidence and legitimacy onto the world of cryptocurrencies. Sweden, in an unprecedented move, just announced that they are officially adopting a certain cryptocurrency as Sweden's official coin!


Zdaj pa, glavno vprašanje... kateri je to :D

Šele čez dve leti e-Krona. Ampak to niti ni tako dobra novica, saj je očitno, da bodo države obstoječo ponudbo na kripto marketu ignorirale in uvedle lastne kripto valute. Z denarjem od ICO-tov se bodo gradile pa stolpnice in mostovi.


A je kdo pričakoval da bo država posvojila BTC za uradno valuto? LOL To je jasno... važno je da bo kriptosfera dalje živela. S tem pridobiva na prepoznavnosti

dronyx je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kje? V Sloveniji?

Viberate je že napovedal da bo gradil 11 nadstropno stolpnico. Še en slovenski ICO pa naj bi gradil novo železniško postajo v Ljubljani z viškom denarja.


Na koncu bodo ICOti naredili več kot država... Morda bi morali državo dati na ICO?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Machete ::

Ja, ena stoplnica je več kot država.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

nej me en brcne iz stolpnice...kaj se spet z zcljem dogaja. Jst dork pa prodal, namesto da bi holdal. Pa če sem jih ime 2k pred tem bi dobil BTCP + ZCL in če zcl pride nazaj na 200 in btcp na 200....kar je realna opcija. Pa je šlo 800k tak v nebo...

p.s. nekaj se z bankero dogaja.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Profesor Doktor, neki nama BCH pada. Bo spet dopust v Ankaranu?

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Profesor Doktor, neki nama BCH pada. Bo spet dopust v Ankaranu?



:))

Yusef ::

Mato989 je izjavil:

neverlucky je izjavil:

En dan imas 1 mesec pocitnic na Tajskem, drugi dan pa si lahko privoscis en teden Debelega Rtica ...


Odvisno od vložka... enim se to spreminja v sekundi =) se spomnim enega ko sva se pogovarjala, tip je mel 1mil na računu... lani še takrat... v etrih pa btc... dnevno mu je šlo gor dol po 10-20k... včasih tudi 40k.



Hahaha ti imaš pa same take kolege :))

kamiKaZaA ::

BCH še zna fajn zrast, preden se zgodi fork ( 15. maj ) in tudi za njim se lahko zgodi drastična rast, po mojem mnenju x2 do x3, lahko pa da se motim. Letos sta predvidena 2 forka. 15. maj in 15. november.

PrihajaNodi ::

Again fork? Fork on fork?

perci ::

PrihajaNodi je izjavil:

Again fork? Fork on fork?

Itak, to pol raste na potenco.

Goody ::

PrihajaNodi ::

Bankera bi lahko, če pridejo do miljard "pomagala" naši NLB. Ali pa bi jim NLB posidla svetovalce.

Vazelin ::

Konec partya

profdoktor ::

perci je izjavil:

Profesor Doktor, neki nama BCH pada. Bo spet dopust v Ankaranu?

Ni še take krize. Če bo kriza udarim eno križarjenje in s sabo 5000 puzel. Tudi to je nekaj. :))

PrihajaNodi ::

profdoktor je izjavil:

perci je izjavil:

Profesor Doktor, neki nama BCH pada. Bo spet dopust v Ankaranu?

Ni še take krize. Če bo kriza udarim eno križarjenje in s sabo 5000 puzel. Tudi to je nekaj. :))



Kaj pa punce? Ne bi vzel raje kake babe s seboj? Sem dal delček moje sociale v Polymath.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

profdoktor je izjavil:

perci je izjavil:

Profesor Doktor, neki nama BCH pada. Bo spet dopust v Ankaranu?

Ni še take krize. Če bo kriza udarim eno križarjenje in s sabo 5000 puzel. Tudi to je nekaj. :))


Lepe slike s 5000 koscki je kar tezko najdt ...
Sam sem do sedaj najvec sestavil do 3000 kosckov. Bi enkrat za izziv poskusil tudi recimo 5k, samo ni interesantnih motivov

PrihajaNodi je izjavil:

profdoktor je izjavil:

perci je izjavil:

Profesor Doktor, neki nama BCH pada. Bo spet dopust v Ankaranu?

Ni še take krize. Če bo kriza udarim eno križarjenje in s sabo 5000 puzel. Tudi to je nekaj. :))





Kaj pa punce? Ne bi vzel raje kake babe s seboj? Sem dal delček moje sociale v Polymath.


5k se ne sestavi kar tako, punce bi ga samo ovirale.

Zgodovina sprememb…

seniorman ::

Vazelin je izjavil:

Konec partya


Malo gre še lahko gor, pol pa konec :)

Machete ::

Dajte se potrudit manj shitspemat. Prosim no. Najdite si irc/telegram/fb/steam whatever kanal in tam stresajte brezvezne šale o dekletih na poziv in počitnicah zgornjega in spodnjega razreda. Ker je res samo vsak 10 post vreden branja, tole pa tako brezvezno in dolgočasno, da sploh ni besed.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

https://bitcointalk.org/index.php?topic...

ZCL= ZCL blue. Nova ekipa je notri.

5k se ne sestavi kar tako, punce bi ga samo ovirale.
:)):))

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

mašete: če ti je dolgočasno hitro srečko kupit:))

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

mašete: če ti je dolgočasno hitro srečko kupit:))


Vazelin kako midva stojiva?

profdoktor ::

PrihajaNodi je izjavil:

profdoktor je izjavil:

perci je izjavil:

Profesor Doktor, neki nama BCH pada. Bo spet dopust v Ankaranu?

Ni še take krize. Če bo kriza udarim eno križarjenje in s sabo 5000 puzel. Tudi to je nekaj. :))



Kaj pa punce? Ne bi vzel raje kake babe s seboj? Sem dal delček moje sociale v Polymath.

Kakšne punce? To je mišljeno kot kazen da greš na križarjenje sam in si vzameš 5k puzel. Če bo BCH šel gor pa vzamem eno iz fitnesa s sabo in destinacija je vila na vodi - Maldivi.

seniorman ::

Dump it hard :)

Do konca dneva bomo pod 9k :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seniorman ()

tonis ::

seniorman je izjavil:

Dump it hard :)

Do konca dneva bomo pod 9k :)


Če bomo ti dam ripla, če ne pa ti meni, deal?

Jerry000 ::

tonis je izjavil:

seniorman je izjavil:

Dump it hard :)

Do konca dneva bomo pod 9k :)


Če bomo ti dam ripla, če ne pa ti meni, deal?

Ni dovolj kripto nihanje, rabita še malo pojačat? Da ne bota zarad tega dobila 10let na starosti ;)

RedDrake ::

Pod 9k bo zgleda do popoldanske malice.
Vprašanje kaj bo ob koncu dneva :)
Zabavno ...

profdoktor ::

Zdaj pa je začelo malo bolj resno padat. Dopust bo zgleda po šele po poletju.
NEOta je totalno zmrcvarilo v parih urah. NEO gre na dolgi rok pod 10$ to je jasno...

Zgodovina sprememb…

sumixam666 ::

profdoktor je izjavil:

Zdaj pa je začelo malo bolj resno padat. Dopust bo zgleda po šele po poletju.
NEOta je totalno zmrcvarilo v parih urah. NEO gre na dolgi rok pod 10$ to je jasno...


UPAM DA GREŠ TI NA KRATKI ROK POD ZEMLJO Z TEMI BEDNI KOMENTRAJI ... RES SI NAVADEN GONJ !!!

Mato989 ::

Ko pada se vedno oglasijo uporabiki ki redkokdaj drugace konstruktivno sodelujejo.... se pravi so navadni trolli... no zraven rednih trolov profdoktorja ipd....
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Dtrader ::

Ne žalit se med sabo. Vsak padec je priložnost za nakup, vsaka rast je priložnost za prodajo.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Kr_enn ::

Mato989 je izjavil:

Ko pada se vedno oglasijo uporabiki ki redkokdaj drugace konstruktivno sodelujejo.... se pravi so navadni trolli... no zraven rednih trolov profdoktorja ipd....


Ponavadi tisti, ki so vložili preveč in jih je strah...

profdoktor ::

Kaj je sprožilo to sakala-saka sekanje?

Kr_enn ::

Se ti zdi rast v zadnjih dneh normalna?

profdoktor ::

Mah, meni se ne zdi nič posebnega. Po treh mesecih mrcvarjenja kripto marketa bi lahko zletelo malo bolj na hitro proti luni.

Yusef ::

sumixam666 je izjavil:

profdoktor je izjavil:

Zdaj pa je začelo malo bolj resno padat. Dopust bo zgleda po šele po poletju.
NEOta je totalno zmrcvarilo v parih urah. NEO gre na dolgi rok pod 10$ to je jasno...


UPAM DA GREŠ TI NA KRATKI ROK POD ZEMLJO Z TEMI BEDNI KOMENTRAJI ... RES SI NAVADEN GONJ !!!



A te mar gane internetno trolanje? Jaz še vidim ne teh komentarjev.

Polako.

PrihajaNodi ::

Neo gre sigurno pod 10, potem pa raketa do 100.

gruntfürmich ::

Dtrader je izjavil:

Ne žalit se med sabo. Vsak padec je priložnost za nakup, vsaka rast je priložnost za prodajo.

V tem je toliko resnice da kar poka po šivih, folk pa ves nesrečen ko pada...
Enostavno nimajo zmagovalne mentalitete, ampak mentaliteto hlapcev; nategni in pobegni. Žal (ali na srečo) taki ostanejo reveži...
8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

janig ::

Koliko milijonov ze imas grunt?
««
734 / 976
»»