» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
729 / 976
»»

Vazelin ::

jaz voham naslednji next big thing v kriptu: inflacija platformnih ICO projektov:))

perci: ADA ima pro whitepaper v Latexu :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

še sedaj mi ni jasno zakaj rabimo 100 platform za delanje shitcoinov. ETH, NEO, ADA, EOS, NEBL, VSTAVI_IME*
Ne razumem poante zakaj imajo te platforme tako visoko vrednost.

* Yusef bi sem vstavil še ICX


Zato ker ti in še 90% drugih ne razume da je to bolj side effect teh platform... Niso te platforme (no mogoče kaka dejansko je) nastale primarno z ICO nameni ampak je to pač dejansko nekaj kar posredno omogočijo.

Razmisli takole... ti daš na Nebliov blockchain svoje dappse. In tam nardiš nek notranji ekosistem ki uporablja te tokene... ti tokeni niso nikol na borzi ampak jih pa potrebuješ v svojem ekosistemu.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Tudi Nem je podcenjen.

Vazelin ::

Ne vem Mato. To spominja na tisto kako banke rabijo vaše Kripplje, da bodo šopali promet sem pa tja. V bistvu ne rabijo:D

PrihajaNodi je izjavil:

Tudi Nem je podcenjen.

tko kot tvoja bivša punca+>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Cubaka je izjavil:

Vazelin je izjavil:

še sedaj mi ni jasno zakaj rabimo 100 platform za delanje shitcoinov. ETH, NEO, ADA, EOS, NEBL, VSTAVI_IME*
Ne razumem poante zakaj imajo te platforme tako visoko vrednost.

* Yusef bi sem vstavil še ICX

Se strinjam, Ether je prvi in edini Ada mi je še nekako všeč, čeprav je relativno overvalued, eos je pa totalni shitcoin oz platforma karkoli.


Ada je veliko hypa z nič uporabnosti... Ethereum je pač 1st mover advantage. EOS bo odličen ČE mu rata izpeljat kar sanjajo.... NEO je in bo ostal big player... potem pa je še nekaj res dobrih platform med njimi Icon in Neblio, ki imajo potencial eni večjega drugi manjšega... ampak morš vedet, dejansko bo prostora za vsaj 10 velikih takih blockchainov.... potem pa še nekaj 10 manjših.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bluesands ::

Fantje kaj spet verjamete, da kripto raste. Če pošteno pogledate na graf od decembra naprej je še vedno trend padanja.

PrihajaNodi ::

tko kot tvoja bivša punca+>:D


Priceless. Si zadel glavo od zebljicka. Kljuse trapasto, babo mislim.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

zakaj pri bogu bi potrebovali vsaj 10 večjih takih blockchainov in par 10 manjših

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

zakaj pri bogu bi potrebovali vsaj 10 večjih takih blockchainov in par 10 manjših


Je pa fino da so coini na vec platformah. Bnk bo na erc20 pa na Nem.

Vazelin ::

A si predstavljate nekaj. Da pride super platforma in bodo vse tja preselili:D Tako bo npr. Ether samo še eden od coinov na tisti platformi:D

Dajmo naredit Blockchain 4.0 baje je tule gori ogromno super pametnih ljudi, ki vedo vse o vsem:))

a profdoktor si je vzel oddih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Ja sam prvo je treba najdt to platformo da se zmece kes tja. Mislim da bo to NEM. Si ze prodal ICN?

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

moj target za ICN je recmo 10USD

IL_DIAVOLO ::

perci je izjavil:

A de? Pol pa brž v nakupe.


Imam dosti, ce bo dosegel moja pricakovanja.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

moj target za ICN je recmo 10USD


Me bos povabil na kavo? Edini brat, ki te razume.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

kaka kava. bo mato najel un hotel za 50 jurjev na noč na maldivih

PrihajaNodi ::

Ja karto mi bo pa bozicek kupil. No ce bom pridno varceval s socialko mi se rata, kolikor pac dam na stran.
Vazelin imas Facebook?

Zgodovina sprememb…

CleanPower ::

Vazelin kako je bilo včeraj potem

Vazelin ::

ne

CleanPower je izjavil:

Vazelin kako je bilo včeraj potem

Ugibaj:)) Ni šlo ravno po "željah". Pa ajde, sem vsaj spil mislim da 12 rund, če že pussi ni bilo

PrihajaNodi ::

Vazelin kaj bi naredil, da srecas lustno bejbo, ji naredis otroka pa te potem v npsecnosti dumpa, ker jo ne razumes in ker ti bojda smrdi iz ust? Tesla dvomim da bi pomagala.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin kaj bi naredil, da srecas lustno bejbo, ji naredis otroka pa te potem v npsecnosti dumpa, ker jo ne razumes in ker ti bojda smrdi iz ust? Tesla dvomim da bi pomagala.

Zoprna situacija. Po eni strani bi bil kar happy ker sem luštni bejbi nardil froca. Po drugi pa ... no ja:))

bluesands ::

Luštnih in v betici ubrisanih "kraljic instagrama" je kolikor hočeš. Če padeš v past in ji res narediš froca, plačuješ z obrestmi dokler frocn nima okrog 25 let in svojega dohodka, če se mu to sploh posreči ob takšni mami

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin kaj bi naredil, da srecas lustno bejbo, ji naredis otroka pa te potem v npsecnosti dumpa, ker jo ne razumes in ker ti bojda smrdi iz ust? Tesla dvomim da bi pomagala.

Zoprna situacija. Po eni strani bi bil kar happy ker sem luštni bejbi nardil froca. Po drugi pa ... no ja:))


Ja zoprna ali ne. Bi priznal froca? Aja pa se rece ti da jo samo frendi zastopjo ti pa nisi eden izmed njih. Sicer pa lahko sama prezivlja froca in nece nic od tebe:) Se je zgodila situacija kolegu, ker je na silo hotu froca kot ti. Tukej noben blockchain ne pomaga.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

z veseljem bi včeraj poseksal kraljico instagrama:)) tudi brez kontracpecije če bi bilo treba:))

IL_DIAVOLO ::

Itak ti nimajo kaj vzet, res se nimas kaj sekirat.

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Itak ti nimajo kaj vzet, res se nimas kaj sekirat.


Komu?

bluesands ::

če ne drugega živce in miren spanec

PrihajaNodi ::

bluesands je izjavil:

če ne drugega živce in miren spanec


To. Jeba je ker nikoli neves kdaj bo baba uporabila to "orozje" proti tebi in frocu sprala mozag. Sploh ce ti rata v zivljenju.

Vazelin ::

pa dobro. saj sedaj boste lahko kmalu sami uravnavali kontracepcijo saj prihajajo tudi tabletke za moške. Tko ne bo nič več po nesreči:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bluesands ::

pri takšnih posebnih kalibrih bab moraš skrbet, če je froc sploh varen in sit

no raje ostanimo pri temi. Mislite,da bo BTC zdržal preiskus pri okrog 9000usd ali nas čaka spet padec na 6800 v skladu z medvedjim trendom

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

pa dobro. saj sedaj boste lahko kmalu sami uravnavali kontracepcijo saj prihajajo tudi tabletke za moške. Tko ne bo nič več po nesreči:D


Ja ampak ti hoces froca. Jaz te samo, kot brata, opozarjam, da kaj se lahko zgodi. Labradorc je sicer boljsa izbira. Nisi mi pa odgovoril. Bi priznal froca, da ti rece v nosecnosti da te ni imela sploh rada, potis se ko svinja, slab zadah...itd.

no raje ostanimo pri temi. Mislite,da bo BTC zdržal preiskus pri okrog 9000usd ali nas čaka spet padec na 6800 v skladu z medvedjim trendom


Bo se trajalo da pride do 12k. Par mesecev sigurno. Nihanja bodo.

Zgodovina sprememb…

bluesands ::

ampak, po mojem je več možnosti, da gre v naslednjih dneh dol, kot pa počasi gor proti 12k

PrihajaNodi ::

bluesands je izjavil:

ampak, po mojem je več možnosti, da gre v naslednjih dneh dol, kot pa počasi gor proti 12k


Se strinjam. Deluje kot bull trap.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

pa dobro. saj sedaj boste lahko kmalu sami uravnavali kontracepcijo saj prihajajo tudi tabletke za moške. Tko ne bo nič več po nesreči:D


Ja ampak ti hoces froca. Jaz te samo, kot brata, opozarjam, da kaj se lahko zgodi. Labradorc je sicer boljsa izbira. Nisi mi pa odgovoril. Bi priznal froca, da ti rece v nosecnosti da te ni imela sploh rada, potis se ko svinja, slab zadah...itd.

Bi priznal ja. Še več, zahteval bi deljeno skrbništvo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Bi priznal ja. Še več, zahteval bi deljeno skrbništvo:D


Noro. Da bi se ti dalo zajebavat s tem...

CleanPower ::

Ugibaj:)) Ni šlo ravno po "željah". Pa ajde, sem vsaj spil mislim da 12 rund, če že pussi ni bilo

nisi posilu nč?

perci ::

Vazelin je izjavil:

moj target za ICN je recmo 10USD

Načakal se boš. Problem (ali pa pozitivna lastnost) ICN-ja je, da ga team ne shilla. Posledično ni zanimiv za P&D.

CleanPower ::

jst držim enigma in kcs, mater če letos ne bo audi..

perci ::

bluesands je izjavil:

ampak, po mojem je več možnosti, da gre v naslednjih dneh dol, kot pa počasi gor proti 12k

IMO bomo imeli ene dva mesca sideways gibanja (gore dole), preden se bo začel bull run. Je pa dejstvo, da so se novice obrnile navzgor.

tajda111 ::

...ali sploh še obstaja kakšna zadeva, kjer bi "strokovnjaki" imeli manj pojma o bodočem kot tale... le prazna šopirjenja, razkazovanja plehkih mišic... nekaj vas kao hekerjev, ki vas navaden folk itak ne razume, kaj uporabnega pa le za ščepec...skratka lepo za vas,ki ste se vključiči pred letom ali seveda prej, a večina kot kaže le žrtev nove nategancije, a upam, da se v slednjem vsaj delno motim... !?

janig ::

tajda111 je izjavil:

skratka lepo za vas,ki ste se vključiči pred letom ali seveda prej, a večina kot kaže le žrtev nove nategancije, a upam, da se v slednjem vsaj delno motim... !?

Nekdo mora placat za garsoniero od Matota. To so tisti, ki pridejo na koncu.

Vazelin ::

Kva se to za en zelen lambo po LJ vozi. Sem že večkrat videl. Danes na Vienna street. Kak slo tech hodler?>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Kva se to za en zelen lambo po LJ vozi. Sem že večkrat videl. Danes na Vienna street. Kak slo tech hodler?>:D


Mogoče je pa Mato prodal ves gas?

Vazelin ::

ne, on je rental tam na madžarskem lambo če se ne motim. jaz sumim profdoktorja.

PrihajaNodi ::

Pizda dejte se nehat šopirit kle, to veste da ste dobil od moje socialke?

wechta ::

Se enkrat dajem link za CC grupo.. tam se delajo fajni pooli za dobre ico-te:https://discord.gg/xHzfHAt

kakob ::

Lambo gore lambo dole.

 500

500



Vozilo, ki je nosilo to značko je stalo ~500 BTC.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

perci ::

Kriptomilijonarji si zgleda še ne morejo privoščit lambotov in si ga raje sposojajo pri Nicehashu.

Stokarino ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Tale se drajsa že lep čas ja 8-)

kakob ::

Stokarino je izjavil:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Tale se drajsa že lep čas ja 8-)


Cheap but useless.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

IL_DIAVOLO ::

kakob je izjavil:

Lambo gore lambo dole.

 500

500



Vozilo, ki je nosilo to značko je stalo ~500 BTC.


Fave 8-)
««
729 / 976
»»