» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
370 / 976
»»

Tac20 ::

4knative je izjavil:

bikej je izjavil:


Treba je obrniti zgodbo, dokler je še čas. Ne bomo mi več kupovali shitcoinov, naj drugi kupujejo naš produkt, mi pa štejemo $$$.
Easy money, fast. Ne more spodleteti.
Smo za?

Razmišljaš pravilno, ampak malo prepozno, ker icotom brez dolžnosti bo kmalu odklenkalo. Mogoče bi se splačalo kakšno borzo odpret, ampak spet prepozno, preden realiziraš bo kripto že na desetinki tega prometa. Bo treba še naprej malo metat na random brez zdrave kmečke logike v kitajske projekte z whitelistom v mandarinščini in upat na x100.


Kolega je tako zmetal in naredil 6x medtem ko sem jaz z vlaganjem v "legit" kovance naredil 2x :) - v istem časovnem okviru

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

PrihajaNodi ::

dronyx je izjavil:

bikej je izjavil:

Smo za?

Če zadeve ne misliš resno izpeljat predlagam da se s tem niti ne šališ, kar ti lahko še preden izdaš svoj coin ljudje začnejo masovno pošiljati denar, ether, bitcoine itd. S tem se ni za hecat!



Sem že razmišljal o tem, rabimo samo še jureta kot block - chain strokovnjaka:) glede na prebrane road mape ga lahko brez problema sestavimo z bistveno boljšo idejo kot jih sedaj berem.

Robi3 ::

Na marketcapu top 30 coinov rdečih. Od 30 naprej pa u 90% zeleni.

Tarzan ::

A mogoče kdo ve če so na bitstampu še čakanja na SEPA plačila, ali gredo hitro skozi?

Klemen13 ::

Tarzan je izjavil:

A mogoče kdo ve če so na bitstampu še čakanja na SEPA plačila, ali gredo hitro skozi?

Vceraj nakazal ob 14.06, pa je bilo danes ob 10.05 gor.

WALSH ::

Tarzan je izjavil:

A mogoče kdo ve če so na bitstampu še čakanja na SEPA plačila, ali gredo hitro skozi?

Nakazal včeraj ob 9 zjutraj, na Bitszamp prišlo ob 13h, isti dan. Do 12h moreš nakazat, če hočš še isti dan met na Bitstampo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WALSH ()

Gregor P ::

Dlje časa čakaš, da ti oni nakažejo nazaj >:D
(ampak tudi ne dlje kot 3 dni)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Tac20 ::

Kakšni so kaj čakalni časi iz coinbase (ali pa gdax) nazaj na banko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

Gregor P ::

Amdforce je izjavil:

Gregor P je izjavil:

bikej je izjavil:


Ideja: naredimo lasten ICO, Slo-tech forum ICO. or whatever.
Produkt: svetovanje :) or whatever.
Smo za?

... meni običajno ob takšnih idejah rečejo, ni problema, samo še 200.000 EUR priskrbi za projekt od nekod 8-)


Ime pa CryptonIT

... posrečeno ime, ker Cryptonite (XCN) že (logično) obstaja

Kašna bi bila pa kratica? Očitno vlagatelje čisto razvname črka X, tako da kaže, da brez nje ne bo šlo ... hm ... XCI?

Zgodba pa se gradi na preživelih IT-jevcih iz Kriptona: "this time they will not repeat their mistake" :p
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

4knative ::

Medibloc (MED) odrinil proti stratosferi. Chu-chu! (blockchain zaznal podobnost z ostalimi komentarji 93%) :D

kingsix ::

Robi3 je izjavil:

Na marketcapu top 30 coinov rdečih. Od 30 naprej pa u 90% zeleni.


FUD. ETH je zelen.

Robi3 ::

kingsix je izjavil:

Robi3 je izjavil:

Na marketcapu top 30 coinov rdečih. Od 30 naprej pa u 90% zeleni.


FUD. ETH je zelen.


Ni bil moj point ampak ok ...

kingsix ::

I'm just fuckin' around with you.

Torej, kateri je naslednji x10 coin. Any suggestions? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

freesty ::

Je ze kdo gledal digitex ICO?

https://digitexfutures.com/

Meni se zdi, da zna bit tule lep profit :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

4knative ::

kingsix je izjavil:

I'm just fuckin' around with you.

Torej, kateri je naslednji x10 coin. Any suggestions? :P


Težje bi bilo odgovoriti kateri konj ne bo x10. Vsak ima svojih vsaj 10 favoritov in čez čas ti bo vsak lahko povedal vidiš x10 mi je naredil moj konj, sem ti govoril kako bo s tem kojnom. Vidoviti. Sn točno vedo! :)

castro23 ::

Fantje....evo na coinbasu sem si ustvaril racun...kako dalje?

krenpac ::

Neblio že skor 60$ :D

Vazelin ::

Jokam ko gledam nebl:D

juroz ::

kaj pričakujete da bo od XRB(raiblocks) ko bo listan na binance? Se ga splača takoj ko pride kaj kupit al bo drop?

punisher10 ::

Vazelin je izjavil:

Jokam ko gledam nebl:D

Men je samo žal, da nisem več porinil not

VaeVictis ::

CoinMarketCap je odstranil vse korejske borze, zato je sedaj vse v rdečem, ker se ljudje videli padec in sedaj je FOMO.

BTW, govori se, da je MyEtherWallet hackan tako, da pazite, da ga ne uporabljate naslednjih par ur.

punisher10 ::

nebl je na 65$

Vazelin ::

fak nebl. Kam si šel od sobote:(

blze ::

castro23 je izjavil:

Fantje....evo na coinbasu sem si ustvaril racun...kako dalje?


Si opravil verifikacijo? Sedaj če imaš mastercard ali viso si jo zraven računa registriraj in potem lahko že nakažeš denar na coinbase ali pa nakažeš preko SEPA nakazila in pride še isti dan.

Nato pa pogledaš tukaj:
https://coinmarketcap.com/ katerega tvojega favorita prodaja tržnica ala binance, bitrex, ...
Nato ko zbereš menjalnico se nanjo registriraš in preko coinbase preneseš ETH na menjalnico in potem že kupuješ.
uživejte
blze

Vazelin ::

Kriptomarket je lahko krut ja:)

Amdforce ::

Uff se dobro da sem ves trx pretopiu v neblio:)

castro23 ::

Hvala bize....nalozil si bom 300 eurov za zacetek..kaj naj kupim?

Lahko a tam direktno prenesem na kucoin?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: jizzer ()

VaeVictis ::

A ima kdo kakega tihega favorita, ki bi znal eksplodirati v letošnjem letu, pod 1 million USD market cap oz. pod 10 mio USD market cap?

Meni izgleda tale zanimiv, razmišljam, da bi dal kakih 50 - 100 EUR not, pa kar bo bo:

Metal Music Coin (MTLMC3)

jizzer ::

castro23 je izjavil:

Hvala bize....nalozil si bom 300 eurov za zacetek..kaj naj kupim?

Lahko a tam direktno prenesem na kucoin?


Lahko, ampak prenašaj LTC in ne ETH/BTC. Mislim lahko ampak boš čakal. Pa upoštevaj še da boš od 300€ dobil ven nekje 270-280€. Ko boš pa tako daleč pa se oglasi nazaj

castro23 ::

Alo kaj je to...prijavil sem se na coin base..dodal karrico...cez 5 minut dobil sporocilo da sem nekaj kupil na letaliscu brnik za 123 eurov???

blze ::

Jaz sem včeraj čakal za prenos 50€ v ETH na kucoin dobrih 5 min :)
uživejte
blze

Vazelin ::

Mato: kdaj pride ico mastering vol 1?

Robi3 ::

Če vas je strah dajat kreditne kartice lahko kupite na petrolu bitins kupon in unovčite. Provizija je že višja 7% ampak si lahko pošlješ direkt iz njihove strani v denarnico na menjalnico (binance,bittrex,kucoin,livecoin ...)

Vazelin ::

Nodi: s tvojim shitcoinom sem se vedno v minusu:))

Mato: nebl :/ :/ jokam od žalosti :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

blze ::

castro23 je izjavil:

Alo kaj je to...prijavil sem se na coin base..dodal karrico...cez 5 minut dobil sporocilo da sem nekaj kupil na letaliscu brnik za 123 eurov???


nimam pojma, jaz sem naložil gor preko SEPA naloga. Sedaj čakam na predplačniško visa kartico, kjer bom naložil gor toliko kot bom porabil...
uživejte
blze

Vazelin ::

Me prav zanima provizija btc na petrolu...

chavlji ::

WTF Neblio !?

Človek se namaka v toplicah in usput zasluži par 10k € !

=)))

Besna Glista ::

chavlji a sta z mato-tom skupaj v toplicah ? :D

chavlji ::

:) Za Matota pravim. Jaz ne služim par 10k EUR, če se Nebl za 10% dvigne.

Drugače Nebl še kak youtuber priporoči, pa smo na 70EUR pa čez.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

Vazelin ::

Nebl je imel res odličen graf za januar za bump. Kako sem bil tak konj da sem se rešil takega gem-a. Sam kdo je pričakoval bum v enem dnevu lol

Čestitke mato

Iconomi držim do zloma trga magari:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Auba ::

VaeVictis je izjavil:

CoinMarketCap je odstranil vse korejske borze, zato je sedaj vse v rdečem, ker se ljudje videli padec in sedaj je FOMO.

BTW, govori se, da je MyEtherWallet hackan tako, da pazite, da ga ne uporabljate naslednjih par ur.


Source? A nabijaš nekaj v tri krasne?
Živjo :)

Vazelin ::

Utrust tudi pleza kot dobro izurjen plezalec!

CoreySteel ::

Jaz sem pa zdaj prvič v holderski karieri (:D) pod dilemo. En proper cigumigu šitkoin mi je naredil velik gain, a jest sem greedy ko prasc. Če se ne javim več na forumu, potem veste, kaj se je zgodil ;(( :))
Twitter: @CoreySteel_

chavlji ::

Vazelin je izjavil:

Nebl je imel res odličen graf za januar za bump.

Kako to vidiš iz grafa? 21. dec je imel močan skok x2, pol rahel padec in spet par bumpov. Ful kovancev ima tak graf?

VaeVictis ::

Auba je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

CoinMarketCap je odstranil vse korejske borze, zato je sedaj vse v rdečem, ker se ljudje videli padec in sedaj je FOMO.

BTW, govori se, da je MyEtherWallet hackan tako, da pazite, da ga ne uporabljate naslednjih par ur.


Source? A nabijaš nekaj v tri krasne?



ANN: Please avoid withdrawing from MyEtherWaller for the next hour

Ne vem pa, koliko so kredibilni....

Lahko, da je samo FUD...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Nebl je držal ravno linijo brez velikih nihanj. Ajde sme si mislu lahko gre par procentov gor no biggie bom naknadno kupil nazaj. Ni bilo. Ogromno kovancev je gainalo večkratnik v tem času nebl šele sedaj

Pa tega shitcoina od nodija bi se tut rad rešu:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

VaeVictis ::

Auba je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

CoinMarketCap je odstranil vse korejske borze, zato je sedaj vse v rdečem, ker se ljudje videli padec in sedaj je FOMO.

BTW, govori se, da je MyEtherWallet hackan tako, da pazite, da ga ne uporabljate naslednjih par ur.


Source? A nabijaš nekaj v tri krasne?



Cryptocurrency Markets Shocked as CoinMarketCap Removes Korean Exchange Prices

juroz ::

jizzer je izjavil:

castro23 je izjavil:

Hvala bize....nalozil si bom 300 eurov za zacetek..kaj naj kupim?

Lahko a tam direktno prenesem na kucoin?


Lahko, ampak prenašaj LTC in ne ETH/BTC. Mislim lahko ampak boš čakal. Pa upoštevaj še da boš od 300€ dobil ven nekje 270-280€. Ko boš pa tako daleč pa se oglasi nazaj


ETH je tudi ok, včeraj le nekaj min za prenos.

binez ::

Glede na total suppy NEBL coinov bi znalo it tole še zelo gor skozi leto. Kaj mislite? Sam sem zamudil prvi vlak, ampak vstopim če malo dipne. Smiselno?

h1427096 ::

Vazelin je izjavil:

Nebl je držal ravno linijo brez velikih nihanj. Ajde sme si mislu lahko gre par procentov gor no biggie bom naknadno kupil nazaj. Ni bilo. Ogromno kovancev je gainalo večkratnik v tem času nebl šele sedaj


vazelin naj te potolažim, nisi edini. Jst sm tko izstopu iz ZCL in XRP.
xrp 8.12. 1800 komadov po 0,188€, zcl pa po temle postu, ko sem reku "na, še nodi je obupal!": https://slo-tech.com/forum/t702172/p574...

na srečo sem vsaj pri nebl vztrajal, sam kaj ko sem se šele spoznaval z alti in sam stotko not porinu :/
Tenks mato, referal vselej tvoj poiščem :)
««
370 / 976
»»