» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
16 / 34
»»

MasterTade ::

jype je izjavil:

Raptor F16> Kompliciraš po nepotrebnem

Nisem jaz tisti, ki verska pravila tlači v medosebne odnose.


Ne, njuna medsebojna zvestoba je v resnici družbena norma, ki temelji na verski vzgoji in patriarhalni represiji in izhaja iz vzorcev Rimskega imperija, kjer je o vsem odločal oče kot glava (takrat še razširjene) družine (iz te ureditve izhaja tako patriarhalna družba kot tudi sam izraz "patriarhalna").


Traparija, moraš biti pa tud smešen da se greš poročit samo zaradi družbenega pritiska. Poroka je pravzaprav obred s katerim se mož in žena zavežeta drug drugemu in tu vmes ni nobenih fuk prijateljic/prijateljev in ne vem kaj še vse. Ali želita z njo odnos le utrditi ali le ohranjati ''verski'' običaj je njuna stvar. Pofailane zakone pa pustimo zaenkrat na miru
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

MasterTade je izjavil:

Poroka je pravzaprav obred s katerim se mož in žena zavežeta drug drugemu in tu vmes ni nobenih fuk prijateljic/prijateljev in ne vem kaj še vse.

Traparija.

ge čisto lepo za upravni postopek, predpisan s strani države, ki prinaša določene pravice in dolžnosti. Verski obred nima pravne moči.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

MasterTade> moraš biti pa tud smešen da se greš poročit samo zaradi družbenega pritiska.

Povej to vsem milijonom parov, ki to vsako leto storijo zaradi družbenih pritiskov.

MasterTade ::

@invictus
Res je, prinaša dolžnosti, zato pa je toliko ločitev

@jype
Kar je vzrok za poraslo število zjebanih zakonov, nezvestoba prispeva kar precejšni delež
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

MasterTade je izjavil:

Invictus je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Poroka je pravzaprav obred s katerim se mož in žena zavežeta drug drugemu in tu vmes ni nobenih fuk prijateljic/prijateljev in ne vem kaj še vse.

Traparija.

ge čisto lepo za upravni postopek, predpisan s strani države, ki prinaša določene pravice in dolžnosti. Verski obred nima pravne moči.


Res je prinaša dolžnosti, zato pa je toliko ločitev


Na MON pejte kdaj pogledat zaradi kakih bedarij se nekateri kregajo in razmišljajo o ločitvi. Danes je čisto normalno da raje prekineš z nekom in do njega na veke kuhaš zamero kot da probaš rešit problem. Nihče ne bi prevzel odgovornosti za svoja dejanja. Vsi samo bežijo od problemov ki jih navadno kar sami zakuhajo. In kaj je rezultat?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

MasterTade ::

@RaptorF16 imaš prav, ljudje drug od drugega samo pričakujejo to in ono, naredili ne bi nič (za ohranitev zakona).

Sicer mi je vseeno kako ljudje živijo znotraj zakona-eden ali več partnerjev,itd. Poudariti sem hotel le koncept tradicionalnega zakona, v katerega privolita oba zakonca in želita drug drugega le zase. Pravzaprav je važna le ta ideja, ki jo nekateri podkrepijo s tem obredom. Nekateri (mislim, da večina) si pač želijo tak odnos s partnerjem
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

MasterTade je izjavil:

@RaptorF16 imaš prav, ljudje drug od drugega samo pričakujejo to in ono, naredili ne bi nič (za ohranitev zakona).

Sicer mi je vseeno kako ljudje živijo znotraj zakona-eden ali več partnerjev,itd. Poudariti sem hotel le koncept tradicionalnega zakona, v katerega privolita oba zakonca in želita drug drugega le zase. Pravzaprav je važna le ta ideja, ki jo nekateri podkrepijo s tem obredom. Nekateri (mislim, da večina) si pač želijo tak odnos s partnerjem


Sam ta ideja počasi na žalost izumira. Jaz sem na lastni koži občutil kako hitro gre danes to da te partnerica odpika kar tako zaradi neke bedarije in to še preden bi lahko kaj začel. Niti nimaš možnosti da bi se pogovoril. Z njo si le tisti ego futr, torej "un smotan tip" katerega bo vsakemu naprej prodajala kot izgovor. Sicer BMK dokler ne pride zaradi tega obrekovanja kakšna škoda do mene, sam zelo zelo neugoden občutek je ko ti tako da okolica vedet da v bistvu nobenemu ni več do nekega trajnega razmerja, ampak samo menjanje tel lutanje okoli, medtem ko sam iščeš neko stabilnost ali vsaj metastabilnost če drugače ne gre.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

jype ::

MasterTade> Kar je vzrok za poraslo število zjebanih zakonov, nezvestoba prispeva kar precejšni delež

V resnici je glavni razlog za povečano število ločitev emancipacija žensk, ki nenadoma niso več ekonomsko popolnoma odvisne od moža, ampak imajo izbiro in se lahko odločijo, da zlorab ne bodo več prenašale. Če ženska brez moškega v praksi ločitev zelo težko preživi brez še večjega trpljenja kot z nadaljevanjem zveze, se za ločitev ne bo odločila.

MasterTade> Poudariti sem hotel le koncept tradicionalnega zakona, v katerega privolita oba zakonca in želita drug drugega le zase.

Tak zakon je razmeroma pogost predvsem zaradi verske in družbene indoktrinacije, ki temelji na izkrivljenih pogledih na funkcijo spolnosti v razmerju in ima številne negativne posledice za kvaliteto življenja. Redna in razgibana spolnost (neodvisna od reprodukcije) znatni večini ljudi (več kot 90%) predstavlja izrazito pozitivno izkušnjo in pomembno komponento kvalitete življenja, žal pa znaten del te skupine zaradi družbenih in verskih vzrokov spolnost prakticira na bistveno drugačne načine, kot bi si tega v resnici želeli. Težave nimajo le nekateri ljudje iz globoko vernih družin in/ali gospodinjstev, temveč tudi drugi, ki jih je družba naučila, da se je treba spolnosti sramovati, ker naj bi bila "ogabna", "čudna" oziroma "nespodobna".

Nikakor ni prav kogarkoli siliti v kakršenkoli odnos, ki si ga ne želi, je pa jasno, da je monogamen odnos v zgodovini človeštva pogojen s kulturo, ne pa biologijo (tudi s tem ni nič narobe, le razumeti je treba). Meni v praksi monogamen odnos čisto ustreza, vsaj dokler je filozofska podlaga zanj jasna in vnaprej dogovorjena (in so potrebe obeh partnerjev izpolnjene).

maco-maco ::

Tele poroke so res čudna reč. Midva sicer nisva poročena, a vedno omenjam ženo, ona pa moža. Enostavno je lažje. Ne pa da rečeš, da je to mati skupnih otrok (pa še lahko drugih), s katero trenutno prebivaš itd skupaj. Poroke so pa bolj za šov, pa da kakšne slikce potem kam prilepiš, da jih ljudje občudujejo. No ja, malo posplošujem, samo zadnje čase se mi zdi tako.
Zato tudi avta nimam. Da ga ni treba registrirat.
Kaj?

jype ::

Tako je. Nikakor to ne pomeni, da je poroka kaj manj vredna za tiste, ki si je iz poljubnih vzrokov želijo, pametno pa je jasno povedat, da tebi pečat odobravanja okolice, ki ga dobiš s poroko, v resnici ne pomeni nič.

maco-maco ::

Hud je tale pečat.


Jasno me poroke ne motijo, saj to itak ni zadeva, ki se me tiče. Zdi pa se mi, da vse na hitro prehaja iz ''starih vrednot'' ,
verske in družbene indoktrinacije
v sfero mode in trendov. Da poroko ni prava, če ni 500 gostov, 10 fotografov in največje penine. Pa ne zarad župnika ali sosedov, pomemben je svet, četudi te ne opazi.
Dost bo filozofskih, samo včasih se mal krivega počutim, ker si ne vzamem dovolj časa, da bi razložil, da je ''žena'' pač to kar je. Samo je res lažje rečt žena. Ne pomagam pa s tem razbiti teh pogledov.
Kaj?

bambam20 ::

jype je izjavil:

MasterTade> moraš biti pa tud smešen da se greš poročit samo zaradi družbenega pritiska.

Povej to vsem milijonom parov, ki to vsako leto storijo zaradi družbenih pritiskov.


Ki so v večini muslimanske vere. To si pozabil pripisat.

jype ::

rupsi31> Ki so v večini muslimanske vere. To si pozabil pripisat.

Pa so res? Večina se jih zaradi družbenih pritiskov poroči v Indiji in na Kitajskem, kjer je muslimanov le majhen delež. Glavno gonilo takih porok je (tudi v islamskem svetu) revščina, na zahodu pa k sreči ne več.

Islam ima sicer skrajno butaste predpise glede porok, ki pa niso originalni - izhajajo iz Talmuda.

          ::

jype je izjavil:

Tak zakon je razmeroma pogost predvsem zaradi verske in družbene indoktrinacije, ki temelji na izkrivljenih pogledih na funkcijo spolnosti v razmerju in ima številne negativne posledice za kvaliteto življenja. Redna in razgibana spolnost (neodvisna od reprodukcije) znatni večini ljudi (več kot 90%) predstavlja izrazito pozitivno izkušnjo in pomembno komponento kvalitete življenja, žal pa znaten del te skupine zaradi družbenih in verskih vzrokov spolnost prakticira na bistveno drugačne načine, kot bi si tega v resnici želeli. Težave nimajo le nekateri ljudje iz globoko vernih družin in/ali gospodinjstev, temveč tudi drugi, ki jih je družba naučila, da se je treba spolnosti sramovati, ker naj bi bila "ogabna", "čudna" oziroma "nespodobna".


To si pa zelo dobro napisal.

          ::

          je izjavil:

Heavy je izjavil:

O tvojem "Pussy Juice Gel". Saj ne živimo v 80. letih da bi dekleta spodaj rabila gel, da bi grmovje lepo stalo.


Očitno je to sedaj v modi.


Glede tega sem jo včeraj kar naravnost vprašal in se zraven tako osmešil, da sem se počutil kot konj, zrel za mortadelo. Mi je vse lepo razložila, kaj in zakaj je bilo tisto ...

Malajlo ::

Aha, tisto milfo si pol kar na suho?

111111111111 ::

Zanimivo mi je, da največji zagovorniki modernih odprtih odnosov furajo monogamijo, ki ni naravna, ki ge grda, se je treba sramovat, nam je vcepljena itd... Če ste na višji stopnji razvoja pred nami zaostaleži, zakaj tega tudi ne izkoristite, ampak se še vedno držite iste kikle? Zakaj s svojimi partnerji ne organizirate swingerske zabave, saj bi oba uživala? Dajte se malo odpret in poročajte kako je šlo. :) Pojdite kontra temu staromodnemu zaostalemu sistemu tudi z dejanji ne samo z besedami.

@kamikaze5: In zakaj je bilo? :)

solatko ::

Chuapoiz - Vključi se v pravo družbo in boš deležen tudi tega, oglase pa najdeš v rumenem tisku, na netu - strani 18+,..........

Si pa firbčen!:)
Delo krepa človeka

          ::

111111111111 je izjavil:

@kamikaze5: In zakaj je bilo? :)


Ni za javnost, še posebej pa ne za tako zavrt forum, kot je tale.

Unknown_001 ::

          je izjavil:

111111111111 je izjavil:

@kamikaze5: In zakaj je bilo? :)


Ni za javnost, še posebej pa ne za tako zavrt forum, kot je tale.


Kot da tisto nakladanje prej je pa bilo :))

Ti idej počasi zmanjkuje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Chuapoiz> Zanimivo mi je, da največji zagovorniki modernih odprtih odnosov furajo monogamijo

Kaj pa vidiš zanimivega na tem? Če bi ljudje resnično imeli potrebo po spolnih odnosih z vsako spolno dozorelo osebo, ki se preveč približa, bi razumel tvoj pomislek, a v nasprotju z družbenim prepričanjem, da se ljudje "nikoli ne morejo upreti skušnjavi", je resnica bistveno drugačna: Spolna sla je problematična zgolj za nekatere od tistih, ki imajo premalo priložnosti za odnose, pa si jih izrazito močno želijo, vsi ostali pa spolnosti načeloma ne jemljejo smrtno resno.

Chuapoiz> zakaj tega tudi ne izkoristite, ampak se še vedno držite iste kikle?

Zakaj vas pa toliko poročenih prakticira spolne odnose z drugimi ljudmi, čeprav ste obljubili, da jih ne boste imeli? Na vprašanje seveda ni treba odgovarjati, ker jaz ne mislim, da imajo tvoje spolne navade kakršnokoli zvezo s spolnimi navadami drugih, samo demonstriram, zakaj je tvoje vprašanje zastavljeno narobe. Brez težav si tudi predstavljam, da si dejansko pogosto zaželiš spolnih odnosov s tretjimi osebami, glede na to da se ti zdi, da bi moral kdorkoli "izkoristiti" tako možnost zgolj zato, ker je na voljo.

maco-maco ::

Chuapoiz, če ti je nerodno poklicat na kakšen oglas, greš lahko enostavno na plažo. Pa ne pozabi na zaščito.

Rovinjski svinger seks na plaži Punta Križa legaliziran

Hrvaška - vzhajajoča destinacija za seksualni turizem

Pa poročaj, kako je šlo.
Kaj?

          ::

Unknown_001 je izjavil:

          je izjavil:

111111111111 je izjavil:

@kamikaze5: In zakaj je bilo? :)


Ni za javnost, še posebej pa ne za tako zavrt forum, kot je tale.


Kot da tisto nakladanje prej je pa bilo :))

Ti idej počasi zmanjkuje.


Je rekla, da jo je zaradi mojega "leporečenja" kar kuhalo in da je bila zaradi tega čisto mokra. Zame je to, da lahko tak učinek dosežem le z govorenjem, vsekakor nekaj novega. Čeprav, če sedaj dobro pomislim, je nekako logično, saj je bila vsebina pogovora taka, da je tudi meni skoraj strgalo hlače.

D3m ::

jype je izjavil:

MasterTade> moraš biti pa tud smešen da se greš poročit samo zaradi družbenega pritiska.

Povej to vsem milijonom parov, ki to vsako leto storijo zaradi družbenih pritiskov.


Se ne spomnim kakršnega koli pritiska na najini poroki?

Jype o čem ti to?
|HP EliteBook|R5 6650U|

111111111111 ::

Kako ste lepo skočili. Tako kot Chuapoiz žvižga tako plešete. :) Evo vam. Danes ni gužve.

@solatko: No, no povej osebne izkušnje, da ne boš samo teoretično modroval. Pošlji kako telefonsko številko na ZS od kakšnega para. Rabim za "prijatelja".

@jype: Teoretično spolnosti ne jemljete smrtno resno, praktično pa jo jemljete krščansko tako kot vam je vcepila ta grda, grda družba. Se pravi da imaš skušnjave pa se jim upreš. Zakaj? Zakaj preprosto, ko tvoje ni doma, da bi potešil svoje potrebe, ne pograbiš 100EUR in greš k prvi prodajalki ljubezni. Tvoja bo že razumela, saj imata odprt odnos. Zakaj uporabljaš kontracepcijo? To pa ja ni naravno, to te je družba prepričala, da moraš uporabljat ali uporabljaš samo zato ker cerkev pravi da ne smeš? Da me kakšna druga mika, seveda me mika, ampak verjamem, da se je vseeno treba imeti na vajetih, še posebej pa če doma v postelji vse špila in špila dovoljkrat. Primarne potrebe niso gospodar mojega življenja, vsaj dokler so zadovoljene. :D

@maco-maco: Še vedno furam one to one, tako sem obljubil in tako mi ustreza. kaj češ imam oprane možgane. :)

EDIT @kamikaze5: tebe sem skoraj pozabil. Vidim da je pri tebi vsaka mokra. Moraš nehat babe z vodo polivat, pa se potem na javnem forumu hvalit. :)

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

          je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

          je izjavil:

111111111111 je izjavil:

@kamikaze5: In zakaj je bilo? :)


Ni za javnost, še posebej pa ne za tako zavrt forum, kot je tale.


Kot da tisto nakladanje prej je pa bilo :))

Ti idej počasi zmanjkuje.


Je rekla, da jo je zaradi mojega "leporečenja" kar kuhalo in da je bila zaradi tega čisto mokra. Zame je to, da lahko tak učinek dosežem le z govorenjem, vsekakor nekaj novega. Čeprav, če sedaj dobro pomislim, je nekako logično, saj je bila vsebina pogovora taka, da je tudi meni skoraj strgalo hlače.


And the show goes on again :)):)):))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Heavy ::

#TeamFelix

jype ::

D3m> Se ne spomnim kakršnega koli pritiska na najini poroki?

Good for you. Zagotovo se tudi ne spomniš nobenega pritiska, ko si mamici težil, da ti mora kupit batman figurico.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

D3m> Se ne spomnim kakršnega koli pritiska na najini poroki?

Good for you. Zagotovo se tudi ne spomniš nobenega pritiska, ko si mamici težil, da ti mora kupit batman figurico.


He hates batman... so this is obviously a LIE.

How I know that? He is ma brother from another mother.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Chuapoiz> Zakaj preprosto, ko tvoje ni doma, da bi potešil svoje potrebe, ne pograbiš 100EUR in greš k prvi prodajalki ljubezni.

Zato, ker grem s stotimi evri raje na letališče jadrat, poleg tega pa partnerke ni doma le zelo redko. Kakšen razlog imaš pa ti?

Chuapoiz> Zakaj uporabljaš kontracepcijo?

Ker si partnerka ne želi več otrok.

Chuapoiz> verjamem, da se je vseeno treba imeti na vajetih

Ja, ampak jaz se imam na vajetih tudi brez družbene prisile, ti pa praviš, da je družbena prisila koristna, čeprav je jasno, da znaten delež prebivalstva redno skače čez plot. Kakšna je že družbena korist od hinavstva?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

111111111111 ::

@jype: Moj razlog pa je, da hvala bogu da je mir, ne bom si sedaj še štale delal. Imam eno več kot dovolj. 100€ pa raje za kako knjigo ali špil. Ampak v koncept manj otrok je partnerko gotovo prisilila družba in mediji. Najbolj naravno bi bilo, da se pač razplodiš kolikor se da. Si ti želiš več otrok? Zakaj si potlačil svoje želje v prid partnerki?
Moje vprašanje je pravzaprav, zakaj se imaš na vajetih tudi brez družbene prisile, kaj ti drži vajeti? Družba nate nima vpliva, kaj pa te potem drži na vajetih da ne zbezljaš? Razum? Če je razum, katera logika je zadaj? Zakaj se ti zdi logično da se imaš na vajetih?

jype ::

Chuapoiz> Ampak v koncept manj otrok je partnerko gotovo prisilila družba in mediji.

Kolikokrat si pa ti že rodil?

111111111111 ::

@jype: 3x

Kar se mi zdi zanimivo pri tebi in solatku, je to da kljub svobodnemu razmišljanju in sistemu imata v svojih odnosih in življenju precej ostro zarezane meje, ki se ne morejo premikati. Oba sta zvesta svojima partnericama, strogo se ravnata po nekih svojih načelih in prezirata verujoče ovce. :)

jype ::

Chuapoiz> Si ti želiš več otrok?

Ne.

Chuapoiz> Zakaj si potlačil svoje želje v prid partnerki?

A ti si že nehal pretepat partnerko?

Chuapoiz> Moje vprašanje je pravzaprav, zakaj se imaš na vajetih tudi brez družbene prisile, kaj ti drži vajeti?

Razum (in anarhistična filozofija, ki temelji na popolni osebni svobodi).

Chuapoiz> @jype: 3x

Ne verjamem ti. Saj sploh nimaš rodil!

Chuapoiz> Kar se mi zdi zanimivo pri tebi in solatku, je to da kljub svobodnemu razmišljanju in sistemu imata v svojih odnosih in življenju precej ostro zarezane meje, ki se ne morejo premikati.

Kako pa to veš?

Chuapoiz> Oba sta zvesta svojima partnericama, strogo se ravnata po nekih svojih načelih in prezirata verujoče ovce. :)

Prezirava hinavščino, ki izvira iz verskih naukov in zagovarjava stališče, da je človek avtonomen in nosi posledice vseh svojih odločitev. Zvestoba v resnici nima ničesar opraviti z vero.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

111111111111 ::

jype je izjavil:


A ti si že nehal pretepat partnerko?

Še ni bilo potrebe.

jype je izjavil:


Razum (in anarhistična filozofija, ki temelji na popolni osebni svobodi).

Torej se v odnosu s partnerko popolnoma nič ne prilagajaš. Popolna osebna svoboda je mit, ker moraš pazit da ne posegaš v pravice drugega, vsaj po tvoji večkrat slišani filozofiji.

jype je izjavil:


Ne verjamem ti. Saj sploh nimaš rodil!


Kako veš? Morda se moram vživeti v vlogo povprečnega IT-jevca, da bom bolj pristno zaigrala v dramski predstavi?

jype je izjavil:


Chuapoiz> Kar se mi zdi zanimivo pri tebi in solatku, je to da kljub svobodnemu razmišljanju in sistemu imata v svojih odnosih in življenju precej ostro zarezane meje, ki se ne morejo premikati.

Kako pa to veš?

Ne vem. Poskušam sklepati iz vajinh postov in poskušam potegniti vzporednice. Zvestoba partnerkama, je po moje že ena izmed njih. Vsaj če v postih pišeta kanček resnice. Mislim tudi da ne ti, ne solatko ne bi mogla pretepat svojih partneric, če bi se pa že spustila tako nizko, bi bilo hitro vsega konec, ker mislim da vajine ženičke vseeno niso ravno neke ovčice, bolj levinje. Se motim?

jype je izjavil:


Prezirava hinavščino, ki izvira iz verskih naukov in zagovarjava stališče, da je človek avtonomen in nosi posledice vseh svojih odločitev. Zvestoba v resnici nima ničesar opraviti z vero.

Mogoče pa nekateri rabijo vodstvo in jih je strah avtonomnosti in sprejemanja lastnih odločitev ter njihovih posledic.

jype ::

Chuapoiz> Imam eno več kot dovolj.

Če malce zlorabim trenutno tako popularen mačizem, lahko na podlagi te izjave javno dvomim v tvojo sposobnost izpolniti partnerkine potrebe in te označim za tisto, čemur še posebej desničarji v tej temi radi rečejo "cuck" in izrazim prepričanje, da posledično partnerka zagotovo išče izpolnitev zunaj vajine zveze (brez skrbi, to je le akademski primer, manj inteligentni sodelujoči na forumu tudi mene ves čas poskušajo javno diskreditirat s podobnimi nebulozami). Jaz sicer popolnoma razumem tvojo pozicijo in se me tvoje osebne odločitve ne tičejo in me ne motijo - pogovarjamo se o družbenih pojavih, ne o posameznih primerih.

Chuapoiz> Še ni bilo potrebe.

Ni bilo potrebe po prenehanju pretepanja? Grozno!

Chuapoiz> Torej se v odnosu s partnerko popolnoma nič ne prilagajaš.

In vsak dan umorim vsaj nekaj milijonov ljudi (samo zato, ker ne priznavam avtoritete, ki bi mi to lahko prepovedala).

Chuapoiz> Popolna osebna svoboda je mit, ker moraš pazit da ne posegaš v pravice drugega, vsaj po tvoji večkrat slišani filozofiji.

Ne razumeš. Popolna osebna svoboda ni mit. Če si kreten, potem komot posegaš v pravice drugih, celo če ti popolna osebna svoboda ne pomeni nič.

Chuapoiz> Kako veš? Morda se moram vživeti v vlogo povprečnega IT-jevca, da bom bolj pristno zaigrala v dramski predstavi?

Če poznaš občutke, prisotne ob porodu, potem zagotovo lahko razumeš, čemu se kdo odloči, da ima otrok dovolj.

Chuapoiz> Poskušam sklepati iz vajinh postov in poskušam potegniti vzporednice. Zvestoba partnerkama, je po moje že ena izmed njih. Vsaj če v postih pišeta kanček resnice. Mislim tudi da ne ti, ne solatko ne bi mogla pretepat svojih partneric, če bi se pa že spustila tako nizko, bi bilo hitro vsega konec, ker mislim da vajine ženičke vseeno niso ravno neke ovčice, bolj levinje. Se motim?

Ko poskušaš sklepati, nehote nama pripisuješ lastna prepričanja in kriterije. Levinje? Hja, za levinje je značilno, da si delijo samce, medtem ko dominantne volkulje ostalim samicam v tropu kopulacijo preprečijo z nasiljem.

Chuapoiz> Mogoče pa nekateri rabijo vodstvo in jih je strah avtonomnosti in sprejemanja lastnih odločitev ter njihovih posledic.

Absolutno. Saj to je ravno tista posledica, ki nam gre vnos pri verski in družbeni prisili. Da ljudje postanejo ovce, ki jih je potem trivialno voditi kamorkoli. Ko se jih nabere dovolj, lahko skupaj naredijo ogromno škode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

D3m ::

Unknown_001 je izjavil:

jype je izjavil:

D3m> Se ne spomnim kakršnega koli pritiska na najini poroki?

Good for you. Zagotovo se tudi ne spomniš nobenega pritiska, ko si mamici težil, da ti mora kupit batman figurico.


He hates batman... so this is obviously a LIE.

How I know that? He is ma brother from another mother.


Raptor je spot on.
Nikoli nisem imel Batman figurice.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

D3m> Nikoli nisem imel Batman figurice.

Pozabil si dodat "majkemi" na konec stavka.

111111111111 ::

jype je izjavil:


Ni bilo potrebe po prenehanju pretepanja? Grozno!

Zakaj grozno? Kaj veš morda je pa sporazumno in v tem uživa. To je samo nekaj kar ti je vcepilo družbeno prepričanje, da ženske ne marajo da se jih pretepa.

jype je izjavil:


Chuapoiz> Torej se v odnosu s partnerko popolnoma nič ne prilagajaš.

In vsak dan umorim vsaj nekaj milijonov ljudi (samo zato, ker ne priznavam avtoritete, ki bi mi to lahko prepovedala).

?

jype je izjavil:


Če poznaš občutke, prisotne ob porodu, potem zagotovo lahko razumeš, čemu se kdo odloči, da ima otrok dovolj.

Ne, ne razumem.

jype je izjavil:


Ko poskušaš sklepati, nehote nama pripisuješ lastna prepričanja in kriterije.

Seveda, saj drugače ne gre. Ti misliš, da si se svoje preteklosti in vzgoje popolnoma otresel?

jype je izjavil:


Absolutno. Saj to je ravno tista posledica, ki nam gre vnos pri verski in družbeni prisili. Da ljudje postanejo ovce, ki jih je potem trivialno voditi kamorkoli. Ko se jih nabere dovolj, lahko skupaj naredijo ogromno škode.

Ampak, če bo več ljudi sledilo naprimer tebi in tvojim idejam, boš z svojimi ovcami delal škodo na krščanskih in muslimanskih pašnikih. Kako so tvojo ovce drugačne?

D3m ::

jype je izjavil:

D3m> Nikoli nisem imel Batman figurice.

Pozabil si dodat "majkemi" na konec stavka.


Why?
|HP EliteBook|R5 6650U|

solatko ::

Chuapoiz - Najprej moraš razčistit sam s seboj (ne z družbenimi normami), kaj je sploh varanje. Za vezi ali prijateljske stike, za katere ve tudi partner in ne nosijo za seboj hinavščine, laži in podobnih dejanj, ne spadajo v kategorijo varanja.
Če misliš samo na spolni odnos z drugo osebo in ne partnerjem, je varanje do trenutka, ko to nekdo tretji prišepne na ušesa tvojemu partnerju.
Varanja je lahko tudi to, da vsak popoldan presediš ob kavici in se z osebo drugega spola pogovarjaš o stvareh, o katerih nebi govoril s partnerjem.

Zakaj ste osredotočeni samo na goli sex. Mene bi veliko bolj motilo, če bi partnerica več naklonjenosti in zaupnosti nudila drugemu, kot pa če si privošči nekaj minutno telovadbo na zadnjem zicu Smart-a.

V zvezi gre namreč za celoten odnos dveh ali več oseb. Dokler v zvezi vse klapa in je večina zadovoljna in zadovoljena, stvari tečejo kot švicarske urice, ko pa eden od partnerjev ne nudi tistega kar bi lahko, oziroma prične želje drugega celo ovirat ali prepovedovat, pa je igre, po navadi, hitro konec.

Praviš, da se z yupe-tom prilagjava, seveda in to z veseljem, saj dobiva več nazaj, kot sva sposobna nudit. Pa brez da bi tepla babe.

Pa mimogrede, največ swingerjev je takih, ki so do spoznanja, da je sexualna svoboda možna in, da te takoj ne ubije božja strela, med najbolj zagrizenimi člani bratovščine in imajo željo, po čim večjem številu različnih partnerjev.

Problem je namreč v tem, da si tudi verni želijo določenih stvari, pa jim je verska vzgoja, vcepila v glavo, da so že pomisleki na kaj drugega, kot učijo svete knjige in gospod, smrtni greh, kaj šele da bi se o tem pozanimali, vprašali in Bog ne daj, probali.
Delo krepa človeka

jype ::

Chuapoiz> ?

Kaj ti ni jasno? Praktično nič mi ne preprečuje, da bi umoril vse bližnje. Čemu torej tega ne storim, če se pa po tvoje "torej ne prilagajam"? A če si svoboden se ne smeš prilagajat? Ne moreš? Se ne spodobi? Ni pravično? Al kako si prišel do sklepa, da se "torej ne prilagajam" partnerki, če sem popolnoma svoboden?

Chuapoiz> Seveda, saj drugače ne gre.

Seveda gre.

Chuapoiz> Ti misliš, da si se svoje preteklosti in vzgoje popolnoma otresel?

Ne, a to ne pomeni, da si domišljam, da so mi drugi ljudje podobni.

Chuapoiz> Ampak, če bo več ljudi sledilo naprimer tebi in tvojim idejam,

Bodo verjeli, da so popolnoma svobodni in da jim ni treba slediti nikomur, ampak morajo sami pri sebi vnaprej premislit o posledicah vseh svojih dejanj.

Chuapoiz> boš z svojimi ovcami delal škodo na krščanskih in muslimanskih pašnikih. Kako so tvojo ovce drugačne?

Tako, da niso moje.

Chuapoiz> Zakaj grozno? Kaj veš morda je pa sporazumno in v tem uživa. To je samo nekaj kar ti je vcepilo družbeno prepričanje, da ženske ne marajo da se jih pretepa.

Ne govorimo o tvoji partnerki.

Invictus ::

MasterTade je izjavil:

@invictus
Res je, prinaša dolžnosti, zato pa je toliko ločitev

Ne moreš se ločit, če nisi poročen. Haloooo...

MasterTade je izjavil:


@jype
Kar je vzrok za poraslo število zjebanih zakonov, nezvestoba prispeva kar precejšni delež


Vzrok nezvestobe je pa ponavadi izsiljevanje partnerja s seksom. Če ga je premalo, gre drugi ponavadi drugam... In seks spada med zakonske dolžnosti... ;)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tikitoki ::

          je izjavil:

Eh, vidim da se je tema čisto izrodila. Glede internetnega flirtanja: imam novo punco, s katero sva začela preko mailov. Vsak dan jih še vedno napiševa 20-30. Če koga zanima glede bivše 36 letne fuk partnerice: ko sem šel po polnilec za telefon me je pričakala v prosojni kombineži, pod katero ni imela ničesar. The rest, as they say, is mistery ... :D>:D:D


Jah, laznivec je svet pol, tko, da si precej povprecen v tem pogledu.

solatko ::

Dolžnosti je toliko, za kolikor se partnerja dogovorita, sex pa ne spada med njih, to je pač osebna odločitev, kako, kolikrat, kdaj,....
Se pa splača ob pomanjkanju (nekdo ima pač večje želje, kot drugi) dogovoriz, za rešitve. Nekateri partnerji (pri extremnih razlikah želja in potreb), se celo odločijo za svobodo na tem področju, torej si bolj potrebni partner, to zabavo, brez slabe vesti, išče drugje. Posebej je to pomembno pri kakšni telesni napaki, ko se en partner fizično ne more prilagajat drugemu.

Čemu bi zaradi nagona in želje po sexualni telovadbi, propadla zveza, ki je na vseh drugih segmentih, idealna.

Za podobna razmišljanja pa človek ne sme biti žrtev kalupov vzgoje in družbenih norm.
Delo krepa človeka

tikitoki ::

bambam20 je izjavil:

          je izjavil:


Razen tega, da je imela ogromno želeja z vonjem po ribah,



Ogabno, res.


Se en dokaz, da doticni trol se nima nobenih izkusenj. Sam neuspesni fukfehtarji gobcajo o tem, da imajo vagine podoben vonj, kot ribe. Mislim, WTF? K da smo v osnovni šoli.

solatko ::

tikitoki - Ti tudi nimaš dovolj izkušenj, še nisi imel opravka z zrelo češpljo, ki dva dni ni imela možnosti pranja.:O
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

tikitoki ::

solatko je izjavil:

tikitoki - Ti tudi nimaš dovolj izkušenj, še nisi imel opravka z zrelo češpljo, ki dva dni ni imela možnosti pranja.:O


ROLF. Japajade:). Ne ves s kaksnimi troli to vi seksate, sam moja ni smrdela celo po enem tednu, ko sva bila v krajih, kjer tusiranje ni bilo mozno.

Imam dovolj izkusenj, glede na statistike, celo nadpovprecno stevilo. Je pa res, da me zaupam tem statistikam. Lahko pa bolj pouceni povedo koliko jih moras spraviti v posteljo, da je dovolj.

Hmm, ena punca je mela res neprijeten vonj in okus. Sam je jedla zelo huda zdravila in verjetno je bil to vzrok. Pa bolj debeli primerki res rabijo pogosto pranje. Pr ostalih pa to ni bil nikoli problem, niti, ko se ni oprala kak dan ali dva ali v zadnejm ekstremnem primeru, ce teden, kar mi je sicer neprestano metala naprej, da v teh rovtah ne bo vec dolgo zdrzala:).

Tko, da ne vem kje vi same smrdece fasete?

solatko je izjavil:

tikitoki - Ti tudi nimaš dovolj izkušenj, še nisi imel opravka z zrelo češpljo, ki dva dni ni imela možnosti pranja.:O


Na kratko, se v tistem redkem primeru, ko je bilo spodaj motece, ni imelo nobene povezave z ribami, whatsoever.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

tikitoki ::

Mam pa eno vprasanje. Eno kolegica me mori s svojimi problemi z enim tipom.

Tip jo ma za blowjobe, mal druzbe in kam gresta skupaj obcasno. No, pa domnevno mu je se kup denarja posodila, vec tisoc EUR.

Tip ji je izjavil, da se mu sex gabi in da jo bo nategnil, sam ce se pred tem umije. Istocasno pa pricakuje feltatio, ko mu zapase. To jo moti, normalno.

Vmes mu je posodila tudi vecjo kolicino denarja, financirala vecji del skupnih pocitnic.

No, tip jo fizicno privlaci, domnevam da zato tudi pristaja na taksno spolno zivljenej, kot ga imata. Druagce pa sta kolega in to je to.

No, ok, kar meni ni jasno. Zakaj zenska vztraja v taksni, ocitno popolnoma nedelujoci vezi (sej ni glhi veza, sam ocitno z njene strani nekaj je)?

solatko ::

tikitoki - Seveda pa so bili intimni robčki na razpolago, dako, da sploh ne veš, kako stvar naravno diši-smrdi.:O

Ji pač paše. Nekaterim paše izredno grob način sado-mazo.
Ona te ne mori, ona se hvali.
Morda ti na ta način kaj sporoča, ti pa trd in ne zastopiš.
Delo krepa človeka
««
16 / 34
»»