» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
13 / 34
»»

stara mama ::

Če je reku, da je bivša :P

Vglavnem, važno da je rezina mortadele najebal, zdaj bo pa vidu ko bo še doma suša :))

jype ::

Ampak čemu bi sebi in sočloveku odrekel prijetno izkušnjo? V enem tednu se menda ni nalezla ničesar novega, ti pa očitno tudi ne, zredila se tudi nista do nerazpoznavnosti, postarala sta se tudi za največ en teden...

V čem je bistvena razlika, ki je botrovala tvoji odločitvi, da si žensko zavrnil, božji veter?

stara mama ::

jype je izjavil:

Ampak čemu bi sebi in sočloveku odrekel prijetno izkušnjo? V enem tednu se menda ni nalezla ničesar novega, ti pa očitno tudi ne, zredila se tudi nista do nerazpoznavnosti, postarala sta se tudi za največ en teden...

V čem je bistvena razlika, ki je botrovala tvoji odločitvi, da si žensko zavrnil, božji veter?

Da se čimprej znebi starih bremen in gre naprej?
Hitro lahko pride spet v staro situacijo, kje vse je in obenem ni tako kot je bilo prej.

jype ::

stara mama> Da se čimprej znebi starih bremen in gre naprej?

Kako je pa to breme? Napisal je, da gre za spolnost, dokler bo prijetno. Kdaj se je to spremenilo? A je tako nesamozavesten, da postane užaljen in ljubosumen, če se odrasla oseba kdaj odloči še za koga drugega?

D3m ::

Smo mu že napisali, da ko bo uletel "ta pravi" bo dobil košarico.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Zanima me, zakaj je to slabo.

111111111111 ::

Ker jo hoče imet zase, dokler on ne najde druge.

          je izjavil:


Drugače pa, ko bom jaz 30 in ona 50, bo ona v zvezi s 50 letnim tipom s službo, jaz bom pa verjetno lovil 17 letnice :D. Saj to nama je jasno obema.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Kako "zase"? A rad bi bil njen edini spolni partner ta čas? Po moje bi ji to moral precej jasno sporočit vnaprej, ne da zdaj jamra.

D3m ::

Saj je imel priložnost pa še na kolenih je bila. Blowjob 100% guaranteed pa jo raje izpustil.

BETA cuck.
|HP EliteBook|R5 6650U|

111111111111 ::

jype je izjavil:

Kako "zase"? A rad bi bil njen edini spolni partner ta čas? Po moje bi ji to moral precej jasno sporočit vnaprej, ne da zdaj jamra.


Saj je bilo obema jasno, samo da je ona narobe razumela. :)

@Kamikaze: če sta skupaj, da se dajeta dol in je to edina skupna točka. Se nekako ve, da ko drugi najde boljšega, gre naprej. Saj boš še kako leto zraven dobil pa ti bodo stvari bolj jasne ali pa tudi ne. :D

Zgodovina sprememb…

D3m ::

111111111111 je izjavil:

jype je izjavil:

Kako "zase"? A rad bi bil njen edini spolni partner ta čas? Po moje bi ji to moral precej jasno sporočit vnaprej, ne da zdaj jamra.


Saj je bilo obema jasno, samo da je ona narobe razumela. :)

@Kamikaze: če sta skupaj, da se dajeta dol in je to edina skupna točka. Se nekako ve, da ko drugi najde boljšega, gre naprej. Saj boš še kako leto zraven dobil pa ti bodo stvari bolj jasne ali pa tudi ne. :D


A moraš podjebavat :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Chuapoiz> Saj je bilo obema jasno, samo da je ona narobe razumela. :)

Ja zakaj ji pa ni povedal na način, da bi to možnost izključil? Potem mu bi vsaj takoj lahko razložila, da si ona odnos predstavlja drugače in ne bi imel tega "emotional rollercoaster" problema.

111111111111 ::

@jype: Star je 17 po njegovih navedbah. Pri teh letih še ne izključuješ vseh možnosti.

@D3m: V vsaki jebi je zrno resnice. :)

Unknown_001 ::

Hmmm dejte probat v tej zgodbici zamenjat spole. A bi se še komu to zdelo ok?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Raptor F16> Hmmm dejte probat v tej zgodbici zamenjat spole. A bi se še komu to zdelo ok?

Kaj pa naj bi bilo narobe?

D3m ::

Unknown_001 je izjavil:

Hmmm dejte probat v tej zgodbici zamenjat spole. A bi se še komu to zdelo ok?


A 40 letni tip pa ne sme seksati z 17 letnico?

Mislim....preklet nacist....bi rekel jype. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

lexios ::

Seveda lahko, edini pogoj je, da je muslimanske vere. :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Oh boy, zdej se bo šele začelo obmetavanje.



-----
Jz sicer poznam konkreten primer ko je šlo za situacijo kot jo D3m navaja.
Contrary to what people would think and say, ni se zgodilo nič "bolanega" ali "sprvrženega". Pravzaprav mi je delovalo ravno obratno.
Je pa res, da je bila ahead of its generation. Dokaj neobičajen primer, ampak da bi start pointing fingers...se mi ne zdi pošteno.

Tud v svojih najstniških letih sem bil z dvema malo starejšima and believe me, i was not raped.
Res je pa tudi, da ko je moja generacija špilala pokemon, sem jaz doma bral enciklopedije. Don't know bout you tough...


edit: ups lexios, pomotoma pritisnil na izbris...zahvala gre ST dizajnerjem seveda.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

D3m ::

vostok_1 je izjavil:

Oh boy, zdej se bo šele začelo obmetavanje.



-----
Jz sicer poznam konkreten primer ko je šlo za situacijo kot jo D3m navaja.
Contrary to what people would think and say, ni se zgodilo nič "bolanega" ali "sprvrženega". Pravzaprav mi je delovalo ravno obratno.
Je pa res, da je bila ahead of its generation. Dokaj neobičajen primer, ampak da bi start pointing fingers...se mi ne zdi pošteno.

Tud v svojih najstniških letih sem bil z dvema malo starejšima and believe me, i was not raped.
Res je pa tudi, da ko je moja generacija špilala pokemon, sem jaz doma bral enciklopedije. Don't know bout you tough...


edit: ups lexios, pomotoma pritisnil na izbris...zahvala gre ST dizajnerjem seveda.


Holy fucking Jesus. 8-O Same here.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Alien123 ::

Jaz pa sem igral pokemone in bral enciklopedije :D

D3m ::

A zdaj misliš, da si pa überalles ali kaj? :P;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

shotalick ::

          je izjavil:

D3m je izjavil:

          je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:


Še en dokaz, da si slabo opravil svoje poslanstvo.....najbrž so izkušnje prevladale......hahahaahahahaahahahaha


Saj človek ne more verjeti! Danes me je povabila na kavo in mi vsa prestrašena hitela pripovedovati, kaj se je zgodilo: obiskala jo je direktorjeva žena, ki je prebrala se vroče sms-e. Škoda da ne snemam filma.


A si jo še zadnjič podrl za slovo?


Nisem, čeprav me je rotila na kolenih.


Si mogoče hotel napisat: "na kolenih mi je pušila" :) ??

          ::

Unknown_001 je izjavil:

          je izjavil:

D3m je izjavil:

Suuuuuuuuure. You damn BETA male.


Ne razumem.


Provocira da bo še kaj zanimivega za prebrat, če nisi opazil.


Aja, to. V zvezi s tem lahko omenim, da sem prakar izvedel, da zavzemam precej prostora. Dobil sem namreč SMS, da je njeno stanovanje zelo prazno, odkar me ni. Pa sploh nikoli nisem pri njej stanoval, najbrž je od kje prepisala.

shotalick je izjavil:


Si mogoče hotel napisat: "na kolenih mi je pušila" :) ??


Prosim da se vzdržiš neprimernih in vulgarnih komentarjev.

Zgodovina sprememb…

          ::

jype je izjavil:

Ampak čemu bi sebi in sočloveku odrekel prijetno izkušnjo? V enem tednu se menda ni nalezla ničesar novega, ti pa očitno tudi ne, zredila se tudi nista do nerazpoznavnosti, postarala sta se tudi za največ en teden...

V čem je bistvena razlika, ki je botrovala tvoji odločitvi, da si žensko zavrnil, božji veter?


Zato ker imam svoj ponos in nisem cucek, ki se ga pokliče kadar ni na voljo nikogar drugega. Dogovor je bil, da sva fuck frenda, dokler ne dobiva primernejših partnerjev. To se je tudi zgodilo in jaz sem obljubo izpolnil. Če je pa njena nova zveza trajala samo slab teden, pa nisem jaz kriv.

          ::

D3m je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Hmmm dejte probat v tej zgodbici zamenjat spole. A bi se še komu to zdelo ok?


A 40 letni tip pa ne sme seksati z 17 letnico?

Mislim....preklet nacist....bi rekel jype. :D


Ko smo ravno pri tem: na zabavi sem spoznal frendovo sestrično, ki pa še nima 15 let. A lahko grem v zapor, če jo spravim v level? Drugače je kar nabrita punca. Na žuru sva ves čas govorila in beseda je nanesla tudi na friguro "tam spodaj". Jaz, zabit kakor sem za te zadeve, nikakor nisem kapiral, ko mi je razlagala kako si je uredila svojo frizuro. Na koncu je popenila, prijela mojo roko in si jo zatlačila pod kavbojke. Razen tega, da je imela ogromno želeja z vonjem po ribah, nisem čutil ničesar. Potem sem ji naslednji dan poslal kratek mail, kako je kaj in to, sedaj so mail prerasli v več strani dolgo dopisovanje, tako da verjetno se bo iz tega kaj izcimilo.

shotalick ::

          je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

          je izjavil:

D3m je izjavil:

Suuuuuuuuure. You damn BETA male.


Ne razumem.


Provocira da bo še kaj zanimivega za prebrat, če nisi opazil.


Aja, to. V zvezi s tem lahko omenim, da sem prakar izvedel, da zavzemam precej prostora. Dobil sem namreč SMS, da je njeno stanovanje zelo prazno, odkar me ni. Pa sploh nikoli nisem pri njej stanoval, najbrž je od kje prepisala.

shotalick je izjavil:


Si mogoče hotel napisat: "na kolenih mi je pušila" :) ??


Prosim da se vzdržiš neprimernih in vulgarnih komentarjev.


Ti pa se vzdrži tega, da ne boš slučajno še ne 15 letno punco, kje čohal...

Mislim, da maš po tole "kokico", ki si te tako želi, še vedno v glavi...

Heavy ::

Izgubiti nimaš nič, razen da se ti uprejo sendviči z tuno :))


Ampak jaz na tvojem mestu se ne bi spravljal na mlajše od 15 let. Jeba nastane, če ve v kakšni situaciji si (oseba mlajša od 15 let). Lahko te izsiljuje.
#TeamFelix

111111111111 ::

Če je on 17 ni nobene panike.

Unknown_001 ::

@Kamikaze5 po kmečk rečen v primeru da zgolj ne otresaš gobec:
-Začni mislit s tazgornjo glavo ne pa s taspodnjo. To kar ti počneš kliče po težavah in to takih ki ti lahko komplet življenje za*ukajo.

Pa še to si zapomn. Ko gre vrag srat, gre na kup, nikol tam kjer ni ničesar.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

          ::

Kakšnih težavah?

jype ::

kamikaze5> Zato ker imam svoj ponos in nisem cucek, ki se ga pokliče kadar ni na voljo nikogar drugega.

Kdo te je pa tkole grdo nategnu? Dober seks preskočit samo zato, da lahko rečeš, da imaš svoj ponos?

Ponos povzroča diabetes, visok krvni tlak in zvišuje tveganje za rakava obolenja prebavil ter bolezni srca in ožilja, spolni odnos pa ravno obratno.

Edini smiseln razlog, da se odpoveš spolnemu odnosu, je ta, da ga resnično nočeš.

lexios> Seveda lahko, edini pogoj je, da je muslimanske vere.

Nacistična propaganda je prisotna že čisto v vseh temah?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

shotalick ::

          je izjavil:

Kakšnih težavah?


Si reš še mladoleten? V nasprotnem primeru ne bi spraševal takšnih neumnosti.

Tako kot ti je napisal nekdo zgoraj, razmišljaj z zgornjo glavo in ne s spodnjo.

          ::

Se opravičujem, ampak res ne razumem vaših namigov.

shotalick ::

Kamikaze, ne bit neumen in pusti 15 let staro punco "pr gmah"...bi rekl u naših koncih. Raj pejt nabrisat tisto "kokico" pa bo. Ne petljaj se v zadeve, da te ne bo tale šmrklja, kaj okol prenesla oz. ti kaj naprtila. Ne se špilat...

IMO, delej pa kokr hočeš, ampak, da ne boš čez par dni pisal v isto temo, da maš kakšne probleme s fotrom od tele 15 letnice + še s kom drugim.

Zgodovina sprememb…

          ::

jype je izjavil:


Edini smiseln razlog, da se odpoveš spolnemu odnosu, je ta, da ga resnično nočeš.


Tudi to je res. Kako naj izvajam kunilingus, če je to zadevo par dni prej obdeloval zamaščen direktor? Fuj in fej.

111111111111 ::

Ne razumem točno. A na začetku je bila devica z otrokom? To se sliši prav biblično. :D Za vsak slučaj kondom, pa gas do daske.

          ::

Za začetek je bila eno leto " na suhem". A kondom naj si dam na glavo za kunilingus?

jype ::

kamikaze5> Tudi to je res. Kako naj izvajam kunilingus, če je to zadevo par dni prej obdeloval zamaščen direktor? Fuj in fej.

Po moje tako, da jo najprej umiješ.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

kamikaze5> Tudi to je res. Kako naj izvajam kunilingus, če je to zadevo par dni prej obdeloval zamaščen direktor? Fuj in fej.

Po moje tako, da jo najprej umiješ.


Ju, če boš šu spet na staro koko itak ku zmer higiena na prvem mestu.

Razen če maš rad vonj po starih ribah in mal putrčka zraven.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Alien123 ::

jype je izjavil:

kamikaze5> Tudi to je res. Kako naj izvajam kunilingus, če je to zadevo par dni prej obdeloval zamaščen direktor? Fuj in fej.

Po moje tako, da jo najprej umiješ.


Jype, vsi nočemo da se nam baba goni po vseh kurcih, tak kot se tvoja, pol pa ji lulo umiješ pa misliš da je to to.. upam da ga prej daš not, da veš po kom ližeš

          ::

jype je izjavil:

kamikaze5> Tudi to je res. Kako naj izvajam kunilingus, če je to zadevo par dni prej obdeloval zamaščen direktor? Fuj in fej.

Po moje tako, da jo najprej umiješ.


Sej tudi sekret umiješ, ampak vseeno ne ješ iz njega.

jype ::

Alien123> Jype, vsi nočemo da se nam baba goni po vseh kurcih, tak kot se tvoja, pol pa ji lulo umiješ pa misliš da je to to.. upam da ga prej daš not, da veš po kom ližeš

Sinko, baba ni tvoja, ne glede na to kako zelo močno si ti domišljaš takšne neumnosti.

Kje se goni, se vedno odloči sama.

kamikaze5> Sej tudi sekret umiješ, ampak vseeno ne ješ iz njega.

Tudi krožnik umiješ, pa se ne sekiraš, če je prej z njega jedel zamaščen direktor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Alien123 ::

Ne ni moja last, sam če vem da se kurba je ziher ne bom več diral.. za razliko od tebe

          ::

Glej, jipe, enostavno ne morem več tega početi, me je minilo.

Heavy ::

Predsodki. Če ima otroka, pomeni da je že precej stvari šlo noter (in tudi ven).
#TeamFelix

jype ::

Alien123> Ne ni moja last, sam če vem da se kurba je ziher ne bom več diral.. za razliko od tebe

Verjetno si me s kom zamešal, ker je jaz sploh ne poznam, kaj šele, da bi se je dotikal.

kamikaze5> Glej, jipe, enostavno ne morem več tega početi, me je minilo.

Potem pa kul, če ti ni do tega.

Heavy> Predsodki. Če ima otroka, pomeni da je že precej stvari šlo noter (in tudi ven).

Tako je, pa vse to tudi nič ne pomeni, če le nisi indoktriniran v absurdno prepričanje, da je s tem karkoli narobe, kot očitno večina mularije tule.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

111111111111 ::

@Kamikaze: Jaz sem svojo poročil in del dogovora s katerim sva se oba strinjala, da razni Kamikaziji in Kamikazinje ne pridejo v poštev. Da sva ena na ena po stari modi, pa se mi ni treba obremenjevati z direktorji in direktoricami. Gor imaš cel kup ljudi, ki ima tudi drugačne poglede. Na koncu dneva pogled ni važen, važno je da sta obe stranki v postopku zadovoljni. To je tisto kar tebi manjka.
Ti si se s svojo MILF-o tudi zmenil, da če najde boljšega lahko gre ti pa tudi (verjetno si mislil da boš šel ti prvi). Potem si jokal, da si zaljubljen, zdaj ko je pa prišla nazaj pa nisi več zainteresiran ali pa ti je samo všeč da trpi. Če sta bila prej Fuck frenda sta lahko tudi sedaj in si tako postaviš dobre temelje za kdaj ko te bo pustila kakšna druga. :) Pač ne izvajaj kunilingus, ampak samo še analno, tam pa res vseen drek.

@Alien123: Vse sporazumno. O teh stvareh se moraš prej pomenit, ne pa da se potem jokaš, ko gre baba z drugim.

@Jype: Si ti siguren da se nisi tikal? :D

buttplugs ::

D3m je izjavil:

A zdaj misliš, da si pa überalles ali kaj? :P;)

Überallen, naj te popravim, überallen.

jype ::

Chuapoiz> @Jype: Si ti siguren da se nisi tikal? :D

Seveda sem.

Chuapoiz> Na koncu dneva pogled ni važen, važno je da sta obe stranki v postopku zadovoljni.

No, to je treba posplošit še za n + 1, pa smo tam, kjer so vsi zadovoljni.

111111111111 ::

jype je izjavil:


Chuapoiz> Na koncu dneva pogled ni važen, važno je da sta obe stranki v postopku zadovoljni.

No, to je treba posplošit še za n + 1, pa smo tam, kjer so vsi zadovoljni.


Pardon. Res je, nisem upošteval vseh možnosti. n +1 it is.
««
13 / 34
»»