» »

AMD R3xx series

AMD R3xx series

Temo vidijo: vsi
««
115 / 115
»
»»

neverjetni99 ::

290 bi še gluh človek slišal, brez slušnega aparata haha:O

Buggy ::

neverjetni99 je izjavil:

290 bi še gluh človek slišal, brez slušnega aparata haha:O


ti verjetno res, ker AMD haterji ste nek mix superiornosti in debilizma. Moje navite Gigabyte 290 WF3 ne slisim popolnoma nic...se ko jo ganjam na polno 2 uri je vent na max 60%. Ce ste pa tako nesposobni da se airflow v masini ne znate uredit je treba kupit pa dummy proof Nvidio, pa se vseeno delat francozam da je vse tipi top :))
BTW...ista GB WF3 780 v istem ohisju celo CM 690 malo vec ventov isti spil celo malo vec dretja ker je pac v malo toplej sobi >:D

neverjetni99 ::

Nvidio kupiš, če hočeš grafično;), če hočeš radiator in reaktivca pa AMD, po možnosti referenčno8-)

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

neverjetni99 je izjavil:

Nvidio kupiš, če hočeš grafično;), če hočeš radiator in reaktivca pa AMD, po možnosti referenčno8-)

verjemi, tudi če ni triple slot tri fan hladilnik je že precej glasna

Buggy je izjavil:

neverjetni99 je izjavil:

290 bi še gluh človek slišal, brez slušnega aparata haha:O


ti verjetno res, ker AMD haterji ste nek mix superiornosti in debilizma. Moje navite Gigabyte 290 WF3 ne slisim popolnoma nic...se ko jo ganjam na polno 2 uri je vent na max 60%. Ce ste pa tako nesposobni da se airflow v masini ne znate uredit je treba kupit pa dummy proof Nvidio, pa se vseeno delat francozam da je vse tipi top :))
BTW...ista GB WF3 780 v istem ohisju celo CM 690 malo vec ventov isti spil celo malo vec dretja ker je pac v malo toplej sobi >:D

da nimaš na 290 vsync ali framerate ON
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

da nimaš na 290 vsync ali framerate ON


to je prva stvar, ki jo vedno ugasnem, ker imam lag na volanu potem.

Napajalc ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

neverjetni99 je izjavil:

Nvidio kupiš, če hočeš grafično;), če hočeš radiator in reaktivca pa AMD, po možnosti referenčno8-)

verjemi, tudi če ni triple slot tri fan hladilnik je že precej glasna

Buggy je izjavil:

neverjetni99 je izjavil:

290 bi še gluh človek slišal, brez slušnega aparata haha:O


ti verjetno res, ker AMD haterji ste nek mix superiornosti in debilizma. Moje navite Gigabyte 290 WF3 ne slisim popolnoma nic...se ko jo ganjam na polno 2 uri je vent na max 60%. Ce ste pa tako nesposobni da se airflow v masini ne znate uredit je treba kupit pa dummy proof Nvidio, pa se vseeno delat francozam da je vse tipi top :))
BTW...ista GB WF3 780 v istem ohisju celo CM 690 malo vec ventov isti spil celo malo vec dretja ker je pac v malo toplej sobi >:D

da nimaš na 290 vsync ali framerate ON


Važno da molnarjeva referenčna gtx 980 z enim ventom odvaja 300w. Verjetno je bila zato tako draga če primirjamo z 2 leti staro konkurenčno AMD kartico r9 290.
011011100111010101100010

Buggy ::

neverjetni99 je izjavil:

Nvidio kupiš, če hočeš grafično;), če hočeš radiator in reaktivca pa AMD, po možnosti referenčno8-)



ce ti danes uspe dobiti referencno r290/390 pejt hitro listek za loto napisat, ker imas sreco v zivljenu. Ostale nimajo vec tezav..kot je to veljalo za R9 290 serijo morda dva meseca po releasu. Pa to je itaq pogreta zupa, ce zanemarim dejstvo da pac trolas klasicen Nvidiot style :P

neverjetni99 ::

Sem mel 290X windforce 3x od gigabyta, pa se je grafična grela ko hudič, takoj je nabilo na 86 stopinj še v idle je blo okol 50 stopinj, pa še glasna kartica je bla, čeprav je bla nereferenčna. Samo zato sem jo kupo, ker sem jo dobo za 240e lani oktobra, ko sem prodal 280x za 200e.

Taki čas lani ko sem mel AMD build, nisem rabo kurit, sem sredi zime igral bf4 pri odprti okni pa švical haha>:D

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

logično, če si jo pa dal v shitty kišto :))

neverjetni99 ::

je blo 5 ventilatorjev, boljši airflow kot fractal r58-)

Buggy ::

zanimivo, nekaj si ocitno delal narobe. Kot sem rekel moja ja tiha kot miska in to celo sedaj, ko se je upokojila v "sim" masino po par mesecih 24/7 rudarjenja na stalazi v druzbi se 5 ostali AMD graf.

Verejemi, da pri rudarjenju je hash konkretno padel ce nisi imel grafe nastavljene tako kot si zelel. Oh lepi casi. Je pa res da takrat v tistem prostoru ni bilo porebe dogrevanja, a kaj ko je dnevno 40EUR priteklo in so se grafe same odplacale v par mesecih ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

neverjetni99 ::

niti ne, grafična pač ni dobra. Trenutna ko jo mam je 2x boljša, še malo več štroma potegne kot 290x pa v idle cca 35 stopinj z tem da se ventilatorji ne sučejo do 50 stopinj, pod loadom pa tam 68.

Napajalc ::

2x bolša na 1080p? Še en, ki je opran z everage sliderjem.
011011100111010101100010

igor0203 ::

Meni je pa predvsem zanimivo, da ste raven komunikacije spravili na nivo osnovnošolskih otrok. Bravo!

neverjetni99 ::

Napajalc je izjavil:

2x bolša na 1080p? Še en, ki je opran z everage sliderjem.


ja 2x boljša..2x več fps

Buggy ::

eni so kot videno neverjetno99 vstrajni v tem, da delajo idiota iz sebe

neverjetni99 ::

Buggy je izjavil:

eni so kot videno neverjetno99 vstrajni v tem, da delajo idiota iz sebe


Zakaj bi zaj delal idiota iz sebe, če sam povem da je 290x katastrofa?:'(

D3m ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

Nerad priznam ampak joke sta oba.

Končno, očitno si objektiven ratal v 2016


Si me narobe razumel v letu 2016. Se zgodi. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Buggy ::

neverjetni99 je izjavil:

Buggy je izjavil:

eni so kot videno neverjetno99 vstrajni v tem, da delajo idiota iz sebe


Zakaj bi zaj delal idiota iz sebe, če sam povem da je 290x katastrofa?:'(


nekak tako, kot bi jaz rekel ker debil sem bil ko sem kupil NVIDIO GTX 780, ki ne parira moji mining prdalici za manj denarja R9 290, in moje grozne problem pri takrat aktualni in pregresno dragi GB GTX 560TI SOC, ki je v BF3 na ultra delal artifakte, da je bolelo in nikol tega niso resili, ker sevada hitro pozabi Nvidia stare generacije arhitekture, kar se driver optimizacije tice.

Edino 460 1GB je bila vredna svojga dnarja takrat AMD res ni imel za burek...in se vedno jo imam in dela v linux box-u, navkljub navitju cez 40%...aktualna je bila na Win pa tudi dolgo casa.

TOP ::

Buggy ne razburjaj se in ne trudi nekaj prepričevat,ker sam veš da vsak svojo robo hvali in tako bo ostalo.Imam doma 7950 in GTX 960 pa sam enostavno povedano v full loadu je razlika 20 stopinj pa pustmo zdej porabo in nekateri kvakajo,da je zastarela tehnologija,ker ni res 7950 še vedno zelo,dobro poganja igre.Tako da,kar je grafičnih kartic od AMD razreda R2 in R3 je vse isto glede temperatur,samo da tole mal poštimajo pa bi bili zmagovalci,ker performance imajo zelo dobre glede na ceno.Posledica teh temperatur je tudi veliko crkovanje teh AMD graf.Imel 280 2x reklamacija sosed 280X.

galu ::

Očitno res ne morete voditi normalne debate.

Če boste dvignili novi komunikacije, lahko nadaljujete v Prednosti grafičnih kartic AMD vs NVIDIA .

Ta tema pa gre pod ključ.
Tako to gre.
««
115 / 115
»
»»