» »

Call of duty 1 prek interneta

Call of duty 1 prek interneta

jure9 ::

Pozdravljeni!
To temo sem ustvaril z namenom, da najdem ljudi,ki igrajo Call of duty 1 prek interneta in se jim pridružim.Ker sem relativno nov pri igranju prek interneta, upam,da mi boste svetovali kateri serverji so slovenski in na katerih serverjih se vedno najde kdo za igro.

Lep pozdrav! jure

shadeX ::

A imaš original igro?

Ker recimo kadar sem jo jaz kupil nekaj let nazaj, je blo bolj bogo že na serverjih. Na slovenske serverje (in playerje) lahko kar pozabiš. Igra je kar stara (sicer še vedno odlična).

Kolikor vem jih še veliko igra Call of Duty 2.

jure9 ::

Ne a je treba met original?
COD2 praviš.. ti špilaš COD2?

hojnikb ::

Seveda je treba met original...

http://www.gametracker.com/search/cod2/...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

jure9 ::

Povejte malo kiri špili so zdaj vroči na MP.
Ker imam starejšo kišto novejše ne pridejo v poštev.

hojnikb ::

naprej povej specse kište...
#brezpodpisa

jure9 ::

1 gb rama
AMD athlon(tm) 64 X2 dual core processor 4800+ 2,51GHz
1 GB grafična

hojnikb ::

1 GB grafična

to ne pove _absolutno_ nič. Daj točn model grafike.
#brezpodpisa

jure9 ::

ATI radeon HD 5450

hojnikb ::

tu gor mogoče spraviš kak MW1 na low nastavitvah.
#brezpodpisa

jure9 ::

MW1 morš met tud orginal da lahko Mp špilaš?
drugače sem špilal Combat arms pa mi je bed postal ko si moral kupovat oržje za 1 teden max, pol ti je pa vse poteklo
pa eni so preveč nagikani.

shadeX ::

jure9 je izjavil:


COD2 praviš.. ti špilaš COD2?


Ne. Probi Call of duty 2 (ne na private serverjih ampak kupi, ker boš imel odlično uporabniško izkušnjo )

Recimo za 11€

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Call...

jure9 ::

A kake brezplačne MP igre pa ni, ker mi ni neki da bi kupoval, pač da maš malo streljanja.

shadeX ::

Pol si to poglej :D



Kaj pa unreal tournament? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

hojnikb ::

počakaj na kak steam sale... Za male pare lahko dobiš cs 1.6 in source, ki bosta delali na tej grafi brez panike...
#brezpodpisa

Compufreek ::

Posnemi call of duty 2 gor pa pojd na privatne serverje ... problem cod-a 2 je da ma vlk cheaterjev ker je igra že šla v pozabo ampak sem par mescov nazaj posnel pa je blo kr nekaj serverjev online ... išči take ki imajo čim manj pinga ... poleg tega če poguglaš cod 2 forum slovenija boš še vedno našel forume kjer se to igra ... morem pa rečt da je računalnik res star in bi vsaj nadgradnja rama ogromno pripomogla k tvoji konfiguraciji ... naprem tega da imaš novodobno kartico (no ... tak tak pač glede na starost ostale opreme ), vem da se ti zdi nadgradnja predraga za malo strelarije ampak ni tako drago kot bi mislil ker konfiguracijo imaš ok ampak imaš občutno premalo rama za karkoli ... že z 2 GB rama bi bil na veliko boljšem 4GB rama pa bi ti poganjalo že novejše špile ne samo stare če spustiš nastavitve ...

http://www.ebay.com/itm/151342736200?_t...

na povezavi imaš 4 GB rama 2x 2GB ki delujejo v dual channel načinu cena ... pičlih 13 eurov (POZOR RAMI DELUJEJO SAMO NA AMD PLOŠČAH) torej ker imaš amd ploščo se lahko iz kitajske naročijo tile rami po nizki ceni ... če si v dvomih poišči točni model matične plošče pa jim napišeš sporočilo pa ti povedo ali rami delujejo ali ne ... ampak bi mogli delovati brez problema... edina težava z zgornjim linkom je da na njih čakaš več kot dober mesec tako da bi nekje decembra šele bili rami pri tebi

oprosti da sem zašel malce iz teme ampak se zadnje dni ravno ubadam z podobnim stričevim pc jem da ga nadgradim in ima glih podobno konfiguracijo kot ti ... pa ti mogoče tile podatki pridejo prav


glede iger ki se jih lahko scracka:
- Call of Duty : 2
- Call of duty : Modern warfare 1
-Counter strike
-Counter strike source
-Quake 3 (noro preveč nagikan folk ampak lahko pribaš)
-Unreal tournament 1
-Unreal tournament 2004 (gre scrackana ampak mislim da ma neke finte ... itak je pa originalna manj ko 5 eur)
POZOR ... če se ti pa ni ubadat z creckanjem ... pa si naredi STEAM:
http://store.steampowered.com/
pa ko se posname pa ustvariš brezplačni račun samo stisneš free to play

http://store.steampowered.com/genre/Fre...

pa naprimer prvi špil na listi ki je zelo dober je FEAR online ki je sicer grozljivka ampak ima zelo dober online fight

pa si na zgornjem seznamu ogledaš špile

še enkrat sorry za dolgi post ... ampak kot sem ti napisal 4 gb rama bi tvojo staro kišto spremenilo v zadovoljivo kišto za starejše kot tudi novejše igre ;)

Lep pozdrav!

jure9 ::

Compufreek hvala za izčrpen post. Poskusil bom z steamom.
za nadgradnjo računalnika pa hvala za informacije in bom vidli kaj se da naret. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of duty 2 pomoč

Oddelek: Igre
192083 (980) loveJDM
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237346 (23062) Sc0ut
»

Igre za LAN Party

Oddelek: Igre
392996 (1942) RokX
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100495 (75324) Klemzz
»

Dobre Online Igrce Za Slab Racunalnik

Oddelek: Igre
332916 (1798) BigSexy

Več podobnih tem