» »

Air (2015)

Air (2015)

oo7 ::


Air (Wake Cycle) is about two custodians who struggle to hold onto their sanity living in an underground bunker with cryogenically frozen people meant to re-populate society.

http://www.imdb.com/title/tt2091478/?re...




AIR 2014 Teaser Trailer
  • zavarovalo slike: gzibret ()

Izi ::

Daryl :D

oo7 ::

Izi je izjavil:

Daryl :D


Frizura pa direktno iz walking Dead>:D

vostok_1 ::

Looks quite nice.

Predvsem mi je všeč, ker ni tipičnih holivudskih akcijskih prizorov, kot v 99.999% trailerjev.
Dam na listo.

Izi ::

vostok_1 je izjavil:

Predvsem mi je všeč, ker ni tipičnih holivudskih akcijskih prizorov, kot v 99.999% trailerjev.

To je pa zato, ker film ni akcijski. Žanr je triler, kar pomeni, da bo počasi brez akcije gradil napetost in pričakovanje, stavi pa na srhljivo vzdušje namesto na akcijo.

Vse skupaj me malo spominja na igro Fallout. Zunaj apokalipsa. Živimo življenje v podzemnem bunkerju in čakamo dan bo zunaj spet mogoče živeti. Vsak dan pa je precej možnosti, da se nam bo zmešalo, ...

oo7 ::

Izi je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Predvsem mi je všeč, ker ni tipičnih holivudskih akcijskih prizorov, kot v 99.999% trailerjev.

To je pa zato, ker film ni akcijski. Žanr je triler, kar pomeni, da bo počasi brez akcije gradil napetost in pričakovanje, stavi pa na srhljivo vzdušje namesto na akcijo.

Vse skupaj me malo spominja na igro Fallout. Zunaj apokalipsa. Živimo življenje v podzemnem bunkerju in čakamo dan bo zunaj spet mogoče živeti. Vsak dan pa je precej možnosti, da se nam bo zmešalo, ...



Žanr je tudi Sci-Fi:)

Izi ::

oo7 je izjavil:

Žanr je tudi Sci-Fi:)
Ja, ampak sci-fi je pravzaprav samo kulisa (post apokaliptično obdobje). Predstavitev zgodbe bo pa triler.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Žanr je tudi Sci-Fi:)
Ja, ampak sci-fi je pravzaprav samo kulisa (post apokaliptično obdobje). Predstavitev zgodbe bo pa triler.



Air (Wake Cycle) is about two custodians who struggle to hold onto their sanity living in an underground bunker with cryogenically frozen people meant to re-populate society.

No ja teli zamrzjeni ljudje so tudi del Sci-Fi.
Bo treba počakati na pravi trailer ampak trenutno film še snemajo.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Air (Wake Cycle) is about two custodians who struggle to hold onto their sanity living in an underground bunker with cryogenically frozen people meant to re-populate society.

Hmm, že drugi film v kratkem, ki bo imel samo 2 igralca.
Gravity (2013) je isti žanr s podobno majhno igralsko zasedbo. Glede njega sem bil močno skeptičen, pa se je na koncu izkazal za odličen film. Ali bo uspelo tudi v drugo?
Sandra Bullock in George Clooney sta legendi, vprašanje ali bo enako uspelo Darylu in še enemu črncu.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Air (Wake Cycle) is about two custodians who struggle to hold onto their sanity living in an underground bunker with cryogenically frozen people meant to re-populate society.

Hmm, že drugi film v kratkem, ki bo imel samo 2 igralca.
Gravity (2013) je isti žanr s podobno majhno igralsko zasedbo. Glede njega sem bil močno skeptičen, pa se je na koncu izkazal za odličen film. Ali bo uspelo tudi v drugo?
Sandra Bullock in George Clooney sta legendi, vprašanje ali bo enako uspelo Darylu in še enemu črncu.


No ja če gledamo filme ima Djimon Hounsou boljše filme za seboj kot Daryl>:D


http://www.imdb.com/name/nm0005023/?ref...

vostok_1 ::

Izi je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Predvsem mi je všeč, ker ni tipičnih holivudskih akcijskih prizorov, kot v 99.999% trailerjev.

To je pa zato, ker film ni akcijski. Žanr je triler, kar pomeni, da bo počasi brez akcije gradil napetost in pričakovanje, stavi pa na srhljivo vzdušje namesto na akcijo.

Vse skupaj me malo spominja na igro Fallout. Zunaj apokalipsa. Živimo življenje v podzemnem bunkerju in čakamo dan bo zunaj spet mogoče živeti. Vsak dan pa je precej možnosti, da se nam bo zmešalo, ...


Holivud bi še za The Notebook znal stlačit take prizore not.

Riff ::

dobr zgleda tole

oo7 ::

Sem pogledal film in se kar strinjam z oceno na RT 25% ;(( http://www.rottentomatoes.com/m/air_201...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dark Universe (Universal Monsters) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5713247 (6420) oo7
»

Independence Day 2 in 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9422194 (7943) vostok_1
»

Elysium (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14538578 (17666) oo7
»

Life (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
509489 (7720) RegulusDraco
»

Lockout 2012

Oddelek: Sedem umetnosti
122506 (2067) Nikec3

Več podobnih tem