» »

mobilni telefon NOKIA

mobilni telefon NOKIA

Sh4D0w ::

Zanima me, če se splača kupiti NOKIO 3310, ki je trenutno edini mobilni telefon, za katerega se odločam. Se ga splača kupiti ali ne? Čimprej odgovorite!!!! Tu si oglejte opis.

Blisk ::

seveda se, jst sem ga mel, dokler mi ga niso ukradli.

MI_KO ::

Ta post si 1 dan prepozno poslal.

3310 je že 2 leti za časom. Ne vem kako si lahko sploh dovolijo, da jih še prodajajo! In to po taki ceni!

boštjan ::

Jaz sem dal 1sit za njega in obljubo 2letno zvestobo SI-MOBILU:D

slawc ::

Nokia ni tako dobra kot mislis (prej sem imel c35 in je siemens bolsi v vseh pogledih, ok no, tipke so gumi, pa antena vn strli). Najbolje bo, ce gre sna www.mobisux.com in tam mal pobrskas.

LP, Slawc

||_^_|| ::

kaj je boljše je stvar osebnega prepričanja. Dejstvo pa je da je 3310 že zelo zastarel telefon. Starca je drugač kar kvalitetna, glej da ne boš dal slučajno 19K zanj!

boštjan ::

Starca je drugač kar kvalitetna

Tako je saj mi je že dostikrat padla na tla(nepazljivost) in tudi polil sem jo,pa še vedno dela BP.19k pa ziher ne dam za GSM.MAX 10K

ripmork ::

mi gre sicer na živce ta moda s temi fency mobitelčki;( ,ampak po 4.letih je moj
detel(benefon10)samo še za v smeti:\ .torej moram nabavt novo čvek kišto,ker
pa ne mislim zanjo dat nevemkolk in mi dol visi za moderzob pa barvne ekrančke pa
ves ta sranje sem tut sam odločen kupit preverjeno dober mobi...
izgleda da je 3310 še zmeri ql mobitel,če ne jih ne bi tolk prodal,in se bom verjetn
tut jaz zanj odločil......

SkIDiver ::

Jz jo mam. Sicr jo skušam pazt in merkat ampak je doživela že kr nekaj šokov. Pri moji je težava samo pri vibri. Zelo slabo vibrira. Ne vem zakaj. Ne servis je pa ne mislm dajat dokler dela. Vsakega, ki ga poznam pa ni imel pritožb čez njo. Dobit morš pa za manj kot 10k rabljeno.

kloshar ::

3310 ti je prestara. Kupi si raje nokio 3510, pa ne 3510i, ker je veliko slabša in manj stabilna.

||_^_|| ::

3510 je dost večja.

Han ::

3510 je daljša za 0,5 cm in lažja za 28 g.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi mobitel - se kdo spomne firme in modela? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9333450 (23988) DOOM_er
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810128 (6114) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512467 (8636) Azrael
»

Odklep za Nokio brez kabla, preko IMEI-a

Oddelek: Mobilne tehnologije
273589 (3070) Dr_M
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612208 (10384) atubbuta

Več podobnih tem