» »

Vikings (TV Series 2013 - )

Vikings (TV Series 2013 - )

««
7 / 14
»»

Sarkozy ::

Izi je izjavil:

Ne.
Vsaj tako pravijo zgodovinski zapiski.


točno tako
komaj čakam na 5.sezono

 Ivar's revenge

Ivar's revenge

Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sarkozy ()

oo7 ::

Pogovori med Ragnarjem in Echbertom so bili vedno eni izmed najbolj zanimivih.
Ragnarjev načrt deluje ampak tole je čedalje težje gledati upam, da ne bodo vlekli tole mučenje še celih 5 epizod;(

Outcast ::

Ta del mi je bil kr všečn, mogoče zaradi nostalgije, veze med Ragnar-Ecbert-Athelstanom....ima pa Ragi plan definitvno, pa verjetn tud ne čist takšnega kot ga je razkril Ecbertu.
Od Lagerthe pa po pravic nisem pričakoval tist strel v.....je pa res da je zmeri rada prvo rezala/sekala pa pol spraševala>:D

globoko grlo ::

En meh vse skup, sem gledal na 1.5x, pa sem se še vseen dolgočasil. Mislm čist premal se dogaja, pa čist preveč jamranja in stokanja in close up shotov žvali in frisov.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

nurse013 ::

Do sedaj v tej sezoni...razocaranje
:)
you gotta be kidding me...

Riff ::

men je pa zakon drugi del 4 sezone, sm nisem navajen tako nemočnega Ragnarja :P

Sarkozy ::



one day.....
Ils sont fous ces Slovenes!

Outcast ::

No tole je blo pa žalostno....:(

oo7 ::

SPOILER !!!!


Tale epizoda je bila pa težka za gledat :(

Ampak po drugi strani pa je tudi že čas, da se je tole zaključilo če se je že moralo. Še 5 epizod, do konca te sezone.

Izi ::

"How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered."
To so bile tudi sodeč po zgodvinskih zapisih zadnje Ragnarjeve besede.
Sedaj je pa vprašanje koliko časa bo trajalo, da se tisti trije mali prašički spravijo v Anglijo >:D

Outcast ::

"You will die on the day that the blind man sees you."

lisaac ::

SPOILER SPOILER SPOILER!

Težka epizoda ...celo epizodo sem bil dejansko pod stresom. Ragnar je ikona te serije ..ampak verjamem da bo ta serija še vedno mojstrovina, tudi brez njega..

Kar se tiče pa zasnove tega zadnjega dela..odlična! Vso dogajanje, glasba v ozadju, citati ..v piko posneto. Boljš se ne da.


HAIL KING RAGNAR

Outcast ::

SPOILER



Ta del se mi je zdel čisti filler, ok vsi so dojeli da Ragnarja ni več, zdj pa res upam da se zberejo pa usekajo tiste angleže:)

oo7 ::

Men je bila pa dobra epizoda.


SPOILER!!!!

Odin obiskal Ragnarjeve sinove :)

manniac ::

Enako, epizoda je bila ena boljših.

globoko grlo ::

Eh, je bila bolj bedna! Ne vem zakaj mormo gledat Flokija ene 5 min kako bulji v tiste klanjajoče riti? Pa zakaj še niso na pol presekal flokijeve banure??? Tko antipatično bitja težko najdeš. Pa tist wannabe terminator nej gre nekam s tistimi bednimi hoduljicami. Aja, pa pridejo v Španijo in NIKJER ŽIVE DUŠE, prazn port, noben ne opazi cele flote in se mirno prisvaljkajo na pomolček in harajo. Mislm res bedno narejeno vse skupi.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Zadnjih par minut je bilo naravnost odličnih, ko pride Odin, do Ragnarjevih sinov in potem nak oncu še govor Ragnarja :)

Lagati so tudi šteti dnevi. Zdaj pa vprašanje ali bodo v 4 sezoni ubili meni osebno dva najboljša lika v TV seriji najboljšega na žalost so že ):

Mi je pa bil čuden Floki, ki nikoli ni toleriral nobene vere razen svoje zdaj pa se je celo potegnil za tiste ljudi v templju, da jih Vikingi niso pobili?

Tomas 33 ::

Sem imel v glavi, da je samo 5 delov za četrto podaljšano sezono, pa vidim na forumu, da se šov nadaljuje :)

Gogyto ::

oo7 je izjavil:

Zadnjih par minut je bilo naravnost odličnih, ko pride Odin, do Ragnarjevih sinov in potem nak oncu še govor Ragnarja :)

Lagati so tudi šteti dnevi. Zdaj pa vprašanje ali bodo v 4 sezoni ubili meni osebno dva najboljša lika v TV seriji najboljšega na žalost so že ):

Mi je pa bil čuden Floki, ki nikoli ni toleriral nobene vere razen svoje zdaj pa se je celo potegnil za tiste ljudi v templju, da jih Vikingi niso pobili?


Saj je razložil - nikjer nobenega 'idola', nobenega kipa, slike..., ničesar, kar bi prikazovalo boga, pa vseeno tako zavzeto molijo.. Četudi so jih obkrožili nasprotniki, ki koljejo po mestu...

oo7 ::

Gogyto je izjavil:



Saj je razložil - nikjer nobenega 'idola', nobenega kipa, slike..., ničesar, kar bi prikazovalo boga, pa vseeno tako zavzeto molijo.. Četudi so jih obkrožili nasprotniki, ki koljejo po mestu...



Točno ja je rekel samo ne bi pričakoval tega od Flokija :)


Evo glasba z zadnje epizode.

manniac ::

To je povezano s tem, ko je Floki na ladij govoril da nima življenjskega cilja. Doživel je to kar je Ragnar doživel, ko je odkril krscansko vero v Angliji toliko prej oz. je na poti da to odkrije.

lisaac ::

manniac je izjavil:

To je povezano s tem, ko je Floki na ladij govoril da nima življenjskega cilja. Doživel je to kar je Ragnar doživel, ko je odkril krscansko vero v Angliji toliko prej oz. je na poti da to odkrije.


točno zaradi tega, Floki se je mal zgubu po tem ko se je Ragnar poslovu od njega in se začel spraševat kaj je sploh njegov cilj v življenju, sploh po tem ko je toliko let sledil Ragnarju. Stari Floki bi pobil vse po vrsti v tistem templju, zdaj "novi" Floki je pa bolj odprt za nove zadeve in jih poizkuša razumeti.

Kar se tiče zadnje epizode, vrhunska..sploh tisto zadnje ko zvejo sinovi, da je Ragnar mrtev..top!

globoko grlo ::

.sploh tisto zadnje ko zvejo sinovi, da je Ragnar mrtev..top!

pa dobr, kaj je kle tolk vrhunskega in TOP?

Ena bedna wanna be mystery files melodrama
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

manniac ::

The legacy of king Ragnar!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: manniac ()

Berserker ::

Ma tale invazija je čist preveč opevana, uspelo jim je poplenit Northumbrio, Mercio to pa je tudi vse, Wesex se je ubranil.

Saksonska Anglija se je potem nekako spet obdržala, dokler niso Rollovi potomci aka Normani dokončno osvojili Anglije šele 200 let kasneje.

Tole z Lagherto pa je tudi kr nekaj. Zakaj so jo spremenili v villian karakterja mi tudi ni jasno, a se nebi s tem zamerili vsaj Bjornu.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Ma tale invazija je čist preveč opevana, uspelo jim je poplenit Northumbrio, Mercio to pa je tudi vse, Wesex se je ubranil.
No ja, invazija Velike poganske vojske se je končala s premirjem, precejšen del severne Anglije so Vikingi osvojili in tam 75 let imeli kraljestvo Jorvik.

globoko grlo ::

možen spoiler :)

pa kaj je to zdej za ena Santa Barbara ratal vse skupi???
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Čisto dobra epizoda :)

Kot kaže se Ivar najboljše razume z Flokijem no ja saj sta oba malo ubrisana :)


Edino nekaj mi ni čisto jasno. Tisti mali alfred ali kako mu je ime, ki ga je učil Ehbert kdo je njegov oče? In kateri je bil tisti mali, ki so ga 2 ali 3 epizode nagnali z grada v divjino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tomas 33 ::

Alfred je sin od Athelstana in Judith. On ta drugi je pa Magnus, sin od Kwenthrith of Mercia, oče pa naj bi bi Ragnar.

oo7 ::

Tomas 33 je izjavil:

Alfred je sin od Athelstana in Judith. On ta drugi je pa Magnus, sin od Kwenthrith of Mercia, oče pa naj bi bi Ragnar.


Se pravi je tisto od Ragnarja. Me zanima če ga bomo še videli.

Matej_K ::

Ragnar je reku da ni njegov sin...Da ni sexal z Kwenthrith of Mercia. Dva dela nazaj?
Samo lahko da se je hecal z njim...
... .. .

vostok_1 ::

Zgodovinsko se vikingška saga še ne konča z ragnarjem. Njegovi sinovi so tudi imeli nekaj zanimivih dogodivščin...we almost could say historical.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nurse013 ::

Mislim da bo se kr zanimivo
:)
you gotta be kidding me...

Sarkozy ::

ja
obeta se nam mesarsko klanje 8-)

Ils sont fous ces Slovenes!

Matej_K ::

Naslednja sezona potrjena? Kaj pa naprej? Se kaj govori?
... .. .

globoko grlo ::

Mah tole se počas spreminja v TWD dramo.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Matej_K je izjavil:

Naslednja sezona potrjena? Kaj pa naprej? Se kaj govori?


Ja 5 sezona je že potrjena upam, da bo ravno tako 20 epizod. Za naprej pa še ni znano.

Okapi ::

Možnosti je veliko. V Angliji se sicer po ta veliki invaziji, ki bo verjetno bistvo naslednje sezone, ni več nič zanimivega dogajalo, ampak ena možnost za vsaj eno zelo zanimivo sezono je recimo vikinško odkrivanje Amerike in stiki z indijanci, druga pa recimo vikinški podvigi na vzhodu (ko so vladali Slovanom in bili najemniški vojaki pri bizantinskih cesarjih).

vostok_1 ::

globoko grlo je izjavil:

Mah tole se počas spreminja v TWD dramo.


Če bodo obdržali napetost vseskozi, bo to zakon.

TWD pa razen 3 epizod na sezono je totalen snoozfest.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Poleg maščevanja sinov sta tukaj še brata, ki imata svoje ambicionzne načrte.

Sarkozy ::

ja, pa tudi
Rollo
King of Normandy

wiki/Rollo
Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sarkozy ()

globoko grlo ::

Jest sam ne vem zakaj se mora vedno vse razvodeneti. Bistvo Vikingov pač ni bilo žlobudranje po dvorih in se čohat po balinih ampak KKND.

Tole bedno čebljanje lahko prec ukinejo.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Vsega mora biti malo tudi v Spartacusu ni bila non stop samo akcija.

PapiChulo ::

Do zdaj sem gledal prek neta, zdaj smo pa dobili nov paket kjer je tudi history channel, ampak na sporedu nikjer ne najdem vikingov, ki majo v zda danes ob 9 premiero.
Glede na to da je tu drug time zone, ob kateri uri bo torej pri nas premiera?

oo7 ::

PapiChulo je izjavil:

Do zdaj sem gledal prek neta, zdaj smo pa dobili nov paket kjer je tudi history channel, ampak na sporedu nikjer ne najdem vikingov, ki majo v zda danes ob 9 premiero.
Glede na to da je tu drug time zone, ob kateri uri bo torej pri nas premiera?


Ja odvisno, ker v Ameriki imajo več časovnih pasov.

13.23 Washington (GMT-5)
12:23 Chicago (GMT-6)
11:23 Denver (GMT-7)
11:23 Phoenix (GMT-7)
10:23 Los Angeles (GMT-8)

PapiChulo ::

oo7 je izjavil:

PapiChulo je izjavil:

Do zdaj sem gledal prek neta, zdaj smo pa dobili nov paket kjer je tudi history channel, ampak na sporedu nikjer ne najdem vikingov, ki majo v zda danes ob 9 premiero.
Glede na to da je tu drug time zone, ob kateri uri bo torej pri nas premiera?


Ja odvisno, ker v Ameriki imajo več časovnih pasov.

13.23 Washington (GMT-5)
12:23 Chicago (GMT-6)
11:23 Denver (GMT-7)
11:23 Phoenix (GMT-7)
10:23 Los Angeles (GMT-8)


To itak, ampak sem pogledal spored history-ja za 10ur naprej pa ni nikjer vikingov...

oo7 ::

PapiChulo je izjavil:

oo7 je izjavil:

PapiChulo je izjavil:

Do zdaj sem gledal prek neta, zdaj smo pa dobili nov paket kjer je tudi history channel, ampak na sporedu nikjer ne najdem vikingov, ki majo v zda danes ob 9 premiero.
Glede na to da je tu drug time zone, ob kateri uri bo torej pri nas premiera?


Ja odvisno, ker v Ameriki imajo več časovnih pasov.

13.23 Washington (GMT-5)
12:23 Chicago (GMT-6)
11:23 Denver (GMT-7)
11:23 Phoenix (GMT-7)
10:23 Los Angeles (GMT-8)


To itak, ampak sem pogledal spored history-ja za 10ur naprej pa ni nikjer vikingov...



Tukaj je spored : http://www.history.ca/vikings/schedule/

lisaac ::

SPOILER SPOILER SPOILER

Težko pričakovan boj, potem pa ga sploh ne pokažejo ..pa se je tako dobr napovedalo, ko so bili Vikingi kar naenkrat številčnejši..al jebiga, slab budget naredi svoje...

So pa nakoncu dobr uprizoril "kravega orla"

globoko grlo ::

Ma ja, res so bedni, nej začnejo cartoone delat, če nimajo dnarja za scenografijo mamicu jim.
Sej razumem da ni dnarja in zato šopajo slow motione na polno ampak mi grejo ornk na organ.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

huelz ::

Eh, tale krvavi orel je bil cist amaterski v primerjavi s Hanibalovo mojstrovino :P
««
7 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741400 (6633) Kvinta
»

Knightfall (Tv serija 2017-) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6012175 (6559) oo7
»

Warcraft (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
20251078 (35247) Jerry000

Več podobnih tem