» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
29 / 99
»»

slodreamer ::

daj print pa save as pdf
lahko potrdilo plačila od paypala ali potrditev naročila, pač kjer je razvidna vsebina paketa in pa znesek plačila,
po možnosti pa še link do stvari, ki si jo kupil (verjetno se še prodaja)
če bi že bilo kaj nepopolno, pa te bodo tako obvestili.

carota ::

Do sedaj sem vedno le PDF računa (oz. print as PDF maila z računom). Nikoli še niso vprašali po dodatnih dokazilih.

freesty ::

Sem naredil SS od tistega, kar so mi poslali na mail. Thank you for purchasing..

In sem kar kot .jpg poslal. Upam, da bo ok. Ce ne, bom pac poslal se enkrat.

Link do izdelka sem tudi mislil prilepit ampak je trenutna cena 30€ tako, da raje nisem :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

thramos ::

Od mene hočejo še paypal izpisek. ;((

dmok ::

thramos je izjavil:

Od mene hočejo še paypal izpisek. ;((
Kako hitro si dobil odgovor ? Jaz sem jim včeraj poslal Banggood PDF invoice pa je od takrat vse tiho.

d.

thramos ::

Včeraj zjutraj sem jim poslal invoice, pred slabo uro pa so hoteli še paypal.

N0t0ri0us ::

Daj mi povejte.. nevem al je problem v meni ali komu drugemu..

Napišem kitajcem "fulfill the cn22 correctly". Kdor je to prebral ni razumel kaj sem hotel povedat in so me spraševali kako in kaj..
Sedaj sem parkrat napisal "fulfill tne custom declaration form correctly (price and item description)" in so me spet spraševali kaj mislim s tem... Je problem v moji angleščini ali njihovemu razumevanju?

sicer pa poceni brivnik :D
http://www.gearbest.com/shaving-hair-re...

andromedar ::

"fulfill" ni ravno pravi izraz za to, kar hočeš da naredijo :)

Bolj razumljivo bi bilo "fill out".

Druga stvar pri tej zadevi je, da tisti, ki to dejansko delajo...mogoče niti ne govorijo oz. pišejo angleško. Tako so opisi včasih pač generični...kar so se pač naučili napisat :)
Eh?

Zgodovina sprememb…

freesty ::

Spoštovani gospod,
zaradi pavšalnih navedb o vrsti in vrednosti blaga na Carinski deklaraciji CN22/CN23 smo dolžni pošiljko na zahtevo carinskega organa predati v skladišče začasne hrambe. V omenjenem postopku se ugotavljanja realna vrednost carinskega blaga.

V izogib dodatnim stroškom postopka preverjanja Vam svetujem, da v bodoče s pošiljatelji dogovorite navajanje natančnih in preverljivih podatkov na Carinsko deklaracijo (o vrsti in vrednosti blaga). Le tako boste prihranili pri dodatnih odvečnih stroških in našem delu. Še enostavneje in hitreje pa boste pošiljke prejemali na naslov v kolikor Vam bodo pošiljatelji na pošiljko pritrdili račun z realno vrednostjo-identično nakazilu v tujino.


Kaj to pomeni v praksi?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Dr_M ::

Da te bodo ociganili, ce kaj ne stima pri deklaraciji.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mat xxl ::

In že tako te bodo stroški začasnega skladišča, tudi če boš uspešno odbil napad.... žal ....

Včasih gre čez for freee včasih pa plačaš...............

kixs ::

Zadnji paket iz Japonske so mi celo odprli. Niso verjeli, da je kar zajeten paket skoraj 9kg, prisel pod magicno ceno... pravzaprav je prisel zgolj $12. Tako pac je, ce zmagas na avkcijah po nekaj dolarjev po kosu :D In Japonec je celo pravilno izpolnil CN22 obrazec - na mojo zahtevo seveda! Prej je skoz $1 pisal ;(( Seveda je pa postnina po drugi strani "deal breaker", se posebej, ko kaksna rec iz zacetnega $1 pride na $100+... imas norce :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Perkowich ::

Veckrat stestirana varjatna: narocis nekaj iz kitajske oz bilokje...carina pise da das racun. Photoshopas racun na npr 5€ in dodas 404 link in reces da izdelek ni vec na voljo. V zadnjih 2 mesecih je bila ta metoda vedno uspešna 20x+ in se lahko odpres dispute not as described in dobis refund.

freesty ::

Sem razmisljal, da bi sfotoshopal na isto vrednost, kot je kitajcek napisal.. Pa sem si spremislil.. :\
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Qcube ::

Meni je bilo žal da sem kitajcu napisal da izpolni CN22 obrazec. Najprej je rabil 3 dni da odpiše kaj je to CN22 obrazec. Nato mu pošljem sliko in čez 2 dni odpiše da to itak dajo vedno na paket, tako da je odposlal 5 dni kasneje. Boljše da ne bi sploh spraševal :D

ziga7 ::

Perkowich je izjavil:

Veckrat stestirana varjatna: narocis nekaj iz kitajske oz bilokje...carina pise da das racun. Photoshopas racun na npr 5€ in dodas 404 link in reces da izdelek ni vec na voljo. V zadnjih 2 mesecih je bila ta metoda vedno uspešna 20x+ in se lahko odpres dispute not as described in dobis refund.


Ponarejanje listin... La kaj gre lahko narobe?

Okapi ::

Zaradi takšnih #&(C)%#€ potem ne pošiljajo več v Slovenijo.

hojnikb ::

http://www.gearbest.com/memory-cards/pp...

če rabi kdo poceni kartico za kakšen mini pc -- te imajo kr soliden random performance.
#brezpodpisa

dmok ::

thramos je izjavil:

Včeraj zjutraj sem jim poslal invoice, pred slabo uro pa so hoteli še paypal.
Pri meni so bili očitno zadovoljni z Banggood invoice, ker je paket danes šel naprej.

d.

flyby ::

Perkowich je izjavil:

Veckrat stestirana varjatna: narocis nekaj iz kitajske oz bilokje...carina pise da das racun. Photoshopas racun na npr 5€ in dodas 404 link in reces da izdelek ni vec na voljo. V zadnjih 2 mesecih je bila ta metoda vedno uspešna 20x+ in se lahko odpres dispute not as described in dobis refund.


Upam, da te karma hitro in dobro nategne. Zaradi takih kot si ti marsikdo noče pošiljati v Slovenijo.

OvCa77 ::

flyby je izjavil:

Perkowich je izjavil:

Veckrat stestirana varjatna: narocis nekaj iz kitajske oz bilokje...carina pise da das racun. Photoshopas racun na npr 5€ in dodas 404 link in reces da izdelek ni vec na voljo. V zadnjih 2 mesecih je bila ta metoda vedno uspešna 20x+ in se lahko odpres dispute not as described in dobis refund.


Upam, da te karma hitro in dobro nategne. Zaradi takih kot si ti marsikdo noče pošiljati v Slovenijo.

Ne bodite tako privoščljivi, človek se je pač znajdu. Se strinjam da ni najbolj "legalno" ampak tako kot pošta lupi za paket za manj kot 10$ pa naj bo še tako narobe, bi isto naredil.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

amacar ::

S tem ko odpre dispute se ni nic znajdo. Samo slovenijo dviguje visje na seznam drzav kamor se ne posilja.

OvCa77 ::

amacar je izjavil:

S tem ko odpre dispute se ni nic znajdo. Samo slovenijo dviguje visje na seznam drzav kamor se ne posilja.

Sem spregledal to z disputom. To da odpreš dispute za vsako reč, brez razloga se pa strinjam da lahko postanemo kot Italija, v katero ne pošilja skoraj noben več
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OvCa77 ()

andromedar ::

Perkowich je izjavil:

Veckrat stestirana varjatna: narocis nekaj iz kitajske oz bilokje...carina pise da das racun. Photoshopas racun na npr 5EUR in dodas 404 link in reces da izdelek ni vec na voljo. V zadnjih 2 mesecih je bila ta metoda vedno uspešna 20x+ in se lahko odpres dispute not as described in dobis refund.


Id10t.
Eh?

Zgodovina sprememb…

AgiZ ::

Perkowich je izjavil:

Veckrat stestirana varjatna: narocis nekaj iz kitajske oz bilokje...carina pise da das racun. Photoshopas racun na npr 5€ in dodas 404 link in reces da izdelek ni vec na voljo. V zadnjih 2 mesecih je bila ta metoda vedno uspešna 20x+ in se lahko odpres dispute not as described in dobis refund.

Kot ze receno, upam da te karma enkrat orenk namlati.
S takim pocetjem znizujes verodostojnost cele Slovenije IN opeharis prodajalce na zelo grd nacin.

thramos ::

dmok je izjavil:

Pri meni so bili očitno zadovoljni z Banggood invoice, ker je paket danes šel naprej.

d.


Jaz sem ga nato dobil presenetljivo že v soboto zjutraj in prvi poleti so bili že opravljeni. :)

jonystar ::

https://trgovina.mercator.si/market/izd...

kva je to zaen hec, da je tko poceni?

Joze_K ::

jonystar je izjavil:

https://trgovina.mercator.si/market/izd...

kva je to zaen hec, da je tko poceni?


a si probal kupiti... hec je v tem da je ni za kupit...

lambda ::

flyby je izjavil:

Perkowich je izjavil:

Veckrat stestirana varjatna: narocis nekaj iz kitajske oz bilokje...carina pise da das racun. Photoshopas racun na npr 5€ in dodas 404 link in reces da izdelek ni vec na voljo. V zadnjih 2 mesecih je bila ta metoda vedno uspešna 20x+ in se lahko odpres dispute not as described in dobis refund.


Upam, da te karma hitro in dobro nategne. Zaradi takih kot si ti marsikdo noče pošiljati v Slovenijo.


+1. Sej ne moreš verjet.

Buggy ::

lambda je izjavil:

flyby je izjavil:

Perkowich je izjavil:

Veckrat stestirana varjatna: narocis nekaj iz kitajske oz bilokje...carina pise da das racun. Photoshopas racun na npr 5€ in dodas 404 link in reces da izdelek ni vec na voljo. V zadnjih 2 mesecih je bila ta metoda vedno uspešna 20x+ in se lahko odpres dispute not as described in dobis refund.


Upam, da te karma hitro in dobro nategne. Zaradi takih kot si ti marsikdo noče pošiljati v Slovenijo.


+1. Sej ne moreš verjet.


OMG pa najbolj zalostno je, ker bedak celo misli kaksen frajer je, ko tako goljufa. Ja res neverjetno bister si kako se znajdes...nihce razen ti se je sposoben kaj takega spomnit ;((

Bam-Bam ::

Še en idiot, ki ne ve čemu je tema namenjena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bam-Bam ()

Dr_M ::

A ste ziher, da vas ni poba svetovno potrollu?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

andromedar ::

Bojim se, da je res taki idiot.
Eh?

freesty ::

Sem tudi jaz dobil drona. Placal 4eur carini...

Zadeva je narejena iz najbolj cheap plastike. Vendar leti pa :) Sem izpraznil baterijo, da sem ga malo skalibriral. Ko se napolni pa grem ven, da se stestiram. Zaenkrat kar zadovoljen z nakupom.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

traktor ::

Sam sem ga tudi naročil, sedaj pa mi carina teži da je cena izdelka 30 eur, na ručunu pa nič ne piše o popustu,
Ne vem ali so res tako F***eni, če dam paypal izpisek in temu ne verjamajo, da je cena 22 usd.
Sploh ne vem kaj naj naredim, ker enostavno je to pač leglo parazitov ki te lahko ocarinjo kar v tri dni.;(

freesty ::

Jaz sem poslal sam screenshot tistega kar sem dobil na mail. Da je narocilo potrjeno in placano. In se je vidlo, da je blo 20,8€. Potem pa sem jim namenil par besed tam, kjer ocenis storitev.. Naslednji dan je blo pri meni na posti :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

imi ::

Mislim, da bi bilo zadosti "smetenja" v tej temi. Tema je namenjena dobrim cenam in ne stroškom carinjenja.

spicymilk ::

traktor ::

Saj sem tudi to že poslal, pa še kar teži naj dam uradno preverljive podatke, očitno je na katerega uslužbenca naletiš.

Kebo ::

spicymilk je izjavil:

https://www.amazon.de/dp/B01AJTVBU4/ref...


To je za 1080p verzijo cena, tudi če je 144hz in g-sync ni to neki zlo dobra cena.

Jinto ::

hojnikb ::

http://geizhals.eu/hp-15-ay045ng-grau-x...

še kr legit cena za ssd+fullhd display
#brezpodpisa

Dimnik ::

Okapi je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Eachine E5C quadcopter s 720p kamero za 18€ shipped. Redna cena ~30€.

Video:

Mojega je ravnokar poštar prinesel. Zelenega, kot sem ga naročil. Tudi sončna očala so zraven.8-)
Carina se ni vpletala, čeprav je paket kar velik.

Zdaj moram samo še preverit, če deluje.


Te igrače ste vsi dobili ali še ne? Vprašam ker mojega še vedno ni? Nemorem pogledat kje je paket, ker nisem doplačal, saj verjetno bo enkrat prispel....

Dr_M ::

Jest sm ga danes dobil, po pregovarjanju in 5e oderuskega davka.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

vilonja ::

Tudi jaz, zdaj se polni za poskusno vožnjo.


Zanimiv prispevek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vilonja ()

hojnikb ::

pebi nabavte si rezervne motorčke pa veternice :)
#brezpodpisa

andromedar ::

Jaz ga še nisem dobil.
Eh?

banditen ::

Naroču sm ga 29.avg, na carini pri nas se je ustavil 13.09., potem je 14 prišel papir da se je ustavlo, 14 sem pol isti dan poslal invoice, so odgovoril 19.09 da ni dober, da rabjo screen iz zgodovine naročil..sm jim poslal (screen iz maila kjer je točno razvidno zakaj se gre, kolko kaj stane, in še posebej direkt iz paypala), naslednji dan 20.09 je šou paket takoj naprej in 21.09 je prispel na dom..seveda je blo treba doplačat 4 evre :)

Dodatne propelerje sem sicer naročil, in dodatno baterijo..mi je žal k nism naroču kakih 5 baterij :) Katere rezervne motorčke pa naj nabavim? :) da bodo najcenejši pa tapravi heh :)

ajfon ::

Dej izmenjite si telefonske uni ko ste kupli quadrocopter, pa se mente za sebe, kr nobenga ne zanima kdaj dobi kdo neko sranje iz ebaya!!!!!!!

Dr_M ::

Sej to ni iz ebaya... :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
29 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364680 (38606) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144111 (63793) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798818 (56697) vonmimek

Več podobnih tem