» »

Alternativa redkemu prenosniku

Alternativa redkemu prenosniku

Testman42 ::

Lep pozdrav

Zaželel sme si novega prenosnega računalnika, pogledal ponudbo in ugotovil da mi HP Pavilion g6-1225 zelo ustreza.
Problem je da pri večini ponudnikov ni na zalogi in njihovi dobavitelji (ali pa imajo vsi skupnega dobavitelja) pravijo da tudi ne bo več prišel na zalogo.
Tako da vas vprašam, katero alternativo temu prenosniku bi mi predlagali?

Pri tem HP-ju so mi bili predvsem pomembni kriteriji:

  • 15" zaslon

  • Intel i5 procesor

  • NIMA števičnice ob tipkovnici

  • BREZ operacijskega sistema

Tudi 6 GB RAM-a in 750 GB trdi disk sta mi všeč ter zelo nerad bi vzel kaj z manjšo kapaciteto.

Kaj mi predlagate?

tony1 ::

Sem imel pred pol leta podoben problem, ko sem hotel imeti Probooka s 1600x1080 panelom... :P

Nič, kupi kak drug laptop. Naši HP distributerji so glede laptopov pač narejeni tako, da kar uvozijo, to prodajo in konec. Če laptopa ni na zalogi, ti ga ne bojo naročili posebej zate, pa če se na glavo postaviš... :P

Mesar ::

Your turn to burn!

million ::

Zvezdica27 ::

hja, saj laptopi niso problem, težava je v tipkovnici (šumniki). Mene ne moti, bi pa blo fino, ker ko kdo pride k nam je zmeden (pa določeni znaki niso tamkjer piše, remapat se mi pa ne da).

Drugače pa kot mesar piše, eni ga imajo na zalogi...

zz

Testman42 ::

Mesar je izjavil:

Eni ga majo na zalogi.

Nope.jpg

Razen če mi vsi po mailu lažejo.
Ker sem vsem poslal mail in so rekli da ga ni več na zalogi, čisto tazgornji na seznamu, kjer sem že naročil, me kliče danes "imamo enega sicer, samo je že rezerviran, morda ga še lahko dobiš". Sicer jih ne krivim da so kaj narobe naredili samo ne vem pa koga naj krivim da tam na ceneje.si piše "na zalogi".

Sicer ne vem kako se prej nisem spomnil ampak sem na enaa.com pogledal, so imeli željeni prenosnik, sem ga naročil in v roku dveh ur dobil SMS da so željeni prenosnik oddali na pošto. Jupi :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi računalnik,nujno

Oddelek: Kaj kupiti
111364 (1000) tiran2000
»

Prenosnik na obroke

Oddelek: Kaj kupiti
195045 (4561) GPUpoweR
»

Gaming laptop do 900€

Oddelek: Kaj kupiti
166460 (6202) zlesar
»

kateri laptop?

Oddelek: Kaj kupiti
283918 (2972) solatko
»

Mnenje! HP ali Toshiba?

Oddelek: Kaj kupiti
61362 (1220) solatko

Več podobnih tem