» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
196 / 315
»»

shadeX ::

Umm.. a si ti kupu roverja (če se prav spomnim iz ene teme)? Sicer ja, za na šiht je top ja :)

hojnikb ::

mhm..
smo pa že offtopic :)
#brezpodpisa

amacar ::

In kaj je potem fora, da se objavi oglas sem, če se ti cena zdi realna, smešen pa tudi ni...

shadeX ::

Ker se je nanašalo na moj zgornji post o Hondi. Nekako primerjava med tema dvema. Kaj dobiš za podobno ceno in kako nekateri ljudje živijo v sanjah.

My bad, ker nisem napisal da se nanaša na Hondin oglas. Anyway, moving on..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Buggy ::

..ima pa 60 konjski Clio stevec do 250kmh...now that's funny :P

Heavy ::

Buggy je izjavil:

..ima pa 60 konjski Clio stevec do 250kmh...now that's funny :P


Standardizacija delov (isti števec za V6 Renault Sport, ki doseže nekaj čez 240). Pri VW je podobno, ko ima isti števec Golf z 75 konji in R32 verzija (pa še kakšen Audi S3 poleg).
#TeamFelix

BorutK-73 ::

Moj ma isto do 240kmh pa ne gre čez 170-180kmh (1.2 16V)

ps
Koliko km je pa imel tisti clio? Moj jih ima 80K pa je star 12 let.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Nekaj čez 70k jih je imel po spominu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Lol, sej so ga že odstranli. Ja, 75k je mel :)

Buggy ::

shadeX je izjavil:

Lol, sej so ga že odstranli. Ja, 75k je mel :)


17 let avto.. 75Kkm...to jype naredi se s kolesom prej, ma kaj jYpe se jaz jih tolk naberem pa grem sam za gobe kdaj pogledat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Ales ::

Je možno, če se res malo vozi, oz. res na kratke razdalje. No, pri teh letih je tudi 170.000 malo.

Če je bilo vse realno opisano z avtom me sploh ne čudi, da je oglas že izginil.

shadeX ::

Buggy je izjavil:

shadeX je izjavil:

Lol, sej so ga že odstranli. Ja, 75k je mel :)


17 let avto.. 75Kkm...to jype naredi se s kolesom prej, ma kaj jYpe se jaz jih tolk naberem pa grem sam za gobe kdaj pogledat :D



Dejte prenehat z vašimi "računicami zarote". Poznam kar nekaj ljudi, ki imajo avto samo za lepo videt. Še jaz sem eden izmed njih. V 4 letih odkar imam drug avto sem z njim naredil 25k km. Odkar pač delam od doma, ne delam več kilometrine. Avto je še vedno nuja, ampak ga ne potrebujem več toliko.

Isto moj brat kupil novo octavio pred 5 leti, danes ima 27k km. Pa moja boljša polovica je v 2. letih naredila 6k km.

To je pač če maš službo v istem kraju, drugam se pa ne voziš. Tisti clio je 100% imel realne kilometre.


Ah.. še fotra sem pozabu. Clio 95k km, lastnik 15. let. Dobil ga je z 25k km. Sam naredil torej 70k km, v 15 letih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

NecroFlex ::

shadeX je izjavil:

Buggy je izjavil:

shadeX je izjavil:

Lol, sej so ga že odstranli. Ja, 75k je mel :)


17 let avto.. 75Kkm...to jype naredi se s kolesom prej, ma kaj jYpe se jaz jih tolk naberem pa grem sam za gobe kdaj pogledat :D



Dejte prenehat z vašimi "računicami zarote". Poznam kar nekaj ljudi, ki imajo avto samo za lepo videt. Še jaz sem eden izmed njih. V 4 letih odkar imam drug avto sem z njim naredil 25k km. Odkar pač delam od doma, ne delam več kilometrine. Avto je še vedno nuja, ampak ga ne potrebujem več toliko.

Isto moj brat kupil novo octavio pred 5 leti, danes ima 27k km. Pa moja boljša polovica je v 2. letih naredila 6k km.

To je pač če maš službo v istem kraju, drugam se pa ne voziš. Tisti clio je 100% imel realne kilometre.


Ah.. še fotra sem pozabu. Clio 95k km, lastnik 15. let. Dobil ga je z 25k km. Sam naredil torej 70k km, v 15 letih.


Ojoj sami prevrtači kilometrov tukaj (sarkazem btw)

Če imaš pa res tak problem z tem da bi rollback nardil pol pa preglej vse ali pa kupi enega ki ima ~300k km če si že tako paničen.
https://www.carfax.eu/article/mileage-r...


in other news:
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Prodaja za tako ceno kot je sestavil, če ne celo več ;((
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

hojnikb ::

pa najbolj cheap plata kar jo je najdu
#brezpodpisa

Robertos664 ::

Mogoče je pes vštet v ceno :)

Halfdead987 ::

Robertos664 je izjavil:

Mogoče je pes vštet v ceno :)

če bi bil čistokrven bi bila še realna cena mogoče

NecroFlex ::

Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Halfdead987 ::

morali bi odpret novo temo za smešne ponudbe kupcev.
za 7870 myst, ki ima ceno 80€ mi je napisal tole


Pozdravljen.

Zanimam se za nakup tvoje grafične, vendar je cena malce preveč nabita glede na to da je grafična stara 3 leta, vsako leto pa prihajajo zmogljivejši modeli grafičnih kar povzroči padec cen starim Ti pa z veseljem ponudim 55 € in plačam poštnino.

LP,Žiga


Well, vsaj z veseljem.

next3steps ::

Good luck, če hočeš tale radiator prodat za 80.

Halfdead987 ::

next3steps je izjavil:

Good luck, če hočeš tale radiator prodat za 80.

lol, kartica ma na novo termalno namazano in je u idlu prakticno ne slisna v loadu tut ni neki, temperature pa niso nad 60 stopinj nikol

SuperVeloce ::

za 55eur naj kupuje hd7790 :))... ali pa počaka, da cene novih končno enkrat padejo (cena rx460 je ubitačna). Mogoče bo pa 1050(ti) k temu pripomogla.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

kartica ma na novo termalno namazano

Ki je vredna 30 centov. Try again. Čustvene navezanosti mi tukaj ne prodajati. Glede na to, da je moja 750Ti bila do predstavitve 1050 vredna tam nekje 60 evrov in bo sedaj vredna tam nekje 40-50, ter je ta tvoj radiator močnejši le 20-40%, ...
do the math.

PS 750Ti je bolj iskana.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Halfdead987 je izjavil:

morali bi odpret novo temo za smešne ponudbe kupcev.
za 7870 myst, ki ima ceno 80EUR mi je napisal tole


Pozdravljen.

Zanimam se za nakup tvoje grafične, vendar je cena malce preveč nabita glede na to da je grafična stara 3 leta, vsako leto pa prihajajo zmogljivejši modeli grafičnih kar povzroči padec cen starim Ti pa z veseljem ponudim 55 EUR in plačam poštnino.

LP,Žiga


Well, vsaj z veseljem.


Mah, men je tudi pisal ta patron z prav smešnimi argumenti:).

next3steps je izjavil:

Good luck, če hočeš tale radiator prodat za 80.


Dej ne govori neumnosti, glede na performance je graficna vredna te cene. Lahko pa placas 3x toliko in dobiš novejso in boljso.

next3steps je izjavil:

kartica ma na novo termalno namazano

Ki je vredna 30 centov. Try again. Čustvene navezanosti mi tukaj ne prodajati. Glede na to, da je moja 750Ti bila do predstavitve 1050 vredna tam nekje 60 evrov in bo sedaj vredna tam nekje 40-50, ter je ta tvoj radiator močnejši le 20-40%, ...
do the math.

PS 750Ti je bolj iskana.


J,a tvoj shit je vreden 50 EUR. 80% hitrejsa graficna pa je vredna 55 (k ti tko zivis v oblakih glede hitrosti svoje grafe). Because you said so. Kaka butastna argumentacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

hojnikb ::

verjetno kak dilerček, ki jo bo prodajal potem za 120e
#brezpodpisa

tikitoki ::

My first tohught. LOL. Meni je govoril, da je mel vse graficne kartice od 7870, 7950, 280x,.... do RX 480.
Kaj pol rabis moj radijator, ce ze mas the latest and greatest in si tak ekspert...

neverjetni99 ::

tikitoki je izjavil:

My first tohught. LOL. Meni je govoril, da je mel vse graficne kartice od 7870, 7950, 280x,.... do RX 480.
Kaj pol rabis moj radijator, ce ze mas the latest and greatest in si tak ekspert...


Haha je reko the latest and the greatest:)) lol drugace pa ja zima bo pocasi,ljudje kupujejo AMD spet da jih Nebo zeblo:O

pero12 ::

V bistvu ni predrag oglas, ampak smešen. Povejte ali je to scam ali je res lahko tako poceni??

http://www.ebay.co.uk/itm/191984265695

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pero12 ()

next3steps ::

O kom je sedaj govora? Če o meni, potem raje hitro opravičite svoje dejanja, v nasprotnem primeru gre ta tema v zaklep.

gddr85 ::

v zaklep ja, lol..

amacar ::

pero12 je izjavil:

V bistvu ni predrag oglas, ampak smešen. Povejte ali je to scam ali je res lahko tako poceni??

http://www.ebay.co.uk/itm/191984265695


Vse je res in bozicek tudi res obstaja.

Robertos664 ::

Opravičite se njegovemu veličanstvu, drugače se ne bomo več čudili oglasom :)

tikitoki ::

pero12 je izjavil:

V bistvu ni predrag oglas, ampak smešen. Povejte ali je to scam ali je res lahko tako poceni??

http://www.ebay.co.uk/itm/191984265695


Izgleda sumljivo poceni

Machete ::

Ja, saj bo odletel z ebaya, ko prvi kupci začnejo dobivati fake zadeve na dom.
Vsekakor počakajte, da začne folk feedbacke za točno tale artikel pisat pod njegov account.

Edina varjanta je da so pali s kamjona, ker dela v kakšni related tovarni ali skladišču, ali pa je dobil prikolico tega za kakšno kompenzacijo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Halfdead987 ::


wtf cena

NecroFlex ::

Malo višja je, samo pol leta rabljena, garancija. Kakšne 120, ni tako nabita cena. Tudi odvisno od modela.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Tribal ::

Cena je malo višja ja ampak se vedno še pogajamo pri nakupu ane. Drugače pa nova je cca 170€ in če jo prodam za 120 je to za moje pojme kar normalna cena?

NecroFlex ::

170EUR nova
DDV stran je to 139EUR
Še za uporabo se nekaj zniža in se pride lepo na 120EUR

Ampak ja, pač če se da pogajati ni problemov potem.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

Tribal ::

Vedno se da pogajat :D Za resnega kupca precej...

Robertos664 ::

kakšen je pa neresen kupec? kupec je kupec..

Halfdead987 ::

reces mu da resno kupujes

NecroFlex ::

Mislim vsak si drugače to predstavlja.

Npr. če mi kdo v prvem stavku nabije če je cena zadnja ali pa če se da ceno še kaj pogajati ali pa da mi svojo ceno pove, to je zame neresen kupec. Preverja če se kaj da zbiti, če ne bo šel naprej iskati, to je ponavadi. Mi ni problema ceno zbijati, samo tak začetek že veliko pove kako bo šlo naprej ponavadi.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

hojnikb ::

pebi, nove rx460ke se prodajajo po 106e. 950gtx je podobnega ranga, torej rabljena niti slucajno ni vredna vec k 80-90e
#brezpodpisa

NecroFlex ::

Bi rad videl kje si ti našel rx 460 za 106€...v SLOVENIJI might i add.

Aja pa če nisi videl, ima še leto in pol garancije ali pa 2 leti in pol, odvisno kdo je proizvajalec.

pa še tole:
http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nv...

Je razlika, 950 je boljša v več pogledih, najbolj pa v tem da veliko iger uporablja Nvidia gameworks zadeve, overall več iger bolje na nvidia dela kot na amd. Sam sem še vedno fan AMDja samo dokler ne pokažejo Zen pa njihove flagship HBM2 grafe, bom raje pri Nvidiji ostal.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

next3steps ::

NecroFlex je izjavil:

170EUR nova
DDV stran je to 139EUR
Še za uporabo se nekaj zniža in se pride lepo na 120EUR

Ampak ja, pač če se da pogajati ni problemov potem.

Rabljene 970 lahko dobiš že za 170EUR.
Feelsbadman, 120 je vredno samo naivnim ljudem in tistim, ki prodajajo 5 let stare Jabuke za 100 evrov.

tikitoki ::

Tribal je izjavil:

Cena je malo višja ja ampak se vedno še pogajamo pri nakupu ane. Drugače pa nova je cca 170€ in če jo prodam za 120 je to za moje pojme kar normalna cena?


Kle jokajo, da hoce prevec 80 EUR za Radeon 7870 TX, ki je vsaj na ravni te kartice. Ni cudno, da se cudi:)

next3steps ::

Saj pravimo, če proda za 120 evrov, je vsaj s strani prodajalca to odličen deal.

tikitoki ::

ce najde cepca, ki mu bo toliko dal, kar je malo verjetno.

hojnikb ::

NecroFlex je izjavil:

Bi rad videl kje si ti našel rx 460 za 106€...v SLOVENIJI might i add.

Aja pa če nisi videl, ima še leto in pol garancije ali pa 2 leti in pol, odvisno kdo je proizvajalec.

pa še tole:
http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nv...

Je razlika, 950 je boljša v več pogledih, najbolj pa v tem da veliko iger uporablja Nvidia gameworks zadeve, overall več iger bolje na nvidia dela kot na amd. Sam sem še vedno fan AMDja samo dokler ne pokažejo Zen pa njihove flagship HBM2 grafe, bom raje pri Nvidiji ostal.

prvič, nobenga ne briga kok stane nova grafa stare generacije

drugič
460vs950 tam tam


tretjič
z poštnino 126€ NOVA
http://www.mindfactory.de/product_info....
#brezpodpisa

Machete ::

Mogoče ni najboljša tema, pa vseeno. Ima kdo kako pametno razlago kako je to možno?
33 prodanih na ebayu! Isti artikel je drugače od 200-300eur. Česa ne vidim.. 8-O

http://www.ebay.de/itm/KLARSTEIN-BAR-KU...
http://www.electronic-star.si/Klarstein...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

d4vid ::

Nima jih na zalogi pa je ceno nabil....
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD
««
196 / 315
»»