» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
179 / 315
»»

Dr_M ::

Machete je izjavil:

Pretiravt ne gre. 10 pa že..



A za ta stara jajca? Ti more pa res neki v glavi manjkat, da placas toliko.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

shadeX ::

Pa bolj kičast ne more bit. Zelo nevšečen. Ne razumem kako lahko BMW-ja narediš tako neatraktivnega.

Dr_M ::

Folk se trudi, da bi vsaj priblizno zgledal, ampak temu ni ratal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Machete ::

Zgleda obupno, to je res. 9k, ker nima omembe vredne opreme, razen usnja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Ko smo že pri BMW-jih.

Why? Just why?

maticb492 ::

shadeX je izjavil:

Ko smo že pri BMW-jih.

Why? Just why?



Hahahhaa, da paše k obrobu fasade na hiši.
Ka pa to tisto mizo pa stole na sliki zudi dobiš zraven :P?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

Heavy ::

Po LJ sem videl podobno pofarbanega BMWja, pa še na ogledalih je imel črte v isti barvi, da je izgledalo kot mačje brke. Enim zgleda da je to cool.
#TeamFelix

Spock83 ::

Kateremu moderatorju se lahko obrnem za popravilo oglasa? Rad bi spustil ceno grafični in še nekaj dodal.

koyotee ::

Briši in ponovno oddaj.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

maticb492 ::

koyotee je izjavil:

Briši in ponovno oddaj.



Sam moreš potem spremenit vsebino in naslov teme, čene majo nek algoritem, ki zazna podobnost in združi teme, sem že sam se parkrat ubadal s tem :D

Zamenjaj vrstni red stavkov/besed, pa ne bo več zaznalo posobnosti :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Spock83 ::

Ma bom počakal 72ur. Se ne mudi.

koyotee ::

maticb492 je izjavil:

koyotee je izjavil:

Briši in ponovno oddaj.



Sam moreš potem spremenit vsebino in naslov teme, čene majo nek algoritem, ki zazna podobnost in združi teme, sem že sam se parkrat ubadal s tem :D

Zamenjaj vrstni red stavkov/besed, pa ne bo več zaznalo posobnosti :)


Pri oglasih ni treba, večkrat oddam popolnoma enakega brez problema.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

NecroFlex ::

koyotee je izjavil:

maticb492 je izjavil:

koyotee je izjavil:

Briši in ponovno oddaj.



Sam moreš potem spremenit vsebino in naslov teme, čene majo nek algoritem, ki zazna podobnost in združi teme, sem že sam se parkrat ubadal s tem :D

Zamenjaj vrstni red stavkov/besed, pa ne bo več zaznalo posobnosti :)


Pri oglasih ni treba, večkrat oddam popolnoma enakega brez problema.

Po treh dneh ga lahko ponovno daš gor z popravkom, po 7 dneh ga lahko nasplošno ponovno kopiraš gor.
http://prntscr.com/au95rz
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

maticb492 ::

NecroFlex je izjavil:


Po treh dneh ga lahko ponovno daš gor z popravkom, po 7 dneh ga lahko nasplošno ponovno kopiraš gor.
http://prntscr.com/au95rz



To ja samo fora je da če objaviš oglas pa se nekaj zmotiš in ga zbrišeš, pa oddaš novega skoraj istega z malimi spremembami, ti ga združi z prejšnjim, ki je izbrisan :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Compufreek ::



na ebaju pride nov 23 $

trnvpeti ::

>prodama štirijederni intel q6600 računalnik, ki ima 2gb rama. Računalčnik je pripravljen za takojšnje delo! Primeren je za zahtevne pisarniške stvari! Cena: 130EUR

nategator, E6700 komplet racunalnik za 50eur bo hitreje delal z pisarniskimi programi kot q6600

g1840, 25eur, 2G 7eur(4G 12eur), plata nova 35eur, ssd nov 21eur, napajalnik in ohisje dobis za 15eur, skupaj za cca 100eur(-30%) proti 130eur bo delal konkretno(40%+) hitreje pri pisarniskih programih

isti nategator, mu maticna za 20-25eur ni bila ok, na katero je sedaj dal i7, prodajal tak paket za 800eur

elson2k ::

trnvpeti je izjavil:

g1840, 25eur, 2G 7eur(4G 12eur), plata nova 35eur, ssd nov 21eur, napajalnik in ohisje dobis za 15eur


Kje? Ne zezam, tole me res zanima. Sploh za ssd-je.

trnvpeti ::

pogledas v temo ssd bos dobil direkt link, in ne zezam

 še screenshot mojga racuna

še screenshot mojga racuna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

NecroFlex ::

trnvpeti je izjavil:

>prodama štirijederni intel q6600 računalnik, ki ima 2gb rama. Računalčnik je pripravljen za takojšnje delo! Primeren je za zahtevne pisarniške stvari! Cena: 130EUR

nategator, E6700 komplet racunalnik za 50eur bo hitreje delal z pisarniskimi programi kot q6600

g1840, 25eur, 2G 7eur(4G 12eur), plata nova 35eur, ssd nov 21eur, napajalnik in ohisje dobis za 15eur, skupaj za cca 100eur(-30%) proti 130eur bo delal konkretno(40%+) hitreje pri pisarniskih programih


inb4 KingDian SSD 64GB.

Ceno ima kar visoko, če bi to imelo 4GB rama pa dobro grafično bi še razumel, tole pa ni vredno še 80€. (/me waits for Dr. M and his big speech about shitty components)
Kje si našel g1840 za 25€? Novi so po 50-60€, rabljenih pa niti ni, bolha pa ebay ju nimata kakor sem na hitro pogledal.

trnvpeti je izjavil:

isti nategator, mu maticna za 20-25eur ni bila ok, na katero je sedaj dal i7, prodajal tak paket za 800eur

Ali sem samo jaz ali največ čudnih kompov/cen vidiš pri mariborčanih?

Also, ''Ekstremno hiter računalnik, ki je ispraven in deluje tako kot mora!'', kaj majo nekateri z to besedo, povsod jo vidim.

trnvpeti je izjavil:

pogledas v temo ssd bos dobil direkt link, in ne zezam

 še screenshot mojga racuna

še screenshot mojga racuna


No, bil sem blizu. KingDian ali pa tole je isto, neki na hitro skupaj zmetano. Kaj sploh je ta firma?
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

mlc+sm2246xt je to
#brezpodpisa

trnvpeti ::

g1840 za 35 iz trgovine
in pol se javi drug nategator :)

dzinks63 ::

Ajde dovolj o starih c2q vs novi celeroni-pentiumi, to ste že premleli do obisti, ni potrebno to vsake toliko potegniti iz naftalina, sicer pa imete temo o stari vs novi robi , pa si tam dajte duška.

The Player ::

Malo gledam, kaj bi se dalo dobiti od 90-200€ in najdem tole:



P4 generacija PC-ja za 90€, z nadzvočno hitrim IDE diskom za neverjetnih 160GB in big ass monitorjem :D

kdo bi to sploh kupoval oz. prodajal za tako visoko ceno?

PS. poglejte datum prodaje,..

d4vid ::

Medtem se pa prodaja c2d komp za 25€ tuki na st...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

The Player ::

d4vid je izjavil:

Medtem se pa prodaja c2d komp za 25€ tuki na st...


resno?

Na bolhi sem zasledil večinoma c2d za 90€

eno_ime ::

Jz prodajam original Dell, C2D E6400, 2G rama, 80G sata disk, izredno tih racunalnik, dell ima velik ventilator na procesorju, 6xusb zadaj, 2xspredaj, 6x sata priklop, 50eur, Velenje

Kebo ::

Jaz tudi prodajam C2D za 50 €

Buggy ::

Mal poglejte bolho, se je za nasmejat ko je Nvidiaske mal panika zagrabla pa so svoje GTX 970 zacel masovno "prodajat", ce lahko tem cenam ki so jih zelenkoti postavl sploh lahko reces tako :))

zakaj bi dal za novo G1 330€ in s tem dobil se igro The Division, ce jo lahko rabljeno z vprasljivo zgodovino in brez spila dobis za 400€

Nvidiiasi so res ena klasa zase :P

radmannsdorf ::

The Player je izjavil:

d4vid je izjavil:

Medtem se pa prodaja c2d komp za 25€ tuki na st...


resno?

Na bolhi sem zasledil večinoma c2d za 90€

jaz sem prodal dva po 50€ each :)

d4vid ::

The Player je izjavil:

d4vid je izjavil:

Medtem se pa prodaja c2d komp za 25€ tuki na st...


resno?

Na bolhi sem zasledil večinoma c2d za 90€


Jp.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mtosev ::

pri swedati se c2d, 2gb rama etc začejo pri 42eur
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

TheZihc ::


5eur za 256 MB

NecroFlex ::

The Player je izjavil:

d4vid je izjavil:

Medtem se pa prodaja c2d komp za 25EUR tuki na st...


resno?

Na bolhi sem zasledil večinoma c2d za 90EUR

Na bolhi najdeš C2D za 300EUR tudi, npr. jaz sem C2D z 4GB rama, grafično, 160GB diskom im pa dvd z 500W napajalnikom prodajal po 80EUR, spet odvisno od procesorja in ostalih komponent, E8600 je za 80EUR šel.

Lahko ti zrihtam enega Pentium dual core E5200 z Gigabyte plato, 4GB rama, 80GB disk, DVD in pa 500W napajalnik (seveda z ohišjem) za 50EUR.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Buggy je izjavil:

Mal poglejte bolho, se je za nasmejat ko je Nvidiaske mal panika zagrabla pa so svoje GTX 970 zacel masovno "prodajat", ce lahko tem cenam ki so jih zelenkoti postavl sploh lahko reces tako :))

zakaj bi dal za novo G1 330€ in s tem dobil se igro The Division, ce jo lahko rabljeno z vprasljivo zgodovino in brez spila dobis za 400€

Nvidiiasi so res ena klasa zase :P


Oj, ker ne spremljam GPU warov, mi lahko na hitro pojasniš kje je panika in zakaj še sam masovno ne prodajam 970..?
Thanks.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

NecroFlex ::

Z GTX 970 ni nič narobe, pač tiste 512mb rama na konc je počasnih, samo razen če boš šel na 4K maxat igre neboš kar tako prišel na več kot 3.5GB porabe. Še vedno je dobra grafična ampak za 1080p gaming ali pa 1440p samo z mogoče manjšimi nastavitvami da tiste 512mb rama nebo problem. Pač nvidiji je težko narediti možnost da zakleneš tisti ram.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Dr_M ::

Prodajajo zato,ker pride pascal kmalu. Ja, eni res pretiravajo s cenami, ampak ta post veliko pove o amdjasih, ki so se kaksen nivo ali dva nizje. Pac boli jih, da si ne morejo privoscit dobre robe.
Recimo prodajajo nepoprte graficne za 100 in vec €.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NecroFlex ::

A je kdaj AMD podpiru svoje grafične? Sem imel 270x, driverji so bili poden od podna, pol iger nisem sploh mogu igrati ker je driver crknil. In ne, ni bila grafična kriva, driverji so bili ker driver ki je prišel pred grafično ven je deloval, drugi so imeli probleme.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Machete ::

Dobro potem ni panike 8-) Za 4K je pa 970 itak premalo. Dve že mogoče..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DarwiN ::

Sej 980tk je tudi naenkrat kot šalate... Ene 7-8 oglasov na bolhi in rastejo kot gobe po dežju.. Jaz tudi prodam, če kdo rabi.. 4Gb rama je premalo za 4k BF5. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

BorutK-73 ::

NecroFlex je izjavil:

A je kdaj AMD podpiru svoje grafične? Sem imel 270x, driverji so bili poden od podna, pol iger nisem sploh mogu igrati ker je driver crknil. In ne, ni bila grafična kriva, driverji so bili ker driver ki je prišel pred grafično ven je deloval, drugi so imeli probleme.

To so pa bučke.

koyotee ::

Driver crknil :)):)):))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

NecroFlex ::

BorutK-73 je izjavil:

NecroFlex je izjavil:

A je kdaj AMD podpiru svoje grafične? Sem imel 270x, driverji so bili poden od podna, pol iger nisem sploh mogu igrati ker je driver crknil. In ne, ni bila grafična kriva, driverji so bili ker driver ki je prišel pred grafično ven je deloval, drugi so imeli probleme.

To so pa bučke.

Torej znaš reči da bullshittam, vendar ne poveš razloga zakaj tako misliš? Kdo sedaj prodaja bučke? ;)

Driver crknil :)):)):))

Mislim lahko bi tudi windows crknil samo mislim da bi to opazil, razen če je moj SSD v teh treh sekundah na novo resetiral PC.


Bom rekel da je 6850 ki sem jo imel delala brez problemov, samo driverji pri AMDju so bili vedno drek, dajo jih ven 3-4x na leto, umes pa beta driverje ki so pa še slabši.

R.I.P. ATI
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

ajfon ::

Necro nimaš pojma kaj govoriš bott tih rajše prosim..

gddr85 ::

NecroFlex je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

NecroFlex je izjavil:

A je kdaj AMD podpiru svoje grafične? Sem imel 270x, driverji so bili poden od podna, pol iger nisem sploh mogu igrati ker je driver crknil. In ne, ni bila grafična kriva, driverji so bili ker driver ki je prišel pred grafično ven je deloval, drugi so imeli probleme.

To so pa bučke.

Torej znaš reči da bullshittam, vendar ne poveš razloga zakaj tako misliš? Kdo sedaj prodaja bučke? ;)

Driver crknil :)):)):))

Mislim lahko bi tudi windows crknil samo mislim da bi to opazil, razen če je moj SSD v teh treh sekundah na novo resetiral PC.


Bom rekel da je 6850 ki sem jo imel delala brez problemov, samo driverji pri AMDju so bili vedno drek, dajo jih ven 3-4x na leto, umes pa beta driverje ki so pa še slabši.

R.I.P. ATI


če je tebi driver crknil, še ne pomeni, da amd ne podpira svoje gpuje, v glavnem ne bučk prodajat ;)

NecroFlex ::

ajfon je izjavil:

Necro nimaš pojma kaj govoriš bott tih rajše prosim..

Glede na tvoje oglase maš ti še manj.

če je tebi driver crknil, še ne pomeni, da amd ne podpira svoje gpuje, v glavnem ne bučk prodajat ;)

Torej na celem svetu sem edini ki so mi driverji crkvali? Če pogledaš na forume ali karkoli podobnega, je za AMD driver crashe veliko več postov kot za Nvidio. Zdej je Nvidia zafrknila 2x...v nekaj letih. Nisem fan Nvidije, sem namesto 980ti hotel vzeti Fury X samo se mi ni dalo zafrkavati v glavo z driver crashi.

AMD ima ful dobre grafične, samo njihhovi driverji jih dobo uničili, upam da jih Polaris pa Zen rešita, ker njihovi proci so še slabši, če ste tako glasno govorili o C2Q da so 2+2, AMDjev 8 jedernik je 2+2+2+2:
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

ajfon ::

Ja necro ti si res najbolj pameten, čisto vsi na forumu ki ti skušajo dopovedsati nekaj, so bedaki.. Presežek generacije si.

Res si čudo narave...

d4vid ::

Necro sam sebe negira.

Pa cist tko sem mel z nvidia do sedaj vec tezav kot s Amd.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

OvCa77 ::

Ja ne vem kaj reči, to je pa res gaming
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

lonewolf_ ::

OvCa77 je izjavil:

Ja ne vem kaj reči, to je pa res gaming


Glavno, da je grafična 1gb!! :))
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

amacar ::

Če more človek v naslov oglasa napisati odličen pa 5 klicajev, potem že veš, da je pc šrot. :))
««
179 / 315
»»