» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
174 / 315
»»

Machete ::

SumTingWong je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/tabl...
Mogoče se pa samo heca.


V Zgornji Koreji so taki gadgeti redkost in temu primerno dragi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

M-XXXX ::

trnvpeti je izjavil:

vse, kar je vec kot 50eur za 775,1366,1156 je nateg
neglede na to, koliko je rama, kaksna maticna je, koliko je L cache,ali je quad ali dual core,...

ti stari racunalniki so namenjeni za osnovne stvari, web browsing, kaksen dokument in se to samo kaksno uro na dan in nic vec
poraba energije, toplota ki vpliva na kondenzatorje ze tako starih plosc...

Aham ok, še dobro, da potem vem, da je moj I7 920 PC vreden 50€ :D In, da se drugega kot worda in internet explorerja ne da imet na njem :D

NecroFlex ::

Dr_M je izjavil:

Kdo pa pravi, da nimajo pravice? Oni furajo biznis, placujejo davke.
Spet neki fantaziras pobcek.

aha, zato ker davke plačujejo je to potem kul? k den...

neverjetni99 je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

lol še dobro da mu nism mojga prodal, bogve kolk bi bla cena:))

Mašina zgleda drugače vredu, me pa res zanima kaj on lahko na 4K poganja z 2GB rama na GPU, pozabil je pa napisati da ga je redno čistil z kompresorjem :P
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

neverjetni99 ::

NecroFlex je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Kdo pa pravi, da nimajo pravice? Oni furajo biznis, placujejo davke.
Spet neki fantaziras pobcek.

aha, zato ker davke plačujejo je to potem kul? k den...

neverjetni99 je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

lol še dobro da mu nism mojga prodal, bogve kolk bi bla cena:))

Mašina zgleda drugače vredu, me pa res zanima kaj on lahko na 4K poganja z 2GB rama na GPU, pozabil je pa napisati da ga je redno čistil z kompresorjem :P


eh ni vredna tolko to mislim:))

Master_Yoda ::

ajfon ::

NecroFlex ::

to je Mac grafična, te so ful vredne XD
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

ajfon ::

Po praviici povedano je zastonj nebi hotel imeti.

NecroFlex ::

Všeč mi je kako napiše da je tiho delovanje medtem ko je na grafični še tisti starejši ''blower fan'', ki se pa ponavadi zelo hitro vrtijo in se sliši kakor da imaš fen vključen :S
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

pixelzgaming ::


Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Heh, ta karbonski je pa ukraden.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

neverjetni99 ::

kaki nategun je tale necroflex



Procesor in matična stara malo več kot 2 leti, ampak nista več v garanciji, ker pri mlacomu dajo 2 leti garancije namesto 3. hahaha..sure sure, a procesor je star 6-7 let matična pa tudi:)) Glavno da je vse spihano pa termalne menjane ne hahah8-)

Dr_M ::

A potem nisem edini, ki je opazil, da je nategun?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

trnvpeti ::

nateguni so tiho
malo vec kot nateguni pa razlagajo o L cache-u, scamu,...

fireX88 ::

slovnica pa to...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

radmannsdorf ::

neverjetni99 ::

Dr_M je izjavil:

A potem nisem edini, ki je opazil, da je nategun?


ne nisi:))

ajfon ::

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp...

Morš ga zastopit, da nehodi vn nč, potem pa nima doma kaj za delat....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajfon ()

Vesoljci ::

Ne vem kaj se tok usi spravljate na tega modela pač če že dela to dela zase ne za vas.Cene glede na to kokr drugi prodajajo so dost ok pa še reku je da se da use zment kar je ok.Če pa ma kdo komp za zdilat z i7 pa z 1156, 1366 plato za 50€ naj mi piše takoj kupim če že pravte da ni to več vredno.Pač je zastarela roba sam deluje pa še vedno solidno.Raj težte unim k prodajajo C2D za 150+€ pa takim ki res pojma nimajo.
Lp

NecroFlex ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
čaki, kaj?

kaki nategun je tale necroflex

P: i7 računalnik

Procesor in matična stara malo več kot 2 leti, ampak nista več v garanciji, ker pri mlacomu dajo 2 leti garancije namesto 3. hahaha..sure sure, a procesor je star 6-7 let matična pa tudi:)) Glavno da je vse spihano pa termalne menjane ne hahah8-)

Torej, samo zato ker je 1366 podnožje ti takoj misliš da je to 5+ let staro?

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp...

Morš ga zastopit, da nehodi vn nč, potem pa nima doma kaj za delat....

Nekateri ne delamo lahkih šol kjer si zunaj skoraj celi dan, potem 1x prebereš in maš pozitivno, nekateri si raje vzamemo čas, se naučimo in dobimo 5 pa nasplošno znanje nadgradimo. Veterinarstvo ni lahka zadeva. Drugače pa če že hočeš sliko ti lahko kakšno posebno samo zate naredim in ti na ZS pošljem ;)

Drugače pa hodim normalno z frendi vn, pač takrat ko smo vsi zbrani gremo vn, faks ni lahka zadeva...dobro, morda je zate bila ker ga nisi delal, nekateri se pa hočemo potruditi.

Ne vem kaj se tok usi spravljate na tega modela pač če že dela to dela zase ne za vas.Cene glede na to kokr drugi prodajajo so dost ok pa še reku je da se da use zment kar je ok.Če pa ma kdo komp za zdilat z i7 pa z 1156, 1366 plato za 50EUR naj mi piše takoj kupim če že pravte da ni to več vredno.Pač je zastarela roba sam deluje pa še vedno solidno.Raj težte unim k prodajajo C2D za 150+EUR pa takim ki res pojma nimajo.
Lp

Sem že iz šole navajen takih ''jebaćev'' ki se frajerja delajo in potem na celi črti zafurajo. Drugače pa hvala :)
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

ajfon ::

"Veterinarska" :D a hodiš ziher na neko kozmetično

radmannsdorf ::

OFFTOPIC!

Dr_M ::

Vesoljci je izjavil:

Raj težte unim k prodajajo C2D za 150+€ pa takim ki res pojma nimajo.
Lp


Pa sej si opisal njega in mu tezimo, v tem je torej point tvojega posta?
Najbolj hecno je pa, da on daje linke od drugih, sam je pa enak ali se slabsi.

ajfon je izjavil:

"Veterinarska" :D a hodiš ziher na neko kozmetično



Sej res zgleda tako, kot da rabi veterinarja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

NecroFlex ::

Pa sej si opisal njega in mu tezimo, v tem je torej point tvojega posta?
Najbolj hecno je pa, da on daje linke od drugih, sam je pa enak ali se slabsi.

No pa mi povej, kateri Core 2 Duo računalnik sem za 150+ prodajal? Najdražji je bil E8600, pa še ta je bil za 100€ ker je imel druge komponente dobre, za 150 dam quadcore, kakšne še ceneje. Zdaj če si tako pameten in dober, daj mi najdi Core 2 Quad za pod 100€ ki bo imel dobre specifikasije, da te vidim, konec koncev, je to nekako tema za to, najtismešen/drag oglas in ga kasneje primerjati.

Sej res zgleda tako, kot da rabi veterinarja.

Rabim veterinarko, samo je žal ni bilo, tako da sem moral do krav iti, tvoja mami je bila zelo ustrežljiva.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

ajfon ::

Yo mama jokes hahaha :) dej necro pejt nazaj v osnovno šolo, kjer si pozabil svoj besedni obrambni mehanizem.

Dr_M ::

Pobcek se cez osnovno solo ne bo prilezel, kaj sele kam drugam :))
Te fore z matko so pa res bedne. Sploh neve za kaj ga ima, pa bi on neki okoli matk hodil.
Najprej si tisto belo zadevo okoli ust obrisi, pa pridi nazaj s kaksno boljso foro, ce jo tvoja mozganska celica zmore spesnit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NecroFlex ::

ajfon je izjavil:

Yo mama jokes hahaha :) dej necro pejt nazaj v osnovno šolo, kjer si pozabil svoj besedni obrambni mehanizem.

Nope, to je bilo zanalaš, ker za take kot si ti se mi ne da preveč razmišljati, zato najbolj enostavne stvari uporabim. Ne da se mi z takimi ''posebnimi'' ljudmi ukvarjati kakor si ti, sem imel zadosti tega že v šoli.

Pobcek se cez osnovno solo ne bo prilezel, kaj sele kam drugam :))
Te fore z matko so pa res bedne. Sploh neve za kaj ga ima, pa bi on neki okoli matk hodil.
Najprej si tisto belo zadevo okoli ust obrisi, pa pridi nazaj s kaksno boljso foro, ce jo tvoja mozganska celica zmore spesnit.

Taprav subhuman se oglaša, glede na to da znaš samo shitpostat
Te fore z mtko so glih zate, prave starosti si.
Oprosti, nisem vedel da se kokice tako rade primejo na usta, se opravičujem. Glede zadnjega komentarja ne vem kaj reči, glede na to da ti edino stvar ki jo znaš reči je da sem nategun, to je pa to, raje nebi govoril o tvoji prazni buči.

zdaj pa adijo, kar shitpostaj naprej in se delaj jebaća na internetu, ti bo dobro služilo ko boš iskal službo, samo napiši: ''najaći jebać na slotech'' pa si sprejet
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

aerox45 ::

Nevem zakaj si tako začuden, kaj si ljudje mislijo o tebi. Sam zato ker na veliko postaš in nihče nič ne reče ker se nam ne da zajebavat s tabo še ne pomeni, da imamo dobro mnenje o tebi. Resnica je da si preprodajalec na tehničnem forumu kjer večina ve koliko je kaj vredno in preprosto nateguješ ljudi, pol še pa pričakuješ, da ti bomo ploskali za to.

NecroFlex ::

Hardware včeraj in danes
tukaj imaš, lahko tukaj pogledaš zakaj še ni za v smeti in zakaj je še vedno nekaj vredno. Saj ne nabijam cene do 300€ za 775, to je neumno, samo C2Q z dobro konfiguracijo je vreden 150€. Če najdeš dober C2Q za 50€, super zate, saj lahko si novo kupiš če toliko po rabljeni opremi pljuvaš, normalni quad core nov te bo prišel slabe 550€ z ok konfiguracijo (1151 podnožje), vse novo, to je plus, vse je future proof, to je plus, samo recimo da imaš budget 200€ ali pa celo manj, kaj za to dobiš? novega čisto nič, rabljeno pa C2Q ali pa če imaš srečo, kakšno i3 prve ali druge generacije z integrirano grafiko.

Če bi logiko ki obstaja tukaj uporabili, bi morali core 2 duo biti zastonj, core 2 quad za 50€ max, ampak še posebej je zanič 1366 z kakšnim 6-corom, to je največ 100€ vredno ker je itak to prestara roba, kdo sploh še rabi šestjederca ko imaš AMDjevega octa-cora ane?
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

anko ::

NecroFlex je izjavil:

Nekateri ne delamo lahkih šol kjer si zunaj skoraj celi dan, potem 1x prebereš in maš pozitivno, nekateri si raje vzamemo čas, se naučimo in dobimo 5 pa nasplošno znanje nadgradimo. Veterinarstvo ni lahka zadeva. Drugače pa če že hočeš sliko ti lahko kakšno posebno samo zate naredim in ti na ZS pošljem ;)

Drugače pa hodim normalno z frendi vn, pač takrat ko smo vsi zbrani gremo vn, faks ni lahka zadeva...dobro, morda je zate bila ker ga nisi delal, nekateri se pa hočemo potruditi.



Hmm... Na faksu se za 5 ne rabiš kaj dosti učit. V bistvu je bolje, če se nič ne učiš, drugače lahko že po nesreči 6 dobiš.

Dr_M ::

NecroFlex koliko pa das garancije na plato? Zahtevas ogromno denarja za stare komponente, ki so dobesedno ticking bomb. Core 2 procesorji niso vredni nic, ker jih veliko, plat pa ne, zato ker so stare in ze na koncu zivljenske dobe. Torej, koliko garancije? 1 leto, 2?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NecroFlex ::

Jaz dam minimalno 1 teden, maximalno 1 mesec, odvisno od napake in če je že kakšna napaka prej bila na plati. Če je kakšna napaka to povem vnaprej, morda LAN ne dela ali pa zvočna, v tem primeru dodam kartice in če pač matična crkne jo zamenjam brez problema ali pa delno vrnem denar, do sedaj edina stvar ki je crknila je bila tista GTX 480 ki je Peter pisal o njej, drugo ni, pa še to so driverji krivi, z novejšimi crkuje, z starejšimi deluje, pač stara kartica, slabša podpora, to je logično in seveda odvisno od nesreče. Do sedaj če je bilo kaj narobe sem povedal kupcu, to mi je še najmanjša težava.

Zdaj če mi boš najedal da kao dam ''samo'' 1 mesec garancije raje poglej trgovine, tam je tudi 1 mesec max, razen s kakšnim doplačilom pa še to ne povsod.

Hmm... Na faksu se za 5 ne rabiš kaj dosti učit. V bistvu je bolje, če se nič ne učiš, drugače lahko že po nesreči 6 dobiš.

Se opravičujem ker sem preveč navajen prejšnjega sistema, šele prvi letnik faksa sem, v srednji sem drugi letnik padel ker sem ga z levo roko vzel in pa potem tretji letnik ker mi je zadnje ~6 mesecev babi zbolela za rakom na limfnem sistemu in takrat pač te briga za vse ostalo, sem potem dokončal 3 in kasneje 4 letnik preko izobraževanja odraslih, tako da ponovno, se opravičujem ker sem navajen na prejšnji sistem.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

shadeX ::

Dr_M je izjavil:

NecroFlex koliko pa das garancije na plato? Zahtevas ogromno denarja za stare komponente, ki so dobesedno ticking bomb. Core 2 procesorji niso vredni nic, ker jih veliko, plat pa ne, zato ker so stare in ze na koncu zivljenske dobe. Torej, koliko garancije? 1 leto, 2?



Se pridružujem mnenju. Sej proc ni problem, plat 775 ni, crkujejo pa kot po tekočem traku. Mel sem dve 775 plati (različnih proizvajalcev) in obe so šle rakom žvižgat, medtem ko drugo (RAM, Grafa, HDD..) še danes dela super.

maticb492 ::

Preprodajalec ali ne, takoj ko ste objavili njegovo sliko in začeli z off topic temami ste vsi pokazali kako otročji ste. Bo pa admin itak verjetno vse tole zbrisal ko bojo vidli, tak da se še hitro "zmenite" kar se mate.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

hojnikb ::

jap, z osebnim napadanjem ste prav tečni. Nič ni narobe, da se opozori na smešne cene ali preprodajo, ampak da greste na tko nizek nivo.......
Says alot.
#brezpodpisa

amacar ::

S sliko je pa začel ajfon, ki je bil tudi znan kot manjši preprodajalec tu gor :)) A je jezen, ker mu je nekdo prevzel biznis?

pixelzgaming ::

Guys ste na forumu predragi/smešni oglasi. Za šimfanje ljudi si odprite drugo temo in pojte nazaj na topic. ;(
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

TheZihc ::



opet ta ko "redno" izpihuje prah :D

trnvpeti ::

isti uporabnik da en zasoljen oglas
in potem taisti uporabnik da drug oglas, malo manj zasoljen, in se sklicuje na tistega bolj zasoljenega....

Machete ::

TheZihc je izjavil:



opet ta ko "redno" izpihuje prah :D


Ne to je ta, ko ONI prodajajo in izpihujejo prah. Meni je slišat kot OpusDei za PC preprodajo :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

neverjetni99 ::

Ker je prah spihan je računalnik takoj vreden 50€ več, a ne?:))

NecroFlex ::

http://prntscr.com/adz7wp

I smell bullshit
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

ajfon ::

Hahaa :) preber ime

Vesoljci ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

Zmožnost igranja FPS iger :D pa fulll precenjena....

AC_DC ::

NecroFlex je izjavil:

http://prntscr.com/adz7wp

I smell bullshit

Ista telefonska, Savinjska regija (Velenje)
http://tinyurl.com/h6a929o

NecroFlex ::


swedata ga ima za 270EUR, brez DDV je to 225, hiter mali zaslužek xD
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

direkt od dobavitla je še cenej..
#brezpodpisa

NecroFlex ::

Samo a lahko kar tako pri dobavitelju kupiš? Mislim a ni ponavadi količinsko samo? Razen če misliš da se kaj ''izgubi'' v skladišču? ;)
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

hojnikb ::

če maš firmo in pogodbo, lahko kamot naročaš, tudi po en kos.
#brezpodpisa

NecroFlex ::

http://prntscr.com/aegzu6
Zakaj je FB opustil idejo dislike buttona :(
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD
««
174 / 315
»»