» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
16 / 315
»»

Zeratul ^^ ::

Ampak so res bedni z to malo ''igračko''...Ko da je nebi mogli v Slo prodajat...
#yolo

boogie_xlr ::

Ta mala "igračka" zna biti tudi zelo uporabna.

Zeratul ^^ ::

Za Windows 95 če bi laufal na ARMu :))
#yolo

Janac ::

V opozorilo:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=628...

Praktično nič, kar piše o tem avtu ni resnično. Prilagam še post prejšnjega lastnika s Subaru foruma:


OdgovorNapisal/-a mato >> 19 Jul 2012, 18:30
Naj razložim tale oglas za kao Outbacka.
Bil sem lastnik zadnjih 5 let in avto je bil na avto-netu od januarja do junija.
Vsi, ki ste subaru fani, ste ga verjetno videli in brali mojo razlago glede odbijačev in ostalih podatkov.
Konec junija sem avto zamenjal za Outbacka l.2004.
S tipom (zdej vidim, da gre za preprodajalca) sva ga ocenila na 3 jurje ( avto je daleč od IZJEMNE ohranjenosti). Ob menjavi ni bilo govora o tem, da ga človek misli rodajat naprej.
danes vidim svojega bivšega spet na avto-netu in boli me glava :cr , ko berem njegov opis.
2.lastnik :cr ..jst sem bil 4.lastnik, avto ni posebna serija za nemški trg, servisna je bila potrjena do cca 2003, avto je bil povaljan, sam sem ga enkrat razbil spredaj, enkrat zadaj,....kje ma tip jajca, da piše take nesmisle.
Ne odsvetujem nakupa avta...jst sem ga rihtal, delal mi je OK, ampak ne ponudite več, kot 2 jurja...ker gre za nateguna. Sem se odločil, da ne omenjam njegovega imena, čeprav bi ga verjetno moral, glede na to da zavaja nas, poštene ljubitelje subarujev.

...konec citata.....


Takle je v Sloveniji. Nateg do konca....

#000000 ::

Čak dejansko je na avto ne T, (poleg registriranih trgovcev) več kot 3 četrtine folka ki avte preprodaja oz. jim je to glavni ali postranski zaslužek, kupi jajca spuca armaturo previje kilometre nazaj in poviša ceno za 500 evrov, opiše da je avto kupljen od prvega lastnika, ima servisno knjigo in ravno pre pola sata je menjano vse živo od sklopke, velikega servisa ipd, uglavnem ni stvari ki je ni ravno menjal al pa vsaj pred 3000 km. Sem pa opazil in lahko tud dokažem čeprav jim nič ne moreš, da veliko uradnih dealerjev, daje tudi oglase kot individualni prodajalec, recimo avto ki ga je dobil notr v menjavi staro za staro ipd. (ali bolje jajca za še večja jajca) ne upa prodat kot uradni prodajalec, ker se boji tožbe, zato ga prodaja kot fizična oseba.

Pol imaš nekaj maherjev iz območja 03 ki nategujejo vse živo, še med seboj se jim včasih rata

BorutK-73 ::

#000000 je izjavil:

Pol imaš nekaj maherjev iz območja 03 ki nategujejo vse živo, še med seboj se jim včasih rata


Kot da je pa v območju 01,02... kaj drugače!

shadeX ::

Janac je izjavil:

V opozorilo:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=628...

Praktično nič, kar piše o tem avtu ni resnično. Prilagam še post prejšnjega lastnika s Subaru foruma:


OdgovorNapisal/-a mato >> 19 Jul 2012, 18:30
Naj razložim tale oglas za kao Outbacka.
Bil sem lastnik zadnjih 5 let in avto je bil na avto-netu od januarja do junija.
Vsi, ki ste subaru fani, ste ga verjetno videli in brali mojo razlago glede odbijačev in ostalih podatkov.
Konec junija sem avto zamenjal za Outbacka l.2004.
S tipom (zdej vidim, da gre za preprodajalca) sva ga ocenila na 3 jurje ( avto je daleč od IZJEMNE ohranjenosti). Ob menjavi ni bilo govora o tem, da ga človek misli rodajat naprej.
danes vidim svojega bivšega spet na avto-netu in boli me glava :cr , ko berem njegov opis.
2.lastnik :cr ..jst sem bil 4.lastnik, avto ni posebna serija za nemški trg, servisna je bila potrjena do cca 2003, avto je bil povaljan, sam sem ga enkrat razbil spredaj, enkrat zadaj,....kje ma tip jajca, da piše take nesmisle.
Ne odsvetujem nakupa avta...jst sem ga rihtal, delal mi je OK, ampak ne ponudite več, kot 2 jurja...ker gre za nateguna. Sem se odločil, da ne omenjam njegovega imena, čeprav bi ga verjetno moral, glede na to da zavaja nas, poštene ljubitelje subarujev.

...konec citata.....


Takle je v Sloveniji. Nateg do konca....



Sam iz slik razvidno zgleda , kar ohranjen. Misliš da je bil res razbit ? Pa tudi kilometre bi lahko zbil vsaj na 150k. Če je vse to res.. ker z 240k ga nebo noben kupu lol..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

šernk ::

Sam iz slik razvidno zgleda , kar ohranjen.


mal popucaš, namažeš plastiko in izgleda na slikah zadeva 100x boljša kot je v resnici. tudi če se je kadilo v avtu ne boš opazil...dokler ne zagledaš uničenega pepelnika in uklopiš ventilacije. potem se pa ohranjenost gleda na malenkostih, ker z par urcami truda ti spravim avto po izgledu in slabo ohranjenega do dobro ohranjenega.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

gazibo ::

RejZoR ::

Sem opazil, da čist vsak, ki ima glupega Golfa jih cenijo kot da so narejeni izključno iz titana, platine in zlata. Tud če je star 5 let in ves obtolčen.
Tale je praktično totalka, glede na to da ima popraskan bok do višine strehe in udrto streho je bil verjetno prevrnjen na bok, kar pomeni, da je šlo olje v motorju tja kamor ne bi smelo. Ta avto ni vreden skor nič. 5k LMAO...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

St235 ::

da o temu, da podvozje tega 99% ni preživelo brez posledic ne govorimo. Ampak važno da je golf in da je vozen...

Janac ::

vzames kladivo v roke in pol to nastane :))

amigo_no1 ::

5.5 kE za tole ???

Ko ga dobi kakšen domači avto diler/avtoličar v roke se bo avto prodajal čez 3 mesece kot nikoli karamboliran :)).

#000000 ::

Mah to ni nič glej tega šaljivca http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=630...
kršotina razvaljena ko bugarska skupština, a cena sitnica

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Janac ::

To je dober avto galaxy!

#000000 ::

JA mogoče res, ampak tale garant ne spada med njih, če pa ga pa lahko kupiš, sam pohit da nav zmankal :)

Janac ::

darkolord ::

RejZoR ::

PINGVIN & SCHWORZ D.O.O. The Comedy Duo. :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Janac ::

Moč motorja: 999 kW / 1.362 KM

vorantz ::

RejZoR je izjavil:

PINGVIN & SCHWORZ D.O.O. The Comedy Duo. :D


pa ime firme je STONAURO...po mojje te stonauro nategnejo :))

korenje3 ::

uvoz smeti iz kube: 500€, prodaja slovenskim naivnežem: 7000€.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

amigo_no1 ::

Ta zadnja kanta v ZDA ni vredna 20 USD.
7 jurjev ?? C'mon.

Pozor: zadnja desna guma je celo cela.


Kako lahko take smeti sploh uvoziš v Slo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Janac ::

verjetno z ladjo

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihco ()

amigo_no1 ::

Ne, recimo če uvažaš iz Nemčije mora motor ustrezati vsaj Euro 2 (3?) normam, kar je manj sploh ne moreš.

Janac ::

a ni euro 4? novejsi imajo euro 5.

saj to pomoje sploh ni misljeno kot avto ampak kup zeleza?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihco ()

francek1 ::

Za oldtimerje in staro železo to ne velja!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

hojnikb ::

očitno nekateri ne poznate pojma ameriški oldtimerji ...
#brezpodpisa

oemdzi ::

ja ta tvoj "smisel za humor" bi komot prodajal na bolhi za kaksnih 300 eur

Janac ::

kater?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihco ()

#000000 ::

Tale Chevrolet - PICK UP 1965 je sicer za pogledat kripa ampak mislm da je kr realna cena, no za kazga jurja bi pomojem spustili ceno če pokažeš keš.

fr4nc ::

#000000 je izjavil:

Tale Chevrolet - PICK UP 1965 je sicer za pogledat kripa ampak mislm da je kr realna cena, no za kazga jurja bi pomojem spustili ceno če pokažeš keš.

Tudi sam sem takega mnenja - zrihtan bi stal vsaj ene 40k € realna cena IMHO.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

darkolord ::

Ah pajade. Mal gledam na ameriškem ebayu, precej boljš ohranjeni k tale se dobijo za $2k, za okol $10k se dobijo pa že taki k se svetijo bl k novi.

fr4nc ::

Ja dobro... tu pa res ne moreš primerjat ameriškega pa slovenskega trga. Ampak dejstvo je, da se zrihtani v nulo prodajo tudi za mnogo več $$$.

Anyway - na koncu je vreden toliko kolikor dobiš zanj ;).

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Janac ::

fr4nc je izjavil:

Ja dobro... tu pa res ne moreš primerjat ameriškega pa slovenskega trga. Ampak dejstvo je, da se zrihtani v nulo prodajo tudi za mnogo več $$$.

Anyway - na koncu je vreden toliko kolikor dobiš zanj ;).

Lp

kdo bi pa kupil avto brez ESP-ja?

freesty ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

Machete ::

In freesty kje je tu finta, da je smešno ali predrago za v to temo? 8-O

freesty ::

Je popravil oglas.

Smesno mi je bilo to, da je cena 3€ pa je pisalo, da da kupcu še simbolično darilo:)

Me zanima kaj je to simbolicno darilo bilo.

Machete ::

ja ide kabl verjetno .. surprise surprise

RockyS ::

Zato pa prilepite screenshote!

Bura ::

Janac je izjavil:

fr4nc je izjavil:

Ja dobro... tu pa res ne moreš primerjat ameriškega pa slovenskega trga. Ampak dejstvo je, da se zrihtani v nulo prodajo tudi za mnogo več $$$.

Anyway - na koncu je vreden toliko kolikor dobiš zanj ;).

Lp

kdo bi pa kupil avto brez ESP-ja?



Kaj pa tebi ni jasno glede ESP-ja ali glede starodobnikov ??????

shadeX ::

gazibo je izjavil:

not sure if serious


http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=628...


Najbolj sem se presmejal temu. Ta golf ni vreden 1500€.

Janac ::

saj to ljudje samo napisejo kar eno ceno, ostale se potem dogovris

Blinder ::

tip napiše zraven z veliko ZELO UGODNO. js bi mu dal persona non grata za take fore :))

99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

fr4nc ::

Ni to malo drago: ali se meni samo tako zdi?

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

54j0 ::

Blinder je izjavil:

tip napiše zraven z veliko ZELO UGODNO. js bi mu dal persona non grata za take fore :))



Za tale, manj kot 50€ predrag računalnik, ga bi bilo treba premazati s katranom, posuti s perjem, ter žejnega poslati v kamnolom razbijat skale.

Ali pa enostavno pobrišimo tvoj post in pustimo človeku, da mirno proda svojo kišto.

#000000 ::

Kaj vse se da dobit za 500 evrov

Razprodaja 3x prenosnik + 2x sistem + ostalo

- 2X prenosnik HP 6820s Oba imata napako. Se zaženeta, vendar ne pokažeta slike
- Probook 4515s Manjka ploščica za zagon, trdi disk in optična enota
- Sistem 1:
NF4 AM2L
AMD SDA3400IAA3CN SEMPRON 3400+ 1.8GHZ
512 mb ram pc2 4300
Hitachi sata 250 gb
Nvidia geforce 7300GS 256ddrSony
Sony Dvd rw
Napajalnik 350w
Midi ohišje
- Sistem 2:
CPU ASUS P5KC
Intel core2 duo E2160
OCZ PC2 6400 2x1GB RAM 4-4-4-15
CLUB3D NVIDIA 9400GT Passive 512MB GDDR2 PCI-E 2.0 1xVGA/1xDVI/1xTV-OUT 128Bit Philips dvd rw
HDD Western Digital SATA Hard Drive WD1600JS
HDD Hitachi Deskstar Sata 3.0gb 160GB
Napajalnik 300W
- Volan Logitech wingman formula GP
- NETGEAR Wireless USB Adapter WPN111
- Nekaj povezovalnih kablov (audio, video, ide, sata, napajalni, usb ...), nekaj ventilatorčkov za ohišje . . .

Cena: 500 eur
Kontakt: sharknm at gmail dot com

54j0 ::

fr4nc je izjavil:

Ni to malo drago: ali se meni samo tako zdi?

Lp



Za pol leta staro robo sploh ni drago. wtf? :8) Par deset evrov bi se še šel "glihat".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

Kenpachi ::

Jaz ne bi kupoval kompa brez grafične. Sploh ne za 600€.
Zaraki Kenpachi.

fr4nc ::

54j0 je izjavil:


Za pol leta staro robo sploh ni drago. wtf? :8) Par deset evrov bi se še šel "glihat".

Pomota... ja res je ni predrago - nisem vedel, da je 2600K še vedno tako drag 8-O.
Drugače pa komponente po firmah niso ravno blesteče - sam ne bi nikoli kupil takšnih proizvajalcev zraven i7, ampak dobro - to je že druga zgodba.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/
««
16 / 315
»»