» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
312 / 315
»»

FireSnake ::

[izbrisana tema]

900€ za 3090 chill, ki je glasna za popizdit.
S tem, da 7900XT trenutno na mimovrste prodajajo za 930€, pa ni nobene primerjave med tema dvema.

Tale jih pa poka.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kixs ::

Baja je izjavil:

holy shit!

po kolko so potrošniški krediti trenutno? :P


Prisli so big guys... 11000USD trenutno. Me zanima kaj bo zadnjo minuto... 8-O

Baja ::

$12,5k trenutno. zadnjo minuto pa bo mesarsko klanje :D

če bo šlo tako dalje bo cena $30k+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Superboyy ::

https://www.bolha.com/kocke/lego-pocitn...



Malo sledim oglasom za rabljene lego kocke. Nekateri res niso normalni s cenami.

Prodaja stvar za 25eur, ki sem jo na mimovrste novo kupil za 15:


Zgodovina sprememb…

sbawe64 ::

[izbrisana tema]

Ryzen 9 5900X 12/24 na shitty Gigabyte B450M DS3H RGB plošči, koliko časa bi delal Cinebench ?
Ampak važno, da ima RGB.

specifikacije plošče:
https://geizhals.de/gigabyte-b450m-ds3h...

Produktdaten
MOSFETs CPU
4x 46A 4C10N/8x 4C06N

MOSFETs SoC
3x 46A 4C10N/4C06N
2020 is new 1984
Corona World order

Sheteentz ::

Nvidia geforce gtx 1070TI za pecto...
[izbrisana tema]

pecto



še enkrat

pecto

Zgodovina sprememb…

kixs ::

"Klasika" na bolhi :))

Prodajam računalnik z Intel Pentium 4 3.0 GHz, 1gb ram, radeon x550 advantage graphic.
Računalnik dela dobro in tudi po današnjih standardih dovolj hitro za vsakdanjo uporabo za normalno iskanje po googlu.


https://www.bolha.com/procesor-intel-pe...

45cal ::

Dosti jih uporablja take opise za stare komponente. Naprimer: "Gaming prenosnik s grafično kartico Nvidia 840M, ki lahko poganja novejše igre..."

Horas ::

taki lažnivci so da še sebi verjamejo, zato nimajo problemov take pisat.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Superboyy ::

https://www.bolha.com/zunanji-trdi-disk...

Seveda, da je pravi 8TB SSD zunanji disk za 80 eur, saj piše da ga je majstr testiral!

Blinder ::

Znamka diska pa "Portable SSD"
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Horas ::

8tera za 80eur ja :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bozicek ::

[izbrisana tema]
Pozdravljeni,

Imam nekaj nalepk za na PC ali Laptop. Nalepke so 18x18mm. 4€/kos, za 3kom 10€


Hehe 4 evre za nalepko katero dobiš zraven proca ali grafe :D
Darila letos samo za poredne

DarwiN ::



8TB, ja. :)

bozicek, tale z nalepkami je pa tudi posebnež.. Si predstavljaš, da dejansko verjameš v vrednost generičnih nalepk in vložiš trud+čas, da bi zadevo prodal? In kak posebnež mora bit šele potencialni kupec? In kako bi potekal prevzem v živo? Kot v seriji Big Bang Theory. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

45cal ::

Superboyy je izjavil:

https://www.bolha.com/zunanji-trdi-disk...

Seveda, da je pravi 8TB SSD zunanji disk za 80 eur, saj piše da ga je majstr testiral!

Mi je zanimiv tale osebek. Iz njegovih prejšnjih oglasov bi si mislil, da se vsaj nekoliko spozna na elektorniko oz. na to kaj oglašuje. Mogoče pa sam resnično ne ve kaj oglašuje (v to resno dvomim) ali pa želi, da nekdo preplača 8TB disk, ki se ga na Aliju lahko kupi za okoli 20€.

#scam

GupeM ::

[izbrisana tema]

Saj se heca, ane? Oz. gre le za zatipek, pa je mislil 100 eur, ane?

Blinder ::

Mislim, da mu ni prijela tipka za decimalno mesto. Mislil je 10,00 €
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

GregiB ::

Tale je dobra... Playstation VR2 očala, rablena (kobajagi samo enkrat) za enako ceno, kot je bila nabavna... celo s priloženim računom!

Link
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

45cal ::

Vsaj minuta tišine za tega, ki naj bi kupil Logitech C505 za 100€ oz. 70€...


FireSnake ::

[izbrisana tema]
7900XT za 950€

Jaz sem to kartico kupil pred meseci za 930 :D

Če odštejemo kakih 200€ se bo pa kupec našel.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MIHAc27 ::

A je že kdo nalimal link od Facebook Marketplace?
Sem še tam malo pogledal, ker razmišljam o zamenjavi 15let starga računalnika za kaj sodobnejšega. Core2Duo-ti po 80-100€? Če moj šef zve kolk keša smo stran zmetal, ker take stran mečemo....jao.
Skor vsak PC je zmogljiv, gaming pc. Eden celo oglašuje procesor i5-4000 za 1 leto star PC. Mogoče je pozabil še 0 stisnit, ker 10let je pa res.

Mogoč 1-2 normalni ponudbi.

smrko ::

Vem, da v ustreznih ustanovah ni dovolj prostora za vse, ki tja pašejo ampak za tegale bi pa lahko odprli kakšen dislociran oddelek:

https://www.bolha.com/ddr4-pomnilniki-z...

https://www.mimovrste.com/ram-za-osebne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smrko ()

bedarija ::

upam da ne limaš tega samo tu, jaz vedno enako sporočilo pošljem tudi osebi ki je dala gor oglas. da se malo prizemlji. drugače je pa že znižal za 40EUR, ker cena je 250, v opisu pa povsod piše 290.
je pa tudi res da te ki si ti zalimal ne tečejo na isti frekvenci. 4600 so le precej dražji

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

smrko ::

Vem ampak mi sistem ni več pustil popravit ali zbrisat. Sem tudi njemu poslal in se mu potem moral opravičit.

Link, ki ga ima v oglasu ne deluje, ko sem poguglal po nazivu pa mi je vrgel ven to, kar sem prilepil. Ker nisem preveril, je rezultat tak kot je. Tudi gugl ni vsemogočen očitno.

45cal ::

Nevem no, pri nas ni nič kaj podobnega razen tega, da je skoraj vse "Trenutno ni na zalogi". Pri nas najdem na hitro lahko npr. le takšne G.Skill 32Gb 4000Mhz CL18 (vem ni enaka primerjava). V tujini pa npr. G.Skil 32Gb 4400Mhz CL19.
V praksi nevem, če bo ravno vsak opazil razliko med 4000MHz CL18 in 4600MHz CL19 razen tega, da boš prihranil skoraj 160EUR za druge stvari. Drugače pa ima tisti oglas čez 2500 ogledov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 45cal ()

bozicek ::

Seveda ima čez 2500 ogledo ko pa vsak klikne iz firbca
Folk sploh ne gleda cen v trgovini. Kupil leto dve nazaj in naprej bo dal za malce manj. Dve leti nazaj dal 80€, danes misli da je vredno 60, a novo je pa 50

Še en tak primer rama (ker ravno iščem za second build)
Identičen ram (F4-3200C16D-16GIS)
https://www.bolha.com/ddr4-pomnilniki-z...
https://www.mlacom.si/komponente/pomnil...

12€ ceneje nov
Darila letos samo za poredne

smrko ::

Cena rama am je od jeseni padla za pol, res zanimivo

HotBurek ::

Ugodno prodam tri metre kabla.


root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

111111111111 ::

Najbolj ugodna škatla persila na svetu, pa hitro se zagrebite, ker sta samo še dve škatli na voljo:
https://www.mimovrste.com/cisto-perilo/...

 Prašek

Prašek

Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

floyd1 ::

18 TB disk Toshiba HDD, samo na Slo-tech malo rabljen 10 EUR ceneje kot v naši trgovini novi, o tujini se sploh ne bi pogovarjal:
star:
novi
Arheologi, navalite...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

45cal ::

floyd1 je izjavil:

18 TB disk Toshiba HDD, samo na Slo-tech malo rabljen 10 EUR ceneje kot v naši trgovini novi, o tujini se sploh ne bi pogovarjal:
star:
novi
Arheologi, navalite...

Ravno glede teh diskov... Gledam na Bolhi cene SSDjev in si mislim, da velika večina še ni spoznala koliko so cene na trgu padle v zadnjih mesecih. Nov 512GB SSD lahko kupiš za okoli 25€, 1TB DRAMless SSDje za 45€ in 65€ z DRAM.

smrko ::

Vseeno ni tako preprosto, Samsung ni enako Intenso, pa še znotraj posameznega proizvajalca so low in high linije.

Drži pa, da so nekateri dali oglase mesece nazaj, celo lani, vmes pa ne preverijo situacije na trgu. Enako je z rami, pa tudi pri grafičnih ni dosti bolje.

MIHAc27 ::

Jaz niti ne vem, zakaj bi kupil rabljen SSD, ki ga je nekdo že 2-3 leta gonil. Ajde če bi bilo to bolj simboličnih 5€ za vsaj 240Gb in za neprimarni pc.
Pa vidim, da tam pri 5 letih kar radi crknejo. Eni še prej.

tikitoki ::

Meni ni se en SSD crknil, enga gonim ze cca. 13 let.

broken/link ::

@Mihac27 in @45cal imata point. zakaj bi tvegal z rabljenim ob minimalnem prihranku? ker imaš nov disk z garancijo za tistih 10 extra eurov.

FireSnake ::

Ni oglas:
https://forum5.over.net/forum5/viewtopi...

In taki potem lazijo sem na ta portal...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

45cal ::

smrko je izjavil:

Vseeno ni tako preprosto, Samsung ni enako Intenso, pa še znotraj posameznega proizvajalca so low in high linije.

Pred leti je bila kakovost in zanesljivost SSD diskov precej slabša kot je danes. Takrat je bil Samsung zanesljivo nad vsemi drugimi in je tako postal zanesljivo podjetje za SSD diske. Dandanes je veliko podjetij dohitelo Samsung in imajo pogosto ugodnejšo ceno za enako zmogljivost. Samsung ima na papirju ponavadi najboljšo vzdržljivost diskov. V bistvu gre za prepoznavanje imena. Samsung to ve in temu ponavadi tudi primerno zaračuna.
Ampak a bo povprečni uporabnik v realnosti kdaj dosegel mejo vzdržljivosti običajnega SSDja iz zaznal razlike v hitrosti med SATA 6Gb/s SSDji? Zagon aplikacij v 8 namesto 6 sekundah ali zagon igre v 24 namesto 22 sekundah je precej težko opaziti brez natančnega merjenja. Po mojem mnenju 90% ljudi pri nakupu SSDja podrobno sploh ne gleda, če je DRAMless, kakšen krmilnik uporablja, vrsta NAND, MTBF itd. Skoraj vsi samo pogledajo velikost diska, hitrost branja, zapisovanja in to je to. Za povprečnega uporabnika MTFB pravzaprav ni pomembna stvar. Razen če redno zapisuješ na desetine ali stotine GB.
Dosti proizvajalcev (Samsung, Kingston, SanDisk...) je imelo v preteklosti različne probleme s firmware bugs (npr. Samsung 980 Pro) in slabimi praksami, kot so zamenjava NAND in krmilnikov. Tako, da dandanes dokler izbiraš med poznano znamko, potem ne bi smel imeti težav...
Še glede ponudbe SSDjev na Bolhi. Ja cene so takšne, da raje kupim novega z garancijo, čeprav dandanes garancijo zaradi zanesljivosti modrenih diskov redkokdo uveljavi. Še posebej pa, ko vidim v opisu "malo rabljen". Kaj naj mi to pomeni? Kot, da kupujem avto brez, da vem koliko kilometrov ima narejenih. Če že prodajaš disk potem je dobrodošel npr. CrystalDiskInfo in informacije kot so Total Host Writes, Power On Count, Power On Hours ipd. Ampak kakor pravim, večino briga samo velikost diska in hitrost.

meho7 ::

GregiB ::

Prodaja "redkih" kovancev

Tip prodaja EUR cent kovance za par sto EUR pod pretvezo, da so redki... zakaj so redki, ne pove... Je pa vsak od teh kovancev kovan v par sto milijonskih nakladah....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

MIHAc27 ::

tikitoki je izjavil:

Meni ni se en SSD crknil, enga gonim ze cca. 13 let.

Jaz sem ga bratu kupil, ko ga še ni imel, pa je po 3 mesecih crknil. Pa eni Intel z 5 let garancije so zdržal 4.5 let :) sem jih reklamiral zagotovo 20 komadov (od skupno 150, še vsaj 20 jih je pa šlo po garancijski dobi).
Sej garancijsko dobo drugače zdržijo. Pa tam do 5 let še gre. Za več pa kot rečeno...vedno večji riziko, da crkne (in podatki so v 99.9% neberljivi)

Blinder ::

Hoče 700 e za pc. Ali je sploh možno, da ga je toliko plačal novega?


Opis oglasa
Procesor INTEL Core i3-12100 3.30/4,30Ghz 12MB HD730
Osnovna plošča ASUS Prime B660M-A D4
Pomnilnik SILICON POWER XPOWER Zenith 2x8GB DDR4
SSD Samsung 980 SSD disk, 1 TB, M.2, PCI-e 3.0 x 4 NVMe, TLC V-NAND
Ohišje Phanteks Enthoo EVOLV mATX
Napajalnik BE QUIET! ATX 500W 12V System Power 9 (BN301)


https://www.bolha.com/racunalniski-komp...
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

smrko ::

Naštete komponente so na mimovrste (plus mlacom za ohišje) 575€

GupeM ::

125 € je sestavljanje + zadeva je stestirana, da res dela.

/s

val46 ::

Ma tudi če doda še monitor, pa dva tedna v najem tisti avto na njemu, ni vredno tega denarja.

Wrop ::

Turbo LED lučke dodajo k celemu sestavu dodatnih 250 €.

val46 ::

Waw, res? Nisem vedel...pol pa kar navali pa nabavi :D

45cal ::

Enih par lepih cvetk...


 Gre za extremno močno grafično kartico, ki se primerja z RTX 3070.

Gre za extremno močno grafično kartico, ki se primerja z RTX 3070.




Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 45cal ()

robba22 ::

https://www.bolha.com/intel-core-i7/int...

Prodam rabljen procesor Intel i7 6700K 4,0 Ghz, turbo 4,4 GHz, LGA 1151. Preizkušen na 4,9 GHz pri 1,359V, gre pa tudi več pri večji voltaži in dobrem hlajenju. Cena kompleta CPU+RAM 280€, CPU+plata 340€, CPU+RAM+plata 360€. Možen nakup tudi posamično:
-2x4GB DDR4 2400 MHz RAMa za 35€
-procesor i7 6700K 250€
-osnovna plošča Gigabyte Z270P-D3 (rev. 1) 109€
-hladilnik iz slike (Alpenfohn) za 20€.

Eni so pa optimisti. Za ta denar dobis novega i5.

tikitoki ::

robba22 je izjavil:

https://www.bolha.com/intel-core-i7/int...

Prodam rabljen procesor Intel i7 6700K 4,0 Ghz, turbo 4,4 GHz, LGA 1151. Preizkušen na 4,9 GHz pri 1,359V, gre pa tudi več pri večji voltaži in dobrem hlajenju. Cena kompleta CPU+RAM 280€, CPU+plata 340€, CPU+RAM+plata 360€. Možen nakup tudi posamično:
-2x4GB DDR4 2400 MHz RAMa za 35€
-procesor i7 6700K 250€
-osnovna plošča Gigabyte Z270P-D3 (rev. 1) 109€
-hladilnik iz slike (Alpenfohn) za 20€.

Eni so pa optimisti. Za ta denar dobis novega i5.


To ni optimist. To presega razumne okvire.

bozicek ::

To visi gor že več kot eno leto, če ne celo blizu dve.
Sem dolgo dolgo nazaj kliknil, ker sem mislil da prodaja proc za 35€ kolikor je cena v naslovu.
Oglas je še dandanes povsem isti :D
Darila letos samo za poredne
««
312 / 315
»»