» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
225 / 315
»»

def0r ::

maticb492 je izjavil:

Še preden bo DAG na 4GB se naj bi ETH prestavil na PoS. Tako da to ni problem.

Vem samo kakor razumem se ni cisto deklarirano ali bo cisto na PoS ali bo nek hibrid. Bomo se videli kaj bo ker Proof of Stake se kar ne razumem cisto :D

Dr_M ::

maticb492 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

A zato se hocejo vsi minig robe znebit?
Seems legit.


Greš na novo robo, ali pa si zaslužil dovolj da se ti ne da več ubadati s tem/ imaš kapitala za trejdat in se ti ne splača več minat.


Aha, kupis graficne in jih po enem mesecu prodas in kupis druge.
Spet, seems legit.

Ali si pa pac priznajmo, da je trenutnega mining vala konec (do naslednjega)

Ce bi res masovno prodajali bi lahko kupoval RX 580 za 180 EUR:D


Sej bodo, ampak folk se lovi tiste zapoznele naivneze.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

def0r ::

Ja samo je bolj fora da ne lovijo naivnezev ampak se graficne se ne prodajajo ravno. Tisti ki prodajajo so sestavili in hocejo prodati za dobicek rig.. ker so ga sestavili v enem dnevu. Minerski "val" se ni konec dokler bo bil bitcoin tako visoko :D
Kaksni vecji minerji bi najbrz celo vzeli ce nebi slo za weaker verzije graficnih kartic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Dr_M ::

Sej ves, da se bitcoinov ze doooolgooo ne splaca vec minat z gpu?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

def0r ::

Kdo je rekel da se mina bitcoin? Exchangajo pa vsi vecinoma v bitcoin. Bitcoin je se vseeno glavni in kakrsnokoli nihanje bitcoina vpliva na vse druge altcoine.

NecroFlex ::



Mislim da so nove cenejše :))
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Fsegula62 ::

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

next3steps ::

tikitoki je izjavil:

next3steps je izjavil:

Rx 580 8GB sapphire vceraj za 284eur.


kje, kje?

Mindfactory. Zaloge so pošle takoj.

tikitoki ::

Vbistvu izgleda, da je vedno cez na zalogi. Ocitno zlata mrzlica pojenja, upam, da se cene kmalu stabilizirajo. Po drugi strani pa tko ne vem kaj bi igral:)

NecroFlex ::

eno 480 sem včeraj na bolhi vidu za 250€, 8gb verzija samo je takoj šla
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

shadeX ::

Ni smešen, za predrag ne vem, sam tukaj je itak debata o oglasih, druge teme za to ni.

Všeč mi je kako ga je 1. lastnik ponucal do zavidljive kilometrine in oddaja naprej v vrhunskem stanju.


http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

Kakšni so potencialni problemi za drugega lastnika pri taki kilometrini (recimo da je ta lastnik delal redno vse servise in ga "čuval" )? Koliko lahko taki motorji še naredijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Dr_M ::

Tempirana bomba, ki caka na svoj trenutek.
Meji pa ze skoraj na cudez, da mu je uspel tok kilometrov nardit s temi jajci.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

facepalm ::

Ce mislis, da imas sreco, ponudi 2k eur. Vec ni vreden:)

MaliJanez ::

shadeX je izjavil:

Ni smešen, za predrag ne vem, sam tukaj je itak debata o oglasih, druge teme za to ni.

Všeč mi je kako ga je 1. lastnik ponucal do zavidljive kilometrine in oddaja naprej v vrhunskem stanju.


http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

Kakšni so potencialni problemi za drugega lastnika pri taki kilometrini (recimo da je ta lastnik delal redno vse servise in ga "čuval" )? Koliko lahko taki motorji še naredijo?


en najgrših BMW-jev :)

Heavy ::

facepalm je izjavil:

Ce mislis, da imas sreco, ponudi 2k eur. Vec ni vreden:)



Vsaj toliko je pošten, da jih ni prevrtel :)
#TeamFelix

shadeX ::

facepalm je izjavil:

Ce mislis, da imas sreco, ponudi 2k eur. Vec ni vreden:)


Ne kupujem bmw-ja. Drgač je tud izjemno anti atraktiven :))

smrko ::

Anti atraktiven?! Ko bi vsaj kdo izumil kakšno primernejšo besedo, recimo neatraktiven... Čakaj malo, očitno jo je že

shadeX ::

Nč bat, jih mam še dost podobnih na zalogi :)

dolenc ::

Mogoče je pa antipismen :P

RejZoR ::

Pač ni tolk samokritičen do sebe.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Kinetic ::

Se vidi da nobeden nima pojma...
3.0d motor v tem avtu je še eden od tistih starih, ki še delajo praktično brez kakršnegakoli problema milijon in še več. Treba je pogledat kdaj je bila turbina zamenjana pa je nekak to to.
Bolj bo problematičen steptronic, sploh če je pri tej kilometrini še prvi. To je pa hitr 2k eur treba prštimat za menjavo, al pa sem še mal rekel.

kixs ::

Kot, da je kilometrina problematicna... moja 1.9 JTD v Alfi 145 je imela ob prodaji 490K. Masinca je delala BP, prva turbina. Nato jo je kupil znanec in je se on naredil kaksnih 50K in nato prodal naprej. Seveda pa je bilo na stevcu zgolj 220K in ob mojem nakupu 120K. Kasneje mi je en preveril v racunalniku prave kilometre 8-O Ce bi folk vedel realno kilometrino teh uvozenih avtov, ne bi niti pomislil na nakup.

maticb492 ::

Slovenci imamo pač čudne predstave o visokih kilometrinah. Zdaj mi bo nekdo rekel da nemški avto, z 400,000 kilomteri, vožen po avtocesti, za kar je narejen (dizli začenjo zajebavat če niso na dolge ture), je slabše ohranjen kot dizel z 200,000km iz slovenije, po možnosti iz koroške?

Je pa dejstvo, da več ko se menim z ljudmi, ki se ukvarjajo z "preprodajo" avtov, vedno bolj vidiš da ima res ogromno avtov v sloveniji prevrtene kilometre.

Jaz sem kupil svojega z 320,000 na števcu(BMW, bencinar). Zdaj imam 335,000. Vložil sem vsega skupaj 550EUR v redno vzdrževanje + par stvari, ki niso niti bile nujne, ampak hočem imet zrihtan avto.

Avto je pač avto, in če je vzdrževan tako kot mora bit lahko zdrži veliko.
Sploh pa DEJA VU x 10000. Za ta forum sicer ne vem, ampak mislim da je debata o kilomterih avtov bila že miljonkrat predelana in na koncu bo itak vsak verjel svoje :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

facepalm ::

Se vedno ni realno prodajat 13 let star avto, s taksno kilometrino za 5k eur. Tudi ce je motor bulletproof, lahko pricakujemo 1x do 2x letno kaksna extra popravila (elektronika, pumpe, podvozje..). Lahko pa nebi imel problemov se naslednjih 500kkm. Ampak ta srecka je predraga za riskirat:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

MaliJanez ::

maticb492 je izjavil:

Slovenci imamo pač čudne predstave o visokih kilometrinah. Zdaj mi bo nekdo rekel da nemški avto, z 400,000 kilomteri, vožen po avtocesti, za kar je narejen (dizli začenjo zajebavat če niso na dolge ture), je slabše ohranjen kot dizel z 200,000km iz slovenije, po možnosti iz koroške?

Je pa dejstvo, da več ko se menim z ljudmi, ki se ukvarjajo z "preprodajo" avtov, vedno bolj vidiš da ima res ogromno avtov v sloveniji prevrtene kilometre.

Jaz sem kupil svojega z 320,000 na števcu(BMW, bencinar). Zdaj imam 335,000. Vložil sem vsega skupaj 550EUR v redno vzdrževanje + par stvari, ki niso niti bile nujne, ampak hočem imet zrihtan avto.

Avto je pač avto, in če je vzdrževan tako kot mora bit lahko zdrži veliko.
Sploh pa DEJA VU x 10000. Za ta forum sicer ne vem, ampak mislim da je debata o kilomterih avtov bila že miljonkrat predelana in na koncu bo itak vsak verjel svoje :)


Še en takšen ko verjame da so BMW-ji nadpovprečni in neuničjivi? Ni šans da kupim zjahan avto z 320k prevoženih>:D

dolenc ::

Sej.. ti boš kupu nezjajcanga z 120k km :P. Realno bo sicer 500k+, sam ne bo zjajcan.

Machete ::

Švaba ja narejen tako kot se zagre. 5 jurjev in goniš do milijona še zlahka.
Bolj pa me čudi nekaj drugega, voznikov zic iz usnja, če prav vidim, je kot nov. To je moral dat pretapicirat ali pa je zamenjan zic.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Alien123 ::

dolenc je izjavil:

Sej.. ti boš kupu nezjajcanga z 120k km :P. Realno bo sicer 500k+, sam ne bo zjajcan.


Saj zato pa se pred nakupom gre pogledat avto s kakim mehanikom, da pregleda realne kilometre in druge stvari.

GupeM ::

Machete je izjavil:

Švaba ja narejen tako kot se zagre. 5 jurjev in goniš do milijona še zlahka.
Bolj pa me čudi nekaj drugega, voznikov zic iz usnja, če prav vidim, je kot nov. To je moral dat pretapicirat ali pa je zamenjan zic.

Švaba je car. Not!

Voznikov zic iz usnja je bil verjetno zamenjan. Pri toliko kilometrih tudi zic ni več to kar je bil, in če želiš udobno sedeti, ga zamenjaš.

Če se v svojem avtu voziš večinoma sam, se usedi na sovoznikov sedež in boš videl, da je veliko bolj ohranjen in te lepše "prime".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

shadeX ::

Mam občutek, da je to rahlo predrago :)

Audi A8

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Dr_M ::

Machete je izjavil:

Švaba ja narejen tako kot se zagre. 5 jurjev in goniš do milijona še zlahka.
Bolj pa me čudi nekaj drugega, voznikov zic iz usnja, če prav vidim, je kot nov. To je moral dat pretapicirat ali pa je zamenjan zic.


Miljon se je delalo z mercedezi, bmw ne bo nikol z enim motorjem toliko videl.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

shadeX ::

Vsaj 3 jurje predrag. Tile BMW-ji držijo ceno bol kot 775 plate :))

maticb492 ::

shadeX je izjavil:

Vsaj 3 jurje predrag. Tile BMW-ji držijo ceno bol kot 775 plate :))


Uvožen, in verjetno prevrteni kilomteri.

Drugače pa močnejše mašine pri starih BMWjih se dražijo. 6-cilindri 2,5 in več (E46-ke npr.) dejansko ne izgubljajo nič na ceni že par let. Še par let pa bojo dobri primerki že navzgor lezli.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

RejZoR ::

Vsi računalniki imajo indikator, da se je nekaj dogajalo s kilometri, ki se ga ne da spreminjat. Sicer ne piše kaj se je dogajalo in kako so se spremenili ampak če bi folk zavrnil vsak avto, ki ima vklopljen ta flag, pa bi bili vsi prisiljeni pustit kilometre tko kot so in bi se prodajalo po realnih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

facepalm ::

Dokler ljudje to kupujejo, bodo preprodajalci veselo vrteli kilometre.
V Italiji, avto brez potrjene srevisne knjizice s strani uradnega servisa, ne kupuje nihce. Oni so se naucili lekcije. Pri nas pa...

Machete ::

epecar.. bučke bučke bučke.
Jaz si lahko zrihtam potrjeno servisno knjižico za dva pira.(In tako vsak, ki ne živi zgolj na internetu). Praktično vsak mehanik iz uradnega servisa ima doma tudi obrt za znancEUR ;)
Potrjene servisne knjižice so stvar 90ih. Danes zna vsak dober mehanik narest proper servis. Original kose pa naroči sosedov mulc in tudi jasno vsak mehanik. Prvo leto, dve mogoče, zaradi kakšne mogoče koluance, ostalo brezveze. Od nekaj znancev, nihče ne vozi na uradni servis. Govorim za ca 10 švabotov svete trojice, noben starejši od 5.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

DOOM_er ::

v Ljubljani je kar nekaj uradnih servisov kjer zaposleni za par € poštempljajo servisno knjižico. Videno pri dveh kolegih z VW in BMW, ko greš pa gledat zgodovino na dejanski servis pa ne duha ne sluha o naročenih delih in opravljenem delu.
Robots will steal your job. But that's OK

Machete ::

Sicer mormo bit fer in povedat, da pri novih avtih knjižic sploh ni več. Vse je na HDDju v avtu.
Edino kar dobiš je list z sprintanimi deli, ki so se izvršila, kose ipd. To pride poštempljano in podpisano. V nemčiji celo mehanik in mojster delavnice posebaj. :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

facepalm ::

@Machete ne more pa vsak vpisat servise za nazaj v database. In tam obicajen kupec dejansko to preveri.
Lahko sanjas ti o buckah, situacija tam je pac taka. To mi je povedal znanec, ki obcasno (1x, 2x letno) kupi/proda avto v ita.

Dr_M ::

Dejstvo je, da je v razvitem svetu to malo bolj porihtano, pri nas pa cisti balkan. Od prodajalcev do mehanikov.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::


Od nekaj znancev, nihče ne vozi na uradni servis. Govorim za ca 10 švabotov svete trojice, noben starejši od 5.


Italjanski sistem torej. Avto gre na servis sele, ko neha delat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MaliJanez ::

shadeX je izjavil:

Mam občutek, da je to rahlo predrago :)

Audi A8


1x predrago

Machete ::

Dr_M je izjavil:


Od nekaj znancev, nihče ne vozi na uradni servis. Govorim za ca 10 švabotov svete trojice, noben starejši od 5.


Italjanski sistem torej. Avto gre na servis sele, ko neha delat.


Nop. Vsi se redno servisirajo. Če je treba tudi kaj na ziher, čeprav še ni fuč. Samo račun je /2.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MaliJanez ::

Machete je izjavil:

epecar.. bučke bučke bučke.
Jaz si lahko zrihtam potrjeno servisno knjižico za dva pira.(In tako vsak, ki ne živi zgolj na internetu). Praktično vsak mehanik iz uradnega servisa ima doma tudi obrt za znancEUR ;)
Potrjene servisne knjižice so stvar 90ih. Danes zna vsak dober mehanik narest proper servis. Original kose pa naroči sosedov mulc in tudi jasno vsak mehanik. Prvo leto, dve mogoče, zaradi kakšne mogoče koluance, ostalo brezveze. Od nekaj znancev, nihče ne vozi na uradni servis. Govorim za ca 10 švabotov svete trojice, noben starejši od 5.


Taki so najboljši, kupijo takšen avto ko ni šans da ga vzdržujejo na uradnih pooblaščenih servisih:)) ni šans da vozim moj avto k nekemu seljaku ko pojma nima sam da bom prišparal malo dnarja, ker se ti lahko vredu maščuje to. Poznam en primer, ko je vozo en svoj avto enemu na podeželje, kao dober mehanik, avto razstavo pol pa nazaj ne več dobit, pa vedno je blo treba nekaj novega naročit, vedno ni nekaj pasalo gor al pa blo vedno še kaj poleg zjebano, na koncu je že novi avto nabavo, ker mehanik ni pusto da pride z avtovleko po onga pa da ga pelajo na drug servis. Mu je pa šel menjalnik na avtomatiku(Opel) in to je blo Decembra al Novembra, zdaj pa bo konec Julija>:D Kupiš avto, ki si ga zmožen vzdrževat kot se spodobi, džabe ti neki BMW, Audi stari zjahani 400k+ pol pa ga še takim "strokovnjakom" voziš. Tudi mam par kolegov, avti stari skor več kot oni, ampak glavno da je BMW, maker nič več ne dela skor, pa Audi A6 poleg, tudi vse škripa pa šoba, lučke se not užigajo kot na božični jelki pa še neko poceni nafto tanko 50c/liter ko mu kolega rihta pa takim invalidom tudi vozi na servis. Hvala ti lepa za taki avto...

maticb492 ::

@MaliJanez, ti kar lepo plačuj pooblaščenim jaz bom pa vozil svojega "zjahanega" BMWja, ki se ne trese niti za milimiter ko se pelje 210km/h, in ni imel prižgane lučke druge kot za premalo olja in hladilne tekočine v zadnjem letu. Če mi jutri razpade na cesti, bom še vedno prišparal par tisoč evrov napram nakupu novejšega in uradnih servisih.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

Machete ::

V vsem imaš prav Malijanez, a žal niso vsi seljaki v svoji garaži. So zelo zelo dobri mehaniki z vso opremo, samo nimajo licence biti uradni npr.
BMW ima (če še) zahtevo, da ima servis/delavnica tudi prodajni salon. Edini brez je s (težko) izjemo Molk na Vrhniki. Eden redkih daleč naokoli, kakor mi je znano.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

1. Testno vozilo s samo 114km?
2. Če je cena testnega passata 30 jurjev koliko je pol cena novega, z isto opremo?

EDIT: Spregledal, piše spodaj. 3 jurje dražji.

Predrago

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

tikitoki ::

Tolk ti verjetno dajo popusta ne tisto ceno, ce pokazes denar:)

111111111111 ::

A lahko debato o avtih prestavite tja kamor spada

Tribal ::



Prodaja 3D tiskalnik za 250€


Na bolhi slike


Nov s poštnino je pa 144€ na ebay.de

Kar on prodaja je CTC Prusa i3 PRO B po slikah sodeč z bolhe. Nategun nič drugega.
««
225 / 315
»»