» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
221 / 315
»»

tikitoki ::

Tvoja inteligenca ocitno ne vsebuje spomina, ker te stevilke si iz riti potegnil 280x je bila cca. 120 EUR, 290 pa precej vec.
Ampak ok, verjetno sam trolas.

gddr85 ::

za 80€ dobiš zdej mogoče eno 7870 ;)

maticb492 ::

tikitoki je izjavil:

Tvoja inteligenca ocitno ne vsebuje spomina, ker te stevilke si iz riti potegnil 280x je bila cca. 120 EUR, 290 pa precej vec.
Ampak ok, verjetno sam trolas.


R9 290 so bile od 120 - 150€, tiste ki so se prodale. Ne vem kak debil moraš biti da daš danes več za R9 290.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

next3steps ::

tikitoki je izjavil:

Tvoja inteligenca ocitno ne vsebuje spomina, ker te stevilke si iz riti potegnil 280x je bila cca. 120 EUR, 290 pa precej vec.
Ampak ok, verjetno sam trolas.

So bile kar po sto, po kolikor sem jih tudi dobil. Se prodajajo kar po 80eur, po kolikor jo lahko prodam ta trenutek. Grafa pač več ni vredna.

maticb492 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Tvoja inteligenca ocitno ne vsebuje spomina, ker te stevilke si iz riti potegnil 280x je bila cca. 120 EUR, 290 pa precej vec.
Ampak ok, verjetno sam trolas.


R9 290 so bile od 120 - 150€, tiste ki so se prodale. Ne vem kak debil moraš biti da daš danes več za R9 290.

becoz of mining. Ker je grafična zelo bolj močna v igrah, če jo uporabljaš še za rudarjenje.

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

Kozmetično poškodovani
za 133% ceno novega od Gold partnerja.

tikitoki ::

maticb492 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Tvoja inteligenca ocitno ne vsebuje spomina, ker te stevilke si iz riti potegnil 280x je bila cca. 120 EUR, 290 pa precej vec.
Ampak ok, verjetno sam trolas.


R9 290 so bile od 120 - 150EUR, tiste ki so se prodale. Ne vem kak debil moraš biti da daš danes več za R9 290.


V Sloveniji definitivno ne. Ker debil moras biti, da das 200 za GTX 970? Ocitno debili obstajajo. Sicer pa lahko vsak preveri na Bolhi in dobi potrditev mojih besed.

next3steps je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Tvoja inteligenca ocitno ne vsebuje spomina, ker te stevilke si iz riti potegnil 280x je bila cca. 120 EUR, 290 pa precej vec.
Ampak ok, verjetno sam trolas.

So bile kar po sto, po kolikor sem jih tudi dobil. Se prodajajo kar po 80eur, po kolikor jo lahko prodam ta trenutek. Grafa pač več ni vredna.


Bluzis! RAdeon 7870 XL si lahko prodal za 70-80 EUR. 280x za ta denar nisi dobil, pa se lahko lazes kolikor hoces. Je pa bil en defekten primerek 280x, pa se tist je bil vec k 100 EUR. SAm defektni primerki z znizano ceno ne stejejo.

Ti si trdil, da ni panike dobiti 280x za 80 EUR. Vsakemu, ki kaj ve in je pogledal mal po bolhi za graficne je jasno, da bluzis.

Sploh pa bolha odraza cene pri nasih dobaviteljih in ne nemskih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Heavy ::

Par let nazaj si res 280 lahko dobil za 100€, ampak si se moral fajn pogajati. Masovno so jih prodajali rudarji. Spomnim se, da jih je bilo za 4 ali 5 strani na bolhi. Povprečna cena je pa bila okoli 140 (ekstremni primeri cene čez 200).

Zdaj pa če najdeš 1 ali 2 na bolhi si lahko vesel
#TeamFelix

next3steps ::

Par mesecev nazaj za 100 evorv kupil(280x), sedaj lahko prodam za 80, ker več ni vredna. Kaj ti ni jasno, starina!?
Če si ti nesposoben izpogajati realno ceno, si pač samo to - nesposoben.

A res misliš, da je 3 generacije stara mid-end grafa vredna već kot 100 eur? Pizda, še 390x se da dobiti za okrog 190 eur.

Pardon, zamenjal za ceno 970ke.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

next3steps je izjavil:

Par mesecev nazaj za 100 evorv kupil(280x), sedaj lahko prodam za 80, ker več ni vredna. Kaj ti ni jasno, starina!?
Če si ti nesposoben izpogajati realno ceno, si pač samo to - nesposoben.

A res misliš, da je 3 generacije stara mid-end grafa vredna već kot 100 eur? Pizda, še 390x se da dobiti za okrog 190 eur.

Pardon, zamenjal za ceno 970ke.


Dej ne bluzi. Ce pa si slucajno kaksno ugodno dobil med veliko razprodajo prodlih rudarjev, je to neprimerljivo s trenutnim stanjem ali celo casom, ko rudarji kupujejo. Sam ocitno nisi sposoben tega dojeti.

BTW, tvoji domnevni nakupi stejejo nic, edino kar nakazuje na stanej na trgu je nihanje cen na bolhi, ki je vsem vidno in preverljivo.

Pa vleiko poudarjas kak si pameten, meni se zdis precej zabit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

next3steps ::

Samo zato, ker se rudari, grafa s tehnološkega vidika ni čisto nič več vredna. Še vedno ima zgornjo mejo računskih kalkulacij.
Če ste pripravljeni dati 3k za xn let staro grafo, pa dajte. Jaz jo bom dobil ceneje.
Pa vleiko poudarjas kak si pameten, meni se zdis precej zabit.
V bistvu ne. Poudarjam, da so drugi prevečkrat neumni. Iz tega sledi, da me imate drugi za pametnega. S tem je moj cilj dosežen.
PS My bad. S tem sledi to, da se tudi drugi začnete zavedati svojih neumnosti.

Zgodovina sprememb…

pixelzgaming ::

next3steps je izjavil:

Par mesecev nazaj za 100 evorv kupil(280x), sedaj lahko prodam za 80, ker več ni vredna. Kaj ti ni jasno, starina!?


jo vzmamem za 80 takoj
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

NecroFlex ::

280x se po okoli 100€ prodaja po bolhi, malo gor/dol, če ne šteješ idiotov ki jo po 200€ prodajajo :P

Grafa je po moči malo čez GTX 1050ti, ki je v Slo nova po 140€, torej za 120€ se je nebi splačalo kupovati.

Ko smo že pri tem, koliko bi bila vredna GTX 670? Tudi kakšne 80€?
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Dr_M ::

Jest sem ze ene pol leta nazaj dobil MSI TF gtx770 4GB za 108e s postnino. Super graficna za tak dnar, sem bil presenecen nad zmoglivostjo v primerjavi z gtx970.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

def0r ::

NecroFlex kakor so ti drugi poudarili zaradi pomanjkanjo zalog novih RX graficnih so pokupili vse taksne graficne iz R9 serije ki so bile cenovno ugodne. Drugi so pa nabili ceno gor, tudi RX 580,570 se prodajajo drasticno vec kakor so realne cene zaradi efektivnega minanja na njih pri nekaterih kriptovalutah kakor so Etherum.

Ne dobis vec pomeni za to ceno graficnih, za to ceno za katero pa ti navajas pod 100 eur pa ne dobis R9 280X in higher ze odkar je bitcoin imel prvi padec in so vsi zaceli od panike prodajati svoje graficne kartice. V SLO celo opazam da se je zacelo pomankanje GTX 1060 pri dobaviteljih tudi ze na dosti koncih nimajo kaj prida zaloge, najbrz so razlog tudi kriptovalute :D

pixelzgaming ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

Od mene jo je kupil za 70€ :8)
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

tikitoki ::

Ne skrbi, skorja nemogoce, da dobi kupca za to ceno.

maticb492 ::

Rabljene so vsi pokupli ker se ETH splača minat z grafiko od zadnjega balončka. R9 Fury mi vleče 5-6€ na dan po trenutnih cenah. Če imaš 4x R9 290 je to cca. 18€ na dan kar pride 500€ na mesec.

@tikitoki
Imel sem ponudbo za odkup R9 290ke od enega, ki je tu na slo-techu, pred približno 1,5 - 2leti za 130€.

Cene pa zdaj niso poskočile, ampak so minerji pokupli vse z normalnimi cenami, ostale so pa nenormalne. Poglej zalogo novih RX 580/480 saj jih nikjer v evropi ne dobiš. Isto kot leta 2013 se dogaja. Minerji vse pokupli :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

tikitoki ::

Imle si ponudbo za odkup, ki je nisi sprejel? Torej si ocitno mislil, da je graficna kartica vec vredna. Duh.

Sam sem dal hitrejso grafo na bolho, za nizjo ceno, da vidim, ce jo kdo kupi, pa se ni se nasel junak. Tko, kot sem rekel, sam debil bi kupil GTX 760 za to ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

maticb492 ::

tikitoki je izjavil:

Imle si ponudbo za odkup, ki je nisi sprejel? Torej si ocitno mislil, da je graficna kartica vec vredna. Duh.

Sam sem dal hitrejso grafo na bolho, za nizjo ceno, da vidim, ce jo kdo kupi, pa se ni se nasel junak. Tko, kot sem rekel, sam debil bi kupil GTX 760 za to ceno.


Eh, slaba izbira besed, sem verjetno še napol spal :D Ponudil mi je svojo grafiko za 130€ takrat. Pa še cene so tudi bile na bolhi okoli 140-150€, dokazat ti ne morem, ampak se spomnem.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

pixelzgaming ::

sej se ne gre za to ali bo dobil toliko za 760 ali ne, gre se za to da je zalostno da je bolha polna samih dilerckov.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

maticb492 ::

Žalostno je to da nekdo objavi oglas, v vrednosti 4500EUR za 20x grafik, pa ne da niti telefonske... Jaz mu pišem na mail da pridem takoj naslednji dan (ker je objavil zvečer) v LJ po 2x (500EUR), pa mi niti odpiše ne... Lahko bi vsaj napisal da ni na voljo (če ni) ali karkoli pač, že iz same vljudnosti.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

NecroFlex ::

def0r je izjavil:

NecroFlex kakor so ti drugi poudarili zaradi pomanjkanjo zalog novih RX graficnih so pokupili vse taksne graficne iz R9 serije ki so bile cenovno ugodne. Drugi so pa nabili ceno gor, tudi RX 580,570 se prodajajo drasticno vec kakor so realne cene zaradi efektivnega minanja na njih pri nekaterih kriptovalutah kakor so Etherum.

Ne dobis vec pomeni za to ceno graficnih, za to ceno za katero pa ti navajas pod 100 eur pa ne dobis R9 280X in higher ze odkar je bitcoin imel prvi padec in so vsi zaceli od panike prodajati svoje graficne kartice. V SLO celo opazam da se je zacelo pomankanje GTX 1060 pri dobaviteljih tudi ze na dosti koncih nimajo kaj prida zaloge, najbrz so razlog tudi kriptovalute :D

Aja sej to razumem, samo poudaril sem :(

Bil sem pri e-misiji in so mi govorili kako so dobili ponudbo za 1000 grafičnih GTX 1060 ki so neke mining edicije in razmišljajo da bi jih nekaj vzeli da vidijo kako bi šle samo vem da Nvidie nikoli niso bile dobre v miningu, razen če je kakšen nov coin ki gre pri nvidiji dobro?
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Heavy ::

NecroFlex je izjavil:

Nvidie nikoli niso bile dobre v miningu, razen če je kakšen nov coin ki gre pri nvidiji dobro?


Kot so eni gor omenjali je Zcash dober za minati z njimi. Dobiček med 3-4€ dnevno. Je pa res, da prastari radeoni hd 7*** pridejo blizu istega zneska.
#TeamFelix

dolenc ::

maticb492 je izjavil:

Žalostno je to da nekdo objavi oglas, v vrednosti 4500EUR za 20x grafik, pa ne da niti telefonske... Jaz mu pišem na mail da pridem takoj naslednji dan (ker je objavil zvečer) v LJ po 2x (500EUR), pa mi niti odpiše ne... Lahko bi vsaj napisal da ni na voljo (če ni) ali karkoli pač, že iz same vljudnosti.


V času ko gredo kot žemljice, je kvečem pametno da ne da telefonske.

tikitoki ::

Fsegula62 ::

tikitoki je izjavil:


Hahahahaha za procesor zmanjkal

next3steps ::

Ravno obratno, za CPU je porabil 30EUR več, kot je potrebno.

maticb492 ::

Fsegula62 je izjavil:

tikitoki je izjavil:


Hahahahaha za procesor zmanjkal


Verjetno si sakastičen, ampak samo da izpostavim:

Računalnik je bil pripravljen za rudarit
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Fsegula62 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fsegula62 ()

D3m ::

Opustil mining?
|HP EliteBook|R5 6650U|

NecroFlex ::

Zaslužil je zadosti in sedaj se hoče znebiti vsega preden cene padejo dol? :P
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

NecroFlex ::

Ko hočeš napisati ''140€'' pa malo fališ ;((

Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Heavy ::

NecroFlex je izjavil:

Ko hočeš napisati ''140€'' pa malo fališ ;((




Ko hočeš prebrati oglas pa spregledaš, da prodaja 96 kosov.
#TeamFelix

Filip8 ::

menda ni že konec rudarske vročice?

NecroFlex ::

Heavy je izjavil:

NecroFlex je izjavil:

Ko hočeš napisati ''140€'' pa malo fališ ;((




Ko hočeš prebrati oglas pa spregledaš, da prodaja 96 kosov.

To pa sem spregledal...no za tako grafo niti nebi pričakoval da bi 96 kosov prodajal...lol
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

D3m ::

146€ po kosu.

Predrago za tako grafo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Filip8 ::

za 100 naj ih prodaja, pa se jih bo mogoče par rešu..

Dr_M ::

Evga jih prodaja iz b-stock 4GB verzije po 95e, 2GB pa 85e.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Filip8 ::

in kako bi dobil iz evge? :D ne da se ne?

maticb492 ::

500 kosov :O ?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

maticb492 ::

Filip8 je izjavil:

za 100 naj ih prodaja, pa se jih bo mogoče par rešu..


Drugače sem ga klical, če mi jih 5 proda.

Je rekel da samo vse skupaj.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

tikitoki ::

Mah,slsii se ke trololo. K nihce ne bo po taki ceni kupil tako kolicino teh starih graficnih kartic. Dobis boljse, v vseh pogledih, nove, za to ceno.

NecroFlex ::

Mene bolj zanima zakaj ima toliko graf, gledano da se mi ne zdi da bi za mining vse uporabljal.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

maticb492 ::

Ne dobiš, ker jih nikjer ni 96 na zalogi. Sicer so slabe je, samo 10,9 MH/s, kar je slabih 2-3EUR na dan(po komadu).
Celtoen sistem 14kEUR grafik + cca 20-25kEUR za plate(24 računalnikov, če daš samo 4 na plato) + napajalnike lahko zaokrožimo navzgor na 35kEUR(še hlajenje sobe in switch). Po trenutnih cenah bi dobil okoli 6000EUR na mesec.

Če bi vložil v RX 580ke recimo, bi dobil skoraj 2krat več iz njih.

Čudna izbira so 960ke ja.

In ja, tisti, ki je pripravljen plačat 14kEUR oz. ima ta denar trenutno, mora biti malo čuden da nabavi stare grafike. Ne veš kako so bile terane in kdaj bojo crknale.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

tikitoki ::

NecroFlex je izjavil:

Mene bolj zanima zakaj ima toliko graf, gledano da se mi ne zdi da bi za mining vse uporabljal.


https://www.mindfactory.de/product_info...

Z linka je razvidno, da kar nekaj na pamet govoris. Ta kartica je primerljiva, na zalogi,.... Ti pa pojdi in kupi trop precenjenih, starih grafo po kretensko visoki ceni.

maticb492 ::

1050ti je boljša od 960.

Imaš prav, dejansko sem gledal zaloge bolj za RX 480/580 in 1060/1070, nikoli nisem slabših sploh gledal.

Cena je definitvno previsoka.

Izračune za ETH dohodek sem pa drugače delal na tej strani:
https://www.cryptocompare.com/mining/ca...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

NecroFlex ::

tikitoki je izjavil:

NecroFlex je izjavil:

Mene bolj zanima zakaj ima toliko graf, gledano da se mi ne zdi da bi za mining vse uporabljal.


https://www.mindfactory.de/product_info...

Z linka je razvidno, da kar nekaj na pamet govoris. Ta kartica je primerljiva, na zalogi,.... Ti pa pojdi in kupi trop precenjenih, starih grafo po kretensko visoki ceni.

Wut? Napišem da mi je čudno da ima toliko GTX 960 in ti napišeš to zakaj? Sem kaj zamudil? 8-O
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

ocitno sem napacno pritisnil. Sej avtor posta, ki mu je bilo namenjeno je razumel.

Filip8 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Filip8 ()

tikitoki ::

Ocitno fake oglasi za nizanje cen :S. Sej se strinjma, da so cene napihnjene, sam fake oglasi, se tko ocitni pa res ne bodo nic spremenili.
««
221 / 315
»»