» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
160 / 270
»»

_Hammer_ ::

BTC-e nekaj postavljajo nazaj:
https://btc-e.nz/

Objave BTC-E uporabnika na bitcointalk.org (Google translate RUS -> ENG)
https://translate.google.com/translate?...

jype ::

A. Smith je izjavil:

O konceptih socialne pravičnosti je pisal še marsikdo, marsikdaj.
Ja, ampak Kropotkin je bil kolektivist, Černoj pa individualist (in zato veliko bolj podoben temu, kar so sodobni kriptoanarhisti v ZDA), oba sta pa bila sodobnika (in nobeden od obeh ni preživel boljševikov, ki jih imajo nekateri za levičarje, čeprav so konzervativci).

bbf ::

"BTC-e nekaj postavljajo nazaj"
Ko bojo zakasneli sell orderji in buy/sell avtomati na tastaro nastavljenih cenah zlavfali, bo tud še zanimivo.

freezby ::

BTC na Bitstampu prebil mejo 4.000 evrov. Magična meja zame, ker je moje povprečna nabavna cena 2.000 ...
Ne vem, če se lahko pripravim, da ga dokupujem ob naslednjih dipih, ki ne bi šli pod 3.500; torej je vse grabljenje BTC odvisno od altov.

Ajnstajn` ::

Slučajno sem opazil, da sem dobil na blockchain.info denarnico 1 BTC 22 julija. Ali se da kje iz tega dobit BCH ? Nekdo tu je bil pameten da se da, ko sem pred avgustom govoril da ne moreš dobiti z blockchain.info denarnice. mi lahko zdaj tisti razloži postopek prosim.
//

Kebo ::

Ajnstajn` je izjavil:

Slučajno sem opazil, da sem dobil na blockchain.info denarnico 1 BTC 22 julija. Ali se da kje iz tega dobit BCH ? Nekdo tu je bil pameten da se da, ko sem pred avgustom govoril da ne moreš dobiti z blockchain.info denarnice. mi lahko zdaj tisti razloži postopek prosim.


Trenutno se tega še ne da, bo pa mogoče v naslednjih tedni, saj tako pravijo.

freezby ::

@Ajnstajn'
Sam sem imel tudi slabega pol BTC-ja na blockchain.info. Me je žrlo, da sem spregledal in sem šel ter našel način prek BIP39.

Post iz bitcointalka, ki mi bil vodilo in v pomoč: link

MrStein ::

Tako, izvoziš ključe iz denarnice (isti je za BTC in BCC, ključ namreč) in ga uvoziš v neko denarnico, ki podpira BCC in to je to.

Denarnice, ki podpirajo BCC oz. BCH so omenjen na:
https://bitcoin.stackexchange.com/quest...
ali
https://www.bitcoincash.org/
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Kleemen ::

Razlika med Bitcoinom in Xapo (Bitcoin wallet)?

Ajnstajn` ::

se da mogoče uvozit tole recimo na ledger nano S direkt recimo tako da kje v ledgerju samo doda phrase?
//

HunterMan ::

Ajnstajn` je izjavil:

Slučajno sem opazil, da sem dobil na blockchain.info denarnico 1 BTC 22 julija. Ali se da kje iz tega dobit BCH ? Nekdo tu je bil pameten da se da, ko sem pred avgustom govoril da ne moreš dobiti z blockchain.info denarnice. mi lahko zdaj tisti razloži postopek prosim.

Meni je uspelo po teh navodilih:

_Hammer_ ::

BTC-E je oživel, lahko se dvigne sredstva, ampak če dvigneš sedaj, dobiš ven samo 55% , ostalo je potem njihovo oz. jim je zaplenil FBI, če pustiš in dvigneš kasneje pa bo možno dvigniti še več (ali pa nič :D )
https://btc-e.nz/refund

MrStein ::

Napiše: Error: ?????????? ??????????? ??? ????????? ?????? ????????
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

urli ::

A si bote izplačal 55% iz btc-e ali bote raje počakali in upali na več? Jaz malo kolebam :8)

* Sem si ravno poskusil izplačali pa so že onemogočili ;( Si je kdo uspel izplačati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

urli ::

Očitno gre preko refund (moraš biti prijavljen)... milsim, da bom kar počakal na novo stran, pa ostali?

aborko ::

Jst bom počaku... se mi ne mudi, itak že tehle 55% lahko traja do 3 dni izplačilo,... Kot sem razumel naj bi tisti ki bomo počakali do 15.9 dobili več kot 55% v BTC,ETH in LTC . Verjetno bo tam okoli 60-65%, preostalo pa v debt toknih... ki se bodo verjetno na začetku trgovali po kakšne 30% (glede na izkušnje z Bitfinex - BFX).

urli ::

Kašen poseben razlog, da vrednost takole pada?

Mato989 ::

urli je izjavil:

Kašen poseben razlog, da vrednost takole pada?


Dobro jutro.

Thomy ::

urli je izjavil:

Kašen poseben razlog, da vrednost takole pada?


Kitajska ma probleme z ICOti pa se vsem hlace tresejo.

gruntfürmich ::

urli je izjavil:

Kašen poseben razlog, da vrednost takole pada?

je bil kakšen poseben razlog da je takole zrasla?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::



Just saying.

MadMen ::

jype je izjavil:



Just saying.

...

Mato989 ::

jype je izjavil:



Just saying.


Take so mi vedno epske :)

In potem taki podobni pacienti tožijo banke ker so moronsko vzeli kredite (v Frankih recimo) in hočejo drugačne pogoje ko so sami debilno podpisovali, takemu je ist prav če zajebe, nima to kaj država reševat.

Samuel ::

Mato989 je izjavil:

In potem taki podobni pacienti tožijo banke ker so moronsko vzeli kredite (v Frankih recimo) in hočejo drugačne pogoje ko so sami debilno podpisovali, takemu je ist prav če zajebe, nima to kaj država reševat.


To kar si zdaj napisal nima nobene veze z ničemer.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Mato989 ::

Samuel je izjavil:

Mato989 je izjavil:

In potem taki podobni pacienti tožijo banke ker so moronsko vzeli kredite (v Frankih recimo) in hočejo drugačne pogoje ko so sami debilno podpisovali, takemu je ist prav če zajebe, nima to kaj država reševat.


To kar si zdaj napisal nima nobene veze z ničemer.


Valda da ma... folk jemlje kredite brez predznanja kaj lahko sledi potem pa joka po sodiščih da so jih nategnili ko so podpisovali :) Ali je za reševanje stanovanjskega problema ali za bitcoine je nepomembno...

Če bitcoin gre v maloro bo tip revež, enako kot bi morali biti reveži tisti ki so jemali kredite v ezane na frank... oboje je riziko!

Spock83 ::

Fake. Katera neumna banka ti danes da denar za stanovanjski kredit na racun da sam razpolagas oz. uporabis za nekaj tretje.
Razen ce si je od fotra sposodil. Sam je tudi ta fotr neumwn.

Klemen97 ::

In katera borza je dost močna, da bi lahko temu tipu izplačali tulk bitcoinov v € ?

Baja ::

@Spock83: ne gre se za stanovanjski kredit, ampak je vzel kredit na bajto.

@Klemen97: vsaka kjer je za 191 btc buy orderjev.

Mato989 ::

Klemen97 je izjavil:

In katera borza je dost močna, da bi lahko temu tipu izplačali tulk bitcoinov v € ?


A ti kaj pogledaš dnevni volume raznoraznih coinov ki se meri v milijonih? 400k je đabe...

Samuel ::

Mato989 je izjavil:


Valda da ma... folk jemlje kredite brez predznanja kaj lahko sledi potem pa joka po sodiščih da so jih nategnili ko so podpisovali :) Ali je za reševanje stanovanjskega problema ali za bitcoine je nepomembno...
Če bitcoin gre v maloro bo tip revež, enako kot bi morali biti reveži tisti ki so jemali kredite v ezane na frank... oboje je riziko!


Dej ne flancaj. V primeru CHF je sodišče odločilo. To nekaj pomeni, ane.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

K0l1br1 ::

Samuel je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Valda da ma... folk jemlje kredite brez predznanja kaj lahko sledi potem pa joka po sodiščih da so jih nategnili ko so podpisovali :) Ali je za reševanje stanovanjskega problema ali za bitcoine je nepomembno...
Če bitcoin gre v maloro bo tip revež, enako kot bi morali biti reveži tisti ki so jemali kredite v ezane na frank... oboje je riziko!


Dej ne flancaj. V primeru CHF je sodišče odločilo. To nekaj pomeni, ane.
Ni še pravnomočno.

Spock83 ::

Ce lahko banke prekinejo varcevanje lahko tudi kreditojemalci... http://www.zurnal24.si/slovenija/noro-v...

perci ::

Samuel je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Valda da ma... folk jemlje kredite brez predznanja kaj lahko sledi potem pa joka po sodiščih da so jih nategnili ko so podpisovali :) Ali je za reševanje stanovanjskega problema ali za bitcoine je nepomembno...
Če bitcoin gre v maloro bo tip revež, enako kot bi morali biti reveži tisti ki so jemali kredite v ezane na frank... oboje je riziko!


Dej ne flancaj. V primeru CHF je sodišče odločilo. To nekaj pomeni, ane.

Katero sodišče in kdaj. Link prosim. Ti pomagam - ne boš našel linka, ker ga ni.

Samuel ::

perci je izjavil:

Samuel je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Valda da ma... folk jemlje kredite brez predznanja kaj lahko sledi potem pa joka po sodiščih da so jih nategnili ko so podpisovali :) Ali je za reševanje stanovanjskega problema ali za bitcoine je nepomembno...
Če bitcoin gre v maloro bo tip revež, enako kot bi morali biti reveži tisti ki so jemali kredite v ezane na frank... oboje je riziko!


Dej ne flancaj. V primeru CHF je sodišče odločilo. To nekaj pomeni, ane.

Katero sodišče in kdaj. Link prosim. Ti pomagam - ne boš našel linka, ker ga ni.


Je blo v temi o CHF kreditih. Ne bomo svinjali te teme s tem. V glavnem, primerjat CHF kredite iz leta 2008 z nekom, ki bi vzel kredit za nakup nečesa danes, je neumno, patetično, bebavo.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

A. Smith ::

jype je izjavil:



Just saying.

Če sedaj prodaja, se kopa v denarju. Problem je, da tak osebek ne bo hotel pravočasno prodati... pohlep je droga.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

kingsix ::

Folk zdaj gleda na to in si misli wow.

Še vedno idiotska poteza ne glede na izid. Kakšenkoli kredit za vlaganje, sploh v kripto, je totalen idiotizem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

A. Smith ::

Ja.
Tisoče je takih, ki so najeli stanovanjsko posojilo in ga spušili na delnicah, ampak taki se po forumih ne hvalijo.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

kiFni ::

Klemen97 je izjavil:

In katera borza je dost močna, da bi lahko temu tipu izplačali tulk bitcoinov v € ?


191btc pa ja danes ni težko prodat na kateri koli borzi in cena ne bo padla. Razen če prodaš v market order vse naenkrat bo šlo malo dol za nekaj stotakov, in še to samo za par minut.

perci ::

Samuel je izjavil:

perci je izjavil:

Samuel je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Valda da ma... folk jemlje kredite brez predznanja kaj lahko sledi potem pa joka po sodiščih da so jih nategnili ko so podpisovali :) Ali je za reševanje stanovanjskega problema ali za bitcoine je nepomembno...
Če bitcoin gre v maloro bo tip revež, enako kot bi morali biti reveži tisti ki so jemali kredite v ezane na frank... oboje je riziko!


Dej ne flancaj. V primeru CHF je sodišče odločilo. To nekaj pomeni, ane.

Katero sodišče in kdaj. Link prosim. Ti pomagam - ne boš našel linka, ker ga ni.


Je blo v temi o CHF kreditih. Ne bomo svinjali te teme s tem. V glavnem, primerjat CHF kredite iz leta 2008 z nekom, ki bi vzel kredit za nakup nečesa danes, je neumno, patetično, bebavo.

Ne, v tisti temi tega ni bilo. Taka sodba ne obstaja. Preberi še enkrat.

jype ::

A. Smith je izjavil:

Če sedaj prodaja, se kopa v denarju. Problem je, da tak osebek ne bo hotel pravočasno prodati... pohlep je droga.
Verjetno res.

kiFni je izjavil:

cena ne bo padla
Kako veš?

kingsix je izjavil:

Kakšenkoli kredit za vlaganje, sploh v kripto, je totalen idiotizem.
Si prepričan? Krediti so danes zastonj. Če kdaj, potem se zdaj splača najeti kredit, ker donosi skoraj povsod močno presegajo obresti.

Truga ::

jype je izjavil:

Si prepričan? Krediti so danes zastonj. Če kdaj, potem se zdaj splača najeti kredit, ker donosi skoraj povsod močno presegajo obresti.

Do vkljucno s tocko ko jih ne vec, in pol mamo spet 2007. :D

jype ::

Truga je izjavil:

Do vkljucno s tocko ko jih ne vec, in pol mamo spet 2007. :D
To pa itak krijejo davkoplačevalci.

Vazelin ::

jype je izjavil:



Just saying.

Tale je moral imeti jeklena jajca:)

Qcube ::

Na redditu so napisali da je imel nek terminal cancer in da je riskiral.

Realovc10 ::

Katere spletne strani uporabljate za spremljane Live cene cryptovalut. Jaz večinoma gledam na https://coinmarketcap.com/ in https://www.cryptocompare.com/. Vendar na cryptocompare ni vseh grafov in live spreminjane cen za ALT valute.

poweroff ::

Qcube je izjavil:

Na redditu so napisali da je imel nek terminal cancer in da je riskiral.

Ali pa je bil hazarder in je rabil "rush".
sudo poweroff

Klemen97 ::

Spet kak pretres na kitajskem, da bitcoin tak pada? (24h/-8%), ethereum -10%...

DeeJay ::

Klemen97 je izjavil:

Spet kak pretres na kitajskem, da bitcoin tak pada? (24h/-8%), ethereum -10%...

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev
moje zadnje tri poste preber

Oldi ::

Truga ::

Pa se prav majo.
««
160 / 270
»»