» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
3 / 149
»»

citizen8 ::

http://www.3dsvet.com/trgovina/index.ph... tu piše izide 15.11.11 ;)
ASUS M4A88TD-V EVO\X6-1055T @ 3.5GHz[COOLIT ECO ALC]\
4Gb HYPERX\HD 6850\CM-690-2 ADV.\WD GREEN 1TB\

Robert_S ::

To pomen enkrat 2012

Bolf3nk ::

kaj bluzite? špil je najavljen za fall 2011, torej?

Bor H ::

ah sorry tilen, nisem vidu da je v EUR

globoko grlo ::

najavljen že, sam kdaj je pa še kj najavljenega vn prišlo

drgač je pa 15.11 glioh moj rd :)

citizen8 ::

to je še čist preveč za čakat :D
ASUS M4A88TD-V EVO\X6-1055T @ 3.5GHz[COOLIT ECO ALC]\
4Gb HYPERX\HD 6850\CM-690-2 ADV.\WD GREEN 1TB\

citizen8 ::

earthquake ftw :D
ASUS M4A88TD-V EVO\X6-1055T @ 3.5GHz[COOLIT ECO ALC]\
4Gb HYPERX\HD 6850\CM-690-2 ADV.\WD GREEN 1TB\

Robert_S ::

Old Fucking News

citizen8 ::

Ja tu ni še noben objavu, zato sem prilimal. drugače lahko pa tudi ti kakšno novo novico daš ;)
ASUS M4A88TD-V EVO\X6-1055T @ 3.5GHz[COOLIT ECO ALC]\
4Gb HYPERX\HD 6850\CM-690-2 ADV.\WD GREEN 1TB\

Bolf3nk ::

kako da ne.. ta video je že linkan, poglej malo nazaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

def0r ::

http://gamingbolt.com/dice-confident-ab...

“Our competitors are getting lazy. They’re using the same engine, the same recipe for building a game. At some point you need to take that leap. I haven’t seen them take that leap since a long time ago.

“We are doing that now. They had better watch out. We are coming for them.”

“Our competitors keep building very, very high tempo games. We want to tell a story with more drama curves. It’s not about pumping round after round for six hours,” Troedsson told OPM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Bolf3nk ::



fucking epic. To je IGRA... ma kakšen COD igrica neki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

bluefish ::

Wov. Če bo zadeva tako dobra, potem morda še celo nabavim.

Rotaidal ::

Uf, tole pa zgleda res dobro. Upam, da bo v mp dobro narejeno glede sniperjev. Glede na to, da bo v igri prone, bo sniperjev bolj mrgolelo kot v BC2. Upam na omejitev.

citizen8 ::

Ubijalsko! Omejitev sniperjev mora biti, najbolš bi blo od določenega ranka naprej, pa kakšnih max 10 na team.
ASUS M4A88TD-V EVO\X6-1055T @ 3.5GHz[COOLIT ECO ALC]\
4Gb HYPERX\HD 6850\CM-690-2 ADV.\WD GREEN 1TB\

McGregorSL ::

Kaj ti bo sniper, ko bo bombnik z eno bombo podrl celotno stolpnico... :)

To gonjo s sniperji je začel lame konzolski špil BC2... pred tem "battlefieldom" sniperji nikol niso bili problem pa je bil "pron" vedno prisoten.

Destruction in mogoče modele vozil/vojakov je vse kar naj Battlefield 3 podeduje ... vse ostalo naj se zgleduje po pravih BF igrah (BC2 je itak poleg BF:heroes najslabši battlefield ever (za PC seveda))

Bolf3nk ::

BC2 je itak poleg BF:heroes najslabši battlefield ever (za PC seveda))


Ti to resno? Bf vietnam je bil crap preoblečen prvi BF, prav tako bf 2142. Od tiste sive barve, še mi gre vedno na bruhanje.

globoko grlo ::

hahaha, lame
1st : it's a 50 cal : ma ne me hecat, sliši se kot ena navadna pokalica
2nd : kaj je to za eno zamegljevanje vsakič ko ustreli s sniperjem? krneki. Te bo 5 sniperjev nažigal pa ne boš nič videl

fuckin epic fail

Bolf3nk ::

epic fail maš ti med nogami... kako veš, da bo to imel MP??! pa tudi če ga ima, me ne moti, vsaj veš da te sniper "žge" :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

McGregorSL ::

Bolf3nk je izjavil:

BC2 je itak poleg BF:heroes najslabši battlefield ever (za PC seveda))


Ti to resno? Bf vietnam je bil crap preoblečen prvi BF, prav tako bf 2142. Od tiste sive barve, še mi gre vedno na bruhanje.


Pa še kako !!! Battlefield Vietnam je bil zelo več kot prvi preoblečen BF imel si tudi novosti... prva reaktivna letala, helikopterje, ki so lahko celo jeepe prevažali in super mape. ... in tudi BF2142 je imel nekaj novosti, walkerji so bili dobro narejeni leteči kvazi helikopterji prav tako in tudi Titan mode je imel svoje čare (če ne omenjamo performance buge). Kaj pa BC2? Gameplay je v piz**, Sniperji rastejo kot gobe po dežju, nima letal, praktično AIR warfare skoraj ne obstaja... in helikopterji se kontolirajo kot neke kozolaške krave, transporta praktično ni, ker so tok male mape (mogoče je kaka izjema) da ni uporaben, ranki in unlocki so "joke", ni squad playa, vsi se pojavljajo povsod, kakor da je to nek quake alien shooter, ni prona, sicer najboljši port iz konzol a na PC še vedno močno prisotna poneumljenost in preprostost, ki je potrebna, da špil laufa na konzili, slabe teksture okolja, COD način ubijanja z nožem!!, naštevam lahko še veliko..... edino kar ima BC2 je najbolši "destruction", ki je bil viden v katerikoli igri in pa teksture in design modelov kot so vozila/vojaki je dobr..., vloge so totalno "kr neki", medic nima nobene vloge npr. itd.

ostalo pa sami minusi... poleg tega, da je tako močno oguljen, da.... nima veze offtopic :)

... pa še dejstvo, da sem se ga naveličal po 2-3 mesecih medtem, ko sem ostale igral vsaj 1 leto...
JA Najslabši battlefield ever je Bad Company 2...

vse to je seveda moje mnenje...

Glede BF3 zgleda super... vizualno... največja skrb je spet kok bedn port bo iz konzole in kaj bodo omejil, da bo delal na konzolah...
Držim pesti da jim rata prvi dobr "crossplatform" špil :)

~McG

Zgodovina sprememb…

miteq ::

Samo mladi in/ali neizkušeni gamerji so navdušeni nad trailerji, kakršen je zgoraj. PC veterani smo skeptiki in stoiki, zato me trailer ni navdušil.

PARTyZAN ::

Tako je, to je tvoje mnenje. Večina ostalih pa meni drugače ... jaz sem med njimi. BC2 je bil prvi BF, ki mi je všeč.

Aja, Medic nima nobene vloge? What? Stran, ki ima dobro pomešane medice v teamih ima zagotovljeno zmago. Kaj naj bi po tvoje medic še delal poleg talanja health packov in revivanja "mrtvih"?

McGregorSL ::

PARTyZAN je izjavil:

Tako je, to je tvoje mnenje. Večina ostalih pa meni drugače ... jaz sem med njimi. BC2 je bil prvi BF, ki mi je všeč.

Aja, Medic nima nobene vloge? What? Stran, ki ima dobro pomešane medice v teamih ima zagotovljeno zmago. Kaj naj bi po tvoje medic še delal poleg talanja health packov in revivanja "mrtvih"?


PARTyZAN ime mi je znano ali iz COD1, COD:UO ali pa Vietcong ali pa JediKnight? :) ... BC2 gameplay je pa še najbolj podoben COD gameplayu...

za medice sem mislil, da ne pridejo do izraza... ok ja imajo Heavy mashine gun... kar je tudi WTF :), je kdo že videl kak film al pa dokumentarc, da bi medic nosil heavy mashine gun... sej vem pač špil ne realnost... se pa čudim, da ne nosi sabo kar dveh RPGjev na vsaki rami po enga... ;)

Hmm verjetno mlajša večina pravi, da je BC2 najboljši PC battlefield. (pa nekatere izjeme) :) Bi morali narediti bolj zakomplicirano anketo kjer bi upoštevali še starost... bi naredil Anketo, če bi bilo to možno oz. če bi znal to naresz na slotech forumu...

Bolf3nk ::

BC2 gameplay je pa še najbolj podoben COD gameplayu...


Itak, cod ima vozila, rušilnost. Pri cod se postaviš za prometni znak in ne ne morejo zadet.:))

Kaj mešate mlajšo generacijo? sam sem star 24 in sem igral vse bf. Prvi bf in battlefield 2 uber dober, zaradi zares velikih map, ok Arma še ima večje, ampak ok. Tudi red orchestra je dober. Bf vietnam je zgledal kot joke proti vietkongu, kar se tiče okolja. v bf cele 4 palme si mel po celotni mapi... ok, kot praviš je imel vozila, kar se strinjam in dobro muziko :D BC2 pa mi je res dober... ok sniperje preziram, ampak zato igram na serverjih, kateri imajo omejeno število le teh, takrat pa je akcija na polno, katere v drugih špilah ne vidiš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

PARTyZAN ::

Ja, iz JK2 me poznaš, tisti v tabornikih na dolžnosti pa nisem bil jaz. CoDov nikoli nisem igral, ker mi preprosto niso bili všeč.

Kar se pa machine guna tiče ... mi je vseeno. Ker to pač ni simulacija ampak fun arkada.

Bor H ::

Eh, bil sem fan BF1942 in kupu vse do vietnama, pol me je pa popustil, mi ni bil več kul. BC2 me je pa nazaj pritegnu in ga še zmerej špilam. Je pa res da nisem nek MP igralec in sem mogoče zato "nehardcore", sem pa vseeno mnenja da je BC2 odličen špil tudi v primerjavi z ostalimi BFji.

Berserker ::

globoko grlo je izjavil:

hahaha, lame
1st : it's a 50 cal : ma ne me hecat, sliši se kot ena navadna pokalica
2nd : kaj je to za eno zamegljevanje vsakič ko ustreli s sniperjem? krneki. Te bo 5 sniperjev nažigal pa ne boš nič videl

fuckin epic fail


In kdo si ti ? Če bi rad trdi realizem probaj ARMA 2 ter mod ACE pa si boš takoj želel arkadne streljačine nazaj. Če ti je vse skupaj otročje pa pojdi v tacn. Mcgregor ti se preveč sekiraš z konzolami, ti priporočam da počakaš na kak Red Orcestra 2 pa boš imel pure pc gaming ali pa se lotiš serije total war =).

miteq ::

Igra se zaenkrat (če sodimo po trailerjih) bistveno ne razlikuje od drugih FPS iger. Izgleda kot en velik skriptiran drek, ki te bo po tračnicah vodil skozi celo SP kampanjo. Upam, da je resnično večji poudarek na multiplayerju, kot razvijalci baje obljubljajo.

Začudi me tudi, kako se lahko navdušujete nad takimi trailerji. Ste kot veseli otroci, ko prejmete liziko. :|

Bolf3nk ::

samo eni se res ponavljate, sp je skriptiran.. tralala. Ma koga boli no za sp?? VAŽEN je MP, nad skriptiranim SP se bodo jokali pirateki. Zaradi mene, SP sploh ne rabi bit. Tako kot ga niso imeli prvi BF. Samo MP mape z boti.

Seveda se lahko navdušujemo. V igri bodo mape iz BF2 z novim pogonom, kar je carsko. Glede na videno, bomo igrali tudi v mestih z velikimi stavbami, katere se bodo porušile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

BigWhale ::

miteq je izjavil:

Igra se zaenkrat (če sodimo po trailerjih) bistveno ne razlikuje od drugih FPS iger. Izgleda kot en velik skriptiran drek, ki te bo po tračnicah vodil skozi celo SP kampanjo. Upam, da je resnično večji poudarek na multiplayerju, kot razvijalci baje obljubljajo.

Začudi me tudi, kako se lahko navdušujete nad takimi trailerji. Ste kot veseli otroci, ko prejmete liziko. :|


A tega se nisi videl?



Ampak s tem, naceloma ni nic narobe. Vojskovanje je precej bolj podobno 'skriptiranemu dreku' kot pa brezglavemu laufanju po labirintih. :)

McGregorSL ::

Berserker je izjavil:

Mcgregor ti se preveč sekiraš z konzolami, ti priporočam da počakaš na kak Red Orcestra 2 pa boš imel pure pc gaming ali pa se lotiš serije total war =).


Sej vem včasih moram svoje frustracije spustit na forumu, da se potem ljudje stepejo med sabo ;)

Ravno gledam SHOGUN 2... sam mi ni jasno da je pri nas v štacuni 34€ na steamu pa 50€... digital copy naj bi bil kao cenejši... strange :D

Za BF3 pa se pustimo presenetiti... itak pride še ogromno špilov umes... npr. Heroes6 :P

globoko grlo ::

@tr33k
kdo bi pa moral biti jaz biti, po tvoje?

sej se vsi strinjamo, da SP pač ni prioiteta oz. nas vse boli K za sp

ampak, ker imamo samo dva filmčka, bomo pač po tih dveh movizih sklepal kaj in kako
Res me pa zanima, če bojo limitiral sniperje na team, ne na squad.
IMO sniperji/camperji ubijajo tempo igre oz. samo akcijo

BALAST ::

@McGregorSL Steam ima za EU čisto drugačno politiko cen kot drugod. Kot prvo pa cilja na svoj večinski "monopol". Primerjava cen
Recimo EA ima še kar zadovoljivo spletno trgovino, ampak ljudi moti, ker z nakupom imaš samo par možnosti brezplačnega prenosa igre, medtem ko je pri Steam vedno na voljo. Potem pa ostane le še par angleških trgovin z nizkimi cenami.

Berserker ::

globoko grlo je izjavil:

@tr33k
kdo bi pa moral biti jaz biti, po tvoje?

sej se vsi strinjamo, da SP pač ni prioiteta oz. nas vse boli K za sp

ampak, ker imamo samo dva filmčka, bomo pač po tih dveh movizih sklepal kaj in kako
Res me pa zanima, če bojo limitiral sniperje na team, ne na squad.
IMO sniperji/camperji ubijajo tempo igre oz. samo akcijo



Nevem kaj bi rad bil. Rad bi te vprašal če si že videl pri kateri igri SP brez skript ali trigerjev. SP je samo reklama za igro oz trening pred MP, sicer pa je to odločitev od DICE saj je igra v njihovih rokah. Če se odločijo za dober SP je to njihova stvar. Lahko pa tudi SP bolje izkoristiš, recimo z coop možnostjo, ali kakšnim horde mode in točkovanjem. Če bi jaz odločal bi sniperje dodal kot support možnost k leader-ju tima in iz igre popolnoma odstranil ostrostrelno orožje, druga možnost pa je da bi sniperjem dodali čisto realistiko, smer ter moč vetra, recoil, distanca, stres, srčni utrip ter preciznost, potem bi marsikateri obupal nad to klaso. Lahko bi tudi omejili na določen rank.

Bor H ::

Yup, določen rank + "guncanje" puške + gravitacija (tudi če vetra ni) bi večino odvrnila.

Je pa problem na nekaterih BC2 serverjih kjer je omejitev reconov in tudi če bi rad igral shotgun + metal motion sensorje ti ne dovoli.

def0r ::

Ne vem jaz osebno pri vecini spilov pricakujem da je SP glavni del in MP dodatek ne obratno. BF serija je zal ta izjema:)

sheldon ::

Glede BF3 zgleda super... vizualno... največja skrb je spet kok bedn port bo iz konzole in kaj bodo omejil, da bo delal na konzolah...
Držim pesti da jim rata prvi dobr "crossplatform" špil :)

~McG


Ko sem jaz bral članke je bilo rečeno, da PC ne bo portan iz konzol!

Outsajder ::

Malo manjka pa nas bodo konzole pokopale;((

st0jko ::

Konzole so nas pokopale že pred nekaj časa. Zdaj se počasi kopljemo ven.

Oh ja.. Več kot pričakuješ, bolj boš razočaran.

Upam da bo ta BF res dober(90% BF2 + 10% BC2), pričakujem pa ...meh (90% BC2 + 10% BF2)
keks?

fireX88 ::

st0jko je izjavil:

Konzole so nas pokopale že pred nekaj časa. Zdaj se počasi kopljemo ven.

Oh ja.. Več kot pričakuješ, bolj boš razočaran.

Upam da bo ta BF res dober(90% BF2 + 10% BC2), pričakujem pa ...meh (90% BC2 + 10% BF2)


+1

globoko grlo ::

@tr33k
potem se kar strinjava glede snajperjev

je bigwhale prilimal slikco kaj me muči pri današnjih SPjih :)

živeli bili pa videli

Bolf3nk ::

kakšno sliko bi potem mogel prilepit o prvih BF? Kjer so bile samo mape +boti? nevem kaj drkate okoli tega SP

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Dua'L ::

Mislite da bi mi igra delala tekoča na sledečem racunalniku :

Sapphire Ati Radeon HD5870
Intel Core2 Quad Q9550 2,83GHz, 775
8gb DDR2
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

jazbec ::

kakšno vprašanje
seveda bo

Dua'L ::

malo me skrbi procesor
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

particle ::

Dua'L je izjavil:

malo me skrbi procesor


Ja pa res, mislim da tega špila ne moreš igrat brez i7 ;((

McGregorSL ::

Dua'L je izjavil:

Mislite da bi mi igra delala tekoča na sledečem racunalniku :

Sapphire Ati Radeon HD5870
Intel Core2 Quad Q9550 2,83GHz, 775
8gb DDR2


Več kot vredu računalnik... če predpostavljamo, da bo optimiziran kakor je treba za PC. Če bo pa optimizacija na strani konzol pol ti/nam pa itak nič ne pomaga ... tudi R5970 ne

Procesor je bolj ali manj važen, da sledi grafični in mislim da tvoj več kot dovolj dober.

http://enterbf3.com/battlefield-3-minim...

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Jaz upam da bo igra lepo tekla na Q6600 2,4 ghz, ati radeon hd4850 1gb vsaj za kakšno leto, 4gb ddr2 rama upam da bo tudi dovolj potem si generalka kupim nov pc če bo kaj denarja ostalo.

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

Kurc. Jaz mam Q9300 navitega na 3Ghz pa 8800GT, vendar mislim menjati grafo za eno do kakih 150€. Konckoncu kaj je bolse. 1x na leto kupit grafo za 150€ al na vsaki 2 leti nekaj za 280-300€?
glede ma lanski trend tudi cez 1 leto ne dobis bolse grafe kot jo ze mas za 150EUR in z tem ne mislim bolse kot 8800GT ki je ze kar stara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()
««
3 / 149
»»