» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
136 / 149
»»

maticb492 ::

Kenpachi je izjavil:

Itak da je osebna prefernca, sej se o tem pogovarjamo :)

Govorim pa izključno za Hardcore mode. Normal ne igram več.


Na hardcore sploh ni debate, .44 magnum one shot kill, razen na zelo daleč

DrSergioDJ ::

Men je pa magnum tako neuporaben da brezveze :D
...

maticb492 ::

nofaith ::

lepo maticbla
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

miraldi ::

Hekerji ali glich?

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

maticb492 ::

glitch..

Berserker ::

maticb492 je izjavil:

54j0 je izjavil:

In kaj te je tako navdušilo, 3x boljša grafika, ali 5x boljši nadzor ;>>.


samo 5krat?
Miška je NEŠTETOKRAT boljša kot kontroler, sploh ne razumem ljudi, ki igrajo strelske igrice na tistih kontrolerjih z aim assistom, brezveze.


Ja sej ni vsaka streljačina z autoaim, sicer se ga da tudi izključit. Igrat pa je preprosto, tako kot na joystick igrat simulacije, v kri ti more prit v glavnem. Jaz igram in na miš in na gamepad.

Aja pa še tole, zakaj nimam Colt 1911 odklenjenega, čeprav imam premium.

maticb492 ::

Ker je colt 1911 samo gun club, to smo dobili tist ki smo kupili bf Limited Edition, samo v prednaročilih.(tako se mi zdi, ker jaz imam preorder Limited Ed. iz gameseek.co.uk)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

Berserker ::

Tudi jaz sem imel prednaročeno LE ampak iz game.uk, mislim kaj je fora da imaš LE + premium, pa še vedno nimaš dostopa do vse vsebine.

maticb492 ::

Berserker je izjavil:

Tudi jaz sem imel prednaročeno LE ampak iz game.uk, mislim kaj je fora da imaš LE + premium, pa še vedno nimaš dostopa do vse vsebine.

Notri v škatli od igrce sem meu nek listek, an eni stran reklama za crysis na drugi pa link do tega gun cluba, sem glih pogledal, tam se registriraš in dobiš, poglej v škatlo svojo.

Kenpachi ::

Eh, samo registrirat se moraš na http://gunclub.ea.com/us , tam polinkaš svoj profil in boš mel odklenjeno.

Ni nič vezano na premium/limited.
Zaraki Kenpachi.

maticb492 ::

Kenpachi je izjavil:

Eh, samo registrirat se moraš na http://gunclub.ea.com/us , tam polinkaš svoj profil in boš mel odklenjeno.

Ni nič vezano na premium/limited.


Ja to je pravi link, nisem pa vedu da ni vezano na limited.

r3dkv1c4 ::

Kenpachi je izjavil:

Itak da je osebna prefernca, sej se o tem pogovarjamo :)

Govorim pa izključno za Hardcore mode. Normal ne igram več.

KAJ MI POVES KATERI NICK IMAS....mene normal tudi ne zanima....ga igram izključno zaradi frendov....

Kenpachi ::

Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

Kenpachi je izjavil:

Red31337

hvala, se vidimo za vikend na 1. bojni črti;)

Kenpachi ::

Ja, lih za vikend dvomim, če bom kej špilal. Mogoče v nedeljo zvečer.
Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

Kenpachi je izjavil:

Ja, lih za vikend dvomim, če bom kej špilal. Mogoče v nedeljo zvečer.

ni panike.....bomo se ujel...:)

Pro_moted ::

Lp,
jaz tudi igram največ hardcore. Je nekak najbolj primerno za živce+ zadnje čase veliko visim na Aftermath. Sploh sem pa vesel ko ni Minimap-a :D. Če hoče kdo dodat imam nick Pro_Moted_SLO . Zadnje čase kar veliko igram, tako da se vidimo v igri :D Če ima kdo teamspeak ali podobno itd. lahko tudi sporoči. Igra rata miljon krat bolj zanimiva ko se enih par skup najde, smeha in zabave še pa še :D
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pro_moted ()

Kenpachi ::

Ja, serverji brez minimape dostikrat romajo v Favorites :)
Zaraki Kenpachi.

maticb492 ::

Kaj imate tok proti minimapi vsi :O? Mislim sej znam brez nje, sam če pa je minimapa jo pa izkoristim, še posebej zato kr sm velikokrat sniper, in postavim T-ugs, ker MAV mi je brezvezen. Pač 3d spotting je pa nekaj drugega, to pa meni tudi ni všeč, sam mapa je pa le mapa, sem navajen od BF2 in BF:BC2, da skos gledam na mapo.

Kenpachi ::

Zato, ker mi je glupo, da arbitrarno VSI avtomatično vedo, kje si.

Ok, Sicer če je minimapa uporabljam silencer, ma ni pravi filing.

Če je vojna, je vojna. Znajdi se s svojim squadom/teamom. Čepet v enem kotu in samo gledat, da se pojavijo kaki trikotniki na mapi je brezveze. Zato si tudi bolj pozoren in manj čudnih smrti utrpiš.

Hardcore.
Zaraki Kenpachi.

maticb492 ::

Sej hardcore v bf3 ima mapo ×D, pa nikol nisem rekui da v enem kotu čakam, imam 22300+ killov z m40a5 od tega 95% z PK-A 3.4x scopom, tak da vedno rusham, sam motion sensor vedno prav pride

r3dkv1c4 ::

maticb492 je izjavil:

Kaj imate tok proti minimapi vsi :O? Mislim sej znam brez nje, sam če pa je minimapa jo pa izkoristim, še posebej zato kr sm velikokrat sniper, in postavim T-ugs, ker MAV mi je brezvezen. Pač 3d spotting je pa nekaj drugega, to pa meni tudi ni všeč, sam mapa je pa le mapa, sem navajen od BF2 in BF:BC2, da skos gledam na mapo.

matic oprosti ampak minimap in spoting je za otroke ki nabijajo cod in ne znajo nič drugega kot strelat po spotih...

tu na hc brez minimapa pa pride do izraza igralčeva taktika in ne toliko natreniranost.

maticb492 je izjavil:

Sej hardcore v bf3 ima mapo ×D, pa nikol nisem rekui da v enem kotu čakam, imam 22300+ killov z m40a5 od tega 95% z PK-A 3.4x scopom, tak da vedno rusham, sam motion sensor vedno prav pride

pravi hc serverji nimajo nič in tako je tudi prav..
ker hc z minimapom je že pusi hc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

b00mer ::

Zivjo

Js tole spilam sele 2dni :)
Zanima me ali obstajajo kaksni configi (nabor ukazov za konzolo sem nasel vendar je zelo svoh vse skupaj ) ali pa priporocene nastavitve, da se izboljsa "vidljivost" kot npr ET, Quakelive tudi v codu se je dalo ce se prav spomnim?

maticb492 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Kaj imate tok proti minimapi vsi :O? Mislim sej znam brez nje, sam če pa je minimapa jo pa izkoristim, še posebej zato kr sm velikokrat sniper, in postavim T-ugs, ker MAV mi je brezvezen. Pač 3d spotting je pa nekaj drugega, to pa meni tudi ni všeč, sam mapa je pa le mapa, sem navajen od BF2 in BF:BC2, da skos gledam na mapo.

matic oprosti ampak minimap in spoting je za otroke ki nabijajo cod in ne znajo nič drugega kot strelat po spotih...

tu na hc brez minimapa pa pride do izraza igralčeva taktika in ne toliko natreniranost.

maticb492 je izjavil:

Sej hardcore v bf3 ima mapo ×D, pa nikol nisem rekui da v enem kotu čakam, imam 22300+ killov z m40a5 od tega 95% z PK-A 3.4x scopom, tak da vedno rusham, sam motion sensor vedno prav pride

pravi hc serverji nimajo nič in tako je tudi prav..
ker hc z minimapom je že pusi hc.


Minimap in spotanje za cod igralce.. prosim lepo, od bf 1942 že igram in vedno so ble minimape del battlefieldaa, ne vem kako ima cod, ker ga nikoli nisem igral razen cod2, pa nisem bil pozoren na mapo, ampak večina cod igralcev ko pride na bf3 nima pojma o minimapi, ali pa o tem da lahka nam minimapi vidiš koga revivaš. Pač se strinjam ja pravi hc mora biti brez, tako kot je HC na BF:BC2, sam na normal pa mora bit in upam da bo mapa, pač igraš kokr ti paše, ne bom reku da mi je kaj bolš ker igram in normal in hc, pač kokr komu, sam minimap pa definitivno nima veze s codom ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

r3dkv1c4 ::

matic se strinjam, samo v cod-u, praviš da ga nisi nikoli igral, se igralci več ali manj ozirajo na minimap, ker je specifikacija igre taka, da ti le-ta prav pride.

Zato sem rekel igralci tipa cod.
Sam tudi ze igram dolgo bf ampak čez vse dele bf-ja je minimap uporaben na začetku potem pa vedno presaltam na hc....po možnosti brez mape.

je pa res da v primeru medic kita, tezko najdes teammate-a za revive, ker pač ne ves kje je usahnu....tam se bolj pride do izraza voice connection v teamu....kar pa dela čar te igre.

...to je pač moje mnenje.

Spock83 ::

Sam letim z letali čim več, če je le mogoče in manjko spot pik je zelo moteče. Pol kurca nič ne vidiš. Če bi vsaj kakšen zoom na hod dodali bi bil fajn, da lahko prečesavaš teren.

r3dkv1c4 ::

Spock83 je izjavil:

Sam letim z letali čim več, če je le mogoče in manjko spot pik je zelo moteče. Pol kurca nič ne vidiš. Če bi vsaj kakšen zoom na hod dodali bi bil fajn, da lahko prečesavaš teren.

tako nekako jaz igram po nasvetu frenda....
na hc mode si pomagas z guided missile pogledom da najdes nasprotnika na tleh v zraku pa s freelook pogledom najdes avione in helije.....ko se navadis je sila preprosto

jet settings:
stealth>flaires>guided missile

Kenpachi ::

maticb492 je izjavil:

Sej hardcore v bf3 ima mapo ×D, pa nikol nisem rekui da v enem kotu čakam, imam 22300+ killov z m40a5 od tega 95% z PK-A 3.4x scopom, tak da vedno rusham, sam motion sensor vedno prav pride


Sej štekam, nisem nič tebe mislil napadat ali karkoli tebi očitat. Bi ti že zabrusu zaprou :P

Govorim o splošnem stanju na public serverjih. In mnogokrat je igra na serverjih brez minimape kar dosti kvalitetnejša za moje pojme. Zato ne maram minimape. Še ena jeba, ki je nisem izpostavi prej, je abusanje air radarjev in proximity scanov na vozilih. Tako je praktično brez spotanja tudi na minimapi že vse označeno. Bljeh :\

Pa fajn je zajebavat frajerje v tankih :P (tule tud pride do izraza koordinacija gunner-tv-voznik)

It just feels better. V vsakem slučaju, se strinjam, da je stvar preference. Takle mamo.
Zaraki Kenpachi.

Spock83 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Spock83 je izjavil:

Sam letim z letali čim več, če je le mogoče in manjko spot pik je zelo moteče. Pol kurca nič ne vidiš. Če bi vsaj kakšen zoom na hod dodali bi bil fajn, da lahko prečesavaš teren.

tako nekako jaz igram po nasvetu frenda....
na hc mode si pomagas z guided missile pogledom da najdes nasprotnika na tleh v zraku pa s freelook pogledom najdes avione in helije.....ko se navadis je sila preprosto

jet settings:
stealth>flaires>guided missile


Ma saj sem se ze navadil pocasi. Najraje imam nevodene rakete, air radar in lock jammer :) Samo v HC ne morem vec pesakov klatit :D

SupPuss ::

Če bi kdo rad igral BF3 organizirano in komuniciral prek TSja in spoznal nove prijatelje ter se pogovarjal v Angleščini bi mu priporočil tole skupnost: http://www.global-conflict.org
Tudi sam sem njen član, aktivna pa je že 10 let. Nobenih pogojev za igranje razen računalnika ter nekaj znanja Angleščine.
Igramo vsako Soboto po 6 ur in ob Torkih 2x po tri ure, prve tri ure na EU serverju in zadnje 3 na Severno Ameriškemu.

Še kratek intro filmček, ki so ga naredili naši uporabniki: https://www.youtube.com/user/GlobalConf...

Lepo vabljeni

fireX88 ::

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pr...




nekaj časa bo zanimivo....
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

DrSergioDJ ::

Ko igrate..ste fer, pa popravlate vozila, če so relativno blizu, oživljate so-vojake in dajete medic kite in ammo? Ker zadnje čase mam filing kot da sam jst v celi ekipi delam to, ostalim se pa jebe... :/
Skačeš okoli medica, ki ima paketke, pa ne da, jebem ga smotanga.
...

dottor ::

Jaz igram več al manj medica, tako da medic kite spamam povsod, kjer menim da lahko in oživljam playerje, ki so dovolj blizu, da jih še časovno dosežem. Brat igra pa assista in si je nabral že cel kup EXP, ribonov in medalj s polaganjem ammota okoli po mapi.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

fireX88 ::

vem kako ti je! tudi fajst neumen folk igra in neve zakaj ima sploh te stvari! važni da oni tekajo tako kot pri cod-u!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Berserker ::

In kaj, če nočejo dat med kita ali pa naboje ? Malo ste dosadni z omenjanjem coda. In vsak lahko igra kakor hoče, da le ne škoduje sogiralcem. HC je drek oz raj za sniperje. Če bi rad realnost pojdi na armo.

fireX88 ::

kdo je govoru o kaki realnosti? kdo je sploh omenja HC danes? Greš na tak server kjer so omejeni snajperji!
aja, ej stari pa še to: COD COD COD COD COD COD COD COD COD COD COD
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Ziga Dolhar ::

Berserker je izjavil:

In kaj, če nočejo dat med kita ali pa naboje ? Malo ste dosadni z omenjanjem coda. In vsak lahko igra kakor hoče, da le ne škoduje sogiralcem. HC je drek oz raj za sniperje. Če bi rad realnost pojdi na armo.


Tak igralec škoduje sebi in soigralcem.
https://dolhar.si/

Kenpachi ::

DrSergioDJ je izjavil:

Ko igrate..ste fer, pa popravlate vozila, če so relativno blizu, oživljate so-vojake in dajete medic kite in ammo? Ker zadnje čase mam filing kot da sam jst v celi ekipi delam to, ostalim se pa jebe... :/
Skačeš okoli medica, ki ima paketke, pa ne da, jebem ga smotanga.


Itak, brez teamplaya si mrzel.
Zaraki Kenpachi.

Berserker ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Berserker je izjavil:

In kaj, če nočejo dat med kita ali pa naboje ? Malo ste dosadni z omenjanjem coda. In vsak lahko igra kakor hoče, da le ne škoduje sogiralcem. HC je drek oz raj za sniperje. Če bi rad realnost pojdi na armo.


Tak igralec škoduje sebi in soigralcem.


Niti pod razno. Vidim da eni preveč resno vzamejo vse skupaj. Špil mi je na ravni random streljačine in za zmago zahteva zgolj dobro streljanje.

maticb492 ::

Berserker je izjavil:

Ziga Dolhar je izjavil:

Berserker je izjavil:

In kaj, če nočejo dat med kita ali pa naboje ? Malo ste dosadni z omenjanjem coda. In vsak lahko igra kakor hoče, da le ne škoduje sogiralcem. HC je drek oz raj za sniperje. Če bi rad realnost pojdi na armo.


Tak igralec škoduje sebi in soigralcem.


Niti pod razno. Vidim da eni preveč resno vzamejo vse skupaj. Špil mi je na ravni random streljačine in za zmago zahteva zgolj dobro streljanje.


Sej glih o takih igralcih kot si ti govorimo, ko ne razumejo niti pointa battlefield iger, ki je teamplay, če bi vsak zasebe igral in če bi bli vsi medici bi verjetno zgubili, in zakaj bi resno vzemli bf če pač hočemo da nekdo, ki si je izbral medica da nam da medkit, če sm js support pa mu dam metke on pa meni ne da medkita.

Jaz bi najraje kickal vse igralce, ko se žrtvujem za njih, da jih revivam, potem pa mene nekdo ubije oni pa zbežijo stran in niti ne probajo mene nazaj revviat.

DrSergioDJ ::

Jaz ponavadi, če umre medic zraven mene, še menjam kit za njegov, da ga oživim...pač potem eno rundo igram z njegovim orožjem in on z mojim, big deal.
...

Kenpachi ::

To itak ni panike. Če je zatišje je potem nepisano "pravilo" oz. courtesy, da ga ubiješ nazaj in nadaljujeta naprej vsak s svojim originalnim kitom. Sam to se redko dogaja, ker od akcije ni cajta za take zajebancije :)
Zaraki Kenpachi.

DrSergioDJ ::

haha, vidiš, to pa nikol nisem, da bi ga ubil nazaj in da spet menjava :D Morem probat naslednjič, ko bo situacija dopuščala seveda :)
...

Kenpachi ::

Mja, ponavadi je taka situacija, da je folk navajen na svoje kite (hehehe), da potem v bistvu ne špilaš ravno optimalno, če maš nekaj x, na kar je kdo drug navajen. Škoda riskirat zarad tega pozneje crknit sredi akcije.

(No, to je tud odvisno, recimo enkrat sem naletel na medica z M16A3 z x6 scopom. Wtf :), sm mu kar rekel, da menja kite, če ga najdem po tleh in revajvam z njegovim defib )
Zaraki Kenpachi.

maticb492 ::

Kenpachi je izjavil:

Mja, ponavadi je taka situacija, da je folk navajen na svoje kite (hehehe), da potem v bistvu ne špilaš ravno optimalno, če maš nekaj x, na kar je kdo drug navajen. Škoda riskirat zarad tega pozneje crknit sredi akcije.

(No, to je tud odvisno, recimo enkrat sem naletel na medica z M16A3 z x6 scopom. Wtf :), sm mu kar rekel, da menja kite, če ga najdem po tleh in revajvam z njegovim defib )

Hahaha vem ja, jaz sem enkrat dobil kit z mtar-21 in 6x scopom, mislim wtf haha, mtar-21 ne zadene nič nad 20 m ×D

Berserker ::

maticb492 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Ziga Dolhar je izjavil:

Berserker je izjavil:

In kaj, če nočejo dat med kita ali pa naboje ? Malo ste dosadni z omenjanjem coda. In vsak lahko igra kakor hoče, da le ne škoduje sogiralcem. HC je drek oz raj za sniperje. Če bi rad realnost pojdi na armo.


Tak igralec škoduje sebi in soigralcem.


Niti pod razno. Vidim da eni preveč resno vzamejo vse skupaj. Špil mi je na ravni random streljačine in za zmago zahteva zgolj dobro streljanje.


Sej glih o takih igralcih kot si ti govorimo, ko ne razumejo niti pointa battlefield iger, ki je teamplay, če bi vsak zasebe igral in če bi bli vsi medici bi verjetno zgubili, in zakaj bi resno vzemli bf če pač hočemo da nekdo, ki si je izbral medica da nam da medkit, če sm js support pa mu dam metke on pa meni ne da medkita.

Jaz bi najraje kickal vse igralce, ko se žrtvujem za njih, da jih revivam, potem pa mene nekdo ubije oni pa zbežijo stran in niti ne probajo mene nazaj revviat.



Če pogledam razne dodatke mislim da je Dice tisti ko je malo pozabil kaj je point battleifelda. Battlefield je postal cod like igra z hitrim igranjem, težko najdeš timsko igro tukaj, skorja vse lahko sam narediš. Pravo timska igra je kakšni ofp.

maticb492 ::

Berserker je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Ziga Dolhar je izjavil:

Berserker je izjavil:

In kaj, če nočejo dat med kita ali pa naboje ? Malo ste dosadni z omenjanjem coda. In vsak lahko igra kakor hoče, da le ne škoduje sogiralcem. HC je drek oz raj za sniperje. Če bi rad realnost pojdi na armo.


Tak igralec škoduje sebi in soigralcem.


Niti pod razno. Vidim da eni preveč resno vzamejo vse skupaj. Špil mi je na ravni random streljačine in za zmago zahteva zgolj dobro streljanje.


Sej glih o takih igralcih kot si ti govorimo, ko ne razumejo niti pointa battlefield iger, ki je teamplay, če bi vsak zasebe igral in če bi bli vsi medici bi verjetno zgubili, in zakaj bi resno vzemli bf če pač hočemo da nekdo, ki si je izbral medica da nam da medkit, če sm js support pa mu dam metke on pa meni ne da medkita.

Jaz bi najraje kickal vse igralce, ko se žrtvujem za njih, da jih revivam, potem pa mene nekdo ubije oni pa zbežijo stran in niti ne probajo mene nazaj revviat.



Če pogledam razne dodatke mislim da je Dice tisti ko je malo pozabil kaj je point battleifelda. Battlefield je postal cod like igra z hitrim igranjem, težko najdeš timsko igro tukaj, skorja vse lahko sam narediš. Pravo timska igra je kakšni ofp.


Res je, pomojem je problem to da začetniki rabijo dolgo, da si pridejo gor ka morejo počet, in precenjujejo svoje sposbnosti, pač moral bi biti kak tutorial za osnove, recimo najbolj mi gren a živce ko grem u heli pa se kak noob zraven mene usede, pač brez zamere do njega in ostalih, sam ne moreš it ti totalno brez osnov v 64 player igro in it v attack heli, ko je samo en v ekipi da ga dobesedno zaserješ, pač ja itak, sej kje se pa nej uči, sam eni so tok nesposbni včasih da ne vem a se naj začnem jokat ali pi***t na njih..
Manjka tutorial, ki razloži lepo kako vse deluje, in pa tutorial za vozila, pa admini bi morali imeti možnost izbrati min. rank za v server, naj bojo serverji za začetnike in serverji za malo boljše, pač sam mam preko 3000 killov z heliju in naredim 10krat več za našo ekip sam v heliju, kot pa če mam kakega nooba zraven, ko ne zna niti streljat z machinegunu, da ne začnemo o tv-misislih ali drugemu, enkrat sem pač sam šel v heli, ker ni bilo glih tist čas nobenega tam v bazi, in uničil njihov heli, eno letalo in vse 4 tanke, potem pa pride nek noob admin in se začne p****t, me killa in gre z mano v heli pa ni niti strelat znal, pač okej, razumem, tud js sem bil enkrat noob in nisem znal s tvji itd. kot sem tudi zdaj noob v letalih, ko se šele učim letala ampak če vidim da so v nasprotni ekipi sami profiji in me ubijejo 5x zapored potem pač prepustim letala boljšim in grem raje peš okoli, ker znam veliko bolje z puškami. Pač itak to je nerealno niti pričakovati na public serverjih od vseh, samo nek "common senes" manjka, pa ne mi s tem da je BF3 ko cod, ker je čist vredu teamplay, vem ja pri bf2 je bil commander pa to, sam imam 400 ur v bf2, in 90% časa ni bilo commanderja, ker noben ni hotel biti.

glistovje ::

vsak dodatek ma svoj stil igranja, če ti ne paše ga pać ne kupi.

miraldi ::

K te vrže v sred stolpnice:

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb
««
136 / 149
»»