» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
115 / 149
»»

dronyx ::

Mi zna kdo pojasnit, kako imajo nekateri tako nenormalno velik score/min - čez 1000? Kaj bi moral početi, da je ta številka tako velika?

miraldi je izjavil:

Aha. Pol bom pa igral brez foregripa če pravte da je tako boljše. Kok je to enih nastavitev pa kombinacij predenj si narediš perrfect gun.

Ja, to deluje na podobnem principu kot oblekice za barbike. Je pa teh kombinacij po moje odločno preveč, ker dvomim, da vse to zares obstaja. Ne moreš na uzija verjetno montirat bipoda, 16x scope, pa še GL? Jaz osebno vedno kar nekaj poklikam od teh nastavkov in se nisem nikdar ukvarjal, kaj zares pomenijo. Po moje kakšnega velikega učinka niti nimajo, da bi obstajala zmagovalna kombinacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

miraldi ::

dronyx je izjavil:

Mi zna kdo pojasnit, kako imajo nekateri tako nenormalno velik score/min - čez 1000? Kaj bi moral početi, da je ta številka tako velika?

miraldi je izjavil:

Aha. Pol bom pa igral brez foregripa če pravte da je tako boljše. Kok je to enih nastavitev pa kombinacij predenj si narediš perrfect gun.

Ja, to deluje na podobnem principu kot oblekice za barbike. Je pa teh kombinacij po moje odločno preveč, ker dvomim, da vse to zares obstaja. Ne moreš na uzija verjetno montirat bipoda, 16x scope, pa še GL? Jaz osebno vedno kar nekaj poklikam od teh nastavkov in se nisem nikdar ukvarjal, kaj zares pomenijo. Po moje kakšnega velikega učinka niti nimajo, da bi obstajala zmagovalna kombinacija.


Neki vpliva že morjo met čene se bv zajebavam pa spreminjam.

Zdj sem že parkrat opazu da mi vsake tok(ta teden vsak dan) vmes med igro kr tipke nehajo delat tam za 5-10sekund. A še komu drugmu to kdaj nardi?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

sennheiser ::

Špilaš na medalje, se pravi delat moraš tisto, kar ti prinese medalje... druga stvar je to ponavadi delaš tak score na eni mapi mogoče dveh. Najlažje ti je na metroju tako 1000/min dobit... bombe letijo, support fila ammo, ali pa če si medic pa revive+med pack. Druge ni. Da se tudi še drugače, ampak je težje. Aja pa taki ponavadi špilajo ogromno ko je double xp. Pa ne samo to... če pač znaš strelat pa pomagat ekipi, pa da greš na zastavo ne pa bit camper je potem takoj višji score.

Freaxx ::

To se najlažje doseže, ko igraš kak grand bazzar conquest large, kjer so točke skupaj (posledično veliko več killov). Morajo pa bit uravnovešene ekipe (da zavzemanje konstantno poteka), in igraš izključno na zmago, zastavice torej.

dronyx ::

Nekateri imajo tako povprečje po 2000 in več preigranih urah, kar je skoraj neverjetno. Še bolj neverjetno je, kako lahko nekateri rekorderji po 1000 ur nabijajo samo Metro CQ. To se mi zdi zrelo že za kakšno strokovno obravnavo.:D

sennheiser ::

Brez problema maš povprečje 2000 pik. Ne vem no... probi sam na metroju. Jst lahko na metroju povprečno če niso dvojne pike dobivam 1000 na minuto. Enostavno filaš folk z ammo med packi ali pa oživljaš. Vrjem če bi shekano bilo potem bi jih že pometal. So pa drugi načini, kjer pa precej več dobiš. Sam tisto ni špilanje.

Kenpachi ::

Close Quartes Conquest Domination in si hitro na 1000 pik/minuto.
Zaraki Kenpachi.

miraldi ::

Kaj potem najbolj igrat conquest/conquest large kaj je razlika med njima sploh a da je več pik? Rad igram tud Rush je skoz akcija k zavzemaš/braniš tiste postaje.
Ja folk kr dost oživljam včasih me pa zarad tega tud ubijejo k prletim tja z tistim defibratorjem :-)
Kako pa naj vem kje je double XP? A piše to na podatkih od serverja al kje? Ful stvari mi še ni jasn. Nazadnje sem po netu igral Cod 4 ful dolg nazaj BFja še nobenga.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Kenpachi ::

Double XP eventi mislim, da so namenjeni samo lastnikom premiuma...
Zaraki Kenpachi.

BigWhale ::

XP je cist postranska zadeva v tej igri. Igras zato, da se zabavas. Ce se brez XPja ne znas zabavat, potem delas nekaj narobe.

fireX88 ::

dejasnko imaš prav, sicer jst trenutn še ciljam na xp-je da odlenem še titso orožje ki mi je še osalo za odklenit, potem bodo pa xp-ji res, čist postranka zadeva! pa double xp eventi niso namenjeni samo premium, kolega ima trenitno še limited edition pa ma double xp points!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

sennheiser ::

Double xp so ravno zato dobre, da lahko lažje/hitreje odkleneš stvari. Osebno večinoma peš igram, potem sledi heli, šele potem ostala vozila... in je prfektn čas da si odklenem dodatke na tankih. Sam pač tisti, katerim se gre za statistiko pa nabijajo ogromno med tem časom double xp

fireX88 ::

poglejte si preden odstranijo posnetek tako kot so moje v prejšnji objavi:

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BigWhale ::

sennheiser je izjavil:

Double xp so ravno zato dobre, da lahko lažje/hitreje odkleneš stvari. Osebno večinoma peš igram, potem sledi heli, šele potem ostala vozila... in je prfektn čas da si odklenem dodatke na tankih. Sam pač tisti, katerim se gre za statistiko pa nabijajo ogromno med tem časom double xp


Za tank lahko prides k nam na solanje. :)))

miraldi ::

Ja jaz igram za zabavo/razvedrilo pa tudi za xp da dobim višji čin novo orožje+razne dodatke za njih in za vojaka.
Ravno sem odklenil F2000 zdej je še čist obična bom probal malo z njo igrati k ste rekli da je dobra puška.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Kenpachi ::

Ja, ko odkleneš laser pointer zanjo, boš videl, je hip firing pošast.
Zaraki Kenpachi.

nofaith ::

Men je za bf3 tok zabaven. Kdor se rad zabava med bfjem pa se ne kolne pa neki ka ga ustrelijo me naj mi pise na zs
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

cebelar123 ::

nofaith je izjavil:

Men je za bf3 tok zabaven. Kdor se rad zabava med bfjem pa se ne kolne pa neki ka ga ustrelijo me naj mi pise na zs


Podnapise vključi!!

nofaith ::

Sm na mobitelu na tuch screen pol pa mal šlampast pišem. Kdor se ne jezi ko ga kdo ubije pr bfju in se zna zabavati naj mi pošlje zs da si izmenjamo skype pa battlelog
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Kenpachi ::

Režko boš našel koga, ki ga kak kill ne razpizdi :D
Zaraki Kenpachi.

sennheiser ::

Heh al ga ni nobenga, ki vsaj malo neb zakleu. Ne vem no :D spucaš use okol točke potem pa pride en z pumpo pa takoj padeš, al pa clay, c4... Če teži folk z c4 enostavno vrnem. Mene razpizdi na cq k prleti folk kr od nekje v momentu. Poznam dobr mape ampak me useen kdaj preseneti. Na cq pa itak 90% folka uporabla pumpe.

nofaith ::

Nevem vazn da se smejes ce je vsaj en prjatu u venomu pa te popravla ti pa probaš cim dalj cajta ostat v zraku :D
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

BigWhale ::

nofaith je izjavil:

Nevem vazn da se smejes ce je vsaj en prjatu u venomu pa te popravla ti pa probaš cim dalj cajta ostat v zraku :D


Ti pa ne beres lih nasih postov kaj dost, a ne?

nofaith ::

ne dozdej nism brov te teme
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

fireX88 ::

nofaith je izjavil:

ne dozdej nism brov te teme


tjo zamudi si same dobre poste! oblubi da boš od zdaj naprej spremjlal pa te bomo sprejeli med bf3 geeke :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

nofaith ::

jap sej sm neki level 10 un ptiček
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

BigWhale ::

Vseen je kateri level si, vazno da znas tank popravit z RPGjem in namest medikita uporabit pistolo. Aja, pa ce kdaj pa kdaj s hummerjem, polnim ljudi, zapeljes na mino, bomo tud veseli.

nofaith ::

ja znam cel un tavelk helikopter povn ludi razstrelt :P
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Mafionzo ::

Jaz pa znam C4 na tank namontirat, sovragi poskačejo ven in jih pobijem
ta cajt nofaith se respawna na meni in gre v tank
jes pa še en C4 na tank pa booommmmm
in namest 50 pik za uničeno vozilo dobim teamkill :3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mafionzo ()

BigWhale ::

nofaith je izjavil:

ja znam cel un tavelk helikopter povn ludi razstrelt :P


To steje samo tko, ce namest W prtisnes E in se pol deres F1 F1 F1 v mikrofon. Pol k se pa helikopter razbije mors pa tko zlo nonsalantno rect: "sej sem vam reku F1". A ne Ziga? ;>

T-h-o-r ::

sennheiser je izjavil:

Mene razpizdi na cq k prleti folk kr od nekje v momentu.

this, fucking this


nikjer nisi videl nikogar, na mapi nič ne kaže

in kar naenkrat ti je nekdo za hrbtom
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BigWhale ::

Kako pa na mapi koga vidis? Aja, ne igrate hardcore. Brez veze. :>

Kenpachi ::

Sej hardcore ma spottanje na mapi.
Zaraki Kenpachi.

nofaith ::

a gre gdo zdele
prek battle voica ce je kdo nej me doda
xxxNoFaithxxx
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

miteq ::

T-h-o-r je izjavil:

sennheiser je izjavil:

Mene razpizdi na cq k prleti folk kr od nekje v momentu.

this, fucking this


nikjer nisi videl nikogar, na mapi nič ne kaže

in kar naenkrat ti je nekdo za hrbtom


Težava je, da se zelo zelo slabo sliši zvok hoje drugih igralcev. V Counter Striku je to nekoliko bolj dovršeno, saj lahko ponavadi po zvoku hoje točno veš, kdaj in kje bo nekdo skočil izza vogala. V BF3 je to težje izvedljivo. Seveda ne gre igri neposredno primerjati, vendar se mi ta aspekt gameplaya v CS zdi boljši.

Golnar ::

kako bi izklopil da mi v conquestu ne kaže stalno raznih enot na sliki, pa pač točk A, B, pač tisti overlay... prov moteče je, sem upal da na hardcoru tega nebo, ampk je isto sranje.

fireX88 ::

kako to misliš z enotami? točk pa mislim da se neda izklopit!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

pek/ ::

če še kdo nima bf3 lahko kupi na origin je za 24 evričov:D

Golnar ::

ma ko kaže kje je naš tank, al pa njihov, al pa mine, pa čeprav je recimo vse to 300m+ daleč zunaj, jz sm pa znotraj neke stavbe in je to pol vse po ekranu nasrano. :(

fireX88 ::

kaj lahk narediš kak print screen? to more bit potem kak bug če ti tako vse kaže! na HC bi ti moralo vse samo na mapi pokazat in nič drugega.. da ne ti chite-aš?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mihco ::

Golnar je izjavil:

kako bi izklopil da mi v conquestu ne kaže stalno raznih enot na sliki, pa pač točk A, B, pač tisti overlay... prov moteče je, sem upal da na hardcoru tega nebo, ampk je isto sranje.

se strinjam...totalno nerelevantno, ce je ze 3mi hribi tank ali za 10imi stavbami nek vojak ki strela v zrak. Hudo motece

nofaith ::

Evo stvar ki v tej igri mene najbolj jezi... Bad Luck
fuck bf....
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

sennheiser ::

Ja :D sam ta bad luck je v 99% takrt ko te nekaj zadane, pa nima veze kaj. V real life bi lahk isto rekl. Kar se pa unih oznak min itd tiče, pa mislm da je to zaradi specialization vidt. Lahko nimaš ti ampak ima kolega v squadu. Tam pa ne moreš nič.

BigWhale ::

nofaith je izjavil:

Evo stvar ki v tej igri mene najbolj jezi... Bad Luck
fuck bf....


Ja, takrat k razbitina helikopterja iz neba pade se umaknes. A ne?

sennheiser je izjavil:

Ja :D sam ta bad luck je v 99% takrt ko te nekaj zadane, pa nima veze kaj. V real life bi lahk isto rekl. Kar se pa unih oznak min itd tiče, pa mislm da je to zaradi specialization vidt. Lahko nimaš ti ampak ima kolega v squadu. Tam pa ne moreš nič.


Kater specialization ti pa pokaze mine na ekranu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

sennheiser ::

Nisem prepričan, ampak pač kakor se spomnim od začetka ko ni noben imel da je specialization bil za cel squad, teh stvari sigurno ni bilo videti. In tudi dostikrat ko igram zdaj na normal jih ne vidim. Sam nared svoj squad pa probaš...

Kenpachi ::

Mine lahko spottaš ne glede na specializacije :)
Zaraki Kenpachi.

T-h-o-r ::

ja, minimap so sfukali


zdaj skorj celo mapo vidiš in se ti včasih zdi, da je tik pred tabo tank, v resnici je pa cel kilometer nekje proč




prej si res samo svojo okolico videl
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Tomaž ::

T-h-o-r je izjavil:

ja, minimap so sfukali


zdaj skorj celo mapo vidiš in se ti včasih zdi, da je tik pred tabo tank, v resnici je pa cel kilometer nekje proč




prej si res samo svojo okolico videl


Koliko mape vidiš lahko spreminjaš z tipko N, B je način prikaza, M pa ti pokaže celotno mapo >:D
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Kenpachi ::

Upcoming patch notes: http://battlelog.battlefield.com/bf3/ne...

M416 dobi superbuff, M16 znerfana, AEK reload time znižan itd...

o FIM92 and IGLA now lock on to air vehicles at both lower altitudes and longer distances. // FUCK YEAH!

o Removed flares from gunner position in helicopters. With the right combination of unlocks, an attack helicopter could be effectively invulnerable to lock on missiles. Removing the flares from the gunner balances the attack helicopter against ground fire. // hm, we'll see

o Fixed so the spawn menu always disappears when you are revived. //končno

itd...
Zaraki Kenpachi.

fireX88 ::

- Changed reload behavior on Tank / Tank Destroyer cannon weapons to prevent being able to fire 2 shots from different weapons quickly one right after another. kr všeč!
- Air Radar now shows friendly vehicles as well. bil je že čas!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!
««
115 / 149
»»