» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
96 / 149
»»

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

ziga1990 ::

bo kaj novga orožja kakšen samostrel bi biu zakon
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ZaphodBB ::

Ma fakof. En Turok je bil dovolj, za vse večne čase.

Guzzy ::

se že veselim ^^

Skyman ::

Guzzy je izjavil:

se že veselim ^^

enako kje je pre-order :D8-)

fireX88 ::

mah preveč shotgun-ov bo!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

69charger ::

Zgleda super samo upam da cena ne bo spet 20€ kot za B2K(mi je žal da sem ga kupil).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

PNG ::

Super, samo lahko prepovejo inženirja na teh mapah?

Skyman ::

69charger je izjavil:

Zgleda super samo upam da cena ne bo spet 20€ kot za B2K(mi je žal da sem ga kupil).

potem si pa drago placal ja.. jz vzev pri G2play dal 12.99€

Guzzy ::

Men pa ni žal B2K(čeprav mam limited, ampak ok), ker maš not res legendarne mape.

ziga1990 ::

en update je prišel je majhen 47mb
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Berserker ::

Kaj bo tole slučajno retail ? Inžiner naj ostane, šibrovke bodo tako ali tako na strežnikih odstanili.

Guzzy ::

Naj odstranijo GL in bazuke pa bo close quarters bolj zanimiv

PNG ::

Berserker je izjavil:

Kaj bo tole slučajno retail ? Inžiner naj ostane, šibrovke bodo tako ali tako na strežnikih odstanili.


Inženir*

Res ne razumem ljudi ki napišejo VSE varijante tega naziva, edino pravilnega ne. Neverjetno.

Dua'L ::

Nova orožja iz trailerja:

Spas -12


Spas - 12 iz MW3
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9...

JNG 90 bolt action



Buged Scar?


Mtar-21


Tale verzija



ACW-R


AUG A3



AUG A3 - BC2


Hk417
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

ziga1990 ::

mtar-21 zgleda zakon
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

DarwiN ::


:)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ziga1990 ::

DarwiN je izjavil:


:)


mal ne razumem te fore
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

DarwiN ::

Kako ne? Kot assault se z defibliratorjem zaženeš proti vozilu, tip te vidi in misli, da si support in mu nastavljaš C4 ter da bo čez par sekund eksplodiral, zato skoči ven iz vozila, ti takoj v vozilo, saj ves čas pritiskaš gumb za vstop v vozilo, in bum, imaš vozilo, tip pa je mrtev... :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Skyman ::

Game disconnected: you have been banned from this server. Stated reason: flamming
a je ze kdo to dobil.Sm ene 6 kom pac si blo clanovci in so se spawnal skupaj seveda sm jih v filing stationu malo polovu on seveda ubil ter dobu sledece

ziga1990 ::

kaj si pa jim reku?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Skyman ::

Nebi zdej tle da ne bom se tle kak ban dobu:D.Drugace se je zacelo ze eno igro prej k sm jih s tankom se spravlu na njih,poj en rece neki cez in jz seveda vrnu zgleda da je potem prisel notr admin pa sm jim poj reku da so luzurji pa sm letu vn

Ziga Dolhar ::

Si pa veliko naredil za svojo dušo s tem, ane?
https://dolhar.si/

Skyman ::

Ja vsaj odleglo mi je ja kar mi je bilo na duši,tud lazje sm potem ponoc zaspav.

Berserker ::

Meni so tudi včeraj skoraj pošli živci, razlog je bila skupina igralcev z M26 in polovica igralcev z šibrovkami. To da v njega spravim deset nabojev sploh ni pomembno, važno je da me on samo pogleda in sem takoj mrtev, namesto da bi vsaj drug drugega ubila, da ne omenim še umiranja za zidom, ker se je igra odločila da sem bil takrat še na prostem. Komaj kaj sem spravil k/d na 1.00, ob tem pa za pomiritev razbil nekaj kozarcev. Komaj čakam na novi ghost recon future soldier in ww3 indie igro heroes and generals, potem pa ta zmazek prodam.

T-h-o-r ::

the noob flows through you
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ziga1990 ::

Berserker je izjavil:

Meni so tudi včeraj skoraj pošli živci, razlog je bila skupina igralcev z M26 in polovica igralcev z šibrovkami. To da v njega spravim deset nabojev sploh ni pomembno, važno je da me on samo pogleda in sem takoj mrtev, namesto da bi vsaj drug drugega ubila, da ne omenim še umiranja za zidom, ker se je igra odločila da sem bil takrat še na prostem. Komaj kaj sem spravil k/d na 1.00, ob tem pa za pomiritev razbil nekaj kozarcev. Komaj čakam na novi ghost recon future soldier in ww3 indie igro heroes and generals, potem pa ta zmazek prodam.


taki igralci se zadržujejo na mapah kjer ni vozil in odprtih map.
to so COD igralci včeraj sem gledal statistiko enga lvl.40 v vseh vozilih skup pa samo 50 killov
tak igralec je na cqb dobr na odprtih pa mu ne gre in zato tam ne igra ker bi si svoj k/d uniču.
men je vsen kaki k/d imam nism prišel igrat da bi biu najboljši ampak igram za zabavo.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

DrSergioDJ ::

ziga1990 je izjavil:



imam nism prišel igrat da bi biu najboljši ampak igram za zabavo.


x2, meni je prav vseno tud če mam k/d v minus, sam da je fun :D
...

Spock83 ::

Jaz recimo sem se šele zdaj naučil igrati na velikih mapah z veliko številom igralcev. Več kot sem letal okrog slabše je bilo. Zdaj preprosto zavzamem eno točko in jo branim. :) Sem pa bolj CoD igralec, kljub temu, da ga ne igram :)

ziga1990 ::

Spock83 je izjavil:

Jaz recimo sem se šele zdaj naučil igrati na velikih mapah z veliko številom igralcev. Več kot sem letal okrog slabše je bilo. Zdaj preprosto zavzamem eno točko in jo branim. :) Sem pa bolj CoD igralec, kljub temu, da ga ne igram :)


nimam nič proti cod igralcem, ker ti nisi cod igralec, ker pravi cod igralec se bo izogibal mapam z vozili.

rabim nasvet ali je m320 dobr za vozila al ni
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

54j0 ::

Ne vem, če je pravi topic, pa vseeno. Lahko kdo preveri, če mu dela Origin? Meni ves čas javlja "An unknown error has occured. Please restart Origin and try again.". Še komu?

DrSergioDJ ::

enako meni...

Čeprav zdajle v drugo se je normalno zalaufalo vse..
...

Zgodovina sprememb…

54j0 ::

No dobro, samo da ni kaj z mojim računom narobe. Bodo že popravili.

manniac ::

meni enako

T-h-o-r ::

ziga1990 je izjavil:

Spock83 je izjavil:

)


nimam nič proti cod igralcem, ker ti nisi cod igralec, ker pravi cod igralec se bo izogibal mapam z vozili.

rabim nasvet ali je m320 dobr za vozila al ni


da se jih uničit, ampak da bi si m320 izbral kot glavno orožje za uničevanje vozil, pa vseeno ni preveč pametno :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

fireX88 ::

za kakšen avto je odlično..strel ali dva pa je, če ne drugo, guner mrtev
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Berserker ::

A se samo meni zdi a so z zadnjim patchom recoil precej povečali, določena orožja postala čisto zanič, v enakem sranju je tudi hitbox, še vedno me zadevajo in ubijejo za zidom...

ZaphodBB ::

Berserker je izjavil:

A se samo meni zdi a so z zadnjim patchom recoil precej povečali, določena orožja postala čisto zanič, v enakem sranju je tudi hitbox, še vedno me zadevajo in ubijejo za zidom...

Meni je zadnji patch zakon. Prej sem imel K/D 0.8 zdej ga imam pa v vsakem fajtu 1-2.

Kar se pa ubojev izza ovinka tiče - tisti, ki se muva ima prednost zaradi laga. Tako da dajte se muvat in ne stojte pri miru. Poleg tega je v BF3 tako, da če stojiš pri miru se ti hitbox poveča. Še en razlog za muvanje.

Berserker ::

ZaphodBB je izjavil:

Berserker je izjavil:

A se samo meni zdi a so z zadnjim patchom recoil precej povečali, določena orožja postala čisto zanič, v enakem sranju je tudi hitbox, še vedno me zadevajo in ubijejo za zidom...

Meni je zadnji patch zakon. Prej sem imel K/D 0.8 zdej ga imam pa v vsakem fajtu 1-2.

Kar se pa ubojev izza ovinka tiče - tisti, ki se muva ima prednost zaradi laga. Tako da dajte se muvat in ne stojte pri miru. Poleg tega je v BF3 tako, da če stojiš pri miru se ti hitbox poveča. Še en razlog za muvanje.


Jaz pa ravno obratno, kot da so igralci zadnji mesec postali uber boljši, zdaj me že helikopter v enem mahu sesuje, ne morem več zmagat duelov saj od teh efektov sploh ne ločim igralca, ali pa se ustrašim, tako da me ti takoj pospravijo, če kempam me tako ali tako dobijo. Čisto druga zgodba kot pred mesci.

ZaphodBB ::

Zdej je treba ukrepat premišljeno, tko po Battlefieldovsko.

Kratki rafali in zasede, pa vendar brez kampiranja. Bolj lovski stil igre moraš imet v BF.

manniac ::

Berserker je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Berserker je izjavil:

A se samo meni zdi a so z zadnjim patchom recoil precej povečali, določena orožja postala čisto zanič, v enakem sranju je tudi hitbox, še vedno me zadevajo in ubijejo za zidom...

Meni je zadnji patch zakon. Prej sem imel K/D 0.8 zdej ga imam pa v vsakem fajtu 1-2.

Kar se pa ubojev izza ovinka tiče - tisti, ki se muva ima prednost zaradi laga. Tako da dajte se muvat in ne stojte pri miru. Poleg tega je v BF3 tako, da če stojiš pri miru se ti hitbox poveča. Še en razlog za muvanje.


Jaz pa ravno obratno, kot da so igralci zadnji mesec postali uber boljši, zdaj me že helikopter v enem mahu sesuje, ne morem več zmagat duelov saj od teh efektov sploh ne ločim igralca, ali pa se ustrašim, tako da me ti takoj pospravijo, če kempam me tako ali tako dobijo. Čisto druga zgodba kot pred mesci.



isto pri meni sem že malo nehal igrat pa sm pol spet zacel pa ni blo vec tko slabo . tko, da ti svetujem malo premora

sennheiser ::

Kar gre na temo ubojev čez steno... nimam komentarja. Meni ni jasno, kako lahko me nekdo poč čez steno, ko sem že precej stran iz vidnega polja nasprotnika? Lag... hja ja in ne. Tole bi pomoje morali malo bolj pogledati. Pač sam špilam na srvrjih, ki imajo zelo malo laga, vsaj zaznat ga ni. Marsikdo ima pa te težave zaradi preslabe strojne opreme. Tisti, ki bf3 laufajo na kakšni 4870 ali slabši mi je popolnoma logično :) tudi sam vidim iz 4870 (k/d 0,7 na rundo) na gtx580 (k/d 2.0-5.0 na rundo).

Mi gre pa ena stvar še zelo na živce in sicer mapa metro. Pri B točki nad stopnicami določene vrže v steno. Ali je to cheat ali pa enostavno kakšen glitch ne vem, je pa zelo zelo tečno. Ne vidiš strelca a padaš za šalo.

Freaxx ::

je bug na metroju, se da na strop pridet pol pa s c4 ownat. Sam sem probal, dobil par killov...sam ni to zabavno...

Insert ::

Pozdrav vsem skupaj! Ali se komu sanja zakaj mi ne deluje zvok med multiplayer BF3? To se mi dogaja zadnja 2 dneva. Zvok deluje med nalaganjem, ko pride v igro preneha. In se zvok pojavi na vsake tok časa za cca 5s in potem preneha!!???
What do they call you? Wheels?

manniac ::

men se to dogaja samo v vozilih

DrSergioDJ ::

Meni zvok skoz dela. On board zvočna na p67sabertoothu.
...

Jerry000 ::

kaj tole je treba nabavit al dobimo ta update al karkol že je zraven tisti k mamo Limited Edition?

manniac ::

15eur vsi ki hocejo imet LOLLO

barocco ::

pred 5-imi dnevi kupi, za ugodnih 20€ B3 in začel(imam 14ur MP) igrati na xbox-u...
Nisem si odklepu nobenih orožij in raznih dodatkov,ker sem mnenja ,da si moraš to "zaslužiti",da je to eno samo "cheat-anje"-želim ,sam odkleniti dodatke ipd..
Ne pa da plačujem MS pointse ,da imam vse dodatke bipod-e scope..

Seveda ,pa sem zaradi tega omejen ,ker na nekatere serverje, ne morem ,ker zahtevajo določene DLC(v obliki ,da si odklenu vse že ..) no vedno manj jih je ,ker počasi(res počasi)napredujem, spoznavam mape,kar se pozna na K/D imam točno 0.50 pri CQ rush ,SQR pa 0.47..-Kar je osebno zame, dobr rezultat
Največja fora pa je bla na začetku ,ko sem igral par ur ,da sem pozabil ,da je prone-position v Igri..igrati sem začel ,takoj MP.

Imam, občutek ,da ni pravega pogleda v globino na bojišču in pa zelo malo ljudi "spota",osebno to počnem jaz skoraj vedno.. pa žalosti me ,da pri konzolah- xbox na velikih kartah premalo ljudi na obeh straneh..Na PC je verjetno super špilat 32vs32 tu pa 12vs12..
Se bom ,počasi že navadu. Ko ,pa ubodem nov komp do jeseni si bom omislu špil tudi za PC.
Sem v platoon-u sLOVEnija (xbox)
nick je barocco74 ,tako ,da če igra, še kdo naj ,se mi javi.
lp
Rok

T-h-o-r ::

btw, 32vs32 je na nekaterih mapah obupno premalo ;)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
««
96 / 149
»»