» »

AM2 plata

AM2 plata

jest10 ::

Zanima me, katera plata za AM2 podnožje bi vredna nakupa? Pa da je jasno tudi primerna za dokaj konkretno navijanje. Cena? 80-100€. Zaželjeno je, da bi bila na temle seznamu. Ni pa nujno:D

edit:
Recimo kakšna je kaj Biostar TForce 570U, ki je ravno 100€?
  • spremenilo: jest10 ()

OChack ::

za 115€ sm jst nabavu asus m2n sli deluxe, opreme in kablov je povn, mislm da je kr 6 sata kablov notr pa mikrofon in nevem kuga še use, navija se super, 300fsb brez problema (več nism probov ker je biv to moj cilj )
napetosti ma velk razpon tud na ramih, tko da nobenih pritožb, navija se dobr itd tud HTT furam na 1300 in ni neki omejen, sicer pa dvigneš napetost chipseta
Int€l inside, IDIOT Outside

jest10 ::

Glej to ali je v kompletu 2 ali 6 kablov, mi pa res ni važno :\ Meni je važno, da dobim zanesljivo plato, ki prileze vsaj do kake 280MHz in da ima BIOS dovolj nastavitev. SLI in podobne afnarije mi niso važne.
Omejitev je pa res max 100evrov. Če bi imel na voljo več denarja brez skrbi ne bi spraševal tukaj, ampak bi nabavil tisto, kar je najbolje po testih. Tako me pa zanima kaj je najbolje, kar se da dobiti za ta denar :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

MEDENA ::

a se res ne moreš sprsit še tistih 15-20€ ?

M2N-E
- Vezni čip: nVidia nForce 570 Ultra
- ATX Platforma:
- Athlon 64 FX/Athlon 64 X2/Athlon 64/Sempron
- ležišče AM2
- Pomnilnik: 4 reže DDR2-800, do 8 GB
- Razširitvene reže:
- 1x PCI-Ex16, 1x PCI-Ex4, 2x PCI-Ex1, 3x PCI
- Integrirane funkcije:
- 6x SATA II, 2x ATA, 10x USB
- 1x GLAN, šest-kanalni zvok 5.1, S/PDIF
- Garancija: 2 leti

cca 100€...

M2N-SLI DELUXE
- Vezni čip: nVidia nForce 570 SLI
- ATX Platforma:
- Athlon 64 FX/Athlon 64 X2/Athlon 64/Sempron
- ležišče AM2
- Pomnilnik: 4 reže DDR2-800, do 8 GB
- Razširitvene reže:
- 2x PCI-Ex16, 2x PCI-Ex1, 3x PCI
- Integrirane funkcije:
- 8x SATA II, 1x ATA, 2x IEEE 1394a, 10x USB
- 2x GLAN, osem-kanalni zvok 7.1, S/PDIF
- Garancija: 2 leti

to mam jaz , cca 115-120€....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

OChack ::

ja li u tem je problem da za tistih 15e je ful velk skok, une za 100e nekatere ne dosežejo več kot 220-240fsb
probej msi k9n sicer nevem kera serija točno, ki ima 2x Glan in še par zadev pa mislm da je pod 100e.
asus je stabilna in navija se super, tud na sami plati ma nevem mislm da 4 al 6 konektorjov za ventilatorje z nastavljivimi vrtljaji itd
Int€l inside, IDIOT Outside

jest10 ::

Ravno zato sprašujem, ker ne bi rad naletel na kakšno sranje, ki mu je že 240MHz problem.
Kaj pa tista biostarka na mojem linku? Ima kdo kaj izkušenj z njo?
MEDENA, poizkusi razumeti, da za nekatere računalnik ni domača žival in nam ni vseeno, koliko denarja zmečemo vanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Zorro ::

M2N-MX le 60€

Ima nekaj pomanjkljivosti in sicer 1 ATA priklop, nima Firewire ter z nastavitvami za navijanje se ravno ne razmetava, vseeno pa še vedno dovolj, da se doseže to kar imam v podpisu :D.

Zorro ::

Nekaj screenshot -ov z mojim navijanjem in komentarji dobiš tudi v tej temi.

dukenukem ::

sem bral da ima M2N-E probleme z rami, ki delujejo na višji napetosti ;) menda ima plata precej omejeno voltažo za rame :\navijajo se pa bolje plate na n-force 590 samo so dražje

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sestavljam komp po delih - matična plošča?

Oddelek: Kaj kupiti
121044 (796) patriot10
»

Pomoč - kompatibilnost

Oddelek: Kaj kupiti
91555 (1416) miller31
»

comp do 300€??

Oddelek: Kaj kupiti
141382 (978) Mitja358
»

Matična plošča

Oddelek: Kaj kupiti
81144 (940) attila
»

Katero AM2 osnovno ploščo in kater procesor?

Oddelek: Kaj kupiti
81377 (1236) phenom

Več podobnih tem